Рішення № 94661138, 04.02.2021, Львівський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
04.02.2021
Номер справи
380/10448/20
Номер документу
94661138
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 лютого 2021 року справа №380/10448/20

Львівський окружний адміністративний суд

в складі головуючої судді Сподарик Н.І.,

за участю секретаря судового засідання Курпіти П.І.,

позивача ОСОБА_1 , представника позивача Деманджари Я.П.,

розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області про зобов`язання вчинити дії,-

В С Т А Н О В И В:

На розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області (79000, м. Львів, вул. Митрополита Андрея,10) із вимогою призначити ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , інд. номер: НОМЕР_1 ) пенсію державного службовця відповідно до Закону України «Про державну службу» №889-VIII від 10.12.2015 з часу звернення з заявою від 01.11.2019 (зарахувавши в стаж державної служби роботу на посаді головного інженера-землевпорядника Управління сільського господарства Виконкому Нестеровської районної ради народних депутатів з 01.04.1981 по 01.09.1984, та роботу заступника голови Жовківської райдержадміністрації (як просування по службі) 08.07.2002 по 24.03.2005.

Позивач, в обґрунтування позовних вимог посилається на те, що рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 28 січня 2020 року позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області визнано протиправним та скасовано рішення Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області №2153/02.18-10 від 05.11.2019 про відмову в призначенні пенсії ОСОБА_1 і зобов`язано Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області призначити ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 пенсію державного службовця відповідно до Закону України «Про державну службу» №889-VIII від 10.12.2015 з часу звернення з заявою від 01.11.2019 (зарахувавши час перебування головою виконкому Нестеровської міської ради народних депутатів з 02.09.1984 по 26.01.1995, головою Жовківської міської ради з 24.04.1998 по 11.06.2002, міським головою м. Жовква з 13.04.2006 по 18.11.2010). Проте, листом № 7224-7196/Я-03/8-1300/20 від 20.10.2020 року відповідач повідомив, що ним на виконання рішення суду проведено перерахунок пенсії позивача з 01.11.2019 року. Зазначено, що стаж на посадах державної служби згідно рішення суду складає 19 років 02 місяці 12 днів, загальний трудовий стаж становить 39 років 09 місяців 12 днів. Для визначення заробітку враховано посадовий оклад – 9500,00 грн., надбавка за ранг (7 ранг) – 600,00 грн., надбавка за вислугу років – 4040,00 грн., згідно довідки про складові заробітної плати, виданої Виконавчим комітетом Жовківської міської ради Жовківського району Львівської області від 01.11.2019 № 67, де розмір пенсійної виплати становить 8 484,00 грн. Однак, не враховано стаж на посадах головного інженера-землевпорядника Управління сільського господарства Виконкому Нестеровської районної ради народних депутатів з 01.04.1981 по 01.09.1984, та роботу заступника голови Жовківської райдержадміністрації (як просування по службі) 08.07.2002 по 24.03.2005. Вважаючи у зв`язку із цим свої конституційні права та гарантії на належний соціальний захист порушеними та такими, що потребують захисту, позивач звернувся до суду з даним позовом.

Ухвалою суду від 23.11.2020 вказану позовну заяву було залишено без руху.

Ухвалою суду від 11.12.2020 відкрито провадження в адміністративній справі за цим позовом та вирішено розглянути таку справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін та проведення судового засідання. Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслано учасникам справи, відповідачу запропоновано у п`ятнадцятиденний строк з дня одержання цієї ухвали подати суду відзив на позовну заяву, в якому вказати про визнання/заперечення позовних вимог.

15.01.2021 за вх..2334 на адресу суду надійшло клопотання відповідача про закриття провадження у справі.

15.01.2021 за вх.. 2338 надійшов відзив на адміністративний позовом.

19.01.2021 суд постановив ухвалу про розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін у зв`язку із необхідністю з`ясування обставин у справі і дослідження доказів.

