
ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 серпня 2020 року м. Житомир справа № 240/4954/20
категорія 109000000
Житомирський окружний адміністративний суд у складі:
судді Попової О. Г.,
розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом Керівника Коростенської місцевої прокуратури до Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області про визнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити дії,
встановив:
До Житомирського окружного адміністративного суду звернувся Керівник Коростенської місцевої прокуратури із позовом, в якому просить:
- визнати протиправною бездіяльність Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області щодо нерозроблення та пезатвердження планів технічної інвентаризації та паспортизації об`єкту благоустрою населення, а саме дитячих ігрових комплексів та елементів ігрових майданчиків:
- Дитячий ігровий комплекс КВ 91(1 шт.) - с.Бондарівка, вул. Миру 49;
-Дитячий ігровий комплекс КВ 93 (3 шт.) - с.Ушомир, вул. Молодіжна 43, с.Ришавка вул. Партизанів Наумовців 8, с.Гулянка вул.Будівельна 2;
- Дитячий ігровий комплекс 1107 (1 шт.) - Нова Ушиця вул. Привокзальна 2;
-Качалка - балансир К21 (3 шт.) - с.Нова Ушиця вул. Привокзальна 2 , с.Ковбаїцина вул. Центральна 1, с.Ушомир вул. Київська 91;
- Качалка на пружині «Метелик» К23 (1 шт.) - с.Ушомир, вул.Молодіжна 43;
- Карусель велика К25 (1 шт.) - с.Гулянка, вул. Молодіжна 16;
- Качалка на пружині «Автомобіль» К28 (1 шт.) - с.Ушомир вул. Київська 91;
- Карусель з кермом К32 (2 шт.) - с.Ушомир вул. Київська 1, с.Гулянка вул. Будівельна2;
- Качалка на пружині «Гелікоптер» К34 (1шт.) - с.Ушомир вул. Потаповаї;
- Гойдалка металева В 41 (1 шт.) с - с.Гулянка вул. Будівельна 2;
- Гойдалка металева В42(1шт.) - с.Ришавка, вул. Партизанів Наумовців 8.
- зобов`язати Ушомирську сільську раду Коростенського району Житомирської області вчинити дії по розробленню та затвердженню планів технічної інвентаризації та паспортизації дитячих ігрових комплексів та елементів ігрових майданчиків, а саме:
- Дитячий ігровий комплекс КВ 91 (1 шт.) - с.Бондарівка, вул. Миру 49;
-Дитячий ігровий комплекс КВ 93 (3 шт.) - с.Ушомир, вул. Молодіжна 43, с.Ришавка вул. Партизанів Наумовців 8, с.Гулянка вул.Будівельна 2;
- Дитячий ігровий комплекс 1107 (1 шт.) - Нова Ушиця вул. Привокзальна 2;
- Качалка - балансир К21 (3 шт.) - с.Нова Ушиця вул. Привокзальна 2 , с.Ковбащина вул. Центральна 1, с.Ушомир вул. Київська 91;
- Качалка на пружині «Метелик» К23 (1 шт.) - с.Ушомир вул.Молодіжна 43;
- Карусель велика К25 (1 шт.) -с.Гулянка вул. Молодіжна 16;
- Качалка на пружині «Автомобіль» К28 (1 шт.) - с.Ушомир вул. Київська 91;
- Карусель з кермом К32 (2 шт.) - с.Ушомир вул. Київська91, с.Гулянка вул. Будівельна 2;
- Качалка на пружині «Гелікоптер» К34 (1шт.) - с.Ушомир вул. Потапова 1;
- Гойдалка металева В 41 (1 шт.) с - с.Гулянка вул. Будівельна 2;
- Гойдалка металева В42(1шт.) - с.Ришавка, вул. Партизанів Наумовців 8.
В обґрунтування позовних вимог вказує, що відповідно до інформації, наданої Ушомирською сільською радою 15.01.2020, на території Ушомирської територіальної громади на прибудинкових території громади розташовані 16 дитячих ігрових комплексів та елементів ігрових майданчиків. Зазначені дитячі ігрові комплекси та елементи ігрових майданчиків придбані Ушомирською сільською радою у 2019 році, поставлені на баланс згідно акта введення в експлуатацію від 13.05.2019. Рішення по розробленню та затвердженню планів технічної паспортизації та інвентаризації зазначених елементів майданчика сільською радою не приймалось. У сільській раді наявні лише інвентарна карта обліку основних засобів на кожний елемент ігрових майданчиків від 13.05.2019, видаткова накладна №Н-0000012н від 13.05.2019. Позивач вважає, що бездіяльність Ушомирської сільської ради Коростенського району з питань затвердження планів технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою населення (їх частин), а саме дитячих ігрових комплексів та елементів ігрових майданчиків, які розташовані на території сільської ради, ставить під загрозу закріплені ст.ст. 3, 27 Конституції України права дітей на життя, охорону здоров`я, грубо порушує вимоги Закону України «Про благоустрій населених пунктів».
