
Справа № 344/18749/19
Провадження № 2/344/1125/20
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
ЗАОЧНЕ
08 липня 2020 року м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі:
головуючого-судді Домбровської Г.В.,
секретаря Бухвак І.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження в приміщенні суду цивільну справу за позовом Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до ОСОБА_1 , третя особа: третя особа: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська,-
В С Т А Н О В И В:
Представник Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради» (надалі "Позивач") звернувся до суду з вказаним позовом до ОСОБА_1 ( надалі "Відповідач"), третя особа: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Івано-Франківська, в обґрунтування якого зазначив, що відповідно до містобудівних умов та обмеження для проектування об`єкта будівництва від 02.07.2019 року за № 108-31.2.1-01 ОСОБА_1 є замовником реконструкції квартири АДРЕСА_1 .
Враховуючи дані обставини, на виконання вимог ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», фінансове управління 09.10.2019 року звернулось до замовника будівництва з листом №409/16.5-15/35в в в якому роз`яснено необхідність укладення договору та запропоновано звернутись із відповідною заявою про його укладення. Однак даний лист було залишено без належного реагування.
Беручи до уваги дані обставини, визначенні повноваження відповідно до Положення про фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури міста», фінансовим управлінням було здійснено підготовлено проект договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури міста з додатком та з пропозицією про укладення договору про пайову участь замовників будівництвау створенні і розвитку інженерно- транспортної та соціальної інфраструктури міста та направлено замовнику будівництва для підписання. Однак договір підписаний не був.
ОСОБА_1 зобов`язана укласти договір про пайову участь замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури міста. Запропонований проект договору містить всі істотні умови договору та його зміст відповідає типовому договору затвердженого рішенням Івано-Франківської міської ради №1231-38 від 18.10.2013 року.
Фінансовим управлінням було здійснено всі дії, необхідні для укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури м.Івано-Франківська, запропонований для підписання проект договору з додатком містить всі реквізити та істотні умови, необхідні для договорів такого виду, інші домовленості сторін щодо укладення договору та його умов відсутні.
Представник позивача подав заяву про розгляд справи у його відсутності, просив позов задоволити в повному обсязі.
Відповідач в судове засідання не з"явилась, про місце і час розгляду справи повідомлялась у встановленому законом порядку.
Третя особа: представник Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради в судове засідання не з"явився, про місце і час розгляду справи повідомлявся у встановленому законом порядку.
Оскільки відповідач належним чином повідомлена про дату, час і місце судового розгляду, про причини своєї неявки в судове засідання не повідомила, відзиву не подала, а позивач не заперечує проти заочного розгляду справи, суд на підставі ст. 280 ЦПК України на місці ухвалив про заочний розгляд справи.
Відповідно до ч.2 ст. 247 Цивільного процесуального кодексу України (надалі - «ЦПК України») у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Проаналізувавши викладені в позовній заяві пояснення Позивача, дослідивши матеріали справи, оцінивши докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів, Судом встановлено наступне.
З позовної заяви вбачається, що обов`язок укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури міста настає з моменту наміру реконструкції квартири з добудовою , а отримавши містобудівні умови та обмеженя на проектрування об`єкта будівництва від 02.07.2019 за № 108-31.2.1-01 по об`єкту реконструкції квартири АДРЕСА_1 , ОСОБА_1 підтвердила свій намір реконструкції вказаної квартири.
При цьому правовідносини між фінансовим управлінням та ОСОБА_1 виникли вже з моменту направлення пропозиції з проектом договору у двох примірниках, та в подальшому з винесенням ухвали про відкриття провадження у справі. Тобто під час даних подій та фактів застосовувався Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності", тому з врахуванням ст. 58 Конституції України, рішення Конституційного суду України від 09.02.1999 року №1-рп/99, вважає, що до спірних правовідносин повинні застосовуватись норми Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", а не Закон України "Про внесення змін до деяких хаконодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні".
Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні" не передбачено укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури міста, натомість визначено, що орган місцевого самоврядування на заяву замовника будівництва надає йому розрахунок пайової участі.
Згідно ст. 4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів. суд розглядає цивільні справи в межах заявлених вимог і на підставі представлених сторонами доказів.
Відповідно до ч.3 ст.12 ЦПК України кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Згідно ч.1 ст.13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.
Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини.
Відповідно до листа Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради затверджено рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 22.05.2019 року №607 та наказ управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради від 02.07.2019 року №39 про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об"єкта будівництва ОСОБА_1 для реконструкції квартири з добудовою та надбудовою на АДРЕСА_2 (а.с. 7-8).
Згідно копії наказу від 02.07.2019 року управлінням архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради затверджено містобудівні умови та обмеження для проектування об`єкта будівництва ОСОБА_1 для реконструкції квартири АДРЕСА_1 .
