
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м. Вінниця
14 січня 2021 р. Справа № 120/6031/20-а
Вінницький окружний адміністративний суд у складі судді Богоноса М.Б., розглянувши у письмовому провадженні в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом громадянина Республіки Молдова ОСОБА_1 до Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області про скасування рішення про заборону в`їзду
УСТАНОВИВ
У Вінницький окружний адміністративний суд надійшов адміністративний позов поданий адвокатом Молявчиком Олексієм Валерійовичем в інтересах ОСОБА_1 (далі - позивач) до Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області (далі - відповідач). У позовні заяві адвокат просить скасувати заборону на в`їзд в Україну громадянину Молдови ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 , що встановлена рішенням відповідача від 21.07.2020 терміном на 3 (три) роки з 21.07.2020 по 21.07.2023.
Обґрунтовуючи позовні вимоги представник позивача зазначає, що на виконанні Липовецького районного відділу ДВС міста Вінниці Центрально – Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) перебувало виконавче провадження № 60963887 з примусового виконання виконавчого листа, виданого Вінницьким районним судом 02.09.2019 № 128/988/19 про стягнення з ОСОБА_3 аліментів.
Адвокат зазначає, що в добровільному порядку сплата аліментів не проводилась у зв`язку із чим станом на 30.06.2020 виникла заборгованість в сумі 28275,00 грн.
Державним виконавцем, на підставі Закону України «Про виконавче провадження», внесено подання начальнику Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області від 20.07.2020 за № 7432/17.8-25 про заборону в`їзду в України ОСОБА_4 .
За результатами розгляду подання відповідачем відповідно до абз. 7 ч. 1 ст. 13 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», прийнято рішення про заборону в`їзду в України громадянину Молдови ОСОБА_5 та направлено рішення до Державної прикордонної служби України для організації виконання.
За словами представника позивача, 07.09.2020 на депозитний рахунок відділу ДВС у Липовецькому районі позивачем внесено кошти в сумі 34050,80 грн. з метою погашення заборгованості по сплаті аліментів.
З метою зняття заборони на в`їзд в України ОСОБА_5 , 14.09.2020 начальником відділу ДВС у Липовецькому районі було направлено лист № 8305/17.8-25 до відповідача з проханням переглянути прийняте рішення.
Однак, листом відповідача від 14.09.2020 № 0501.6-5702/05.3-20 повідомлено про відсутність механізму прийняття Державною міграційною службою України та її територіальними органами рішень про скасування заборони на в`їзд в Україну та довгострокового відкликання з виконання Державної прикордонної служби України направлених доручень про заборону в`їзду в Україну.
Представник позивача вважає, що на сьогоднішній день відсутні підстави для заборони позивачу в`їзду в Україну, оскільки обставини, які слугували підставою для прийняття відповідного рішення відпали. Тому з метою захисту прав та законних інтересів позивача на в`їзд на територію України, адвокат звернувся до суду із цим позовом.
Ухвалою від 27.10.2020 відкрито провадження у справі та відповідно до ст. 262 КАС України вирішено здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи. Цією ж ухвалою відповідачу встановлено 15-денний строк з дня вручення ухвали для подання відзиву на позовну заяву в порядку, передбаченому статтею 162 КАС України.
Також ухвалою від 27.10.2020 витребувано за ініціативи суду:
в Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області належним чином засвідчені копії рішення від 21.07.2020 про заборону в`їзду в Україну громадянину Молдови ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , терміном на 3 (три) роки з 21.07.2020 по 21.07.2023 та документи, які стали підставою для його прийняття;
в Липовецького районного відділу державної виконавчої служби Центрально – Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) належним чином засвідчені копії матеріалів виконавчого провадження ВП № 60963887 або їх оригінали для огляду судом.
04.12.2020 на адресу суду надійшов відзив на позовну заяву, у якому відповідач просить відмовити у задоволенні позовних вимог повністю. Також на виконання ухвали суду від 27.10.2020 надано витребувані докази. Одночасно із відзивом на позовну заяву відповідачем подано клопотання про розгляд справи за правилами загального позовного провадження.
Обґрунтовуючи відзив відповідач зазначає, що рішення заступника начальника Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області від 21.07.2020 про заборону в`їзду в Україну ОСОБА_5 є законним, оскільки прийнято відповідно до Інструкції про порядок прийняття Державною міграційною службою України та її територіальними органами рішень про заборону в`їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства, затвердженої Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 17.12.2013 № 1235.