Ухвалою Житомирського окружного адміністративного суду від 01.04.2020 року відкрито провадження в адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи. Встановлено відповідачу строк для подання відзиву на позов.
Копію вказаної ухвали отримано позивачем та відповідачем, про що свідчать рекомендовані повідомлення, які повернулись до суду.
У встановлений судом строк відповідач відзив на позовну заяву не надав.
Так, ч. 4 ст. 159 КАС України визначено, що подання заяв по суті справи є правом учасників справи.
Відповідно до ч. 6 ст. 162 КАС України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Водночас, за змістом п.3 розділу VI «Прикінцеві положення» КАС України (в редакції Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби» №540-ІХ від 30.03.2020 року, чинній на дату постановлення ухвали суду від 08.07.2020 року) під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), строки, визначені, ст.ст.47, 79, 80, 162 КАС України (щодо зміни предмета або підстави позову, збільшення або зменшення розміру позовних вимог, подання доказів, витребування доказів, подання відзиву), а також розгляду адміністративної справи продовжувались на строк дії такого карантину.
Законом України №731-ІХ від 18.06.2020 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перебігу процесуальних строків під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який набрав чинності 17.07.2020 року, визначено, що процесуальні строки, які були продовжені відповідно до п.3 розділу VI «Прикінцеві положення» КАС України в редакції Закону України №540-ІХ від 30.03.2020 року, закінчуються через 20 днів після набрання чинності цим законом. Протягом цього 20-денного строку учасники справи та особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, інтереси та (або) обов`язки (у разі наявності у них права на вчинення відповідних процесуальних дій, передбачених цим кодексом), мають право на продовження процесуальних строків з підстав, встановлених цим Законом.
Таким чином, автоматичне продовження строків скасовується, а для того щоб поновити такий строк, учаснику справи потрібно подати заяву і вказати у ній поважну причину (пов`язану з карантинними обмеженнями), що спричинила пропуск відповідних строків.
Відповідно до наказу Житомирського окружного адміністративного суду № 01-71-в від 04 серпня 2020 року в період часу з 11.08.2020 по 26.08.2020 включно суддя Попова О.Г. перебувала у відпустці.
Оскільки після продовження строку заяв із зазначенням поважності пропуску строку для подачі відзиву на адміністративний позов відповідачем подано не було, суд приходить висновку про необхідність вирішення спору за наявними матеріалами справи.
У відповідності до положень частини п`ятої статті 262, частини першої статті 263 КАС України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у письмовому провадженні) за наявними у справі матеріалами.
Згідно з частиною четвертоюстатті 243 КАС України судове рішення, постановлене у письмовому провадженні, повинно бути складено у повному обсязі не пізніше закінчення встановлених цим Кодексом строків розгляду відповідної справи, заяви або клопотання.
Частиною п`ятоюстатті 250 КАС України встановлено, що датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення.
Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини справи, об`єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд дійшов наступних висновків.
Встановлено, що на території Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області на прибудинкових території громади розташовані 16 дитячих ігрових комплексів та елементів ігрових майданчиків, а саме:
- Дитячий ігровий комплекс КВ 91 (1 шг.) - с.Бондарівка, вул. Миру 49;
- Дитячий ігровий комплекс КВ 93 (3 шт.) - с.Ушомир, вул. Молодіжна 43, с.Ришавка вул. Партизанів Наумовців 8, с.Гулянка вул.Будівельна 2;
- Дитячий ігровий комплекс 1107 (1 шт.) - Нова Ушиця, вул. Привокзальна 2;
- Качалка - балансир К21 (3 шт.) - с.Нова Ушиця вул. Привокзальна 2 , с.Ковбащина вул. Центральна 1, с.Ушомир вул. Київська 91;
- Качалка на пружині «Метелик» К23 (1 шт.) - с.Ушомир вул.Молодіжна 43;
- Карусель велика К25 (1 шт.) - с.Гулянка вул. Молодіжна 16;
- Качалка на пружині «Автомобіль» К28 (1 шт.) - с.Ушомир вул. Київська 91;
- Карусель з кермом К32 (2 шт.) - с.Ушомир вул. Київська 91,с.Гулянка вул. Будівельна 2;
- Качалка на пружині «Гелікоптер» К34 (1шт.) - с.Ушомир вул. Потапова 1;
- Гойдалка металева В 41 (1 шт.) с - с.Гулянка, вул. Будівельна 2;
- Гойдалка металева В42(1шт.) - с.Ришавка, вул. Партизанів Наумовців 8.
