
Справа № 560/8474/20
РІШЕННЯ
іменем України
11 лютого 2021 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Ковальчук А.М.
за участю:секретаря судового засідання Гільовського О.І. позивача ОСОБА_1 представника відповідача Кравець Т.А. представника відповідача Цимбалюк О.В. представника третьої особи Подлевського О.М. розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Хмельницької митниці ДФС , Подільської митниці Держмитслужби , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Хмельницькій області про зобов`язання вчинити дії та стягнення середнього заробітку,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Хмельницької митниці ДФС, Подільської митниці Держмитслужби, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Хмельницькій області в якому просить зобов`язати Подільську митницю Держмитслужби як правонаступника Хмельницької митниці ДФС, здійснити розрахунок та заходи щодо оплати коштів за час відсутності ОСОБА_1 , у зв`язку тимчасовою непрацездатністю та стягнути з Подільської митниці Держмитслужби як правонаступника Хмельницької митниці ДФС на користь ОСОБА_1 середній заробіток за весь період затримки розрахунку по день ухвалення судового рішення.
В обґрунтування вимог позивач зазначив, що у період з 25 серпня 2009 року по 27 лютого 2020 року знаходився у трудових відносинах з Хмельницькою митницею ДФС. Зазначає, що під час трудових правовідносин з Хмельницькою митницею ДФС, протягом січня та лютого 2020 року двічі перебував на лікарняному по догляду за дитиною. Вказує, що після виходу на роботу позивачем у січні та лютому 2020 року подано до сектору персоналу Хмельницької митниці ДФС два листи непрацездатності. Зазначає, що 27 лютого 2020 року ОСОБА_1 звільнений із займаної посади, у зв`язку із реорганізацією Хмельницької митниці ДФС, відповідно до п.1 ч.1 ст. 87 ЗУ "Про державну службу" та п.1 ст. 40 КЗпП України, згідно наказу Хмельницької митниці ДФС №39-о від 24.02.2020. Вказує, що в день звільнення 27.02.2020 і до дня звернення до суду з вказаним позовом Хмельницька митниця ДФС не здійснила виплату коштів за час тимчасової непрацездатності, що є грубим порушенням ч.1 ст. 116 КЗпП України.
Зазначає, що відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 02.10.2019 №858 "Про утворення територіальних органів Державної митної служби", наказу Державної фіскальної служби №30-рг від 25.11.2019 "Про реорганізацію митниць ДФС" Хмельницька митниця ДФС реорганізована шляхом приєднання до Подільської митниці Держмитслужби та знаходиться в стадії припинення своєї діяльності. З 01.01.2020 Хмельницька митниця ДФС не здійснює фінансово-господарську діяльність.
Вказує, що Подільська митниця Держмитслужби є єдиним правонаступником Хмельницької митниці ДФС щодо всього майна, майнових та немайнових прав, фінансових зобов`язань, інших прав та обов`язків. До завершення процедури реорганізації Хмельницької митниці ДФС забезпечення її діяльності здійснюється Подільською митницею Держмитслужби, як правонаступником.
Зазначає, що остаточного розрахунку при звільненні ОСОБА_1 здійснено не було, а тому, вважаючи таку бездіяльність протиправною, звернувся до суду за захистом своїх прав.
Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 21.12.2020 відкрито спрощене позовне провадження у справі без виклику (повідомлення) сторін.
Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 26.01.2021 призначено судове засідання за правилами спрощеного позовного провадження.
Від представника Подільської митниці Держмитслужби на адресу суду надійшов відзив в якому просить відмовити в задоволенні позовних вимог, у зв`язку з тим, що рішення про припинення Хмельницької митниці ДФС в результаті реорганізації 27.11.2019 внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Станом на 11.01.2021 згідно відомостей вказаного реєстру Хмельницька митниця ДФС не припинена, а лише перебуває в стані припинення. Вказує, що передавальний акт активів і пасивів, у тому числі матеріальних цінностей, від Хмельницької митниці ДФС до Подільської митниці Держмитслужби не затверджений, тобто всі майнові права та обов`язки Хмельницької митниці ДФС до Подільської митниці Держмитслужби не передані. Зазначає, що наказом Хмельницької митниці ДФС від 27.11.2019 №186-рг "Про затвердження персонального складу комісії з реорганізації та плану заходів з проведення реорганізації Хмельницької митниці ДФС" затверджений персональний склад комісії з реорганізації Хмельницької митниці ДФС, яка і має повноваження щодо звільнення працівників Хмельницької митниці ДФС та здійснення розрахунку з ними під час звільнення.
