
Справа № 209/1759/20
Провадження № 2/209/756/20
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 вересня 2020 року Дніпровський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області у складі:
головуючого судді Байбара Г.А.
за участі: секретаря Кулік О.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кам`янське Дніпропетровської області в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Керівника Дніпродзержинської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Захарова М.Ю. в інтересах держави в особі: Кам`янської міської ради, Комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» до ОСОБА_1 про відшкодування витрат лікувального закладу на стаціонарне лікування потерпілого від кримінального правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
Керівник Дніпродзержинської місцевої прокуратури Дніпропетровської області звернувся до суду в інтересах держави в особі: Кам`янської міської ради, Комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» з позовом, в якому просить стягнути з ОСОБА_1 на користь держави в особі Кам`янської міської ради кошти, витрачені на лікування потерпілої від злочину ОСОБА_2 в розмірі 19720,18 грн. шляхом зарахування на розрахунковий рахунок UA8189999803314010544000004013, отримувач: ДКСУ м. Київ/КК 24060300, код отримувача - 38028588.
На обґрунтування позову зазначено, що згідно ст. 131-1 Конституції України, ч.3 ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» прокуратура здійснює представництво інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом, а саме прокурор здійснює представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення інтересів держави, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб`єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження, а також у разі відсутності такого органу. Таким чином, виключними випадками, за якими прокурор може здійснювати представництво інтересів держави в суді, є порушення або загроза порушення інтересів держави, ключовим для застосування цієї конституційної норми є поняття інтерес держави.
Порушення інтересів держави (територіальної громади) обґрунтовується тим, що у зв`язку із невідшкодуванням за рахунок винних осіб витрачених бюджетних коштів на лікування потерпілих від злочину не відновлюються фінансові масиви, які повинні скеровуватися на задоволення потреб членів територіальної громади м. Кам`янське на охорону здоров`я.
Відповідно до ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у міста належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частки в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров`я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об`єкти, визначені відповідно до закону як об`єкти прав комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження.
Комунальне некомерційне підприємство Кам`янської міської рад «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» є лікувальним закладом охорони здоров`я.
Згідно ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування» до повноважень місцевого самоврядування належить управління закладами охорони здоров`я, організація їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення, організація медичного обслуговування та харчування в комунальних оздоровчих закладах, забезпечення в межах наданих повноважень доступності і безоплатності медичного обслуговування на відповідній території, а також розвиток всіх видів медичного обслуговування, зокрема розвиток мережі закладів охорони здоров`я, та сприяння підготовці і підвищенню кваліфікації спеціалістів.
У зв`язку з запровадженням в Україні медичної реформи на підставі п. 1.12 рішення Дніпропетровської обласної ради від 16.08.2019 року № 493-17/УИ «Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області» та рішення Кам`янської міської ради від 25.04.2019 року № 1392-32/УІІ «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Кам`янське юридичних осіб та закріпленого за ними на праві оперативного управління майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області» передано у комунальну власність територіальної громади міста Кам`янське Комунальний заклад «Кам`янська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Дніпропетровської обласної ради».
Рішенням Кам`янської міської радим від 04.09.2019 року № 1532-35/ХП «Про створення в результаті реорганізації (шляхом перетворення) комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» змінено організаційно-правову форму зазначеного закладу охорони здоров`я та затверджено його Статут, згідно якого створене в результаті реорганізації шляхом перетворення нове Комунальне некомерційне підприємство Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомог (надалі - КНП КМР «МЛПІМД») є правонаступником усього майна активів, всіх прав та обов`язків КЗ « Кам`янська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ДОР (код ЄДРПОУ 01985854), засновником, власником та органом управління якого є територіальна громада м. Кам`янське в особі Кам`янської міської ради.
Проте, ні Кам`янською міською радою, ні Комунальним некомерційним підприємством Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» (попередня назва - КЗ «Кам`янська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ДОР») з моменту закінчення лікування ОСОБА_3 з 21.06.2018 року по теперішній час жодних заходів до відшкодування витрат, які понесла лікарня на лікування потерпілої ОСОБА_3 від кримінального правопорушення, вчиненого ОСОБА_1 , не вжито, з позовами до суду про стягнення витрат на лікування потерпілої ОСОБА_3 з відповідача ОСОБА_1 вони не зверталися, але не заперечують проти подання такого позову прокурором в порядку ст. 23 ЗУ «Про прокуратуру».
