Ухвала суду № 89660831, 04.06.2020, Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Дата ухвалення
04.06.2020
Номер справи
686/28915/19
Номер документу
89660831
Форма судочинства
Кримінальне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 686/28915/19

Провадження № 1-кс/686/7113/20

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 червня 2020 року м. Хмельницький

Слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Сарбей О.Ф., з участю секретаря судового засідання Беднарської А.А., прокурора Конончука В.В., підозрюваного ОСОБА_1 , захисника Козачука М.В., розглянувши в судовому засіданні в залі суду клопотання слідчого Третього слідчого відділу слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому Богатюк О.В., погоджене з прокурором, про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Краснопілля Сумської області, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , громадянина України, одруженого, маючого на утриманні двох неповнолітніх дітей, командира військової частини А1119, раніше не судимого,у кримінальному провадженні № 62019240000000668,

ВСТАНОВИВ:

01.06.2020 року слідчий Третього слідчого відділу слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому Богатюк Оксана Валеріївна звернулась до слідчого судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області з клопотанням погодженим з прокурором військової прокуратури Вінницького гарнізону Плотницьким О.М., про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, відносно ОСОБА_1 , підозрюваного у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.425 КК України, посилаючись на те, що існують передбачені ст.177 КПК України ризики знищення, приховування або спотворення будь якої із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, незаконного впливу на свідків у даному кримінальному провадженні, вчинення іншого кримінального правопорушення та перешкоджання кримінальному провадженню іншим чином .

Заслухавши думку прокурора, який наполягає на задоволенні клопотання, підозрюваного та його захисника, які заперечили щодо його задоволення та просили відмовити, дослідивши матеріали клопотання та надані матеріали кримінального провадження, приходжу до висновку, що клопотання слідчого підлягає задоволенню з наступних підстав.

Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62019240000000668 від 15.08.2019 року.

29.05.2020 року ОСОБА_1 повідомлено про підозру у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.425 КК України, а саме, що він відповідно до наказу начальника Генерального штабу збройних Сил України № 139 від 14.04.2017 року підполковника ОСОБА_1 призначено на посаду командира військової частини А1119 з 16.05.2017 року.

Відповідно до вимог ст. ст. 17, 65, 68 Конституції України кожен зобов`язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України. Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України.

У зв`язку із затвердженням Верховною Радою України Указів Президента України «Про часткову мобілізацію» № 303/2014 від 17.03.2014, №454/2014 від 06.05.2014, № 607/2014 від 21.07.2014, № 15/2015 від 14.01.2015, в Україні розпочато процес мобілізації та оголошено особливий період, тобто період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов`язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Проходячи військову службу на посаді командира військової частини А1119 в умовах особливого періоду, підполковник ОСОБА_1 відповідно до вимог ст. ст. 11, 16, 58, 59, 66, 67 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України та ст.ст. 1, 4, 6 Дисциплінарного статуту Збройних Сил України відповідає за стан і збереження матеріальних засобів та фінансового господарства, а також зобов`язаний, крім іншого, знати про дійсний стан справ у підрозділах, керувати фінансовою діяльністю частини, розпоряджатися згідно із законодавством коштами, забезпечувати ощадливе витрачання коштів у суворій відповідності із затвердженим кошторисом, вживати заходів до відшкодування матеріальних збитків, заподіяних військовій частині, свято і непорушно додержуватись Конституції України та законів України, наказів та директив Міністерства оборони України, Військової присяги, віддано служити Українському народові, сумлінно і чесно виконувати військовий обов`язок, а також твердо знати та зразково виконувати свої службові обов`язки, бути дисциплінованим, поводитися з гідністю й честю, не допускати самому і стримувати інших від негідних вчинків, встановлювати у військовій частині такий внутрішній порядок, який гарантував би неухильне виконання законів України в положень статутів Збройних Сил України, проводити роботу щодо зміцнення військової дисципліни, запобігання злочинам серед особового складу, своєчасно виявляти й усувати їх причини.