Представником Хмельницької митниці ДФС подано письмові пояснення в яких зазначає, що Хмельницька митниця ДФС здійснила передачу всієї сукупності майна, майнових прав та обов`язків, визначених у балансі, Подільській митниці Держмитслужби згідно актів №1, №2 від 27.12.2019 та актів №1, №2 від 12.02.2020. Подільська митниця Держмитслужби є єдиним правонаступником Хмельницької митниці ДФС щодо всього майна, майнових та немайнових прав, фінансових зобов`язань, прав на рухоме та нерухоме майно, інших прав та обов`язків. До завершення процедури реорганізації Хмельницької митниці ДФС забезпечення її діяльності здійснюється Подільською митницею Держмитслужби, як правонаступником.
Вказує, що листом Державної Фіскальної Служби України від 09.01.2020 №1/7д/99-99-05-09, який підписаний виконуючим обов`язки Голови Державної фіскальної служби України Денисом Гутенком та погоджений Головою Державної митної служби України Максимом Нефьодовим, митницям ДФС та новоствореним митницям Держмитслужби був доведений порядок роботи на період реорганізації, в т.ч. порядок організації виплат заробітної плати, лікарняних, відпускних та інших виплат працівникам митниць, що ліквідуються.
Відповідно до даного листа Хмельницька митниця ДФС щомісячно до 13 і 25 числа, починаючи з січня 2020 року, передавала до Подільської митниці Держмитслужби відомості щодо заробітної плати, лікарняних, відпускних, інших виплат та направляла до Подільської митниці оригінали підтверджуючих документів, в т. ч. листки непрацездатності працівників Хмельницької митниці ДФС. Також, відповідно до вищевказаного листа ДФСУ, були надані проекти платіжних доручень на проведення виплат згідно листків непрацездатності за січень і лютий 2020 року: платіжні доручення №90, 91, 92, 93 від 05.03.2020, та платіжні доручення №94, 95,96, 97 від 10.03.2020.
Зазначає, що інформації від Подільської митниці Держмитслужби щодо будь - яких проблем з приводу виплат за листками непрацездатності за рахунок коштів ФСС не було і Хмельницька митниця ДФС продовжувала передавати оригінали листків непрацездатності працівників Хмельницької митниці ДФС з розрахунками оплати до Подільської митниці, дотримуючись порядку, погодженого двома відомствами - Державною фіскальною службою і Державною митною службою.
Представником третьої особи подано письмове пояснення в якому зазначає, що позивачем не зазначено серії та номерів листків непрацездатності, період його непрацездатності та не долучено копії листків непрацездатності, що унеможливлює надати інформацію про те, чи подавалась заява - розрахунок Хмельницькою митницею ДФС до Хмельницького міського відділення Управління на фінансування матеріального забезпечення для оплати листків непрацездатності (за місцем перебування на обліку).
В судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримав, просив суд задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.
Представник Подільської митниці Держмитслужби в судовому засіданні позовні вимоги не визнав, просив відмовити в їх задоволенні.
Представник Хмельницької митниці ДФС в судовому засіданні щодо позовних вимог не заперечував та зазначив, що причиною неприйняття заяви - розрахунку від Подільської митниці Держмитслужби стало неправильне її оформлення, а тому останній необхідно врахувати листи роз`яснення щодо подачі заяви - розрахунку та подати за встановленою формою.
Представник третьої особи в судовому засіданні зазначив, що Подільській митниці Держмитслужби необхідно правильно заповнити заяву - розрахунок та подати до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області. Щодо позовних вимог не заперечував.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши позовну заяву, оцінивши наявні в матеріалах справи належні та допустимі докази у їх взаємозв`язку та сукупності суд дійшов наступних висновків.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 у період з 25 серпня 2009 року по 27 лютого 2020 року знаходився у трудових відносинах з Хмельницькою митницею ДФС.
Під час трудових правовідносин з Хмельницькою митницею ДФС, протягом січня та лютого 2020 року ОСОБА_1 двічі перебував на лікарняному по догляду за дитиною. Після виходу на роботу позивачем у січні та лютому 2020 року подано до сектору персоналу Хмельницької митниці ДФС два листи непрацездатності.
