Рішення № 91654024, 18.09.2020, Житомирський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
18.09.2020
Номер справи
240/3916/20
Номер документу
91654024
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 вересня 2020 року м. Житомир

справа № 240/3916/20

категорія 108010200

Житомирський окружний адміністративний суд у складі

головуючого судді Горовенко А.В.,

розглянувши у письмовому провадженні у приміщенні суду за адресою: 10014, місто Житомир, вул. Мала Бердичівська, 23, адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Люкспромгаз" до Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області про визнання протиправним та скасування розпорядження,-

встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Люкспромгаз" звернулось до суду з позовом, у якому просить:

- визнати протиправним та скасувати розпорядження Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області від 07.02.2020 №31-р "Про анулювання ліцензії", яким анульовано ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06070314201900118 терміном дії з 01.07.2019 до 01.07.2024, за адресою місця торгівлі: Житомирська область, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2, суб"єкту господарювання Товариству з обмеженою відповідальністю "Люкспромгаз", у зв"язку із встановленням факту подання заявником недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії.

В обґрунтування позову зазначає, що Товариством з обмеженою відповідальністю «Люкспромгаз» (далі - ТОВ «Люкспромгаз») при подачі заяви на отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним за адресою: смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2 подано всі копії дозвільних документів необхідних для отримання ліцензії, перелік яких передбачено Законом України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" від 29.12.2019 №481/95-ВР, отже у відповідача відсутні правомірні підстави для анулювання ліцензій на право роздрібної торгівлі у зв`язку з поданням заявником недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії.

Згідно з ухвалою суду від 18.03.2020 у задоволенні заяви ТОВ «Люкспромгаз» про забезпечення його позову до Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області, відмовлено.

Відповідно до ухвали Житомирського окружного адміністративного суду від 23.03.2020 провадження у справі відкрито, справу призначено до розгляду у відкритому судовому засіданні за правилами загального позовного провадження.

Відповідно до постанови Сьомого апеляційного адміністративного суду від 23.06.2020, ухвалу Житомирського окружного адміністративного суду від 18 березня 2020 року скасовано, прийнято постанову, якою частково задоволено заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Люкспромгаз" про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову: зупинено дію розпорядження Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області від 07 лютого 2020 року № 31-р в частині анулювання товариству з обмеженою відповідальністю "Люкспромгаз" ліцензії за реєстраційним номером 06070314201900118, терміном дії з 01 липня 2019 року по 01 липня 2024 року, за адресою місця торгівлі: Житомирська область, смт. Ємільчине, вул. Соборна, 2, у задоволенні решти заяви - відмовлено.

Відповідно до протокольної ухвали суду від 30.06.2020 закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті позовних вимог.

У судове засідання 13.08.2020 прибули представник позивача та представник відповідача.

Представник позивача підтримав позовні вимоги у повному обсязі з підстав викладених у позовній заяві.

Додатково зазначив, що Товариство здійснювало роздрібний продаж пального за адресою: Житомирська область, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2 за допомогою модульних заправників автомобілів моторним паливом та зрідженим газом. Саме тому, розміщення модульних заправників автомобілів моторним паливом та зрідженим газом, установка та монтаж (зборка) яких проводиться без здійснення будівельних робіт та без улаштування фундаменту, не потребує документів, що дають право на їх виконання, а такі модульні заправки автомобілів моторним паливом та зрідженим газом, після закінчення робіт по їх установці та монтажу (зборці) не підлягають прийняттю у експлуатацію у розумінні Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Також вказує, що Товариством при подачі заяви на отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним за адресою: Житомирська область, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2, копію дозволу №347.19.18 від 21.06.2019, яким ТОВ «Люкспромгаз» дозволено експлуатувати машини, механізми та устаткування підвищеної небезпеки, зокрема два дизельні резервуари та колонку дизельну «Шельф», було подано додатково, у зв"язку з чим копія даного дозволу не відображена у переліку додатків у заяві на отримання ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Представник відповідача заперечив щодо задоволення позовних вимог з підстав викладених у відзиві на позовну заяву від 13 квітня 2020 року (за вх.№12447/20).

