Рішення № 94423079, 27.01.2021, Одеський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
27.01.2021
Номер справи
420/14016/20
Номер документу
94423079
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 420/14016/20

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 січня 2021 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді Єфіменка К.С., розглянувши в письмовому провадженні у порядку спрощеного позовного провадження справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (вул..Канатна,83, м.Одеса, 65107), за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на стороні відповідача Відділу обслуговування громадян №16 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (вул.Незалежності,7, м.Роздільна, Роздільнянський район, Одеська область, 67400) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язати вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на стороні відповідача Відділу обслуговування громадян №16 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, в якому позивач просить:

визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області від 23.112020 року № 11070-10918/П-02/8 -1500/20 про відмову у проведенні перерахунку призначеної ОСОБА_1 , (картка фізичної особи платника податків: НОМЕР_1 ), пенсії за вислугу років з більш високого заробітку;

зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести перерахунок раніше призначеної та виплату ОСОБА_1 , (картка фізичної особи платника податків: НОМЕР_1 ) пенсії за вислугою років з розрахунку 90% від суми місячного грошового забезпечення за відповідною посадою (заступника прокурора Роздільнянського району Одеської області), згідно довідки Одеської обласної прокуратури від 19.10.2020 за № 78, без обмеження максимального розміру пенсії, з урахуванням раніше проведених виплат, починаючи з 13 грудня 2019 року;

стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на користь ОСОБА_1 , (картка фізичної особи платника податків: НОМЕР_1 ), судовий збір у розмірі 840,80 грн. (вісімсот сорок гривень 80 копійок).

В обґрунтування адміністративного позову позивач зазначає, що позивач перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Одеькій області та з 2001 року отримує пенсію за вислугу років, призначену відповідно до Закону України "Про прокуратуру". Постановою Кабінету Міністрів України №657 від 30 серпня 2017 року внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України №505 від 31 травня 2012 року та встановлено нові розміри посадових окладів працівникам органів прокуратури. У зв`язку з підвищенням заробітної плати працівникам прокуратури 06 листопада 2020 року позивач звернувся до відповідача із заявою щодо здійснення перерахунку раніше призначеної пенсії на підставі довідки згідно довідки Одеської обласної прокуратури від 19.10.2020 за № 78 у розмірі 90% від суми місячного грошового забезпечення. Проте рішенням від 23.11.2020 року № 11070-10918/П-02/8-1500/20 відповідач відмовив у проведенні перерахунку вище вказаної пенсії, посилаючись на те, що для перерахунку пенсії з позивачу необхідно надати довідку про заробітну плату станом на 11.09.2020 року. Позивач вважає вказане рішення протиправним та звернувся до суду.

Ухвалою суду від 15.12.2020 року відкрито провадження по справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Від відповідача надійшов відзив на позовну заяву, в якому, в обґрунтування правової позиції, зазначено, що 06.11.2020 позивач звернувся до Головного управління із заявою про проведення перерахунку пенсії за вислугу років відповідно до довідки Одеської обласної прокуратури від 19.10.2020 №78. Оскільки подана заява не відповідала вимогам Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсії відповідно до Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» від 25.11.2005 № 22-1 (далі - Порядок) її розгляд здійснено відповідно до Закону України "Про звернення громадян" від 02.10.1996 № 393. На звернення позивача Головним управлінням листом від 23.11.2020 № 11070-10918/П-02/8-1500/20 надано інформацію стосовно перерахунку пенсії за вислугу років відповідно до Закону України "Про прокуратуру" від 14.10.2014 № 1697. Отже зазначений лист мав роз`яснювально-інформаційний характер, а не рішення про відмову у перерахунку пенсії. Таким чином відсутній предмет спору, а саме рішення про відмову у перерахунку.

Дослідивши матеріали справи, всебічно та повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши надані учасниками судового процесу докази в їх сукупності, суд зазначає наступне.

ОСОБА_1 04.09.2001р. призначено пенсію за вислугу років відповідно до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 № 1789 (зі змінами) (далі - Закон 1789) у розмірі 90 % від суми середньомісячного заробітку..

