Рішення № 92830910, 13.11.2020, Одеський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
13.11.2020
Номер справи
420/8778/20
Номер документу
92830910
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 420/8778/20

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 листопада 2020 року Одеський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Радчука А.А.,

розглянувши в приміщенні Одеського окружного адміністративного суду в порядку спрощеного провадження без виклику сторін справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (вул. Пироговська, 6, м. Одеса, 65044, код ЄДРПОУ 08402040), за участю третьої особи Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (вул. Канатна, 83, м. Одеса, 65012, код ЄДРПОУ 20987385) про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити дії,-

В С Т А Н О В И В:

До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (вул. Пироговська, 6, м. Одеса, 65044, код ЄДРПОУ 08402040), за участю третьої особи Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (вул. Канатна, 83, м. Одеса, 65012, код ЄДРПОУ 20987385), в якому позивач просить суд:

визнати протиправними дії Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з відмови ОСОБА_1 , листом №7819 від 20 серпня 2020 року, у наданні довідок про розмір його грошового забезпечення станом на 05 березня 2019 року із зазначенням всіх додаткових видів грошового забезпечення, які враховувались при обчисленні його пенсії за станом на 31 грудня 2017 року, та станом на 01 лютого 2020 року із зазначенням нового розміру посадового окладу та окладу за військовим званням, розрахованого відповідно до пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” від 30.08.2017 №704, в редакції від 30 серпня 2017 року;

зобов`язати Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки надати ОСОБА_1 та Головному управлінню Пенсійного фонду України в Одеській області довідки про розмір його грошового забезпечення станом на 05 березня 2019 року із зазначенням всіх додаткових видів грошового забезпечення, які враховувались при обчисленні його пенсії за станом на 31 грудня 2017 року, та станом на 01 лютого 2020 року із зазначенням нового розміру посадового окладу та окладу за військовим званням, розрахованого відповідно до пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” від 30.08.2017 №704, в редакції від 30 серпня 2017 року, для проведення перерахунку пенсії.

В обґрунтування позовних вимог зазначено, що позивач є пенсіонером Збройних Сил України, отримує пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб” та знаходиться на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Одеській області.

Відповідно до розрахунку пенсії позивача від 09.10.2017 р. його пенсія розраховувалась виходячи з наступних видів грошового забезпечення: посадовий оклад, оклад за військове звання, відсоткова надбавка за вислугу років, надбавка військовослужбовця ВДВ, надбавка за роботу з таємними виробами, носіями, документами, надбавка за виконання особливо важливих завдань, премія.

21.02.2018 р. КМУ України прийняв постанову №103, пунктами 1,2 якої встановлено перерахувати з 01.01.2018 р. пенсії, призначені згідно з Законом України №2262-ХІІ “Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, з урахуванням розміру окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення зі служби, що визначено станом на 01.03.2018 р. відповідно до постанови №704.

01.01.2018 р. відповідач здійснив перерахунок пенсії позивачу виходячи з грошового забезпечення, яке складається з посадового окладу, окладу за військове звання, відсоткової надбавки за вислугу років.

05.03.2019 р. набрало законної сили рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 12.12.2018 р. у справі №826/3858/18, яким визнано протиправними та нечинними пукти 1,2 постанови №103 та зміни до пункту 5 і додатку 2 Порядку №45.

В серпні 2020 р. позивач звернувся до відповідача з заявою в якій з посиланням на судові рішення по справах №826/3858/18, №160/8324/19 та 826/6453/18 просив надати йому довідку про розмір належного йому грошового забезпечення, станом на 05.03.2019 р., із зазначенням всіх додаткових видів грошового забезпечення, які враховувались при обчисленні його пенсії за станом на 31.12.2017 р. та про розмір належного йому грошового забезпечення із зазначенням нового розміру посадового окладу та окладу за військовим званням, станом на 01.02.2020 р., розрахованого відповідно до пункту 4 Постанови КМУ “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” від 30.08.2017.

Відповідач, листом №7819 від 20 серпня 2020 року відмовив позивачу у задоволенні його заяви, та зазначив, що після 05.03.2019 р. та по теперішній час списки осіб, пенсії яких належать перерахунку з прізвищем позивача від Головного управління ПФУ в Одеській області до Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки не надходило.

Вважаючи дії відповідача з відмови у наданні зазначених довідок протиправними позивач звернувся до суду з даним позовом.

