Ухвала суду № 90192120, 02.07.2020, Луганський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
02.07.2020
Номер справи
812/10709/13-а
Номер документу
90192120
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про заміну сторони виконавчого провадження її правонаступником

02 липня 2020 року СєвєродонецькСправа № 812/10709/13-а

Суддя Луганського окружного адміністративного суду Кисельова Є.О., розглянувши у письмовому провадженні заяву товариства з обмеженою відповідальністю Луганське енергетичне об`єднання про заміну сторони виконавчого провадження у справі №812/10709/13-а за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об`єднання» до Луганської об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області (Артемівське відділення), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Головне управління Державної казначейської служби України у Луганській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити певні дії, стягнення надміру сплаченого грошового зобов`язання,

ВСТАНОВИВ:

До Луганського окружного адміністративного суду надійшла заява товариства з обмеженою відповідальністю Луганське енергетичне об`єднання, в якій останній просив суд:

- замінити сторону у виконавчому провадженні № 54123835 по примусовому виконанню виконавчого листа від 07.10.2016 № 812/10709/13-а, з Луганської об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області (Артемівське відділення) (код ЄДРПОУ: 39892287, місцезнаходження: 93400, Луганська обл., місто Сєвєродонецьк, вулиця Енергетиків, будинок 72) на його правонаступника - Головне управління ДПС у Луганській області (код ЄДРПОУ: 43143746, місцезнаходження: 93401, Луганська обл., місто Сєвєродонецьк, вулиця Енергетиків, будинок 72) (т.3 арк.спр.172-177).

В обґрунтування заяви заявник зазначив, що згідно із даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Головне управління ДФС у Луганській області перебуває в стані припинення, про що 05.08.2019 зроблений відповідний запис у зазначеному реєстрі.

Так, Постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 №537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» утворено як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної податкової служби за переліком згідно з додатком 1, а також реорганізовано територіальні органи Державної фіскальної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної податкової служби за переліком згідно з додатком 2.

Згідно з додатками 1 та 2 до вказаної Постанови №537 утворено Головне управління ДПС у Луганській області, до якого приєдналось Головне управління ДФС у Луганській області.

Відповідно до п.12 Порядку здійснення заходів, пов`язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20.10.2011 №1074 «Про затвердження Порядку здійснення заходів, пов`язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади», орган виконавчої влади, утворений в результаті реорганізації, здійснює повноваження та виконує функції у визначених Кабінетом Міністрів України сферах компетенції з дня набрання чинності актом Кабінету Міністрів України щодо можливості забезпечення здійснення таким органом повноважень та виконання функцій органу виконавчої влади, що припиняється.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №682-р «Питання Державної податкової служби» визначено можливість забезпечення здійснення Державною податковою службою покладених на неї постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2019 № 227 «Про затвердження положень про Державну податкову службу України та Державну митну службу України» функцій і повноважень Державної фіскальної служби, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на Державну податкову службу.

Відповідно до п. 7 Постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2019 №227 «Про затвердження положень про Державну податкову службу України та Державну митну службу України», ДПС здійснює повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку її територіальні органи.

Наказом Державної податкової служби України від 12.07.2019 №14 «Про затвердження Положення про територіальні органи ДПС» затверджено Положення про Головне управління ДПС у Луганській області, відповідно до п. 1 якого ГУ ДПС у Луганській області є правонаступником усіх прав та обов`язків ГУ ДФС у Луганській області.

Таким чином, функції і повноваження Державної фіскальної служби України та її територіальних органів, які припиняються, передані до Державної податкової служби України та її територіальних органів, які розпочали свою діяльність.

А відтак, права та обов`язки, функції та повноваження Луганської об`єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Луганській області та Головного управління ДФС у Луганській області перейшли до Головного управління ДПС у Луганській області.

По примусовому виконанню вказаного виконавчого листа Відділом примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) відкрито виконавче провадження № 54123835.

На підставі викладеного, заявник просив суд задовольнити вказану заяву.

Представник Головного управління ДПС у Луганській області заяву не визнав, просив відмовити, у зв`язку із необґрунтованістю (т.3 арк.спр.208-211).