06.11.2020 позивач звернувся до Головного управління із заявою про проведення перерахунку пенсії за вислугу років відповідно до довідки Одеської обласної прокуратури від 19.10.2020 №78.

Листом Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області ГУ ПФУ в Полтавської області від 23.11.2020 № 11070-10918/П-02/8-1500/20 повідомлено ОСОБА_1 , що наказом Генерального прокурора від 08.09.2020 № 414 "Про день початку роботи обласних прокуратур" 11.09.2020 визначено днем початку роботи обласних прокуратур, з зазначеної дати здійснюється оплата праці прокурорів обласних прокуратур та спеціалізованих прокуратур у військовій та оборонній сфері (на правах обласних прокуратур) відповідно до ст. 81 Закону України "Про прокуратуру" та надаються довідки про заробітну плату для перерахунку пенсії. Враховуючи вищезазначене для перерахунку пенсії з 01.10.2020 необхідні звернутись до Роздільнянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) та надати довідку про заробітну плату станом на 11.09.2020 або надіслати поштою (заповненні бланк заяви та оригінал довідки). Зазначено, що в долученій до звернення довідки від 19.10.2020 № 78 розмір заробітної плати (грошового забезпечення) зазначений на 06.09.2017, тому повернуто позивачу оригінал довідки.

Не погодившись з вказаною відмовою відповідача, позивач звернувся до суду з цим позовом.

Надаючи правову оцінку встановленим обставинам та доводам учасників справи, суд виходить з наступного.

Відповідно до ч. 12 ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991р. №1789-ХІІ обчислення (перерахунок) пенсій провадиться за документами пенсійної справи та документами, додатково поданими пенсіонерами, виходячи з розміру місячного заробітку за відповідною посадою, з якої особа вийшла на пенсію, станом на час звернення за призначенням або перерахунком.

15.07.2015р. набрав чинності Закон України «Про прокуратуру» від 04.10.2014р. № 1697-VII.

Частинами 13, 20 Закону України «Про прокуратуру» від 04.10.2014р. № 1697-VII передбачено, що пенсії за вислугу років відповідно до цієї статті призначаються, перераховуються і виплачуються уповноваженими на це державними органами.

Умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України.

Постановою Кабінету Міністрів України №657 від 30.08.2017р. «Про внесення змін до деяких Постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури» були підвищені розміри посадових окладів працівників прокуратури України та надбавки за класні чини.

Вказана постанова набула чинності 06.09.2017р.

У зв`язку з набуттям чинності Постановою Кабінету Міністрів України №657 від 30.08.2017р. позивачеві, прокуратурою Кіровоградської області позивачеві була видана довідка від 28.12.2019р. №18-188 вих.-19 про складові заробітної плати виходячи з розміру місячного заробітку слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури Кіровоградської області, з урахуванням умов оплати праці, які існували на день звільнення у зв`язку з виходом на пенсію за вислугою років (а.с.20).

Разом з тим, станом на час набуття чинності постановою Кабінету Міністрів України №657 від 30.08.2017р. були відсутні умови та порядок розроблені Кабінетом Міністрів України щодо перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури, як це передбачено ч. 20 ст. 86 Закону України "Про прокуратуру" від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII, у зв`язку з чим органи прокуратури не направляли до органів Пенсійного фонду України довідки для перерахунку пенсії.

13.12.2019р. Конституційним Судом України Другий Сенат прийнято рішення у справі № 3-209/2018(2413/18, 2807/19) за конституційними скаргами ОСОБА_2 та ОСОБА_3 щодо відповідності Конституції України (конституційності) положення частини двадцятої статті 86 Закону України "Про прокуратуру" від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII, відповідно до якого:

- визнано таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), положення частини двадцятої статті 86 Закону України "Про прокуратуру" від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII зі змінами, яким передбачено, що умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України;

- положення частини двадцятої статті 86 Закону України "Про прокуратуру" від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII зі змінами, визнане неконституційним, втрачає чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України цього Рішення.

