Рішення № 90749005, 03.08.2020, Львівський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
03.08.2020
Номер справи
380/3529/20
Номер документу
90749005
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа №380/3529/20

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

03 серпня 2020 року

м. Львів

Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Сакалоша Володимира Миколайовича розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області про визнання неправомірними дій, зобов`язання здійснити перерахунок пенсії,-

в с т а н о в и в:

На розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1 , позивач) до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області (далі - ГУ ПФУ у Львівській області, відповідач), в якій позивач просить суд:

- визнати неправомірними дії Головного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області щодо відмови ОСОБА_1 у здійсненні перерахунку пенсії на підставі довідки Прокуратури Львівської області від 28.02.2020 р. №18-749 вих-20;

- зобов`язати Головне управління Пенсійного Фонду України у Львівській області здійснити перерахунок призначеної ОСОБА_1 раніше пенсії за вислугу років, без обмеження її граничного розміру, відповідно до ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру» № 1789-ХІІ від 05.11.1991 р. в редакції, чинній на момент призначення йому пенсії, у зв`язку з прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №657 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури», відповідно до довідки Прокуратури Львівської області від 28.02.2020 року №18-749 вих-20, виходячи з розміру 90 відсотків від суми заробітної плати за аналогічною посадою в розрізі відповідних складових, до якої прирівняна посада, починаючи з 04.03.2020 р. та здійснити відповідні виплати;

- стягнути з Державного бюджету на користь ОСОБА_1 витрати на оплату судового збору в сумі 840,80 грн, а також допустити до негайного виконання рішення суду в частині зобов`язання Головного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області здійснення перерахунку та виплати пенсії за вислугу років у межах суми стягнення за один місяць.

Ухвалою від 14.05.2020 суд відкрив провадження в адміністративній справі.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що відповідачем, на думку ОСОБА_1 протиправно відмовлено йому у здійсненні перерахунку пенсії на підставі довідки про грошове забезпечення виданої Прокуратурою Львівської області. В обґрунтування відмови відповідач зазначив, що перерахунок пенсії працівникам прокуратури відповідно до рішення Конституційного Суду України від 13.12.2019 №7-р(ІІ)2019 буде проведений після прийняття відповідного нормативно-правового акту та настання обставин, передбачених ч.20 ст.86 Закону №1697-VІІ. На переконання позивача, така відмова відповідача очевидно є невиконанням рішення Конституційного Суду України, тому вважає, дії ГУ ПФУ у Львівській області щодо відмови у проведенні перерахунку його пенсії неправомірними.

ГУ ПФУ у Львівській області надало відзив на позовну заяву (вх. №28858 від 10.06.2020). Позовні вимоги відповідач вважає необґрунтованими та такими що задоволенню не підлягають. Відповідач вказує що рішенням Конституційного Суду України 13.12.2019 №7-р(ІІ)2019 визнано неконституційним положення ч.20 ст.86 Закону №1697-VІІ, яким передбачено, що умови та порядок перерахунку призначених пенсії працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України, водночас відповідно до зазначеного рішення працівникам прокуратури перерахунок пенсії згідно Закону України «Про прокуратуру» проводиться зокрема у зв`язку з підвищенням заробітної плати прокурорським працівникам на рівні умов та складових заробітної плати відповідних категорій працівників, які проходять службу в органах і установах прокуратури на момент виникнення права на перерахунок. Так 11.12.2019 Кабінет Міністрів України прийняв постанову №1155 якою установлено, що зміна розмірів посадових окладів для працівників прокуратури, передбачених цією постановою не є підставою для перерахунку пенсій що призначені згідно Законом України «Про прокуратуру».

Відповідач вважає, що оскільки після 13.12.2019 підвищення заробітної плати працівникам прокуратури не здійснювалося та інші підстави які б передбачали можливість здійснення перерахунку пенсії позивачу відсутні, адже постанова №1155 набрала чинності 11.12.2019, то немає підстав для здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1 . Щодо решти вимог відповідач зазначає, що відповідно до абз.6 ч.15 ст.86 Закону №1697, а також положень Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» максимальний розмір пенсії призначених зокрема відповідно до Закону України «Про прокуратуру» не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів установлених для осіб які втратили працездатність.

