
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
61022, м. Харків, пр. Науки, 5, тел.:(057) 702-07-99, факс: (057) 702-08-52,
гаряча лінія: (096) 068-16-02, E-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ: 03499901, UA628999980313141206083020002
_________________
Р І Ш Е Н Н Я
іменем України
13.05.2020 Справа № 905/108/20
Господарський суд Донецької області у складі головуючого судді Демідової П.В., при секретарі судового засідання Бутовій Є.В. , розглянувши матеріали справи №905/108/20
за позовом Фізичної особи - підприємця Дмитрієва Дмитра , м. Краматорськ Донецької області,
до Спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба» Краматорської міської ради, м. Краматорськ Донецької області,
про визнання укладеним договору про надання ритуальних послуг,
за участю представників сторін:
від позивача: не з`явився;
від відповідача: не з`явився.
Суть справи:
Позивач, Фізична особа - підприємець Дмитрієв Дмитро, звернувся до Господарського суду Донецької області з позовом до Спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба» Краматорської міської ради про визнання укладеним договору про надання ритуальних послуг.
В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на безпідставну відмову відповідача в укладанні договору про надання ритуальних послуг з позивачем.
Ухвалою Господарського суду Донецької області від 20.01.2020 року прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі та визначено здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання.
Ухвалою Господарського суду Донецької області від 19.03.2020 року закрито підготовче провадження та призначено розгляд справи по суті на 14.04.2020 року.
10.04.2020 року до суду від відповідача надійшла заява вих. № 01/7-96 від 07.04.2020р. про перенесення розгляду справи на іншу дату у зв`язку із обмежувальними заходами через спалах гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2.
Ухвалою господарського суду від 14.04.2020 р. було відкладено судове засідання на 13.05.2020 року.
В судове засідання представники сторін не з`явилися, про дату та час розгляду справи по суті сторони повідомлені належним чином.
За висновками суду у матеріалах справи достатньо документів, які мають значення для правильного вирішення спору, внаслідок чого справа може бути розглянута за наявними у ній документами, а неявка сторін не перешкоджає вирішенню справи по суті.
Приймаючи рішення по справі, суд виходив з того, що провадження по справі відкрито 20.01.2020 року. Ухвала про відкриття провадження по справі була отримана відповідачем 24.01.2020 року. За змістом ухвали, відповідачу надавався строк для надання відзиву на позовну заяву 15 днів з дня отримання ухвали.
Відповідач не скористався зазначеним правом, а також правами, встановленими ст. 46 ГПК України у строки, встановлені процесуальним законодавством.
Проте, в ході розгляду справи 07.04.2020 року відповідач клопотав про відкладення судового засідання через запровадження карантинних заходів, встановлених постановою КМУ № 211 від 11.03.2020 року, не навівши позиції щодо позову.
Посилаючись на встановлення дистанційної роботи для працівників на період карантину, відповідач не скористався пропозицією суду надавати документи та пояснення, які він вважає за необхідне для вирішення справи по суті, через тестову систему «Електронний суд» або на офіційну електронну адресу суду.
З цього приводу суд зазначає, що запровадження карантинних заходів на території України з 16.03.2020 року, не може виправдовувати ухилення відповідача від сприяння вирішенню спірних відносин між сторонами, в умовах, коли процесуальні зобов`язання відповідача виникли до запровадження карантинних обмежень.
До того ж, аналізуючи вимоги ст. 195 ГПК України крізь призму п.4 Прикінцевих положень Кодексу, суд зазначає, що встановлення максимального строку, в межах якого повинна бути розглянута справа, не обмежує суд в праві розглянути справу в будь-який час в межах максимального процесуального строку.
Аналізуючи поведінку сторін в ході підготовчого провадження, враховуючи переконливість процесуальних позицій учасників та намагання сприяти вирішенню спору, суд вважає зібрані докази достатніми для вирішення спору по суті в умовах процесуальної рівності сторін та запровадженого принципу диспозитивності.