В обґрунтування своїх доводів вказує, що підставою для анулювання дії ліцензії ТОВ "Люкспромгаз" на право роздрібної торгівлі пальним є подання заявником недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним. Зазначає, що уповноваженими особами відповідача 03.01.2020 проведено фактичну перевірку діяльності ТОВ «Люкспромгаз» за місцем здійснення торгівлі за адресою: Житомирська область, смт.Ємільчено, вул.Соборна, буд.2, у результаті якої встановлено факт подання заявником недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії.

Під час проведення перевірки діяльності позивача 03.01.2020 встановлено та зафіксовано зберігання скрапленого газу у ємності ЗВГ, бензину марки А-92 та ДП у одній двухсекційній ємності, у яких відсутні дані про об"єм, дати виробництва та заводський номер.

У ході судового розгляду справи 13.08.2020 судом оголошено зміст позовної заяви, заслухано пояснення представника позивача та представника відповідача, досліджено письмові докази, долучені до матеріалів справи, та поставлено на обговорення питання про можливість переходу суду у письмове провадження для подальшого розгляду справи.

Представник позивача та представник відповідача не заперечували проти переходу суду у письмове провадження для подальшого розгляду справи.

Зважаючи на викладене, суд заслухавши думку сторін, відповідно до протокольної ухвали, на місці ухвалив перейти до подальшого розгляду справи у порядку письмового провадження.

Суд зазначає, що судове рішення у справі, постановлене у письмовому провадженні, складене у повному обсязі відповідно до ч.4 ст.243 КАС України.

Згідно з ч. 5 ст.250 КАС України датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення.

Складення рішення у повному обсязі відкладалось у зв"язку з перебуванням головуючого судді у відпустці з 17.08.2020 по 11.09.2020.

Суд, розглянувши матеріали справи, оцінивши наявні докази за своїм внутрішнім переконанням, зазначає наступне.

Судом встановлено, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Люкспромгаз» (далі - ТОВ «Люкспромгаз») зареєстроване як юридична особа з 20.04.2015, основний вид діяльності за КВЕД 47.30 - роздрібна торгівля пальним, що підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (а.с.14-15).

Позивач є платником акцизного податку з реалізації пального, у зв`язку з чим Головне управління Державної фіскальної служби у Житомирській області видало ТОВ «Люкспромгаз» ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним за реєстраційним номером №06070314201900118 від 01.07.2019 (на 5 років) за адресою місця торгівлі: Житомирська область, Ємільчинський район, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2

03 січня 2020 року уповноваженими особами Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області, відповідно до наказу №4 від 03.01.2020 та направлень на перевірку №2 від 03.01.2020 і №1 від 03.01.2020 проведено фактичну перевірку діяльності ТОВ «Люкспромгаз» на АГЗП, що розташований за адресою: Житомирська область, Ємільчинський район, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2.

За наслідками перевірки складено акт про результати фактичної перевірки з питань додержання суб"єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України, які є обов"язковими до виконання при здійсненні оптової торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та паливом від 13.01.2020 (далі - акт перевірки) (а.с.9-9 зворот).

Відповідно до висновків акту перевірки відповідачем встановлено, що ТОВ «Люкспромгаз» порушено ст.15 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" від 29.12.2019 №481/95-ВР в частині подання заявником недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою (а.с.9-9 зворот).

Відповідно до статті 15 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР на підставі матеріалів фактичної перевірки, та рішення Комісії по вирішенню спірних питань реалізації актів перевірок та питань ліцензування, утвореної наказом Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області від 28.11.2019 № 592, Головним управлінням Державної податкової служби у Житомирській області 07.02.2020 винесено розпорядження №31-р «Про анулювання ліцензії».

