
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 серпня 2020 р. м. Чернівці Справа № 600/953/20-а
Чернівецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Брезіної Т.М., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Дорошкевич Віри Леонідівни, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - ТОВ "ФІНФОРС" про визнання протиправною та скасування постанови,-
В С Т А Н О В И В:
Описова частина
Короткий виклад позиції позивача та заперечень відповідача
В поданому до суду адміністративному позові позивач просить суд прийняти рішення, яким визнати протиправною та скасувати постанову приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Дорошкевич Віри Леонідівни про відкриття виконавчого провадження від 21.04.2020 р. у виконавчому провадженні №61878269.
Обґрунтовуючи позовні вимоги позивач зазначив, що не погоджується з постановою приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Дорошкевич Віри Леонідівни про відкриття виконавчого провадження від 21.04.2020 р. у виконавчому провадженні №61878269, оскільки виконавче провадження відкрито не за місцем проживання, перебування ОСОБА_1 . Позивач стверджує, що з моменту народження і до цього часу проживає у АДРЕСА_1 , де і зареєстроване його місце проживання. Однак, виконавче провадження №61878269 відкрито за адресою боржника АДРЕСА_2 , до якої позивач не має жодного відношення.
Таким чином, позивач просив суд скасувати оскаржувану постанову приватного виконавця, оскільки виконавче провадження №61878269 відкрито з порушенням територіальної підвідомчості виконавчих дій.
Відповідач у відзиві на позов вказав про безпідставність заявлених позовних вимог та зазначає, що виконавче провадження відкрито за адресою, встановленому у виконавчому написі нотаріуса №8125 від 15.04.2020 р., де адресою місцезнаходженням боржника ОСОБА_1 вказано АДРЕСА_2 . Крім того, відповідач вказав, що реєстрація позивача за адресою у АДРЕСА_1 , не може свідчити про фактичне проживання за вказаною адресою.
З вказаних підстав, відповідач стверджував про правомірність прийнятої постанови від 21.04.2020 р. №61878269 та просив суд відмовити у задоволені позовних вимог.
Рух справи у суді
Ухвалою суду від 09.07.2020 р. відкрито провадження в адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та виклику учасників адміністративної справи.
Фактичні обставини справи, встановлені судом
04.02.2019 р. між ТОВ «СС ЛОУН» та ОСОБА_1 укладено договір споживчого кредиту №487071-А, де адресою позивача вказано: АДРЕСА_3 . (а.с. 37 - 45).
04.03.2019 р. та 27.06.2019 р. між ТОВ «СС ЛОУН» та ОСОБА_1 укладено додаткові угоди до договору споживчого кредиту від 04.02.2019 р. №487071-А, де адресою позивача вказано: АДРЕСА_3 . (а.с. 45-48).
15.04.2020 р приватним нотаріусом Броварського району нотаріального округу Київської області видано виконавчий напис №8125 про стягнення за кредитним договором №481071-А від 04.02.2019 року. Боржником вказано ОСОБА_1 , місцем реєстрації: АДРЕСА_4 , адресою проживання вказано: АДРЕСА_5 . (а.с.62).
21.04.2020 р. ТОВ «Фінфорс» подало до приватного виконавця виконавчого округу м. Києва ОСОБА_2 заяву про примусове виконання виконавчого напису нотаріуса №8125 від 15.04.2020 року. (а.с. 36).
21.04.2020 р. приватним виконавцем виконавчого округу м. Києва Дорошкевич Вірою Леонідівною відкриття виконавчого провадження №61878269 з примусового виконання виконавчого напису нотаріуса №8125 від 15.04.2020 року. Боржником вказано ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса проживання АДРЕСА_5 . Стягувачем вказано ТОВ «Фінфорс», адреса місцезнаходження: пров. Новопечерський, б. 19/3, корп.2, офіс9, м. Київ, 01042. (а.с. 6).
Крім того, 21.04.2020 р. приватним виконавцем у виконавчому провадженні №61878269 прийнято постанову про арешт коштів ОСОБА_1 та постанову про арешт майна боржника. Також 21.04.2020 р. було прийнято постанову про стягнення з боржника основної винагороди приватного виконавця та про визначення для боржника мінімальних витрат на виконавче провадження в сумі 300 гривень. (а.с. 8-17).
26.06.2020 р. приватним виконавцем у виконавчому провадженні №61878269 прийнято постанови про звернення стягнення на доходи ОСОБА_1 . (а.с. 73-76).
