
Справа № 420/2062/20
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 вересня 2020 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Танцюри К.О.,
за участю секретаря Орленко А.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Одесі справу за адміністративним позовом Селянського(фермерського) господарства “РОСИНКА” до Державної податкової служби України, Головного управління ДПС в Одеській області, третя особа, яка не заявляє самостійні вимоги щодо предмету спору, на стороні позивача Товариство з обмеженою відповідальністю “КЕРНЕЛ -ТРЕЙД”, про визнання протиправним та скасування рішень, зобов`язання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
Селянське (фермерське) господарство “РОСИНКА” звернулось до Одеського окружного адміністративного суду з позовом до Державної податкової служби України, Головного управління ДПС в Одеській області, про визнання протиправним та скасування рішення Державної податкової служби України №1474682/30821705 про зупинення реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладаної Селянського (фермерського) господарства “РОСИНКА”, від 14.02.2020р. №2 і зобов`язання її зареєструвати датою подання на реєстрацію.
Ухвалою суду від 30.03.2020р. відкрито провадження у справі та призначено розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи.
Ухвалою Одеського окружного адміністративного суду від 18.05.2020р. ухвалено перейти до розгляду справи у порядку загального позовного провадження.
Ухвалою Одеського окружного адміністративного суду від 20.07.2020р. продовжено строк підготовчого провадження у адміністративній справі на тридцять днів.
21.07.2020р. до суду від Селянське (фермерське) господарство “РОСИНКА” надійшла заява про зміну позовних вимог у прохальній частині якої позивач просить суд:-зобов`язати Державну податкову службу України зареєструвати податкову накладну від 12.02.2020р. №2, складену та подану на реєстрацію Селянським (фермерським) господарством “РОСИНКА”, в Єдиному реєстрі податкових накладних датою її подачі на реєстрацію; визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління ДПС в Одеській області від 03.03.2020р. та від 01.07.2020р. №1474682/30821705 про врахування/неврахування таблиці даних Селянського (фермерського) господарства “РОСИНКА”.
Ухвалою суду від 23.07.2020р., яка занесена до проколу судового засідання, прийнято до розгляду заяву про зміну позовних вимог від 21.07.2020р.
Ухвалою суду від 23.07.2020р., яка занесена до протоколу судового засідання, залучено до участі у справі у якості третьої особи, яка не заявляє самостійні вимоги щодо предмету спору, на стороні позивача Товариство з обмеженою відповідальністю “КЕРНЕЛ -ТРЕЙД”.
Ухвалою суду від 04.08.2020р. закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті.
В обґрунтування позовних вимог позивач у позовній заяві зазначив, що 05.07.2019р. між позивачем та ПрАТ «Роздільнянський елеватор» (зерновий склад) було укладено договір складського зберігання №43, відповідно до п.п. 1.1 якого зерновий склад зобов`язався за плату прийняти на відповідальне зберігання сільськогосподарську продукцію врожаю 2019 року, яка йому передається позивачем, та повернути продукцію в строки і на умовах, встановлених договором. Позивач зазначав, що на виконання цього договору позивачем було доставлено продукцію на зерновий склад, про що свідчать товарно-транспортні накладні, акти наданих послуг та платіжні доручення. 12.02.2020р. між позивачем та ТОВ "КЕРНЕЛ-ТРЕЙД" було укладено договір поставки №ОДЕ20-31802, відповідно до п.1.1 якого позивач зобов`язався поставити, а покупець прийняти та оплатити товар українського походження, врожаю 2019 р. СФГ “РОСИНКА” зазначило, що виконання договору поставки підтверджується документацією від 12.02.2020 р.: актом приймання зерна, карткою аналізу зерна, складською квитанцією на зерно № 378; оплату за договором поставки було здійснено покупцем за рахунком-фактурою від 12.02.2020 р. № СФ-0000001 на суму 291304,08 грн., в том числі ПДВ 33565,68 грн.; платіжним дорученням № 31454383 від 14. 02.2020 р. Позивач вказав, що з огляду на факт настання першої події 14.02.2020 р. було надіслано відповідачу на реєстрацію в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну №2, однак відповідачем зупинено реєстрацію податкової накладної і запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатніх для реєстрації. 26.02.2020р. позивачем було надано таблицю даних з поясненнями, що в ній, зокрема, було зазначено всі чинні коди за УКТЗЕД/державним класифікатором продукції та послуг(придбання) отримання, ввезення на митну територію України так і постачання/надання та рішенням відповідача №1474682/30821705 таблиця не врахована з причин невідповідності визначених в таблиці даних видів діяльності позивача наявним в нього основним засобам. При цьому, позивач вказав, що ним повторно було направлено таблицю,однак рішенням №1474682/30821705 таблиця не врахована з причин невідповідності визначених в таблиці даних видів діяльності позивача наявним в нього основним засобам. Позивач вказав, що Критерії ризиковості здійснення операцій встановлено додатком №3 до Порядку №1165, які містять шість різних ознак ризиковості, а зі змісту квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної № 2 позивача неможливо встановити, під яку(і) саме ознаку(и) ризикованості позивач підпадав.
