
ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про зупинення провадження у справі
11 листопада 2020 року м. Житомир справа № 240/5389/20
категорія 106030000
Житомирський окружний адміністративний суд у складі:
судді Романченка Є.Ю.,
розглядаючи у письмовому провадженні заяву Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України про зупинення провадження у адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України про визнання протиправною бездіяльності, стягнення середнього заробітку за затримку повного розрахунку,
встановив:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, в якому просить:
- визнати протиправною бездіяльність Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України щодо невиплати всіх сум належних у день звільнення;
- стягнути з відповідача середній заробіток за затримку повного розрахунку при звільненні за період з 20.07.2019 по 13.03.2020 в сумі 150 774,66 грн.
Ухвалою суду вказану позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження в адміністративній справі та вирішено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та виклику учасників справи (у письмовому провадженні). Ухвалу суду направлено учасникам справи.
Відповідач направив до суду заяву про зупинення провадження у справі на підставі п. 1 ч. 1 ст. 236 Кодексу адміністративного судочинства України до встановлення правонаступника - Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Суд, вивчивши мотиви представника відповідача щодо зупинення провадження в справі з урахуванням матеріалів справи, за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та виклику учасників справи (у письмовому провадженні), з особливостями, визначеними ст.ст. 257-262 Кодексу адміністративного судочинства України, дійшов наступного висновку.
Підстави для зупинення провадження у справі передбачені статтею 236 Кодексу адміністративного судочинства України. Зазначеною статтею визначено випадки обов`язкового зупинення провадження у справі та випадки, коли суд має право та може зупинити провадження у справі, а також строки зупинення провадження у справі.
Відповідно до п. 1. ч. 1 ст. 236 Кодексу адміністративного судочинства України, суд зупиняє провадження у справі у разі смерті або оголошення в установленому законом порядку померлою фізичної особи, ліквідації суб`єкта владних повноважень, іншого органу, а також злиття, приєднання, поділу, перетворення юридичної особи, які були стороною у справі, якщо спірні правовідносини допускають правонаступництво, - до встановлення правонаступника.
Постановою Кабінету Міністрів України від 05 лютого 2020 року №43 "Про ліквідацію територіальних органів Адміністрації Державної прикордонної служби" постановлено, ліквідувати як юридичні особи публічного права територіальні органи Адміністрації Державної прикордонної служби, а саме : Донецько-Луганське регіональне управління Державної прикордонної служби України.
Витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань підтверджено, що Донецько-Луганське регіональне управління Державної прикордонної служби України припинено в результаті ліквідації 30.09.2020.
Враховуючи вказане, суд вважає за необхідне заяву відповідача задовольнити, зупинити провадження у справі до встановлення правонаступника.
Керуючись статтями 236, 243, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ухвалив:
Заяву Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України про зупинення провадження в справі задовольнити.
Зупинити провадження в адміністративній справі № 240/5389/20 за позовом ОСОБА_1 до Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України про визнання протиправною бездіяльності, стягнення середнього заробітку за затримку повного розрахунку до встановлення правонаступника ліквідованого Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України (військова частина 1566).
Ухвала набирає законної сили у порядку, встановленому статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до Сьомого апеляційного адміністративного суду за правилами, встановленими статтями 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України, з урахуванням приписів підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Є.Ю. Романченко