Згідно зі змістом розпорядження №31-р від 07.02.2020 «Про анулювання ліцензії» зобов`язано управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів (Максим Дубицький) забезпечити виконання процедури анулювання ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06070314201900118 терміном дії з 01.07.2019 до 01.07.2024, за адресою місця торгівлі: Житомирська область, Ємільчинський район, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2, суб`єкту господарювання ТОВ "Люкспромгаз" (код ЄДРПОУ 39755730), юридична адреса: м.Житомир, вул.Покровська, буд.48, у зв`язку з встановленням факту подання заявником недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії.

Вважаючи зазначене розпорядження протиправним, позивач звернувся до суду з даним позовом.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.

Законом України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" від 29.12.2019 № 481/95-ВР (далі - Закон України №481) визначено, що роздрібна торгівля пальним - це діяльність із придбання або отримання та подальшого продажу або відпуску пального із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик з автозаправної станції/автогазозаправної станції /газонаповнювальної станції газонаповнювального пункту та інших місць роздрібної торгівлі через паливороздавальні колонки та/або оливороздавальні колонки.

Роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами або пальним може здійснюватися суб`єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю.

Місце роздрібної торгівлі пальним - місце (територія), на якому розташовані споруди та/або обладнання, та/або ємності, що використовуються для роздрібної торгівлі та/або зберігання пального на праві власності або користування.

Ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем торгівлі суб`єкта господарювання (у тому числі іноземного суб`єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) терміном на п`ять років.

Ліцензія видається за заявою суб`єкта господарювання (у тому числі іноземного суб`єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво), до якої додається документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію. У заяві зазначається вид господарської діяльності, на провадження якого суб`єкт господарювання (у тому числі іноземний суб`єкт господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) має намір одержати ліцензію (оптова, роздрібна торгівля алкогольними напоями, тютюновими виробами, оптова, роздрібна торгівля пальним або зберігання пального).

У статті 15 Закону України №481 передбачено, що ліцензія анулюється шляхом прийняття органом, який видав ліцензію, відповідного письмового розпорядження на підставі: заяви суб`єкта господарювання; рішення про скасування державної реєстрації суб`єкта господарювання; несплати чергового платежу за ліцензію протягом 30 календарних днів від моменту призупинення ліцензії; рішення суду про встановлення факту незаконного використання суб`єктом господарювання марок акцизного податку (стосовно імпортерів); рішення суду про встановлення факту торгівлі суб`єктом господарювання алкогольними напоями або тютюновими виробами без марок акцизного податку; рішення суду про встановлення факту переміщення суб`єктом господарювання алкогольних напоїв або тютюнових виробів поза митним контролем; порушення вимог статті 15-3 цього Закону щодо продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років або у не визначених для цього місцях; отримання від уповноважених органів інформації, що документи, копії яких подані разом із заявою на отримання ліцензії, не видавалися/не погоджувалися такими органами; встановлення факту подання заявником недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії.

Ліцензія анулюється та вважається недійсною з моменту одержання суб`єктом господарювання письмового розпорядження про її анулювання.

З огляду на системний аналіз вказаної норми, законодавцем закріплений вичерпний перелік підстав, за яких може бути анульована ліцензія на право роздрібної торгівлі пальним.

Суд зазначає, що матеріали справи свідчать, що Головне управління Державної фіскальної служби у Житомирській області видало ТОВ "Люкспромгаз" ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06070314201900118 терміном дії з 01.07.2019 до 01.07.2024, за адресою місця торгівлі: Житомирська область, Ємільчинський район, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2.

За результатами фактичної перевірки, відповідачем прийнято розпорядження від 07.02.2020 №31-р , яким зобов`язано управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів забезпечити виконання процедури анулювання ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06070314201900118 терміном дії з 01.07.2019 до 01.07.2024, за адресою місця торгівлі: Ємільчинський район, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2, суб`єкту господарювання ТОВ "Люкспромгаз" (код ЄДРПОУ 39755730).

