Рішення № 93296368, 02.12.2020, Вінницький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
02.12.2020
Номер справи
120/4553/20-а
Номер документу
93296368
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Вінниця

02 грудня 2020 р. Справа № 120/4553/20-а

Вінницький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді: Крапівницької Н.Л.,

розглянувши письмово в місті Вінниці адміністративну справу за позовом:

ОСОБА_1

до приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Клименка Романа Васильовича,

третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: товариства з обмеженою відповідальністю "Вердикт Капітал"

про визнання протиправною та скасування постанови,

В С Т А Н О В И В:

У вересні 2020 року до суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Клименка Романа Васильовича про визнання протиправною та скасування постанови про відкриття виконавчого провадження ВП № 62738753 від 06 серпня 2020 року.

Обґрунтовуючи позовні вимоги, позивач зазначає, що 17 серпня 2020 року отримала постанову приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Клименка Романа Васильовича від 06 серпня 2020 року про відкриття виконавчого провадження №62738753, відносно неї та встановила невірне зазначення у виконавчому документі її адреси місця проживання - " АДРЕСА_1 , адже в дійсності вона зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 ". Позивач зазначає, що оскільки жодного відношення до адреси місця проживання в м. Києві, як і наявності будь-якого майна за тією адресою вона не має, тому у відповідача були відсутні законні підстави для прийняття до виконання виконавчого документа та винесення оскаржуваної постанови про відкриття виконавчого провадження від 06.08.2020 року ВП №62738753. Позивач переконує суд, що виконавче провадження було відкрито з порушенням приписів ч.2 ст.24 Закону України "Про виконавче провадження", оскільки приватним виконавцем виконавчий документ прийнято до виконання не за місцем проживання, перебування боржника фізичної особи (позивача), а також не за місцем знаходження його майна. Відтак, із правомірністю прийняття постанови про відкриття виконавчого провадження вона не погоджується, що і спонукало її звернутися до суду за захистом своїх прав.

Ухвалою суду від 07.09.2020 року позовну заяву залишено без руху та надано позивачу строк для усунення недоліків.

28.10.2020 року недоліки позовної заяви усунуто.

Ухвалою суду від 07.09.2020 року відкрито провадження в адміністративній справі та призначено її до судового розгляду на 09 листопада 2020 року. Окрім цього, зазначеною ухвалою також витребувано у приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Клименка Романа Васильовича та зобов`язано його в 3-денний строк з дня отримання даної ухвали надати суду належним чином завірені копії матеріалів виконавчого провадження ВП №62738753. Також судом зобов`язано позивача направити на адресу третьої особи копії матеріалів позовної заяви, а також надати інформацію щодо реєстрації проживання (копію паспорта належним завірену позивачем). Цією ж ухвалою судом в порядку ч.2 ст.49 КАС України залучено до участі у справі в якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - ТОВ "Вердикт капітал" як стягувача у виконавчому провадженні ВП №62738753.

Повідомлення учасників справи про розгляд справи, а також направлення позовної заяви та доданих до неї документів здійснено судом з особливостями, визначеними статтями 268, 269, 287 КАС України для розгляду справ з приводу рішень, дій або бездіяльності органу державної виконавчої служби.

Ухвалою суду від 09 листопада 2020 року відкладено судовий розгляд заяви на 02 грудня 2020 року о 10:00 год. в залі судового засідання №4 Вінницького окружного адміністративного суду: м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14.

