
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"31" серпня 2020 р. справа № 300/1131/20
м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський окружний адміністративний суд у складі:
судді Матуляка Я.П.,
при секретарі Мула Х.О.,
за участю:
представника позивача - Лаврука В.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС в Івано-Франківській області (код ЄДРПОУ 43142559, вул. Незалежності, 20, м. Івано-Франківськ, 76018) до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) про стягнення податкового боргу в сумі 1267361,81 грн., -
ВСТАНОВИВ:
Головне управління ДПС в Івано-Франківській області звернулося до суду з позовом до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення податкового боргу в сумі 1267361,81 грн.
Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 03.06.2020 року відкрито провадження в даній адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін (а.с.64-65).
Позовні вимоги мотивовані наявністю у відповідача заборгованості перед бюджетом, що виникла внаслідок несплати узгоджених сум грошового зобов`язання за податковими зобов`язаннями, за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами) та пені, зокрема по платежах: податок на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами із доходів платника податку у вигляді заробітної плати в загальному розмірі 59360,71 грн., податок на доходи фізичних осіб, що сплачуються фізичними особами за результатами річного декларування в загальній сумі 949063,64 грн., військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування в загальному розмірі 84939,91 грн., податок на додану вартість в загальній сумі 173589,21 грн., а також пеня за порушення термінів розрахунку у сфері зовнішньоекономічної діяльності в розмірі 408,34 грн., що разом становить 1267361,81 грн.
30.06.2020 року Головним управлінням ДПС в Івано-Франківській області подано суду заяву за № 2131/10/09-19-08-03-08 від 26.06.2020 року (а.с.75) про долучення до матеріалів справи уточненої позовної заяви за № 1867/9/09-19-08-03-08 від 26.06.2020 року (а.с.76-79), згідно якої позивач просив суд стягнути в дохід бюджету податковий борг в сумі 1267361,81 грн. з фізичної особи ОСОБА_1
30.06.2020 року головуючий суддя звернувся до управління ДМС в Івано-Франківській області із запитом за № 300/1131/20/1916/20 щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) ОСОБА_1 (а.с.85).
09.07.2020 року Головним управлінням ДПС в Івано-Франківській області подано суду заяву про долучення до матеріалів справи доказів надіслання відповідачу уточненої позовної заяви (а.с.87-88).
10.07.2020 року від відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання управління ДМС в Івано-Франківській області на адресу суду надійшли відомості про реєстрацію місця проживання фізичної особи ОСОБА_1 (а.с.92-93).
12.08.2020 року Головним управлінням ДПС в Івано-Франківській області подано до суду додаткові пояснення по справі (а.с.94).
Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав з підстав, зазначених в позовній заяві. Просив суд позов задовольнити повністю.
Відповідач в судове засідання повторно не з`явився, поштові відправлення із повістками та ухвалою суду, направлені відповідачу за адресою зареєстрованого місця проживання, повернулися до суду без вручення. В такому випадку у відповідності до частини 11 статті 126 Кодексу адміністративного судочинства України у разі повернення поштового відправлення, яке не вручене адресату з незалежних від суду причин, вважається, що останнє вручене належним чином. Заяв чи клопотань відповідач суду не подав, правом на подання відзиву на позов, у п`ятнадцятиденний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, не скористався. Також відповідачем не повідомлено суд про поважність причин ненадання такого відзиву.
За таких обставин, враховуючи положення частини 3 статті 205 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглянув справу за відсутності відповідача на підставі наявних у ній доказів.
Розглянувши адміністративну справу за правилами спрощеного позовного провадження, заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши письмові докази, суд прийшов до висновку, що позов слід задовольнити, виходячи з наступних підстав.
11.10.2016 року здійснено державну реєстрацію фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 , що підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (а.с.59-60). Також судом встановлено, що відповідач перебуває на обліку в контролюючому органі як платник податків.