Ухвалою суду від 15.09.2020 року відкрито провадження по справі та призначено справу до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

06.10.2020 року від Відповідача до суду надійшов відзив на позовну заяву, згідно якого, представник Відповідача просить суд відмовити у задоволенні позову, зазначивши, що скасування в судовому порядку певних пунктів постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року №103 не є підставою для задоволення наявних у цій справі позовних вимог до Одеського обласного ТЦК та СП. Зокрема, рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 12.12.2018 року по справі №826/3858/18 не зобов`язує відповідача вчиняти будь-які дії щодо підготовлених раніше Одеським обласним військовим комісаріатом довідок про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій.

Чинним законодавством передбачено, що видача довідок про розмір грошового забезпечення здійснюється уповноваженим органом після надходження відповідного списку осіб, пенсії яких підлягають перерахунку. Разом з цим до Одеського обласного ТЦК та СП з ГУПФУ в Одеській області не надходив відповідний список щодо позивача за формою згідно з додатком 1 до Порядку.

За умови відсутності та ненадходження до Одеського обласного ТЦК та СП з ГУПФУ в Одеській області відповідного списку, у відповідача відсутні підстави для підготовки та подання до ГУПФУ в Одеській області нової довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій.

Крім того, відповідач зазначив, що Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 12.05.2020 по справі №420/1967/20 було визнано протиправними дії Одеського обласного ТЦК та СП щодо відмови ОСОБА_1 у підготовці та наданні ГУПФУ в Одеській області довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 , станом на 05.03.2019 року для проведення перерахунку пенсії. А також було зобов`язано Одеський обласний ТЦК та СП підготувати та надати ГУПФУ в Одеській області довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 05.03.2019 року з врахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», із обов`язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії для проведення перерахунку пенсії.

Таким чином відповідач вважає, що позивач звернувся до суду з аналогічними, по іншому висловленими позовними вимогами, які стосуються того ж самого предмету, а саме питання виготовлення Одеським обласним ТЦК та СП довідки про розмір грошового забезпечення станом для перерахунку пенсії та з тих самих підстав, пов`язаних зі скасуванням з 05.03.2019 в судовому порядку пунктів 1, 2 постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №103 та змін до пункту 5 і додатку 2 проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45.

Статтею 258 КАС України визначено, що суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів із дня відкриття провадження у справі.

Дослідивши матеріали адміністративної справи, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується адміністративний позов, судом встановлено наступне.

ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Одеській області та отримує пенсію за вислугу років на підставі Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року № 103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб”, у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року № 704 “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” та на підставі довідки Одеського обласного військового комісаріату про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, у порядку, визначеному рішенням Кабінету Міністрів України, виданої позивачу Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області було проведено перерахунок пенсії ОСОБА_1 з урахуванням розміру окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення зі служби

Позивач звернувся до Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки із заявою щодо підготовки довідки про розмір належного йому грошового забезпечення станом на 05.03.2019 року, із зазначенням всіх додаткових видів грошового забезпечення, які враховувались при обчисленні його пенсії станом на 31.12.2017 року; довідки про розмір належного йому грошового забезпечення із зазначенням нового розміру посадового окладу та окладу за військовим званням, станом на 01 лютого 2020 року, розрахованого відповідно до п. 4 постанови Кабінету Міністрів України “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” від 30.08.2017 року №704, в редакції від 30 серпня 2017 року.

Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки листом №7819 від 20.08.2020 року повідомив позивачу, що після 5 березня 2019 року та по теперішній час Списку осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, в тому числі й з прізвищем позивача від Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області не надходило. Враховуючи вищевикладене, у Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відсутні підстави для складання та надання до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області запитуваної довідки, що і стало підставою для звернення до суду з цим позовом.

Разом з цим судом встановлено, що позивач звертався до Одеського окружного адміністративного суду з позовною заявою, в якій, серед іншого, просив визнати протиправними дії Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з відмови ОСОБА_1 листом №978 від 07 лютого 2020 року у наданні Головному управлінню Пенсійного фонду України в Одеській області довідки про розмір ОСОБА_1 , грошового забезпечення станом на 31 грудня 2017 року для проведення перерахунку пенсії.

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 12.05.2020 по справі №420/1967/20, серед іншого, було зобов`язано Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки підготувати та надати Головному управлінню Пенсійного фонду України в Одеській області довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 05.03.2019 року з врахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №704 “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб”, із обов`язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії для проведення перерахунку пенсії.

В вищезазначеному рішенні судом зроблено наступні висновки.