З`ясувавши фактичні обставини справи, докази на їх підтвердження, виходячи з фактів, встановлених у процесі розгляду справи, суд,-
ВСТАНОВИВ:
18 листопада 2019 року фізична особа-підприємець Дмитро Дмитрієв звернувся до Спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба» Краматорської міської ради із заявою про укладання договору про надання ритуальних послуг, яка була направлена на адресу останнього цінним листом з описом вкладення. До вищевказаної заяви позивачем додано копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків, копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, перелік ритуальних послуг, режим роботи та номер телефону фізичної особи - підприємця, договір про надання ритуальних послуг, підписаний з боку позивача.
За змістом запропонованого договору та переліку, наданого до заяви, позивач визначив перелік послуг, які можуть бути виконані останнім в ході виконання договору, а саме: оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання, свідоцтва про поховання;копання могили (викопування могили ручним або механізованим способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили; монтаж та демонтаж намогильної споруди при організації підпоховання в існуючу могилу; кремація тіл померлих; поховання та під поховання урни з прахом померлих у колумбарну нішу, в існуючу могилу, у землю; зберігання урн з прахом померлих у крематорії; організація відправлення труни з тілом чи урни з прахом померлого за межі України; запаювання оцинкованої труни; замощення урни з прахом померлого в колумбарну нішу.
Листом від 11 грудня 2019 року за №01/7-326 відповідач відмовив позивачу в укладанні договору із посиланням на невідповідність договору вимогам чинного законодавства, у зв`язку з відсутністю у позивача архітектурних розробок та самого будівництва - переміщення крематорію та колумбарію (сховища для урн із прахом помірних в розумінні Закону України « Про поховання та похорону справу»).
Відповідно до ст.1 Закону України «Про поховання та похорону справу» ритуальні послуги це послуги, пов`язані з організацією поховання та облаштуванням місця поховання. У свою чергу похованням є діяльність відповідних органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб у межах повноважень, визначених цим Законом, а також суб`єктів господарювання, спрямована на: забезпечення належного ставлення до тіла померлого; забезпечення права громадян на захоронення їхнього тіла відповідно до їх волевиявлення, якщо таке є; створення та експлуатацію об`єктів, призначених для поховання, утримання і збереження місць поховань; організацію і проведення поховань померлих та/або загиблих; надання ритуальних послуг, реалізацію предметів ритуальної належності.
Згідно зі ст.8 зазначеного Закону, організація діяльності в галузі поховання померлих здійснюється спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері житлово-комунальної політики України, іншими центральними органами виконавчої влади, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та їх виконавчими органами, які в межах своєї компетенції розробляють положення про ритуальну службу та створюють їх.
Відповідно до ст. 9 Закону, ритуальні служби - спеціалізовані комунальні підприємства, що створюються органами місцевого самоврядування в порядку, встановленому законом, з метою здійснення організації поховання померлих і надання ритуальних послуг, передбачених необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності.
Ритуальною службою у м. Краматорську Донецької області є Спеціалізоване комунальне підприємство «Ритуальна служба» Краматорської міської ради.
За приписами пункту 5 Типового положення про ритуальну службу в Україні, затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу України №193 від 19.11.2003 року, ритуальна служба, відповідно до покладених на неї завдань зобов`язана, зокрема:
- укладати договори-замовлення на організацію та проведення поховання (далі договір-замовлення);
- організовувати поховання померлих згідно з договорами-замовленнями;
- у разі відсутності на ринку послуг регіону необхідної Замовнику ритуальної послуг;
- забезпечувати надання цієї послуги власними силами.
Статтею 12 Закону України «Про поховання та похоронну справу» визначено, що виконавцем ритуальних послуг можуть бути лише особи, які уклали відповідні договори із сільським головою або ритуальною службою про надання цих послуг.
Згідно пункту 8.1 Типового положення про ритуальну службу в Україні ритуальна служба забезпечує укладання договорів із суб`єктами господарювання в такому порядку.
Суб`єкт господарювання, що виявив бажання працювати на ринку ритуальних послуг, має подати до територіальної ритуальної служби відповідну заяву щодо укладання договору про надання ритуальних послуг на ім`я її керівника та долучити до заяви (засвідчені у встановленому порядку копії) такі документи: копію довідки про включення до ЄДРПОУ для юридичної особи або довідки про присвоєння ідентифікаційного номера для фізичної особи; копію свідоцтва про державну реєстрацію суб`єкта підприємницької діяльності; перелік послуг, що пропонуються для надання суб`єкту господарювання; режим роботи та номер телефону.