10.11.2020 року на адресу суду від відповідача надійшов відзив на позовну заяву, а також витребувані судом матеріали виконавчого провадження ВП №62738753. У своєму відзиві відповідач проти позову заперечив та зазначив, що ТОВ "Вердикт Капітал" звернулося до приватного виконавця із заявою, в якій просило відкрити виконавче провадження з примусового виконання виконавчого напису №10965 від 16.07.2020 року, виданого приватним нотаріусом Житомирського міського нотаріального округу Гораєм О.С. про стягнення з позивача коштів в розмірі 16877 грн. Відповідач зазначає, що у вищезазначеному виконавчому написі вказано місце проживання ОСОБА_1 - АДРЕСА_1 . Крім того, у заяві про примусове виконання рішення стягувачем також зазначена інформація про адресу проживання боржника в м. Києві. Відповідач зазначає, що при прийнятті виконавчого документа жодного порушення у відповідності до п.10 ч.4 ст.4 Закону України "Про виконавче провадження" приватним виконавцем не виявлено, в результаті чого прийнято виконавчий документ на виконання.

Крім іншого відповідач наголошує, що зазначення у виконавчому документі місця проживання боржника є обов`язковою його вимогою, і підтверджувати чи спростовувати таку інформацію приватний виконавець на стадії відкриття виконавчого провадження законних підстав не має. Більш того, виконавчий напис нотаріуса №10965 від 16.07.2020 року є чинним, позивачем не заперечувався. За таких обставин відповідач вказує, що у нього не було правових підстав для повернення виконавчого документа стягувачу у зв`язку із пред`явленням його не за місцем реєстрації боржника, тим більше, що чинне законодавство, що регулює спірні правовідносини, не містить застереження про здійснення виконавчого провадження виключно за місцем реєстрації боржника. За наведених вище обставин відповідач просить суд відмовити у задоволенні даного позову.

Сторони у судове засідання не з`явились, хоча належним чином повідомленні про дату, час і місце судового розгляду справи. Проте подали до суду клопотання про розгляд справи за їх відсутності.

Третя особа у судове засідання не з`явилась, хоча належним чином повідомлена про дату, час і місце судового розгляду справи. Про причини неявки суду не повідомила. У строк встановлений судом третя особа письмових пояснень до суду не подала.

Відтак суд, вважає за можливе здійснити розгляд справи за даної явки.

Суд, дослідивши матеріали справи та оцінивши аргументи сторін, що викладені у письмових заявах по суті справи, встановив наступне.

16.07.2020 року приватним нотаріусом Житомирського міського нотаріального округу Гораєм О.С. на підставі ст. ст.87-91 Закону України "Про нотаріат" та п.2 Переліку документів, за якими стягнення заборгованості проводиться у безспірному порядку на підставі виконавчих написів нотаріусів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.99 року №10965, вчинено виконавчий напис, зареєстрований в Реєстрі за №10965, про стягнення з ОСОБА_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_2 , місце проживання: АДРЕСА_1 , яка є боржником за Кредитним договором Ск-1282-024332/8-2008 від 21 серпня 2008 року, укладеним з Публічним акціонерним товариством "Родовід Банк", правонаступником усіх прав та обов`язків якого на підставі Договору Відступлення прав вимоги за Кредитними договорами від 04 липня 2019 року є ТОВ "Вердикт Капітал", заборгованості на загальну суму 16877,57 грн.

Судом з`ясовано, що 05.08.2020 року стягувач - ТОВ "Вердикт Капітал" звернувся до приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Клименка Р.В. із заявою (вих. №14134834 від 20.07.2020 року) про примусове виконання виконавчого напису №10965, вчиненого 16.07.2020 року приватним нотаріусом Житомирського міського нотаріального округу Гораєм О.С. У цій же заяві стягував вказав адресу боржника: " АДРЕСА_1 ", що відповідала адресу виконавчого документу.

За наслідками розгляду вказаної заяви, відповідачем винесено постанову про відкриття виконавчого провадження від 06.08.2020 року ВП №62738753 з примусового виконання виконавчого напису нотаріуса від 16.07.2020 року №10965 щодо стягнення з ОСОБА_1 16877,57 грн заборгованості.

У вищевказаній постанові приватного виконавця про відкриття виконавчого провадження зазначено наступні адреси боржника: АДРЕСА_3 Саме за цими адресами і було направлено копії такої постанови боржнику.