Суд з`ясував зміст позовних вимог, дослідив долучені до матеріалів справи письмові докази, оцінив їх в сукупності та встановив такі фактичні обставини справи та відповідні правовідносини:

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 є громадянином України, що підтверджується копією паспорта.

01.11.2019 ОСОБА_1 звернувся до Жовківського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Управління обслуговування громадян ГУ ПФ України у Львівській області із заявою про призначення пенсії державного службовця. До заяви позивач долучив необхідні документи.

Суд встановив, що на час звернення до відповідача за призначенням пенсії вік ОСОБА_1 становив 62 роки.

25.11.2019 Відділом з питань перерахунків пенсій №15 Управління застосування пенсійного законодавства ГУ ПФ України у Львівській області за результатами розгляду заяви позивача прийнято рішення про відмову в призначенні пенсії №2153/02-18-10 від 05.11.2019 ОСОБА_1 .

Рішення обґрунтоване тим, що до 01.05.2016 посади державних службовців були віднесені до відповідних категорій посад ст.25 Закону України «Про державну службу» Закон України «Про державну службу» від 16.12.1993 №3723-ХІІ, а посади в органах місцевого самоврядування віднесені до відповідних категорій посад ст.14 Закону України від 07.06.2001 №2493-ІІІ «Про службу в органах місцевого самоврядування». З 01.05.2016 набрав чинності Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 №889-VIII. Стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування за періоди роботи до набрання чинності Законом №889 обчислюється відповідно до Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.05.1994 № 283, додатку до нього та інших нормативно-правових актів. Пунктом 3 вказаного Порядку передбачено, що до стажу державної служби додатково включається час роботи на посадах службовців в органах, зазначених у п.2 цього Порядку, якщо при просуванні по службі вони зайняли посади державних службовців. Просуванням по службі є безпосередній перехід з посади службовця на посаду державного службовця у період роботи в державних органах, які передбачені в п.2 Порядку.

Отже, на думку відповідача, посадові особи місцевого самоврядування не є державними службовцями, а періоди роботи на посадах службовців в органах місцевого самоврядування можуть включатися до стажу державної служби лише при просуванні по службі при зайнятті посад державних службовців та роботах в держаних органах.

Оскільки у ОСОБА_1 станом на 01.05.2016 відсутні 20 років необхідного стажу роботи на посадах віднесених до категорії посад державної служби, підстав для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» немає.

Не погоджуючись з рішенням відповідача про відмову в призначенні пенсії №2153/02-18-10 від 05.11.2019, позивач звернувся до суду з відповідним позовом.

Рішенням Львівського окружного адміністративного суду 28 січня 2020 року позов задоволено повністю - визнано протиправним та скасовано рішення Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області №2153/02.18-10 від 05.11.2019 про відмову в призначенні пенсії ОСОБА_1 ; зобов`язано Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області призначити ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 пенсію державного службовця відповідно до Закону України «Про державну службу» №889-VIII від 10.12.2015 з часу звернення з заявою від 01.11.2019 (зарахувавши час перебування головою виконкому Нестеровської міської ради народних депутатів з 02.09.1984 по 26.01.1995, головою Жовківської міської ради з 24.04.1998 по 11.06.2002, міським головою м.Жовква з 13.04.2006 по 18.11.2010); стягнуто з Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області за рахунок бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 судовий збір в сумі 1536 (одна тисяча п`ятсот тридцять шість) грн. 80 коп.

Листом № 7224-7196/Я-03/8-1300/20 від 20.10.2020 року відповідач повідомив, що ним на виконання рішення суду проведено перерахунок пенсії позивача з 01.11.2019 року. Зазначено, що стаж на посадах державної служби згідно рішення суду складає 19 років 02 місяці 12 днів, загальний трудовий стаж становить 39 років 09 місяців 12 днів. Для визначення заробітку враховано посадовий оклад – 9500,00 грн., надбавка за ранг (7 ранг) – 600,00 грн., надбавка за вислугу років – 4040,00 грн., згідно довідки про складові заробітної плати, виданої Виконавчим комітетом Жовківської міської ради Жовківського району Львівської області від 01.11.2019 № 67, де розмір пенсійної виплати становить 8 484,00 грн.

