
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 травня 2020 р. м. Чернівці Справа № 824/464/20-а
Чернівецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Анісімова О.В., розглянувши в порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС у Чернівецькій області до Дочірнього підприємства «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» про стягнення податкового боргу,-
В С Т А Н О В И В:
І. РУХ СПРАВИ
1.1. Головне управління ДПС у Чернівецькій області (далі - позивач) звернулось до суду з позовом до Дочірнього підприємства «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» (далі - відповідач), в якому, з урахуванням заяви про уточнення позовних вимог, просить:
- стягнути заборгованість з банківських рахунків та за рахунок готівки Дочірнього підприємства «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», з відкритих рахунків та готівки філії «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор», з їхніх рахунків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів на суму податкового боргу по податку на доходи фізичних осіб в розмірі 34794,03 грн.
1.2. Ухвалою суду від 06.04.2020 року позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито спрощене провадження в адміністративній справі без повідомлення учасників справи.
ІІ. ОБСТАВИНИ СПРАВИ
2.1. Згідно даних Головного управління ДПС у Чернівецькій області за відповідачем станом на 10.04.2020 року рахується податковий борг по сплаті податку на доходи фізичних осіб на загальну суму 34794,03 грн.
2.2. Однак, в добровільному порядку відповідач податковий борг не сплатив, що обумовило звернення до суду із цим позовом.
ІІІ. АРГУМЕНТИ СТОРІН
3.1. В обґрунтування позовних вимог представник позивача у позовній заяві вказує, що відповідно до реєстраційних (облікових) даних платника податку - юридичної особи, ДП «Чернівецький облавтодор» має відокремлений підрозділ юридичної особи - філія «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».
3.2. Станом на дату подання позову, філія «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» має заборгованість до місцевого бюджету по податку на доходи фізичних осіб на загальну суму 99076,15 грн. за результатами документальної планової виїзної перевірки.
3.3. При цьому, представник позивача стверджує, що з метою погашення податкового боргу було сформовано та надіслано відповідачу податкову вимогу форми «Ю» від 19.09.2019 року №16886-54, яка була отримана 25.09.2019 року.
3.4. Разом з цим, 17.04.2020 року до суду надійшла заява про уточнення позовних вимог, згідно якої представник позивача зазначає, що після відкриття провадження по справі, філією «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» було самостійно погашено частину заявленого до стягнення узгодженого податкового боргу. За таких підстав, відповідно до розрахунку заборгованості станом на 10.04.2020 року податковий борг філії становить 34794,03 грн.
3.5. У зв`язку із викладеним, позивач просить суд стягнути з відповідача до місцевого бюджету податковий борг на загальну суму 34794,03 грн.
3.6. Відповідач правом на подачу відзиву на позовну заяву не скористався, хоча ухвала про відкриття спрощеного позовного провадження в адміністративній справі направлена йому на офіційну адресу 06.04.2020 року та вручена 08.04.2020 року, що підтверджується наявним у матеріалах справи рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення №5800108847357 (а.с. 50). У зв`язку із цим, суд, керуючись положеннями частини 6 статті 162 КАС України, вирішує справу за наявними матеріалами.
IV. ЗАЯВИ ТА КЛОПОТАННЯ УЧАСНИКІВ СПРАВИ
4.1. Заяв та клопотань іншого характеру, окрім заяви Головного управління ДПС у Чернівецькій області про уточнення позовних вимог від 17.04.2020 року, від учасників справи до суду не надходило.
V. ОБСТАВИНИ ВСТАНОВЛЕНІ СУДОМ
5.1. Відповідно до реєстраційних (облікових) даних платника податку - юридичної особи, наданих контролюючим органом, на якого покладено здійснення контролю за дотриманням вимог податкового законодавства (в нашому разі позивач), Дочірнє підприємство «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» зареєстроване, як юридична особа за адресою: 58018, м. Чернівці, вул. Головна, буд. 205 (код ЄДРПОУ 31963989), є платником податків та зборів та перебуває на обліку Головного управління ДПС у Чернівецькій області (а.с. 11-16).
5.2. ДП «Чернівецький облавтодор» має відокремлений підрозділ юридичної особи - філія «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», яка зареєстрована за адресою: 60200, Чернівецька обл., Сокирянський район, м. Сокиряни, вул. Гастелло, буд. 36 (а.с. 17-25).
5.3. Станом на 10.04.2020 року за філією «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», рахується податковий борг на загальну суму 34794,03 грн., що підтверджується розрахунком заборгованості та відомостями, що вказані у інтегрованій картці по філії «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» щодо сплати податку на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати (а.с. 53-55). Сума заборгованості виникла внаслідок часткової несплати податкових зобов`язань, визначених за наслідками проведеної документальної планової виїзної перевірки.