ОСОБА_1 надав відповідь на відзив (вх. №30335 від 18.06.2020). Заперечення відповідача позивач вважає необґрунтованими. Вказує що призначення пенсії та проведення її перерахунку є різними формами реалізації права громадянина на пенсійне забезпечення, а тому при проведенні перерахунку пенсії застосуванню підлягає редакція статті Закону, якою визначався порядок та розміри відповідного пенсійного забезпечення саме на момент призначення пенсії.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши та оцінивши докази, які мають значення для справи, суд встановив наступне.

ОСОБА_1 з 02.10.2001 перебуває на обліку в Пенсійному фонді України, як одержувач пенсії за вислугу років відповідно до Закону України «Про прокуратуру» (даний факт сторонами не заперечується).

Прокуратурою Львівської області ОСОБА_1 видано Довідку про розмір заробітної плати (грошового забезпечення) що враховується для перерахунку пенсій від 28.02.2020 №18-749вих.-20.

Як зазначає позивач, що не спростовано відповідачем 04.03.2020 ОСОБА_1 звернувся до Залізничного відділу обслуговування громадян в м. Львові (сервісний центр) Управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області із заявою про перерахунок пенсії за вислугу років відповідно у зв`язку з підвищенням посадових окладів працівників прокуратури.

Листом від 11.03.2020 №1300-0210-8/13028 Залізничний відділ обслуговування громадян в м. Львові (сервісний центр) Управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області повідомив ОСОБА_1 що за інформацією Відділу з питань перерахунків пенсій №7 Управління застосування пенсійного законодавства ГУ ПФУ у Львівській області, перерахунок пенсій працівникам прокуратури відповідно до рішення Конституційного Суду України від 13.12.2019 №7-р(ІІ)2019 буде проведений після прийняття відповідного підзаконного акта та настання обставин передбачених ч.20 ст.86 Закону №1697-VІІ.

24.03.2020 ОСОБА_1 звернувся із аналогічною заявою до начальника ГУ ПФУ у Львівській області, зазначивши про вищезгадану відповідь на свою заяву від 04.03.2020.

Розглянувши звернення позивача, листом від 17.04.2020 №2207-2509/Л-02/8-1300/20 ГУ ПФУ у Львівській області зокрема повідомило позивача що у довідці вказані складові заробітної плати станом на 06.09.2017 ,а також посилання на рішення Конституційного Суду України від 13.12.2019 №7-р (ІІ)2019 та постанову КМУ від 30.08.2017 №657 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури» ,яка не є підставною для проведення перерахунку пенсії, оскільки перерахунок пенсії проводиться у разі збільшення складових заробітної плати для працівників прокуратури після 13.12.2019. Водночас повідомило, що Залізничним відділом обслуговування громадян в м. Львові (сервісним центром) надавалася позивачу відповідь щодо підстав для проведення перерахунку пенсії.

Не погоджуючись з викладеним у вищезазначених листах, ОСОБА_1 звернувся до суду з цим позовом.

У зв`язку з перебуванням головуючого судді у плановій щорічній відпустці, суд приймає рішення по справі у перший робочий день.

Надаючи оцінку спірним правовідносинам суд зазначає таке.

Відповідно до положень частини 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно зі статтею 46 Конституції України, громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

За приписами пункту 6 частини 1 статті 92 Конституції України, основи соціального захисту, форми і види пенсійного забезпечення визначаються виключно законами України.

Пенсійне забезпечення прокурорів і слідчих було визначено статтею 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 № 1789-ХІІ (далі також Закон №1789-ХІІ).

Як видно з відзиву на позовну заяву, позивач перебуває на обліку в органах Пенсійного фонду України та з 02.10.2001 отримує пенсію за вислугу років відповідно до статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру». Також суд бере до уваги, що постановою Залізничного районного суду м. Львова по справі №462/4331/16-а було зобов`язано УПФУ у Залізничному районі м. Львова здійснити ОСОБА_1 перерахунок розміру призначеної пенсії за вислугу років відповідно до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» з розрахунку 90% від суми місячного (чинного заробітку) відповідної посади працівників прокуратури згідно довідки прокуратури Львівської області №18/1173 від 18.07.2016 року про заробітну плату, починаючи з 10 лютого 2016 року.