Відповідно до вимог п. п. 2.3, 2.4, 2.10, 3.1.1, 3.1.2, 3.1.3, 3.1.9 Положення про військове (корабельне) господарство Збройних Сил України, затвердженого наказом Міністра оборони України №300 від 16.07.1997 (далі – Положення №300), ст. ст. 8, 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ст. ст. 3, 26, 116 Бюджетного кодексу України, ОСОБА_1 планує та організовує роботу військової частини, здійснює контроль за цією роботою, а також несе відповідальність за стан господарства та за забезпечення особового складу належними матеріальними засобами, а також зобов`язаний, окрім іншого знати вимоги чинного законодавства України, наказів, положень, настанов, інструкцій та інших керівних документів щодо організації та ведення військового господарства, а також неухильно керуватись ними у своїй діяльності;здійснювати постійний своєчасний технічний нагляд за виконанням робіт протягом усього періоду будівництва об`єкта відповідно до укладених договорів, розпоряджатися коштами в межах, виділених кошторисних призначень, планів асигнувань, затвердженого фінансового плану, та несе персональну відповідальність за їх цільове та ефективне використання; організовує роботу та здійснює керівництво діяльністю фінансово-економічного органу; підписує першим підписом платіжні доручення; несе персональну відповідальність за виконання покладених на військову частину завдань, здійснення нею своїх функцій, збереження майна і засобів; дотримуватися вимог Бюджетного Кодексу України при здійсненні оплати за товари, роботи та послуги за рахунок бюджетних коштів, а також несе відповідальність за порушення порядку і термінів здійснення такої оплати.

Відповідно до ст. ст. 1 - 3 Закону України «Про правовий режим майна у Збройних Силах України» військове майно – це державне майно, закріплене за військовими частинами, закладами, установами та організаціями Збройних Сил України. Військова частина використовує закріплене за ним військове майно лише за його цільовим та функціональним призначенням. Облік, інвентаризація, зберігання, списання, використання та передача військового майна здійснюються у спеціальному порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України.

Пунктом 5.2.9. Положення №300 визначено, що матеріальні засоби, які надійшли у військову частину (з`єднання) залізничним, водним, повітряним чи автомобільним транспортом, приймаються на основі супровідних (прихідних) документів чи актів прийому.

Відповідно до п. 5.2.11. Положення №300, приймачами можуть призначатись тільки штатні матеріально-відповідальні особи (військовослужбовці та службовці) або офіцери, прапорщики, мічмани і військовослужбовці, прийняті на службу за контрактом, згідно з вказівкою командира частини (з`єднання).

Відповідно до ст. 1 Закону Україна «Про архітектурну діяльність», технічний нагляд - здійснення замовником контролю за дотриманням проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контролю за якістю виконаних робіт та їх обсягами під час будівництва або зміни (у тому числі шляхом знесення) об`єкта містобудування.

Статтею 11 Закону Україна «Про архітектурну діяльність», передбачено, що під час будівництва об`єкта архітектури здійснюється авторський та технічний нагляд та технічний нагляд забезпечується замовником та здійснюється особами, які мають кваліфікаційний сертифікат.

Відповідно до ст. 23 Закону Україна «Про архітектурну діяльність», замовники на проектування і будівництво об`єктів архітектури здійснюють контроль і технічний нагляд за додержанням вимог містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки під час проектування об`єкта архітектури, затвердженого проекту під час будівництва.

Згідно з п. 2 Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об`єкта архітектури, затвердженого становою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. №903, технічний нагляд забезпечує замовник (забудовник) протягом усього періоду будівництва об`єкта з метою здійснення контролю за дотриманням проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контролю за якістю та обсягами робіт, виконаних під час будівництва або зміни (зокрема шляхом знесення) такого об`єкта.