Окрім того, в межах вказаного виконавчого провадження №62738753 відповідачем винесено ряд інших постанов, а саме: постанова про розмір мінімальних витрат виконавчого провадження від 06.08.2020 року, постанови про стягнення з боржника основної винагороди від 06.08.2020 року, постанови про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію т інші доходи боржника від 06.08.2020 року.

Як зазначає позивач у своєму позові, про існування відкритого відносно нього виконавчого провадження №62738753 вона дізнався 17.08.2020 року при отриманні поштової кореспонденції.

Однак, позивач, вважаючи оскаржувану постанову про відкриття виконавчого провадження від 06.08.2020 року ВП №62738753, такою, що винесена з порушенням приписів ч.2 ст.24 Закону України "Про виконавче провадження", звернувся до суду з даним позовом.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд враховує наступне.

Відповідно до ст. 1 Закону України "Про виконавче провадження" від 2 червня 2016 року № 1404-VIII (далі - Закон №1404-VIII) виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) - це сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.

Згідно з пунктом 3 частини 1 статті 3 Закону №1404-VIII виконавчий напис нотаріуса є виконавчим документом та підлягає примусовому виконанню.

Статтею 4 Закону №1404-VIII визначено вимоги до виконавчого документа, а саме у виконавчому документі зазначаються: 1) назва і дата видачі документа, найменування органу, прізвище, ім`я, по батькові та посада посадової особи, яка його видала; 2) дата прийняття і номер рішення, згідно з яким видано документ; 3) повне найменування (для юридичних осіб) або прізвище, ім`я та, за наявності, по батькові (для фізичних осіб) стягувача та боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або адреса місця проживання чи перебування (для фізичних осіб), дата народження боржника - фізичної особи; 4) ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань стягувача та боржника (для юридичних осіб - за наявності); реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті) боржника (для фізичних осіб - платників податків); 5) резолютивна частина рішення, що передбачає заходи примусового виконання рішень; 6) дата набрання рішенням законної сили (крім рішень, що підлягають негайному виконанню); 7) строк пред`явлення рішення до виконання.

У виконавчому документі можуть зазначатися інші дані (якщо вони відомі суду чи іншому органу (посадовій особі), що видав виконавчий документ), які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню рішення, зокрема місце роботи боржника - фізичної особи, місцезнаходження майна боржника, реквізити рахунків стягувача і боржника, номери їх засобів зв`язку та адреси електронної пошти.

Виконавчий документ підписується уповноваженою посадовою особою із зазначенням її прізвища та ініціалів і скріплюється печаткою. Скріплення виконавчого документа печаткою із зображенням Державного Герба України є обов`язковим, якщо орган (посадова особа), який видав виконавчий документ, згідно із законом зобов`язаний мати таку печатку.

Згідно із п.10 ч.4 ст.4 Закону №1404-VIII виконавчий документ повертається стягувачу органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем без прийняття до виконання протягом трьох робочих днів з дня його пред`явлення, якщо виконавчий документ пред`явлено не за місцем виконання або не за підвідомчістю.

Відповідно до частини 1 статті 5 Закону №1404-VIII примусове виконання рішень покладається на органи державної виконавчої служби (державних виконавців) та у передбачених цим Законом випадках на приватних виконавців, правовий статус та організація діяльності яких встановлюються Законом України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів".

Згідно з частиною 2 статті 24 Закону №1404-VIII приватний виконавець приймає до виконання виконавчі документи за місцем проживання, перебування боржника - фізичної особи, за місцезнаходженням боржника - юридичної особи або за місцезнаходженням майна боржника. Виконавчі дії у виконавчих провадженнях, відкритих приватним виконавцем у виконавчому окрузі, можуть вчинятися ним на всій території України.

Частиною 1 статті 26 Закону №1404-VII встановлено, що виконавець розпочинає примусове виконання рішення на підставі виконавчого документа, зазначеного у статті 3 цього Закону, зокрема, за заявою стягувача про примусове виконання рішення.