На дату призначення позивачу пенсії питання пенсійного забезпечення працівників органів прокуратури було врегульоване положеннями статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 №1789-ХІІ, частина перша якої (в редакції, чинній на час призначення пенсії позивачу) встановлювала, що прокурори і слідчі зі стажем роботи не менше 20 років, у тому числі зі стажем роботи на посадах прокурорів і слідчих прокуратури не менше 10 років, мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку. Пенсія призначається в розмірі 80 відсотків від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати, до котрої включаються всі види оплати праці, на які нараховуються страхові внески, одержуваної перед місяцем звернення за призначенням пенсії. За кожен повний рік роботи понад 10 років на цих посадах пенсія збільшується на 2 відсотки, але не більше 90 відсотків від суми місячного (чинного) заробітку.

Підстави та порядок перерахунку пенсій прокурорам визначались частиною дванадцятою цієї статті, відповідно до якої обчислення (перерахунок) пенсій провадиться за документами пенсійної справи та документами, додатково поданими пенсіонерами, виходячи з розміру місячного заробітку за відповідною посадою, з якої особа вийшла на пенсію, станом на час звернення за призначенням або перерахунком.

Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 №76-VIII частину вісімнадцяту статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» №1789-ХІІ викладено у такій редакції: «Умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України».

Крім того, 15.07.2015 набрав чинності Закон України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 №1697-VII та на цій підставі втратила чинність частина вісімнадцята статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» №1789-ХІІ.

Разом з цим, порядок пенсійного забезпечення працівників прокуратури урегульовано статтею 86 Закону України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 №1697-VII, відповідно до частини двадцятої якої (у редакції Закону України від 28.12.2014 №76-VIII) умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України.

При цьому, Кабінетом Міністрів України не прийнято жодного нормативно-правового акта, який би регулював умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури.

Постановою Верховного Суду від 24.04.2019 у справі № 826/8546/18 залишено без змін рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 07.11.2018 та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 31.01.2019, якими визнано протиправною бездіяльність Кабінету Міністрів України в частині неприйняття порядку та умов перерахунку пенсій працівникам прокуратури та зобов`язано Кабінет Міністрів України протягом 30 днів з дня набрання рішенням законної сили вжити заходів та прийняти рішення про встановлення порядку та умов перерахунку пенсій працівникам прокуратури.

При цьому, Верховний Суд звернув увагу, що Кабінет Міністрів України протягом тривалого часу ухиляється від прийняття рішення про встановлення порядку та умов перерахунку пенсій працівникам прокуратури, необхідність прийняття яких Законом покладено саме на Уряд.

Неприйняття Кабінетом Міністрів України нормативно-правового акта, який би визначав умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури, не може бути підставою для відмови пенсіонеру у такому перерахунку, оскільки це порушує статтю 22 Конституції України.

Більш того, рішенням Конституційного Суду України від 13 грудня 2019 року № 7-р(ІІ)/2019 у справі № 3-209/2018(2413/18, 2807/19) визнано таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), положення частини двадцятої статті 86 Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року №1697-VII зі змінами, яким передбачено, що умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України. Положення частини двадцятої статті 86 Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII зі змінами, визнане неконституційним, втрачає чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України цього Рішення.

Пунктом 3 установлено такий порядок виконання цього рішення:

- частина двадцята статті 86 Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII зі змінами не підлягає застосуванню з дня ухвалення Конституційним Судом України цього Рішення;

- частина двадцята статті 86 Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII підлягає застосуванню в первинній редакції: « 20. Призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв`язку з підвищенням заробітної плати прокурорським працівникам на рівні умов та складових заробітної плати відповідних категорій працівників, які проходять службу в органах і установах прокуратури на момент виникнення права на перерахунок. Перерахунок призначених пенсій проводиться з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув право на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Пенсія працюючим пенсіонерам перераховується також у зв`язку з призначенням на вищу посаду, збільшенням вислуги років, присвоєнням почесного звання або наукового ступеня та збільшенням розміру складових його заробітної плати в порядку, передбаченому частинами другою, третьою та четвертою цієї статті, при звільненні з роботи або за кожні два відпрацьовані роки».