На виконання ухвали суду від 26.06.2020 Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків) надав суду письмові пояснення від 01.07.2020 №8909, в яких зазначив, що на виконанні у відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) перебуває виконавчий лист Луганського окружного адміністративного суду від 07.10.2016 № 812/10709/13-а про зобов`язання Спеціалізовану державну податкову інспекцію з обслуговування великих платників у м. Луганську Міжрегіонального головного управління Міндоходів скласти та подати органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, висновок про повернення Товариству з обмеженою відповідальністю "Луганське енергетичне об`єднання" з відповідного бюджету надмірну сплачених грошових зобов`язань з податку на прибуток приватних підприємств в сумі 3 396,43 грн., з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів робіт, послуг в сумі 125 432,09 грн., із надходжень від розміщення відходів у спеціальних відведених для цього місцях в суми 695,33 грн., із земельного податку в сумі 7,55 грн. 14.06.2017 державним виконавцем винесено постанову про відкриття виконавчого провадження № 54123835. 20.06.2017 державним виконавцем, керуючись вимогами абзацом 1 частини п`ятої статті 15 Закону України “Про виконавче провадження”, винесено постанову про заміну сторони виконавчого провадження. Ухвалою Луганського окружного адміністративного суду від 23.07.2017 №812/10709/13-а задоволено заяву ТОВ «ЛЕО» щодо заміни відповідача у справі - спеціалізовану державну податкову інспекцію з обслуговування великих платників у м. Луганську Міжрегіонального головного управління ДФС на Луганську об`єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Луганській області (Артемівське відділення). 29.08.2017 державним виконавцем, керуючись вимогами ст. ст. 63, 75 Закону України “Про виконавче провадження”, винесено постанову про накладення штрафу на боржника у розмірі 5100 грн. Ухвалою Луганського окружного адміністративного суду Луганської області від 25.09.2017 № 812/1287/17 скасовано постанову від 29.08,2017 про накладення штрафу. Постановою Верховного Суду від 31.08.2018 касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об`єднання» - задоволено. Постанову Луганського окружного адміністративного суду від 25 вересня 2017 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 28 листопада 2017 року - скасовано. Ухвалено у справі №812/1287/17-а нове рішення, яким в задоволенні позовних вимог Луганської об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області до Головного територіального управління юстиції у Луганській області, Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області про скасування постанови від 29.08.2017 року про накладення штрафу - відмовлено. 22.10.2018 державним виконавцем, керуючись вимогами ст. ст. 63, 75 Закону України “Про виконавче провадження”, винесено постанову про накладення штрафу на боржника у подвійному розмірі 10200 грн. Станом на 01.07.2020 боржником рішення суду не виконано.

Сторони у судове засідання не прибули, про дату, час і місце судового розгляду заяви повідомлені належним чином (т.3 арк.спр. 203-207), від заявника надійшло клопотання про розгляд заяви за його відсутності (т.3 арк.спр.228).

Відповідно до частини дев`ятої статті 205 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з`явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Оскільки заявник та боржник про час, дату та місце судового розгляду повідомлені належним чином, відсутня потреба заслухати свідка чи експерта, суд вважає за можливе розглянути справу у порядку письмового провадження на підставі наявних у ній доказів.

Розглянувши заяву про заміну сторони виконавчого провадження та дослідивши матеріали справи, суд встановив таке.

Як вбачається з матеріалів справи, постановою Луганського окружного адміністративного суду від 28.05.2014 адміністративний позов товариства з обмеженою відповідальністю “Луганське енергетичне об`єднання” задоволено частково, стягнуто з Державного бюджету України на користь ТОВ “ЛЕО” надміру сплачені грошові зобов`язання з податку на прибуток приватних підприємств у сумі 3396,43 грн; з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) у сумі 125432,09 грн, із надходжень від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях у сумі 695,33 грн, із земельного податку у сумі 7,55 грн, у загальній сумі – 129531,40 грн. У задоволенні решти позовних вимог відмовлено. Стягнуто з Державного бюджету України на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об`єднання» судові витрати у розмірі 163,96 грн. (т.2 арк.спр.14-18).

Постановою Донецького апеляційного адміністративного суду від 25.08.2016 у справі № 812/10709/13-а постанову Луганського окружного адміністративного від 28.05.2014 змінено, зобов`язано Спеціалізовану державну податкову інспекцію з обслуговування великих платників у м. Луганську Міжрегіонального головного управління Міндоходів скласти та подати органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, висновок про повернення Товариству з обмеженою відповідальністю “Луганське енергетичне об`єднання” з відповідного бюджету надміру сплачених грошових зобов`язань з податку на прибуток приватних підприємств у сумі 3396,43 грн, з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) у сумі 125432,09 грн, із надходжень від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях у суми 695,33 грн, із земельного податку у сумі 7,55 грн. (т.2 арк.спр.82-84).