Оскільки зміни внесені постановою №103, зокрема до додатку 2 до Порядку № 45, в якому визначено форму довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії, були визнані судом протиправними та нечинними у рішенні, яке набрало законної сили з 05.03.2019 року у справі № 826/3858/18, тому до 04.03.2019 року включно діяла редакція додатку 2 до Порядку № 45, яка не містила інших видів грошового забезпечення, крім посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням та відсоткової надбавка за вислугу років.

Алгоритм дій, який повинні вчинити, зокрема ГУ ПФУ та Одеським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки у зв`язку із втратою чинності положеннями пунктів 1, 2 постанови № 103 та змін до пункту 5 і додатку 2 Порядку №45 не змінився.

На час звернення позивача до відповідача із заявою про видачу оновленої довідки про розміри його грошового забезпечення (в обґрунтування якої позивач посилався на вищевказане Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 12.12.2018 року, залишеним без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 05.03.2019 року, в адміністративній справі № 826/3858/18) пункт 3 Порядку № 45 передбачав, що на підставі списків уповноважені органи готують довідки про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, для кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно з додатками 2 і 3 (далі - довідки) та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України.

На відповідача покладено функції по складанню довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій у разі прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для визначених осіб або про введення для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством після надходження від територіального пенсійного органу списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку за формою згідно із додатком 1 до Порядку № 45.

Суд дійшов висновку, що пенсійний орган може здійснити перерахунок пенсії особи як на підставі рішення, прийнятого Кабінетом Міністрів України, про що державні органи, визначені Порядком № 45, повідомляють орган ПФУ, так і на підставі відповідної заяви пенсіонера та доданих до неї документів.

30.08.2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №704 “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб”, яка набрала чинності 01.03.2018 року.

Вказаною Постановою №704 затверджено тарифні сітки розрядів і коефіцієнтів посадових окладів, схеми тарифних розрядів, тарифних коефіцієнтів, додаткові види грошового забезпечення, розміри надбавки за вислугу років, пунктом 2 якої установлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Позивач у позовній заяві просив суд зобов`язати Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки видати йому довідку із зазначенням додаткових видів грошового забезпечення станом на 31.12.2017 року, однак, відповідно до абзацу 1 пункту 5 Порядку № 45 (в редакції постанови № 103), грошове забезпечення враховується в розмірі станом на момент виникнення права на перерахунок пенсії, тобто станом на 01.03.2018 року.

За таких обставин, суд дійшов висновку, що Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки діяв правомірно та у межах повноважень відмовляючи позивачу у видачі довідки із зазначенням його грошового забезпечення станом на 31.12.2017 року. При цьому, незважаючи на зазначення ОСОБА_1 у своїй заяві дати визначення розміру його грошового забезпечення 31.12.2017 року, саме з 05.03.2019 року - з дня набрання чинності судовим рішенням у справі № 826/3858/18 виникли підстави для перерахунку пенсій, призначених згідно із Законом № 2262-ХІІ, з урахуванням розміру посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням та відсоткової надбавки за вислугу років, а також додаткових видів грошового забезпечення, оскільки з цієї дати ОСОБА_1 має право на отримання пенсії, виходячи з розміру складових, розрахованих згідно з постановою № 704 у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону №2262-ХІІ та статті 9 Закону №2011-ХІІ.

З огляду на той факт що Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 12.05.2020 по справі №420/1967/20 було, серед іншого, зобов`язано Одеський обласний ТЦК та СП підготувати та надати ГУПФУ в Одеській області довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 05.03.2019 року з врахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», із обов`язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії для проведення перерахунку пенсії, суд дійшов висновку, що позивач, звернувшись до суду з даним позовом, частково звернувся до суду з аналогічними, по іншому висловленими позовними вимогами, які стосуються того ж самого предмету, який був вирішений Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 12.05.2020 по справі №420/1967/20

З огляду на зазначене суд дійшов висновку щодо необхідності відмови у задоволенні вимог про визнання протиправними дії Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з відмови ОСОБА_1 , листом №7819 від 20 серпня 2020 року, у наданні довідки про розмір його грошового забезпечення станом на 05 березня 2019 року із зазначенням всіх додаткових видів грошового забезпечення, які враховувались при обчисленні його пенсії за станом на 31 грудня 2017 року та зобов`язання Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки надати ОСОБА_1 та Головному управлінню Пенсійного фонду України в Одеській області довідки про розмір його грошового забезпечення станом на 05 березня 2019 року із зазначенням всіх додаткових видів грошового забезпечення, які враховувались при обчисленні його пенсії за станом на 31 грудня 2017 року.