- установлено такий порядок виконання цього Рішення:

- частина двадцята статті 86 Закону України "Про прокуратуру" від 14 жовтня 2014 року N 1697-VII зі змінами не підлягає застосуванню з дня ухвалення Конституційним Судом України цього Рішення;

- частина двадцята статті 86 Закону України "Про прокуратуру" від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII підлягає застосуванню в первинній редакції: "20. Призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв`язку з підвищенням заробітної плати прокурорським працівникам на рівні умов та складових заробітної плати відповідних категорій працівників, які проходять службу в органах і установах прокуратури на момент виникнення права на перерахунок. Перерахунок призначених пенсій проводиться з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув право на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Пенсія працюючим пенсіонерам перераховується також у зв`язку з призначенням на вищу посаду, збільшенням вислуги років, присвоєнням почесного звання або наукового ступеня та збільшенням розміру складових його заробітної плати в порядку, передбаченому частинами другою, третьою та четвертою цієї статті, при звільненні з роботи або за кожні два відпрацьовані роки".

Відповідно до ч. 1 ст. 94 Закону України «Про Конституційний Суд України» оприлюднення всіх актів Суду за результатами конституційного провадження здійснюється на офіційному веб-сайті Суду або в окремих випадках за ухвалою Суду - в Залі засідань Суду, але не пізніше наступного робочого дня після їх ухвалення. Опублікування акта Суду разом з окремою думкою Судді здійснюється у "Віснику Конституційного Суду України" та інших офіційних друкованих виданнях України.

Рішення Конституційного Суду України Другий Сенат від 13.12.2019р. оприлюднено на офіційному веб-сайті Конституційного Суду України (http://ccu.gov.ua/sites/default/files/docs/7_p2_2019.pdf).

Згідно ч.1 ст.44 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» заява про призначення (перерахунок) пенсії та необхідні документи подаються до територіального органу Пенсійного фонду або до уповноваженого ним органу чи уповноваженій особі в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення, особисто або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально.

Відповідно до ч.4 ст.45 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» перерахунок призначеної пенсії, крім випадків, передбачених частиною першою статті 35, частиною другою статті 38, частиною третьою статті 42 і частиною п`ятою статті 48 цього Закону, провадиться в такі строки:

- у разі виникнення права на підвищення пенсії - з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа;

- у разі настання обставин, які тягнуть за собою зменшення пенсії, - з першого числа місяця, в якому настали ці обставини, якщо вони мали місце до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо вони мали місце після 15 числа.

Право на підвищення пенсії виникло у позивача з дати набрання чинності Постановою Кабінету Міністрів України №657 від 30.08.2017р. - 06.09.2017р.

З матеріалів справи вбачається, що у зв`язку з офіційним оприлюдненнями Рішення Конституційного Суду України від 13.12.2019р. позивач, 06.11.2020р. звертався до відповідача із заявою та довідкою Одеської обласної прокуратури, про перерахунок пенсії у зв`язку з підвищенням посадових окладів працівників органів прокуратури на підставі постанови Кабінету Міністрів України №657 від 30.08.2017р. «Про внесення змін до деяких Постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури». Суд звертає увагу, що довідку Одеської обласної прокуратури від 19.10.2020 за № 78 на виконання рішення Конституційного суду України від 13.12.2019 № 7-р(ІІ)2019 та постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 657 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури», розмір заробітної плати визначено станом на 06.09.2017.

Проте листом від 23.11.2020 року №11070-10918/П-02/8-1500/20 відмовив у проведенні перерахунку пенсії.

Суд зазначає, що відмова відповідача у перерахунку пенсії є протиправною адже суперечить положенням ч.20 ст.86 Закону України "Про прокуратуру" від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII, з урахуванням Рішення Конституційного Суду України від 13.12.2019р.

Враховуючи положення ч.4 ст.45 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» та ч. 20 ст. 86 Закону України "Про прокуратуру" від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII, з урахуванням Рішення Конституційного Суду України від 13.12.2019р., пенсія позивачеві має бути перерахована з 01.01.2020р. з виплатою різниці за минулий час, але не більше, як за 12 місяців з дати звернення.