Проаналізувавши зміст наданих позивачем документів, з якими останній звернувся до відповідача, суд зазначає, що вони відповідають вимогам, встановленим Положенням.
Протягом 14 робочих днів з дня отримання заяви територіальна ритуальна служба укладає з суб`єктом господарювання договір про надання послуг при наявності всього переліку документів, передбачених цим пунктом положення.
Згідно з ч. 3, 7 статті 179 Господарського кодексу України укладання господарського договору є обов`язковим для сторін, якщо він заснований на державному замовленні, виконання якого є обов`язком для суб`єкта господарювання у випадках, передбачених законом, або існує пряма вказівка закону щодо обов`язковості укладення договору для певних категорій суб`єктів господарювання чи органів державної влади або органів місцевого самоврядування.
Господарські договори укладаються за правилами, встановленими Цивільним кодексом України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом, іншими нормативно-правовими актами щодо окремих видів договорів.
Стаття 181 Господарського кодексу України визначає загальний порядок укладення господарських договорів. Проект договору може бути запропонований будь-якою зі сторін.
Як встановлено судом, позивач підписав зі свого боку на надав із заявою про укладання договору відповідачу договір, що відповідає примірному договору про надання ритуальних послуг, наведеному у додатку до Положення.
За змістом ст. 179 ГК України при укладенні господарських договорів сторони можуть визначати зміст договору на основі примірного договору, рекомендованого органом управління суб`єктам господарювання для використання при укладенні ними договорів, коли сторони мають право за взаємною згодою змінювати окремі умови, передбачені примірним договором, або доповнювати його зміст.
Сторона, яка одержала проект договору, у разі згоди з його умовами оформлює договір відповідно до вимог частини першої цієї статті і повертає один примірник договору другій стороні або надсилає відповідь на лист, факсограму тощо у двадцятиденний строк після одержання договору. За наявності заперечень щодо окремих умов договору сторона, яка одержала проект договору, складає протокол розбіжностей, про що робиться застереження у договорі, та у двадцятиденний строк надсилає другій стороні два примірники протоколу розбіжностей разом з підписаним договором.
Проте, відповідач ухилився від запровадженого порядку врегулювання розбіжностей, зазначивши про невідповідність договору вимогам законодавства в цілому.
Як зазначалося вище, Законом «Про поховання та похоронну справу» обов`язок надання всього спектру ритуальних послуг за необхідним мінімальним переліком покладається саме на ритуальну службу. Такий перелік затверджений наказом Держжитлокомунгоспу України 19.11.2003 N 193, та включає послуги:
- оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання,
- свідоцтва про поховання;
- копання могили (викопування могили ручним або механізованим способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили;
- монтаж та демонтаж намогильної споруди при організації підпоховання в існуючу могилу;
- кремація тіл померлих;
- поховання та під поховання урни з прахом померлих у колумбарну нішу, в існуючу могилу, у землю;
- зберігання урн з прахом померлих у крематорії;
- організація відправлення труни з тілом чи урни з прахом померлого за межі України;
- запаювання оцинкованої труни;
- замощення урни з прахом померлого в колумбарну нішу.
Для здійснення послуг ритуальна служба може залучати суб`єктів господарювання (виконавців) на підставі договорів. Проте, Законом не встановлено вимоги щодо необхідності здійснення виконавцем всього спектру необхідних мінімальних послуг.
Як свідчать матеріали справи, відповідач обґрунтував відмову у укладанні договору відсутністю у позивача будівлі та архітектурних розробок крематорію та колумбарію. Таким чином, заперечення відповідача стосуються лише можливості виконання частини ритуальних послуг відповідачем, а саме: послуг пов`язаних з кремацією, похованням урн у колумбарії та зберігання урн у крематорії.
Проте, як зазначалося вище, незгода з окремими частинами договору не може бути підставою для відмови від укладання договору в іншій частині.
