Рішення № 89511629, 27.05.2020, Закарпатський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
27.05.2020
Номер справи
260/601/20
Номер документу
89511629
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
  • 1) УЖГОРОДСЬКИЙ ЗВ ВСП
Державний герб України

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Р І Ш Е Н Н Я

і м е н е м У к р а ї н и

27 травня 2020 року м. Ужгород№ 260/601/20 Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Плеханова З.Б.

при секретарі Поп Н.В.

за участю: позивача: ОСОБА_1 ,- не зявився;

відповідача: Ужгородський зональний відділ військової служби правопорядку , представник - Скрипай Р.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку про визнання дій протиправними і зобов`язання вчинити певні дії

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду із позовом до Ужгородський зональний відділ військової служби правопорядку про визнання дій протиправними і зобов`язання вчинити певні дії, в якому просить суд:

-Визнати протиправними дії Відповідача - Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку (88006, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Артилерійська буд. 1е, ЄДРПОУ: 24290178) щодо непроведення повного розрахунку при звільненні - невиплату Позивачу - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП: НОМЕР_1 ) грошової компенсації відпустки як учаснику бойових дій за період з 2017 року по 2019 рік, в день виключення із списків частини 31.05.2019 року;

-Зобов`язати Відповідача - Ужгородський зональний відділ Військової служби правопорядку (88006, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Артилерійська буд. 1е, ЄДРПОУ: 24290178), нарахувати та виплатити Позивачу - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП: НОМЕР_1 ) грошову компенсацію за невикористані календарні дні додаткової відпустки як учаснику бойових дій за період з 2017 року по 2019 рік (42 дні) виходячи з грошового забезпечення Позивача на день звільнення з військової служби (31.05.2019 року).

1.Позиції сторін

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що ОСОБА_1 проходив військову службу за контрактом у Збройних Силах України згідно контракту про проходження громадянами України військової служби, за місцем дислокації (знаходження) військової частини на посаді осіб рядового складу старшого стрільця групи охорони та патрульно-постової служби роти Військової служби правопорядку Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку. Був звільнений з військової служби за контрактом 31.05.2019 року у запас відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 5 статті 26 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» ( у зв`язку із закінченням строку контракту). Набув статусу учасника бойових дій. З моменту набуття статусу учасника бойових дій до моменту звільнення з військової служби, відповідно за період з 2017 року по 2019 рік додаткова відпустка як учаснику бойових дій, передбаченої пунктом 12 частини першої статті 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" позивачу не надавалась, при звільненні з військової служби грошова компенсація за невикористані дні (в загальній кількості (42 дні) вказаної відпустки не виплачувалась.

05 травня 2020 року, на адресу суду надійшов відзив представника відповідача про заперечення щодо позову, де зокрема, зазначає, що Ужгородський зональний відділ не погоджується із твердженнями Позивача викладеними у даному адміністративному позові. оскільки за весь час проходження військової служби в Ужгородському ЗВ ВСП, Позивач жодного разу не звертався та не виявляв бажання використати своє право на одержання пільги у вигляді додаткової відпустки, як учаснику бойових дій чи виплати компенсації замість неї . Таке звернення є виключним правом Позивача. Навіть 31.05.2019 року (у день виключення зі списків особового складу зонального відділу) Позивач не звертався до Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку про здійснення нарахування та виплату грошової компенсації за не використані календарні дні додаткової відпустки як учаснику бойових дій за період з 2017 року по 2019 рік.

Крім того, зазначено, що додаткова відпустка із збереженням заробітної плати тривалістю 14 календарних на рік, передбачена п. 12 ст. 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального статусу" та ст. 16-2 Закону України "Про відпустки", на час дії особливого періоду не надається. Вважає, що Позивач не надав жодних належних та достовірних доказів, що підтверджують протиправність дій Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку.

