Рішення № 94233493, 16.01.2021, Харківський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
16.01.2021
Номер справи
520/15905/2020
Номер документу
94233493
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Харківський окружний адміністративний суд 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

16 січня 2021 р. № 520/15905/2020

Харківський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Панова М.М., розглянувши в порядку спрощеного провадження адміністративну справу за позовом Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "ДМИТРОВКА" до Головного управління ДПС у Харківській області, Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії, -

В С Т А Н О В И В:

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "ДМИТРОВКА" звернулось до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просить суд визнати протиправним та скасувати рішення комісії Головного управління ДПС у Харківській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних від 11.08.2020 №1819865/30774357 про відмову у реєстрації розрахунку коригування №5 від 06.07.2020 до податкової накладної №10 від 27.12.2019; зобов`язати Держану податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунок коригування №5 від 06.07.2020 (в ЄРПН №9180199001) до податкової накладної №10 від 27.12.2019 на суму 74000,00 грн, у т.ч. ПДВ 123333,33 грн.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що оскаржуване рішення відповідача є протиправним та таким, що прийняте всупереч нормам законодавства, яке регулює спірні правовідносини.

Ухвалою суду від 17.11.2020 відкрито спрощене провадження по справі в порядку, передбаченому статтею 262 Кодексу адміністративного судочинства України та запропоновано відповідачам надати відзив на позов, позивачу подати до суду відповідь на відзив, а відповідачу - заперечення протягом п`яти календарних днів з моменту отримання відповідних документів.

Копія ухвали про відкриття спрощеного провадження надіслана та вручена відповідачам, що підтверджується повідомленнями про вручення поштового відправлення, які міститься в матеріалах справи.

Представником Головного управління ДПС у Харківській області 01.12.2020 до суду надано відзив на позов, в якому зазначено, що оскаржуване рішення відповідача є правомірним, та прийнятим з дотриманням вимог чинного законодавства. В задоволенні адміністративного позову просить відмовити.

Оцінивши повідомлені сторонами обставини, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, виходячи з наступного.

Судом встановлено, що Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Дмитровка» зареєстроване 13.07.2000, запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців №1 468 120 0000 000091 від 03.04.2005, має ідентифікаційний код 30774357, є юридичною особою та має необхідний обсяг цивільно-правової дієздатності.

З 01.11.2000 підприємство зареєстроване платником ПДВ, з 01.01.2009 по 01.01.2017 було суб`єктом спецрежиму - платником фіксованого сільськогосподарського податку, обліковується як платник податків, зборів (обов`язкових платежів) ГУ ДПС у Харківській області, Лозівське управління, Первомайський район.

Позивач є платником єдиного податку 4 групи як сільськогосподарський товаровиробник (про що вказує Податкова декларація платника єдиного податку 4 групи).

Основним видом діяльності підприємства за КВЕД є вирощування зернових культур (01.11).

Позивач має 1268,1 гектар посівних площ (Звіт про площі та валові збори сільськогосподарських культур, плодів ягід та винограду - форма №29-сг, 2019, рядок 7000; Додаток 1 до Податкової декларації платника єдиного податку 4 групи « Відомості про наявність земельних ділянок»).

СТОВ «Дмитровка» має власні та орендовані основні засоби для виробництва сільськогосподарської продукції, закупає та вносить необхідні матеріали, як-то насіння сільськогосподарських культур, засоби захисту рослин, мінеральні добрива, паливно мастильні матеріали.

Судом встановлено, що між СТОВ «Дмитровка» (продавець) та ТОВ «Паритет-агро» (покупець) було укладено договір поставки №2020/Ф від 04.12.2019, за умовами якого позивач, як продавець, зобов`язався поставити покупцеві товар - сільськогосподарську продукцію; базис поставки EXW (ИНКОТЕРМС 2010) - елеваторі Харківської області за домовленістю сторін. Відповідно до п. 3.1. договору Покупець оплачує товар, що поставляється, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця в порядку попередньої оплати в сумі 5000000,00 грн (п`ять мільйонів гривень 00 копійок), в т.ч. ПДВ 20%. Згідно п. 2.2. ціна товару визначається на момент поставки в залежності від ринкових цін. Розділом 5 договору передбачена суттєва відповідальність сторін за невиконання прийнятих на себе зобов`язань, в тому числі відсотки річні та пеня.

Таким чином, договором визначені всі істотні умови домовленості сторін щодо поставки товару - асортимент, базис поставки, ціна товару, строки, оплата, відповідальність сторін в разі невиконання прийнятих на себе зобов`язань.