В ході розгляду справи Позивач підтвердив відсутність архітектурної розробки крематорію та будівлі крематорію, що об`єктивно унеможливлює виконання послуг кремації та зберігання урн з прахом померлих у крематорії на час укладання угоди.
Згідно з п.6 Типового положення про ритуальну службу, на ритуальну службу покладено обов`язок забезпечити у доступному для огляду місці, у якому проводиться оформлення замовлень на організацію та проведення поховання померлого, надання замовнику наочної інформації, у тому числі, стосовно:
- виконавців послуг, з якими укладені договори про надання послуг, їх адреси та режиму роботи;
- переліку ритуальних послуг із зазначенням вартості, особливостей та термінів виконання замовлення.
Замовники на підставі зазначеної інформації можуть обирати виконавців.
Таким чином, послуги, що пропонуються Виконавцем, повинні носити реальний характер, а не бути гіпотетичними.
В ході розгляду справи Позивач підтвердив відсутність архітектурної розробки крематорію та будівлі крематорію, що об`єктивно унеможливлює виконання послуг кремації та зберігання урн з прахом померлих у крематорії. Таким чином, суд погоджується із позицією відповідача щодо неможливості здійснення позивачем послуг, пов`язаних з кремацією та зберіганням урн у крематорію.
Щодо послуг поховання та під поховання урни з прахом померлих у колумбарну нішу та замощення урни з прахом померлого суд зазначає наступне.
За змістом Положення, на ритуальну службу покладено обов`язок безоплатно виділяти місця для поховання померлого чи урни з прахом померлого на кладовищі (у колумбарії). Згідно із Порядком утримання кладовищ та інших місць поховань, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України 19.11.2003 № 193, в містах, де функціонують крематорії, поховання здійснюється в спеціально побудованих колумбаріях чи пристосованих для цього огороджувальних стінах кладовищ, конструкція яких повинна забезпечувати вільний доступ до них.
Відповідач не довів відсутність у місці Краматорську колумбаріїв та пристосованих для поховання урн огороджувальних стін кладовищ. За своєю суттю та технологією поховання, під поховання урни з прахом померлих у колумбарну нішу та замощення урни з прахом померлого є ідентичним таким послугам як: копання могили (викопування могили ручним або механізованим способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили), організації підпоховання в існуючу могилу, поховання та під поховання урни з прахом померлих в існуючу могилу, у землю, запаювання оцинкованої труни.
Здійснення таких послуг не потребує перебування у власності Виконавців земельної ділянки (кладовищ), спеціально облаштованих стін кладовищ та колумбаріїв. Таки послуги можуть бути здійснені на земельних ділянках , переданих для розміщення місця поховання спеціалізованому комунальному підприємству, установі, організації в постійне користування відповідно до вимог земельного законодавства та гігієнічних вимог щодо облаштування і утримання кладовищ у населених пунктах України (п.1.1 Порядку утримання кладовищ та інших місць поховань).
Враховуючи викладене, суд не вбачає перешкоджань у здійснені позивачем послуг, пов`язаних із похованням, під похованням урни з прахом померлих у колумбарну нішу та замощенням урни з прахом померлого.
На підставі викладеного,суд задовольняє позовні вимоги частково.
З урахуванням ч.9 ст. 129 ГПК України, витрати по сплаті судового збору покладаються на відповідача.
Керуючись ст.ст. 179,181, 187 Господарського кодексу України, ст.ст. 236-238 ГПК України господарський суд, -
ВИРІШИВ:
1. Позовні вимоги Фізичної особи - підприємця Дмитрієва Дмитра (реєстраційний номер облікової картки фізичної особи - платника податків: НОМЕР_1 , місця проживання: АДРЕСА_1 ) до Спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба» Краматорської міської ради (ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 03342942, 84302, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Залізнична, 8) про визнання укладеним договору про надання ритуальних послуг задовольнити частково.