27 лютого 2020 року ОСОБА_1 звільнений із займаної посади, у зв`язку із реорганізацією Хмельницької митниці ДФС, відповідно до п.1 ч.1 ст. 87 ЗУ "Про державну службу" та п.1 ст. 40 КЗпП України, згідно наказу Хмельницької митниці ДФС №39-о від 24.02.2020. Однак, в день звільнення 27.02.2020 та до дня звернення до суду з вказаним позовом з позивачем не проведено виплату коштів за час тимчасової непрацездатності, а тому ОСОБА_1 звернувся до суду.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд враховує таке.
Відповідно до ч. 1 ст. 47 КЗпП України власник або уповноважений ним орган зобов`язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу.
Згідно із ч.1 ст. 116 КЗпП України при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред`явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.
Згідно із ст. 19 Закону України «Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105 (далі - Закон №1105) право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності, мають застраховані громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їх сімей, які проживають в Україні, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов`язковість якого надана Верховною Радою України.
Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою та іншою діяльністю, якщо інше не передбачено законом.
Статтею 22 Закону №1105 встановлено, що допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання в неї одного з таких страхових випадків: необхідності догляду за хворою дитиною.
Згідно із ч.3 ст. 22 Закону №1105 допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років виплачується застрахованій особі з першого дня за період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більш як за 14 календарних днів.
Частиною 3 ст. 30 Закону №1105 встановлено, що рішення про призначення матеріального забезпечення та надання соціальних послуг приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування, що створюється (обирається) на підприємстві, в установі, організації, до складу якої входять представники адміністрації підприємства, установи, організації та застрахованих осіб (виборних органів первинної профспілкової організації (профспілкового представника) або інших органів, які представляють інтереси застрахованих осіб), або фізичною особою - підприємцем, особою, яка провадить незалежну професійну діяльність.
Відповідно до ч. 1 ст. 32 Закону №1105 документи для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах розглядаються не пізніше десяти днів з дня їх надходження.
Статтею 34 Закону №1105 встановлено, що фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам здійснюється робочими органами Фонду в порядку, встановленому правлінням Фонду.
Підставою для фінансування страхувальників робочими органами Фонду є оформлена за встановленим зразком заява-розрахунок, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення за їх видами.
Робочі органи Фонду здійснюють фінансування страхувальників протягом десяти робочих днів після надходження заяви.
Згідно із ч. 2 ст. 32 Закону №1105 допомога по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах виплачується: застрахованим особам, які працюють на умовах трудового договору (контракту), інших підставах, передбачених законом, - у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати.
Як встановлено судом, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.10.2019 №858 «Про утворення територіальних органів Державної митної служби» Хмельницька митниця ДФС реорганізована шляхом приєднання до Подільської митниці Держмитслужби. З 01.01.2020 Хмельницька митниця ДФС не здійснює фінансово - господарську діяльність.
Згідно актів №1, №2 від 27.12.2019 та актів №1, №2 від 12.02.2020, які містяться в матеріалах справи Хмельницька митниця ДФС здійснила передачу всієї сукупності майна, майнових прав та обов`язків, визначених у балансі, Подільській митниці Держмитслужби.
Крім того, Подільська митниця Держмитслужби є єдиним правонаступником Хмельницької митниці ДФС щодо всього майна, майнових та немайнових прав, фінансових зобов`язань, прав на рухоме та нерухоме майно, інших прав та обов`язків. До завершення процедури реорганізації Хмельницької митниці ДФС забезпечення її діяльності здійснюється Подільською митницею Держмитслужби, як правонаступником.
Листом Державної Фіскальної Служби України від 09.01.2020 №1/7д/99-99-05-09 митницям ДФС та новоствореним митницям Держмитслужби доведений порядок роботи на період реорганізації, в т.ч. порядок організації виплат заробітної плати, лікарняних, відпускних та інших виплат працівникам митниць, що ліквідуються.
Відповідно до даного листа Хмельницька митниця ДФС щомісячно до 13 і 25 числа, починаючи з січня 2020 року, передавала до Подільської митниці Держмитслужби відомості щодо заробітної плати, лікарняних, відпускних, інших виплат та направляла до Подільської митниці оригінали підтверджуючих документів, в т. ч. листки непрацездатності працівників Хмельницької митниці ДФС.
