Рішення № 93012193, 10.11.2020, Краматорський міський суд Донецької області

Дата ухвалення
10.11.2020
Номер справи
234/1502/20
Номер документу
93012193
Форма судочинства
Цивільне
Державний герб України

Справа № 234/1502/20

Провадження № 2/234/1546/20

РІШЕННЯ

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

10 листопада 2020 року м. Краматорськ

Краматорський міський суд Донецької області

в складі головуючого судді Чернобай А.О.,

секретарі судового засідання Ястребов А.О., Максимова В.В.,

за участю представника позивача Чуєвої М.О.,

відповідачки ОСОБА_1 ,

представника відповідача ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Краматорську в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу № 234/1502/20 за позовом Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради до ОСОБА_1 про стягнення переплати бюджетних коштів,

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

29 січня 2020 року Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради звернулося до суду з позовними вимогами до ОСОБА_1 про стягнення переплати бюджетних коштів.

Позивач свої позовні вимоги обґрунтував тим, що до УПтСЗН із заявою від 29.09.2017 р. про призначення державної соціальної допомоги як малозабезпеченій сім`ї звернулася ОСОБА_1 . Разом із заявою, відповідачем було подано декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги від 29.09.2017 р. У розділі ІV «Відомості про транспортні засоби, які зареєстровані в установленому порядку та перебувають у власності або володінні членів сім`ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, членів сім`ї, що проживають окремо було зазначено, що її сім`я не має у своїй власності транспортних засобів, а в розділі VІІ «Відомості про витрати, здійсненні протягом 12 місяців перед зверненням» було зазначено, що придбання автомобіля не здійснювалося. Членами сім`ї у поданій декларації відповідач зазначила чина _ ОСОБА_3 , 2006 року народження та доньку - ОСОБА_4 , 2011 року народження.

Рішенням управління праці та соціального захисту населення від 13.10.2017 року відповідачці було призначено державну соціальну допомогу на період з 01.09.2017 р. по 28.02.2018 р. в розмірі 2 444,56 грн. щомісячно. З 01.12.2017 року виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям Відповідачу була припинена у зв`язку з повідомленням центру зайнятості про припинення реєстрації ОСОБА_1 в якості безробітної.

Надалі відповідач неодноразово зверталась до позивача за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям згідно закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям», заяви від 27.12.2017 р., 06.06.2018 р. На підставі цих заяв позивачем прийнято рішення про призначення ОСОБА_1 державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям: з 01.12.2017 р. по 31.05.2018 р. в розмірі 2469,21 грн., з 01.06.2018 р. по 30.06.2018 р в розмірі 2114,46 грн, з 01.07.2018 р. по 31.12.2018 р. у щомісячному розмірі 2288,13 грн. З 01.08.2018 року виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям Відповідачу була припинена у зв`язку з повідомленням центру зайнятості про припинення реєстрації ОСОБА_1 в якості безробітної.

Державна соціальна допомогу згідно наданих заяв призначена своєчасно та виплачена в повному обсязі.

Умови призначення і виплати малозабезпеченим сім`ям державної соціальної допомоги, передбаченої Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям» визначає Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям» затверджений постановою КМУ від 24.02.2003 № 250.

Відповідно до п. 2 Порядку № 250, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім`ям призначається і виплачується у грошовій формі малозабезпеченим сім`ям, які постійно проживають на території України, мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім`ї.

Згідно акту проведення перевірки достовірності та повноти інформації, наданої заявником для призначення державної соціальної допомоги, складеного державними соціальними інспекторами 13.11.2018 р. за № 148Т, встановлено, що за відповідачем зареєстровано автомобіль ВАЗ 11183 (2006 року випуску), вартість придбання - 74400 грн.

Виходячи із вищезазначеного на підставі п. 10 Порядку № 250 сім`я відповідача за період з 01.09.2017 р. по 31.07.2018 р. не мала права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям.

Розпорядженням позивача від 14.11.2018 р. на підставі п. 28 Порядку № 250 розрахована сума надміру виплачених коштів за період з 01.09.2017 р. по 31.07.2018 р. та на підставі п. 12 Порядку № 250 сім`я відповідача позбавлена права на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям на шість місяців починаючи з 01.11.2018 р. Сума надміру виплачених коштів за період з 01.09.2017 р. по 31.07.2018 р. склала 26 551,53 грн.