За результатами провадження підприємницької діяльності за відповідачем, станом на 30.01.2020 року, обліковується заборгованість на загальну суму 1267361,81 грн., яка утворилась внаслідок несплати грошових зобов`язань за платежами:
- податок на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами із доходів платника податку у вигляді заробітної плати в загальному розмірі 59360,71 грн., що виник на підставі: податкових повідомлень-рішень від 27.09.2019 року за № 0000111305 (а.с.9) та за № 0000101305 (а.с.10);
- податок на доходи фізичних осіб, що сплачуються фізичними особами за результатами річного декларування в загальній сумі 949063,64 грн., що виник на підставі: податкових повідомлень-рішень від 27.09.2019 року за № 0000071305 (зворотній бік а.с.11), за № 0000081305 (а.с.11), за № 0000091305 (а.с.12) та нарахованої пені згідно облікової картки платника податків (а.с.56);
- військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування в загальному розмірі 84939,91 грн., що виник на підставі: податкових повідомлень-рішень від 27.09.2019 року за № 0000161305 (а.с.13), за № 0000151305 (зворотній бік а.с.9) та нарахованої пені згідно облікової картки платника податків (а.с.57);
- податок на додану вартість в загальній сумі 173589,21 грн., що виник на підставі: податкового повідомлення-рішення від 27.09.2019 року за № 0000171305 (а.с.14) та нарахованої пені згідно облікової картки платника податків (зворотній бік а.с.55);
- пеня за порушення термінів розрахунку у сфері зовнішньоекономічної діяльності в розмірі 408,34 грн., що виник на підставі податкового повідомлення-рішення від 27.09.2019 року за № 0000061305 (а.с.15).
Судом встановлено, що вказані податкові повідомлення-рішення прийняті контролюючим органом на підставі акта від 03.09.2019 року за № 5/09-19-13-05/ НОМЕР_1 , складеного посадовими особами Головного управління ДПС в Івано-Франківській області за результатами документальної планової виїзної перевірки ОСОБА_1 з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудових договорів, оформлення трудових відносин з працівниками, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, дотримання вимог валютного законодавства за період з 11.10.2016 року по 31.12.2018 року, якою встановлено порушення відповідачем вимог:
1. пп.164.1.3 п.164.1 ст.164, п.177.1, пп.177.4.1-пп.177.4.5 п.177.4 ст.177 Податкового кодексу України, у результаті чого визначено суму податкових зобов`язань з податку на доходи фізичних осіб від здійснення підприємницької діяльності на загальну суму 661193,30 грн., в тому числі за 2017 рік на суму 188818,59 грн., та за 2018 рік на суму 472374,71 грн.;
2. п. 177.5 ст.177, пп.49.18.3 п.49.18 ст.49 Податкового кодексу України, в частині неподання звітності про одержані доходи за 2018 рік;
3. п. 176.2 ст.176 Податкового кодексу України, Порядку заповнення та подання податковими агентами податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого Наказом ДПА України №1020 від 24.10.2010 року, в частині: несвоєчасного подання Податкового розрахунку сум доходів на користь фізичних осіб (форма 1-ДФ) за III квартал 2018 року; неподання Податкового розрахунку сум доходів за IV квартал 2018 року; відображення недостовірних даних по Розрахунку сум доходів за III квартал 2018 року, про р.н.о.к.п.п. окремих фізичних осіб-підприємців, яким нараховано та виплачено доходи за ознакою "157";
4. пп.168.1.2 п.168.1 ст.168, п.171.1 ст.171, пп. е) п.176.1 ст.176 Податкового кодексу України в частині несвоєчасного перерахування податку на доходи фізичних осіб за найманих працівників за перевірений період всього у сумі 12062,52 грн.;
5. пп.168.1.2, п.168.1 ст.168, п.171.1 ст.171, пп. е) п.176.1 ст.176 Податкового кодексу України в частині не сплати (не перерахування) податку на доходи фізичних осіб за найманих працівників за червень-грудень 2018 року на суму 34742,95 грн.
