
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 червня 2020 року Справа № 160/5809/20 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого суддіЛозицької І.О., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін у місті Дніпрі адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Бушель-Пак» до Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -
ВСТАНОВИВ:
27.05.2020 року до Дніпропетровського окружного адміністративного суду звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю «Бушель-Пак» з позовом до Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області, в якому просить суд:
- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 05.05.2020 року № 0003674003, прийняте Головним управлінням Державної податкової служби у Дніпропетровській області.
В обґрунтування позовних вимог зазначено, що рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 25.03.2020 року у справі № 160/847/20, скасовано рішення відповідача про застосування фінансової санкції від 04.09.2019 року № 000001/04-36-40-03/38317985, яке було винесено на підставі Акту перевірки від 09.08.2019 року № 44857/04-36-40-03/38317985.
Проте, як зазначає позивач, 13.05.2020 року позивач отримав засобами поштового зв`язку податкове повідомлення-рішення № 0003674003 «Про застосування штрафних санкцій за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» в сумі 250 000,00 грн. від 05.05.2020 року. Вказане податкове повідомлення-рішення було винесено на підставі Акту перевірки 09.08.2019 року № 44857/04-36-40-03/38317985, на підставі якого вже приймалось Рішення про застосування фінансових санкцій, яке було скасовано рішенням суду.
Позивач вважає, що податкове повідомлення - рішення про застосування фінансових санкцій № 0003674003 від 05.05.2020 року про накладення штрафу у розмірі 250000 грн. за роздрібну торгівлю паливом без наявності ліцензії, винесено з порушенням порядку, передбаченим ст. 86 Податкового кодексу України, тому є протиправним та підлягає скасуванню.
Ухвалою суду від 01.06.2020 року було відкрито провадження у справі та призначено справу до розгляду по суті за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, а також встановлено відповідачу строк для надання відзиву на позов та докази на його обґрунтування.
Заперечуючи проти позову, відповідачем надіслано до суду відзив на позовну заяву, який долучено до матеріалів справи.
Відповідач зазначає, що податкове повідомлення-рішення від 05.05.2020 року № 0003674003, прийняте Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області є законним та обґрунтованим, оскільки під час фактичної перевірки суб`єкта позивача, а саме, автозаправної станції за адресою: м. Дніпро, Донецьке шосе, буд. 37, було встановлено здійснення роздрібної торгівлі пальним без ліцензії. Вказані обставини зафіксовані в акті від 09.08.2019 року № 44587/04-36-40-03/38317985, що підтверджує порушення позивачем вимог ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», відповідальність за яке передбачена ст. 17 цього Закону у вигляді штрафної санкції у розмірі 250 000,00 грн.
Відповідач просить відмовити в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.
Дослідивши матеріали справи, з`ясувавши всі фактичні обставини на яких ґрунтуються вимоги позову, оцінивши докази, які надані сторонами для вирішення спору по суті, розглядаючи питання правомірності та обґрунтованості оскаржуваних рішень органу владних повноважень, суд виходить з наступного.
Судом встановлено та матеріалами справи підтверджено, що Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області на підставі наказу від 09.08.2019р. №4774-п проведено фактичну перевірку ТОВ «Бушель-Пак», за адресою: Дніпро, Донецьке шосе, буд. 37, з питань дотримання законодавства у сфері обігу підакцизних товарів.
За результатами перевірки складено Акт від 09.08.2019р. №44587/04-36-40-05/38317985 «Про результати фактичної перевірки з питань додержання суб`єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України, які є обов`язковими до виконання при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами».
Під час проведеної фактичної перевірки на підставі Z - звіту №0325 від 01.07.2019р. перевіряючими встановлено реалізацію ТОВ «Бушель - Пак» паливно-мастильних матеріалів (ПММ) 01.07.2019р., в той час, як згідно ліцензії №04610314201900394 від 02.07.2019 право роздрібної торгівлі пальним виникло у позивача з 02.07.2019р.
Отже, перевіркою встановлено здійснення позивачем роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії, чим порушено вимоги ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного, плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР (далі - Закон № 481).