В той же час, підставою для анулювання ліцензій зазначено встановлення факту подання заявником недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії. Зазначені обставини зафіксовані в акті перевірки.

Однак, суд критично ставиться до зазначених доводів відповідача, зважаючи на наступне.

Відповідно до ст.15 Закону України №481 суб`єкти господарювання отримують ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним на кожне місце роздрібної торгівлі пальним.

У заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями або пальним додатково зазначаються адреса місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, а також інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери посвідчень реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), які знаходяться у місці торгівлі, та дата початку їх обліку в органах державної фіскальної служби.

Для отримання ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального разом із заявою додатково подаються завірені заявником копії таких документів:

документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, або інше передбачене законодавством право землекористування на земельну ділянку, на якій розташований об`єкт оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об`єкта в експлуатацію, будь-якого цільового призначення;

акт вводу в експлуатацію об`єкта або акт готовності об`єкта до експлуатації, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального;

дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Судом встановлено та не заперечується відповідачем, що ТОВ «Люкспромгаз» при поданні заяви на отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним за адресою: Житомирська область, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2 було подано :

- копію договору оренди №01/01-2019 від 01.01.2019 на 4 арк;

- копію дозволу №996.16.18 від 24.10.2016 на 1 арк (а.с.19);

- копію дозволу №226.19.18 від 25.04.2019 на 3 арк (а.с.20-24);

- копія платіжного доручення №2136;

- копія Додатку на 1 арк (а.с.122).

Однак, суд акцентує увагу на тому, що ні в акті перевірки, ні в спірному розпорядженні не вказано та не конкретизовано, які саме недостовірні дані надано позивачем та в яких документах вони містяться, що позбавляє суд можливості встановити з яких висновків виходив відповідач, приймаючи спірне розпорядження та підтвердити чи спростувати виявлене перевіркою порушення.

В судовому засіданні, в обґрунтування правомірності спірного розпорядження, представник відповідача вказав на те, що перевіркою встановлено, що ТОВ «Люкспромгаз» за зазначеною вище адресою, здійснює зберігання та реалізацію скрепленого газу в ємності ЗВГ, бензину та дизельного палива у ємності з одним резервуаром (двухсекційній ємності), у яких відсутні дані про об"єм, дати виробництва та заводський номер.

Проте, відповідно до системного аналізу положень ст.15 Закону України № 481 слідує, що законодавством передбачено, що об`єктом ліцензування при здійсненні роздрібної торгівлі пальним може бути не тільки споруда, тобто об`єкт нерухомого майна або об`єкт завершеного будівництва, але й обладнання, що використовуються для роздрібної торгівлі на праві власності або користування, а також ємності, що використовуються для роздрібної торгівлі на праві власності або користування.

Так, ТОВ «Люкспромгаз» здійснювало роздрібний продаж пального за адресою: Житомирська область, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2 за допомогою модульних заправників автомобілів моторним паливом та зрідженим газом.

Встановлені автозаправні станції (модульні заправники автомобілів зрідженим газом) є пересувним виробом заводського виготовлення, що встановлюється без фундаменту, отже, не є об`єктом нерухомості, оскільки нерухомим майном (нерухомістю) є земельна ділянка без поліпшень або земельна ділянка з поліпшеннями, які з нею нерозривно пов`язані, будівлі, споруди, їх частини, а також інше майно, що згідно із законодавством належить до нерухомого майна. Модульні заправники автомобілів моторним паливом та зрідженим газом є рухомим майном, тобто матеріальним об`єктом, який може бути переміщеним без заподіяння йому шкоди.

Дані об`єкти не підпадають під визначення об`єктів завершеного будівництва в зв`язку з тим, що будь-яких будівельних робіт щодо їх створення не здійснювалось.