Листом №871/02-20 від 28.12.2019 року Ушомирська сільська рада Коростенського району Житомирської області повідомила прокуратуру, що році згідно накладної №11-0000012н від 13.05.2019 року були закуплені та прийняті на баланс сільської ради елементи ігрових майданчиків на суму 191 750 грн. Паспортизація ігрових майданчиків не проводилась. У 2019 році з бюджету Ушомирської сільської ради (місцевий бюджеі) на благоустрій сіл ОТГ було виділено кошти в сумі 6018,4 тис грн. (а.с.8).
Згідно договору від 13.05.2019 року №23/04/01 Ушомирська сільська рада придбала у ФОП ОСОБА_1 ігрові майданчики, які складаються з елементів, які вказуються у Специфікації цього Договору (додаток 1) в кількості 16 шт. на суму 191 750 грн. (а.с.28-29, 30).
Прокурор вважає неправомірною бездіяльність відповідача щодо нерозроблення та незатвердження планів технічної інвентаризації та паспортизації об`єкту благоустрою населення, а саме: дитячого ігрового майданчика, який розташований по вул. Довженка, 19 у смт. Нові Білокоровичі Олевського району Житомирської області, а тому з метою захисту інтересів держави, що полягають у захисті прав та інтересів невизначеної кількості дітей та підлітків, які проживають на території сільської ради та користуються відповідним дитячим майданчиком, прокурор звернувся до суду з цим позовом.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд враховує наступне.
Відповідно до статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Статтею 143 Конституції України передбачено, що територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є у комунальній власності, та крім іншого, утворюють, реорганізовують та ліквідують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.
Питання, вирішення яких віднесено до виключної компетенції сільської, селищної, міської ради та передбачено у статті 26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі - Закон №280/97-ВР). Відповідно до пункту 44 частини 1 цієї статті виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради вирішуються питання щодо встановлення відповідно до законодавства правил з питань благоустрою і території населеного пункту, забезпечення в ньому чистоти і порядку, торгівлі на ринках, додержання тиші в громадських місцях, за порушення яких передбачено адміністративну відповідальність.
Відповідно до пункту «а» частини 7 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать організація благоустрою населених пунктів, залучення на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально- технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення; здійснення контролю за станом благоустрою населених пунктів, організації озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян.
Благоустроєм населених пунктів, відповідно до визначення, закріпленого у статті 1 Закону України від 6 вересня 2005 року №2807-ІV «Про благоустрій населених пунктів» (далі - Закон №2807-ІУ) є комплекс робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території, а також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращання мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюються на території населеного пункту з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.
Під заходами з благоустрою населених пунктів, відповідно до цієї ж статті, слід розуміти роботи щодо відновлення, належного утримання та раціонального використання територій, охорони та організації упорядкування об`єктів благоустрою з урахуванням особливостей їх використання.
Згідно з частиною 1 статті 2 Закону №2807-ІV благоустрій населених пунктів передбачає: 1) розроблення і здійснення ефективних і комплексних заходів з утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об`єктів загального користування, а також природних ландшафтів, інших природних комплексів і об`єктів; 2) організацію належного утримання та раціонального використання територій, будівель, інженерних споруд та об`єктів рекреаційного, природоохоронного, оздоровчого, історико-культурного та іншого призначення; 3) створення умов для реалізації прав та виконання обов`язків суб`єктами у сфері благоустрою населених пунктів.
Відповідно до частин 1, 2 статті 20 Закону №2807-ІV організацію благоустрою населених пунктів забезпечують місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування відповідно до повноважень, установлених законом. Благоустрій здійснюється в обов`язковому порядку на всій території населеного пункту (села, селища, міста).