Від відповідача на адресу Управління була надана пояснювальна записка, з якої вбачається, що відповідач згодна з переплатою та зобов`язується її погасити, але на сьогоднішній день було сплачено лише 150 грн., залишок заборгованості складає 26 401 грн. 53 коп.

Позивач листом - повідомленням № 04-40/904 від 04.04.2019 року довів до відома Відповідача інформацію про переплату бюджетних коштів.

На теперішній час добровільно відповідачем кошти в повному обсязі не повернуті.

Просить стягнути з ОСОБА_1 на користь Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради заборговану переплату державних коштів у сумі 26 401,63 грн., а також судовий збір в сумі 2102 грн.

У подальшому, представник позивача уточнила позовні вимоги та у зв`язку з частковим погашенням відповідачем заборгованості по переплаті державних коштів просила стягнути з відповідача ОСОБА_1 на користь Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради заборговану переплату державних коштів у сумі 25 101,63 грн., а також судовий збір в сумі 2102 грн.

Представник позивача у судовому засіданні підтримала позовні вимоги з підстав, зазначених у позовній заяві, та з урахуванням часткового погашення відповідачем заборгованості по переплаті державних коштів просила стягнути з відповідача ОСОБА_1 на користь Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради заборговану переплату державних коштів у сумі 25 101,63 грн.

У подальшому представник позивача надала заяву про розгляд справи без її участі, позовні вимоги підтримує та просить їх задовольнити.

Представник відповідача у судовому засіданні пояснив, що ОСОБА_1 є матір`ю двох неповнолітніх дітей, яка самостійно виховує дітей. На теперішній час відповідач працює. Автомобіль придбався для того, щоб відповідач мала змогу возити дітей до школи. Грошові кошти на придбання автомобіля збирала вся родина відповідача. Насправді вартість автомобіля є нижче, ніж зазначено позивачем по довідки МРЕО. У відповідача скрутне матеріальне положення, вона не має можливості сплатити гроші. В матеріалах справи відсутні завірені належним чином документи, тому з сумою позивача він не згодний.

Відповідач у судовому засіданні пояснила, що дійсно грошові кошти на автомобіль збирала вся родина. Вона їздила на переоформлення автомобіля, але не знає яку суму було зазначено в договорі. Просила відмовити у позові.

Свідок ОСОБА_5 у судовому засіданні пояснила, що вона є рідною сестрою відповідачки ОСОБА_1 . У них велика родина. Після смерті чоловіка ОСОБА_1 , враховуючи, що остання залишилася сама з двома дітьми, родиною було прийнято рішення щодо придбання автомобіля ОСОБА_1 , щоб остання мала змогу возити дітей до школи. Вона з чоловіком зібрала 7 000 грн., родина померлого чоловіка ОСОБА_1 надала приблизно 20 000 грн., тітка покійного чоловіка дала приблизно 30 000 грн. та хрещена мати приблизно 10 000 грн. Усі зібрані кошти були надані ОСОБА_1 , яка вибрала автомобіль.

Свідок ОСОБА_6 у судовому засіданні пояснила, що вона є матір`ю ОСОБА_1 . Після смерті її зятя, їх родина вирішила зібрати кошти на придбання автомобіля ОСОБА_1 . Вона надала 10000 грн, ОСОБА_5 приблизно 7000 - 8000 грн., свати 20000 грн, хрещена ОСОБА_1 приблизно 10000 грн, тітка померлого зятя приблизно 30000 грн. Їх родина і на теперішній час допомагає ОСОБА_1 . Зібрані гроші віддали ОСОБА_1 та остання придбала автомобіль.

Ухвалою Краматорського міського суду Донецької області від 17.02.2020 року прийнято позовну заяву Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради до ОСОБА_1 про стягнення переплати бюджетних коштів до розгляду та відкрито провадження по справі у порядку спрощеного позовного провадження.

Ухвалою Краматорського міського суду Донецької області від 27.08.2020 року витребувано з Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» виписку по особовому рахунку № НОМЕР_1 ОСОБА_1 за період з 01.09.2017 року по 31.07.2018 рік.

Вислухавши пояснення сторін, свідків, з`ясувавши обставини справи та перевіривши їх доказами, суд, -

В С Т А Н О В И В:

Як передбачено ст. 4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутись до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів. Здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором (ч. 1 ст. 5 ЦПК).