27.12.2019 покупець ТОВ «Паритет-агро» здійснив попередню оплату товару в розмірі 1738350,00 грн на розрахунковий рахунок Позивача, що підтверджено банківською випискою АТ «ПРОКРЕДИТ БАНК».

Відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України з урахуванням положень п. 187.1 ст. 187 Податкового кодексу України на дату виникнення податкових зобов`язань (дата попередньої оплати товару) позивачем було складено податкову накладну №10 від 27.12.2019 на загальну суму 1738350,00 грн, у т.ч. ПДВ 1448625,00 грн така податкова накладна була зареєстрована належним чином в Єдиному реєстрі податкових накладних згідно квитанції від 13.01.2020, реєстраційний номер документа 9325338869.

Також 27.12.2019 ТОВ «Паритет-агро» перерахувало попередню оплату за озиму пшеницю в сумах 1507500,00 грн та 1552500,00 грн, про що також були складені та зареєстровані податкові накладні.

Проте, через те, що якість пшениці врожаю 2020 виявилась неналежною для вимог покупця та листом від 03.07.2020 ТОВ «Паритет-агро» вимагало повернення перерахованої попередньої оплати.

06.07.2020 СТОВ «Дмитровка» повернуло попередню оплату в сумі 3800000,00 грн, що підтверджено банківською випискою АТ «ПРОКРЕДИТ БАНК» за 06.07.2020.

При повернення попередньої оплати відповідно до вимог Податкового кодексу були складені розрахунки коригувань: розрахунок коригування №4 від 06.07.2020 до податкової накладної №8 від 27.12.2019 на загальну суму 1507500,00 грн, в т.ч. ПДВ 251250,00 грн - зареєстрований в ЄРПН 27.07.2020; розрахунок коригування №3 від 06.07.2020 до податкової накладної №9 від 27.12.2019 на загальну суму 1552500,00 грн, в т.ч. ПДВ 258750,00 грн - зареєстрований в ЄРПН 28.07.2020; розрахунок коригування №5 від 06.07.2020 до податкової накладної №10 від 27.12.2019 на загальну суму 740000,00 грн, в т.ч. ПДВ 123333,33 грн - не зареєстрований в ЄРПН (в ЄРПН №9180199001).

Згідно квитанції від 30.07.2020 про зупинення реєстрації розрахунку коригування №5 від 06.07.2020 до податкової накладної №10 від 27.12.2019 (в ЄРПН №9180199001) реєстрацію вказаного РК зупинено та зазначено, що «сума компенсації вартості товару/послуги, зазначеного в розрахунку коригувань на зменшення суми податкових зобов`язань, перевищує величину залишку такого товару (різниця обсягу придбання постачальника та обсягу постачання отримувача такого товару/послуги), що відповідає п. 5 Критеріїв ризиковості здійснення операцій.» Запропоновано надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в РК для розгляду питання прийняття рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Позивачем з метою забезпечення належного захисту прав та законних інтересів було подано повідомлення про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена, від 04.08.2020 №1 за реєстраційним номером 9186774539, до якого долучені документи в кількості 162.

В якості додатків до повідомлення від 04.08.2020 №1 долучені, зокрема: Договір №2020/Ф від 04.12.2020; банківська виписка за 27.12.2019; податкова накладна №10 від 27.19.2020; квитанція до податкової накладної №10 від 27.19.2020; банківська виписка за 06.07.2020 (повернення попередньої оплати); розрахунок коригування №5 від 06.07.2020 до податкової накладної № 10 від 27.12.2019; квитанція до розрахунку коригування №5 від 06.07.2020 до податкової накладної №10 від 27.12.2019; документи, які доводять реальність господарської діяльності позивача та наявність в нього основних засобів та матеріалів для вирощування сільськогосподарської продукції, зокрема, звітність позивача, докази наявності в його користування та на балансі складських приміщень та сільськогосподарської техніки, докази закупівлі та внесення насіння, засобів захисту рослин, паливно-мастильних матеріалів, мінеральних добрив при вирощування озимої пшениці рожаю 2020.

Прийняття таких додатків підтверджується відповідними квитанціями №1-162 від 04.08.2020.

Однак, Рішенням про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків в Єдиному реєстрі податкових накладних №1819865/30774357 від 11.08..2020 відмовлено у реєстрації розрахунку коригування №5 від 06.07.2020 до податкової накладної №10 від 27.12.2019 із зазначенням такої причини: "Ненадання платником податків копій документів, а саме: розрахункових документів або банківських виписок з особових рахунків".

