Рішення № 90946104, 06.08.2020, Вінницький міський суд Вінницької області

Дата ухвалення
06.08.2020
Номер справи
127/16889/20
Номер документу
90946104
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 127/16889/20

Провадження № 2-а/127/305/20

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06.08.2020 м. Вінниця

Вінницький міський суд Вінницької області

в складі головуючого судді Антонюка В.В.,

при секретарі Горденко Г.О.,

за участю: представника позивача Скляра О.В.,

відповідача ОСОБА_1 ,

представника відповідача - адвоката Лопатка В.М.,

перекладача - Волошко П.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Вінниці адміністративну справу за позовом Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області до Громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) про продовження строку затримання у Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ),-

встановив:

Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області звернулось до суду із позовом до Громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) про продовження строку затримання у Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ).

Позовна заява мотивована тим, що 04.02.2020 року Управлінням Державної міграційної служби України у Вінницькій області було подано позовну заяву до громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 , ( ОСОБА_1 ) про примусове видворення з України через Вінницький міський суд Вінницької області, оскільки у ході проведення заходів, направлених на перевірку виконання рішень про примусове повернення в країну походження іноземців, Піщанським районним сектором Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області було виявлено, що громадянин Республіки Казахстан ОСОБА_1 , ( ОСОБА_1 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 не виконав рішення про примусове повернення в країну громадської належності Республіку Казахстан та продовжує проживати за адресою: АДРЕСА_1 , з порушенням міграційного законодавства.

Відтак, контроль за правильним і своєчасним виконанням рішення, про примусове повернення громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) до країни громадської належності, здійснюється Управлінням ДМС України у Вінницькій області.

Позивач зазначає, що перевіркою правомірності перебування на території України громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ), в тому числі й з його письмових пояснень від 02.11.2019 року стало відомо, що відповідач останній раз прибув до України 21.09.2015 року по паспорту громадянина Казахстан № НОМЕР_1 , до свого батька за адресо: АДРЕСА_1 , де й залишився проживати та з того часу територію України не покидав. Окрім того було встановлено, що громадянин Казахстану відбував покарання у «Сокирянській виправній колонії № 67» з 01.08.2019 року по 11.10.2019 року, а відтак, на думку позивача, можна зробити висновок, що іноземець порушує не лише міграційне законодавство, а й інше законодавство України, за порушення якого відбував покарання, а відтак іноземець становить загрозу для інших осіб, які проживають на території України.

Крім того, позивач зазначає, що громадянин Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) проживає на території України без паспорта громадянина Казахстану, та без будь - яких інших документів, які б давали підстави на законне перебування на території України іноземцю. Як зазначає сам відповідач, паспорт громадянина Казахстану по якому він прибув на територію України № НОМЕР_1 , який виданий з терміном дії до 14.09.2024 року, він втратив.

З часу втрати паспорта іноземець проявляв безвідповідальність та не вживав заходів для відновлення документа, який би давав йому можливість отримати документи на проживання в Україні.

З моменту винесення рішення про примусове повернення від 02.11.2019 року та до моменту звернення до суду із відповідним позовом, громадянин Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) не перетинав кордон України у напрямку «Виїзд».

Враховуючи те, що відповідач був ідентифікований як громадянин Республіки Казахстан у 2015 році по оригіналу паспорта громадянина Республіки Казахстан № НОМЕР_1 , за порушення встановлених правил перебування на території України, громадянин Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ), Піщанським РС УДМС України у Вінницькій області був притягнутий до адміністративної відповідальності, а саме 02.11.2019 року на громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 було складено протокол про адміністративне правопорушення відповідно до ч. 1 ст. 203 КУпАП та винесена постанова про накладання адміністративного стягнення у виді штрафу у розмірі 2040 гривень .

Штраф у розмірі 2040 грн. він не сплатив, у зв`язку із чим постанова про накладання штрафу на відповідача була направлена до Піщанського відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

З метою забезпечення вимог законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, відповідно до ст. 26 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», завідувачем Піщанського РС УДМС України у Вінницькій області Валентиною Ременяк, 02.11.2019 року затверджено рішення про примусове повернення з України громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 , яке він не виконав.