Стаття 12 ЦПК України передбачає, що цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених законом.

Суд на підставі ст. ст. 12, 13, 81 ЦПК України розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Відповідно до положень ст. ст. 12, 81 ЦПК України, кожна сторона зобов`язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених ст. 82 цього Кодексу. Обставини, встановлені рішенням суду у цивільній, господарській або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини. Суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі. Докази надаються сторонами та іншими особами, що беруть участь у справі. Доказування не може ґрунтуватись на припущеннях.

Сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування (ст. 77 ЦПК України). Крім того, обставини справи, які за законом мають бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування (ч. 2 ст. 78 ЦПК України).

Відповідно до ст. 89 ЦПК України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.

Механізм надання щомісячної державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям визначений Порядком № 505.

Відповідно до п. 2 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250 (далі- порядок № 250), державна соціальна допомога малозабезпеченим сім`ям призначається і виплачується у грошовій формі малозабезпеченим сім`ям, які постійно проживають на території України, мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім`ї.

Згідно п. 8 Порядку № 250, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім`ям призначається з місяця звернення на шість місяців. Для призначення допомоги подається в установленому законом порядку довідка про склад сім`ї та декларація про доходи та майновий стан. При цьому допомога призначається на основі середньомісячного доходу осіб, які входять до складу сім`ї.

Відповідно до п. 10 Порядку № 250, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім`ям не призначається, коли особи, які входять до складу малозабезпеченої сім`ї, протягом

12 місяців перед зверненням за наданням соціальної допомоги здійснили купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку тощо або оплатили послуги з навчання, будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв`язку тощо (крім житлово-комунальних послуг, у межах норм споживання та медичних послуг, пов`язаних із забезпеченням життєдіяльності) в сумі, яка на час звернення перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для сім`ї.

За наявності обставин, передбачених в абзацах другому-шостому цього пункту, державна соціальна допомога може бути призначена місцевою державною адміністрацією на підставі рішень районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських і районних у містах рад у разі, якщо:

-у складі сім`ї є особа з інвалідністю;

у малозабезпеченій багатодітній сім`ї виховуються троє або більше дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною формою навчання у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, але не

довше ніж до досягнення ними 23 років);

-неможливість отримання будь-яких джерел для існування пов`язана з тривалою хворобою одного та/або кількох членів сім`ї.

Рішення про призначення державної соціальної допомоги у таких

випадках приймається на підставі обстеження матеріально-побутових умов сім`ї, яка звернулася за призначенням такої допомоги.

Відповідно до п. 25 Порядку № 250, виплата раніше призначеної соціальної допомоги припиняється: якщо сім`єю приховано або навмисно подано недостовірні дані

про її доходи та майновий стан, що вплинули на встановлення права на соціальну допомогу і визначення її розміру, внаслідок чого були надміру виплачені кошти, - з місяця, в якому виявлено порушення.

Згідно п. 28 Порядку № 250 ( в редакції, яка діяла на час виникнення спірних правовідносин) якщо сім`єю приховано або навмисно подано недостовірні дані про її доходи та майновий стан, що вплинуло на встановлення права на призначення соціальної допомоги та визначення її розміру, внаслідок чого були надміру виплачені кошти, органи соціального захисту населення:

визначають обсяг надміру виплачених коштів та встановлюють строки їх повернення залежно від матеріального стану сім`ї;

повідомляють уповноваженого представника малозабезпеченої сім`ї про обсяг надміру виплачених коштів та строки їх повернення;

у разі врахування надміру виплачених коштів при виплаті соціальної допомоги у наступні періоди провадять щомісячні відрахування на підставі своїх рішень у розмірі не більш як 20 відсотків суми, що підлягає виплаті;

у разі неповернення надміру виплачених коштів добровільно в установлені строки вирішують питання про їх стягнення у судовому порядку.