6. пп.4 п.2 ст.6 Закону, п.3.2 розділу III Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, затвердженого Наказом Міндоходів України від 09.09.2013 року в частині неподання звітності по ЄСВ за фізичну особу-підприємця за 2018 рік;
7. пп.2) ч.1 ст.7 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування" від 8 липня 2010 року №2464- VI із змінами та доповненнями, у результаті чого визначено суму єдиного соціального внеску з чистого доходу від здійснення господарської діяльності (з урахування максимальної величини) на загальну суму 213601,08 грн., в тому числі за період 2017 року на суму 75999 грн. та за 2018 року на суму 137602,08 грн.;
8. пп.168.1.2 п.168.1 ст.168, п.171.1 ст.171, пп. е) п.176.1 ст.176, пп.1.4. п.16.1 підрозділу 10 Розділу XX Перехідних положень Податкового кодексу України, в частині несвоєчасного перерахування військового збору з сум заробітної плати у сумі 588,73 грн.;
9. пп.168.1.2 п.168.1 ст.168, п.171.1 ст.171, пп. е) п.176.1 ст.176, пп.1.4. п.16.1 підрозділу 10 Розділу XX Перехідних положень Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями, в частині не сплати (не перерахування) військового збору з сум заробітної плати за травень-грудень 2018 року на суму 3438,54 грн.;
10. п.177.2 ст.177, пп.1.2, пп.1.3 п.16.1 підрозділу 10 Розділу XX Податкового кодексу України, у результаті чого визначено військового збору від здійснення підприємницької діяльності на загальну суму 55099,43 грн., в тому числі за 2017 рік на суму 15734,88 грн., та за 2018 рік на суму 39364,55 грн.;
11. пп.192.1.1 п.192.1 ст.192, п.г) п.198.5 ст.198 Податкового кодексу України, у результаті чого було:
- занижено податку на додану вартість, що підлягав сплаті до бюджету за червень 2017 року на суму 6693 грн.;
- занижено податку на додану вартість, що підлягав сплаті до бюджету на загальну суму 130815 грн., в тому числі за березень 2018 року на суму 443 грн., та за грудень 2018 року на суму 130372 грн.;
- завищено суму від`ємного значення що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (р.21) за грудень 2018 року на суму 2482 грн.
12. п.3 "Порядку обліку сум податків і зборів не сплачених суб`єктом господарювання до бюджету у зв`язку з отриманням податкових пільг", затвердженого Постановою КМУ від 27.12.2010 року №1233, пп.49.18.2 п.49.1 ст.49 Податкового кодексу України, в частині не подання звітів про суми податкових пільг за І квартал, І півріччя, III квартали 2017 року та 2017 рік, І квартал, І півріччя, III квартали 2018 року;
13. пп.296.5.1 п.296.5 ст.296, пп.49.18.2 п.49.18 ст.49 Податкового кодексу України, в частині не подання декларації платника єдиного податку за І квартал 2017 року;
14. пп.16.1.7 п.16.1 ст.16 Податкового кодексу України, Розділу VIII "Порядок обліку об`єктів оподаткування та об`єктів, пов`язаних з оподаткуванням" Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588, в частині подання до контролюючого органу повідомлення про об`єкти оподаткування за формою 20-ОПП;
15. п.44.1, п.44.3 ст.44 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями, в частині незабезпечення зберігання у повному обсязі первинних документів, пов`язаних з господарською діяльністю;
16. вимог ст.1 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" від 23.09.1994 №185/94 (зі змінами та доповненнями) по контракту№20/03/2018-НК від 20.03.2018 року, укладеного з нерезидентом "JAF POLSKA SP. Z О.О.", Польща;
17. п.176.1 ст.176, п.177.10 ст.177 Податкового кодексу України, наказу Міндоходів від 16.09.2013 № 481 "Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат.. ", п.п.296.1.1. п.296.1 ст.296 ПКУ, наказу Міністерства доходів і зборів України від 19.06.2015 року № 579 в частині неналежного ведення книги обліку доходів та витрат за 2017-2018 роки , обліку доходів за І квартал 2017 року (а.с.18-54).
Згідно супровідного листа за № 272/10/09-19-33-05 від 27.09.2019 року (а.с.16) податкові повідомлення-рішення, прийняті за результатами документальної планової перевірки направлялись відповідачу та отримані ОСОБА_1 28.09.2019 року, що підтверджується підписом останнього на рекомендованому повідомленні про вручення поштового відправлення (зворотній бік а.с.15).
Оскільки, відповідачем у відповідності до статті 56 Податкового кодексу України не порушена процедура адміністративного узгодження грошових зобов`язань з податків та зборів, визначених податковими повідомленнями-рішеннями, суд приходить до переконання, що сума грошових зобов`язань за податковими зобов`язаннями, за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами) та пені за платежами: податок на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами із доходів платника податку у вигляді заробітної плати, податок на доходи фізичних осіб, що сплачуються фізичними особами за результатами річного декларування, військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування, податок на додану вартість та пеня за порушення термінів розрахунку у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є узгодженою.
