
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"20" січня 2021 р. справа № 300/2506/20
м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський окружний адміністративний суд у складі:
судді Матуляка Я.П.,
при секретарі Мула Х.О.,
за участю:
представника позивача - Довган О.В.
представника відповідача - Ониськіва А.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду адміністративну справу за позовом: Головного управління ДПС в Івано-Франківській області
до відповідача: державного підприємства "Кутське лісове господарство"
про стягнення боргу в сумі 1426100,06 грн., -
ВСТАНОВИВ:
Головне управління ДПС в Івано-Франківській області звернулося до суду з позовом до ДП "Кутський лісгосп" про стягнення боргу в сумі 1426100,06 грн.
Позовні вимоги мотивовані наявністю у відповідача заборгованості перед бюджетом, що виникла внаслідок несплати узгоджених сум грошового зобов`язання за податковими зобов`язаннями, за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами) та пені, зокрема по сплаті податку на додану вартість в загальній сумі 349494,03 грн., рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в загальному розмірі 244442,43 грн., земельного податку в загальній сумі 779522,72 грн., податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в загальному розмірі 52640,88 грн., що разом становить 1426100,06 грн.
Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 05.10.2020 року відкрито провадження в даній адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження (а.с.166-167).
Відповідач скористався правом на подання відзиву на позовну заяву від 16.10.2020 року за № 01-3/287, який надійшов на адресу суду 26.10.2020 року (а.с.171). Представник відповідача просив суд в задоволенні позову відмовити, з урахуванням тієї обставини, що даний податковий борг зумовлений економічно-фінансовим станом підприємства у зв`язку із зменшенням попиту на лісоматеріали, що призвело до невиконання плану отримання доходу від реалізації продукції внаслідок пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19). З метою збільшення доходу, підприємство до кінця 2020 року планує здійснити ряд заходів, що дасть змогу погасити податковий борг. Окрім наведеного, представник відповідача зазначив, що, згідно пункту 52-1 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України, в період з 1 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину не застосовуються штрафні санкції за порушення податкового законодавства та не нараховується платникам податків пеня, а нарахована, але не сплачена за цей період пеня підлягає списанню.
Згідно ухвали Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 04.12.2020 року розгляд справи № 300/2506/20 вирішено проводити в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін (а.с.173-174).
09.12.2020 року Головним управлінням ДПС в Івано-Франківській області подано відповідь на відзив, згідно якої позивач вказав, що при нарахуванні ДП "Кутський лісгосп" пені, контролюючим органом враховано вимоги пункту 52-1 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України та не включено дні з 01.03.2020 року до часу звернення до суду з позовом (а.с.178-179).
Відповідач правом на подання заперечення, у п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив, не скористався.
Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримала, просила суд позов задовольнити повністю з підстав, наведених у позові.
Представник відповідача в судовому засіданні щодо наявної заборгованості не заперечив. Суду пояснив, що вказана сума заборгованості виникла у зв`язку із скрутним фінансовим становищем, яке склалось на підприємстві. Просив суд при прийнятті рішення вирішити питання щодо розстрочення його виконання.
Розглянувши матеріали адміністративної справи, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши в сукупності письмові докази, якими сторони обґрунтовують позовні вимоги та заперечення на позов, суд встановив наступне.
ДП "Кутський лісгосп" 24.02.1998 року зареєстроване як юридична особа, що підтверджується витягом з Єдиного держаного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (а.с.11-12) та перебуває на обліку в контролюючому органі як платник податків.