Відповідно до п. 6 Інструкції № 1235 рішення про заборону в`їзду в Україну особі приймається на підставі обґрунтованого звернення (довідки, рапорту), зазначеного у пункті 5 цієї Інструкції, шляхом винесення рішення про заборону в`їзду в Україну, за формою, наведеною у додатку до цієї Інструкції.
Відповідач вказав, що 21.07.2020 до Управління з Липовецького районного відділу державної виконавчої служби Центрально – Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) за вих. № 7432/17.8-25 від 20.07.2020 надійшло подання про прийняття рішення стосовно заборони подальшого в`їзду в Україну на термін 3 (три) роки громадянину Молдови ОСОБА_5 , у зв`язку із відкриттям виконавчого провадження № 60963887 з примусового виконання виконавчого листа по справі № 128/988/19, виданого Вінницьким районним судом Вінницької області про стягнення аліментів.
Оскільки, рішення суду про стягнення аліментів на день прийняття рішення про заборону в`їзду в Україну позивачем не було виконано, будь-яких дій спрямованих на його виконання не було здійснено, а тому рішення від 21.07.2020 про заборону в`їзду в Україну громадянину Молдови ОСОБА_5 терміном на 3 (три) роки з 21.07.2020 по 21.07.2023 є обґрунтованим та прийнятим відповідно до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» та Інструкції № 1235.
Крім того відповідач вказав, що сплата коштів по заборгованості аліментів 07.09.2020 не є підставою для визнання рішення про заборону в`їзду в Україну незаконним та скасування його, оскільки на день винесення рішення кошти по заборгованості сплачені не були.
16.12.2020 на адресу суду надійшла відповідь на відзив, у якому представник позивача зазначає, що погоджується із законністю прийняття рішення про заборону в`їзду в Україну громадянину Молдови ОСОБА_4 .
Однак, представник позивача вказав, що у зв`язку із відсутністю правового регулювання скасування заборони в`їзду в України після усунення обставин на підставі яких прийнято рішення, позивач змушений звернутися до суду із цим позовом.
30.12.2020 на адресу суду надійшли заперечення на відповідь на відзив, у яких відповідач просить відмовити у задоволенні позовних вимог повністю.
13.01.2021 на виконання ухвали від 27.10.2020 надійшли належним чином засвідчені копії матеріалів виконавчого провадження № 60963887.
Ухвалою від 14.01.2021 відмовлено у задоволенні клопотання Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області про розгляд справи за правилами загального позовного провадження.
Дата прийняття рішення обумовлена, в тому числі, перебуванням судді у справі в період із 16 по 31 грудня 2020 року в додатковій відпустці на підставі Наказу від 01.12.2020 № 152-в/к та в період з 04 по 06 січня 2021 року в щорічній відпустці на підставі Наказу від 01.12.2020 № 154-в/к.
Дослідивши наявні у справі докази та письмові аргументи, викладені у заявах по суті справи, суд встановив наступне.
Заочним рішенням Вінницького районного суду Вінницької області від 04.06.2019 по справі № 128/988/19, яке набрало законної сили 11.07.2019 задоволено позов ОСОБА_6 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.
Стягнуто з ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , аліменти на користь ОСОБА_6 на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу), щомісячно, але не менше ніж 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 17.04.2019 і до досягнення дитиною повноліття.
02.09.2019 Вінницьким районним судом Вінницької області видано виконавчий лист № 128/988/19 (а.с.14).
14.01.2020 старшим державним виконавцем Липовецького районного відділу державної виконавчої служби Центрально – Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Завальнюком Ю.Є. прийнято постанову про відкриття виконавчого провадження № 60963887 (а.с.40)
Згідно розрахунку заборгованості ОСОБА_3 зі сплати аліментів по виконавчому провадженні № 60963887 за період з 17.04.2019 по 31.08.2020 сукупний розмір заборгованості складав 32409,50 грн (матеріали виконавчого провадження).
