
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10.08.2020 справа № 914/2181/18
За позовом: Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради, м. Львів,
до відповідача: Фізичної особи - підприємця Демчука Олега Михайловича, с. Сокільники, Пустомитівський район, Львівська область,
за участю справі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Львівської міської ради, м. Львів
про демонтаж тимчасової споруди.
Суддя Козак І.Б.
При секретарі Пришляк Ю.-М.В.
Представники:
Від позивача: Кузів О.М. - представник (довіреність № 34-вих-9321 від 27.12.2019 р.),
Від відповідача: не з`явився,
Від третьої особи: не з`явився.
На розгляд Господарського суду Львівської області надійшов позов Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради до Фізичної особи - підприємця Демчука Олега Михайловича про демонтаж тимчасової споруди.
Постановою Верховного суду України у складі суддів Касаційного господарського суду України від 16.10.2019р. у справі №914/2181/18 касаційну скаргу Фізичної особи - підприємця Демчука Олега Михайловича задоволено, рішення Господарського суду Львівської області від 15.04.2019р. та постанову Західного апеляційного господарського суду від 15.08.2019 у справі № 914/2181/18 скасовано. Справу направлено до Господарського суду Львівської області на новий розгляд.
27.11.2019р. проведено автоматизований розподіл і справу №914/2181/18 передано для розгляду судді Козак І.Б. Ухвалою суду від 02.12.2019 р. підготовче засідання призначено на 24.12.2019 р. Ухвалою суду від 21.01.2020р. закрито підготовче провадження, призначено на 03.03.2020р. Рух справи відображено в ухвалах суду.
Правова позиція позивача.
У судове засідання 04.08.2020р. представник позивача з`явився, заявлені позовні вимоги підтримав. Позовні вимоги обґрунтовуються тим, що відповідачем встановлено тимчасову споруду на вул. Стрийській, 107 у м. Львові, для здійснення підприємницької діяльності. В результаті комісійного обстеження, оформленого актом від 27.07.2018, представниками Сихівської районної адміністрації встановлено, що згідно ухвали Львівської міської ради від 17.05.2018 № 3417 «Про внесення змін до ухвал міської ради від 02.03.2017 № 1568, від 27.04.2017 № 1888 та від 26.10.2017 № 2526» відповідачу не продовжено термін здійснення підприємницької діяльності у вказаній тимчасовій споруді. Листом від 01.08.2018 № 34-вих-6603 позивач повідомив відповідача про виявлення факту самочинно встановленої тимчасової споруди за вищевказаною адресою. Розпорядженням Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради від 18.09.2018 № 543 відповідачу було надано можливість в добровільному порядку забезпечити демонтаж тимчасової споруди в термін до 14.10.2018. В результаті проведення повторного комісійного обстеження на вул. Стрийській, 107 у м. Львові, оформленого актом від 16.10.2018, уповноваженими представниками Сихівської районної адміністрації та КП «Адміністративно-технічне управління» встановлено, що спірна тимчасова споруда відповідачем не демонтована. Позивач звернувся до суду з вимогою зобов`язати відповідача здійснити демонтаж тимчасової споруди, яка розташована за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 107, оскільки відповідач не здійснив демонтажу в добровільному порядку.
У поясненні (вх.№52983/19 від 17.12.2019р.) зазначив, що термін дії договору оренди земельної ділянки у відповідача закінчився 30.12.2016р. Ухвалою Львівської міської ради від 17.05.2018 №3417 спірна тимчасова споруда вилучена з Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м.Львові. Листом №4-2302-2107 від 02 листопада 2018 року управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, повідомило про те, що звернень від ФОП Демчук О.М. для продовження терміну дії договору на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення тимчасової споруди на вул.Стрийській,107 у м.Львові не надходило. У відповідь на звернення Сихівської районної адміністрації ЛМР ( лист від 25.10.2018 №4-34-2514) начальник управління архітектури та урбаністики листом від 13.11.2018р. №4-2401-1475 повідомив, що паспорт прив`язки розміщення тимчасової споруди за адресою: м.Львів, вул. Стрийська,107 ФОП Демчук О.М. не видавався. Отже, на час звернення районної адміністрації до суду з позовом про демонтаж, у відповідача відсутні договір оренди окремих конструктивних елементів благоустрою, паспорт прив`язки розміщення тимчасової споруди, ухвалою Львівської міської ради тимчасова споруда вилучена з Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м.Львові. Враховуючи вище зазначене, позов районної адміністрації про демонтаж тимчасової споруди є підставним та обгрунтованим.