З даних КП «ДСС» та матеріалів справи вбачається, що ТОВ “ЛЕО” видано 07.10.2016 виконавчі листи, зокрема щодо зобов`язати Спеціалізовану державну податкову інспекцію з обслуговування великих платників у м.Луганську Міжрегіонального головного управління Міндоходів скласти та подати органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, висновок про повернення Товариству з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об`єднання» з відповідного бюджету надміру сплачених грошових зобов`язань з податку на прибуток приватних підприємств в сумі 3 396,43 грн., з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) в сумі 125 432,09 грн., із надходжень від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях в суми 695,33 грн., із земельного податку в сумі 7,55 грн. та щодо стягнути з Державного бюджету України на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об`єднання» судові витрати у розмірі 163 (ста шістдесяти трьох) грн. 96 коп (т.2 арк.спр.88).

Ухвалою суду від 19.12.2016 заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об`єднання» про заміну сторони правонаступником у справі № 812/10709/13-а задоволено. Замінено відповідача у справі - Спеціалізовану державну податкову інспекцію з обслуговування великих платників у м. Луганську Міжрегіонального головного управління Міндоходів на Спеціалізовану державну податкову інспекцію з обслуговування великих платників у м. Луганську Міжрегіонального головного управління ДФС (т.2 арк.спр.160-161).

Ухвалою суду від 23.02.2017 заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об`єднання» про заміну сторони правонаступником у справі № 812/10709/13-а задоволено. Замінено відповідача у справі - Спеціалізовану державну податкову інспекцію з обслуговування великих платників у м. Луганську Міжрегіонального головного управління ДФС на Луганську об`єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Луганській області (Артемівське відділення).

Ухвалою суду від 30.05.2017 заяву Товариства з обмеженою відповідальністю “Луганське енергетичне об`єднання” про виправлення помилок у виконавчих листах у справі №812/10709/13-а за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Луганське енергетичне об`єднання” до Луганської об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області (Артемівське відділення), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Головне управління Державної казначейської служби України у Луганській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити певні дії, стягнення надміру сплаченого грошового зобов`язання задоволено. Виправлено допущені у виконавчих листах, виданих Луганським окружним адміністративним судом у справі №812/10709/13-а за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Луганське енергетичне об`єднання” до Луганської об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області (Артемівське відділення), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Головне управління Державної казначейської служби України у Луганській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити певні дії, стягнення надміру сплаченого грошового зобов`язання помилки в зазначенні строку пред`явлення виконавчих листів до виконання. Вважати строком пред`явлення виконавчих листів до виконання: “до 26 серпня 2017 року”. Виконання виконавчих листів, виданих Луганським окружним адміністративним судом по справі №812/10709/13-а за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Луганське енергетичне об`єднання” до Луганської об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області (Артемівське відділення), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Головне управління Державної казначейської служби України у Луганській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити певні дії, стягнення надміру сплаченого грошового зобов`язання, здійснювати з урахуванням даної ухвали (т.3 арк.спр.35-37).

Відповідно до статті 1 Закону України від 02.06.2016 № 1404-VIII “Про виконавче провадження” (далі – Закон № 1404-VIII) виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) - сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.

Відповідно до частин першої, другої статті 15 Закону № 1404-VIII сторонами виконавчого провадження є стягувач і боржник. Стягувачем є фізична або юридична особа чи держава, на користь чи в інтересах яких видано виконавчий документ. Боржником є визначена виконавчим документом фізична або юридична особа, держава, на яких покладається обов`язок щодо виконання рішення.

Частиною п`ятою статті 15 Закону України «Про виконавче провадження» (далі - Закон № 1404) встановлено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавець за заявою сторони, а також заінтересована особа мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, є обов`язковими тією мірою, якою вони були б обов`язковими для сторони, яку правонаступник замінив.

Згідно статті 7 КАС України суд вирішує справи відповідно до Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України

Частиною першою статті 52 КАС України встановлено, що у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії судового процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов`язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов`язкові для особи, яку він замінив.

Під публічним правонаступництвом у сфері управлінської діяльності органів державної влади слід розуміти повне або часткове передання (набуття) адміністративної компетенції одного суб`єкта владних повноважень (суб`єкта публічної адміністрації) до іншого або внаслідок припинення первісного суб`єкта, або внаслідок повного чи часткового припинення його адміністративної компетенції; це вступ у чинні адміністративно - правові відносини нового суб`єкта владних повноважень (суб`єкта публічної адміністрації) на місце суб`єкта, що або припинив своє існування або повністю чи частково позбувся адміністративної компетенції.