У зв`язку із невиконанням ОСОБА_9 рішення суду від 04.06.2019 по справі № 128/988/19, не надання декларації, а також не вчинення будь-яких інших дій, спрямованих на виконання та погашення заборгованості, Липовецьким районним відділом державної виконавчої служби Центрально – Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) 20.07.2020 за № 7432/17.8-25 сформовано подання до відповідача про заборону в`їзду в Україну громадянину Республіки Молдова ОСОБА_5 згідно абз 7 ч. 1 ст. 13 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» (а.с.35-37).
21.07.2020 відповідачем прийнято рішення про заборону в`їзду в Україну громадянину Молдови ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1 строком на 3 (три) роки. Також вирішено надати Державній прикордонній службі України доручення про заборону в`їзду в Україну позивачу (а.с.33-34).
21.07.2020 голові Державної прикордонної служби України відповідачем надано доручення № 0501.6-4427/05.3-20, в якому повідомлено про прийняте рішення від 21.07.2020 про заборону в`їзду в Україну громадянину Молдови ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1 , терміном 3 (три) роки з 21.07.2020 по 21.07.2023 (а.с.43-44).
07.09.2020 позивачем на депозитний рахунок Липовецького районного відділу державної виконавчої служби Центрально – Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) сплачено кошти в сумі 34050,80 грн. в рахунок погашення заборгованості по сплаті аліментів, що підтверджується квитанцією АТ "Ощадбанк" № 11 від 07.09.2020 (матеріали виконавчого провадження).
14.09.2020 Липовецький районний відділ державної виконавчої служби Центрально – Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) звернувся листом № 8305/17.8-25 до відповідача у якому просив зняти заборону громадянину Республіки Молдова ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1 , на в`їзд в Україну в зв`язку із виконанням зобов`язання за рішенням суду (а.с.18).
Листом відповідача від 14.09.2020 № 0501.6-5702/05.3-20 повідомлено Липовецький районний відділ державної виконавчої служби Центрально – Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький), що діючими нормативно – правовими актами не визначено механізм прийняття Державною міграційною Службою та її територіальними органами рішень про скасування заборони в`їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства та дострокового відкликання з виконання Державної прикордонної служби України направлених доручень про заборону в`їзду в Україну (а.с.19).
Представник позивача вважає, що на сьогоднішній день відсутні підстави для заборони позивачу в`їзду в Україну, оскільки обставини, які слугували підставою для прийняття відповідного рішення відпали.
Визначаючись щодо заявлених позовних вимог, суд виходив із наступного.
Правовий статус іноземців та осіб без громадянства, які перебувають в Україні, та порядок їх в`їзду в Україну та виїзду з України визначений Законом України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" від 22.09.2011 № 3773-VI (далі – Закон від 22.09.2011 № 3773-VI).
Відповідно до ч. 1 ст. 3 Закону від 22.09.2011 № 3773-VI іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов`язки, як і громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України.
Іноземці та особи без громадянства в`їжджають в Україну за наявності визначеного цим Законом чи міжнародним договором України паспортного документа та одержаної у встановленому порядку візи, якщо інше не передбачено законодавством чи міжнародними договорами України. Це правило не поширюється на іноземців та осіб без громадянства, які перетинають державний кордон України з метою визнання їх біженцями або особами, які потребують додаткового або тимчасового захисту чи отримання притулку (ч. 1 ст. 9 Закону від 22.09.2011 № 3773-VI).
Відповідно до абз. 7 ч. 1 ст. 13 Закону від 22.09.2011 № 3773-VI в`їзд в Україну іноземцю або особі без громадянства не дозволяється якщо під час попереднього перебування на території України іноземець або особа без громадянства не виконали рішення суду або органів державної влади, уповноважених накладати адміністративні стягнення, або мають інші не виконані майнові зобов`язання перед державою, фізичними або юридичними особами, включаючи пов`язані з попереднім видворенням, у тому числі після закінчення терміну заборони подальшого в`їзду в Україну.
За наявності підстав, зазначених в абзацах другому, сьомому і восьмому частини першої цієї статті, відомості про іноземця або особу без громадянства вносяться до бази даних осіб, яким згідно із законодавством України не дозволяється в`їзд в Україну або тимчасово обмежено право виїзду з України (ч. 2 ст. 13 Закону від 22.09.2011 № 3773-VI).
