
Справа № 617/1568/20
Провадження № 3/617/719/20
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 вересня 2020 року м. Вовчанськ Харківської області
Вовчанський районний суд Харківської області у складі судді Сербіненко І.В.,
за участю секретаря судового засідання – Радченко І.Ю.,
особи, яка притягується до адміністративної відповідальності – ОСОБА_1 , розглянувши у відкритому судовому засідання в залі суду м. Вовчанська Харківської області справи про адміністративні правопорушення, які надійшли від Вовчанського ВП ГУНП в Харківській областівідносно
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП – НОМЕР_1 , уродженця м. Вовчанська Харківської області, громадянина України, освіта не повна середня, непрацюючого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
про притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
06 липня 2020 року ОСОБА_1 , перебуваючи під адміністративним наглядом не з`явився на відмітку до Вовчанського ВП, що є порушенням адміністративного нагляду.
Крім того, 07 липня 2020 року ОСОБА_1 , перебуваючи під адміністративним наглядом був відсутній за місцем мешкання після 22 год. 00 хв. що є порушенням адміністративного нагляду.
Крім того, 08 липня 2020 року ОСОБА_1 , перебуваючи під адміністративним наглядом був відсутній за місцем мешкання після 22 год. 00 хв. що є порушенням адміністративного нагляду.
Крім того, 13 липня 2020 року ОСОБА_1 , перебуваючи під адміністративним наглядом не з`явився на відмітку до Вовчанського ВП, що є порушенням адміністративного нагляду.
Крім того, 14 липня 2020 року ОСОБА_1 , перебуваючи під адміністративним наглядом був відсутній за місцем мешкання після 22 год. 00 хв. що є порушенням адміністративного нагляду.
Крім того, 15 липня 2020 року ОСОБА_1 , перебуваючи під адміністративним наглядом був відсутній за місцем мешкання після 22 год. 00 хв. що є порушенням адміністративного нагляду.
Крім того, 20 липня 2020 року ОСОБА_1 , перебуваючи під адміністративним наглядом не з`явився на відмітку до Вовчанського ВП, що є порушенням адміністративного нагляду.
Крім того, 21 липня 2020 року ОСОБА_1 , перебуваючи під адміністративним наглядом був відсутній за місцем мешкання після 22 год. 00 хв. що є порушенням адміністративного нагляду.
Крім того, 22 липня 2020 року ОСОБА_1 , перебуваючи під адміністративним наглядом був відсутній за місцем мешкання після 22 год 00 хв. що є порушенням адміністративного нагляду.
Крім того, 10 серпня 2020 року ОСОБА_1 , перебуваючи під адміністративним наглядом не з`явився на реєстраційну відмітку до Вовчанського ВП, що є порушенням адміністративного нагляду.
Крім того, 17 серпня 2020 року ОСОБА_1 , перебуваючи під адміністративним наглядом не з`явився на реєстраційну відмітку до Вовчанського ВП, що є порушенням адміністративного нагляду.
Відповідно до ст. 7 КУпАП ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв`язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом.
Відповідно до вимог ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Згідно ст. 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Відповідно до ст. ст. 252, 280 КУпАП України при розгляді справи про адміністративне правопорушення суд має повно, всебічно та об`єктивно дослідити всі обставини справи в їх сукупності та з`ясувати, чи було скоєно адміністративне правопорушення, чи винна особа у його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, а також з`ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до положень КУпАП, розгляд судом справи про адміністративне правопорушення проводиться щодо особи-правопорушника та в межах, встановлених протоколом про адміністративне правопорушення.
У судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушень визнав повністю, надав пояснення, що відносно нього встановлений адміністративний нагляд, який був продовжений. На відмітки до Вовчанського ВП він не з`являвся бо поранив ногу, до лікарів не звертався. За місцем мешкання був відсутній бо був у брата по сусідству після 22 години.