Відтак, враховуючи дані обставини, Вінницьким міським судом Вінницької області 14.02.2020 року позов було задоволено та видворено з території України громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ).

Оскільки у відповідача відсутній документ для виїзду з території України, а саме паспорт громадянина Казахстану, після подачі позову про примусове видворення громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 з території України, Управлінням ДМС України у Вінницькій області було подано позов до суду про затримання ОСОБА_1 , згідно статті 289 КАС України, з метою забезпечення видворення за межі території України з поміщенням в пункт тимчасового перебування іноземців на шість місяців.

14.02.2020 року Вінницьким міським судом Вінницької області у справі № 127/3797/20 було задоволено адміністративний позов Управління ДМС України у Вінницькій області про затримання ОСОБА_1 з метою ідентифікації та забезпечення видворення за межі території України з поміщенням його на шість місяців до пункту тимчасового перебування іноземців.

Відтак, громадянин республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 )за рішенням суду перебуває у пункті тимчасового перебування іноземців на шість місяців термін перебування якого закінчується 14 серпня 2020 року о 16 годині 55 хвилин.

Після поміщення громадянина Казахстан до пункту тимчасового перебування іноземців на шість місяців для його ідентифікації, як то передбачає стаття 289 КАС України, Управлінням ДМС України у Вінницькій області було здійснено відповідні запити до посольства Казахстану в Україні, для встановлення його особи та належності до громадянства Казахстану.

На адресу Управління ДМС України у Вінницькій області 22.04.2020 року надійшла відповідь Посольства Республіки Казахстан в Україні у якій ідентифіковано його та підтверджено, що ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) належить до громадянства Республіки Казахстан, а відтак після ідентифікації та надання відповідачу документа на повернення підлягає примусовому видворенню з території України.

Враховуючи дану обставину, 12.06.2020 року Управління ДМС України у Вінницькій області повторно звернулось до Вінницького міського суду Вінницької області із позовом до громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) про примусове видворення з території України.

21.07.2020 року Вінницький міський суд Вінницької області задовольнив позов Управління ДМС України у Вінницькій області у справі № 127/12506/20 про примусове видворення громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) з території України.

Оскільки, процедура видворення іноземця з території України буде відбуватися за державні кошти, а також керуючись тим, що Вінницьким міським судом Вінницької області задоволено повторний позов Управління ДМС України у Вінницькій області про примусове видворення ОСОБА_1 з території України у справі № 127/12506/20, Управління ДМС України у Вінницькій області звернулось до Державної міграційної служби України про здійснення примусового видворення громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 за рахунок державних коштів.

Із відповіді ДМС України від 03.08.2020 року вбачається, що виділення коштів та закупка квитків потребує певної процедури, яка розпочата ДМС України, а саме тендерним комітетом апарату ДМС України 04.06.2020 року розпочато процедуру із закупівлі послуг туристичних агентств (послугу придбання квитків) за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Позивач також зазначає, що перебуваючи в Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства ОСОБА_1 був ідентифікований за запитом Управління ДМС України у Вінницькій області у посольстві Республіки Казахстан, а відтак підлягає примусовому видворенню, оскільки порушив міграційне законодавство, крім того враховуючи, що процедура видворення відбувається за державні кошти, яка уже розпочата то є ймовірність того, що закупівля квитків для здійснення примусового видворення з території України ОСОБА_1 не відбудеться до 14 серпня 2020 року до 16 години 55 хвилин, а відтак ставить під загрозу виконання рішення суду про видворення громадянина республіки Казахстан ОСОБА_1 з території України, що й стало підставою для звернення до суду із даним позовом про продовження строку затримання.

Ухвалою суду від 06.08.2020 року було відкрито провадження по справі та справа призначена до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

Представник позивача в судовому засіданні, позов підтримав та просив його задовольнити.

Відповідач ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) та його представник - адвокат Лопатка В.М., в судовому засіданні заперечили щодо задоволення даної позовної заяви.

Вислухавши пояснення сторін по справі, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Так, рішенням Вінницького міського суду Вінницької області від 14.02.2020 року у справі №127/2802/20 задоволено позов Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області до громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 про примусове видворення за межі України.

