
Справа № 289/776/20
Номер провадження 3/289/360/20
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21.05.2020 м. Радомишль
Суддя Радомишльського районного суду Житомирської області Сіренко Н.С., розглянувши матеріали, що надійшли з Радомишльського відділення поліції Коростишівського відділу поліції ГУ НП в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , непрацюючого,
за ч. 2 ст. 187 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
02.05.2020 о 23 год. 03 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
03.05.2020 о 23 год. 20 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
04.05.2020 о 22 год. 30 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
05.05.2020 о 22 год. 45 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
06.05.2020 о 23 год. 17 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
07.05.2020 о 23 год. 15 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
08.05.2020 о 22 год. 00 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
09.05.2020 о 23 год. 30 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
10.05.2020 о 22 год. 58 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
11.05.2020 о 23 год. 41 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
12.05.2020 о 23 год. 30 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
13.05.2020 о 22 год. 20 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
14.05.2020 о 23 год. 30 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
15.05.2020 о 23 год. 25 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
16.05.2020 о 23 год. 00 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
17.05.2020 о 23 год. 23 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
18.05.2020 о 22 год. 10 хв. ОСОБА_1 був відсутній за місцем проживання за адресою: АДРЕСА_2 , чим порушив правила адміністративного нагляду, а саме заборону виходу з будинку у визначений час з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв.
В судове засідання, призначене на 21.05.2020 о 08 год. 00 хв., ОСОБА_1 працівниками відділу поліції доставлений не був, про дату, час та місце проведення якого повідомлявся. З поданої ОСОБА_1 до суду заяви вбачається, що останній просить суд розгляд матеріалів провести у його відсутність за наявними у справі доказами, надані пояснення працівникам поліції підтримує, зазначені у протоколі обставини не заперечує, права, передбачені ст. 268 КУпАП, йому роз`яснені та зрозумілі, заяв чи клопотань до суду не має.
Відповідно до положень ст. 268 КУпАП, при розгляді справи про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 187 КУпАП, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності є обов`язковою, а у разі ухилення від явки на виклик суду цю особу може бути органом Національної поліції піддано приводу. Всупереч визначеним главою 20 КУпАП заходам забезпечення провадження у справах про адміністративне правопорушення, в тому числі умовам затримання, особу, яка притягається до адміністративної відповідальності працівниками відділу поліції до суду доставлено не було та явку в судове засідання у регламентований ч. 2 ст. 277 КУпАП строк не забезпечено. На підставі того, що законодавець передбачив скорочений термін розгляду справ зазначеної категорії саме з метою попередження цього негативного явища на його початковій стадії, а також те, що ОСОБА_1 подано до суду заяву про розгляд матеріалів відносно нього без його участі, суд приходить до висновку про можливість розгляду справи у відсутність останнього.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що дії ОСОБА_1 містять склад адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 КУпАП, його вина підтверджується матеріалами справи, а саме: протоколами про адміністративні правопорушення від 19.05.2020 серії АПР18 № 700185, серії АПР18 № 700068, серії АПР18 № 404578, серії АПР18 № 404579, серії АПР18 № 700069, серії АПР18 № 700184, серії АПР18 № 404580, серії АПР18 № 536703, серії АПР18 № 700183, серії АПР18 № 700070, серії АПР18 № 536704, серії АПР18 № 536701, серії АПР18 № 700071, серії АПР18 № 700182, серії АПР18 № 536702, серії АПР18 № 700072, серії АПР18 № 700181, рапортами працівників поліції, копією постанови Радомишльського районного суду Житомирської області від 12.11.2019 про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_1 , копією постанови Радомишльського районного суду Житомирської області про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 187 КУпАП ОСОБА_1 у вигляді штрафу, копіями письмових пояснень ОСОБА_1 .. Вказані документи, відповідно до ст. 251 КУпАП, є доказами в справі про адміністративне правопорушення, які узгоджуються між собою.
Згідно ст. 33 КУпАП, при накладенні стягнення враховуються характер вчинених правопорушень, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом`якшують та обтяжують відповідальність.
Обставин, що пом`якшують чи обтяжують відповідальність за правопорушення, відповідно до ст. 34, 35 КУпАП, не встановлено.
Враховуючи характер скоєних правопорушень, особу ОСОБА_1 та інші обставини, викладені у ст.ст. 33-35 КУпАП, вважаю, що є всі підстави для застосування до ОСОБА_1 адміністративного стягнення у вигляді штрафу, відповідно до ст. 36 КУпАП, в межах санкції передбаченої ч. 2 ст. 187 КУпАП.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП та Закону України «Про судовий збір», із ОСОБА_1 підлягає стягненню судовий збір в розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, оскільки на нього судом накладено адміністративне стягнення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 33-36, 40-1, 187, 252, 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді 170,00 грн. штрафу (Отримувач коштів: УК у Радомишл.рн/ Радомишл.рн /21081100, код отримувача (ЄДРПОУ): 38015379, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), код банку отримувача (МФО): 899998, рахунок отримувача: UA598999980313090106000006519, код класифікації доходів бюджету: 21081100).
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 420,40 гривень на користь держави (Отримувач коштів: ГУК у м. Києві/м. Київ 22030106, код отримувача (ЄДРПОУ): 37993783, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), код банку отримувача (МФО): 899998, рахунок отримувача: UA908999980313111256000026001, код класифікації доходів бюджету: 22030106, призначення платежу: судовий збір).
Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Радомишльський районний суд Житомирської області протягом 10 діб з моменту її винесення.
Суддя Н. С. Сіренко
Постанова набирає законної сили "__"__ 2020
Строк пред`явлення до виконання "__ "__ 2020