Попередній розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв`язку із розглядом справи становить:
- 1762,00грн. - сума сплаченого судового збору;
Правова позиція відповідача.
Відповідач 04.08.2020р. у судове засідання не з`явився, подав клопотання (вх.№23258/20 від 04.08.2020р.) про відкладення розгляду справи до закінчення карантинних заходів.
Заслухавши думку представника позивача, суд відмовляє у задоволенні клопотання відповідача про відкладення розгляду справи з таких міркувань.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з 12 березня до 03 квітня 2020 року в Україні введений карантин. Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», карантинні заходи на території України продовжено до 31.08.2020.
У постанові Верховного Суду від 16.07.2020 у справі № 924/369/19 п.п. 5.4. - 5.6. зазначено, що постановою Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, спричиненої корона вірусом CoV-2» та відповідно до підпункту 8 пункту 2 постанови дозволена діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів та психологів. Постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» запроваджено послаблення протиепідемічних заходів, передбачених пунктом 3 цієї постанови. Зокрема, дозволено: з 22.05.2020 регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському внутрішньообласному та міжнародному сполученні; з 25.05.2020 перевезення пасажирів метрополітенами. Наведене свідчить про усунення перешкод у реалізації учасниками справи своїх процесуальних прав.
Учасники судового процесу та їх представники повинні добросовісно користуватися процесуальними правами; зловживання процесуальними правами не допускається. Залежно від конкретних обставин суд може визнати зловживанням процесуальними правами дії, що суперечать завданню господарського судочинства, зокрема: 1) подання скарги на судове рішення, яке не підлягає оскарженню, не є чинним або дія якого закінчилася (вичерпана), подання клопотання (заяви) для вирішення питання, яке вже вирішено судом, за відсутності інших підстав або нових обставин, заявлення завідомо безпідставного відводу або вчинення інших аналогічних дій, спрямованих на безпідставне затягування чи перешкоджання розгляду справи чи виконання судового рішення (ч. 1, п. 1 ч. 2 ст. 43 ГПК України).
Разом з тим, суд звертає увагу сторін на те, що в Господарському суді Львівської області працює система «Електронний суд» за допомогою якого учасники судового процесу можуть подавати до суду процесуальні документи (позовні заяви, клопотання тощо) в електронному форматі. Крім того, відслідковувати рух та стан розгляду свого документа в суді, сплачувати судовий збір, а також подавати до суду заявки про отримання процесуальних документів в електронному вигляді по конкретній справі.
Адвокатом Зошієм Ю.Й. не обґрунтовано причини неможливості прибуття в судове засідання. Окрему увагу заявника суд звертає на перебування Львівської області у «помаранчевій зоні» карантинних обмежень, а не «червоній», установи систем органів правосуддя працюють в штатному режимі за дотримання всіма учасниками судових процесів санітарних обмежень. Тому, враховуючи тривалий час розгляду цієї справи, невиконання відповідачем вимог ухвали суду 02.12.2019р. в частині подання письмового пояснення із врахуванням висновків, викладених у постанові КГС ВСУ від 16.10.2019р. у цій справі, подання численних клопотань про відкладення розгляду справи суд трактує як необґрунтоване затягування судового розгляду справи. До того ж, у матеріалах справи міститься відзив на позов (вх.№634/19 від 08.01.2019р.). Іншими процесуальними правами та обов`язками відповідач не скористався.
Позиція третьої особи.
У поясненні по суті спору (вх.№13422/20 від 23.03.2020р.) представник ЛМР зазначив таке:
- станом на дату подання позову у відповідача закінчився термін дії дозвільних документів на встановлення тимчасової споруди, доказів зворотнього відповідач так і не подав, до того ж продовжує використовувати спірну споруду за відсутності необхідної дозвільної документації;
- термін дії договору оренди землі відповідача минув ще 30.12.2016р. та не був продовжений;
- щодо застосування ст.376 ЦК України, то зазначив, що у постанові ЗАГС від 15.08.2019р. у цій справі посилання на цю статтю в мотиваційній частині постанови відсутнє.
Враховуючи наведене, заявлені позовні вимоги Сихівської РА ЛМР підтримав повністю. У судове засідання 04.08.2020р. третя особа не зявилася.