Не погодившись із рішенням Вінницького міського суду Вінницької області від 14.02.2020 року про примусове видворення з території України у справі № 127/2802/20, громадянин Республіки Казахстан ОСОБА_1 , перебуваючи у пункті тимчасового перебування іноземців, звернувся з апеляційною скаргою до Сьомого апеляційного адміністративно суду.

Постановою Сьомого апеляційного адміністративного суду від 08.04.2020 року апеляційну скаргу громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 задоволено повністю, а рішення Вінницького міського суду Вінницької області від 14.02.2020 року у справі № 127/2802/20 скасовано, в задоволенні позову Управлінню ДМС України у Вінницькій області відмовлено повністю.

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду, ухвалою від 20.05.2020 року у справі № 127/2802/20, відмовив Управлінню ДМС України у Вінницькій області у відкритті касаційного провадження на постанову Сьомого апеляційного адміністративного суду від 08.04.2020 року. Підставою, яка стала для скасування рішення Вінницького міського суду Вінницької області від 14.02.2020 року, Сьомий апеляційний адміністративний суд у своїй постанові від 08.04.2020 року зазначив, що Управління ДМС України у Вінницькій області під час процедури примусового видворення не встановило належність ОСОБА_1 до громадянства Республіки Казахстан.

Крім того, рішенням Вінницького міського суду Вінницької області від 14.02.2020 року у справі № 127/3797/20 було задоволено адміністративний позов Управління ДМС України у Вінницькій області про затримання ОСОБА_1 з метою ідентифікації та забезпечення видворення за межі території України з поміщенням його на шість місяців до пункту тимчасового перебування іноземців.

Не погодившись із рішенням Вінницького міського суду Вінницької області від 14.02.2020 року про затримання з метою забезпечення видворення за межі території України у справі № 127/3797/20 громадянин Республіки Казахстан ОСОБА_1 , звернувся з апеляційною скаргою до Сьомого апеляційного адміністративно суду.

Постановою Сьомого апеляційного адміністративного суду від 09.04.2020 року апеляційну скаргу громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 залишено без задоволення, а рішення Вінницького міського суду Вінницької області від 14.02.2020 року у справі № 127/3797/20 - без змін.

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду, ухвалою від 13.05.2020 року у справі № 127/3797/20 відмовив у відкритті касаційного провадження за скаргою адвоката Лопатка В.М., який діє в інтересах громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 на рішення Вінницького міського суду Вінницької області від 14.02.2020 року та постанову Сьомого апеляційного адміністративного суду від 09.04.2020 року про затримання з метою забезпечення видворення за межі території України.

Відтак, громадянин республіки Казахстан ОСОБА_1 за рішенням суду перебуває у пункті тимчасового перебування іноземців на шість місяців, термін перебування якого закінчується 14 серпня 2020 року о 16 годині 55 хвилин.

Після поміщення ОСОБА_1 до пункту тимчасового перебування іноземців на шість місяців для його ідентифікації, Управлінням ДМС України у Вінницькій області було здійснено відповідні запити до посольства Казахстану в Україні, для встановлення його особи та належності до громадянства Казахстану.

22.04.2020 року на адресу Управління ДМС України у Вінницькій області надійшла відповідь Посольства Республіки Казахстан в Україні у якій ідентифіковано його та підтверджено, що ОСОБА_1 належить до громадянства Республіки Казахстан, а відтак після ідентифікації та надання відповідачу документа на повернення підлягає примусовому видворенню з території України.

Отже, позивачем вживалися заходи з метою ідентифікації відповідача шляхом надсилання відповідних запитів, та особа ідентифікована.

12.06.2020 року Управління ДМС України у Вінницькій області повторно звернулось до Вінницького міського суду Вінницької області із позовом до громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) про примусове видворення з території України.

21.07.2020 року Вінницький міський суд Вінницької області задовольнив позов Управління ДМС України у Вінницькій області у справі № 127/12506/20 про примусове видворення громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 , ( ОСОБА_1 ) з території України.

Правовий статус іноземців та осіб без громадянства, які проживають або тимчасово перебувають в Україні, їх основні права, свободи та обов`язки, порядок вирішення питань, пов`язаних з їх в`їздом в Україну або виїздом з України, регулюються Законом України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» від 22.09.2011 №3773-VI(надалі - Закон України №3773-VI).

