ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
вул. Київська, 150, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95493
ПОСТАНОВА
Іменем України
15.03.10Справа №2-а-1704/08 Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючої судді Трещової О.Р. , при секретарі Дубініній А.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом Управління пенсійного фонду України в м. Керч
до Державного підприємства «Керченський судноремонтний завод»
про стягнення заборгованості,
ВСТАНОВИВ:
До Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим звернулося з позовом Управління пенсійного фонду України в м. Керч до Державного підприємства «Керченський судноремонтний завод» про стягнення суми заборгованості у розмірі 63320,10 гривень.
Позов обґрунтований тим, що відповідно до п.2 “Прикінцевих положень” Закону № 1058 підлягають відшкодуванню витрати ПФУ на виплату та доставку пенсій, що призначені на пільгових умовах: п.п. «а» (Список №1), «б»- «з»(Список 2) ст.13 Закону України “Про пенсійне забезпечення”, які підприємства щомісяця до 25-го числа вносять до Пенсійоного фонду.
Позивач зазначив, що Державне підприємство «Керченський судноремонтний завод» отримало Розрахунки суми фактичних витрат на доставку та виплату пільгових пенсій за березень - квітень 2008 року, відповідно до яких відшкодуванню підлягає 63320,10 гривень.
Ухвалою Окружного адміністративного суду АР Крим від 12.08.2008 року позовну заяву залишено буз руху.
Позивачем у встановлений термін були усунені вказані недоліки.
Ухвалою Окружного адміністративного суду АР Крим від 18.09.2008 року відкрито провадження в адміністративній справі.
Ухвалою Окружного адміністративного суду АР Крим від 18.09.2008 року закінчено підготовче провадження та справу призначено до судового розгляду.
У судове засідання представник позивача не зявився, повідомлений належним чином про час та місце розгляду справи, надіслав клопотання про розгляд справи за його відсутності.
У судове засідання представник відповідача не зявився, повідомлений належним чином про час та місце розгляду справи, надіслав клопотання про відкладення розгляду справи.
Дослідивши матеріали справи та оцінивши докази в їх сукупності, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.
Згідно з частиною 1 статтю 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших субєктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Відповідно до статті 3 Кодексу адміністративного судочинства України справа адміністративної юрисдикції переданий на вирішення адміністративного суду публічно-правовий спір, у якому хоча б однією зі сторін є орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа або інший суб'єкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Пунктом 7 статті 3 Кодексу адміністративного судочинства України визначено коло суб'єктів владних повноважень, до яких віднесено орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа,інший суб'єкт при здійсненні нимивладних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Відповідно до пунктів 1, 3 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого Указом Президента України від 01.03.2001 № 121/2001, Пенсійний фонд України є центральним органом виконавчої влади, що, зокрема, здійснює керівництво та управління солідарною системою загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, провадить збір, акумуляцію та облік страхових внесків, інших надходжень до бюджету Пенсійного фонду України відповідно до законодавства, забезпечує своєчасне і в повному обсязі фінансування та виплату пенсій, а також забезпечує збирання та акумулювання коштів, призначених для пенсійного забезпечення.
Згідно з пунктом 1.1 Положення про управління Пенсійного фонду України в районах, містах і районах у містах, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30.04.2002 № 8-2 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.05.2002 за № 442/6730, (далі - Положення про Управління Фонду) управління Пенсійного фонду України у районах, містах і районах у містах є органами Фонду, підвідомчими відповідно головним управлінням Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, що разом з цими управліннями утворюють систему органів Фонду.
Відповідно до підпункту 6 пункту 2.2 Положення про Управління Пенсійного фонду України в районах, містах і районах у містах, останнє, відповідно до покладених на нього завдань, контролює надходження страхових внесків та інших платежів до Фонду від підприємств, установ, організацій та громадян, збирає у встановленому порядку відповідну звітність, проводить планові та позапланові перевірки фінансово-бухгалтерських документів, звітів та інших документів щодо правильності обчислення та сплати страхових внесків, цільового використання коштів Фонду в організаціях, що здійснюють виплату і доставку пенсій.