Стосовно іншої частини позовних вимог суд зазначає, що постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 29 січня 2020 року по справі №826/6453/18 попередні зміни пункту 4 Постанови №704 (в редакції Постанови № 103) скасовано та визнано протиправними, зокрема, визнано протиправним та скасовано пункт 6 Постанови №103, згідно з яким внесено зміни до пункту 4 Постанови №704.

Таким чином, з дня набрання законної сили рішенням у справі № 826/6453/18 діє редакція пункту 4 Постанови №704, яка діяла до зазначених змін.

Отже, з 29 січня 2020 року розміри посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (але не менше 50 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13, 14.

Відповідно у 2020 році виникло право позивача на перерахунок його пенсії з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії, тобто з 01.02.2020, тому дії відповідача щодо відмови у підготовці та наданні позивачу довідки про розмір його грошового забезпечення станом на 01.02.2020 року є протиправними.

З урахуванням висновків Великої Палати Верховного Суду, що наведені у постанові від 24.06.2020 року у справі № 160/8324/19, суд дійшов висновку, що дії Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з відмови ОСОБА_1 , листом №7819 від 20 серпня 2020 року, у наданні довідки про розмір його грошового забезпечення станом на 01 лютого 2020 року із зазначенням нового розміру посадового окладу та окладу за військовим званням, розрахованого відповідно до пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” від 30.08.2017 №704, в редакції від 30 серпня 2017 року є протиправними.

У зв`язку з цим слід зобов`язати Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки надати ОСОБА_1 та Головному управлінню Пенсійного фонду України в Одеській області довідку про розмір його грошового забезпечення станом на 01 лютого 2020 року із зазначенням нового розміру посадового окладу та окладу за військовим званням, розрахованого відповідно до пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” від 30.08.2017 №704, в редакції від 30 серпня 2017 року, для проведення перерахунку пенсії.

Згідно з ч.1 ст.2 КАС України завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.

Відповідно до ч.2 ст.77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача. У таких справах суб`єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.

Згідно з ч.1 ст.90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.

У процесі розгляду справи не встановлено інших фактичних обставин, що мають суттєве значення для правильного вирішення спору, і доказів на підтвердження цих обставин.

Відповідно до п.58 рішення Європейського суду з прав людини у справі “Серявін та інші проти України” від 10.02.2010 року, заява 4909/04, Суд повторює, що згідно з його усталеною практикою, яка відображає принцип, пов`язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються. Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов`язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов`язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення (рішення у справі “Руїс Торіха проти Іспанії” від 09.12.1994 року, серія A, N 303-A, п.29).

Оцінивши докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх всебічному, повному та об`єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, суд дійшов до висновку про те, що адміністративний позов підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 2, 6, 7, 9, 72, 77, 90, 139, 205, 229, 242-246, 255, 293, 295 КАС України, суд –

В И Р І Ш И В:

Адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (вул. Пироговська, 6, м. Одеса, 65044, код ЄДРПОУ 08402040), за участю третьої особи Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (вул. Канатна, 83, м. Одеса, 65012, код ЄДРПОУ 20987385) про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити дії – задовольнити частково.

Визнати протиправними дії Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з відмови ОСОБА_1 , листом №7819 від 20 серпня 2020 року, у наданні довідки про розмір його грошового забезпечення станом на 01 лютого 2020 року із зазначенням нового розміру посадового окладу та окладу за військовим званням, розрахованого відповідно до пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” від 30.08.2017 №704, в редакції від 30 серпня 2017 року є протиправними.

Зобов`язати Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки надати ОСОБА_1 та Головному управлінню Пенсійного фонду України в Одеській області довідку про розмір його грошового забезпечення станом на 01 лютого 2020 року із зазначенням нового розміру посадового окладу та окладу за військовим званням, розрахованого відповідно до пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” від 30.08.2017 №704, в редакції від 30 серпня 2017 року, для проведення перерахунку пенсії.

В задоволенні решти позовних вимог – відмовити.

Рішення набирає законної сили в порядку і строки, встановлені ст. 255 КАС України.

Рішення може бути оскаржено в порядку та строки встановлені ст. ст. 293, 295 КАС України.

Суддя А.А. Радчук

.