При цьому, як зазначив позивач, відмова в реєстрації податкової накладної № 2 мала вкрай негативний вплив на права позивача, на його охоронювані законом інтереси, зокрема на право вільно розпоряджаться обіговими активами - грошовими коштами в сумі 33565,68 грн, які в нього були штучно вилучені попри гостру потребу напередодні початку посівної компанії 2020 р. У зв`язку з викладеним, позивач просить суд задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.
15.04.2020р. до суду від представника відповідачів надійшов відзив на позовну заяву у якому зазначено, що у випадку даної справи слід звернути увагу безпосередньо на обсяг постачання/придбання та код УКТЗЕД позивача. Так, згідно виписаної податкової накладної від 12.02.2020р. №2 СФГ «РОСИНКА» постачає на адресу ТОВ «КЕРНЕЛ - ТРЕЙД» товар - «Насіння соняшнику врожаю 2019 року» за кодом УКТЗЕД 1206009900 у кількості 19,94 т. на загальну суму обсягу постачання 201 394,08 грн., в т.ч. ПДВ 33 565,68грн. Однак, у відповідності до даних Єдиного реєстру податкових накладних СФГ «РОСИНКА» з 01.01.2019 року до 12.02.2020 року (дати направлення на реєстрацію податкової накладної №160 від 18.11.2019 р.) придбано у підприємств-постачальників відповідний товар за кодом УКТЗЕД 120600 «Насіння соняшнику врожаю 2019 року» у загальній кількості 51,1 т. В свою чергу, СФГ «РОСИНКА» направило на реєстрацію до ЄРПН 3 податкові накладні із відображенням реалізації відповідного товару за кодом УКТЗЕД 1206009900 «Насіння соняшнику врожаю 2019 року» податкова накладна №2 від 12.02.2020р. об`ємом 19,94 т., №1 від 18.11.2019 р., об`ємом 51,1 т., №1 від 25.10.2019р. об`ємом 16.4 т. Загальний об`єм продажу «Насіння соняшнику врожаю 2019 року» - 87.44т. Об`єм придбання товару «Насіння соняшнику врожаю 2019 року за кодом УКТЗЕД 1206009900-51,1 тонна, об`єм продажу-87,44т. З огляду на відповідні обставини, у зв`язку з відповідністю податкової накладної № 2 від 12.02.2020 р. вимогам п.1 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджених постановою КМУ від 11.12.2019 р. №1167, її реєстрація в Єдиному реєстрі податкових накладних була зупинена. Також, як зазначив відповідач, податкова накладна, щодо якої заявлено позовні вимоги, перебуває у статусі - реєстрацію зупинено, будь-яких повідомлень разом із документальним підтвердженням на адресу контролюючого органу засобами електронного зв`язку не надходило.
09.09.2020р. до суду від представника третьої особи надійшли пояснення, згідно яких Товариство з обмеженою відповідальністю “КЕРНЕЛ -ТРЕЙД” вказало, що протягом року Державна податкова служба України систематично відмовлялась реєструвати податкові накладні і товариство ніколи не відносилось до ризикових платників податків та відповідно не може не підритримати вимоги позивача.
Дослідивши письмові докази по справі, судом встановлено наступне.
Згідно інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань до видів діяльності СФГ «РОСИНКА» відносяться: Код КВЕД 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (основний); Код КВЕД 01.61 Допоміжна діяльність у рослинництві;Код КВЕД 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин;Код КВЕД 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; Код КВЕД 47.30 Роздрібна торгівля пальним;Код КВЕД 47.81Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами
Судом встановлено, що 05.07.2019р. між СФГ «РОСИНКА» та ПрАТ «Роздільнянський елеватор» (зерновий склад) було укладено договір складського зберігання №41, відповідно до п.п. 1.1 якого зерновий склад зобов`язався за плату прийняти на відповідальне зберігання сільськогосподарську продукцію врожаю 2019 року, яка йому передається поклажодавцем, та повернути продукцію в строки і на умовах, встановлених договором (а.с.27-32).