Згідно паспорта громадянина України № НОМЕР_1 місце народження ОСОБА_1 вказано: с. Чорногузи Вижницького району Чернівецької області. (а.с. 22).
Відповідно до довідки АТ Комерційний банк «Приватбанк» від 05.06.2020 р. ОСОБА_1 , зареєстрований у АДРЕСА_1 , має відкритий рахунок, у тому числі для зарахування заробітної плати. (а.с. 18).
Згідно довідки Вижницької міської ради від 06.12.2019 р. №2320 ОСОБА_1 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 з 12.03.1998 р. по теперішній час. (а.с. 20).
Відповідно до довідки Вижницької міської ради від 17.06.2020 р. №923 позивач з дня народження ІНФОРМАЦІЯ_2 проживає за адресою: АДРЕСА_1 . (а.с. 21).
До матеріалів справи додано довідку Комунального закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої та юнацької творчості» від 17.06.2020 р. №9, в якій вказано, що ОСОБА_1 працює керівником гуртків «Хореографічний» та «Сучасний танець» КЗПО «Будинок дитячої та юнацької творчості» Вижницької міської ради з 01.03.2018 р. по сьогоднішній день згідно наказу №1-к від 01.03.2018 року. (а.с. 23).
Мотивувальна частина
Статтею 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно ч. 1 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.
Умови і порядок виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), що відповідно до закону підлягають примусовому виконанню у разі невиконання їх у добровільному порядку визначає Закон України від 02.06.2016 №1404-VIII "Про виконавче провадження" (далі - Закон №1404-VIII).
Статтею 1 Закону №1404-VIII передбачено, що виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) - сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 3 Закону №1404-VІІІ примусовому виконанню підлягають рішення на підставі виконавчих написів нотаріусів.
Згідно з ч.1 та ч. 2 ст. 5 Закону №1404-VІІІ передбачено, що примусове виконання рішень покладається на органи державної виконавчої служби (державних виконавців) та у передбачених цим Законом випадках на приватних виконавців, правовий статус та організація діяльності яких встановлюються Законом України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів".
Приватний виконавець здійснює примусове виконання рішень, передбачених статтею 3 цього Закону, крім: 1) рішень про відібрання і передання дитини, встановлення побачення з нею або усунення перешкод у побаченні з дитиною; 2) рішень, за якими боржником є держава, державні органи, Національний банк України, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи, державні та комунальні підприємства, установи, організації, юридичні особи, частка держави у статутному капіталі яких перевищує 25 відсотків, та/або які фінансуються виключно за кошти державного або місцевого бюджету; 3) рішень, за якими боржником є юридична особа, примусова реалізація майна якої заборонена відповідно до закону; 4) рішень, за якими стягувачами є держава, державні органи; 5) рішень адміністративних судів та рішень Європейського суду з прав людини; 6) рішень, які передбачають вчинення дій щодо майна державної чи комунальної власності; 7) рішень про виселення та вселення фізичних осіб; 8) рішень, за якими боржниками є діти або фізичні особи, які визнані недієздатними чи цивільна дієздатність яких обмежена; 9) рішень про конфіскацію майна; 10) рішень, виконання яких віднесено цим Законом безпосередньо до повноважень інших органів, які не є органами примусового виконання; 11) інших випадків, передбачених цим Законом та Законом України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів".
Статтею 24 Закону №1404-VІІІ визначено місце виконання рішення. А саме, виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна. Право вибору місця відкриття виконавчого провадження між кількома органами державної виконавчої служби, що можуть вчиняти виконавчі дії щодо виконання рішення на території, на яку поширюються їхні функції, належить стягувачу (частина перша).
Приватний виконавець приймає до виконання виконавчі документи за місцем проживання, перебування боржника - фізичної особи, за місцезнаходженням боржника - юридичної особи або за місцезнаходженням майна боржника.
Виконавчі дії у виконавчих провадженнях, відкритих приватним виконавцем у виконавчому окрузі, можуть вчинятися ним на всій території України (частина друга).
Виконання рішення, яке зобов`язує боржника вчинити певні дії, здійснюється виконавцем за місцем вчинення таких дій (частина третя).
Виконавець має право вчиняти виконавчі дії щодо звернення стягнення на доходи боржника, виявлення та звернення стягнення на кошти, що перебувають на рахунках боржника у банках чи інших фінансових установах, на рахунки в цінних паперах у депозитарних установах на території, на яку поширюється юрисдикція України (частина четверта).