Обставини справи.
01.03.2011 між Львівською міською радою та Фізичною особою - підприємцем Демчуком Олегом Михайловичем було укладено договір оренди землі, за умовами якого відповідач отримав в оренду земельну ділянку площею 0,0056 га, кадастровий № 4610136800:08:004:0011, яка знаходиться у м. Львові на вул. Стрийській. 107, для обслуговування малої архітектурної форми. Відповідно до п. 8 вказаного договору, з врахуванням змін внесених додатковими угодами від 11.09.2014 та від 15.09.2015, договір було укладено терміном до 30.12.2016.
Ухвалою Львівської міської ради від 02.03.2017 № 1568 «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова» (п.1), був продовжений термін здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах, що розміщені на території м. Львова до 31.05.2018 згідно з додатком 1. Під порядковим номером № 105 у додатку № 1 до вказаної ухвали зазначено відповідача.
Ухвалою Львівської міської ради від 17.05.2018 № 3417 «Про внесення змін до ухвал міської ради від 02.03.2017 № 1568, від 27.04.2017 № 1888 та від 26.10.2017 № 2526», подальший строк розміщення тимчасової споруди відповідачу продовжено не було.
Актом комісійного обстеження від 27.07.2018, складеним представниками позивача та КП «Адміністративно-технічне управління» встановлено, що на вул. Стрийській, 107 у м. Львові розміщена тимчасова споруда, яка належить ФОП Демчук О. М., однак, згідно ухвали Львівської міської ради від 17.05.2018 № 3417 термін здійснення підприємницької діяльності у вказаній тимчасовій споруді не продовжено.
Позивач листом від 01.08.2018 № 34-вих-6603 повідомив відповідача про виявлення факту самочинно встановленої тимчасової споруди за адресою: вул. Стрийська, 107 у м. Львові, з огляду на непродовження терміну здійснення підприємницької діяльності у вказаній споруді та її вилучення з переліку тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності відповідно до ухвали Львівської міської ради від 17.05.2018 № 3417.
27.08.2018 інженером КП «Адміністративно-технічне управління» було складено протокол № 1-081б про адміністративне правопорушення, у якому зазначено про самочинне встановлення відповідачем тимчасової споруди за адресою: вул. Стрийська, 107 у м. Львові, чим вчинено адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена статтею 152 КпАП України.
Постановою адміністративної комісії при виконавчому комітеті Сокільницької сільської ради від 19.09.2018, відповідача було притягнуто до адміністративної відповідальності за самочинне встановлення тимчасової споруди на вул. Стрийській, 107 у м. Львові, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850,00 грн, який відповідач оплатив 19.09.2018 (що підтверджується копією квитанції яка міститься в матеріалах справи).
Розпорядженням Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради від 18.09.2018 року № 543 «Про демонтаж тимчасової споруди за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 107» відповідачу було надано можливість в добровільному порядку забезпечити демонтаж тимчасової споруди в термін до 14.10.2018. Вказане розпорядження було скеровано відповідачу разом із супровідним листом від 19.09.2018 № 34-вих-8021, що підтверджується копією поштової квитанції від 06.10.2018, долученою до позовної заяви.
16.10.2018 комісією у складі представників позивача та КП «Адміністративно-технічне управління» було проведено повторне обстеження на вул. Стрийській, 107 у м. Львові, в результаті якого встановлено, що розпорядження від 18.09.2018 року № 543 відповідачем не виконано, а спірна тимчасова споруда не демонтована, про що було складено відповідний акт комісійного обстеження.
Управління комунальної власності ЛМР листом від 02.11.2018 № 4-2302-2107, повідомило Сихівську РА, що звернень від відповідача для продовження терміну дії договору на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення тимчасової споруди на вул. Стрийській, 107 у м. Львові не надходило.
Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР у відповідь на звернення позивача листом від 13.11.2018 за вих. №4-2401-1475 повідомило, що паспорт прив`язки розміщення тимчасової споруди за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 107 відповідачу не видавався.
Оскільки відповідач добровільно не виконав розпорядження Сихівської районної адміністрації ЛМР від 18.09.2018 року № 543 «Про демонтаж тимчасової споруди за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 107», позивач звернувся до суду із позовом про зобов`язання відповідача здійснити демонтаж тимчасової споруди, яка знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 107.
Станом на дату винесення рішення у матеріалах справи відсутні докази демонтажу спірної тимчасової споруди.