Відповідно до частини 3 статті 26 Закону №1404-VIII, у заяві про примусове виконання рішення стягувач, у відповідності до вимог частини 3 статті 26 ЗУ "Про виконавче провадження", має право зазначити відомості, що ідентифікують боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню рішення (рахунок боржника, місце роботи чи отримання ним інших доходів, конкретне майно боржника та його місцезнаходження тощо), рахунки в банківських установах для отримання ним коштів, стягнутих з боржника, а також зазначає суму, яка частково сплачена боржником за виконавчим документом, за наявності часткової сплати.

Згідно з абзацом 1 частини 2 статті 48 Закону №1404-VIII стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у національній та іноземній валютах, інші цінності, у тому числі на кошти на рахунках боржника у банках та інших фінансових установах.

Отже, примусове виконання рішень здійснюють органи державної виконавчої служби (державні виконавці) та у передбачених Законом №1404-VII випадках приватні виконавці. Останні здійснюють примусове виконання рішень, зокрема, й на підставі виконавчих написів нотаріусів.

Приватний виконавець приймає до виконання виконавчі документи виключно у двох випадках: або за місцем проживання, перебування боржника-фізичної особи, за місцезнаходженням боржника-юридичної особи, або за місцезнаходженням майна боржника. Однією з підстав для відкриття виконавчого провадження є заява стягувача про примусове виконання рішення. У такій заяві стягувач має право зазначити відомості, що ідентифікують боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню рішення (рахунок боржника, місце роботи чи отримання ним інших доходів, конкретне майно боржника та його місцезнаходження тощо), рахунки в банківських установах для отримання ним коштів, стягнутих з боржника.

Судовим розглядом встановлено, що згідно з інформації з Єдиного реєстру приватних виконавців, приватний виконавець Клименко Р.В. здійснює примусове виконання рішень у виконавчому окрузі міста Києва.

Тобто, відповідач має право здійснювати дії щодо примусового виконання виконавчих документів, в тому числі і щодо відкриття виконавчого провадження, при умові що місце знаходження майна боржника або місцем його проживання (перебування) є місто Київ.

Згідно з частинами першою та другою статті 25 Закону України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" від 02 червня 2016 року №1403-VIII (далі Закон №1403-VIII) виконавчим округом є територія Автономної Республіки Крим, області, міста Києва чи Севастополя.

Приватний виконавець має право приймати до виконання виконавчі документи, місце виконання яких відповідно до Закону України "Про виконавче провадження" знаходиться у межах Автономної Республіки Крим, області або міста Києва чи Севастополя, у яких розташований його виконавчий округ.

У той же час, частинами першою та другою статті 24 Закону №1404-VIII передбачено, що виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна. Право вибору місця відкриття виконавчого провадження між кількома органами державної виконавчої служби, що можуть вчиняти виконавчі дії щодо виконання рішення на території, на яку поширюються їхні функції, належить стягувачу. Виконавчі дії у виконавчих провадженнях, відкритих приватним виконавцем у виконавчому окрузі, можуть вчинятися ним на всій території України.

За змістом ст.19 Закону №1404-VIII право вибору пред`явлення виконавчого документа для примусового виконання до органу державної виконавчої служби або до приватного виконавця, якщо виконання рішення відповідно до статті 5 цього Закону віднесено до компетенції і органів державної виконавчої служби, і приватних виконавців, належить стягувачу.

Отже, Законом України "Про виконавче провадження" та Законом України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" визначено вимоги (критерії) до місця відкриття виконавчого провадження.

При цьому згідно з частиною третьою статті 25 Закону №1403-VIII право приватного виконавця відкривати виконавче провадження обмежується виконавчим округом, на території якого приватний виконавець здійснює діяльність та відомості щодо якого внесені та містяться у Єдиному реєстрі приватних виконавців України.