Щодо позовної вимоги про зобов`язання Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести перерахунок раніше призначеної та виплату ОСОБА_1 , (картка фізичної особи платника податків: НОМЕР_1 ) пенсії за вислугою років з розрахунку 90% від суми місячного грошового забезпечення суд зазначає наступне.

Частиною 1 статті 58 Конституції України встановлено, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом`якшують або скасовують відповідальність особи.

Суд зазначає, що ст.22 Конституції України визначено, що права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Оскільки судом встановлено, що ОСОБА_1 04.09.2001р. призначено пенсію за вислугу років відповідно до ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 № 1789 (зі змінами) (далі - Закон 1789) у розмірі 90 % від суми середньомісячного заробітку.

Слід зазначити, що Конституційний Суд України у своєму рішенні № 3-рп/2001 від 05.04.2001 року зазначив, що Конституція України закріпила принцип незворотності дії в часі законів та інших нормативно-правових актів (частина перша статті 58). Це означає, що дія закону та іншого нормативно-правового акта не може поширюватися на правовідносини, які виникли і закінчилися до набрання чинності цим законом або іншим нормативно-правовим актом.

В рішенні Верховного Суду України від 10.12.2013 року по справі № 21-420а13 суд прямо визначив правову позицію, згідно якої процедури призначення і перерахунку пенсії різні за змістом та механізмом проведення. При перерахунку пенсії має застосовуватись норма, що визначала розмір пенсії у процентах, яка діяла на момент призначення пенсії.

Відповідно до ст.17 Закону України Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини від 23.02.2006 року суди застосовують при розгляді справ Конвенцію та практику суду як джерело права.

ЄСПЛ у пункті 50 Рішення по справі Щокін проти України (Заяви № 23759/03 та № 37943/06) вказує, що перша та найважливіша вимога статті 1 Першого протоколу до Конвенції полягає в тому, що будь-яке втручання публічних органів у мирне володіння майном повинно бути законним і що позбавлення власності можливе тільки на умовах, передбачених законом, а другий пункт визнає, що держави мають право здійснювати контроль за використанням майна шляхом введення законів.

В пунктах 70,71 рішення ЄСПЛ Рисовський проти України від 02.10.2011 року (заява №29979/04) оперує принципом належного урядування як багатоаспектним принцип, котрий, серед іншого, зводиться до того, що держава зобов`язана організувати роботу державного апарату таким чином, щоб забезпечувалась юридична визначеність у цивільних правовідносинах, які зачіпають майнові інтереси. Понад це на державні органи покладено обов`язок запровадити внутрішні процедури, які посилять прозорість і ясність їхніх дій, мінімізують ризик помилок. Водночас згідно з концепцією принципу належного урядування Ризик будь-якої помилки державного органу повинен покладатися на саму державу, а помилки не можуть виправлятися за рахунок осіб, яких вони стосуються.

Відповідно до усталеної практики Європейського суду майном може бути наявне майно, або активи, включно з вимогами, стосовно яких заявник здатен довести, що він мав принаймні правомірне очікування дієвої реалізації його майнового права (Маlhous v.Czech Republic (dec.) [GC], по. 33071/96, ЕСНR2000- XII; Dгаоn v. Fгаnсе ІGС], по. 1513/03, ЕСНR 2006-ІХ; Ргеssоs Соmраnіа Navіега S. А. аnd Оthегs v. Веlgium, nо. 17849/91, §§ 29-31, ЕСНR А332).

ЄСПЛ визначає, що внаслідок певного юридичного факту, який уже відбувся, особа набуває майнове право. Однак, невдовзі по тому держава ухвалює акт (нормативний або індивідуальної дії), котрим таке право скасовується із наданням цьому актові ретроспективної дії щодо фактів, які відбулися до його прийняття. При цьому підстави, з яких особа позбавляється раніше набутого права, не пов`язані з її поведінкою. Через те ЄСПЧ визнає порушеним навіть не права, а лише правомірного очікування заявника.