Прокурором при здійсненні представницьких повноважень встановлено, що вироком Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська від 05 грудня 2019 року у справі № 209/286/19, за наслідками розгляду кримінального провадження, внесеного до ЄРДР 18.05.2019 року за № 12018040160000833, який набрав законної сили 04 січня 2020 року, ОСОБА_1 визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 КК України та йому призначено покарання у виді обмеження волі на строк 1 рік, без позбавлення його права керувати транспортними засобами, на підставі ст. 75 КК України ОСОБА_1 звільнено від відбування покарання з випробуванням із встановленням іспитового строку на 1 рік.
Судом було встановлено, що ОСОБА_1 18.05.2018 року, приблизно о 15 годин 45 хвилин, у світлий час доби, керуючи технічно справним автобусом «БАЗ-А079.32» д.н.з. НОМЕР_1 , що належить ТОВ «Інтерспецмаркет», здійснюючи перевезення пасажирів по маршруту громадського транспорту № 10 в м. Кам`янське, порушив вимоги п. 12.3 Правил дорожнього руху України, здійснюючи рух по проспекту Наддніпрянському в м. Кам`янське в районі будинку № 16, при виявленні на смузі свого руху вантажного автомобіля «ДАФ» з напівпричепом, що стояв припаркований на правій смузі руху, не вжив заходів для відвернення наїзду на нього, не вжив своєчасно заходів до зниження швидкості руху керованого ним автобусу, не застосував гальмування та допустив зіткнення передньою частиною керованого ним автобусу з задньою частиною автомобіля «ДАФ». В результаті даної дорожньо-транспортної пригоди пасажиру автобусу ОСОБА_3 , згідно з висновком судово-медичної експертизи №779-Е від 23.08.2018 року, були заподіяні тілесні ушкодження, які відносяться до середнього ступеню тяжкості тілесних пошкоджень, як таких, що викликали тривалий розлад здоров`я понад 21 добу. У прямому причинному зв`язку з настанням вказаної дорожньо-транспортної пригоди, що спричинило настання суспільно-небезпечних наслідків у вигляді заподіяння потерпілій ОСОБА_3 середньої тяжкості тілесних ушкоджень, знаходиться порушення водієм ОСОБА_1 вимог пункту 12.3 Правил дорожнього руху України, оскільки зазначене порушення безпосередньо спричинило настання події даної дорожньо-транспортної пригоди.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася з вини водія ОСОБА_1 , потерпілій ОСОБА_3 заподіяні тілесні ушкодження, з приводу чого вона в період з 18.05.2018 року по 21.06.2018 року перебувала на стаціонарному лікуванні в BAIT та 2-му травматологічному відділенні КЗ «Кам`янська міська лікарня швидкої медичної допомоги «ДОР», правонаступником якої є КНП Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги». Витрати вказаного закладу охорони здоров`я на лікування потерпілої склали 19720 грн. 18 коп., чим було завдано матеріальних збитків державі на вказану суму. Факт лікування потерпілої та витрат на її лікування підтверджується довідкою Комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» № 285 від 27.05.2020 р. та довідкою - калькуляцією.
Посилаючись на Порядок обчислення розміру фактичних витрат закладу охорони здоров`я на стаціонарне лікування потерпілого від злочинного діяння та зарахування стягнених з винних осіб коштів до відповідного бюджету і їх використання, затвердженого постановою КМУ № 545 від 16 липня 1993 року, ч.6 ст. 82 ЦПК України, ч.1, 3 ст. 1206 ЦК України, враховуючи, що цивільний позов у кримінальному провадженні не заявлявся, вважає, що завдана внаслідок неправомірних дій ОСОБА_1 шкода на суму 19720,18 грн. підлягає стягненню з відповідача.
Прокурор Дніпродзержинської місцевої прокуратури Єрзаулов С. надав суду заяву, в якій просить розглядати справу без участі представника Дніпродзержинської місцевої прокуратури, позовну заяву підтримує у повному обсязі та просить задовольнити.
Представники Кам`янської міської ради та Комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» в судове засідання не з`явилися, про дату, час і місце судового розгляду справи були повідомлені належним чином.