Оцінка суду.
Вказівки, що містяться у постанові суду касаційної інстанції, є обов`язковими для суду першої та апеляційної інстанцій під час нового розгляду справи (ч.1 ст. 316 ГПК України).
При цьому, касаційний суд у постанові від 16.10.2019р. зазначив, серед іншого, таке: «суди не звернули уваги на те, що встановлена відповідачем тимчасова споруда не є нерухомим майном, тому відсутні підстави для застосування до спірних правовідносин положень ст. 376 ЦК України.
Крім того, при вирішенні даного спору суди мали перш за все дослідити чи облаштування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності здійснено без дотримання зазначених вище правових норм, тобто самовільно, без відповідного дозволу, з порушенням наведеного законодавства та рішень міської ради з урахуванням ухвали Львівської міської ради від 02.03.2017 № 1568 та повноважень органу місцевого самоврядування вносити зміни до своїх попередніх рішень, якщо на підставі таких рішень виникли правовідносини користування і розміщення тимчасової споруди на спірній ділянці і відповідно здійснення підприємницької діяльності; з`ясувати наявність доказів, які підтверджують виникнення у відповідача прав користування земельною ділянкою або їх припинення».
Спірні правовідносини виникли у зв`язку з непродовженням відповідачеві терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасовій споруді, вилученням її з переліку тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності відповідно до ухвали Львівської міської ради від 17.05.2018 № 3417 та невиконанням відповідачем розпорядження Сихівської районної адміністрації від 18.09.2018 № 543 "Про демонтаж тимчасової споруди за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 107".
Відповідно до ст. 28 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" тимчасова споруда торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності - одноповерхова споруда, що виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюється тимчасово, без улаштування фундаменту. Тимчасова споруда для здійснення підприємницької діяльності може мати закрите приміщення для тимчасового перебування людей (павільйон площею не більше 30 квадратних метрів по зовнішньому контуру) або не мати такого приміщення.
Розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності здійснюється в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування.
Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 244 від 21.10.2011 передбачено, що підставою для розміщення тимчасової споруди є паспорт прив`язки тимчасової споруди (додаток 1) (п. 2.1 Порядку). Встановлення тимчасової споруди здійснюється відповідно до паспорта прив`язки (п. 2.20 Порядку). Відхилення від паспорта прив`язки тимчасової споруди не допускається (п. 2.21 Порядку). У разі закінчення строку дії, анулювання паспорта прив`язки, самовільного встановлення тимчасової споруди така тимчасова споруда підлягає демонтажу (п. 2.30 Порядку). Розміщення тимчасової споруди самовільно забороняється (п. 2.31 Порядку).
Відповідно до ст. 144 Конституції України, ст. 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" акти органів місцевого самоврядування, прийняті в межах наданих їм повноважень, є обов`язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об`єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території.
Ухвалою Львівської міської ради № 4526 від 23.04.2015 затверджено Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові, пунктом 2.1 якого передбачено, що розміщення тимчасових споруд здійснюється замовником відповідно до паспорту прив`язки, плану земельної ділянки та договору оренди земельної ділянки або договору окремих конструктивних елементів благоустрою. Місце встановлення тимчасових споруд повинно відповідати адресі, вказаній у паспорті прив`язки, та плану земельної ділянки або схемі прив`язки.
Порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові затверджений Положенням про порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові, затвердженого ухвалою Львівської міської ради № 4526 від 23.04.2015р. Згідно вказаного Положення, саме районна адміністрація відповідальна за демонтаж тимчасових споруд, які самовільно встановлені, для встановлення яких закінчився термін дії договору оренди земельної ділянки або договору оренди окремих конструктивних елементів благоустрою.
Відповідно до вказаного Порядку самовільно встановлена ТС - ТС, яка встановлена за відсутності одного із документів, передбачених цим Положенням: ухвали міської ради, договору оренди земельної ділянки чи договору оренди окремих конструктивних елементів благоустрою, паспорту прив`язки ТС.
Згідно п.7.1. Порядку демонтажу підлягають ТС:
7.1.1. Для встановлення яких закінчився термін дії договору оренди окремих
конструктивних елементів благоустрою або термін дії договору оренди земельної
ділянки і суб`єкту господарювання відмовлено у його продовженні.
7.1.2. Самовільно встановлені.