З матеріалів справи вбачається, що 04.09.2019 року Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області було винесено Рішення про застосування фінансових санкцій № 000001/04-36-40-03/38317985, відповідно до якого на ТОВ «Бушель - Пак» накладено штраф у сумі 250000,00 грн., відповідно до ст. 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» № 481.
Судом встановлено, що рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 25.03.2020 року у справі №160/847/20 визнано протиправним та скасовано рішення Головного управління ДПС у Дніпропетровській області про застосування фінансових санкцій від 04 вересня 2019 року № 000001/04-36-40-03/38317985 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Бушель-Пак» в розмірі 250000 (двісті п`ятдесят тисяч грн. 00 коп.) за роздрібну торгівлю пальним.
Рішення набрало законної сили 27.04.2020 року.
05.05.2020 року Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області було винесено податкове повідомлення-рішення № 0003674003, відповідно до якого до ТОВ «Бушель-Пак» застосовано штрафні (фінансові) санкції за платежем адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального у розмірі 250000,00 грн.
Не погоджуючись із вказаним податковим повідомленням-рішенням, вважаючи його протиправним та таким, що підлягає скасуванню, позивач звернувся до суду з цією позовною заявою.
Вирішуючи спірні правовідносини, суд виходить з наступного.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначення вичерпного переліку податків та зборів, що справляються в Україні, порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов`язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства, регулюються Податковим кодексом України (далі - ПК України).
Пунктом 75.1 ст. 75 ПК України передбачено, що контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
Відповідно до п.п. 75.1.3 п. 75.1 ст. 75 ПК України фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об`єктів права власності такого платника. Така перевірка здійснюється контролюючим органом щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).
Порядок проведення фактичних перевірок контролюючими органами передбачений ст. 80 ПК України, згідно якої фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи). Порядок оформлення результатів фактичної перевірки встановлено статтею 86 цього Кодексу.
У відповідності до вимог п. 86.5. ст. 86 ПК України акт (довідка) про результати фактичних перевірок, визначених статтею 80 цього Кодексу, складається у двох примірниках, підписується посадовими особами контролюючих органів, які проводили перевірку, реєструється не пізніше наступного робочого дня після закінчення перевірки. Акт (довідка) про результати зазначених перевірок підписується особою, яка здійснювала розрахункові операції, платником податків та його законними представниками (у разі наявності).
Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», визначає основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим та зерновим дистилятом, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, біоетанолом, алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, забезпечення їх високої якості та захисту здоров`я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального на території України.
Законом України від 23 листопада 2018 року №2628- VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни до Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», відповідно до якого з 01.07.2019р. запроваджується ліцензування діяльності усіх суб`єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним.
Зміни до Закону України №481 набули чинності з 01.07.2019р.
Відповідно до статті 15 Закону № 481 (у редакції Закону № 2628- VIII) роздрібна торгівля пальним може здійснюватися суб`єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю.
Ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем торгівлі суб`єкта господарювання терміном на п`ять років.
Річна плата за ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним становить 2000 грн на кожне місце роздрібної торгівлі пальним.
Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним справляється щорічно і зараховується до місцевих бюджетів згідно із законодавством.
Ліцензія видається за заявою суб`єкта господарювання, до якої додається документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію. У заяві зазначається вид господарської діяльності, на провадження якого суб`єкт господарювання має намір одержати ліцензію (зокрема, роздрібна торгівля пальним).
Суб`єкти господарювання отримують ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним на кожне місце роздрібної торгівлі пальним.
У заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю, зокрема, пальним додатково зазначаються адреса місця торгівлі, перелік РРО (КОРО), які знаходяться у місці торгівлі, а також інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери посвідчень РРО (КОРО), які знаходяться у місці торгівлі, та дата початку їх обліку в органах державної фіскальної служби.
У додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю пальним зазначається адреса місця торгівлі і вказуються перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі.