Однак до стажу для призначення пенсії державного службовця не враховано роботу позивача на посаді головного інженера-землевпорядника Управління сільського господарства Виконкому Нестеровської районної ради народних депутатів з 01.04.1981 по 01.09.1984, та роботу заступника голови Жовківської райдержадміністрації (як просування по службі) 08.07.2002 по 24.03.2005 і відмовлено рішенням пенсійного фонду Листом № 7224-7196/Я-03/8-1300/20 від 20.10.2020

Вважаючи таку відмову відповідача протиправною, позивач звернувся з даним позовом до суду.

При вирішенні спору суд керувався таким.

Статтею 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади, їх посадові особи повинні діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з ст. 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Це право гарантується загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними. Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.

01.05.2016 набув чинності Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 №889-VIII (далі - Закон №889-VIII), згідно з ч.2 Прикінцевих та перехідних положень якого визнано такими, що втратили чинність, зокрема, Закон України «Про державну службу» від 16.12.1993 №3723-ХІІ (далі - Закон №3723-ХІІ), крім статті 37, що застосовується до осіб, зазначених у пунктах 10 і 12 цього розділу.

Відповідно до ч.1 ст.37 Закону №3723-ХІІ, на одержання пенсії державних службовців мають право чоловіки, які досягли віку 62 роки, та жінки, які досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування», за наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченого абзацом першим частини першої статті 28 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування», у тому числі стажу державної служби не менш як 10 років, та які на час досягнення зазначеного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, незалежно від місця роботи на час досягнення зазначеного віку. Пенсія державним службовцям призначається в розмірі 60 відсотків суми їх заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями, - у розмірі 60 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування.

Тобто до 01.05.2016 (дата набрання чинності Законом №889-VIII) право на пенсію державного службовця мали особи, які:

а) досягли певного віку та мають передбачений законодавством страховий стаж;

б) мали стаж державної служби не менш як 10 років, та на час досягнення зазначеного віку працювали на посадах державних службовців; а також особи, які мали не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, незалежно від місця роботи на час досягнення зазначеного віку.

Після 01.05.2016, відповідно до ст.90 Закону №889-VIII пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування».

При цьому, законодавець визначив певні умови, за дотримання яких у осіб зберігається право на призначення пенсії відповідно до ст.37 Закону №3723-ХІІ.

Так, відповідно до п.10 Прикінцевих та перехідних положень Закону №889-VIII, державні службовці, які на день набрання чинності цим Законом займають посади державної служби та мають не менш як 10 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців, визначених статтею 25 Закону України «Про державну службу» та актами Кабінету Міністрів України, мають право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону України «Про державну службу» у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.

Згідно з п.12 Прикінцевих та перехідних положень Закону №889-VIII для осіб, які на день набрання чинності цим Законом мають не менш як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, визначених статтею 25 Закону України «Про державну службу» та актами Кабінету Міністрів України, зберігається право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону України «Про державну службу» у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.

Статтею 46 Закону №889-VIII визначені особливості стажу державної служби, зокрема у пункті 2 зазначено, що до стажу державної служби зараховуються, зокрема, час перебування на посадах в органах місцевого самоврядування, передбачених Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Суд встановив, що відповідно до записів у трудовій книжці позивача, ОСОБА_1 з 01.04.1981 по 01.09.1984 працював на посаді головного інженера-землевпорядника Управління сільського господарства Виконкому Нестеровської районної ради народних депутатів. З 02.09.1984 був обраний та по 26.01.1995 працював головою виконкому Нестеровської міської Ради народних депутатів. 25.05.1994 позивачу присвоєно дев`ятий ранг державного службовця і 30.05.1994 ОСОБА_1 прийняв присягу державного службовця. З 24.04.1998 по 11.06.2002 позивач працював головою Жовківської міської ради, а з 08.07.2002 по 24.03.2005 призначений на посаду заступника голови Жовківської райдержадміністрації та з 13.04.2006 по 18.11.2010 обраний міським головою м. Жовква.