Згідно із ч. 3 ст. 13 Закону від 22.09.2011 № 3773-VI рішення про заборону в`їзду в Україну строком на три роки приймається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів, Службою безпеки України або органом охорони державного кордону, або уповноваженим підрозділом Національної поліції України. У разі невиконання рішення про заборону в`їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства забороняється подальший в`їзд в Україну на десять років, що додається до частини строку заборони в`їзду в Україну, який не сплив до моменту прийняття повторного рішення про заборону в`їзду в Україну.
На виконання положень ст. 13 Закону від 22.09.2011 № 3773-VI наказом Міністерства внутрішніх справ України від 17.12.2013 № 1235, затверджено Інструкцію про порядок прийняття Державною міграційною службою України та її територіальними органами рішень про заборону в`їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства (далі - Інструкція № 1235).
Відповідно до п. 3 Інструкції № 1235 рішення про заборону в`їзду в Україну особам приймається ДМС та її територіальними органами за наявності підстав, зазначених в абзацах другому, третьому та сьомому частини першої статті 13 Закону від 22.09.2011 № 3773-VI.
Рішення про заборону в`їзду в Україну особам приймається ДМС та її територіальними органами, окрім іншого, за власною ініціативою або за поданням державного, приватного виконавця – у разі якщо під час попереднього перебування на території України особа не виконала рішення суду або органів державної влади, уповноважених накладати адміністративні стягнення, або має інші невиконані майнові зобов`язання перед державою, фізичними або юридичними особами, включаючи пов`язані з попереднім видворенням, у тому числі після закінчення терміну заборони подальшого в`їзду в Україну (п. п. "д" п. 4 Інструкції № 1235).
Відповідно до п. 5 Інструкції № 1235, після отримання даних, які обґрунтовують необхідність заборони в`їзду в Україну особі, органи та підрозділи, визначені у пункті 4 цієї Інструкції, надсилають до ДМС або її територіальних органів обґрунтоване звернення (довідку, рапорт), в якому зазначають такі відомості про особу: а) громадянство (підданство); б) прізвище, ім`я (імена) та по батькові (за наявності) особи в називному відмінку (для громадян Російської Федерації та Республіки Білорусь - російською мовою з дублюванням латиницею, для інших іноземців та осіб без громадянства - латиницею); в) дата народження (день, місяць, рік); г) стать; ґ) місце проживання; д) серія та номер паспортного документа, коли і ким виданий; е) відомості, які згідно з абзацами другим, третім та сьомим частини першої статті 13 Закону від 22.09.2011 № 3773-VI дають підстави для прийняття рішення про заборону особі в`їзду в Україну; є) запропонований строк заборони в`їзду та відомості, які обґрунтовують його тривалість (обставини і характер вчинення іноземцем або особою без громадянства суспільно небезпечного діяння; результати перевірки особи за обліками МВС України, обліками правоохоронних органів іноземних держав та міжнародних правоохоронних організацій; наявність в особи не виконаних майнових зобов`язань перед юридичними або фізичними особами в Україні).
Рішення про заборону в`їзду в Україну особі приймається на підставі обґрунтованого звернення (довідки, рапорту), зазначеного у пункті 5 цієї Інструкції, шляхом винесення рішення про заборону в`їзду в Україну, за формою, наведеною у додатку до цієї Інструкції (п. 6 Інструкції № 1235).
Як встановлено судом, 21.07.2020 на підставі подання Липовецького районного відділу державної виконавчої служби Центрально – Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) від 20.07.2020 за № 7432/17.8-25 відповідачем прийнято рішення про заборону в`їзду в Україну громадянину Молдови ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1 строком на 3 (три) роки. Також вирішено надати Державній прикордонній службі України доручення про заборону в`їзду в Україну позивачу (а.с.33-34).
Таким чином, під час прийняття рішення про заборону в`їзду в Україну громадянину Молдови ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1 строком на 3 (три) роки, відповідачем дотримано порядок передбачений Інструкцією № 1235.
Як слідує із змісту даного рішення, підставою для його прийняття слугував факт не виконання ОСОБА_9 виконавчого листа від 02.09.2019 № 128/988/19 виданого Вінницьким районним судом Вінницької області про стягнення з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , аліментів на користь ОСОБА_6 на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходу), щомісячно, але не менше ніж 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 17.04.2019 і до досягнення дитиною повноліття.