Відповідно до частини 1 статті 10 Закону №2807-ІV до повноважень сільських, селищних і міських рад у сфері благоустрою населених пунктів належить, зокрема, затвердження місцевих програм та заходів з благоустрою населених пунктів, затвердження правил благоустрою територій населених пунктів, створення в разі необхідності органів і служб для забезпечення здійснення спільно з іншими суб`єктами комунальної власності благоустрою населених пунктів, визначення повноважень цих органів (служб), визначення конкурсних засадах підприємств, установ та організацій (балансоутримувачів), відповідальних за утримання об`єктів благоустрою.
За змістом пунктів 1, 2 частини 1 статті 13 Закону №2807-ІV об`єктами благоустрою населених пунктів, серед іншого, є території загального користування та прибудинкові території.
Згідно до вимог підпункту «а» пункту 1 частини 1 етапі 13 Закону №2807-ІV територією загального користування є парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки - пам`ятки садово паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики.
Елементами (частинами) об`єктів благоустрою, відповідно до пункту 8 частини 1 статті 21 Закону №2807-ІV, є обладнання (елементи) дитячих, спортивних та інших майданчиків.
Пунктом 5 частини 2 статті 18 Закону №2807-ІV передбачено, що підприємства, установи та організації у сфері благоустрою населених пунктів зобов`язані проводити згідно з планами, затвердженими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, інвентаризацію та паспортизацію закріплених за ними об`єктів благоустрою (їх частин), що здійснюються у порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства.
Відповідно до підпункту 5 пункту 3 Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.04.2014 №197, одним із основних завдань Мінрегіонбуду є розроблення державної стратегії регіонального розвитку, щорічних планів заходів щодо її реалізації, здійснення методологічного керівництва та координації діяльності з підготовки регіональних стратегій розвитку.
На виконання наведених вище положень статті 18 Закону №2807-ІV Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України наказом від 29.10.2012 №550 затвердило Інструкцію з проведення технічної інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою населених пунктів (далі - Інструкція №550).
Відповідно до вимог пункту 1.2. Інструкції №550, Інструкція визначає порядок проведення робіт з технічної інвентаризації та паспортизації парків (гідропарків, лугопарків, лісопарків, парків культури та відпочинку, парків - пам`яток садово-паркового мистецтва, спортивних, дитячих, історичних, національних, меморіальних та інших), рекреаційних зон, садів, скверів та майданчиків, пам`яток культурної та історичної спадщини, майданів, площ, бульварів, проспектів, вулиць, доріг, провулків, узвозів, проїздів, пішохідних та велосипедних доріжок, пляжів, кладовищ, інших територій загального користування; прибудинкових територій; територій будівель та споруд інженерного захисту територій; територій підприємств, установ, організацій та закріплених за ними територій на умовах договору, а також інших об`єктів благоустрою в межах населеного пункту (крім земельних ділянок, на яких розташовано вказані об`єкти).
Згідно з пунктом 1.3 Інструкції №550 під паспортизацією об`єктів благоустрою слід розуміти складання технічних паспортів об`єктів благоустрою за результатами їх інвентаризації; під технічною інвентаризацією об`єктів благоустрою - сукупність заходів з обстеження, спрямованих на підтвердження наявності об`єктів нерухомого майна, елементів благоустрою та оцінку їх технічного стану, а також наявності інженерних мереж на об`єкті благоустрою.
Відповідно до пункту 1.4 Інструкції №550 технічна інвентаризація та паспортизація об`єктів благоустрою проводяться власником, балансоутримувачем або виконавцем на підставі договору із замовником або самостійно.
Пунктом 1.5 Інструкції №550 передбачено, що технічна інвентаризація об`єктів благоустрою може бути плановою або позаплановою. Планова технічна інвентаризація повинна проводитись згідно з планами, затвердженими органами державної влади та органами місцевого самоврядування.
З урахуванням викладеного, організацію благоустрою території навколишніх сіл повинна забезпечувати сільська рада, до компетенції якої віднесено, зокрема, затвердження правил і заходів благоустрою населеного пункту.
Для підтримання об`єктів благоустрою у належному стані Закон №2807- IV зобов`язує, зокрема, підприємства, установи, організації у сфері благоустрою населених пунктів проводити їх планову інвентаризацію та паспортизацію. Однією з необхідних умов для належного виконання цього обов`язку є наявність затвердженого плану проведення таких заходів з благоустрою населеного пункту.
За змістом наведених вище положень Закону №2807-ІV та прийнятої на його виконання Інструкції №550, затвердження планів інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою на Ушомирської сільської об`єднаної територіальної громади є компетенцією Ушомирської сільської ради. Однак, орган місцевого самоврядування не затвердив планів інвентаризації та паспортизації таких об`єктів благоустрою як дитячі майданчики, які розміщені на її території та знаходяться на балансі сільської ради.