Також, як встановлено з матеріалів справи, Хмельницькою митницею ДФС надані проекти платіжних доручень на проведення виплат згідно листків непрацездатності за січень і лютий 2020 року: платіжні доручення №90, 91, 92, 93 від 05.03.2020, та платіжні доручення №94, 95,96, 97 від 10.03.2020.
В матеріалах справи відсутня інформація про те, що у Подільської митниці Держмитслужби виникали проблеми з приводу виплат за листками непрацездатності за рахунок коштів ФСС, а тому Хмельницька митниця ДФС передавала оригінали листків непрацездатності працівників Хмельницької митниці ДФС з розрахунками оплати до Подільської митниці, дотримуючись порядку, погодженого двома відомствами - Державною фіскальною службою і Державною митною службою.
14.05.2020 до Хмельницької митниці ДФС надійшов лист від Подільської митниці ДМСУ №7.12-08-1/22/7/3811 від 13.05.2020, згідно якого, посилаючись на лист - роз`яснення Вінницького відділення Управління виконавчої дирекції фонду у Вінницькій області, Подільська митниця ДМСУ повернула оригінали всіх листків непрацездатності, які передавались їй з початку року.
Однак, суд звертає увагу, що за текстом листа Вінницького відділення Управління виконавчої дирекції фонду у Вінницькій області № 252-05/2-02-01 від 29.04.2020 зрозуміло, що причиною неприйняття заяви - розрахунку від Подільської митниці Держмитслужби стало неправильне її оформлення, а саме подає Подільська митниця Держмитслужби у Вінницьке відділення Управління виконавчої дирекції фонду у Вінницькій області, однак вказує як страхувальника Хмельницьку митницю ДФС. Крім того, заявка подана за невстановленою формою, так як в листі - роз`ясненні є посилання на необхідність подачі заяви - розрахунку за формою, наведеною у додатку 1 до Порядку №12 та вимогами п.5 Постанови правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018.
Суд приймає до уваги той факт, що 01.06.2020 Хмельницькою митницею ДФС подавалась заявка - розрахунок (лист №159/8/22/70-00.2-04 від 01.06.2020) до Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Хмельницькій області з наданням копії листа - роз`яснення Вінницького відділення Управління виконавчої дирекції фонду у Вінницькій області для з`ясування та пояснення причин неприйняття заявки - розрахунку від Подільської митниці Держмитслужби. Однак, у прийнятті від Хмельницької митниці ДФС заявки - розрахунку відмовлено, так як Хмельницької митниці ДФС в мережі в ДКСУ не має і рахунки закриті.
Хмельницька митниця ДФС повідомила Подільську митницю Держмитслужби про дану ситуацію листом №160/7/22-70-00.2-05 від 02.06.2020 та повернула оригінали 16 листків непрацездатності з розрахунками оплати. До листа додано заявка - розрахунок за встановленою формою та проект листа до Вінницького відділення Фонду соціального страхування, підготовлені з врахуванням рекомендацій спеціалістів Хмельницького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Хмельницькій області.
Також, суд звертає увагу на той факт, що для сприяння у вирішенні питання відшкодування коштів за листками непрацездатності, представником Хмельницької митниці ДФС надсилались листи відомчою поштою (Lotus) до бухгалтерії Подільської митниці Держмитслужби з детальними рекомендаціями для пришвидшення вирішення даної ситуації (лист МТ 22.70.05 від 03.06.2020, лист МТ 22.70.05 від 26.06.2020), які містяться в матеріалах справи. Однак, дані листи, як зазначив представник Хмельницької митниці ДФС, які адресовані Подільській митниці Держмитслужби залишились без відповіді, інформація від Подільської митниці щодо вирішення питання по виплатах за листками непрацездатності за рахунок коштів ФСС на Хмельницьку митницю ДФС не надходила.
Крім того, проведеною перевіркою Управлінням Держпраці у Хмельницькій області на підставі звернення гр. ОСОБА_1 від 31.08.2020 та звернення гр. ОСОБА_2 від 31.08.2020, порушень з питань виплат лікарняних за рахунок коштів ФСС не виявлено, що підтверджується копією акту №ХМ14613/2047/ФВ від 30.09.2020.
Відповідно до частини 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
В процесі судового розгляду Подільською митницею Держмитслужби як правонаступником Хмельницької митниці ДФС не доведено правомірність щодо вирішення питання по виплатах за листками непрацездатності.