Окрім пояснень ОСОБА_1 , даних під час судового розгляду, обставини, вчинення ним адміністративних правопорушень підтверджуються наступними доказами:
- протоколом про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 473418 від 06.07.2020 року;
- протоколом про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 473412 від 07.07.2020 року;
- протоколом про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 473413 від 08.07.2020 року;
- протоколом про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 473419 від 13.07.2020 року;
- протоколом про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 473414 від 14.07.2020 року;
- протоколом про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 473415 від 15.07.2020 року;
- протоколом про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 473420 від 20.07.2020 року;
- протоколом про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 473416 від 21.07.2020 року;
- протоколом про адміністративне правопорушення серії АПР18 № 473417 від 22.07.2020 року;
- протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАБ № 309232 від 27.08.2020 року;
- протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАБ № 309226 від 27.08.2020 року;
- копією постанови Вовчанського районного суду Харківської області від 12.03.2020 року, відповідно до якої ОСОБА_1 продовжено адміністративний нагляд строком на 6 місяців;
- письмовими поясненнями ОСОБА_1 ,
- даними копії реєстраційного листа з датами реєстрації та підписами ОСОБА_1 , з якого вбачається неодноразова неявка ОСОБА_2 до відділу поліції для реєстрації;
- даними інформації про притягнення до адміністративної відповідальності, відповідно до яких ОСОБА_1 неодноразово притягугувався до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 187 КУпАП протягом року.
Враховуючи наведене, суд приходить до висновку про наявність в діях ОСОБА_1 складу адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 КУпАП, не реєстрація в органі Національної поліції та порушення заборони виходу у визначений час, вчинені повторно протягом року.
Адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самою особою, що притягується до адміністративної відповідальності, так і іншими особами (ст. 23 КУпАП).
Керуючись ст.ст. 33-35 КУпАП, суд при накладенні стягнення враховує характер вчиненого правопорушення, відомості про особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини що обтяжують та пом`якшують відповідальність.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 34 КУпАП, обставиною, що пом`якшує відповідальність ОСОБА_1 за адміністративні правопорушення, є щире розкаяння.
Обставин, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1 , відповідно ст. 35 КУпАП за адміністративні правопорушення, судом не встановлені.
Частинами 1 та 2 ст. 36 КУпАП передбачено, що при вчиненні однією особою двох або більше адміністративних правопорушень адміністративне стягнення накладається за кожне правопорушення окремо. Якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Враховуючи обставини, встановлені під час судового розгляду, характер вчинених правопорушень, особу винного, обставини, що пом`якшують відповідальність та відсутність обставин, що обтяжують відповідальність, суд вважає за можливе накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу в межах санкції, передбаченої ч. 2 ст. 187 КУпАП, що буде необхідним і достатнім для виправлення останнього та попередження вчинення ним нових правопорушень.
Відповідно до ст. 5 Закону України «Про судовий збір» від 08.07.2011 № 3674-VI, військовослужбовці, військовозобов`язані та резервісти, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, - у справах, пов`язаних з виконанням військового обов`язку, а також під час виконання службових обов`язків, звільняються від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях.
Керуючись ч. 2 ст. 187, 280, 283, 287 КУпАП, суд,
ПОСТАНОВИВ:
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення:
за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу в дохід держави у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 170 грн. 00 коп.;
за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу в дохід держави у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 170 грн. 00 коп.;
мінімумів доходів громадян - 170 грн. 00 коп.;
за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу в дохід держави у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 170 грн. 00 коп.;
за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу в дохід держави у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 170 грн. 00 коп.;
за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу в дохід держави у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 170 грн. 00 коп.;
за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу в дохід держави у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 170 грн. 00 коп.;
за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу в дохід держави у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 170 грн. 00 коп.;
за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу в дохід держави у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 170 грн. 00 коп.;
за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу в дохід держави у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 170 грн. 00 коп.;
за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу в дохід держави у розмірі п`ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 255 грн. 00 коп.
На підставі ч. 2 ст. 36 КУпАП накласти на ОСОБА_1 остаточне стягнення за ч. 2 ст. 187 КУпАП у виді штрафу у дохід держави у розмірі п`ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 255 (двісті п`ятдесят п`ять) грн. 00 коп.
Стягнути з ОСОБА_1 , судовий збір у дохід держави в розмірі 420 грн. 40 коп. (Рахунок отримувача: UA908999980313111256000026001, отримувач: ГУК у м. Києві/м.Київ/22030106, код за ЄДРПОУ37993783, банк одержувача: Казначейство України (ЕАП), код класифікації доходів бюджету: 22030106, призначення платежу: «судовий збір при ухваленні судом постанови про накладення адміністративного стягнення»).
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів з дня винесення постанови шляхом подання апеляційної скарги до Харківського апеляційного суду через Вовчанський районний суд Харківської.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 або 32-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Суддя -