Від представника Кам`янської міської ради Черкашина Д.М. до суду надійшло клопотання, в якому він просить розглядати справу за відсутності представника Кам`янської міської ради.
Відповідач ОСОБА_1 через канцелярію суду до початку розгляду справи по суті надав письмову заяву, в якій просить розглядати справу за його відсутності, позовні вимоги визнає у повному обсязі, йому зрозумілі наслідки визнання ним позову.
Виходячи з наведеного, відповідно до ч. 2 ст. 211, п.1 ч.3 ст. 223 ЦПК України, суд ухвалив провести судове засідання за відсутності сторін та відповідно до ч. 4 ст. 200, ч. 4 ст. 206 ЦПК України ухвалити рішення у справі.
Дослідивши письмові докази у справі, встановивши фактичні обставини і зміст спірних правовідносин та перевіривши наявність для того законних підстав, суд ухвалює рішення про задоволення позову.
В судовому засіданні встановлено, що вироком Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 05 грудня 2019 року (а.с. 11 -15) ОСОБА_1 було визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 286 КК України та йому призначено покарання у виді обмеження волі на строк 1 рік, без позбавлення його права керувати транспортними засобами, на підставі ст. 75 КК України ОСОБА_1 звільнено від відбування покарання з випробуванням із встановленням іспитового строку на 1 рік.
Судом було встановлено, що ОСОБА_1 18.05.2018 року, приблизно о 15 годин 45 хвилин, у світлий час доби, керуючи технічно справним автобусом «БАЗ-А079.32» д.н.з. НОМЕР_1 , що належить ТОВ «Інтерспецмаркет», здійснюючи перевезення пасажирів по маршруту громадського транспорту № 10 в м. Кам`янське, сполученням «Залізничний вокзал - Лівий берег», рухався по проспекту Наддніпрянському зі сторони Єлизаветівського шосе у напрямку вул. Визволителів зі швидкістю приблизно 30 - 35 км/год. по дорозі з односторонньою організацією руху, що має по дві смуги руху в кожному напрямку. При русі по проспекту Наддніпрянському в м. Кам`янське ОСОБА_1 , як водій механічного транспортного засобу, не маючи перешкод технічного характеру, при виявленні вантажного автомобіля «ДАФ» з напівпричепом, що стояв припаркований біля правого краю проїзної частини та знаходився на смузі руху автобусу «БАЗ - А079.32», повинен був вжити заходи до зниження швидкості, аж до зупинки автобусу під його керуванням, або безпечного для інших учасників руху об`їзду автомобіля «ДАФ», тобто він повинен був діяти відповідно до вимог п. 12.3 Правил дорожнього руху України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №1306 від 10.01.2001, де вказано: «У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, які водій об`єктивно здатний виявити, він повинен негайно вжити заходи для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об`їзду перешкоди». Однак, у порушення вимог вищевказаного пункту даних Правил, ОСОБА_1 , як водій механічного транспортного засобу, не маючи перешкод ані технічного, ані механічного характеру, при необмеженій видимості та оглядовості, здійснюючи рух по проспекту Наддніпрянському в м.Кам`янське в районі будинку № 16, при виявленні на смузі свого руху вантажного автомобіля «ДАФ» з напівпричепом, що стояв припаркований на правій смузі руху, не вжив заходів для відвернення наїзду на нього, своєчасно заходів до зниження швидкості руху керованого ним автобусу не вжив, гальмування не застосував та допустив зіткнення передньою частиною керованого ним автобусу з задньою частиною автомобіля «ДАФ». Згідно висновку судової автотехнічної експертизи №5/10.1/577 від 17.08.2018 року дії водія автобусу «БАЗ-А079.32» ОСОБА_1 не відповідали вимогам п.12.3 Правил дорожнього руху України, що, з технічної точки зору знаходилось у причинному зв`язку з настанням події даної дорожньо-транспортної пригоди.