Отже, контроль за правильним нарахуванням, своєчасним та повним перерахуванням та надходженням страхових внесків, інших платежів, здійснюється органами Пенсійного фонду. Відповідно до п. 7 частини 1 статті 64, абзацом 8 частини 3 статті 106 Закону орган Пенсійного фонду має право звертатися до суду з позовами про стягнення недоїмки.
Таким чином, Управління Пенсійного фонду в м. Керч АРК, реалізуючи свої завдання та функції в правовідносинах з фізичними та юридичними особами, виступає як субєкт владних повноважень, який здійснює владну компетенцію.
Компетенцію адміністративних судів щодо вирішення адміністративних справ визначено статтею 17 Кодексу адміністративного судочинства України, згідно з пунктом 4 частини 1 якої компетенція адміністративних судів поширюється на спори за зверненням суб'єкта владних повноважень у випадках, встановлених законом.
З зазначених підстав, спір, що виникає між фізичними, юридичними особами та органами Пенсійного фонду України, у тому числі стосовно відшкодування витрат на виплату пільгових пенсій являється публічно правовим та має розглядатися в порядку адміністративного судочинства.
Відповідно до частини 1 та 2 статті 5 Закону України “Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування” № 1058-ІV від 09.07.2003 року (далі Закон) всі відносини, які виникають між субєктами системи загальнообовязкового державного пенсійного страхування регулюються виключно зазначеним законом, яким також визначаються порядок нарахування, обчислення та сплати страхових внесків, стягнення заборгованості за цими внесками, організація та порядок здійснення управління в системі загальнообовязкового державного пенсійного страхування.
Згідно з п.1 частини 1 статті 14 Закону страхувальниками визнаються роботодавці підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору або на інших умовах, передбачених законодавством, або за договорами цивільно-правового характеру. Частиною 1 статті 15 Закону визначено, що платниками страхових внесків є страхувальники, зазначені у статті 14 Закону.
Судом встановлено, що ДП «Керченський судноремонтний завод» є юридичною особою, зареєстрованою виконавчим комітетом Керченської міської ради за кодом ОКПО 01124997, що підтверджується довідкою Головного управління статистики в АРК від 20.06.2007 року № 01-3/540.
Отже, суд зазначає, що відповідач являється страхувальником та платником страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування.
Перевіряючи наявність законодавчо встановленого обовязку у ДП «Керченський судноремонтний завод» для відшкодування витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах за списком № 2 та списком №1 судом встановлено наступне.
Відповідно до ст.8 Закону України "Про пенсійне забезпечення" виплата пенсій здійснюється за рахунок коштів ПФУ. Відшкодуванню підлягають витрати ПФУ на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до ч.2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", в частині пенсій, призначених згідно п.б ст.13 Закону України "Про пенсійне забезпечення"
Відповідно до розділу 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах або за вислугу років, які відповідно до законодавства, що діяло раніше, мали право на пенсію на пільгових умовах або за вислугу років, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди.
До запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди особам, зазначеним в абзаці першому цього пункту, пенсії призначаються за нормами цього Закону в разі досягнення пенсійного віку та наявності трудового стажу, передбаченого Законом України "Про пенсійне забезпечення".
Таким чином, суд зазначає, що відшкодуванню підлягають витрати Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до п. «а» та п. “б”“з” ст.13 Закону України "Про пенсійне забезпечення".
Згідно пункту 6.1. Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої Постановою правління Пенсійного фонду України від 19 грудня 2003 року № 21-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 січня 2004 р. за № 64/8663 відшкодуванню підлягають витрати Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в таких розмірах:
а) для платників, зазначених у підпункті 2.1.1 пункту 2.1 цієї Інструкції (крім тих, які є платниками фіксованого сільськогосподарського податку), - також 100 відсотків фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до абзацу першого частини 2 Прикінцевих положень Закону застрахованим особам, які працювали або працюють на роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах.