За результатами здійснення фінансово-господарської діяльності за ДП "Кутський лісгосп", станом на 17.08.2020 року, обліковується заборгованість на загальну суму 1426100,06 грн., яка утворилась внаслідок несплати грошових зобов`язань за платежами:
- податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) в загальному розмірі 349494,03 грн., що виник на підставі: податкових декларацій з податку на додану вартість за лютий 2020 року від 16.03.2020 року (а.с.15), за березень 2020 року від 17.04.2020 року (а.с.16), за квітень 2020 року від 18.05.2020 року (а.с.17), за травень 2020 року від 15.06.2020 року (а.с.18), за червень 2020 року від 15.07.2020 року (а.с.19) та пені, нарахованої на суму несплаченого податкових зобов`язань згідно облікової картки платника податків на підставі статті 129 Податкового кодексу України (а.с.20);
- рентна плати за спеціальне використання лісових ресурсів в загальному розмірі 244442,43 грн., що виник на підставі: податкової декларації з рентної плати за 4 квартал 2019 року від 31.01.2020 року (а.с.21-22) та розрахунків з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовлення в порядку рубок головного користування) від 31.01.2020 року за №№ 2-17 (а.с.23-38); податкової декларації з рентної плати за 1 квартал 2020 року від 22.04.2020 року (а.с.39-40) та розрахунків з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовлення в порядку рубок головного користування) від 22.04.2020 року за №№ 2-14 (а.с.41-53);
- земельний податок з юридичних осіб в загальному розмірі 779522,72 грн., що виник на підставі: податкових декларацій з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за 2018 рік від 12.02.2018 року (а.с.113-114), за 2019 рік від 18.02.2019 року (а.с.79-80, 139-140), за 2019 рік від 19.02.2019 року (а.с.67-68, 69-70, 71-72, 77-78, 83-84, 85-86, 91-92, 97-98, 101-102, 105-106, 109-110, 115-116, 119-120, 123-124, 127-128, 131-132, 135-136, 143-144, 147-148) та за 2020 рік від 18.02.2020 року (а.с.65-66, 73-74, 75-76, 81-82, 87-88, 89-90, 93-94, 99-100, 103-104, 107-108, 111-112, 117-118, 121-122, 125-126, 129-130, 133-134, 137-138, 141-142, 145-146, 149-150); податкових повідомлень-рішень форми "Ш" від 24.02.2020 року за № 0013435204 (а.с.154) та за № 0013505204 (а.с.153), винесених на підставі акта камеральної перевірки про порушення правил сплати (перерахування) податків (зборів) від 11.02.2020 року за № 114/09-19-52-04/20562608, яким встановлено порушення відповідачем термінів сплати самостійно визначеного грошового зобов`язання з земельного податку з юридичних осіб за період з 01.01.2019 року по 11.02.2020 року (а.с.151-152) та пені, нарахованої на суму несплаченого податкових зобов`язань згідно облікової картки платника податків на підставі статті 129 Податкового кодексу України (а.с.155-164);
- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в загальному розмірі 52640,88 грн., що виник на підставі: податкових декларацій з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2019 рік від 18.02.2019 року (а.с.58), за 2020 рік від 20.02.2020 року та розрахунку до неї (а.с.62-63); уточнюючої за 2020 рік від 14.08.2020 року та розрахунки до неї (а.с.59-61).
В судовому засіданні встановлено, що сума грошових зобов`язань за податковими зобов`язаннями, за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами) та пені з податку на додану вартість в загальній сумі 349494,03 грн., рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в загальному розмірі 244442,43 грн., земельного податку в загальній сумі 779522,72 грн., податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в загальному розмірі 52640,88 грн., а всього разом 1426100,06 грн., є узгодженою.
На виконання вимог абзацу 1 пункту 59.1. статті 59 Податкового кодексу України, Головним управлінням ДФС в Івано-Франківській області надсилалась відповідачу податкова вимога форми "Ю" від 26.02.2019 року за № 6945-52, яка 28.02.2019 року отримана ДП "Кутський лісгосп", що підтверджується підписом уповноваженої особи відповідача на корінці вказаної вимоги (а.с.14). На час розгляду справи податкова вимога є неоскаржена та невідкликана.
Відповідно до частини 1 статті 67 Конституції України кожен зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Відповідач у відповідності до пункту 15.1. статті 15 Податкового кодексу України являється платником податків та згідно пункту 16.1.4 статті 16 Податкового кодексу України несе обов`язок по сплаті податків та зборів у строки та розмірах, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до підпункту 16.1.4. пункту 16.1. статті 16 Податкового кодексу України платники податків зобов`язані сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи, що, у відповідності до статті 36 Кодексу, є податковим обов`язком. Податковий обов`язок виникає у платника за кожним податком, збором та є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов`язків платника податків, крім випадків, передбачених законом. Підстави припинення податкового обов`язку, крім його виконання, визначені пунктом 37.3. статті 37 Податкового кодексу України. Згідно пункту 38.1. статті 38 Податкового кодексу України виконанням податкового обов`язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов`язань у встановлений податковим законодавством строк. Пунктом 38.2. статті 38 Податкового кодексу України визначено, що сплата податку та збору здійснюється платником податку безпосередньо, а у випадках, передбачених податковим законодавством, - податковим агентом, або представником платника податку.