18.12.2017 року між військовою частиною А1119 (далі - Замовник) в особі командира військової частини А1119 ОСОБА_1 та ТОВ «БК ПЕГАС» (далі - Підрядник) в особі директора ОСОБА_2 укладено договір №162 про виконання робіт за кошти державного бюджету на суму 41 508 722,57 грн.

Згідно п.1.1 договору №162,ТОВ «БК ПЕГАС» зобов`язується на власний ризик, власними та залученими засобами виконати роботи відповідно до договору, 18.12.2017 №162, а військова частина А1119 прийняти ці роботи та оплатити.

Пунктом 2.2 договору №162передбачено, що ціну договору слід визначити відповідно до умов тендерної документації (документації до закупівлі) щодо термінів закінчення робіт та проекту щодо технології виконання робіт, використання конкретних матеріалів і конструкцій, якості будівельно – монтажних робіт, а також з дотриманням діючих норм і правил виконання будівельно – монтажних робіт, технічної експлуатації будівельної техніки і безпечних умов праці.

Згідно з п.2.4 договору №162, ціна пропозиції, за яку Підрядник згоден виконати замовлення, розраховується виходячи з обсягів робіт на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально – технічних ресурсах, необхідних для здійснення проектних рішень по об`єкту замовлення.

Пунктом 2.7 договору №162,закріплено, що розрахунки за виконані роботи проводиться на підставі документів про обсяги виконаних робіт та їх вартість (№КБ-2в, №КБ-3).

У відповідності п. 2.8. договору №162, оплата проводиться шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок ТОВ «БК ПЕГАС».

Пунктом 5.1 договору №162визначено, що забезпечення робіт матеріалами та устаткуванням здійснює Підрядник. Він зобов`язаний узгоджувати із Замовником постачальників матеріалів та устаткування.

Відповідно з п. 5.2 договору №162, підрядник забезпечує відповідність якості будівельних матеріалів конструкцій, що постачаються ним, специфікаціям, технічних паспортів, інших документів, що посвідчують їх характеристики і якість. Вартість матеріальних ресурсів визначається за найменшими поточними цінами, що складаються в регіоні, підтверджені накладними.

Пункт 8.1 договору №162 визначає, що підрядник самостійно організовує всю роботу по виконанню цього Договору відповідно до календарного графіку виконання робіт та з дотриманням вимог ДБН А.3.1-5:2016 «Організація будівельного виробництва», іншими нормативними документами, які регулюють виконання будівельних робіт і гарантує надійність і якість виконаних робіт з моменту підписання акту прийняття виконаних робіт в гарантійну експлуатацію протягом нормативного терміну.

У відповідності до п. 8.2 договору №162, початок робіт: через 1 день після отримання дозвільних документів про початок будівництва. Закінчення робіт згідно календарного графіку робіт.

Пунктом 8.6 договору №162визначено, що замовник здійснює контроль, технічний нагляд за відповідністю якості, обсягів виконаних робіт проекту, кошторису, будівельним нормам і правилам. Замовник призначає відповідальну особу, яка вправі в будь – який час перевіряти хід і якість будівельно – монтажних робіт, а також якість використовуваних хід і якість будівельно – монтажних робіт, а такожякість використуваних матеріалів, не втручаюсь при цьому в оперативно – господарську діяльність.

Згідно з п.п. 10.1., 10.3., 10.5., 10.6., 10.7. договору №162,видатки на виконання робіт за рахунок державних коштів здійснюються у порядку, визначеному законодавством. Оплату виконаних робіт Замовник проводить поетапно по мірі надходжень з бюджету цільових коштів на оплату видатків для виконання будівельних робіт, в сумі, що не перевищує розмір фактичного надходження коштів з бюджету. Оплата за виконані роботи здійснюється в межах фактичних надходжень на реєстраційний рахунок Замовника. Оплата виконаних робіт проводиться у разі наявності фінансування та в межах бюджетних асигнувань. Оплата за виконання повного обсягу робіт проводиться Замовником після підписання акту виконаних робіт до 01.12.2018 року.