Перехід до Головного управління ДПС у Луганській області функцій і повноважень Головного управління ДФС у Луганській області, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, є фактом публічного правонаступництва.

Згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 02.07.2020 №1006849029 Луганська об`єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Луганській області припинена за рішенням засновників 11.05.2019, яка була створена на підставі постанови КМУ №311 від 06.08.2014 (т.3 арк.спр. 19-21).

Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осію, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 02.07.2020 №1006849238 на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року № 537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» 31 липня 2019 року проведена державна реєстрація юридичної особи Головного управління ДПС у Луганській області (т.3 арк.спр.224-227).

Постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 № 1200 «Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України», реорганізовано ДФС України та утворено Державну податкову службу України та Державну митну службу України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 № 537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» постановлено утворити як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної податкової служби за переліком згідно з додатком 1.

Реорганізовано деякі територіальні органи Державної фіскальної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної податкової служби за переліком згідно з додатком 2.

Пунктом 4 зазначеної постанови визначено територіальні органи Державної податкової служби правонаступниками майна, прав та обов`язків територіальних органів Державної фіскальної служби, що реорганізуються згідно з пунктом 2 цієї постанови, у відповідних сферах діяльності.

Так, згідно з додатком 2 до вищевказаної постанови Головне управління ДФС у Луганській області реорганізовано шляхом приєднання до Головного управління ДПС у Луганській області.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 682-р «Питання Державної податкової служби» погоджено з пропозицією Міністерства фінансів щодо можливості забезпечення здійснення Державною податковою службою покладених на неї постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2019 № 227 «Про затвердження положень про Державну податкову службу України та Державну митну службу України» (Офіційний вісник України, 2019 р., № 26, ст. 900) функцій і повноважень Державної фіскальної служби, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на Державну податкову службу.

На виконання вищевказаного розпорядження наказом ДПС України від 28.08.2019 року № 36 «Про початок діяльності Державної податкової служби України» розпочато виконання Державною податковою службою України функцій і повноважень Державної фіскальної служби України, що припиняється.

Відповідно до наказу Головного управління ДПС у Луганській області від 29.08.2019 № 5 «Про початок діяльності Головного управління ДПС у Луганській області», та з урахуванням листа ДПС України від 28.08.2019 № 528/7/99-00-01-01-02 розпочато виконання Головним управлінням ДПС у Луганській області функцій і повноважень Головного управління ДФС у Луганській області, що припиняється, з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок), державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на ГУ ДПС.

Наказом Державної податкової служби України від 12.07.2019 № 14 затверджене Положення про Головне управління ДПС у Луганській області. Відповідно до пункту 1 Положення Головне управління ДПС у Луганській області є правонаступником усіх прав та обов`язків Головного управління ДФС у Луганській області.

Відповідно до частини першої статті 379 КАС України суд у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Судом встановлено, що виконавчий лист у справі № 812/10709/13-а, виданий 07.10.2016 Луганським оружним адміністративним судом.

Постановою старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області 14.06.2017 винесено постанову про відкриття виконавчого листа ВП №54123835 з виконання виконавчого листа № 812/10709/13-а (т.3 арк.спр.219).

Як зазначає представник Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків) станом на 01.07.2020 судове рішення у вказаній адміністративній справі не виконане, виконання судового рішення є завершальною стадією судового провадження, а тому суд вважає за необхідне здійснити заміну боржника з виконання виконавчого листа у справі № 812/10709/13-а з Луганської об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області (Артемівське відділення) на Головне управління ДПС у Луганській області.

Керуючись статтями 241, 243, 248, 379 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Заяву товариства з обмеженою відповідальністю Луганське енергетичне об`єднання про заміну сторони виконавчого провадження у справі №812/10709/13-а за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об`єднання» до Луганської об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області (Артемівське відділення), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Головне управління Державної казначейської служби України у Луганській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити певні дії, стягнення надміру сплаченого грошового зобов`язання - задовольнити.

Замінити боржника у виконавчому листі у справі №812/10709/13-а, виданого Луганським окружним адміністративним судом 07.10.2016 у справі №812/10709/13-а з Луганської об`єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області (Артемівське відділення) на правонаступника – Головне управління ДПС у Луганській області (ідентифікаційний код 43143746, місцезнаходження: 93401, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків, буд. 72).

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.

Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Першого апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

СуддяЄ.О. Кисельова