З огляду на вище наведене вважає, що виплата грошової компенсації за всі не використані календарні дні додаткової відпустки як учаснику бойових дій не була передбачена чинним законодавством України, яке діяло в період 2017 по 31.05.2019 року. Відтак зазначає, що не виплативши ОСОБА_1 грошову компенсацію за невикористані календарні дні додаткової відпустки як учаснику бойових дій за період з 2017 року по 2019 рік Ужгородський зональний відділ Військової служби правопорядку діяв правомірно та в межах повноважень, тобто, відповідно до вимог чинного законодавства України, що було чинним на момент виключення зі списків особового складу зонального відділу. На підставі викладеного просить суд в задоволені позову відмовити повністю.

Позивач в судове засідання не зявився, надавши заяву про розгляд справи у його відсутності.

Представник відповідача в судовому засіданні проти задоволення позову просив відмовити з мотивів викладених вище.

Заслухавши пояснення представника відповідача, встановивши обставини справи на підставі досліджених в судовому засіданні доказів, проаналізувавши норми права, які підлягають або не підлягають застосуванню до даних правовідносин, надавши оцінку кожному аргументу сторін та мотиви суду, з яких суд дійшов до висновків у справі, констатує наступне.

2. Обставини, встановлені судом.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , проходив військову службу за контрактом у Збройних Силах України згідно контракту про проходження громадянами України військової служби, за місцем дислокації (знаходження) військової частини (Далі - адреса: 88006, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Артилерійська буд. 1е) на посаді осіб рядового складу старшого стрільця групи охорони та патрульно-постової служби роти Військової служби правопорядку Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку. Контракт був укладений у травні 2016 року строком на три роки . (а.с.66-69).

Під час проходження військової служби у Збройних Силах України, Позивач у період з 11.11.2016 року по 12.02.2017 року та з 11.12.2017 року по 20.04.2018 року , безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України на території Донецької та Луганській області, у зв`язку з чим у 2017 році , що стверджується посвідченням серії НОМЕР_2 від 04.04.2017 року (а.с.25) та відповідною довідкою від 14.05.2019року (а.с.29).

Крім того, відповідно до Довідки від 27.05.2019 року, Позивач у період з 12.01.2019 року по 15.04.2019 року брав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецької та Луганській областях (а.с.29).

Згідно з наказом начальника Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку від 26 квітня 2019 року №10-РС (по особовому складу) позивача звільнено з військової служби в запас за підпунктом «а» пункту 2 частини 5 статті 26 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» (а.с.71).

Наказом начальника Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку (по сторойовій частині) від 31.05.2019 року №109, Позивача з 31.05.2019 року виключено зі списків особового складу Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку та всіх видів забезпечення. Цим же Наказом передбачена виплата Позивачеві компенсації за невикористані 7 календарні дні щорічної основної відпустки за 2019 рік. (а.с.26-27).

З часу отримання статусу учасника бойових дій (з 2017 року) до звільнення з військової служби - 2019 рік позивачеві не надавалась додаткова відпустка із збереженням заробітної плати строком 14 календарних днів на рік.

При звільненні Позивача з військової служби Відповідач також не виплатив йому грошову компенсацію за всі невикористані дні додаткової відпустки, передбаченої для учасників бойових дій.

Згідно Довідки від 27.04.2020 року, грошове забезпечення ОСОБА_1 на день звільнення з військової служби , а саме 31.05.2019 року становить 10663,43 грн.(а.с.51).

3. Мотиви суду та норми права, застосовані судом.

Статтею 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади, їх посадові особи повинні діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч.1 ст.2 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» від 25.03.1992 № 2232-ХІІ (далі - Закон № 2232-XII) військова служба є державною службою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров`я і віком громадян України, іноземців та осіб без громадянства, пов`язаній з обороною України, її незалежності та територіальної цілісності.

Згідно з п.12 ст.12 Закону України від 22.10.1993 №3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі - Закон №3551-XII) учасникам бойових дій надаються такі пільги, як використання чергової щорічної відпустки у зручний для них час, а також одержання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати строком 14 календарних днів на рік.