У своєму рішенні від 13 грудня 2019 року № 7-р(ІІ)/2019 Конституційний суд України зазначив, що працівник прокуратури, який досяг передбаченого законом віку для припинення повноважень після здійснення професійної діяльності протягом визначеного строку, набуває право на отримання пенсії. Пенсійне забезпечення таких працівників здійснюється відповідно до статті 86 Закону.

Частина двадцята статті 86 Закону в первинній редакції передбачала низку підстав для перерахунку призначених пенсій. Проте згідно з чинною редакцією оспорюваного положення Закону, умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури вже не врегульовуються Законом, а повноваження щодо їх визначення делеговано Кабінету Міністрів України.

Враховуючи міжнародні стандарти діяльності органів прокуратури та юридичні позиції Конституційного Суду України, метою нормативного регулювання, зокрема питань соціального захисту працівників прокуратури, є уникнення втручання інших органів влади в діяльність прокуратури з метою додержання принципу поділу влади та закріплення виключно на рівні закону питань пенсійного забезпечення працівників прокуратури.

До повноважень Кабінету Міністрів України законодавець відніс право визначати умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури без закріплення на законодавчому рівні відповідних критеріїв, чим поставив у залежність фінансування пенсійного забезпечення прокурорів від виконавчої влади. Таке нормативне регулювання призводить до втручання виконавчої влади в діяльність органів прокуратури, а також до недотримання конституційної вимоги щодо здійснення органами державної влади своїх повноважень у встановлених Конституцією України межах і відповідно до законів України.

Конституційний Суд України констатував, що питання пенсійного забезпечення прокурорів, у тому числі умови та порядок перерахунку призначених їм пенсій, має визначати Верховна Рада України законом, а не Кабінет Міністрів України підзаконним актом.

Таким чином, з сукупного аналізу вищевикладеного, суд вважає необґрунтованим посилання відповідача на відсутність визначеного Кабінетом Міністрів України порядку, який би надав можливість здійснення перерахунку ОСОБА_1 пенсії за вислугою років відповідно до статті 86 Закону України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 № 1697.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку, що наявні правові підстави для визнання протиправними дій ГУ ПФУ у Львівській області в щодо відмови у проведенні перерахунку пенсії ОСОБА_1 на умовах викладених і його заяві від 04.03.2020.

Щодо позовної вимоги позивача: «зобов`язати Головне управління Пенсійного Фонду України у Львівській області здійснити перерахунок призначеної ОСОБА_1 раніше пенсії за вислугу років, без обмеження її граничного розміру, відповідно до ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру» № 1789-ХІІ від 05.11.1991 р. в редакції, чинній на момент призначення йому пенсії, у зв`язку з прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №657 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури», відповідно до довідки Прокуратури Львівської області від 28.02.2020 року №18-749 вих-20, виходячи з розміру 90 відсотків від суми заробітної плати за аналогічною посадою в розрізі відповідних складових, до якої прирівняна посада, починаючи з 04.03.2020 р. та здійснити відповідні виплати» суд зазначає таке.

Відповідно до положень статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» обчислення (перерахунок) пенсій провадиться за документами пенсійної справи та документами, додатково поданими пенсіонерами, виходячи з розміру місячного заробітку за відповідною посадою, з якою особа вийшла на пенсію, станом на час звернення за перерахунком.

При цьому, призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв`язку з підвищенням заробітної плати прокурорським працівникам на рівні умов та складових заробітної плати відповідних категорій працівників, які проходять службу в органах і установах прокуратури на момент виникнення права на перерахунок.

У свою чергу, із заявою щодо перерахунку пенсії, позивач звернувся до відповідача 04.03.2020.