Відповідно до копії листа від 09.10.2019 року №409/16.5--15/35в Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради зверталось до ОСОБА_1 з роз`ясненням щодо необхідності звернення із заявою до виконавчого комітету міської ради через Центр надання адміністративних послуг про укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (а.с.9).
Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради надіслало ОСОБА_1 для розгляду та підписання проект договору у двох примірниках про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (а.с.10-11). Згідно додатку до договору розмір пайової участі складає 32 249,15 грн.
До матеріалів позову долучено також довідку-розрахунок розміру пайового внеску (а.с.13).
Запропонованим відповідачу проектом договору та розрахунком, що є невід`ємною частиною цього договору, розмір пайової участі визначено в сумі 32 249,15 грн., що становить 4 відсотки від вартості будівництва (реконструкції) об"єкта містобудування для житлових будинків.
Запропонований проект договору містить всі істотні умови договору та його зміст відповідає типовому договору затвердженого рішенням Івано-Франківської міської ради №1231-38 від 18.10.2013 року.
Правові та організаційні основи містобудівної діяльності визначені Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Положеннями ст. 40 зазначеного Закону ( в редакції на час виникнення спірних правовідносин) встановлено, що порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту встановлюють органи місцевого самоврядування відповідно до цього Закону.
Величина пайової участі у розвитку інфраструктури міста визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об`єкта, визначеної згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами. При цьому не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій.
Беручи до уваги дані обставини, повноваження відповідно до Положення про фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створені та розвитку інженерно- транспортної та соціальної інфраструктури міста», фінансовим управлінням було здійснено попередній розрахунок розміру пайового внеску, підготовлено проект договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста та разом із пропозицією №409/16.5-15/18в направлено замовнику будівництва для підписання. Однак договір підписаний не був.
Відповідно до Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створені та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста» пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до бюджету м.Івано-Франківська коштів на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Івано-Франківська у розмірах: 7 відсотків вартості будівництва (реконструкції) об`єкта містобудування - для нежитлових будівель та споруд та 4 відсотки вартості будівництва (реконструкції) об`єкта містобудування - для житлових будинків.
Замовники будівництва залучаються до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста виключно на підставі укладених з виконавчим комітетом та фінансовим управлінням договорів про пайову участь (п.1.2 Положення).
Для укладання такого договору замовник зобов`язаний повідомляти виконавчий комітет про будь-які вчинені ним дії щодо забудови земельної ділянки , відповідно до діючого законодавства та звернутися про укладання Договору про пайову участь (п.1.3 Положення).
Договір про пайову участь укладається на підставі звернення замовника будівництва на ім`я заступника міського голови (п.4.4 Положення).
Відповідно до ч.9 ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовникам про його укладання, але до прийняття об`єкта будівництва в експлуатацію.
На момент пред`явлення позову до суду інформація про завершення будівництва відсутня.
Аналіз положень ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» свідчить про те, що обов`язок ініціювати укладення договору про пайову участь покладено саме на замовника будівництва.
Визначений частиною дев`ятою статті 40 Закону ( в редакції на час виникнення спірних правовідносин) строк тривалістю у п`ятнадцять робочих днів встановлений для добровільного виконання замовником будівництва обов`язку звернутися до органу місцевого самоврядування з метою укладення договору про пайову участь. Ухилення замовника будівництва від ініціювання укладення цього договору до прийняття об`єкта нерухомого майна в експлуатацію є порушенням обов`язку, прямо передбаченого чинним законодавством. Факт реєстрації декларації про готовність до експлуатації багатоквартирного житлового будинку не звільняє замовника будівництва від обов`язку укласти договір про пайову участь після такої реєстрації.
Аналогічний правовий висновок міститься в постанові Великої Палати Верховного Суду від 22 серпня 2018 року у справі №339/388/16-ц.
На виконання цих вимог закону, рішенням Івано-Франківськ міської ради від 18 жовтня 2013 року №1231-38 затверджено положення про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. В п. 3.1 Положення вказано, що замовник зобов`язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. В свою чергу замовниками є особи, які одержують дозвільні документи на проектування та будівництво, здійснюють замовлення проектно-кошторисної, землевпорядної документації, мають намір щодо забудови (а.с.23-32).
Захист цивільних прав та інтересів, що встановлений договором або законом передбачений ст. 16 ЦК України. А саме, п. 1 ч. 2 ст. 16 ЦК України передбачає спосіб захисту цивільних прав та інтересів як визнання права.
Згідно зі ст. 509 ЦК України зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.
Крім того, згідно з статтею 526 ЦК України зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Відповідно до ст. 628 ЦК України зміст договору становлять умови, визначені на розсуд сторін і погодженні ними, та умови, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства.