7.1.3. Зовнішній вигляд яких не відповідає виданому паспорту прив`язки або погодженому проекту та суб`єкту господарювання мотивовано відмовлено у внесенні змін до паспорту прив`язки чи проекту.
7.1.4. Розміщені з порушенням вимог пунктів 2.5 та 2.6 цих Правил.
Виконуючи вказівки касаційної інстанції, дослідивши матеріали справи, суд констатує повну відсутність будь-яких дозвільних документів у відповідача на розміщення тимчасової споруди за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 107. Так, договір оренди землі закінчився 30.12.2016р. та продовжений відповідачу не був, договір на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою для розміщення тимчасової споруди відсутній, паспорт прив`язки цієї споруди відсутній. Зазначені документи так і не були подані відповідачем протягом всього часу розгляду цієї справи. Інших доказів, які б підтверджували виникнення у відповідача права користування земельною ділянкою, ФОП Демчук О.М. не подав. Ухвалою Львівської міської ради від 17.05.2018 №3417 спірна тимчасова споруда вилучена з Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м.Львові. Доказів звернень від ФОП Демчук О.М. для продовження терміну дії договору на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення тимчасової споруди на вул.Стрийській,107 у м.Львові не подано. У відповідь на звернення Сихівської районної адміністрації ЛМР ( лист від 25.10.2018 №4-34-2514) начальник управління архітектури та урбаністики листом від 13.11.2018р. №4-2401-1475 повідомив, що паспорт прив`язки розміщення тимчасової споруди за адресою: м.Львів, вул. Стрийська,107 ФОП Демчук О.М. не видавався.
Ухвалою Львівської міської ради від 17.05.2018 № 3417 «Про внесення змін до ухвал міської ради від 02.03.2017 № 1568, від 27.04.2017 № 1888 та від 26.10.2017 № 2526», подальший строк розміщення тимчасової споруди відповідачу продовжено не було. Щодо повноважень органу місцевого самоврядування вносити зміни до своїх попередніх рішень, якщо на підставі таких рішень виникли правовідносини користування і розміщення тимчасової споруди на спірній ділянці і відповідно здійснення підприємницької діяльності, то Конституційним Судом України в рішенні № 7-рп/2009 від 16 квітня 2009 року у справі № 1-9/2009 за конституційним поданням Харківської міської ради щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 19, статті 144 Конституції України, статті 25, частини чотирнадцятої статті 46, частин першої, десятої статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (справа про скасування актів органів місцевого самоврядування) вирішено, що в аспекті конституційного подання положення частини другої статті 19, статті 144 Конституції України, статті 25, частин першої, десятої статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР (з наступними змінами) стосовно права органу місцевого самоврядування скасовувати свої раніше прийняті рішення та вносити до них зміни необхідно розуміти так, що орган місцевого самоврядування має право приймати рішення, вносити до них зміни та/чи скасовувати їх на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Тому, за факту відсутності будь-яких дозвільних документів, визначених наведеними вище нормативними актами, спірна тимчасова будівля є самовільно встановленою і підлягає демонтажу, а позовні вимоги - задоволенню повністю.
Судові витрати.
Щодо стягнення судових витрат, то сплачений позивачем судовий збір в силу вимог ст. 129 ГПК України покладається на відповідача повністю.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 129, 219-221, 236-241 Господарського процесуального кодексу України, суд
ВИРІШИВ:
1. Позовні вимоги задоволити повністю.
2. Зобов`язати Фізичну особу-підприємця Демчука Олега Михайловича ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) здійснити демонтаж тимчасової споруди, яка знаходиться за адресою: вул. Стрийська, 107 у м.Львові. Стягувач: Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради (79049, м. Львів, проспект Червоної Калини, 66, код ЄДРПОУ 25258931).
3. Стягнути з Фізичної особи-підприємця Демчука Олега Михайловича ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) на користь Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради (79049, м. Львів, проспект Червоної Калини, 66, код ЄДРПОУ 25258931) 1' 762,00 грн. судового збору.
4. Відповідно до ч. 1 ст. 241 ГПК України рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
5. Апеляційну скаргу на рішення суду можна подати в порядку, визначеному Господарським процесуальним кодексом України.
6. Інформацію у справі, яка розглядається, можна отримати за такою веб-адресою: http://lv.arbitr.gov.ua.
Повний текст рішення складено та підписано 10.08.2020р.
Суддя І.Б. Козак