У відповідності до п. 11.1.1. договору №162, замовник зобов`язаний здійснювати своєчасний технічний нагляд за виконанням робіт протягом усього періоду будівництва об`єкта в порядку, встановлену законодавством, і своєчасно повідомляти Підрядника про виявлені порушення та недоліки.

Згідно з пунктом 11.1.2. договору № 162, замовник зобов`язаний приймати якісно виконані роботи згідно з актами виконаних робіт; здавання-приймання робіт після закінчення дії даного Договору здійснюється у відповідності з чинним законодавством і оформлюється актом про виконані роботи. При виявленні в процесі здавання-приймання робіт, недоробок, що не заважають експлуатації об`єкту, акт виконаних робіт не підписується, а на недоробки складається дефектний акт з визначенням строків їх усунення за рахунок Підрядника. Якщо при здаванні-прийманні робіт будуть виявлені суттєві недоробки, що виникли з вини Підрядника, Замовник не підписує акт виконаних робіт і затримує оплату робіт, виконаних з порушенням.

В подальшому, 19.12.2017 між військовою частиною А1119 в особі командира військової частини ОСОБА_1 та ТОВ «БК ПЕГАС» в особі директора ОСОБА_2 укладено додаткову угоду №1 до Договору №162 від 18.12.2017.

Відповідно до п. 1 додаткової угоди №1 до Договору №162 від 18.12.2017, у межах виділених у 2017 році кошторисних призначень на Капітальне будівництво (відновлення) дорожньої мережі охоронного периметру технічної території військової частини А1119, сторони домовились, що:

- вартість робіт по Капітальному будівництву (відновленню) дорожньої мережі охоронного периметру технічної території військової частини А1119 у 2017 році складає 5 567 860, 10 грн. без ПДВ (тверда ціна) та відображена у Договірній ціні (додаток №1 до цієї угоди).

- роботи у 2017 році необхідно виконати до 31.12.2017, відповідно до Додатку 2 до цієї угоди (календарний графік виконання робіт у 2017 році.

Згідно до Додатку 2 додаткової угоди №1 до Договору №162 від 18.12.2017, загально будівельні роботи (земляні роботи) та доставка матеріалів здійснюються в період з 21.12.2017 по 26.12.2017.

Проте, підполковник ОСОБА_1 , будучи військовою службовою особою, достовірно знаючи норми вказаного вище законодавства, а також умови договору підряду № 162, недбало ставлячись до виконання своїх службових обов`язків, в період з 21.12.2017 по 26.12.2017не здійснив належне керування поточною діяльністю військової частини, не визначив приймачів по матеріальним засобам, а також не здійснив постійний контроль, технічний нагляд за виконанням робіт, прийняттям якісно виконаних робіт згідно з актами виконаних робіт щодо використанням за призначенням ввірених військовій частині А1119коштівна Капітальне будівництво (відновлення) дорожньої мережі охоронного периметру технічної території військової частини А1119, які повинні були виконані ТОВ «БК ПЕГАС», в умовах особливого періоду, 26.12.2017 (більш точний час в ході досудового розслідування не встановлено), тобто завчасно до завершення виконання необхідних робіт, перебуваючи у приміщенні штабу військової частини А1119 за адресою: вул. Арсенальна, м. Калинівка, Вінницької області, власноручно в актах приймання виконаних будівельних робіт (форма КБ-2в) від 26.12.2017 № 1, № 2, № 2, № 3/1у графі «Замовник» поставив свій підпис та печатку із найменуванням військової частини, підтвердивши таким чином нібито виконання в повному обсязі робіт по об`єкту «Капітальне будівництво (відновлення) дорожньої мережі охоронного периметру технічної території військової частини А1119» на загальну суму: 5 941 392, 20 грн.