Для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним разом із заявою додатково подаються завірені заявником копії таких документів:
- документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, або інше передбачене законодавством право землекористування на земельну ділянку, на якій розташований об`єкт, зокрема, роздрібної торгівлі пальним, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об`єкта в експлуатацію, будь-якого цільового призначення;
- акт вводу в експлуатацію об`єкта або акт готовності об`єкта до експлуатації, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об`єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об`єктів у місці, зокрема, роздрібної торгівлі пальним, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального;
- дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Копії таких документів не подаються у разі їх наявності у відкритих державних реєстрах, якщо реквізити таких документів та назви відповідних реєстрів зазначено в заяві на видачу ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на зберігання пального.
У разі якщо зазначені документи видані (оформлені) іншій особі, ніж заявник, такий заявник додатково подає документи, що підтверджують його право на використання відповідного об`єкта.
Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявнику не пізніше 10 календарних днів (щодо пального - не пізніше 20 календарних днів) з дня одержання зазначених у цьому Законі документів. У рішенні про відмову у видачі ліцензії повинна бути вказана підстава для відмови з посиланням на відповідні норми законодавства.
Статтею 17 Закону № 481 передбачено, що за порушення норм цього Закону щодо виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим та зерновим дистилятом, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, дистилятом виноградним спиртовим, спиртом-сирцем плодовим, біоетанолом, алкогольними напоями та тютюновими виробами, пальним та зберігання пального посадові особи і громадяни притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.
До суб`єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі: роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії - 250000,00 гривень.
Відповідно до ч. 4 ст. 78 Кодексу адміністративного судочинства України обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.
Так, рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 25.03.2020 року у справі №160/847/20, яке набрало законної сили 27.04.2020 року, встановлено, що у зв`язку із запровадженням Законом України від 23 листопада 2018 року №2628- VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» ліцензування видів господарської діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним з 01.07.2019р. ТОВ «Бушель-Пак» 13.06.2019р. подало до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області відповідну заяву на отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним, за адресою: м. Дніпро, Донецьке шосе 37.
Разом із заявою та переліком документів, що визначеним ст. 15 Закону № 481, позивачем було подано до податкового органу платіжне доручення від 06.06.2019р. № 7 на суму 2000 грн. на підтвердження оплати ліцензії із призначенням платежу «22013300 плата за ліцензію на право роздрібної торгівлі паливно-мастильними матеріалами за адресою: м. Дніпро, вул. Донецьке шосе, 37», оплата проведена за реквізитами: Одержувач ОИВ, УК в України в АНД р. м. Дніпра, код ЄДРПОУ 37989300, Банк одержувача: Казначейство України (ЕАП) МФО 899998, р/р. 33217825004003.
Форма заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів затверджена наказом Міністерства фінансів України 19.06.2019р. № 262.
Судом у справі № 160/847/20 встановлено, що співробітниками відповідача лише 01.07.2019р., коли представник ТОВ «Бушель-Пак» звернувся за отриманням оформленої ліцензії, останнього було повідомлено про те, що оплата за видачу ліцензії проведена не на ті реквізити.
В той же день (01.07.2019 року) ТОВ «Бушель - Пак» було повторно сплачено за отримання ліцензії.
При цьому, судом у справі 160/847/20 встановлено, що відповідачем, як органом, уповноваженим видавати ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним, у період з 13.06.2019р. по 01.07.2019р. не вживалися заходи з метою повідомлення позивача про те, що кошти за платіжним дорученням від 06.06.2019р. № 7 сплачені не за тими реквізитами. Означеним фактично позбавлено позивача можливості виправити ситуацію вчасно, повторно сплатити на належні реквізити за отримання ліцензії та у строк 01.07.2019р. отримати відповідну ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним.
Так, як вже було встановлено судом, Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області було винесено Рішення про застосування фінансових санкцій від 04 вересня 2019 року № 000001/04-36-40-03/38317985 за формою, затвердженою Порядком застосування фінансових санкцій, передбачених статтею 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 2 червня 2003р. № 790, яке рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 25.03.2020 року у справі №160/847/20 було скасовано, оскільки, таке рішення було прийнято не у спосіб, що визначений діючим законодавством, а саме, протиправно прийняте Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області за формою, визначеною Порядком застосування фінансових санкцій, передбачених статтею 17 Закону №481, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02.06.2003р. № 790, який, у свою чергу не визнає порядок застосування фінансових санкцій за роздрібну торгівлю пальним без наявності ліцензії.