Відповідно до ч.4 ст.30 Закону України № 3773-VI іноземці та особи без громадянства, які не мають законних підстав для перебування на території України, затримані в установленому порядку та підлягають примусовому видворенню за межі України, у тому числі прийняті відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію, розміщуються в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, протягом строку, необхідного для їх ідентифікації та забезпечення примусового видворення (реадмісії) за межі України, але не більш як на вісімнадцять місяців.

Враховуючи те, що відповідач був ідентифікований як громадянин Республіки Казахстан у 2015 році по оригіналу паспорта громадянина Республіки Казахстан № НОМЕР_1 , за порушення встановлених правил перебування на території України, громадянин Республіки Казахстан ОСОБА_1 , Піщанським РС УДМС України у Вінницькій області був притягнутий до адміністративної відповідальності, а саме 02.11.2019 року на громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 було складено протокол про адміністративне правопорушення відповідно до ч. 1 ст. 203 КУпАП та винесена постанова про накладання адміністративного стягнення у виді штрафу у розмірі 2040 гривень .

Штраф у розмірі 2040 грн. ОСОБА_1 не сплатив, у зв`язку із чим постанова про накладання штрафу на відповідача була направлена до Піщанського відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Відповідно до ч. 11 ст. 289 КАС України строк затримання іноземців та осіб без громадянства в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, становить шість місяців. За наявності умов, за яких неможливо ідентифікувати іноземця або особу без громадянства, забезпечити примусове видворення чи реадмісію особи у зазначений строк або прийняти рішення за заявою про визнання її біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту в Україні, цей строк може бути продовжений, але не більш як на вісімнадцять місяців.

Тобто, такий захід, як затримання може бути застосований до іноземця або особи без громадянства судом строком на шість місяців, однак, за наявності умов, що визначені у наведеній статті КАС України.

Крім того, цей строк може бути продовжений, але не більш як на вісімнадцять місяців.

Відповідно до ч. 12 ст. 289 КАС України про продовження строку затримання не пізніш як за п`ять днів до його закінчення орган (підрозділ), за клопотанням якого затримано іноземця або особу без громадянства, кожні шість місяців подає відповідний адміністративний позов. У такому позові зазначаються дії або заходи, що вживалися органом (підрозділом) для ідентифікації іноземця або особи без громадянства, забезпечення виконання рішення про примусове видворення (реадмісію) або для розгляду заяви про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту в Україні.

Частиною 13 статті 289 КАС України передбачено, що умовами, за яких неможливо ідентифікувати іноземця чи особу без громадянства, забезпечити примусове видворення чи реадмісію особи, є:

1) відсутність співпраці з боку іноземця або особи без громадянства під час процедури його ідентифікації;

2) неодержання інформації з країни громадянської належності іноземця або країни походження особи без громадянства чи документів, необхідних для ідентифікації особи.

Із змісту наведених приписів слідує, що під час вирішення позову про продовження строку затримання іноземця та осіб без громадянства в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, обов`язковому дослідженню судом підлягають обставини щодо неможливості ідентифікації іноземця або особи без громадянства та неможливість забезпечення примусового видворення.

Порядок дій посадових осіб Державної міграційної служби України, її територіальних органів і територіальних підрозділів (далі - органи ДМС), органів охорони державного кордону та органів Служби безпеки України (далі - СБУ) під час прийняття рішень про примусове повернення і примусове видворення іноземців та осіб без громадянства (далі - іноземці), їх ідентифікації і вжиття заходів з безпосереднього примусового повернення, поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні (далі - ПТПІ), а також під час прийняття рішень про продовження строку затримання регламентовано Інструкцією про примусове повернення і примусове видворення з України іноземців та осіб без громадянства, затвердженоїнаказом МВС України, Адміністрації Державної прикордонної служби, Служби безпеки України від 23 квітня 2012 року №353/271/150.

У відповідності до пункту 1 Розділу VІ «Порядок дій з ідентифікації та документування іноземців» вказаної Інструкції №353/271/150 якщо іноземець не має документів, що посвідчують особу, орган ДМС, орган охорони державного кордону України, орган СБУ вживають заходів щодо його ідентифікації та документування.