В судовому засіданні встановлено, що згідно заяви від 29.09.2017 року, відповідачка ОСОБА_1 звернулась до Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям. (а.с. 29)

До заяви про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям ОСОБА_1 надала декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги. (а.с. 30-31)

13.10.2017 року рішенням Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради відповідачці ОСОБА_1 було призначено державну соціальну допомогу на період з 01.09.2017 р. по 28.02.2018 р. в розмірі 2 444,56 грн. щомісячно. (а.с. 28)

В подальшому ОСОБА_1 неодноразово зверталась до Управління праці та соціального захисту із заявами від 17.02.2017 р, 10.08.2017 р., 23.02.2018 р. про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям. (а.с. 25, 29, 35)

Рішеннями Управління праці та соціального захисту населення, ОСОБА_1 була призначена державна соціальна допомога малозабезпеченим сім`ям: з 01.09.2017 року по 28.02.2018 рік у щомісячному розмірі 2 444,56 грн., з 01.12.2017 року по 31.05.2018 року у щомісячному розмірі 2469,21 грн.; з 01.07.2018 р. по 31.12.2018 р. у щомісячному розмірі 2288,13 грн., з 01.06.2018 року по 30.11.2018 року у щомісячному розмірі 2114,46 грн (а.с. 15, 18, 22, 28)

Як вбачається з декларацій про доходи на майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, до заяви від 29.09.2017 року, наданою ОСОБА_1 у розділі IV відомості про транспортні засоби, які зареєстровані в установленому порядку та перебувають у власності або володінні членів сім`ї, відповідачем не зазначено автомобіль ВАЗ 11183, 2006 року випуску, а в розділі VІІ «Відомості про витрати, здійсненні протягом 12 місяців перед зверненням» не зазначено витрати на придбання автомобіля у розмірі 74400 грн. (а.с. 29-31)

Згідно акту № 148Т проведення перевірки достовірності та повноти інформації, наданої заявником для призначення державної соціальної допомоги від 13.11.2018 року, перевіркою було встановлено, що ОСОБА_1 у деклараціях надала недостовірні відомості, а саме: не зазначила, що за заявником зареєстрований автомобіль ВАЗ 11183, 2006 року випуску, зареєстрований 31.08.2017 року, вартість придбання, згідно бази даних НАІС ГСЦ МВС та відповіді № 07-19/762 від 13.11.2018 року, ТСЦ № 1443 РСЦ МВС в Донецькій області - 74 400 грн. (а.с. 9)

Згідно облікової картки № 124876418 від 31.08.2017 року ТСЦ 1443 за ОСОБА_1 зареєстрований автомобіль ВАЗ 11183, 2006 року випуску, зареєстрований 31.08.2017 року. (а.с. 10-11)

Згідно договору купівлі - продажу № 1443/2017/604571 від 31.08.2017 року власником автомобіля ВАЗ 11183, 2006 року випуску, є ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . (а.с. 76)

Згідно п. 3 договору купівлі - продажу № 1443/2017/604571 від 31.08.2017 року за домовленістю сторін ціна транспортного засобу складає 74 400 грн.

Розпорядженням Управління праці та соціального захисту населення від 14.11.2018 р. на підставі п. 28 Порядку № 250 розрахована сума надміру виплачених коштів за період з 01.09.2017 р. по 31.07.2018 р. та на підставі п. 12 Порядку № 250 сім`ям відповідача позбавлена права на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям на шість місяців, починаючи з 01.11.2018 року. Сума надміру виплачених коштів за період з 01.09.2017 року по 31.07.2018 рік склала 26 551 грн. 53 коп. (а.с. 8,7)

04 квітня 2019 року Управління праці та соціального захисту на адресу відповідачки ОСОБА_1 направило повідомлення про необхідність повернення надмірно виплачених коштів з виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям в сумі 26 401,53 грн. (а.с. 5)

Згідно довідки позивача відповідачу за період з 01.09.2017 року по 31.07.2018 року була виплачена допомога малозабезпеченим сім`ям у розмірі 26 551, 53 грн. (а.с. 102)

Згідно виписки з ПриватБанку по картці, відкритої на ім`я ОСОБА_1 , наданої суду на виконання ухвали про витребування доказів, відповідачці за період з 01.09.2017 року по 31.07.2018 року була перерахована соціальна допомога у розмірі 26 551,53 грн., а саме: 09.11.2017 року - 7333,68 грн.; 25.01.2018 року - 7554,56 грн.; 12.02.2018 року - 2469,21 грн.; 14.03.2018 року - 1481,53 грн.; 12.04.2018 року - 1481,53 грн.; 10.05.2018 року - 1828,43 грн.; 10.07.2018 року - 4402,59 грн. (а.с. 128-134)