Частиною 1 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Таким чином, Ушомирською сільською радою не виконуються норми Закону України «Про благоустрій населених пунктів», оскільки плани паспортизації та інвентаризації не розроблено, як наслідок паспорти на дитячі ігрові майданчики відсутні.
Доказів наявності затверджених планів інвентаризації та паспортизації на дитячі ігрові майданчики відповідачем до суду не надано.
З наведеного слідує бездіяльність Ушомирської сільської ради, так як за відсутності затверджених планів інвентаризації та паспортизації об`єктів благоустрою (їх частин), підприємства, установи, організації, фізичні особи - підприємці у сфері благоустрою позбавлені можливості проводити інвентаризацію та паспортизацію закріплених за ними об`єктів благоустрою.
Відповідно до частини другої статті 245 КАС України, яка визначає повноваження суду при вирішенні справи, суд може прийняти рішення про визнання бездіяльності суб`єкта владних повноважень протиправною та зобов`язання вчинити певні дії.
Враховуючи, що Ушомирською сільською радою Коростенського району Житомирської області допущено бездіяльність щодо не розроблення та не затвердженння плану інвентаризації та паспортизації об`єкту благоустрою, а саме 16 дитячих ігрових комплексів та елементів ігрових майданчиків, то суд дійшов висновку про необхідність задоволення позовних вимог у повному обсязі.
Відповідно ч. 2 ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України, при задоволенні позову суб`єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб`єкта владних повноважень, пов`язані із залученням свідків та проведенням експертиз.
Отже, в даному випадку судовий збір за подання даного адміністративного позову з відповідача на користь позивача не стягується.
Керуючись статтями 2, 77, 90, 139, 242-246, 250, 255, 262, 295 КАС України, суд, -
вирішив:
Адміністративний позов Керівника Коростенської місцевої прокуратури (вул. Героїв Чорнобиля, 10, Коростень, Коростенський район, Житомирська область,11500. Код ЄДРПОУ: 02909950) до Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області (вул. Березюка, 15,Ушомир, Коростенський район, Житомирська область,11571. Код ЄДРПОУ: 04348131) про визнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити дії, - задовольнити.
Визнати протиправною бездіяльність Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області щодо нерозроблення та незатвердження планів технічної інвентаризації та паспортизації об`єкту благоустрою населення, а саме 16 дитячих ігрових комплексів та елементів ігрових майданчиків.
Зобов`язати Ушомирську сільську раду Коростенського району Житомирської області вчинити дії по розробленню та затвердженню планів технічної інвентаризації та паспортизації дитячих ігрових комплексів та елементів ігрових майданчиків, а саме:
- Дитячий ігровий комплекс КВ 91 (1 шт.) - с.Бондарівка, вул. Миру 49;
-Дитячий ігровий комплекс КВ 93 (3 шт.) - с.Ушомир, вул. Молодіжна 43, с.Ришавка вул. Партизанів Наумовців 8, с.Гулянка вул.Будівельна 2;
- Дитячий ігровий комплекс 1107 (1 шт.) - Нова Ушиця вул. Привокзальна 2;
- Качалка - балансир К21 (3 шт.) - с.Нова Ушиця вул. Привокзальна 2 , с.Ковбащина вул. Центральна 1, с.Ушомир вул. Київська 91;
- Качалка на пружині «Метелик» К23 (1 шт.) - с.Ушомир вул.Молодіжна 43;
- Карусель велика К25 (1 шт.) -с.Гулянка вул. Молодіжна 16;
- Качалка на пружині «Автомобіль» К28 (1 шт.) - с.Ушомир вул. Київська 91;
- Карусель з кермом К32 (2 шт.) - с.Ушомир вул. Київська 91, с.Гулянка вул. Будівельна 2;
- Качалка на пружині «Гелікоптер» К34 (1шт.) - с.Ушомир вул. Потапова 1;
- Гойдалка металева В 41 (1 шт.) с - с.Гулянка вул. Будівельна 2;
- Гойдалка металева В42(1шт.) - с.Ришавка, вул. Партизанів Наумовців 8.
Рішення суду набирає законної сили в порядку, визначеномустаттею 255 Кодексу адміністративного судочинства Українита може бути оскаржене до Сьомого апеляційного адміністративного суду за правилами, встановленимистаттями 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України, з урахуванням приписів підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України.
Рішення суду складено у повному обсязі: 27 серпня 2020 року.
Суддя О.Г. Попова