Відповідно до ст.ст. 627, 630 ЦК України сторони в договорі не можуть відступити від положень актів цивільного законодавства, якщо в цих актах прямо вказано про це, а також у разі, якщо обов`язковість для сторін положень актів цивільного законодавства випливає з їх змісту або із суті відносин між сторонами.
Сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості. Договором може бути встановлено, що його окремі умови визначаються відповідно до типових умов договорів певного виду, оприлюднених у встановленому порядку.
Невід`ємною частиною договору є розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.
Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається протягом десяти робочих днів з дня реєстрації органом місцевого самоврядування звернення замовника про укладення договору про пайову участь та доданих до нього документів, що підтверджують вартість будівництва об`єкта, з техніко-економічними показниками (ч. 8 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" ).
Частинами 5 та 6 статті 40 "Про регулювання містобудівної діяльності" передбачено, що величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об`єкта, визначеної згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами. При цьому не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій.
Розмір пайового внеску в проекті договору про пайову участь, який фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради просить визнати укладеним був визначений на основі
опосередкованої вартості спорудження 1 м.кв. об`єкту в Івано-Франківській області встановленого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.12.2018 р. № 335 у розмірі 8879,17 грн (без ПДВ)
Відповідно до поданого позивачем розрахунку розміру пайового внеску загальний розмір пайового внеску складає 32 249,15 грн.
Посилання позивача на п. 2.10 Положення є безпідставними, оскільки порядок визначення розміру пайової участі відповідно до "Про регулювання містобудівної діяльності" (ч. 5 ст. 40) визначається з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об`єкта.
Отже, орган місцевого самоврядування відповідно до ч. 1 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" вправі визначати тільки порядок залучення, порядок розрахунку розміру і порядок використання коштів пайової участі, однак в жодному випадку не має права змінювати методику розрахунку розміру пайового внеску.
Судом встановлено, що відповідач не виконав обов`язку щодо укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Івано-Франківська, передбаченого Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядком залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Івано-Франківська, а тому суд дійшов висновку про наявність правових підстав для визнання укладеним між сторонами такого договору в редакції Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.
Згідно із ч. 1 ст. 141 ЦПК України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.
Тому з відповідача слід стягнути в користь позивача судовий збір в розмірі 1 921 грн., оскільки позивачем документально підтверджено понесення таких витрат.
На підставі викладеного, відповідно до ст. ст. 11, 81, 526, 527, 530 Цивільного Кодексу України, ст. 4 Закону України «Про архітектурну діяльність», ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» керуючись ст. ст. 12, 13, 141, 247, 259, 263, 265, 273, 280-282 Цивільного процесуального кодексу України, суд,
В И Р І Ш И В :
Позов Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до ОСОБА_1 , третя особа: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська, - задовольнити.
Визнати укладеним договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Івано-Франківська між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради (м.Івано-Франківськ вул.Грушевського,21, код ЄДРПОУ 04054346), фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (м.Івано-Франківськ вул..Дністровська,28, код ЄДРПОУ 02314062) та ОСОБА_1 ( АДРЕСА_3 ) в редакції фінансового управління:
ДОГОВІР № _
про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку
інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста
м. Івано-Франківськ " ____"____201 р.
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради (далі - Виконком) в особі першого заступника міського голови М. Вітенка, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» (сторона 1), фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (далі - Фінансове управління) в особі начальника В. Сусаніної, що діє на підставі Положення «Про фінансове управління виконавчого комітету міської ради» (сторона 2) з однієї сторони, та ОСОБА_1 , (далі - Замовник), (сторона 3), з іншої сторони, а разом надалі - Сторони, у відповідності до Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» а також беручи до уваги те, що Замовник у відповідності до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" зобов`язані взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська, констатуючи, що правовідносини, які виникають за цим Договором, є майново-господарськими зобов`язаннями і обов`язковими до виконання, уклали цей договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (далі - Договір) про наступне:
1. Предмет Договору
1.1. За цим Договором Замовник, що здійснює реконструкцію квартири АДРЕСА_1 , в порядку та на умовах, визначених Договором, бере участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська.
1.1. Земельна ділянка, на якій здійснюється реконструкція, розташована за адресою: АДРЕСА_2 , витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 20.03.2018 року, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1510532026101.
2. Обов`язки сторін
2.1. Замовник зобов`язується сплатити пайовий внесок у розмірі та у терміни, визначені Договором.
2.2. Виконком зобов`язується використати кошти отримані від Замовника на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
3. Розмір і порядок сплати пайового внеску
3.1. Розрахунок попереднього розміру пайового внеску здійснюється відповідно до додатку 1 до Договору .
Попередній розмір пайового внеску складає 32 249,15 грн.