2. Визнати укладеним договір про надання ритуальних послуг в наступній редакції:
"ДОГОВІР
про надання ритуальних послуг
Спеціалізоване комунальне підприємство «Ритуальна служба» Краматорської міської ради в особі директора Летенко Вадима Анатолійовича, з одного боку (далі - Ритуальна служба), та фізична особа - підприємець Дмитрієв Дмитро, з другого боку (далі - Виконавець послуг), уклали цей договір про наступне:
1. Предмет договору
1.1 Предметом договору є надання наступних ритуальних послуг:
- оформлення договору - замовлення на організацію та проведення поховання;
- оформлення свідоцтва про поховання;
- копання могили (викопування могили ручним або механізованим способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили);
- монтаж та демонтаж намогильної споруди при організації поховання в існуючу могилу;
- поховання та підпоховання урни з прахом померлих у колумбарну нішу, в існуючу могилу, у землю;
- організація відправлення труни з тілом чи урни з прахом померлого за межі України;
- запаювання оцинкованої труни;
- замощення урни з прахом померлого в колумбарну нішу.
1.2 Взаємовідносини між Ритуальною службою і Виконавцем послуг регулюються Конституцією України, Законом України «Про поховання та похоронну справу», іншим законодавством України та цим договором.
1.3 Господарські відносини між Ритуальною службою та Виконавцем послуг визначаються за згодою сторін.
2. Права сторін
2.1 Ритуальна служба має право:
2.1.1 Здійснювати організацію та проведення поховання.
2.2 Виконавець послуг має право:
2.2.1 Відповідно до договору - замовлення надавати ритуальні послуги:
- оформлення договору замовлення на організацію та проведення поховання;
- оформлення свідоцтва про поховання;
- копання могили (викопування могили ручним або механізованим способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили);
- монтаж та демонтаж намогильної споруди при організації підпоховання в існуючу могилу;
- поховання та підпоховання урни з прахом померлих у колумбарну нішу, в існуючу могилу, у землю;
- організація відправлення труни з тілом чи урни з прахом померлого за межі України;
- запаювання оцинкованої труни;
- замощення урни з прахом померлого в колумбарну нішу.
2.2.2. Самостійно, на підставі звернення осіб, які зобов`язалися поховати померлого, виготовляти та реалізовувати предмети ритуальної належності, якщо вони відповідають державним стандартам та затвердженій вартості, передбаченим законодавством ( стаття 12 Закону України «Про поховання та похорону справу»).
3. Обов`язки сторін
3.1. Ритуальна служба зобов`язана:
3.1.1. При зверненні особи, що зобов`язалася поховати померлого, забезпечити укладання договорів - замовлень, урахувавши при цьому побажання Замовника щодо Виконавців послуг.
3.1.2 Відповідно до договору - замовлення забезпечити організацію та проведення поховання померлого у встановленому законодавством порядку, з урахуванням волевиявлення померлого, висловленого при житті, а в разі його відсутності з урахуванням побажань родичів.
3.1.3. У місцях оформлення договорів - замовлень надати Замовникові (виконавцю волевиявлення або особі, яка зобов`язалася поховати померлого) наочну інформацію, передбачену п.6 Типового положення при ритуальну службу в Україні.
3.1.4. Створити рівні умови для поховання померлих незалежно від їх раси, кольору шкіри, політичних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.
3.1.5. Забезпечити безоплатне виділення земельної ділянки для поховання труни з тілом чи урни з прахом померлого на кладовищі.
3.1.6. Створити рівні умови Виконавцям послуг.
3.1.7. Забезпечити своєчасне оформлення договору - замовлення та в термін 2 (двох) годин з моменту його оформлення передати замовлення Виконавцю послуг шляхом телефонограми на номер НОМЕР_3. Вищенаведені дії фіксуються співробітниками Ритуальної служби в журналі телефонограм.
3.1.8. Забезпечити на підставі договору - замовлення безперешкодний доступ на територію кладовища Виконавця послуг та його співробітників.
3.2 Виконавець послуг зобов`язаний:
3.2.1. У тижневий термін після укладення даного договору подати до ритуальної служби перелік ритуальних послуг, їх характеристику та вартість. У разі внесення змін до вартості ритуальних послуг Виконавець послуг забезпечує протягом тижня з моменту таких змін доведення нової ціни до ритуальних служб шляхом листування.
3.2.2. При наданні послуги з копання могили на кладовищі гарантувати збереження могил та намогильних споруд, інших елементів благоустрою могил, що розміщенні поруч з новими похованнями, та відшкодувати матеріальні збитки у разі їх пошкодження.