Відповідно до ст.4 Закону України «Про відпустки» від 05.11.1996 № 504/96-ВР (далі - Закон № 504/96-ВР) передбачено такі види щорічних відпусток: основна відпустка (стаття 6 цього Закону); додаткова відпустка за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці (стаття 7 цього Закону); додаткова відпустка за особливий характер праці (стаття 8 цього Закону); інші додаткові відпустки, передбачені законодавством.

Відповідно до статті 16-2 Закону № 504/96-ВР, учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, статус яких визначений Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», особам, реабілітованим відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років», із числа тих, яких було піддано репресіям у формі (формах) позбавлення волі (ув`язнення) або обмеження волі чи примусового безпідставного поміщення здорової людини до психіатричного закладу за рішенням позасудового або іншого репресивного органу, надається додаткова відпустка зі збереженням заробітної плати тривалістю 14 календарних днів на рік.

Згідно з пунктом 8 статті 10-1 Закону України « Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (далі по тексту - Закону № 2011-ХІІ), військовослужбовцям, крім військовослужбовців строкової військової служби, додаткові відпустки у зв`язку з навчанням, творчі відпустки та соціальні відпустки надаються відповідно до Закону України «Про відпустки». Інші додаткові відпустки надаються їм на підставах та в порядку, визначених відповідними законами України.

У разі якщо Законом України «Про відпустки» або іншими законами України передбачено надання додаткових відпусток без збереження заробітної плати, такі відпустки військовослужбовцям надаються без збереження грошового забезпечення.

Абзацем третім пункту 14 статті 10-1 Закону № 2011-ХІІ передбачено, що у рік звільнення зазначених в абзацах першому та другому цього пункту військовослужбовців зі служби у разі невикористання ними щорічної основної або додаткової відпустки їм виплачується грошова компенсація за всі невикористані дні щорічної основної відпустки, а також дні додаткової відпустки, у тому числі військовослужбовцям-жінкам, які мають дітей.

Відповідно до пункту 17 статті 10-1 Закону № 2011-ХІІ, в особливий період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або до моменту прийняття рішення про демобілізацію військовослужбовцям надаються відпустки, передбачені частинами першою, шостою та дванадцятою цієї статті, і відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин. Надання військовослужбовцям відпусток, передбачених частиною першою цієї статті, здійснюється за умови одночасної відсутності не більше 30 відсотків загальної чисельності військовослужбовців певної категорії відповідного підрозділу. Відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин військовослужбовцям надаються із збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів.

Згідно з пунктом 18 статті 10-1 Закону № 2011-ХІІ, в особливий період під час дії воєнного стану військовослужбовцям можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки та назад, але не більше двох діб в один кінець.

Указом Президента України "Про часткову мобілізацію" від 17 березня 2014 року №303/2014, затвердженим Законом України від 17 березня 2014 року №1126-VI, постановлено оголосити та провести часткову мобілізацію.

Таким чином, спірні правовідносини щодо отримання грошової компенсацію за невикористані дні додаткової відпустки у зв`язку із звільненням позивача виникли в особливий період.

Відповідно до пункту 19 статті 10-1 Закону 2011-ХІІ, надання військовослужбовцям у періоди, передбачені пунктами 17 і 18 цієї статті, інших видів відпусток, крім відпусток військовослужбовцям-жінкам у зв`язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а в разі якщо дитина потребує домашнього догляду, - тривалістю, визначеною в медичному висновку, але не більш як до досягнення нею шестирічного віку, а також відпусток у зв`язку з хворобою або для лікування після тяжкого поранення за висновком (постановою) військово-лікарської комісії, припиняється.

При цьому, визначення поняття особливого періоду наведене у законах України від 21 жовтня 1993 року № 3543-XII «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та від 06 грудня 1991 року № 1932-XII «Про оборону України» (далі - Закони № 3543-XII та № 1932-XII відповідно).

За визначенням статті 1 Закону № 3543-XII, особливий період - це період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов`язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій .

Стаття 1 Закону № 1932-XII визначає особливий період, як період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи моменту введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний стан і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.