5.4. Так, судом встановлено, що посадовими особами Головного управління ДФС у Чернівецькій області проведено документальну планову виїзну перевірку філії «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», з питань дотримання вимог податкового законодавства, валютного законодавства, з питань єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, іншого законодавства за період з 01.10.2016 року по 31.12.2018 року, яка документована актом №2589/24-13-14-01/31016010 від 18.06.2019 року (а.с. 30-43).
За результатами перевірки встановлено порушення філією «Сокирянський райавтодор»:
- пп. 168.1.4, пп. 168.1.5. п. 168.1 ст. 168, пп. 176.2.а) п. 176.2 ст. 176, пп. 129.1.3 п.129.1, п. 129.4 ст. 129, Податкового кодексу України - несвоєчасне та неповне перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб у сумі 110009,06 грн. за період з 01.10.2016 року по 31.12.2018 року;
- п.16-1 підрозділу 10 Розділу ХХ, пп. 168.1.5, пп. 168.1.4 п. 168.1 ст. 168, пп. 176.2.а) п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України - несвоєчасне та неповне перерахування до бюджету військового збору в сумі 8812,00 грн. за період з 01.10.2016 року по 31.12.2018 року.
5.5. На підставі акта перевірки №2589/24-13-14-01/31016010 від 18.06.2019 року контролюючим органом винесено:
- податкове повідомлення-рішення форми "Д" №0008251305 від 11.07.2019 року, яким філії «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» визначено суму грошового зобов`язання у розмірі 137511,36 грн. за платежем податок доходи фізичних осіб (код платежу 11010100), з яких 110009,06 грн. податкове зобов`язання, 27502,30 грн. штафні (фінансові) санкції (а.с. 28);
- податкове повідомлення-рішення форми "Д" №0008261305 від 11.07.2019 року, яким філії «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» визначено суму грошового зобов`язання у розмірі 11015,00 грн. за платежем військовий збір (код платежу 11011100), з яких 8812,00 грн. податкове зобов`язання, 2203,00 грн. штрафні (фінансові) санкції (а.с. 28 зворотній бік).
5.6. Податкові повідомлення-рішення форми "Д" від 11.07.2019 року №0008251305 та №0008261305 згідно листа Головного управління ДФС у Чернівецькій області від 12.07.2019 №4791/10/24-13-13-05 направлено філії «Сокирянський райавтодор» рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення та вручено останній 15.07.2019 року (а.с. 29).
5.7. Судом також встановлено, що у зв`язку із наявністю податкового боргу станом на 18.09.2019 року у загальній сумі 147937,23 грн., філії «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» на офіційну адресу надіслано засобами поштового зв`язку податкову вимогу форми "Ю" від 19.09.2019 року №16886-54, яка згідно рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення вручена філії «Сокирянський райавтодор» 25.09.2019 року (а.с. 26-27). На день розгляду справи у суді вказана податкова вимога є не відкликаною.
VІ. ПОЗИЦІЯ СУДУ
6.1. Предметом цього спору є податковий борг, який позивач просить суд стягнути з філії «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України». А тому в межах цієї справи суд має перевірити наявність такого боргу та чи дотримана процедура його стягнення.
При цьому, суд вважає необхідне зазначити, що позивач просить стягнути з відповідача податковий борг тільки по податку на доходи фізичних осіб згідно податкового повідомлення-рішення форми "Д" №0008251305 від 11.07.2019 року, а відтак суд перевірятиме наявність боргу тільки по сплаті податку на доходи фізичних згідно вказаного податкового повідомлення-рішення.
6.2. Відповідно до статті 67 Конституції України кожен зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
6.3. Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов`язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства регулює Податковий кодекс України (далі - ПК України).
6.4. Статтею 16 ПК України визначені обов`язки платника податку, серед яких сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи (підпункт 16.1.4 пункту 16.1).
6.5. Пункт 31.1 статті 31 ПК України визначає, що строком сплати податку та збору визнається період, що розпочинається з моменту виникнення податкового обов`язку платника податку із сплати конкретного виду податку і завершується останнім днем строку, протягом якого такий податок чи збір повинен бути сплачений у порядку, визначеному податковим законодавством. Податок чи збір, що не був сплачений у визначений строк, вважається не сплаченим своєчасно.
6.6. Грошове зобов`язання платника податків відповідно до підпункту 14.1.39 пункту 14.1 статті 14 ПК України - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов`язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
6.7. Податкове зобов`язання згідно з підпунктом 14.1.156 пункту 14.1 статті 14 ПК України - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк).