11.08.2020 СТОВ «Дмитровка», не погодившись із зазначеним рішенням звернулося до комісії ДПС, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, із скаргою за реєстраційним номером 9200792841 на рішення про відмову у реєстрації розрахунку коригування.

За результатами розгляду скаргу залишено без задоволення, а рішення комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних - без змін.

Підставою для винесення даного рішення Державна податкова служба України вказав «ненадання платником податку копій первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складських документів (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності типових форм та галузевої специфіки, накладних».

Суд зазначає, що до пояснень та скарги, поданих ГУ ДПС у Харківській області так і до Скарги, поданій Державній податковій службі України, позивачем було додано таблицю даних платника податку на додану вартість згідно з додатком 5 до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року №1165, як того вимагають положення п. 12 зазначеного Порядку.

Суд зазначає, що Податковий кодекс України є спеціальним законом з питань оподаткування та установлює порядок погашення зобов`язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов`язкових платежів), нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків, визначені заходи, які вживаються контролюючим органом з метою погашення платниками податків податкового боргу.

Згідно підпунктів "а", "б" пункту 185.1 статті 185 Податкового кодексу України, об`єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України та постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України.

У відповідності до п. 187.1 ст. 187 Податкового кодексу України датою виникнення податкових зобов`язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню; дата відвантаженим товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

Відповідно пункт 188.1 статті 188 Податкового кодексу України база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів.

Згідно з п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України на дату виникнення податкових зобов`язань платник податку зобов`язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

Пунктом 201.4 ст. 201 Податкового кодексу України регламентовано, що платники податку в разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер покупцям - платникам податку - можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер, з урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг відповідному платнику протягом періоду, за який складається така податкова накладна, протягом такого місяця.

У відповідності п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені (терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та відати покупцю за його вимогою.

Відповідно до п. 2 ст. 3 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» бухгалтерський облік є обов`язковим видом обліку, який ведеться підприємством. Фінансова, податкова, статистична та інші види звітності, що використовують грошовий вимірник, ґрунтуються на даних бухгалтерського обліку.

Згідно п. 1 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи. В свою чергу первинний документи це документ, який містить відомості про господарську операцію.

У відповідності до п. 1 наказу від 14.10.1997 №363 «Про затвердження Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні» товарно-транспортна документація - це комплект юридичних документів, на підставі яких здійснюють облік, приймання, передавання, перевезення, здавання вантажу та взаємні розрахунки між учасниками транспортного процесу.

В свою чергу товарно-транспортна накладна це єдиний для всіх учасників транспортного процесу юридичний документ, що призначений для списання товарно-матеріальних цінностей, обліку на шляху їх переміщення, оприбуткування, складського, оперативного та бухгалтерського обліку, а також для розрахунків за перевезення вантажу та обліку виконаної роботи.

Підпунктом 11.1 пункту 11 вказаного наказу регламентовано, що основним документом на перевезення вантажів є товарно-транспортна накладна.

Таким чином, товарно-транспортна накладна є достатнім підтвердженням щодо навантаження, транспортування, відвантаження товару, його оприбуткування та бухгалтерського обліку тобто достатнім підтвердженням надання транспортної послуги.

За приписами пункту 74.2 статті 74 Податкового кодексу України, в Єдиному реєстрі податкових накладних забезпечується проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Згідно пункту 74.3 статті 74 Податкового кодексу України, зібрана податкова інформація та результати її опрацювання використовуються для виконання покладених на контролюючі органи функцій та завдань, а також центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, для формування та реалізації єдиної державної податкової та митної політики.

Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних" №1246 від 29.12.2010, податкова накладна - електронний документ, який складається платником податку на додану вартість (далі платник податку) відповідно до вимог Податкового кодексу України в електронній формі у затвердженому в установленому порядку форматі (стандарті) та надсилається для реєстрації.

Пункт 10 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року №1165, передбачає у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику податку квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, яка є підтвердженням зупинення такої реєстрації.

Пунктом 11 цього Порядку встановлено, що у квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: 1) номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування; 2) критерій (критерії) ризиковості платника податку та/або ризиковості здійснення операцій, на підставі якого (яких) зупинено реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, з розрахованим показником за кожним критерієм, якому відповідає платник податку; 3) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для розгляду питання прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації.