Приписами пункту 57.1. статті 57 Податкового кодексу України визначено, що платник податків зобов`язаний самостійно сплатити суму податкового зобов`язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Пунктом 203.2 статті 203 Податкового кодексу України передбачено, що платник податку на додану вартість зобов`язаний самостійно сплатити суму податкового зобов`язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.
Згідно пункту 257.5. статті 257 Податкового кодексу України сума податкових зобов`язань з рентної плати, визначена у податковій декларації за податковий (звітний) період, сплачується платником до бюджету протягом 10 календарних днів після закінчення граничного строку подання такої податкової декларації.
Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів сплачується лісокористувачами щокварталу рівними частинами від суми рентної плати, зазначеної в спеціальних дозволах, виданих у відповідному календарному році, крім сум рентної плати, сплачених відповідно до підпунктів "а" і "б" підпункту 256.11.6 пункту 256.11 статті 256 цього Кодексу.
У відповідності до пункту 287.3. статті 287 Податкового кодексу України податкове зобов`язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.
Підпунктом 266.10.1. пункту 266.10. статті 266 Податкового кодексу України визначено, що податкове зобов`язання за звітний рік з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується:
а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;
б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.
Згідно пункту 56.11. статті 56 Податкового кодексу України не підлягає оскарженню грошове зобов`язання, самостійно визначене платником податків.
Приписами пункту 54.3. статті 54 Податкового кодексу України встановлено, що контролюючий орган зобов`язаний самостійно визначити суму грошових зобов`язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток або від`ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо: платник податків не подає в установлені строки податкову (митну) декларацію, а при здійсненні заходів податкового контролю встановлено факти здійснення платником податків діяльності, що призвела до виникнення об`єктів оподаткування, наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу та наявності діючих (у тому числі призупинених) ліцензій на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством; дані перевірок результатів діяльності платника податків, крім електронної перевірки, свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов`язань, суми бюджетного відшкодування та/або від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток або від`ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках; згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов`язань з окремого податку або збору, застосування штрафних (фінансових) санкцій та пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган; дані перевірок щодо утримання податків у джерела виплати, в тому числі податкового агента, свідчать про порушення правил нарахування, утримання та сплати до відповідних бюджетів податків і зборів, передбачених цим Кодексом, у тому числі податку на доходи фізичних осіб таким податковим агентом; результати митного контролю, отримані після закінчення процедури митного оформлення та випуску товарів, свідчать про заниження або завищення податкових зобов`язань, визначених платником податків у митних деклараціях.
Згідно підпункту 14.1.265. пункту 14.1. статті 14 Податкового кодексу України штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Пунктом 126.1 статті 126 Податкового кодексу України визначено, що у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов`язання (крім випадків, передбачених пунктом 126.2 цієї статті) протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах: при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов`язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов`язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.
Відповідно до пункту 57.3 статті 57 Податкового кодексу України у разі визначення грошового зобов`язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов`язаний сплатити нараховану суму грошового зобов`язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.
Згідно підпункту 14.1.162. пункту 14.1. статті 14 Податкового кодексу України пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахована на суми податкових зобов`язань та/або на суми штрафних (фінансових) санкцій, не сплачених у встановлені законодавством строки, а також нарахована в інших випадках та порядку, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи
Згідно пункту 129.1. статті 129 Податкового кодексу України нарахування пені розпочинається: при нарахуванні суми грошового зобов`язання, визначеного контролюючим органом за результатами податкової перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків податкового зобов`язання, визначеного цим Кодексом (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження); при нарахуванні суми податкового зобов`язання, визначеного контролюючим органом у випадках, не пов`язаних з проведенням податкових перевірок, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов`язання (в тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження); при нарахуванні суми податкового зобов`язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до статті 50 цього Кодексу, - після спливу 90 календарних днів (270 календарних днів у разі здійснення платником податків самостійного коригування відповідно до підпункту 39.5.4 пункту 39.5 статті 39 цього Кодексу), наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов`язання.
Нарахування пені закінчується у випадках, визначених пунктом 129.3. статті 129 Податкового кодексу України.
Відповідно до пункту 131.1. статті 131 Податкового кодексу України нараховані контролюючим органом суми пені самостійно сплачуються платником податків.
Згідно підпункту 20.1.19. пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України контролюючі органи наділені, зокрема, правом застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи; стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов`язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України; стягувати суми недоїмки із сплати єдиного внеску; стягувати суми простроченої заборгованості суб`єктів господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитами (позиками), залученими державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державні (місцеві) гарантії, а також за кредитами із бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом та іншими законами України.