6.8. Згідно підпункту 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 ПК України під податковим боргом розуміють суму узгодженого грошового зобов`язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої на суму такого грошового зобов`язання.
6.9. У відповідності до підпункту 54.3.5 пункту 54.3 статті 54 ПК України контролюючий орган зобов`язаний самостійно визначити суму грошових зобов`язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток або від`ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо дані перевірок щодо утримання податків у джерела виплати, в тому числі податкового агента, свідчать про порушення правил нарахування, утримання та сплати до відповідних бюджетів податків і зборів, передбачених цим Кодексом, у тому числі податку на доходи фізичних осіб таким податковим агентом.
6.10. Відповідно до пункту 57.3 статті 57 ПК України у разі визначення грошового зобов`язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов`язаний сплатити нараховану суму грошового зобов`язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу. У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов`язання платник податків зобов`язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження.
6.11. Пунктом 75.1 статті 75 ПК України визначено, що контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
6.12. Відповідно до підпункту 75.1.12 пункту 75.1 статті 75 ПК України документальною перевіркою вважається перевірка, предметом якої є своєчасність, достовірність, повнота нарахування та сплати усіх передбачених цим Кодексом податків та зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) та яка проводиться на підставі податкових декларацій (розрахунків), фінансової, статистичної та іншої звітності, регістрів податкового та бухгалтерського обліку, ведення яких передбачено законом, первинних документів, які використовуються в бухгалтерському та податковому обліку і пов`язані з нарахуванням і сплатою податків та зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також отриманих в установленому законодавством порядку контролюючим органом документів та податкової інформації, у тому числі за результатами перевірок інших платників податків.
6.13. За правилами пункту 58.1 статті 58 ПК України контролюючий орган надсилає (вручає) платнику податків податкове повідомлення-рішення, якщо сума грошового зобов`язання платника податків, передбаченого податковим або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, розраховується контролюючим органом відповідно до статті 54 цього Кодексу (крім декларування товарів, передбаченого для громадян) або якщо за результатами перевірки контролюючим органом встановлено факт: невідповідності суми бюджетного відшкодування сумі, заявленій у податковій декларації; завищення розміру задекларованого від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток або від`ємного значення суми податку на додану вартість, розрахованої платником податків відповідно до розділу V цього Кодексу; заниження або завищення суми податкових зобов`язань, заявленої у податковій декларації, або суми податкового кредиту, заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість, крім випадків, коли зазначене заниження або завищення враховано при винесенні інших податкових повідомлень-рішень за результатами перевірки.
6.14. Так, судом встановлено, що посадовими особами Головного управління ДФС у Чернівецькій області проведено документальну планову виїзну перевірку філії «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», з питань дотримання вимог податкового законодавства, валютного законодавства, з питань єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, іншого законодавства за період з 01.10.2016 року по 31.12.2018 року, яка документована актом №2589/24-13-14-01/31016010 від 18.06.2019 року (а.с. 30-43).
6.15. За наслідками розгляду виявлених порушень, встановлених актом перевірки, контролюючим органом складено та направлено відповідачу податкові повідомлення-рішення форми "Д" №0008251305 та №0008261305 від 11.07.2019 року.
6.16. При цьому, як встановлено судом (див. пункт 5.6. цього рішення) вищезазначені податкові повідомлення-рішення належним чином надіслані та вручені філії «Сокирянський райавтодор». Станом на день розгляду даної справи вказані податкові повідомлення-рішення не оскаржувались, доказів їх оскарження в судовому чи в адміністративному порядку відповідачем не надано. Відтак, зазначені податкові зобов`язання є узгодженими.
6.17. Судом досліджені наявні у матеріалах справи інтегровані картки по філії «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» щодо сплати податку на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати. Згідно змісту вказаних інтегрованих карток видно, що філією «Сокирянський райавтодор» частково здійснювалося погашення грошового зобов`язання, визначеного податковим повідомленням-рішенням форми "Д" №0008251305 від 11.07.2019 року (а.с. 25, 54-55).
6.18. Однак, відповідач не сплатив у повному розмірі визначену податковим повідомленнями-рішеннями форми "Д" №0008251305 та №0008261305 від 11.07.2019 року суму грошового зобов`язання, а тому залишок несплаченого грошового зобов`язання перейшов в категорію податкового боргу.
6.19. Згідно розрахунку заборгованості по філії «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» станом на 10.04.2020 року загальний розмір не сплаченого податкового зобов`язання за досліджуваним податковим повідомленням-рішенням складає 21417,63 грн.
6.20. Разом з цим, суд зазначає, що згідно підпункту 129.1.1 пункту 129.1 статті 129 ПК України при нарахуванні суми грошового зобов`язання, визначеного контролюючим органом за результатами податкової перевірки нарахування пені розпочинається починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків податкового зобов`язання, визначеного цим Кодексом (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження).