Отже, при перерахунку раніше призначених пенсій не може допускатись звуження змісту та обсягу досягнутих громадянами, в тому числі з числа колишніх військовослужбовців, прав, свобод, соціальних гарантій.

При цьому мають застосовуватися норми, що визначають розмір пенсії у відсотках сум грошового забезпечення, які діяли на момент набутого права на отримання пенсії, а подальші зміни до закону щодо зменшення відсоткового розміру пенсії стосуються порядку призначення пенсії у разі реалізації такого права на пенсійне забезпечення, а не перерахунку вже призначеної пенсії.

Позовна вимога щодо перерахунку пенсії без обмеження максимальним розміром заявлена передчасно та на майбутнє, а тому задоволенню не підлягає.

Оцінюючи правомірність дій та рішень органів владних повноважень, суд керується критеріями, закріпленими у ст.2 КАС України, які певною мірою відображають принципи адміністративної процедури.

Частиною 1 ст.77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Частиною 2 ст.77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Згідно із ст.90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.

Відповідно до ч.1, ч.5 ст.242 КАС України рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим.

За таких обставин, враховуючи вищевикладене у сукупності, позовна заява ОСОБА_1 підлягає частковому задоволенню шляхом визнання протиправним та скасувати рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області від 23.112020 року № 11070-10918/П-02/8 -1500/20 про відмову у проведенні перерахунку призначеної ОСОБА_1 , (картка фізичної особи платника податків: НОМЕР_1 ), пенсії за вислугу років з більш високого заробітку та зобов`язання Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести перерахунок раніше призначеної та виплату ОСОБА_1 , (картка фізичної особи платника податків: НОМЕР_1 ) пенсії за вислугою років з розрахунку 90% від суми місячного грошового забезпечення за відповідною посадою (заступника прокурора Роздільнянського району Одеської області), згідно довідки Одеської обласної прокуратури від 19.10.2020 за № 78, з урахуванням раніше проведених виплат, починаючи з 01 січня 2020 року.

Згідно ч.1 ст.143 КАС України суд вирішує питання щодо судових витрат у рішенні, постанові або ухвалі.

Згідно ч.1 ст.139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Оскільки позивач звільнений від сплати судового збору, а витрат, пов`язаних з розглядом справи судом не встановлено, питання про розподіл судових витрат у цій справі не вирішується.

Керуючись статтями 12, 139, 242, 246, 250, 251, 255, 295, 297 КАС України, суд,-

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (вул..Канатна,83, м.Одеса, 65107, код ЄДРПОУ 20987385), за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на стороні відповідача Відділу обслуговування громадян №16 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (вул.Незалежності,7, м.Роздільна, Роздільнянський район, Одеська область, 67400) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язати вчинити певні дії - задовольнити частково.

Визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (вул..Канатна,83, м.Одеса, 65107, код ЄДРПОУ 20987385) від 23.112020 року № 11070-10918/П-02/8 -1500/20 про відмову у проведенні перерахунку призначеної ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ), (картка фізичної особи платника податків: НОМЕР_1 ), пенсії за вислугу років з більш високого заробітку.

Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області (вул..Канатна,83, м.Одеса, 65107, код ЄДРПОУ 20987385) провести перерахунок раніше призначеної та виплату ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) пенсії за вислугою років з розрахунку 90% від суми місячного грошового забезпечення за відповідною посадою (заступника прокурора Роздільнянського району Одеської області), згідно довідки Одеської обласної прокуратури від 19.10.2020 за № 78, з урахуванням раніше проведених виплат, починаючи з 01 січня 2020 року.

Стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (вул..Канатна,83, м.Одеса, 65107, код ЄДРПОУ 20987385) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ), судовий збір у розмірі 840,80 грн. (вісімсот сорок гривень 80 копійок).

Рішення набирає законної сили згідно ст.255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими ст.ст.293,295 та п.15-5 розділу VII Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя К.С. Єфіменко

.