б) для платників, зазначених у підпункті 2.1.1 пункту 2.1 цієї Інструкції, - фактичні витрати на виплату і доставку пенсій працівникам, зайнятим повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком N 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, крім працівників, що були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України, у таких розмірах:
20 відсотків від фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій, призначених та/або виплачених у 2004 році;
30 відсотків від фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій, призначених та/або виплачених у 2005 році;
40 відсотків від фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій, призначених та/або виплачених у 2006 році;
50 відсотків від фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій, призначених та/або виплачених у 2007 році;
60 відсотків від фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій, призначених та/або виплачених у 2008 році;
70 відсотків від фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій, призначених та/або виплачених у 2009 році;
80 відсотків від фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій, призначених та/або виплачених у 2010 році;
90 відсотків від фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій, призначених та/або виплачених у 2011 році;
100 відсотків від фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій, призначених та/або виплачених з 2012 року.
Згідно з п.6.2. Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої Постановою правління Пенсійного фонду України від 19 грудня 2003 року № 21-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 січня 2004 р. за № 64/8663, витрати на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах особам, які мають стаж, що дає право на призначення цих пенсій на декількох підприємствах, покриваються цими підприємствами пропорційно стажу роботи. При цьому стаж роботи на останньому підприємстві враховується у повному розмірі, а з попередніх місць роботи осіб він додається до стажу, необхідного для призначення пенсій на пільгових умовах.
Відповідно до пункту 6.4. Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої Постановою правління Пенсійного фонду України від 19 грудня 2003 року № 21-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 січня 2004 р. за № 64/8663, розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається відділами надходження доходів органів Пенсійного фонду України щорічно у розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону (згідно з додатками 6 та 7), які надсилаються підприємствам до 20-го січня поточного року та протягом 10 днів з новопризначених (перерахованих) пенсій.
Судом встановлено, що УПФУ в м. Керч направило до державного підприємства «Керченський судноремонтний завод» лист № 1705/03-5 від 20.02.2008 року, в якому зазначено, що розмір щомісячного відшкодування з 01.02.2008 року складає 2698,13 гривень, в тому числі за списком №1- 2333,54 гривень та за списком №2 - 364,59 гривень.
Судом встановлено, що відповідно до розрахунку фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України “ Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування ” в частині пенсій, призначених відповідно до пункту “а” статті 13 Закону України “ Про пенсійне забезпечення ” з лютого 2008 року, ДП «Керченський судноремонтний завод» зобовязано відшкодувати Управлінню Пенсійного фонду в м. Керч АР Крим фактичні витрати на виплату та доставку пільгових пенсії громадянам: ОСОБА_1 822,44 грн., ОСОБА_2 352,17 грн., ОСОБА_3. 456,90 грн., ОСОБА_4. 75,18 грн., ОСОБА_5. 426,85 грн., на загальну суму 2333,54 гривень.
Судом встановлено, що відповідно до розрахунку фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України “ Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування ” в частині пенсій, призначених відповідно до пункту «б» - «з» статті 13 Закону України “ Про пенсійне забезпечення ” з лютого 2008 року, ДП «Керченський судноремонтний завод» зобовязано відшкодувати Управлінню Пенсійного фонду в м. Керч АР Крим фактичні витрати на виплату та доставку пільгових пенсії громадянину ОСОБА_6. в розмірі 364,59 гривень.
Крім того, УПФУ в м. Керч направило до державного підприємства «Керченський судноремонтний завод» лист № 2677/03-5 від 19.03.2008 року, в якому зазначено, що розмір щомісячного відшкодування з 01.03.2008 року складає 29071,39 гривень, в тому числі за списком №1- 7389,77 гривень та за списком №2 - 21681,62 гривень.
Судом встановлено, що відповідно до розрахунку фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України “ Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування ” в частині пенсій, призначених відповідно до пункту “а” статті 13 Закону України “ Про пенсійне забезпечення ” за березень 2008 року, ДП «Керченський судноремонтний завод» зобовязано відшкодувати Управлінню Пенсійного фонду в м. Керч АР Крим фактичні витрати на виплату та доставку пільгових пенсії громадянам: ОСОБА_7 451,37 гривень, ОСОБА_8 574,57 грн., ОСОБА_9- 611,23 грн., ОСОБА_10 186,88 грн., ОСОБА_11 560,21 грн., ОСОБА_12. 556,16 грн., ОСОБА_13. 557,48 грн., ОСОБА_14. 510,08 грн., ОСОБА_15. 592,78 грн., ОСОБА_16. 592,78 грн., ОСОБА_17. 810,01 грн., ОСОБА_18. 583,13 грн., ОСОБА_19. 177,94 грн., ОСОБА_20. 517,52 грн., ОСОБА_21. 107,92 грн., на загальну суму 7389,77 гривень.