У відповідності до акту №1 від 26.12.2017, акту №2 від 26.12.2017, акту №3 від26.12.2017, акту №3/1 директор ТОВ «БК ПЕГАС» ОСОБА_2 виконав, а командир військової частини А1119 Батюк ОСОБА_3 прийняв:

- відповідно до акта від 26.12.2017 №1, ТОВ «БК ПЕГАС» виконано, а військовою частиною А1119 прийнято робіт на загальну суму 2 243 388,78 грн., а саме (згортання ґрунту бульдозерами потужністю 59кВт з переміщенням ґрунту до 10 м група ґрунтів 1 в кількості 270 м3 по ціні 3,82 грн/м3 на загальну суму 1033 38 грн., влаштування кюветів екскаваторами з ковшем місткістю 0,5 м3 в кількості 250 м3 по ціні 13,27 грн/м3 на загальну суму 3319,71 грн.; переміщення щебеню бульдозерами потужністю 121 кВт до 10 м в кількості 4687,88 м3 по ціні 2 87 грн/м3 на загальну суму 13 464,53 грн; матеріали із відсівів подрібнених осадових гірничих порід для будівельних робіт в кількості 2340,4 м3 по ціні 302,16 грн/м на загальну суму 707 175,26 грн.; щебінь із природного каменю для будівельних робіт (фракція 20-40 мм) в кількості 2349 м3 по ціні 598 39 грн/м3 на загальну суму 1 405 618 11 грн);

- відповідно до акта від 26.12.2017 № 2, ТОВ «БК ПЕГАС» виконано, військовою частиною А1119 прийнято робіт на загальну суму 3319141,33 грн., а саме: переміщення щебеню бульдозерами потужністю 121 кВт до 10 м у кількості 4578,92 м3 по ціні 2,87 грн./м3 на загальну суму 13151,97 грн. Матеріали із відсіву, подрібнених осадових гірничих порід для будівельних матеріалів в кількості 3497 м3 по ціні 302,16/м3 на загальну суму 1056653,52 грн; щебінь із природного каменю для будівельних робіт (фракція 20-40 мм) в кількості 3481 м3 по ціні 598,39 грн/м3 на загальну суму 2082995, 59 грн.;

- відповідно до акта від 26.12.2017 №3, ТОВ «БК ПЕГАС» виконано, військовою частиною А1119 прийнято робіт на загальну суму 373 532 10 грн., а саме: переміщення щебеню бульдозерами потужністю 121 кВт до 10 м в кількості 813, 2 м3 по ціні 2,87 грн/м3 на загальну суму 2335, 67 грн. щебень із природного каменю для будівельних робіт (фракція 20-40 мм) в кількості 589 м3 по ціні 598,39 грн/м3 на загальну суму 352451,71 грн.);

- відповідно до акта від 26.12.2017 №3/1 ТОВ «БК ПЕГАС» виконано, військовою частиною А1119 прийнято робіт на загальну суму 5329,99 грн., а сааме переміщення щебеню бульдозерами потужністю 121 кВт до 10 м в кількості 16,1 м3 по ціні 2,87 грн./м3 на загальну суму 46,24 грн.; матеріали із відсіву подрібнених осадових гірничих порід для будівельних робіт в кількості 16,6 м3 по ціні 302,16 грн/м3 на загальну суму 5015,86 грн.).

На підставі указаних вище актів приймання виконаних будівельних робіт №№ 1, № 2, № 2, № 3/1, з розрахункового рахунку № НОМЕР_1 відкритого в Державній казначейській службі України перераховано на розрахунковий рахунок ТОВ «БК ПЕГАС» № НОМЕР_2 відкритому у Вінницькій філії ОУ АТ «Ощадбанк» грошові кошти в розмірі 5 941 392, 20 грн.

Однак, відповідно до висновку судово-економічної експертизи, різниця між документальною та фактичною наявністю будівельних матеріалів (щебеню та відсіву) становить: нестача щебеню фракції 20-40 – 3713 м3; нестача відсіву – 2725 м3; лишки щебеню фракції 10-20-1008 м3. Враховуючи вартість щебеню та відсіву, включеного до актів приймання виконаних будівельних робіт (форма КБ-2в) від 26.12.2017 № 1, № 2, № 3, № 3/1, різниця становить 3 205 482, 18 грн., що у 500 і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян, установлений Законом України «Про Державний бюджет України на 2017рік».