Таким чином, розміщення модульні заправники автомобілів моторним паливом та зрідженим газом, установка та монтаж (зборка) яких проводилась без здійснення будівельних робіт та без улаштування фундаменту, не потребують документів, що дають право на їх виконання, а такі модульні заправники автомобілів моторним паливом та зрідженим газом, після закінчення робіт по їх установці та монтажу (зборці) не підлягають прийняттю в експлуатацію в розумінні Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" від 17 лютого 2011 року № 303 8-VI.

Окрім того, суд звертає увагу на те, що відповідно до матеріалів справи, у позивача був наявний дозвіл управління Держпраці у Житомирській області №347.19.18 терміном дії з 21.06.2019 по 21.06.2024 на експлуатацію обладнання та захисних систем, призначених для експлуатації (застосування) в потенційно вибухонебезпечному середовищі, зокрема за адресою: Житомирська область, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2: резервуар дизельний 10,00 м.куб., 2010 року виготовлення, Україна - 2 од.; колонка дизельна «Шельф» 2-х пістолетна, зав. №12498, 2019 року виготовлення, Україна (а.с.16-18).

З огляду на встановлені у справі обставини, суд дійшов до висновку, що ТОВ «Люкспромгаз» при поданні заяви на отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним за адресою: Житомирська область, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2 було подано всі копії дозвільних документів, необхідних для отримання ліцензії, перелік яких передбачено Законом України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 29.12.2019 року № 481/95-ВР.

При цьому, суд звертає увагу на те, що під час видачі позивачу вказаної ліцензій підстав для відмови у її видачі відповідачем встановлено не було.

Підсумовуючи наведене, суд дійшов до висновку, що відповідачем, як суб"єктом владних повноважень, не надано суду достатніх, достовірних та допустимих доказів на підтвердження подання ТОВ «Люкспромгаз» недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі за адресою: Житомирська область, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2 .

З огляду на викладене, суд вважає, що у відповідача були відсутні підстави для прийняття розпорядження від 07.02.2020 №31-р, яким анульованого ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06070314201900118 терміном дії з 01.07.2019 до 01.07.2024, за адресою місця торгівлі: Житомирська область, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2, суб"єкту господарювання Товариству з обмеженою відповідальністю "Люкспромгаз", у зв"язку із встановленням факту подання заявником недостовірних даних у документах, поданих разом із заявою на отримання ліцензії, а як наслідок таке розпорядження підлягає скасуванню, як протиправне та безпідставне.

Відповідно до частини другої статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Підсумовуючи викладене, суд дійшов до висновку про задоволення позову.

У силу приписів ст. 139 КАС України, сплачений позивачем судовий збір підлягає відшкодуванню за рахунок бюджетних асигнувань відповідача пропорційно до розміру задоволених позовних вимог.

Керуючись статтями 6-9, 32, 77, 90, 139, 241-246, 255, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, Житомирський окружний адміністративний суд,-

вирішив:

Позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Люкспромгаз" (вул. Покровська, 48, м.Житомир, 10003, код ЄДРПОУ 39755730) до Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області (вул.Юрка Тютюнника, 7, м.Житомир, 10000, код ЄДРПОУ 43142501) про визнання протиправним та скасування розпорядження, -задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати розпорядження Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області від 07.02.2020 №31-р "Про анулювання ліцензії", яким анульовано ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним реєстраційний номер 06070314201900118 терміном дії з 01.07.2019 до 01.07.2024, за адресою місця торгівлі: Житомирська область, смт.Ємільчине, вул.Соборна, буд.2, суб"єкту господарювання Товариству з обмеженою відповідальністю "Люкспромгаз".

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань з Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Люкспромгаз" судові витрати зі сплати судового збору у сумі розміром 2102 (дві тисячі сто дві) грн 00 (нуль) коп.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду через Житомирський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 30-денний строк з дня складення повного судового рішення.

Рішення складено у повному обсязі 18 вересня 2020 року

Суддя А.В. Горовенко