Рішення у справі № 160/847/20 набрало законної сили 27.04.2020 року.
Разом з тим, 05.05.2020 року Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області було винесено оскаржуване податкове повідомлення-рішення № 0003674003.
Зазначене податкове повідомлення-рішення прийнято на підставі Акту перевірки від 09.08.2019 року № 44857/04-36-40-03/38317985.
Суд зазначає, що відповідно до п. 86.8 ст. 86 ПК України податкове повідомлення-рішення приймається керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу протягом 15 робочих днів з дня, наступного за днем вручення платнику податків, його представнику або особі, яка здійснювала розрахункові операції, акта перевірки у порядку, передбаченому статтею 58 цього Кодексу, для надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень, а за наявності заперечень посадових осіб платника податків до акта перевірки та/або додаткових документів, поданих у порядку, визначеному пунктом 44.7 статті 44 цього Кодексу, приймається з урахуванням висновку про результати розгляду заперечень до акта перевірки та/або додаткових документів - протягом трьох робочих днів, наступних за днем розгляду заперечень та/або додаткових документів і надання (надсилання) письмової відповіді платнику податків.
Суд звертає увагу, що Акт перевірки, на підставі якого було винесено податкове повідомлення-рішення складено 09.08.2019 року та в цей же день вручено представнику позивача, в той час як оскаржуване податкове повідомлення-рішення - 05.05.2020 року.
Тобто, відповідачем податкове повідомлення-рішення № 0003674003 від 05.05.2020 року було винесено з порушенням встановленого чинним законодавством строку, у зв`язку із чим, суд доходить висновку про протиправність спірного рішення та наявності правових підстав для його скасування.
Згідно з ч. 2 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони:
1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України;
2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано;
3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії);
4) безсторонньо (неупереджено);
5) добросовісно;
6) розсудливо;
7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації;
8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія);
9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення;
10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Відповідно до частини 1 статті 72 Кодексу адміністративного судочинства України, доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Частинами 1, 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
У таких справах суб`єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.
Оцінивши наявні в справі докази в їх сукупності, суд доходить висновку про обґрунтованість доводів позивача. Разом з тим, відповідач як суб`єкт владних повноважень в ході судового розгляду не довів обґрунтованість своїх висновків і правомірності прийнятого на їх підставі рішення.
Таким чином, позовні вимоги підлягають задоволенню.
Вирішуючи питання щодо розподілу судових витрат, суд виходить з наступного.
З приводу розподілу судових витрат суд зазначає, що згідно з частиною першою статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Як вбачається з матеріалів справи, позивачем при зверненні до суду понесені судові витрати, пов`язані зі сплатою судового збору за подання позовної заяви до суду в розмірі 3750,00 грн., що документально підтверджується платіжним дорученням № 771 від 25.05.2020 року.
Отже, сплачений позивачем судовий збір за подачу позовної заяви до суду в сумі 3750,00 грн. підлягає стягненню з Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області за рахунок бюджетних асигнувань.
Керуючись ст. ст. 9, 72-77, 139, 242-243, 245-246, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Бушель-Пак» до Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - задовольнити повністю.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 05.05.2020 року № 0003674003, прийняте Головним управлінням Державної податкової служби у Дніпропетровській області.
Стягнути з Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області (49005, м. Дніпро, вул. Сімферопольська, 17-А, код ЄДРПОУ 43145015) за рахунок бюджетних асигнувань на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Бушель-Пак» (код ЄДРПОУ 38317985, адреса: 75517, Херсонська область, Генічеський район, с. Червоне, вул. Гагаріна, 90) судові витрати, що складаються із суми судового збору у розмірі 3750,00 грн. (три тисячі сімсот п`ятдесят гривень 00 копійок).
Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд, відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.
Повний текст рішення суду складений 30.06.2020 року.
Суддя І.О. Лозицька