На підтвердження виконання вказаного договору СФГ «РОСИНКА» та доставки продукції на зерновий склад до суду надано товарно-транспортні накладні, акти наданих послуг та платіжні доручення (а.с.34-43)
12.02.2020р. між СФГ «РОСИНКА» та ТОВ "КЕРНЕЛ-ТРЕЙД" було укладено договір поставки №ОДЕ20-31802, відповідно до п.1.1 якого позивач зобов`язався поставити, а покупець прийняти та оплатити товар українського походження, врожаю 2019 року Згідно п. 2.4. вказаного договору місцем поставки є ПрАТ «Роздільнянський елеватор» (а.с.44-45).
На підтвердження виконання договору поставки позивачем надано до суду: акт приймання зерна від 12.02.2020р., соняшника 2019 року у кількості 19,94т.(а.с.46); складська квитанція на зерно № 378 від 12.02.2020р. (а.с.47); рахунок-фактура від 12.02.2020р. № СФ-0000001 на суму 291304,08 грн. (а.с.49); видаткова накладна №РН-0000001 від 12.02.2020р. (а.с.50); платіжне доручення №31454383 від 14.02.2020 р.(а.с.51).
СФГ «РОСИНКА» було направлено на реєстрацію до Єдиного державного реєстру податкових накладних податкову накладну №2 від 12.02.2020р. (а.с.52).
За результатами обробки податкової накладної №2 від 12.02.2020р. документ було доставлено до ДПС України, документ було прийнято та зупинено реєстрацію податкової накладної відповідно до п.201.16 ст. Податкового кодексу України, оскільки коди УКТЗЕД/ДКПП товару/послуги, що на постійній основі постачаються (виготовляються), та їх обсяг постачання дорівнює або перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги, що на постійній основі постачаються (виготовляються), та їх обсяг постачання дорівнює або перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає п.1 Критеріїв ризиковості здійснення операцій та запропоновано надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в ПН для розгляду питання прийняття рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної (а.с.53).
Так, на пропозицію контролюючого органу СФГ «РОСИНКА» направлено таблицю даних платника податку на додану вартість (а.с.55).
Комісією з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних №1474682/30821705 від 03.03.2020р., за результатами розгляду таблиці даних платника податку, зареєстрованої у контролюючому органі від 26.02.2020р. №12967767, відповідно до п.16 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної /розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2019р. №1165, прийнято рішення про її неврахування, у зв`язку з виявленням невідповідності визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявним у платника податку основним засобам (а.с.56).
Також, СФГ «РОСИНКА» повторно направлялась вказана таблицю даних платника податку на додану вартість.
Комісією з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних №1694318/30821705 від 03.07.2020р., за результатами розгляду таблиці даних платника податку, зареєстрованої у контролюючому органі від 01.07.2020р. №26924724, відповідно до п.16 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної /розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2019р. №1165, прийнято рішення про її неврахування, у зв`язку з виявленням невідповідності визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявним у платника податку основним засобам (а.с.213).
Положеннями п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України (у редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин) передбачено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою. Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту. Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження. Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.
Відповідно до п. 187.1 ст. 187 ПК України датою виникнення податкових зобов`язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку; б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.
Відповідно до п. 201.7 ст. 201 ПК України податкова накладна складається на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).
На виконання вказаних вище норм законодавства позивачем сформовано податкову накладну №2 від 12.02.2020р.(а.с.52).
Пунктом 12 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. № 1246 визначено, що після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки: відповідності податкової накладної та/або розрахунку коригування затвердженому формату (стандарту); чинності електронного цифрового підпису, порядку його накладення та наявності права підписання посадовою особою платника податку таких податкової накладної та/або розрахунку коригування; реєстрації особи, що надіслала на реєстрацію податкову накладну та/або розрахунок коригування, платником податку на момент складення та реєстрації таких податкової накладної та/або розрахунку коригування; дотримання вимог, установлених пунктом 192.1 статті 192 та пунктом 201.10 статті 201Кодексу; наявності помилок під час заповнення обов`язкових реквізитів відповідно до пункту 201.1 статті 201 Кодексу; наявності суми податку на додану вартість відповідно до пунктів 200-1.3 і 200-1.9 статті 200-1 Кодексу (для податкових накладних та/або розрахунків коригування, що реєструються після 1 липня 2015 р.); наявності в Реєстрі відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується; факту реєстрації/зупинення реєстрації/відмови в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами; наявності підстав для зупинення реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування; дотримання вимог Законів України “Про електронний цифровий підпис”, “Про електронні документи та електронний документообіг” та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку.
Згідно п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України (у редакції, що діяла на момент формування податкової накладної) реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України.