Підпунктом 14.1.156. пункту 14.1. статті 14 Податкового кодексу України визначено, що податкове зобов`язання – це сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк), та/або сума коштів, сформована за рахунок податкових пільг, що були використані платником податків не за цільовим призначенням чи з порушенням порядку їх надання, встановленим цим Кодексом та/або Митним кодексом України.
Згідно підпункту 14.1.39. пункту 14.1. статті 14 Податкового кодексу України грошове зобов`язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов`язання та/або інше зобов`язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пеня
Відповідно до підпункту 14.1.175. пункту 14.1. статті 14 Податкового кодексу України податковий борг – це сума узгодженого грошового зобов`язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Враховуючи вищевикладене, суд зазначає, що сума узгодженого податкового зобов`язання з податку на додану вартість в загальній сумі 349494,03 грн., рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в загальному розмірі 244442,43 грн., земельного податку в загальній сумі 779522,72 грн., податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в загальному розмірі 52640,88 грн., а всього разом 1426100,06 грн., є податковим боргом відповідача, який ним не сплачено.
Податковий борг відповідача підтверджується також довідкою про борг від 17.08.2020 року (а.с.13) та зворотнім боком облікових карток платника податків (а.с.20, 54-57, 155-164, 64).
Доказів, які б свідчили про погашення заборгованості, що є предметом стягнення або спростування її наявності, відповідачем суду не надано.
За таких обставин суд приходить до висновку, що відповідач зобов`язаний погасити податковий борг в загальній сумі 1426100,06 грн. Наявність такого обов`язку у відповідача є визначальною для вирішення вказаного спору, крім того, даний обов`язок забезпечується статтею 67 Конституції України.
Відповідно до пункту 95.1. статті 95 Податкового кодексу України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Згідно пункту 95.3. статті 95 Податкового кодексу України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
При цьому, суд вважає за необхідне зазначити про непоширення на спірний податковий борг змін, внесених до підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" від 17.03.2020 року № 533-IX, оскільки відповідач не скористався правом подання уточнюючих податкових декларацію з відображенням змін податкового зобов`язання із сплати податків за відповідні місяці; штрафні санкції застосовані контролюючим органом за порушення податкового законодавства, які вчинені ДП "Кутський лісгосп" до 01 березня 2020 року, зокрема за період з 01.01.2019 року по 11.02.2020 року, а пеня, нарахована контролюючим органом на суму грошового зобов`язання в порядку, встановленому розділом II цього Податкового кодексу України з урахуванням змін, внесених Законом України від 17.03.2020 року № 533-IX. Вказані обставини встановлені судом в ході розгляду справи та підтверджуються наявними в матеріалах справи письмовими доказами.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що позовні вимоги Головного управління ДПС в Івано-Франківській області про стягнення з ДП "Кутський лісгосп" податкового боргу в сумі 1426100,06 грн. є обґрунтованими, а позов таким що підлягає до задоволення.
Водночас суд зазначає, що підстави для розстрочення вказаної суми заборгованості на час прийняття рішення, відсутні, оскільки на підтвердження наведених обставин жодних доказів представником позивача не надано.
На підставі статті 129-1 Конституції України, керуючись статтями 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов Головного управління ДПС в Івано-Франківській області (код ЄДРПОУ 43142559, вул. Незалежності, 20, м. Івано-Франківськ, 76018) до державного підприємства "Кутське лісове господарство" (код ЄДРПОУ 20562608, вул. Січових Стрільців, 1, смт. Яблунів, Косівський район, Івано-Франківська область, 78621) про стягнення боргу в сумі 1426100,06 грн. - задовольнити повністю.
Стягнути з державного підприємства "Кутське лісове господарство" (код ЄДРПОУ 20562608, вул. Січових Стрільців, 1, смт. Яблунів, Косівський район, Івано-Франківська область, 78621) в дохід бюджету податковий борг в сумі 1426100 (один мільйон чотириста двадцять шість тисяч сто) гривень 06 копійок з розрахункових рахунків у банках, які обслуговують дане підприємство та за рахунок готівки, що належить відповідачу.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку. Відповідно до статтей 255, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції або через Івано-Франківський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення рішення в повному обсязі.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Строк на апеляційне оскарження також може бути поновлений в разі його пропуску з інших поважних причин, крім випадків, визначених частиною другою статті 299 цього Кодексу.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Суддя Матуляк Я.П.
Рішення складене в повному обсязі 25 січня 2021 р.