Згідно довідки позивача Відповідачем ОСОБА_1 добровільно були повернуті позивачу грошові кошти за період з 07.12.2018 року по 10.02.2020 року на загальну суму 1450 грн., а саме: 07.12.2018 року - 100 грн., 18.02.2019 року - 50 грн.; 25.04.2019 року - 300 грн.; 23.05.2019 року - 100 грн.; 05.06.2019 року - 100 грн.; 08.08.2019 року - 100 грн.; 17.09.2019 року - 100 грн.; 15.10.2019 року - 100 грн.; 13.11.2019 року - 100 грн.; 03.12.2019 року - 100 грн.; 23.12.2019 року - 100 грн.; 10.02.2020 року - 200 грн. (а.с. 94)

Згідно довідки позивача та випискам по рахункам відповідачем за період з 07.12.2018 року по 10.02.2020 року було повернуто позивачу грошові кошти у розмірі 1450 грн. (а.с. 94, 103-113)

За таких обставин, сума надмірно виплачених коштів з виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям становить 26 551,53 грн. - 1450 грн. = 25 101,53 коп.

Суд не бере до уваги доводи представника відповідача стосовно того, що дійсна вартість автомобіля є нижче, чим зазначено у договорі купівлі - продажу автомобіля, оскільки такі доводи не доведені в судовому засіданні належними та допустимими доказами та спростовуються п. 3 договору купівлі - продажу № 1443/2017/604571 від 31.08.2017 року, згідно якого за домовленістю сторін ціна транспортного засобу складає 74 400 грн.

У статтях 3, 6, 203, 626, 627 ЦК України визначено загальні засади цивільного законодавства, зокрема поняття договору і свободи договору, та сформульовано загальні вимоги до договорів як різновиду правочинів (вільне волевиявлення учасника правочину).

Таким чином, сторони договору при його укладанні засвідчили, що зазначена ціна предмету договору відповідає домовленості продавця та покупця.

В судовому засіданні встановлено, що Відповідач за період з 01.09.2017 року по 31.07.2018 року не мала права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям відповідно до абз. 4 п. 10 Порядку № 250, оскільки протягом 12 місяців перед зверненням за наданням соціальної допомоги відповідач ОСОБА_1 здійснила купівлю автомобіля вартістю, яка на час звернення перевищувала 10 - кратну величину прожиткового мінімуму для сім`ї.

Таким чином, суд вважає, що у зв`язку з наданням недостовірних даних ОСОБА_1 щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім`ї, УПтСЗН Краматорської міської ради було здійснено надмірну виплату коштів за призначеною грошовою допомогою, яка складається в сумі 25 101,53 грн.

За таких обставин, з урахуванням вищевказаного, оцінюючи всі докази у їх сукупності, суд приходить до висновку, що уточненні позовні вимоги підлягають задоволенню та вважає за необхідне стягнути з відповідача на користь позивача суму надмірно виплачених коштів у вигляді субсидії у розмірі 25 101 грн. 53 коп.

Враховуючи, що позивачем при зверненні до суду з позовом був сплачений судовий збір у розмірі 2 102 грн., то згідно зі ст. 141 ЦПК України з відповідача підлягає стягненню на користь позивача судовий збір в сумі 2 102 грн.

Керуючись ст.ст. 12-13, 76 -79, 81,141, 259, 263 - 265, 280 ЦПК України, суд , -

УХВАЛИВ:

Позовні вимоги Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради до ОСОБА_1 про стягнення переплати бюджетних коштів задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_1 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , на користь Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради (ЄДРПОУ 25953617, р/р UA 348201720344200034000022516 в ДКСУ у м. Київ, МФО 820172, юридична адреса: м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні, 23) заборговану переплату бюджетних коштів у сумі 25 101, 53 грн. (двадцять п`ять тисяч сто одна гривня п`ятдесят три копійки).

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_1 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , на користь Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради (ЄДРПОУ 25953617, р/р UA 348201720344200034000022516 в ДКСУ у м. Київ, МФО 820172, юридична адреса: м. Краматорськ, вул. Героїв Небесної Сотні, 23) судовий збір в дохід держави у розмірі 2102 (дві тисячі сто дві) гривні.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Відповідно до п. 15.5 Перехідних положень ЦПК України апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного суду через Краматорський міський суд.

Повний текст рішення суду виготовлений 11.11.2020 року.

Суддя

Рішення ухвалене у нарадчий кімнаті й надруковано у єдиному примірнику.

Суддя