3.2.3. Видавати працівникам, що беруть участь у наданні ритуальних послуг, відповідні посвідчення.
3.2.4. Отримати оформлений договір - замовлення у приміщенні Ритуальної служби за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Залізнична, 8, протягом 2 (двох) годин з моменту отримання відповідної телефонограми від Ритуальної служби.
3.2.5. Забезпечити у доступному для огляду місці надання Замовнику наочної інформації про Ритуальну службу, її адресу, телефон, режим роботи та інформації, яка зазначена в абзацах 3-11 частини 2 пункту 6 Необхідного мінімального переліку вимог щодо порядку організації поховання і ритуального обслуговування населення, затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003 року № 193, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 8 вересня 2004 року за № 1110/9709.
4. Відповідальність сторін
4.1. Ритуальна служба несе відповідальність:
4.1.1 За ненадання інформації Замовникові про Виконавців послуг та перелік ритуальних послуг, що можуть надаватися ними.
4.1.2. За неякісну і несвоєчасну організацію, оформлення договору - замовлення. За порушення термінів та неякісне надання ритуальних послуг, установлених договором - замовленням, згідно з вимогами Закону України «Про захист прав споживачів»
4.1.3. За недотримання положень чинного законодавства, стандартів та технології при організації поховання померлих.
4.1.4. За безпідставну відмову Замовнику в оформленні договору - замовлення, виконавцем якого Замовник вибрав фізичну особу - підприємця Дмитрієва Дмитра за невчасне передання замовлення на послуги Виконавцю послуг.
4.2. Виконавець послуги несе відповідальність:
4.2.1. За порушення термінів та неякісне надання ритуальних послуг, установлених договором - замовленням, згідно з вимогами Закону України «Про захист прав споживачів».
4.2.2. При недотриманні вимог п.3.2.2 цього договору Виконавець послуг усуває пошкодження, відшкодовує матеріальні збитки.
4.2.3. За недотримання положень чинного законодавства в частині вимог затверджених стандартів та технологій при наданні ритуальних послуг.
5. Порядок вирішення спорів
5.1. Спори і розбіжності, що можуть виникати внаслідок цього договору, за змогою вирішуватимуться шляхом переговорів між учасниками.
У разі неврегулювання спорів і розбіжностей шляхом переговорів розв`язання спорів здійснюється в судовому порядку.
6. Прикінцеві положення
6.1 Договір набирає чинності з моменту набрання рішенням по справі № 905/108/20 законної сили і діє до 31.12.2023 року.
6.2 Договір укладається у двох примірниках (по одному для кожної сторони), які мають однакову юридичну силу.
7. Місцезнаходження сторін
Спеціалізоване комунальне підприємство «Ритуальна служба» Краматорської міської ради
84302, Донецька область,
м. Краматорськ, вул. Залізнична, 8
Ідентифікаційний код юридичної особи: 03342942
Фізична особа - підприємець
Дмитрієв Дмитро
АДРЕСА_1
РНОКПП НОМЕР_1
Посвідка на постійне проживання № НОМЕР_2 , видана 08.10.2015 року , орган, що видав 1401.
моб. тел. НОМЕР_3"
3. В задоволенні решти позовних вимог відмовити.
4. Стягнути зі Спеціалізованого комунального підприємства «Ритуальна служба» Краматорської міської ради (ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 03342942, місцезнаходження юридичної особи: 84302, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Залізнична,8) на користь Фізичної особи - підприємця Дмитрієва Дмитра (реєстраційний номер облікової картки фізичної особи - платника податків: НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 ) суму сплаченого судового збору у розмірі 1921,00 грн.
Рішення може бути оскаржене в Східний апеляційний господарський суд протягом двадцяти днів з дня складення повного судового рішення в порядку передбаченому розділом IV ГПК України з урахуванням приписів , передбачених п.4 Прикінцевих та п.17 перехідних положень.
Суддя П.В. Демідова
Повний текст рішення складено та підписано 25.05.2020р.
Інформацію щодо руху справи можна отримати на інформаційному сайті http://www.reyestr.court.gov.ua, веб-порталі "Судова влада України" (dn.arbitr.gov.ua).