Аналогічні приписи містить абзац 10 пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, згідно яких у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування відповідно до пункту 201.16 цієї статті, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді або зупинення їх реєстрації із зазначенням причин.

Пунктом 4 Наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних" №520 від 12.12.2019 визначено, що у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі платник податку має право подати копії документів та письмові пояснення стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Реєстрі.

Отже, згідно з направленими до Головного управління ДПС у Харківській області бухгалтерськими та фінансово - господарськими документами СТОВ «ДМИТРОВКА» в повному обсязі підтверджено реальність та законність проведення господарських операцій з вказаними контрагентами, законність реєстрації податкових накладних в ЄРПН.

Також суд зазначає, що пунктом 25 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України №1165 від 11.12.2019 встановлено, що комісія центрального рівня приймає рішення про неврахування таблиці даних платника податку, розглядає скарги на рішення комісій регіонального рівня про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі. Комісії регіонального рівня приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації, врахування або неврахування таблиці даних платника податку, відповідність/невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.

Пунктом 5 Наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних" №520 від 12.12.2019 визначено перелік документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, реєстрацію яких зупинено в Реєстрі: договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них; договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлено повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції; первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм і галузевої специфіки, накладні; розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків; документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачено договором та/або законодавством.

Пунктом 11 Наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних" №520 від 12.12.2019 встановлено, що комісія регіонального рівня приймає рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Реєстрі в разі: ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено в Реєстрі; та/або ненадання платником податку копій документів відповідно до пункту 5 цього Порядку; та/або надання платником податку копій документів, складених/оформлених із порушенням законодавства.

Таким чином, суд приходить до висновку, що рішення Комісії повинно містити чітку підставу для відмови в реєстрації податкової накладної, у даному випадку, або "надання платником податку копій документів, складених/оформлених із порушенням законодавства", або "ненадання платником податку копій документів відповідно до пункту 5 цього Порядку".

Таким чином, спірні господарські операції між ТОВ «ПАРИТЕТ-АГРО» та СТОВ «ДМИТРОВКА» - належним чином підтверджені первинними документами відповідно до вимог Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 №996-XIV (зі змінами та доповненнями) та Положення про документальне забезпечення записів бухгалтерського обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.1995 №88.

Отже, з огляду на вище описане, рішення комісії Головного управління ДПС у Харківській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних від 11.08.2020 №1819865/30774357 про відмову у реєстрації розрахунку коригування №5 від 06.07.2020 до податкової накладної №10 від 27.12.2019 є неправомірним та підлягає скасуванню, а розрахунок коригування №5 від 06.07.2020 (в ЄРПН №9180199001) до податкової накладної №10 від 27.12.2019 - реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що позовні вимоги Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "ДМИТРОВКА" підлягають задоволенню.

Керуючись ст.ст. 262, 255, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Адміністративний позов Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "ДМИТРОВКА" (вул. Леніна,с. Дмитрівка, Первомайський район, Харківська область, 64130, ЄДРПОУ 30774357) до Головного управління ДПС у Харківській області (вул. Пушкінська, буд. 46, м. Харків, 61057, ЄДРПОУ 43143704), Державної податкової служби України (Львівська площа, буд. 8, м. Київ, 04053, ЄДРПОУ 43005393) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії - задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії Головного управління ДПС у Харківській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних від 11.08.2020 №1819865/30774357 про відмову у реєстрації розрахунку коригування №5 від 06.07.2020 до податкової накладної №10 від 27.12.2019.

Зобов`язати Держану податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунок коригування №5 від 06.07.2020 (в ЄРПН №9180199001) до податкової накладної №10 від 27.12.2019 на суму 74000,00 грн, у т.ч. ПДВ 123333,33 грн.

Стягнути на користь Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "ДМИТРОВКА" (ЄДРПОУ 30774357) сплачену суму судового збору в розмірі 1051 (одна тисяча п`ятдесят одна) грн 00 коп. за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Харківській області (ЄДРПОУ 43143704).

Стягнути на користь Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "ДМИТРОВКА" (ЄДРПОУ 30774357) сплачену суму судового збору в розмірі 1051 (одна тисяча п`ятдесят одна) грн 00 коп. за рахунок бюджетних асигнувань Державної податкової служби України (ЄДРПОУ 43005393).

Рішення може бути оскаржене до Другого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня проголошення рішення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя М.М.Панов