У разі необхідності проведення перевірки інформації про наявність боржника чи його майна або про місце роботи на території, на яку не поширюється компетенція державного виконавця, державний виконавець доручає проведення перевірки або здійснення опису та арешту майна відповідному органу державної виконавчої служби.
Порядок надання доручень, підстави та порядок вчинення виконавчих дій на території, на яку поширюється компетенція іншого органу державної виконавчої служби, передачі виконавчих проваджень від одного органу державної виконавчої служби до іншого, від одного державного виконавця до іншого визначаються Міністерством юстиції України.
Для проведення перевірки інформації про наявність боржника чи його майна або про місце роботи в іншому виконавчому окрузі приватний виконавець має право вчиняти такі дії самостійно або залучати іншого приватного виконавця на підставі договору про уповноваження на вчинення окремих виконавчих дій, типова форма якого затверджується Міністерством юстиції України (частина п`ята).
Згідно п. 10 ч. 4 ст. 4 Закону №1404-VІІІ виконавчий документ повертається стягувачу органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем без прийняття до виконання протягом трьох робочих днів з дня його пред`явлення, якщо виконавчий документ пред`явлено не за місцем виконання або не за підвідомчістю.
Відповідно до положень ст.18 Закону №1404-VІІІ, якою передбачені обов`язки виконавців, виконавець зобов`язаний вживати передбачених цим Законом заходів щодо примусового виконання рішень, неупереджено, ефективно, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії. Виконавець зобов`язаний здійснювати заходи примусового виконання рішень у спосіб та в порядку, які встановлені виконавчим документом і цим Законом. Під час виконання рішень виконавець має право на безпосередній доступ до інформації про боржників, їхнє майно, доходи та кошти, у тому числі конфіденційної, яка міститься в державних базах даних і реєстрах, у тому числі електронних. Порядок доступу до такої інформації з баз даних та реєстрів встановлюється Міністерством юстиції України разом із державними органами, які забезпечують їх ведення.
Крім цього, пунктом 1 розділом II Інструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 02 квітня 2012 року №512/5 визначено, що виконавець при здійсненні виконавчого провадження зобов`язаний використовувати всі надані йому права та повноваження, необхідні для забезпечення неупередженого, ефективного, своєчасного і повного виконання рішення.
Також суд звертає увагу на те, що відповідно до п. 4 ч. 2 ст.23 Закону України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" від 02 червня 2016 року №1403-VIII (далі - Закон №1403-VIII) у Єдиному реєстрі приватних виконавців України містяться відомості про виконавчий округ, на території якого приватний виконавець здійснює діяльність.
Згідно з ч.1 та ч. 2 ст.25 Закону №1403-VIII визначено, що виконавчим округом є територія Автономної Республіки Крим, області, міста Києва чи Севастополя; приватний виконавець має право приймати до виконання виконавчі документи, місце виконання яких відповідно до Закону України "Про виконавче провадження" знаходиться у межах Автономної Республіки Крим, області або міста Києва чи Севастополя, у яких розташований його виконавчий округ.
Аналіз наведених норм вказує, що приватний виконавець приймає до виконання такі виконавчі документи як виконавчі написи нотаріусів, місце виконання яких знаходиться у межах його виконавчого округу, в іншому випадку - виконавець зобов`язаний повернути виконавчий документ стягувачу. У свою чергу, місце виконання визначається, виходячи із місця проживання/перебування боржника або з місцезнаходження майна боржника. Водночас приватний виконавець зобов`язаний вживати передбачених законом заходів щодо примусового виконання рішень, неупереджено, ефективно, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії, одними із яких є проведення перевірки інформації про наявність боржника чи його майна при вирішенні питання про відкриття виконавчого провадження.
Наведена правова позиція узгоджується із висновками суду касаційної інстанції, зробленими у справах з аналогічних правовідносин (постанови Верховного Суду від 30 квітня 2020 року у справі №580/3311/19, від 08 квітня 2020 року у справі №804/6996/17), які суд враховує відповідно до ч.5 ст. 242 КАС України.
Судом встановлено, що 21.04.2020 р. приватним виконавцем виконавчого округу м. Києва Дорошкевич Вірою Леонідівною відкрито виконавче провадження №61878269 з примусового виконання виконавчого напису нотаріуса №8125 від 15.04.2020 р. та вказано адреса проживання боржника: АДРЕСА_5 . При цьому, у виконавчому написі нотаріуса було зазначено також й місце реєстрації позивача: АДРЕСА_4 .