3.2. Величина пайового внеску визначена на підставі нормативів для одиниці створеної потужності (функціональної одиниці виміру) затвердженої Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у сумі 8 879,17 грн. (без ПДВ).
3.3. Замовник сплачує 20 % попереднього розміру пайового внеску у сумі 6 449,83 грн., протягом 30-ти робочих днів з моменту реєстрації Договору.
3.4. Розрахунок остаточного розміру пайового внеску здійснюється відповідно до остаточного Договору, який оформлюється після затвердженого в установленому порядку архітектурно-технічного/технічного паспорту та загальної вартості будівництва.
3.5. Суму остаточного розміру пайового внеску замовник сплачує до прийняття об`єкта в експлуатацію.
4. Строк дії Договору
4.1. Договір набуває чинності з моменту його реєстрації і діє до моменту повного виконання умов Договору.
5. Відповідальність сторін
5.1. При простроченні платежу, визначеного пунктом 3.3, 3.5, Договору, Замовник сплачує до міського бюджету суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, три проценти річних від простроченої суми та пеню у розмірі 120 % річних облікової ставки НБУ, що діє у період, за який нараховується пеня, від суми заборгованості за кожний прострочений день.
5.2. Спори, пов`язані з пайовою участю (внеском) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, вирішуються комісією з питань визначення пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, в іншому випадку в судовому порядку, згідно чинного законодавства.
6. Інші умови
6.1. Тлумачення термінів Договору здійснюється згідно Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста».
6.2. Зміни до Договору можуть бути внесені за взаємною згодою сторін, що оформляється додатковою угодою до цього Договору, у разі невиконання пункту 3.3, 3.5, з урахуванням пункту 5.1, Виконком та/або Фінансове управління здійснює перерахування пайового внеску в односторонньому порядку, про що повідомляє Замовника.
6.3. Зміни до Договору оформляються додатком, який є його невід`ємною частиною і мають однакову юридичну силу, якщо вони викладені в письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками сторін. В разі невиконання пункту 3.3, 3.5, з урахуванням пункту 5.1 Договору, Виконком та/або Фінансове управління здійснює перерахування пайового внеску в односторонньому порядку, оформляючи додатком, про що повідомляє замовника.
6.4. Усі правовідносини, що виникають у зв`язку з виконанням умов Договору та не врегульовані ним, регламентуються нормами чинного в Україні законодавства.
6.5. Договір складений на 3-х сторінках у 2-х примірниках, кожний із яких має однакову юридичну сили.
Місцезнаходження та реквізити сторін
Виконавчий комітет Івано-Франківської Кравців Аліна Василівна
міської ради м. Івано-Франківськ,
м. Івано-Франківськ вул. С. Бандери, 42/2
вул. Грушевського, 21,
тел.556515
Одержувач платежу:
міський бюджет м. Івано-Франківська
24170000
код: 37952250
р/р: НОМЕР_1
УК у м. Івано-Франківську
Призначення платежу:
на соціальну інфраструктуру міста
Виконком______/М. Вітенко/ Замовник____/А. Кравців/
МП МП
Фінансове управління виконавчого комітету
Івано-Франківської міської ради
м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 28
тел. 785005
Фінансове управління______/В. Сусаніна/
МП
Додаток
до Договору №_ від ""___"" _____ 201 р.
про пайову участь замовників будівництва у
створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста"
Розрахунок розміру пайової участі
(попередній)
Об`єкт: реконструкція квартири
АДРЕСА_1 опосередкованої вартості спорудження 1 м.кв. об`єкту будівництва в Івано-Франківській обл.,(без ПДВ), грн 8 879,17
Площа об`єкта будівництва, м.кв.(житло) 90,80
Відсоток, передбачений п.6.2.2 Положення "Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста" від 18.10.2013 року (житло) 4
Розмір пайової участі, грн. 32 249,15
Одержувач платежу:
МБ м.Івано-Франківськ
24170000
код: 37952250
р/р: НОМЕР_1
УК у м. Івано-Франківську
Призначення платежу:
на соціальну інфраструктуру міста
Виконком____/М. Вітенко/
Замовник_____/А.Кравців/
Фінансове управління_____/В. Сусаніна/
Стягнути з ОСОБА_1 (АДРЕСА_1 ) на користь Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 28, код ЄДРПОУ 02314062 витрати по сплаті судового збору в розмірі 1921,00 грн.
Заочне рішення може бути переглянуте Івано-Франківським міським судом за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 30 днів з дня його проголошення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Строк подання до суду заяви про перегляд заочного рішення та його апеляційного оскарження обчислюється з урахуванням вимог п. 3 Розділу XII "Прикінцеві положення" ЦПК України.
Суддя Домбровська Г.В.
Повний текст рішення складено і підписано 20.07.2020 року.