Судом встановлено, що відповідно до розрахунку фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України “ Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування ” в частині пенсій, призначених відповідно до пункту «б» - «з» статті 13 Закону України “ Про пенсійне забезпечення ” за березень 2008 року, ДП «Керченський судноремонтний завод» зобовязано відшкодувати Управлінню Пенсійного фонду в м. Керч АР Крим фактичні витрати на виплату та доставку пільгових пенсії громадянам: ОСОБА_22. 758,17 грн., ОСОБА_23 731,31 грн., ОСОБА_24. 511,44 грн., ОСОБА_25 85,26 грн., ОСОБА_26 325,88 грн., ОСОБА_27 397,20 грн., ОСОБА_28. 545,16 грн., ОСОБА_29 716,78 грн., ОСОБА_30 375,27 грн., ОСОБА_31 518,30 грн., ОСОБА_32. 629,83 грн., ОСОБА_33 1632,81 грн., ОСОБА_34. 1876,12 грн., ОСОБА_35 891,44 грн., ОСОБА_36. 575,33 грн., ОСОБА_37 1252,01 грн., ОСОБА_38 500,73 грн., ОСОБА_39. 980,06 грн., ОСОБА_40 224,47 грн., ОСОБА_41. 253,67 грн., ОСОБА_42. 625,06 грн., ОСОБА_43. 557,06 грн., ОСОБА_44. 505,45 грн., ОСОБА_45. 816,17 грн., ОСОБА_46. 648,55 грн., ОСОБА_47. 762,14 грн., ОСОБА_48. 942,70 грн., ОСОБА_49. 1420,37 грн., ОСОБА_50. 84,02 грн., ОСОБА_51. 46,08 грн., ОСОБА_52 1524,04 грн., на суму 21628,86 гривень.
Судом перевірена обґрунтованість призначення пільгових пенсій. Відповідно до висновку № 128/09 судово економічної експертизи заборгованість по сплаті відшкодування витрат на виплату пільгових пенсій за списком №1 за березень-квітень 2008 року складає 2333,54 гривень + 2333,54 гривень + 7389,77 гривень +7389,77 гривень = 19446,62 гривень
Заборгованість по сплаті відшкодування витрат на виплату пільгових пенсій за списком №2 за березень-квітень 2008 року складає по листу № 1705/03-5 від 20.02.2008 року за березень 2008 року 364,59 гривень (без врахування одноразової виплати 687,95 гривень) + 364,59 гривень за квітень 2008 року (без врахування одноразової виплати 687,95 гривень) та по листу №2677 від 19.03.2008 року за березень 2008 року 21462,68 гривень (21803,56 гривень (забовязання за січень 2008 року ) + 52,76 гривень (призначена пенсія відповідно до листа № 1705 від 20.02.2008 року) + 46,08 гривень (призначена пенсія відповіно листу №2677 від 19.03.2008 року) 220,78 гривень (перерахунок за лютий 2008 року) 218,94 гривень (перерахіноу за березень 2008 року)); + за квітень 2008 року 21681,62 гривень (21803,56 гривень (забовязання за січень 2008 року ) + 52,76 гривень (призначена пенсія відповідно до листа № 1705 від 20.02.2008 року) + 46,08 гривень (призначена пенсія відповіно листу №2677 від 19.03.2008 року) 220,78 гривень (перерахунок за лютий 2008 року)) = 43873,48 гривень.
Загальна сума заборгованості ДП «Керченський судноремонтний завод» за списками № 1,2 за березень-квітень 2008 року складає 63320,10 гривень (43873,49+19446,62).
Проаналізувавши матеріали справи та оцінивши наявні в матеріалах справи докази в їх сукупності суд погоджується з призначенням позивачем пенсій зазначеним громадянам саме на підставі п. «а» та п. «б» - «з» ст.13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", у звязку з чим суд зазначає наступне.