З цією метою до дипломатичних представництв або консульських установ держави походження іноземця надсилаються відповідні запити, до яких долучаються кольорові фотокартки на кожну особу, заповнені анкети визначеного консульською установою зразка та інші відомо мості про іноземця, які дають змогу встановити особу та підтвердити громадянство.

У разі відсутності акредитованого в Україні дипломатичного представництва або консульської установи країни походження іноземця запити до компетентних органів відповідної країни щодо його ідентифікації надсилаються через Департамент консульської служби МЗС.

Якщо від компетентних органів країни походження іноземця не надходить відповідь, запити щодо його ідентифікації надсилаються через Департамент консульської служби МЗС України повторно.

З огляду на викладені норми, видворення іноземного громадянина, який не має жодних документів, за межі України обумовлює необхідність встановлення його особи, тобто чіткої ідентифікації компетентними органами країни походження.

Як вбачається з матеріалів справи, відповідач перебуває у Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України.

Оскільки, процедура видворення іноземця з території України буде відбуватися за державні кошти, а також керуючись тим, що Вінницьким міським судом Вінницької області задоволено повторний позов Управління ДМС України у Вінницькій області про примусове видворення ОСОБА_1 з території України у справі № 127/12506/20, Управління ДМС України у Вінницькій області звернулось до Державної міграційної служби України про здійснення примусового видворення громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 за рахунок державних коштів.

Із відповіді ДМС України від 03.08.2020 року вбачається, що виділення коштів та закупка квитків потребує певної процедури, яка розпочата ДМС України, а саме тендерним комітетом апарату ДМС України 04.06.2020 року розпочато процедуру із закупівлі послуг туристичних агентств (послугу придбання квитків) за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Відтак, перебуваючи в Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства ОСОБА_1 був ідентифікований за запитом Управління ДМС України у Вінницькій області у посольстві Республіки Казахстан, а відтак підлягає примусовому видворенню, оскільки порушив міграційне законодавство, крім того враховуючи, що процедура видворення відбувається за державні кошти, яка уже розпочата то є ймовірність того, що закупівля квитків для здійснення примусового видворення з території України ОСОБА_1 не відбудеться до 14 серпня 2020 року о 16 годині 55 хвилин, а відтак ставить під загрозу виконання рішення суду про видворення громадянин республіки Казахстан ОСОБА_1 з території України.

Відповідно до частини 4 статті 30 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» від 22.09.2011 року № 3773-VI, іноземці та особи без громадянства, які не мають законних підстав для перебування на території України, затримані в установленому порядку та підлягають примусовому видворенню за межі України, у тому числі прийняті відповідно до міжнародних договорів про реадмісію, розміщуються в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, протягом строку, необхідного для їх ідентифікації та забезпечення примусового видворення (реадмісії) за межі України, але не більше як вісімнадцять місяців.

У разі звернення особи під час її перебування в пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту в Україні, вона продовжує перебувати в зазначеному пункті до остаточного прийняття рішення за заявою.

Законодавством чітко встановлено максимальний строк утримання іноземця в ПТПІ, який у даному випадку не порушено, що дає змогу міграційному органу виконати всі положення законодавства для виконання рішення суду про видворення іноземця за межі України.

З урахуванням вищенаведеного, суд приходить до висновку про задоволення позовних вимог про продовження строку затримання відповідача в пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні.

Керуючись ст.ст. 2, 4,7-9, 77, 241-246, 268-271, 289 КАС України, суд,-

ухвалив:

Позов Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області до Громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) про продовження строку затримання у Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 )- задовольнити.

Продовжити строк затримання у Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства громадянина Республіки Казахстан ОСОБА_1 , ( ОСОБА_1 ) на шість місяців з 16 години 55 хвилин 14 серпня 2020 року до 14 лютого 2021 року 16 годин 55 хвилин.

Допустити негайне виконання рішення суду.

Рішення може бути оскаржене до Сомого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення.

Рішення судунабирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Згідно вимог ст. 246 ч.5 п.4 КАС України:

Позивач: Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області, 21000, м. Вінниця, вул. Театральна,10, код ЄДРПОУ 37836770.

Відповідач: ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ), громадянин Республіки Казахстан, адреса проживання: АДРЕСА_1 .

Суддя :