Крім того, в статті 1 Закону № 3543-XII надано визначення мобілізації та демобілізації. Мобілізація - комплекс заходів, здійснюваних з метою планомірного переведення національної економіки, діяльності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій на функціонування в умовах особливого періоду, а Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - на організацію і штати воєнного часу. Мобілізація може бути загальною або частковою та проводиться відкрито чи приховано; демобілізація - комплекс заходів, рішення про порядок і терміни проведення яких приймає Президент України, спрямованих на планомірне переведення національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій на роботу і функціонування в умовах мирного часу, а Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - на організацію і штати мирного часу.

Аналіз зазначених норм свідчить про те, що в особливий період з моменту оголошення мобілізації припиняється надання військовослужбовцям інших видів відпусток, в тому числі додаткової соціальної відпуски. Однак, Законом № 2011-XII не встановлено припинення виплати компенсації за невикористані частини додаткової соціальної відпустки, право на яку позивач набув за період проходження ним військової служби.

Водночас, у разі невикористання додаткової соціальної відпуски протягом календарного року, в якому в особи виникає право на таку відпустку, додаткова соціальна відпустка переноситься на інший період, тобто особа не втрачає самого права на надану їй чинним законодавством України соціальну гарантію, яке може бути реалізовано в один із таких двох способів: 1) безпосереднє надання особі відпустки після закінчення особливого періоду, який може тривати невизначений термін; 2) грошова компенсація відпустки особі.

Отже, припинення надання військовослужбовцям додаткових відпусток (відповідно до пункту 19 статті 10-1 Закону 2011-ХІІ у періоди, передбачені пунктами 17 і 18 цієї статті) є тимчасовим обмеженням способу реалізації права на використання додаткової відпустки безпосередньо. Між тим, обмеження щодо одного з двох способів реалізації такого права не впливає на суть цього права, яке гарантується пунктом 12 статті 12 Закону України від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», пунктом 8 статті 10-1 Закону України від 20 грудня 1991 року 1991 року № 2011-ХІІ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», статтею 16-2 Закону України від 05 листопада 1996 року № 504/96-ВР «Про відпустки».

Крім того, відповідно до пункту 3 розділу XXXI Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженого наказом Міністра оборони України від 07.06.2018 № 260, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.06.2018 за №745/32197 (далі - Наказ № 260) у рік звільнення військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), звільненим з військової служби за віком, станом здоров`я, у зв`язку з безпосереднім підпорядкуванням близькій особі, у зв`язку зі скороченням штатів або проведенням організаційних заходів, які не використали щорічну основну відпустку або використали частково, за їх бажанням надається відпустка із наступним виключенням зі списків особового складу військової частини та виплачується грошове забезпечення у розмірі відповідно до кількості наданих днів відпустки або виплачується грошова компенсація за всі невикористані дні щорічної основної відпустки, а також дні додаткової відпустки, в тому числі за минулі роки.

Іншим військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби), які звільняються з військової служби, за їх бажанням надається відпустка із наступним виключенням зі списків особового складу військової частини тривалістю, що визначається пропорційно часу, прослуженому в році звільнення за кожен повний місяць служби, та за час такої відпустки виплачується грошове забезпечення або виплачується грошова компенсація за всі невикористані дні щорічної основної відпустки, а також дні додаткової відпустки, в тому числі за минулі роки.

Отже, у випадку звільнення військовослужбовців з військової служби їм виплачується компенсація за всі невикористані ними дні щорічної відпустки, в тому числі за невикористані дні додаткової відпустки, передбаченої статтею 16-2 Закону № 504/96-ВР та пунктом 12 частини першої статті 12 Закону № 3551-ХІІ.

До такого ж висновку дійшов Верховний Суд у зразковій справі щодо грошової компенсації за невикористану додаткову відпустку військовослужбовцям у період мобілізації у рішення від 16 травня 2019 року (справа № 620/4218/18), залишеному без змін постановою Великої Палати Верховного Суду від 21.08.2019.