6.21. Відповідно до підпункту 129.3.1 пункту 129.3 статті 129 ПК України нарахування пені закінчується у день зарахування коштів на відповідний рахунок органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів та/або в інших випадках погашення податкового боргу та/або грошових зобов`язань.
6.22. Оскільки відповідачем визначені контролюючим органом суми грошового зобов`язання своєчасно не були сплачені у повному обсязі, йому нараховано пеню починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків податкового зобов`язання. Згідно інтегрованої картки по філії «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» щодо сплати податку на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати, залишок несплаченої пені складає 13376,40 грн.
6.23. Також, суд зазначає, що пунктом 59.1 статті 59 ПК України передбачено, що у разі коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
6.24. У разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення. У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається) (пункт 59.5 статті 59 ПК України).
6.25. Судом встановлено (див. пункт 5.7 рішення), що позивачем сформовано та направлено та вручено філії «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» податкову вимогу форми "Ю" від 19.09.2019 року №16886-54 на суму 147937,23 грн. з яких по податку на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати, - 136922,23 грн.
6.26. Оскільки після вручення податкової вимоги сума податкового боргу у відповідача змінилася (зменшилася), але борг відповідачем не було погашено, позивачем повторно податкова вимога не надсилалася (не вручалася).
6.27. Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що за відповідачем обліковується податковий борг по сплаті податку на доходи фізичних осіб, що сплачуються податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати, на загальну суму 34794,03 грн., який є узгодженим, що підтверджується матеріалами справи, розрахунком заборгованості та інтегрованою карткою платника.
6.28. Відповідно до підпункту 20.1.34 пункту 20.1 статті 20 ПК України контролюючий орган (в нашому разі позивач) має право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.
6.29. Пунктом 95.2 статті 95 ПК України передбачено, що стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги, а відповідно до пункту 95.3 цієї ж статті ПК України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
6.30. Враховуючи наявність у філії «Сокирянський райавтодор», як відокремленого підрозділу юридичної особи ДП «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», податкового боргу, те що позивачем дотримано процедуру звернення з цим позов до суду, суд вважає за необхідним стягнути з відповідача заборгованість на суму податкового боргу у розмірі 34794,03 грн.
VІІ. ВИСНОВКИ СУДУ
7.1. Відповідно до частини 1 статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
7.2. Позивачем доведено суду правомірність заявлених вимог, на день розгляду справи заборгованість відповідачем не погашена, а тому зважаючи на наведені вище норми законодавства та встановлені судом обставини справи, а також виходячи з конституційного принципу обов`язковості сплати податків і зборів, суд вважає, що позовні вимоги є обґрунтованими та підлягають задоволенню повністю.
VІІІ. ЩОДО СУДОВИХ ВИТРАТ
8.1. Частиною 2 статті 139 КАС України визначено, що при задоволенні позову суб`єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб`єкта владних повноважень, пов`язані із залученням свідків та проведенням експертиз. У матеріалах справи відсутні докази, які б свідчили про витрати суб`єкта владних повноважень, пов`язані із залученням свідків та проведенням експертиз, відтак, судом не вирішується питання про розподіл таких витрат.
На підставі викладеного, керуючись статтями 73-77, 90, 241-246, 250 КАС України, суд -
В И Р І Ш И В:
1. Позов Головного управління ДПС у Чернівецькій області до Дочірнього підприємства «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» про стягнення податкового боргу - задовольнити повністю.
2. Стягнути заборгованість з банківських рахунків та за рахунок готівки Дочірнього підприємства «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», з відкритих рахунків та готівки філії «Сокирянський райавтодор ДП «Чернівецький облавтодор», з їхніх рахунків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, на суму податкового боргу по податку на доходи фізичних осіб в розмірі 34794 (тридцять чотири тисячі сімсот дев`яносто чотири) грн. 03 коп.
Згідно статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У відповідності до статей 293, 295 Кодексу адміністративного судочинства України рішення суду першої інстанції можуть бути оскаржені в апеляційному порядку повністю або частково. Апеляційна скарга на рішення до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи подається до Сьомого апеляційного адміністративного суду через Чернівецький окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення (складання).
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Повне найменування учасників процесу:
Позивач - Головне управління ДПС у Чернівецькій області (58013, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200-А, код ЄДРПОУ 43143196).
Відповідач - Дочірнє підприємство «Чернівецький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» (58018, м. Чернівці, вул. Головна, буд. 205, код ЄДРПОУ 31963989).
Суддя О.В. Анісімов