Відповідно до частини 1 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.
Частиною 1 статті 6 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого, зокрема, людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави.
З метою відновлення порушеного права позивача Подільській митниці Держмитслужби необхідно подати заявку - розрахунок до Вінницького відділення Управління виконавчої дирекції фонду у Вінницькій області із зазначенням всіх своїх реквізитів та зазначивши страхувальника саме Подільську митницю Держмитслужби, додавши документи, які підтверджують, що Подільська митниця Держмитслужби є правонаступником Хмельницької митниці ДФС.
Щодо вимоги про стягнення з Подільської митниці Держмитслужби як правонаступника Хмельницької митниці ДФС на користь ОСОБА_1 середній заробіток за весь період затримки розрахунку по день ухвалення судового рішення, суд зазначає наступне.
Частиною першою статті 117 КЗпП України визначено, що у разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазначені у статті 116 цього Кодексу, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку.
Згідно з частиною другою статті 117 КЗпП України при наявності спору про розміри належних звільненому працівникові сум власник або уповноважений ним орган повинен сплатити зазначене в цій статті відшкодування в тому разі, коли спір вирішено на користь працівника. Якщо спір вирішено на користь працівника частково, то розмір відшкодування за час затримки визначає орган, який виносить рішення по суті спору.
Конституційний Суд України у рішенні від 22 лютого 2012 року № 4-рп/2012 зазначив, що для встановлення початку перебігу строку звернення працівника до суду з вимогою про стягнення середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні визначальними є такі юридично значимі обставини, як невиплата належних працівникові сум при звільненні та факт проведення з ним остаточного розрахунку.
Спір стосовно невиплати належних працівникові сум при звільненні вирішувався саме у цій справі, тому на час ухвалення рішення остаточний розрахунок з позивачем проведений не був. Отже, підстава для здійснення відшкодування за частиною 2 ст. 117 КАС України (тобто проведення остаточного розрахунку), на час вирішення судом першої інстанції спору ще не виникла, а тому зобов`язання відповідача до виплати такого відшкодування є передчасним.
Отже, вимога про стягнення з Подільської митниці Держмитслужби як правонаступника Хмельницької митниці ДФС суми відшкодування може бути заявлена лише після проведення фактичного розрахунку. Зазначене унеможливлює вирішення питання щодо виплати середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні, оскільки відсутній факт остаточного розрахунку з позивачем та невідомий час затримки виплати середнього заробітку.
Таким чином, позовні вимоги у цій частині не підлягають задоволенню. Аналогічна правова позиція викладена у постановах Верховного Суду від 30 вересня 2020 року по справі № 120/1407/19-а та від 15 жовтня 2020 року по справі № 308/10023/17. У вказаних рішеннях зазначено, що в спірних правовідносинах зазначений строк звернення до суду з позовом про стягнення середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні навіть ще не розпочався, оскільки відсутній факт остаточного розрахунку з позивачем.
Враховуючи викладене, позовні вимоги підлягають задоволенню частково.
Оскільки позивач був звільнений від сплати судового збору, підстави для розподілу судових витрат відсутні.
Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Хмельницької митниці ДФС, Подільської митниці Держмитслужби, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Хмельницькій області про зобов`язання вчинити дії та стягнення середнього заробітку - задоволити частково.
Зобов`язати Подільську митницю Держмитслужби як правонаступника Хмельницької митниці ДФС, здійснити розрахунок та заходи щодо оплати коштів за час відсутності ОСОБА_1 , у зв`язку тимчасовою непрацездатністю, з урахуванням висновків суду.
У задоволенні решти позовних вимог - відмовити.
Підстави для розподілу судових витрат відсутні.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Повне рішення складене 16 лютого 2021 року
Позивач:ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер - НОМЕР_1 ) Відповідач:Хмельницька митниця ДФС (вул. Пілотська, 2,Хмельницький,Хмельницька область,29001 , код ЄДРПОУ - 39423132) Подільська митниця Держмитслужби (вул. Лебединського, 17,Вінниця,Вінницька область,21034 , код ЄДРПОУ - 43350542) Третя особа:Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Хмельницькій області (вул. Проскурівська, 18, Хмельницький, Хмельницька область, 29013 , код ЄДРПОУ - 41316723)
Головуючий суддя А.М. Ковальчук