Відповідно до ч.3 ст.291 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) при ухваленні рішення у типовій справі, яка відповідає ознакам, викладеним у рішенні Верховного Суду за результатами розгляду зразкової справи, суд має враховувати правові висновки Верховного Суду, викладені у рішенні за результатами розгляду зразкової справи.

Виходячи із вказаної норми, при ухваленні даного рішення судом враховано правові висновки Верховного Суду, викладені у рішенні у зразковій справі №Пз/9901/4/19 (620/4218/18).

Посилання представника відповідача на те , що позивач не звертався окремо із заявою або рапортом за виплатою спростовується вищевказаними положеннями нормативних актів, які не встановлюють обовязку звернення військовослужбовця за такою грошовою компенсацією.

Разом з цим, суд враховує висновки Європейського суду з прав людини, висловлені у рішенні від 30 квітня 2013 року справі «Тимошенко проти України» (заява № 49872/11), щодо принципу юридичної визначеності, який означає, що застосування національного законодавства має бути передбачуваним тією мірою, щоб воно відповідало стандарту «законності», передбаченому Конвенцією - стандарту, що вимагає, щоб усе законодавство було сформульовано з достатньою точністю для того, щоб надати особі можливість - за потреби, за відповідної консультації - передбачати тією мірою, що є розумною за відповідних обставин, наслідки, які може потягнути за собою її дія (параграф 264).

Підсумовуючи, суд зазначає, що оскільки відповідно до пункту 19 статті 10-1 Закону 2011-ХІІ позивачу не надавалася додаткова відпустка з огляду на несення ним служби під час особливого періоду, однак, оскільки він припинив службу і був з неї звільнений , то в нього залишилося невикористане право , однак уже у вигляді грошової компенсації, і оскільки позивач, як учасник бойових дій, не використав додаткові відпустки у 2017-2019 роках, він набув право на отримання грошової компенсації замість них у зв`язку із звільненням зі служби 31.05.2019 року.

З огляду на зазначене випливає, що відповідачем допущено протиправну бездіяльність, що полягає у ненарахуванні та невиплаті позивачу грошової компенсації за невикористані дні додаткової відпустки із збереженням заробітної плати як учаснику бойових: дій за період 2017-2019 роки.

Відповідно до ч. 1 ст. 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.

У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку (ч. 2 ст. 2 КАС України).

З огляду на те, що факт наявності у позивача порушеного права знайшов своє підтвердження в ході судового розгляду, суд доходить висновку про задоволення позовних вимог у повному обсязі.

Керуючись ст. ст. 242-246 КАС України, суд,-

В И Р І Ш И В:

1.Адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 , РНОКПП: НОМЕР_1 ) до Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку вул. Артилерійська, буд. 1Е,м. Ужгород,Закарпатська область,88000, код ЄДРПОУ: 24290178)про визнання дій протиправними і зобов`язання вчинити певні дії - задовольнити.

2. Визнати протиправними дії Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку (88006, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Артилерійська буд. 1е, ЄДРПОУ: 24290178) щодо непроведення повного розрахунку при звільненні - невиплату ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП: НОМЕР_1 ) грошової компенсації відпустки як учаснику бойових дій за період з 2017 року по 2019 рік, в день виключення із списків особового складу Ужгородського зонального відділу Військової служби правопорядку та всіх видів забезпечення 31.05.2019 року.

3.Зобов`язати Ужгородський зональний відділ Військової служби правопорядку (88006, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Артилерійська буд. 1е, ЄДРПОУ: 24290178), нарахувати та виплатити ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП: НОМЕР_1 ) грошову компенсацію за невикористані календарні дні додаткової відпустки як учаснику бойових дій за період з 2017 року по 2019 рік (42 дні) виходячи з грошового забезпечення на день звільнення з військової служби (31.05.2019 року).

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення через Закарпатський окружний адмінсуд до Восьмого апеляційного адмінсуду.

СуддяЗ.Б.Плеханова

Повний текст рішення виготовлено та підписано 29 травня 2020 року.