Зі змісту листа № 7224-7196/Я-03/8-1300/20 від 20.10.2020 року судом встановлено, що відповідачем на виконання рішення суду проведено перерахунок пенсії позивача з 01.11.2019 року. Зазначено, що стаж на посадах державної служби згідно рішення суду складає 19 років 02 місяці 12 днів, загальний трудовий стаж становить 39 років 09 місяців 12 днів. Для визначення заробітку враховано посадовий оклад – 9500,00 грн., надбавка за ранг (7 ранг) – 600,00 грн., надбавка за вислугу років – 4040,00 грн., згідно довідки про складові заробітної плати, виданої Виконавчим комітетом Жовківської міської ради Жовківського району Львівської області від 01.11.2019 № 67, де розмір пенсійної виплати становить 8 484,00 грн.

Судом встановлено, що відповідачем при обчисленні трудового стажу, що дає право на призначення пенсії державного службовця не враховано стаж роботи позивача на посаді головного інженера-землевпорядника Управління сільського господарства Виконкому Нестеровської районної ради народних депутатів з 01.04.1981 по 01.09.1984 та стаж роботи на посаді заступника голови Жовківської райдержадміністрації (як просування по службі) з 08.07.2002 по 24.03.2005.

Відповідно до п.6 Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 229, стаж державної служби за періоди роботи (служби) до набрання чинності Законом № 889-VIII обчислюється відповідно до пункту 8 розділу XI Прикінцевих та перехідних положень Закону № 889-VIIIЗгідно з п. 8 розділу XI Прикінцевих та перехідних положень Закону № 889-VIII стаж державної служби за періоди роботи (служби) до набрання чинності цим Законом обчислюється у порядку та на умовах, установлених на той час законодавством.

З аналізу наведених норм та фактичних обставин справи суд приходить до висновку, що, в даному випадку, слід керуватися нормами Закону №3723-XII та Порядком обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.05.1994 №283 (далі – Порядок №283).

Статтею 25 Закону №3723-XII передбачено, що основними критеріями класифікації посад державних службовців є організаційно-правовий рівень органу, який приймає їх на роботу, обсяг і характер компетенції на конкретній посаді, роль і місце посади в структурі державного органу. Віднесення існуючих посад державних службовців, не перелічених у цій статті, а також віднесення до відповідної категорії нових посад державних службовців проводиться Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до п. 2 Порядку №283 до стажу державної служби зараховується робота (служба), зокрема на посадах в органах місцевого самоврядування передбачених ст. 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», а також на інших посадах не зазначених у цій статті, віднесених Кабінетом Міністрів України до відповідної категорії посад в органах місцевого самоврядування.

Як вбачається із запису у трудовій книжці позивача, період роботи на посадах головного інженера-землевпорядника Управління сільського господарства Виконкому Нестеровської районної ради народних депутатів з 01.04.1981 по 01.09.1984 та робота заступника голови Жовківської райдержадміністрації (як просування по службі) 08.07.2002 по 24.03.2005 зараховується в стаж державної служби. Дані посади відповідають переліку посад зазначених у Порядку 283.

Статтею 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» посада міського голови віднесена до четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування.

До 01.05.2016 р. діяв старий Закон про держслужбу № 3723 та інший «стажовий» порядок № 283 щодо переліку посад. І саме цей Порядок містив норму, яка визначала, що до стажу державної служби включається час роботи на посадах службовців в органах, зазначених у п. 2 цього Порядку і додатку до нього, якщо при просуванні по службі вони зайняли посади державних службовців (абз. 13 п. 3 Порядку № 283). Під просуванням по службі розуміють перехід з посади службовця на посаду державного службовця у період роботи у державних органах, які передбачені п. 2 Порядку № 283 та додатку до нього.