На підставі наведеного суд дійшов висновку, що ГУ ПФ України у Львівській області повинне провести перерахунок та виплату раніше призначеної пенсії за вислугою років на підставі заяви ОСОБА_1 , документів пенсійної справи, довідки прокуратури Львівської області від 28.02.2020 року №18-749 вих.20 та у відповідності до статті 86 Закону України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 № 1697, з розрахунку 90% від суми середньомісячного заробітку за відповідною (прирівняною) посадою без обмеження максимального розміру пенсії починаючи з 04.03.2020 та з урахуванням раніше проведених виплат.

Відповідно до частини першої статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі - КАС України) завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.

Частиною першою статті 6 КАС України передбачено, що суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого зокрема людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави.

Відповідно до частини 1статті 9 КАС України, розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Згідно зі статтею 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

З урахуванням положень статті 139 КАС України, судовий збір підлягає стягненню на користь позивача.

Щодо вимоги позивача в частині допущення до негайного виконання рішення суду в частині зобов`язання Головного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області здійснення перерахунку та виплати пенсії за вислугу років у межах суми стягнення за один місяць, то така задоволенню не підлягає з огляду на наступне.

Щодо вимоги позивача щодо звернення рішення до негайного виконання, суд зазначає наступне.

Відповідно до ст. 371 КАС України негайно виконуються рішення суду про: 1) присудження виплати пенсій, інших періодичних платежів з Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів - у межах суми стягнення за один місяць; 2) присудження виплати заробітної плати, іншого грошового утримання у відносинах публічної служби - у межах суми стягнення за один місяць; 3) поновлення на посаді у відносинах публічної служби; 4) припинення повноважень посадової особи у разі порушення нею вимог щодо несумісності; 5) уточнення списку виборців; 6) усунення перешкод та заборону втручання у здійснення свободи мирних зібрань; 7) накладення арешту на активи, що пов`язані з фінансуванням тероризму та стосуються фінансових операцій, зупинених відповідно до рішення, прийнятого на підставі резолюцій Ради Безпеки ООН, зняття арешту з таких активів та надання доступу до них.

Негайно також виконуються рішення суду, прийняті в адміністративних справах, визначених пунктами 1, 5 ч. 1 ст. 263, пунктами 1-4 частини першої ст. 283 цього Кодексу.

Отже рішення суду про зобов`язання здійснити перерахунок пенсії та її виплату з урахуванням вже виплачених сум в контексті ст. 371 КАС України не підлягає негайному виконанню, оскільки в даному випадку судом не присуджена конкретна сума пенсії, яка підлягає стягненню з державного бюджету, а лише зобов`язано відповідача здійснити її перерахунок та виплату з урахуванням виплачених сум.

За наведених обставин, оцінивши докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні, суд дійшов висновку, що адміністративний позов підлягає до часткового задоволення.

Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

В И Р І Ш И В:

Адміністративний позов задовольнити частково.

Визнати неправомірними дії Головного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області щодо відмови ОСОБА_1 у здійсненні перерахунку пенсії на підставі довідки Прокуратури Львівської області від 28.02.2020 р. №18-749 вих-20;. - Зобов`язати Головне управління Пенсійного Фонду України у Львівській області провести перерахунок та виплату призначеної ОСОБА_1 раніше пенсії за вислугу років, без обмеження її граничного розміру, відповідно до ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру» № 1789-ХІІ від 05.11.1991 р. в редакції, чинній на момент призначення йому пенсії, у зв`язку з прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №657 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури», відповідно до довідки Прокуратури Львівської області від 28.02.2020 року №18-749 вих-20, виходячи з розміру 90 відсотків від суми заробітної плати за відповідною (прирівняною) посадою, починаючи з 04.03.2020 р. з урахуванням раніше проведених виплат.

Стягнути з бюджетних асигнувань Головного управління пенсійного фонду у Львівській області (79016, м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10; ЄДРПОУ 13814885) за рахунок його бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) судовий збір в сумі 840 (вісімсот сорок) грн. 80 коп.

В задоволенні решти вимог відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до суду апеляційної інстанції через Львівський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Суддя В.М. Сакалош