11 грудня 2019 року постановою Кабінету Міністрів України №1165 затверджено Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, яким визначено механізм зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), організаційні та процедурні засади діяльності комісій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, права та обов`язки їх членів.
Пунктом 11 Порядку №1165 встановлено, що у квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: 1) номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування; 2) критерій (критерії) ризиковості платника податку та/або ризиковості здійснення операцій, на підставі якого (яких) зупинено реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, з розрахованим показником за кожним критерієм, якому відповідає платник податку; 3) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для розгляду питання прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації.
У Додатку 3 до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку
коригування в Єдиному реєстрі\податкових накладних №1165 визначені Критерії ризиковості здійснення операцій, зокрема п.1 якого встановлено такий критерій, як: відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податковій накладній, поданій для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), у таблиці даних платника податку на додану вартість (далі - платник податку) як товару/послуги, що на постійній основі постачається, та обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній/розрахунку коригування до податкової накладної на збільшення суми податкових зобов`язань, яку/який подано для реєстрації в Реєстрі, дорівнює або перевищує величину залишку, що визначається як різниця між обсягом придбання на митній території України такого/такої товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 1 січня 2017 р. в отриманих податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі, і митних деклараціях, збільшеного у 1,5 раза, та обсягом постачання відповідного товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих з 1 січня 2017 р. у Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 50 відсотків) груп товарів (продукції), визначених ДПС та затверджених відповідним наказом, оприлюдненим на офіційному веб-сайті ДПС.
Як вбачається з рішення 12.02.2020р. контролюючим органом було зупинено реєстрацію податкової накладної відповідно до п.201.16 ст. 201 Податкового кодексу України, із посиланям на п.1 Критеріїв ризиковості здійснення операцій, а саме - коли УКТЗЕД/ДКПП товару/послуги, що на постійній основі постачаються (виготовляються), та їх обсяг постачання дорівнює або перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги, що на постійній основі постачаються (виготовляються), та їх обсяг постачання дорівнює або перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання.
Таким чином, відповідачем, у порядку визначеному Порядком зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі \податкових накладних №1165 та із зазначенням Критеріїв ризиковості здійснення операцій зупинено реєстрацію податкової накладної №2 від 12.02.2020р.
Разом з тим, суд не приймає до уваги посилання позивача на те, що листи міністерств та інших органів виконавчої влади не є джерелом права та постанови Верховного Суду від 02.04.2019р. по справі №822/1878/18, від 20.11.2019р. по справі №560/279/19, оскільки з 01.02.2020р. набрав чинності новий Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних №1165, який містить Критерії ризиковості здійснення операцій.
Щодо зазначеного у рішеннях контролюючого органу №1474682/30821705 від 03.03.2020р., №1694318/30821705 від 03.07.2020р., за результатами обробки податкової накладної №2 від 12.02.2020р., що обсяг постачання дорівнює або перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги, що на постійній основі постачаються (виготовляються), та їх обсяг постачання дорівнює або перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, позивачем не надавались до контролюючого органу відповідні докази на спростування невідповідностей визначених в рішенні про зупинення реєстрації податкової накладної №2 від 17.02.2020р. Доказів іншого до суду надано не було.
Разом з тим, як вбачається з неодноразово наданої С(Ф)Г «РОСИНКА» до контролюючого органу таблиці даних платника податку на додану вартість (а.с.55) з вказаної таблиці неможливо встановити/спростувати, що обсяг постачання дорівнює або перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги.
Так, ч.2 ст.2 КАС України визначено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.
У зв`язку з викладеним, позовні вимоги Селянського(фермерського) господарства “РОСИНКА” про зобов`язання Державну податкову службу України зареєструвати податкову накладну від 12.02.2020р. №2, складену та подану на реєстрацію Селянським (фермерським) господарством “РОСИНКА”, в Єдиному реєстрі податкових накладних датою її подачі на реєстрацію; визнання протиправним та скасування рішення Головного управління ДПС в Одеській області від 03.03.2020р. та від 01.07.2020р. №1474682/30821705 про врахування/неврахування таблиці даних Селянського (фермерського) господарства “РОСИНКА”, є необґрунтованими та задоволенню не підлягають.
Враховуючи викладене, суд вважає, що адміністративний позов Селянського(фермерського) господарства “РОСИНКА” задоволенню не підлягає.
Керуючись ст.ст. 241-246, 250, 255, 295,382 КАС України, суд, -
ВИРІШИВ:
У задоволенні адміністративного позову Селянського (фермерського) господарства “РОСИНКА”-відмовити.
Рішення набирає законної сили згідно ст.255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими ст.ст. 293, 295та п. 15-5 розділу VII Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя К.О. Танцюра
.