З урахуванням досліджених судом фактичних даних в контексті вищенаведених норм суд приходить висновку, що обов`язковою умовою для збереження у особи права на призначення пенсії відповідно до Закону №3723-ХІІ після 01.05.2016 є дотримання сукупності вимог, визначених ч.1 ст.37 Закону №3723-ХІІ і Прикінцевих та перехідних положень Закону №889-VІІІ, а саме: щодо віку, страхового стажу, стажу державної служби.

Оскільки такі вимоги позивачем дотримані, а періоди роботи ОСОБА_1 на посаді головного інженера-землевпорядника Управління сільського господарства Виконкому Нестеровської районної ради народних депутатів з 01.04.1981 по 01.09.1984 та стаж роботи на посаді заступника голови Жовківської райдержадміністрації (як просування по службі) з 08.07.2002 по 24.03.2005 відповідно до п.2 Порядку № 283 зараховуються до стажу державної служби, суд вважає, що відмова відповідача у зарахування цього періоду до державної служби та призначення пенсії державного службовця відповідно до ст.37 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 №3723-ХІІ є протиправною. Доказів, які б спростовували такий висновок суду відповідачем не надано.

Частиною 2 статті 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Згідно з ч.1 ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст.78 цього Кодексу.

Відповідно до ч.2 ст. 77 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

З огляду на викладене суд вважає, що дії відповідача у відмові ОСОБА_1 в зарахуванні в стаж державної служби роботу на посаді головного інженера-землевпорядника Управління сільського господарства Виконкому Нестеровської районної ради народних депутатів з 01.04.1981 по 01.09.1984 та роботу заступника голови Жовківської райдержадміністрації (як просування по службі) 08.07.2002 по 24.03.2005 протиправними.

Для відновлення порушеного права позивача суд вважає за необхідне зобов`язати Головне управління ПФУ у Львівській області зарахувати в стаж державної служби роботу на посаді головного інженера-землевпорядника Управління сільського господарства Виконкому Нестеровської районної ради народних депутатів з 01.04.1981 по 01.09.1984 та роботу заступника голови Жовківської райдержадміністрації (як просування по службі) 08.07.2002 по 24.03.2005 для призначення пенсії державного службовця.

Відповідно до ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.

Виходячи із заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та доказів, зібраних у справі, суд дійшов висновку, що позов необхідно задовольнити повністю.

Відповідно до ст. 139 КАС України на користь позивача з відповідача за рахунок його бюджетних асигнувань необхідно стягнути судовий збір у розмірі 1536,80 грн. сплаченого з квитанціями №174 від 25.11.2019 та №1 від 06.12.2019.

Керуючись ст.ст.2, 6, 8-10, 13, 14, 72-77, 139, 241-246, 250, 262, підп.15.5 п.15 Перехідних положень КАС України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області про зобов`язання вчинити дії - задовольнити частково.

Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області (79000, м. Львів, вул. Митрополита Андрея,10; код ЄДРПОУ 13814885) зарахувати ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) в стаж державної служби роботу на посаді головного інженера-землевпорядника Управління сільського господарства Виконкому Нестеровської районної ради народних депутатів з 01.04.1981 по 01.09.1984 та роботу на посаді заступника голови Жовківської райдержадміністрації 08.07.2002 по 24.03.2005 для врахування стажу при призначенні пенсії державного службовця відповідно до Закону України «Про державну службу» №889-VIII від 10.12.2015.

Стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області (код ЄДРПОУ 13814885, місцезнаходження: 79016, м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10) за рахунок бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) судовий збір в сумі 420 (чотириста двадцять) грн. 40 коп.

В задоволені решти позовних вимог відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження, а у разі його апеляційного оскарження - з моменту проголошення судового рішення суду апеляційної інстанції. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення суду може бути оскаржено до Восьмого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення за правилами, встановленими ст.ст.293, 295 - 297 КАС України.

Повний текст рішення складено та підписано 05.02.2021

Суддя Сподарик Н.І.