На виконання вимог абзацу 1 пункту 59.1. статті 59 Податкового кодексу України, Головним управлінням ДПС в Івано-Франківській області надсилалася відповідачу податкова вимога форми "Ф" від 10.10.2019 року за № 56296-50 (зворотній бік а.с.8), однак вказана вимога була повернута центром поштового зв`язку на адресу позивача, що підтверджується конвертом, копія якого міститься в матеріалах справи (а.с.11).
Суд приходить до висновку, що направлена відповідачу податкова вимога форми "Ф" від 10.10.2019 року за № 56296-50 є врученою ОСОБА_1 на підставі абзацу 3 пункту 58.3. статті 58 Податкового кодексу України. На час розгляду справи податкова вимога є неоскаржена та невідкликана.
Відповідно до частини 1 статті 67 Конституції України кожен зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Відповідач у відповідності до пункту 15.1. статті 15 Податкового кодексу України являється платником податків та згідно пункту 16.1.4 статті 16 Податкового кодексу України несе обов`язок по сплаті податків та зборів у строки та розмірах, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до підпункту 16.1.4. пункту 16.1. статті 16 Податкового кодексу України платники податків зобов`язані сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи, що, у відповідності до статті 36 Кодексу, є податковим обов`язком. Податковий обов`язок виникає у платника за кожним податком, збором та є безумовним і першочерговим стосовно інших неподаткових обов`язків платника податків, крім випадків, передбачених законом. Підстави припинення податкового обов`язку, крім його виконання, визначені пунктом 37.3. статті 37 Податкового кодексу України. Згідно пункту 38.1. статті 38 Податкового кодексу України виконанням податкового обов`язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов`язань у встановлений податковим законодавством строк. Пунктом 38.2. статті 38 Податкового кодексу України визначено, що сплата податку та збору здійснюється платником податку безпосередньо, а у випадках, передбачених податковим законодавством, - податковим агентом, або представником платника податку.
Згідно підпункту 20.1.19. пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України контролюючі органи наділені, зокрема, правом застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи; стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов`язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України; стягувати суми недоїмки із сплати єдиного внеску; стягувати суми простроченої заборгованості суб`єктів господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитами (позиками), залученими державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державні (місцеві) гарантії, а також за кредитами із бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом та іншими законами України.
Підпунктом 14.1.156. пункту 14.1. статті 14 Податкового кодексу України визначено, що податкове зобов`язання - це сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк).
Відповідно до підпункту 14.1.175. пункту 14.1. статті 14 Податкового кодексу України податковий борг - це сума узгодженого грошового зобов`язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Враховуючи вищевикладене, суд зазначає, що сума узгодженого грошового зобов`язання за платежами: податок на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами із доходів платника податку у вигляді заробітної плати в загальному розмірі 59360,71 грн., податок на доходи фізичних осіб, що сплачуються фізичними особами за результатами річного декларування в загальній сумі 949063,64 грн., військовий збір, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування в загальному розмірі 84939,91 грн., податок на додану вартість в загальній сумі 173589,21 грн., а також пеня за порушення термінів розрахунку у сфері зовнішньоекономічної діяльності в розмірі 408,34 грн., а всього разом 1267361,81 грн., є податковим боргом відповідача, який ним не сплачено.
Податковий борг відповідача підтверджується також довідкою про суми податкового боргу від 30.01.2020 року (а.с.6), довідкою розрахунком суми заборгованості від 30.01.2020 року (а.с.7) та зворотнім боком облікових карток платника податків (а.с.55-58).
Доказів, які б свідчили про погашення заборгованості, що є предметом стягнення або спростування її наявності, відповідачем суду не надано.
За таких обставин суд приходить до висновку, що відповідач зобов`язаний погасити податковий борг в загальній сумі 1267361,81 грн. Наявність такого обов`язку у відповідача є визначальною для вирішення вказаного спору, крім того, даний обов`язок забезпечується статтею 67 Конституції України.