Суд підкреслює, що позивачем правомірно призначено пенсію зазначеним особам на підставі ст.13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" відповідно до наданих пенсіонерам ДП «Керченський судноремонтний завод» довідок про особливий характер та умови праці у звязку з достатністю пільгового стажу роботи пенсіонерів. Отже, позивачем правомірно стягується з відповідача заборгованість з відшкодування витрат на виплату і доставку пільгової пенсії зазначеним особам.
Судом також перевірені доводи відповідача, щодо правомірності розміру витрат, що заявлені УПФУ в м. Керч до відшкодування.
Відповідно до висновку додаткової судово-економічної експертизи № 128/09 від 05.02.2010 року встановлено наступне.
1.Суми витрат, що заявлені до відшкодування стосовно кожного пенсіонера складаються з основного розміру пенсії та витрат на їх виплату та доставку.
Суми додаткових пенсій, доплат, надбавок та підвищень, що не підлягають відшкодуванню стосовно кожного пенсіонера не увійшли до розрахунку позивача за квітень та березень 2008 року.
При цьому експертом були ретельно досліджені всі докази та встановлено, що пенсіонери ОСОБА_51., ОСОБА_9., ОСОБА_10, ОСОБА_13., ОСОБА_14., ОСОБА_25., ОСОБА_31., ОСОБА_34. ОСОБА_41., ОСОБА_52 отримують додаткові надбавки, але вони не увійшли до сум, що підлягають відшкодуванню відповідачем.
Крім того, самим відповідачем не зазначено стосовно яких пенсіонерів здійснений невірний розрахунок витрат, в чому вимоги УПФУ в м. Керчі не відповідають закону. Отже, доводи відповідача є необґрунтованими та не знайшли підтвердження в судовому засіданні.
Таким чином, судом встановлено, що відповідач повинен був відшкодувати позивачеві за березень - квітень 2008 року витрати за виплату та доставку пільгових пенсій - за списком № 2 в розмірі 43873,48 гривень та за списком №1 19446,62 гривень, що підтверджується також карткою особового рахунку по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за списком №1 та списком №2.
Той факт, що всі пільгові пенсії призначені обґрунтовано, місячний розмір витрат, стаж роботи на підприємстві, частка плати підприємства розраховані вірно також підтверджується висновком додаткової судово-економічної експертизи № 128/09 від 05.02.2010 року.
Згідно з пунктом 6.8. Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої Постановою правління Пенсійного фонду України від 19 грудня 2003 року № 21-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 січня 2004 р. за № 64/8663, підприємства щомісяця до 25 числа вносять до Пенсійного фонду зазначену в повідомлені місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
Таким чином, відповідач повинен відшкодувати понесені позивачем витрати на виплату та доставку пенсій за березень квітень 2008 року відповідно до 25.03.2008 року та до 25.04.2008 року.
Приймаючи до уваги, що відповідачем сума боргу по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за березень квітень 2008 року в розмірі 63320,10 гривень не погашена в повному обсязі, вона підлягає стягненню з відповідача, та позовні вимоги є обґрунтованими та підлягають задоволенню у повному обсязі.
Згідно з частиною 4 статті 94 КАС України у справах, у яких позивачем є субєкт владних повноважень, і відповідачем фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.
Під час судового засідання, яке відбулось 15.03.2010 року були оголошені вступна та резолютивна частини постанови. Відповідно до ст. 163 КАСУ постанову складено у повному обсязі 30.03.2010 року.
На підставі викладеного, керуючись статтями 158, 159, 160, 163 КАС України,
ПОСТАНОВИВ:
1.Позовні вимоги задовольнити у повному обсязі.
2.Стягнути з Державного підприємства «Керченський судноремонтний завод» (ЄДРПОУ 01124997) на користь Управління Пенсійного фонду в м. Керч АРК заборгованість у сумі 63320,10 гривень.
У разі неподання заяви про апеляційне оскарження, постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України - з дня складення в повному обсязі.
Якщо постанову було проголошено у відсутності особи, яка бере участь у справі, то постанова набирає законної сили через 10 днів з дня отримання особою копії постанови, у разі неподання нею заяви про апеляційне оскарження.
Якщо після подачі заяви про апеляційне оскарження, апеляційна скарга не подана, постанова вступає в законну силу через 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Постанова може бути оскаржена в порядку і строки передбачені ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Трещова О.Р.