Суд звертає увагу на безпідставні та необґрунтовані твердження відповідача, що приватний виконавець правомірно встановив місцезнаходження позивача на підставі інформації, вказаної у виконавчому написі нотаріуса, з огляду на наступне.
Згідно з положеннями п. 3 розділу III наказу Міністерства юстиції України "Про затвердження Інструкції з організації примусового виконання рішень" від 02.04.2012 № 512/5 (далі - Наказ № 512/5) у разі пред`явлення виконавчого документа до органу державної виконавчої служби або приватного виконавця за місцем проживання чи перебування боржника - фізичної особи, місцезнаходженням боржника - юридичної особи, адреса якого відрізняється від адреси, зазначеної у виконавчому документі, до заяви про примусове виконання рішення стягувач має додати документ / копію документа, який підтверджує, що місцезнаходженням боржника - юридичної особи або адресою проживання чи перебування боржника - фізичної особи є територія, на яку поширюється компетенція органу державної виконавчої служби, або територія виконавчого округу приватного виконавця.
У разі пред`явлення виконавчого документа до органу державної виконавчої служби або приватного виконавця за місцезнаходженням майна боржника до заяви про примусове виконання рішення додається документ/копія документа, який підтверджує, що майно боржника (грошові кошти на рахунках в банках або інших фінансових установах) знаходиться(яться) на території, на яку поширюється компетенція органу державної виконавчої служби, або в межах виконавчого округу приватного виконавця.
Відповідно до п.11 Наказу № 512/5 та ч. 5 ст. 24 Закону №1404-VІІІ перевірка інформації про наявність боржника, його майна, місця роботи або здійснення опису та арешту майна на території, на яку не поширюється компетенція державного виконавця здійснюється органом державної виконавчої служби, компетенція якого поширюється на територію вчинення таких дій за дорученням державного виконавця. Порядок надання доручень, підстави та порядок вчинення виконавчих дій на території, на яку поширюється компетенція іншого органу державної виконавчої служби, передачі виконавчих проваджень від одного органу державної виконавчої служби до іншого, від одного державного виконавця до іншого визначаються Міністерством юстиції України. Для проведення перевірки інформації про наявність боржника чи його майна або про місце роботи в іншому виконавчому окрузі приватний виконавець має право вчиняти такі дії самостійно або залучати іншого приватного виконавця на підставі договору про уповноваження на вчинення окремих виконавчих дій, типова форма якого затверджується Міністерством юстиції України.
Згідно з п. 13 Наказу № 512/5 приватний виконавець самостійно проводить перевірку інформації про наявність боржника, його майна, місця роботи в іншому виконавчому окрузі або залучає для перевірки цієї інформації іншого приватного виконавця на підставі договору про уповноваження на вчинення окремих виконавчих дій за встановленою типовою формою
Таким чином, на підставі аналізу вказаних норм встановлено, що приватний виконавець зобов`язаний вчиняти дії щодо перевірки інформації про місцезнаходження/проживання боржника.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 , згідно даних паспорту громадянина України (дата видачі 17.12.2019 р.), зареєстрований за адресою: Чернівецька область, Вижницький район, с. Чорногузи. Крім того, до матеріалів справи додано довідки Вижницької міської ради від 06.12.2019 р. №2320, від 17.06.2020 р. №923, в яких повідомляється, що позивач з дня народження по теперішній час проживав та проживає в с. Чорногузи Вижницького району Чернівецької області. Також згідно довідки Комунального закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої та юнацької творчості» від 17.06.2020 р. №9, ОСОБА_1 працює керівником гуртків «Хореографічний» та «Сучасний танець» КЗПО «Будинок дитячої та юнацької творчості» Вижницької міської ради з 01.03.2018 р. по сьогоднішній день згідно наказу №1-к від 01.03.2018 року.
Відповідно до частини першої статті 29 Цивільного кодексу України місцем проживання фізичної особи є житло, в якому вона проживає постійно або тимчасово.
У статті 3 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" від 11.12.2003 року №1382-IV зазначено, зокрема:
місце перебування - адміністративно-територіальна одиниця, на території якої особа проживає строком менше шести місяців на рік;
місце проживання - житло, розташоване на території адміністративно-територіальної одиниці, в якому особа проживає, а також спеціалізовані соціальні установи, заклади соціального обслуговування та соціального захисту, військові частини;
орган реєстрації - виконавчий орган сільської, селищної або міської ради, сільський голова (у разі якщо відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено), що здійснює реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання особи на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної або міської ради;
довідка про реєстрацію місця проживання - документ, який видається органом реєстрації особі за її вимогою та підтверджує реєстрацію місця проживання особи;
документи, до яких вносяться відомості про місце проживання, - паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист;
документ, до якого вносяться відомості про місце перебування, - довідка про звернення за захистом в Україні.