Відповідно до частини п`ятої статті 25 Закону №1403-VIII виконавчі дії у виконавчих провадженнях, відкритих приватним виконавцем у виконавчому окрузі, можуть вчинятися ним на всій території України.

Згідно із п.1 ч.1 ст.26 Закону №1403-VIII виконавець розпочинає примусове виконання рішення на підставі виконавчого документа, зазначеного у статті 3 цього Закону: за заявою стягувача про примусове виконання рішення.

Виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження, в якій зазначає про обов`язок боржника подати декларацію про доходи та майно боржника, попереджає боржника про відповідальність за неподання такої декларації або внесення до неї завідомо неправдивих відомостей (ч.5 ст.26 Закону №1403-VIII).

Отже, з аналізу вищевказаних норм права слідує наступне: якщо місце проживання, перебування боржника - фізичної особи або місцезнаходження його майна розташовано в окрузі, в якому приватний виконавець здійснює свою діяльність, та, відповідно, на яку розповсюджуються відповідна компетенція цього приватного виконавця, він має право прийняти до виконання відповідні виконавчі документи та відкрити виконавче провадження для їх виконання, якщо не виявлено жодної з передбачених законом підстав для повернення виконавчого документу стягувачу та відмови у відкритті виконавчого провадження.

Таким чином, приватний виконавець приймає до виконання виконавчі документи, місце виконання яких знаходиться у межах його виконавчого округу, в іншому випадку - виконавець зобов`язаний повернути виконавчий документ стягувачу. У свою чергу, місце виконання визначається, виходячи із місця проживання/перебування боржника або з місцезнаходження майна боржника.

Разом з тим, жодною нормою чинного законодавства не передбачено обов`язку приватного виконавця до відкриття виконавчого провадження перевіряти місце проживання/перебування боржника, яке вказано, зокрема, у виконавчому написі нотаріуса, на підставі якого відкривається відповідне виконавче провадження.

Як встановлено судом, у виконавчому написі приватного нотаріуса Житомирського міського нотаріального округу Горай О.С. від 16.07.2020 року №10965, за наслідками розгляду якого приватним виконавцем Клименко Р.В. 06.08.2020 р. винесено постанову про відкриття виконавчого провадження ВП №62738753, вказано, у тому числі, місце проживання ОСОБА_1 АДРЕСА_1 .

Відповідно до ст.29 ЦК України, місцем проживання фізичної особи є житло, в якому вона проживає постійно або тимчасово. Фізична особа може мати кілька місць проживання.

Згідно абз.5 ст.3 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", місце проживання - житло, розташоване на території адміністративно-територіальної одиниці, в якому особа проживає, а також спеціалізовані соціальні установи, заклади соціального обслуговування та соціального захисту, військові частини.

Як зазначено у ст.6 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", реєстрація місця проживання здійснюється тільки за однією адресою. У разі якщо особа проживає у двох і більше місцях, вона здійснює реєстрацію міст проживання за однією з цих адрес за власним вибором. За адресою зареєстрованого місця проживання з особою ведеться офіційне листування та вручення офіційної кореспонденції.

Таким чином, фактичне місце проживання особи може відрізнятися від зареєстрованого у встановленому законом порядку. Проте ні стягувач, ні виконавець не можуть зобов`язати боржника зареєструвати чи перереєструвати адресу свого місця проживання у разі розбіжностей між фактичною та зареєстрованою адресами.

Отже, положення ч.2 ст.24 Закону України "Про виконавче провадження" у взаємозв`язку з ч. 3 ст. 26 того ж Закону, щодо відомостей про "місце проживання", "місце перебування" чи "місцезнаходження" особи не можна тлумачити виключно як вказівку на зареєстроване місце проживання адже, в Законі України "Про виконавче провадження" застосовуються всі три окремих поняття.