Згідно розрахунку заборгованості ОСОБА_3 зі сплати аліментів по виконавчому провадженні № 60963887 за період з 17.04.2019 по 31.08.2020 сукупний розмір заборгованості складав 32409,50 грн (матеріали виконавчого провадження).
В той же час, як слідує із матеріалів справи, 07.09.2020 позивачем на депозитний рахунок Липовецького районного відділу державної виконавчої служби Центрально – Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) сплачено кошти в сумі 34050,80 грн. в рахунок погашення заборгованості по сплаті аліментів, що підтверджується квитанцією АТ "Ощадбанк" № 11 від 07.09.2020 (матеріали виконавчого провадження).
Із наведеного слідує, що заборгованість зі сплати аліментів в сумі 34050,80 грн., що підлягала сплаті за виконавчим листом від 02.09.2019 № 128/988/19 виданого Вінницьким районним судом Вінницької області, була сплачена позивачем в повному обсязі.
Крім того, 14.09.2020 Липовецький районний відділ державної виконавчої служби Центрально – Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) звернувся листом № 8305/17.8-25 до відповідача у якому просив зняти заборону громадянину Республіки Молдова ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1 , на в`їзд в Україну в зв`язку із виконанням зобов`язання за рішенням суду (а.с.18).
Таким чином, обставини, які слугували підставою для прийняття рішення про заборону в`їзду в Україну громадянину Молдови ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1 на територію України, були усунуті позивачем, адже останній 07.09.2020 сплатив суму заборгованості, яка підлягала сплаті за виконавчим листом від 02.09.2019 № 128/988/19 виданого Вінницьким районним судом Вінницької області.
З огляду на вище викладене, суд дійшов висновку про обґрунтованість заявлених позовної вимоги та наявність підстав для їх задоволення, шляхом визнання протиправним та скасування рішення Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області від 21.07.2020 про заборону в`їзду в Україну громадянину Молдови ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_1 строком на 3 (три) роки з 21.07.2020 по 21.07.2023.
При цьому суд погоджується із аргументами відповідача щодо правомірності оскаржуваного позивачем рішення на момент його прийняття. Попри те, з огляду на відсутність на момент розгляду справи обставин, які стали підставою для прийняття рішення від 21.07.2020 таке рішення та спричинені ним наслідки не можуть залишатися надалі чинними, що визнається й відповідачем у його листі від 14.09.2020 (а.с. 19).
Водночас відповідач у вказаному листі посилається на неможливість прийняття рішення про скасування заборони в`їзду позивачу не через відсутність підстав для цього, а з огляду на відсутність правового механізму скасування раніше прийнятого рішення про заборону в`їзду в Україну громадянину Молдови ОСОБА_2 (а.с. 19-зворот).
Тому, недоліки нормативного регулювання спірного питання не можуть виправдовувати чинність наслідків оскаржуваного у цій справі рішення від 21.07.2020, а відтак це рішення підлягає скасуванню у судовому порядку.
Згідно з ч. 1, 2 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Перевіривши обґрунтованість доводів сторін та оцінивши зібрані у справі докази в їх сукупності, суд доходить висновку про наявність підстав для задоволення позову повністю.
Відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Отже, сплачений при зверненні до суду судовий збір в розмірі 840,80 грн., належить стягнути на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області.
Керуючись ст. 73, 74, 75, 76, 77, 90, 94, 139, 241, 245, 246, 250, 255, 295 КАС України, суд
ВИРІШИВ
Адміністративний позов задовольнити повністю.
Визнати протиправним та скасувати рішення Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області від 21.07.2020 про заборону в`їзду в Україну громадянину Молдови ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 строком на 3 (три) роки з 21.07.2020 по 21.07.2023.
Стягнути на користь ОСОБА_1 сплачений при зверненні до суду судовий збір в сумі 840,80 грн. (вісімсот сорок гривень 80 коп.) за рахунок бюджетних асигнувань Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області.
Рішення суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 255 КАС України.
Відповідно до ст. 295 КАС України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Позивач: Громадянин Республіки Молдова ОСОБА_10 (с. Пеліван, район Орхей, Республіка Молдова, ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , паспорт серія НОМЕР_2 , посвідчення особи В27036705);
Відповідач: Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області (вул. Театральна, 10, м. Вінниця, 21050, код ЄДРПОУ 37836770).
Суддя Богоніс Михайло Богданович