Судом встановлено, що на момент відкриття виконавчого провадження №61878269 до виконавчого напису нотаріуса №8125 від 15.04.2020 р. не було додано документ / копію документа, який підтверджує, що боржник ОСОБА_1 знаходиться за адресою АДРЕСА_5 .
При цьому суд звертає увагу, що в договорі споживчого кредиту №487071-А від 04.02.2019 р. та в додаткових угодах від 04.03.2019 р. та 27.06.2019 р. до вказаного договору, адресою позивача вказано: АДРЕСА_3 .
На підставі аналізу доказів, наявних в матеріалах справи, судом встановлено, що на момент укладення договору споживчого кредиту №487071-А від 04.02.2019 р. позивач постійно проживав та працював у с. Чорногузи Вижницького району Чернівецької області. Інших доказів, які б підтверджували місцезнаходження позивача у м. Київ, ні стягувачем, ні відповідачем не надавались.
Отже, відповідач належної оцінки не дав вказаним обставинам та не перевірив інформацію про дійсне місце проживання/перебування боржника - ОСОБА_1 при вирішенні питання про відкриття виконавчого провадження №61878269. Водночас, на підставі матеріалів справи судом встановлено місце реєстрації та проживання позивача в с. Чорногузи, Вижницького району Чернівецької області.
Таким чином, відповідачем порушено правила територіальної діяльності приватних виконавців та безпідставно відкрито виконавче провадження №61878269, оскільки до вимог п. 10 ч.4 ст. 4 Закону №1404-VІІІ відповідач повинен був повернути виконавчий документ №8125 від 15.04.2020 р. стягувачу як такий, що пред`явлено не за місцем виконання.
З урахуванням наведеного, постанова приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Дорошкевич Віри Леонідівни про відкриття виконавчого провадження від 21.04.2020 р. у виконавчому провадженні №61878269 є протиправною та підлягає скасуванню.
Висновки за результатами розгляду справи
Відповідно до ч.1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Згідно з вимогами ч. 1 та ч. 2 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Відповідачем не доведено суду правомірність дій та законність прийнятої постанови від 21.04.2020 р. про відкриття виконавчого провадження №61878269. Водночас, доводи позивача, зазначені у позові знайшли підтвердження протиправності відкриття виконавчого провадження №61878269.
З вказаних підстав суд задовольняє позовні вимоги у повному обсязі.
Судові витрати
Відповідно до ч.1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Судом встановлено, що позивачем сплачено судовий збір за поданий позов, який підлягає стягненню з приватного виконавця.
Керуючись статтями 9, 14, 77, 78, 90, 139, 143, 241 - 246, 250, 257 - 262, 287 Кодексу адміністративного судочинства України ,-
В И Р І Ш И В:
1. Адміністративний позов задовольнити повністю.
2. Визнати протиправною та скасувати постанову приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Дорошкевич Віри Леонідівни про відкриття виконавчого провадження від 21.04.2020 р. у виконавчому провадженні №61878269.
3. Стягнути на користь позивача з приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Дорошкевич Віри Леонідівни судовий збір в сумі 840,80 грн відповідно до квитанції №0.0.1738978628.1 від 17.06.2020 року.
Згідно статті 272 Кодексу адміністративного судочинства України рішення суду набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження.
У відповідності до статей 287, 293, 295 Кодексу адміністративного судочинства України рішення суду першої інстанції можуть бути оскаржені в апеляційному порядку повністю або частково. Апеляційна скарга на рішення до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи подається до Сьомого апеляційного адміністративного суду через Чернівецький окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня його проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Найменування учасників справи:
позивач: ОСОБА_1 ( АДРЕСА_6 , код РНОКПП НОМЕР_2 );
відповідач: Приватний виконавець виконавчого округу міста Києва Дорошкевич Віра Леонідівна (вул. Окіпної Раїси, 4-а, офіс 71-а, м.Київ, 02002);
третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю "ФІНФОРС" (пров. Новопечерський, б. 19/3, корп.2, офіс9, м. Київ, 01042, код ЄДРПОУ 41717584).
Суддя Т.М. Брезіна