У зв`язку з недотриманням вимог додатку № 1 до Положення № 300, а також абз. 14 п. 1 наказу Міністра оборони України від 09.02.2017 № 88 «Про бюджетну політику Міністерства оборони України на 2017 рік» про здійснення оплати тільки за фактично поставлені товари, виконані роботи і надані послуги, своїми діями підполковник ОСОБА_1 завдав державі, в особі військової частини А1119, збитки в розмірі 3 205 482, 18 (три мільйони, двісті п`ять тисяч чотириста вісімдесят дві гривні) грн. 18 коп.

Дана підозра є обґрунтованою, адже на її підтвердження представлено: копію договору про виконання робіт за державні кошти № 162, копію додаткової угоди №1 до Договору №162 від 18.12.2017 року, додаткову угоду №5 до Договору №162 від 18.12.2017 року, копію дозволу ВЧ А1119, додаткову угоду №7 до Договору № 162 від 18.12.2017 року, протокол огляду від 23.12.2019 року, копію технічного звіту про визначення об`ємів відсіву та щебеню на відкритих складах в\ч А 1119, висновок експерта № 11 від 30.04.2020 року, протокол допиту свідка ОСОБА_4 від 28.05.2020 року, протокол допиту свідка ОСОБА_5 від 21.05.2020 року, та інші матеріали кримінального провадження.

Санкція ч.3 ст.145 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років, тобто даний злочин є тяжким.

Сам ОСОБА_1 має постійне місце проживання та місце роботи, одружений, має на утриманні двох малолітніх дітей, раніше не судимий, по місцю роботи характеризується позитивно.

За таких обставин, приходжу до висновку про наявність ризиків знищення, приховування або спотворення будь якої із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, незаконного впливу на свідків у даному кримінальному провадженні, та перешкоджання кримінальному провадженню іншим чином . Ризик вчинення іншого кримінального правопорушення вважаю не доведеним.

Враховуючи наведені ризики, усі визначені ст.178 КПК України обставини, приходжу до висновку, що забезпечити виконання підозрюваним покладених на нього процесуальних обов`язків зможе запобіжних захід у вигляді домашнього арешту, з покладенням відповідних обов`язків.

Саме такий запобіжний захід буде достатнім для підозрюваного ОСОБА_1 для виконання покладених на нього обов`язків та зможе забезпечити його належну процесуальну поведінку.

Строк домашнього арешту слід визначити в межах строків досудового розслідування, а саме по 24 липня 2020 року включно.

Керуючись ст.ст.177, 178, 181, 194, 196 КПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання задовольнити .

Застосувати до підозрюваного у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.425 КК України, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , строком по 24 липня 2020 року включно запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, який полягає в забороні залишати місце свого проживання за адресою АДРЕСА_2 , в період часу з 23 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв. наступного дня, без дозволу слідчого, прокурора або суду з покладенням на нього зобов`язання прибувати до слідчого, прокурора, суду, слідчого судді за кожною вимогою.

Покласти на підозрюваного ОСОБА_1 наступні обов`язки:

-не відлучатися із населеного пункту в якому він проживає, без дозволу слідчого, прокурору або суду;

-повідомляти слідчого, прокурора чи суд, залежно від стадії кримінального провадження, про зміну свого місця проживання;

- утриматись від спілкування із особами, які є свідками у даному кримінальному провадженні;

-здати на зберігання у відповідний орган державної влади паспорт громадянина України для виїзду за кордон, інші документи, які дають право на виїзд за межі України ( в разі їх наявності).

Ухвала діє по 24 липня 2020 року включно.

Ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню після її оголошення.

Ухвала може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення.

Слідчий суддя