Тому, суд погоджується з доводами відповідача про те, що Закон №1404-VIII не уповноважує виконавця перевіряти інформацію про фактичне місце проживання/перебування боржника для вирішення питання про прийняття виконавчого документа до виконання та відкриття виконавчого провадження, адже відповідні відомості виконавець встановлює на підставі виконавчого документа та заяви про його примусове виконання, поданої стягувачем. І саме стягувачу Закон надає можливість право вибору місця відкриття виконавчого провадження між кількома органами державної виконавчої служби.

Оскільки, матеріали справи не містять доказів чи відомостей про оскарження виконавчого напису нотаріуса та його скасування у визначеному законом порядку, 06.08.2020 року приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Клименко Р.В правомірно керуючись ст. ст.4, 24, 26, 28 Закону №1404-VIII та виходячи із зазначеної у виконавчому документі та заяві стягувача про примусове виконання рішення інформації про місце проживання боржника в м. Києві, відкрив виконавче провадження та виніс відповідну постанову про відкриття виконавчого провадження у відповідності до положень статті 24 Закону №1404-VIII.

Посилання позивача на відсутність у нього майна у м. Києві у контексті даного спору суд визнає безпідставними, адже при вирішенні питання про відкриття виконавчого провадження №62702815 виконавець виходив виключно з інформації про місце проживання боржника у м. Києві, яка містилася у виконавчому документі і заяві стягувача.

Таким чином, беручи до уваги вищевикладене, а також те, що виконавчий документ подано, зокрема, за місцем проживання (перебування) боржника - фізичної особи, на яке розповсюджується діяльність приватного виконавця, що є достатнім для прийняття виконавчого документа до виконання, оскільки перевірки місцезнаходження боржника приватним виконавцем під час відкриття виконавчого провадження положеннями чинного законодавства не передбачено, суд робить висновок, що спірну постанову про відкриття виконавчого провадження від 06.08.2020 року ВП №62738753 з примусового виконання виконавчого напису нотаріуса від 16.07.2020 року №10965 щодо стягнення з ОСОБА_1 приватним виконавцем винесено цілком правомірно, та обґрунтовано.

Аналогічні правові висновки відображені і в постанові Сьомого апеляційного адміністративного суду від 22.10.2020 року по справі № 240/8581/20.

Відтак, у суду відсутні підстави для скасування постанови від 06.08.2020 про відкриття виконавчого провадження ВП №62738753 з примусового виконання виконавчого напису нотаріуса від 16.07.2020 року №10965 щодо стягнення з ОСОБА_1 з мотивів, наведених у позовній заяві.

У відповідності до положень частини першої статті 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Відповідно до частини першої, другої статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

За приписами частини першої статті 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні. Жодні докази не мають для суду наперед встановленої сили.

За наведених вище обставин суд вважає, що у задоволенні позовних вимог необхідно відмовити повністю.

Підстави для розподілу судових витрат відповідно до вимог статті 139 КАС України у суду відсутні.

Керуючись статтями 73-77, 90, 94, 139, 241, 245, 246, 250, 255, 295 КАС України, суд

В И Р І Ш И В:

У задоволенні адміністративного позову, відмовити.

Рішення суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 255 КАС України.

Відповідно до ст. 295 КАС України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Позивач - ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_4 , РНОКПП НОМЕР_1 , Тел. НОМЕР_2 )

Відповідач - приватний виконавець Виконавчого округу міста Києва Клименко Роман Васильович (Місцезнаходження: 02094, м. Київ, вул. Юрія Поправки, буд. №6, офіс № 31 Тел. НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , E-mail: ІНФОРМАЦІЯ_1).

Третя особа - ТОВ "ВЕРДИКТ КАПІТАЛ" (Код за ЄДРПОУ-36799749, адреса: 04053, місто Київ, вул. Кудрявський узвіз, будинок 5-Б, E-mail: office@verdic-tcapital.com, телефон:+380445811157)

Суддя Крапівницька Н. Л.