У результаті даної дорожньо-транспортної пригоди пасажиру автобусу ОСОБА_3 , згідно з висновком судово-медичної експертизи №779-Е від 23.08.2018 року, (а.с. 17-19) були заподіяні тілесні ушкодження у вигляді сполученої тупої травми тіла (садна в лобній ділянці, правій скроневій ділянці та численні садна тулубу та кінцівок, рана правого стегна, правого ліктьового суглобу, синовіт правого колінного суглобу, рубці, які є наслідком загоєння ран в лобній ділянці, на правому передпліччі; на правій кисті, на правому стегні; на правій гомілці, рубці зі слідами від хірургічних швів на правому передпліччі на 3-му пальці лівої кисті, на правому стегні), які виникли від дії тупого твердого предмета (предметів) чи від удару о подібний (подібні) та від дії предметів з обмеженою гострою контактуючою поверхнею, якими могли бути уламки скла). Вищезазначені пошкодження відносяться до середнього ступеню тяжкості тілесних пошкоджень, як таких, що викликали тривалий розлад здоров`я понад 21 добу. У прямому причинному зв`язку з настанням вказаної дорожньо-транспортної пригоди, що спричинило настання суспільно-небезпечних наслідків у вигляді заподіяння потерпілим ОСОБА_5 та ОСОБА_3 середньої тяжкості тілесних ушкоджень, знаходиться порушення водієм ОСОБА_1 вимог пункту 12.3 Правил дорожнього руху України, оскільки зазначене порушення безпосередньо спричинило настання події даної дорожньо-транспортної пригоди.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася з вини водія ОСОБА_1 , потерпілій ОСОБА_3 заподіяні тілесні ушкодження, з приводу чого вона в період з 18.05.2018 року по 21.06.2018 року перебувала на стаціонарному лікуванні в BAIT та 2-му травматологічному відділенні КЗ «Кам`янська міська лікарня швидкої медичної допомоги «ДОР», правонаступником якої є КНП Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги, витрати вказаного закладу охорони здоров`я на лікування потерпілої склали 19720,18 грн. 18 коп., що підтверджується довідкою - калькуляцією КНП «МЛШМД» (а.с. 16).
На підставі рішення Дніпропетровської обласної ради від 16.08.2019 року № 493-17/УІІ «Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області» та рішення Кам`янської міської ради від 25.04.2019 року № 1392-32/УІІ «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Кам`янського юридичних осіб та закріпленого за ними на праві оперативного управління майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області» Комунальний заклад «Кам`янська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Дніпропетровської обласної ради» передано у комунальну власність територіальної громади міста Кам`янського
Рішенням Кам`янської міської радим від 04.09.2019 року № 1532-35/ХІІ «Про створення в результаті реорганізації (шляхом перетворення) комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» змінено організаційно-правову форму зазначеного закладу охорони здоров`я та затверджено його Статут, згідно якого створене в результаті реорганізації шляхом перетворення нове Комунальне некомерційне підприємство Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомог (надалі - КНП КМР «МЛПІМД») є правонаступником усього майна активів, всіх прав та обов`язків КЗ « Кам`янська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ДОР (код ЄДРПОУ 01985854), засновником, власником та органом управління якого є територіальна громада м. Кам`янське в особі Кам`янської міської ради (а.с. 20, 21-23).
Витрачені бюджетні кошти на лікування потерпілої від злочину ОСОБА_3 добровільно відповідачем ОСОБА_1 державі не відшкодовані, шо свідчить про порушення інтересів держави (територіальної громади).
Згідно ч.1 ст.1206 ЦК України особа, яка вчинила злочин, зобов`язана відшкодувати витрати закладові охорони здоров`я на лікування потерпілого від цього злочину, крім випадку завдання шкоди при перевищенні меж необхідної оборони або у стані сильного душевного хвилювання, що виникло раптово внаслідок насильства або тяжкої образи з боку потерпілого.
Пунктом 3 постанови Пленуму ВСУ «Про відшкодування витрат на стаціонарне лікування особи, яка потерпіла від злочину та судових витрат» № 11 від 07 липня 1995 року передбачено, що питання про відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого вирішується згідно з Порядком обчислення розміру фактичних витрат закладу охорони здоров`я на стаціонарне лікування потерпілого від злочинного діяння та зарахування стягнених з винних осіб коштів до відповідного бюджету і їх використання, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України N 545 від 16 липня 1993 року.