Судом встановлено, що фізичною особою-підприємцем ОСОБА_1 прийнято рішення про припинення підприємницької діяльності, про, що 04.02.2019 року державним реєстратором Рожнятівської районної державної адміністрації внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запис за № 21140060004004804 про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем за її рішенням. Одночасно, ОСОБА_1 з податкового обліку не знятий.
Відповідно пункту 63.1. статті 63 Податкового кодексу України облік платників податків ведеться з метою створення умов для здійснення контролюючими органами контролю за правильністю нарахування, своєчасністю і повнотою сплати податків, нарахованих фінансових санкцій, дотримання податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.
Згідно пункту 65.1. статті 65 Податкового кодексу України взяття на облік фізичних осіб - підприємців у контролюючих органах здійснюється за податковою адресою на підставі відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, наданих державним реєстратором згідно із Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".
У відповідності до пункту 1 частини 4 статті 18 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" в редакції чинній на момент здійснення реєстраційних дій, для державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця подається один з таких документів, зокрема, заява про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням - у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням.
Згідно частини 8 статті 4 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" фізична особа - підприємець позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності цією фізичною особою.
Пунктом 65.10. статті 65 Податкового кодексу України визначено, що державна реєстрація (реєстрація) припинення підприємницької чи незалежної професійної діяльності фізичної особи або внесення до Державного реєстру запису про припинення такої діяльності фізичною особою не припиняє її зобов`язань, що виникли під час провадження підприємницької чи незалежної професійної діяльності, та не змінює строків, порядків виконання таких зобов`язань та застосування санкцій за їх невиконання.
Пунктом 97.3. статті 97 Податкового кодексу України передбачено, що у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи чи реєстрації у відповідному уповноваженому органі припинення незалежної професійної діяльності фізичної особи (якщо така реєстрація була умовою ведення незалежної професійної діяльності), погашення грошових зобов`язань та/або податкового боргу здійснюється за рахунок майна зазначеної особи.
Згідно підпункту 97.4.3. пункту 97.4. статті 97 Податкового кодексу України особою, відповідальною за погашення грошових зобов`язань чи податкового боргу платника податків, є стосовно фізичної особи - підприємця або фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, - така фізична особа.
Як наслідок, припинення фізичною особою-підприємцем підприємницької діяльності не припиняє її зобов`язань, що виникли під час провадження підприємницької діяльності та не змінює порядків виконання таких зобов`язань, тобто не звільняє від обов`язку погашати податковий борг, який виник за час здійснення підприємницької діяльності, оскільки у відповідності до підпункту 97.4.3. пункту 97.4. статті 97 Податкового кодексу України особою відповідальною за погашення грошових зобов`язань чи податкового боргу платника податків, стосовно фізичної особи-підприємця є така фізична особа.
Таким чином, суд робить висновок, що податковий борг фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 як суб`єкта господарської діяльності, який припинив підприємницьку діяльність, підлягає стягненню з фізичної особи ОСОБА_1 .
Згідно пункту 87.11. статті 87 Податкового кодексу України орган стягнення звертається до суду з позовом про стягнення суми податкового боргу платника податку - фізичної особи. Стягнення податкового боргу за рішенням суду здійснюється державною виконавчою службою відповідно до закону про виконавче провадження.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що позовні вимоги Головного управління ДПС в Івано-Франківській області про стягнення з ОСОБА_1 податкового боргу в сумі 1267361,81 грн. є обґрунтованими, а позов таким що підлягає до задоволення.
На підставі статті 129-1 Конституції України, керуючись статтями 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов Головного управління ДПС в Івано-Франківській області (код ЄДРПОУ 43142559, вул. Незалежності, 20, м. Івано-Франківськ, 76018) до ОСОБА_1 (реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) про стягнення податкового боргу в сумі 1267361,81 грн. - задовольнити повністю.
Стягнути з ОСОБА_1 (реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) в дохід бюджету податковий борг в сумі 1267361 (один мільйон двісті шістдесят сім тисяч триста шістдесят одна) гривень 81 копійок.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку. Відповідно до статтей 255, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції або через Івано-Франківський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення рішення в повному обсязі.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Строк на апеляційне оскарження також може бути поновлений в разі його пропуску з інших поважних причин, крім випадків, визначених частиною другою статті 299 цього Кодексу.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Суддя Матуляк Я.П.
Рішення складене в повному обсязі 07 вересня 2020 р.