Відповідно до пунктів 2, 3, 4 зазначеного вище Порядку сума коштів, яка підлягає відшкодуванню, визначається закладом охорони здоров`я, в якому перебував на лікуванні потерпілий, виходячи з кількості ліжко-днів, проведених ним в стаціонарі та вартості витрат на його лікування в день. Кількість ліжко-днів визначається на підставі медичної картки стаціонарного хворого (форма 003(у) або інших документів, які підтверджують дати госпіталізації та виписки хворого із стаціонару лікувального закладу. Визначення суми витрат на лікування потерпілого за один ліжко-день провадиться виходячи з фактичної кількості ліжко-днів і загальної суми фактичних витрат за місяць (в якому проводилось лікування) на утримання лікувального закладу, за винятком витрат на капітальні вкладення, капітальний ремонт і придбання інвентаря та обладнання. Визначена сума коштів на лікування потерпілого стягується судом з обвинуваченого або фізичної чи юридичної особи, яка за законом несе цивільну відповідальність за шкоду, завдану діяннями обвинуваченого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння, при ухваленні вироку за позовом закладу охорони здоров`я або прокурора. У разі коли при ухваленні вироку сума коштів, витрачених на стаціонарне лікування потерпілого, ще не була визначена і рішення про їх відшкодування не було прийнято, стягнення провадиться в порядку цивільного судочинства за позовом вказаних юридичних осіб. У такому ж порядку відшкодовуються витрати на стаціонарне лікування особи, яка постраждала від злочину, в разі закриття кримінального провадження за нереабілітуючими обставинами. Стягнені в установленому порядку кошти залежно від джерела фінансування закладу охорони здоров`я, у якому перебував на стаціонарному лікуванні потерпілий, зараховуються до відповідного державного бюджету (Республіки Крим, місцевого чи регіонального самоврядування), або на користь юридичної особи (відомства), якій належить заклад охорони здоров`я.
Визнання відповідачем позову не суперечить закону і не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, що відповідно до ч. 4 ст. 206 ЦПК України є підставою для задоволення позову.
Згідно ч. 6 ст. 263 ЦПК України, якщо одна із сторін визнала пред`явлену до неї позовну вимогу під час судового розгляду справи повністю або частково, рішення щодо цієї сторони ухвалюється судом згідно з таким визнанням, якщо це не суперечить вимогам статті 206 цього Кодексу.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що з відповідача на користь держави в особі Кам`янської міської ради необхідно стягнути кошти в розмірі 19720,00 грн., витрачені на стаціонарне лікування потерпілої від злочину ОСОБА_2 .
Частиною 1 статті 142 ЦПК передбачено, що у разі визнання позову відповідачем до початку розгляду справи по суті, суд у відповідній ухвалі чи рішенні у порядку, встановленому законом вирішує питання про повернення позивачу з державного бюджету 50 відсотків судового збору, сплаченого при поданні позову.
Оскільки при зверненні до суду позивач за законом був звільнений від сплати судового збору, суд, згідно ч.1 ст. 142 ЦПК України, з урахуванням визнання відповідачем позову до початку розгляду справи по суті, стягує з відповідача на користь держави 50 відсотків мінімальної ставки судового збору, яка встановлена за подання до суду фізичною особою позовної заяви майнового характеру.
Керуючись статтями 10, 12, 13, 141, 259, 263-265 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Задовольнити позов керівника Дніпродзержинської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Захарова М.Ю. в інтересах держави в особі: Кам`янської міської ради, Комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» до ОСОБА_1 про відшкодування витрат лікувального закладу на стаціонарне лікування потерпілого від кримінального правопорушення
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_2 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , на користь держави в особі Кам`янської міської ради, код ЄДРПОУ 38028588, юридична адреса: Дніпропетровська область, м. Кам`янське, майдан Петра Калнишевського, буд. 2, розрахунковий рахунок UA8189999803314010544000004013, отримувач: ДКСУ м. Київ/ коштів КК 24060300, код отримувача - 38028588) кошти, витрачені на лікування потерпілої від злочину ОСОБА_2 в розмірі 19720,18 грн. (дев`ятнадцять тисяч сімсот двадцять грн. 18 коп.).
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_2 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , судовий збір в розмірі 420,40 грн. на користь держави в особі Державної судової адміністрації України (отримувач коштів - ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106; код отримувача (код за ЄДРПОУ) - 37993783; банк отримувача - Казначейство України (ЕАП); код банку отримувача (МФО) - 899998; рахунок отримувача - UA908999980313111256000026001; код класифікації доходів бюджету - 22030106).
Повне рішення складено 22 вересня 2020 року.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом тридцяти днів з дня отримання повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя Г.А. Байбара.