
Справа № 420/1680/20
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 травня 2020 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Вовченко O.A., розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження в приміщенні суду справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАН ЛІМІТЕД» до Головного управління ДПС в Одеській області про визнання протиправним та скасування наказу,-
ВСТАНОВИВ:
До Одеського окружного адміністративного суду 27 лютого 2020 року надійшов позов товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАН ЛІМІТЕД» до Головного управління Державної податкової служби в Одеській області, в якому позивач просить суд визнати протиправним та скасувати наказ Головного управління ДПС в Одеській області від 17.02.2020 року №601 «Про проведення документальної планової виїзної перевірки ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД», код за ЄДРПОУ 41639187.
03 березня 2020 року ухвалою суду позов товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАН ЛІМІТЕД» залишено без руху та встановлено позивачу 5-денний строк для усунення недоліків позовної заяви з дня отримання копії ухвали.
11 березня 2020 року до суду від позивачів за вх.№11270/20 надійшла заява з належним чином оформленою позовною заявою (у двох примірниках).
Ухвалою суду від 16 березня 2020 року прийнято до розгляду позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАН ЛІМІТЕД» (вх.№ 11270/20), відкрито провадження у адміністративній справі та визначено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що 25 лютого 2020 року позивачем отримано повідомлення від 17.02.2020 року № 56/15-32 та копію наказу Головного управління ДПС в Одеській області від 17.02.2019 року № 601 «Про проведення документальної планової виїзної перевірки ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД», код за ЄДРПОУ 41639187», з якого стало відомо про те, що на підставі пп. 20.1.4, п. 20.1, ст. 20, п. 77.1 ст. 77 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (зі змінами), відповідно до плану графіка на 2020 рік проведення планових виїзних перевірок суб`єктів господарювання, прийнято рішення про проведення Головним управлінням ДПС в Одеській області документальної планової виїзної перевірки ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» 28.02.2020 року тривалістю 10 робочих днів, за період діяльності з 05.10.2017 по 30.09.2019 року з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства. TOB «ОКТАН ЛІМІТЕД» вважає, що наказ Головного управління ДПС в Одеській області від 17.02.2020 року № 601 прийнято з порушенням приписів чинного законодавства України, що встановлює порядок та процедуру призначення перевірок та безпосередньо приписів Податкового кодексу України, у зв`язку з чим, такий вказаний наказ є незаконним, та таким, що підлягає скасуванню. Станом на 24 грудня 2019 року відповідно до плану-графіку проведення документальних планових перевірок платників податків на 2020 рік, що знаходиться на офіційному веб-сайті Державної податкової служби України ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» в Розділі І Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб станом на момент оприлюднення плану-графіку було відсутнє. Проте, до вказаного плану-графіку були внесені коригування від 12 лютого 2020 року, та згідно Розділу І плану-графіка «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб» з урахуванням коригування 12.02.2020, ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» було визначено як підприємство, що підлягає документальній плановій перевірці. Внесення змін до річних планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) не допускається, крім випадків зміни найменування суб`єкта господарювання та виправлення технічних помилок.
06 квітня 2020 року до суду від представника відповідача за вх.№14737/20 надійшов відзив на позов (а.с.69-72), у якому зазначає, що ГУ ДПС в Одеській області позов не визнає, не погоджується з доводами позивача, вважає, що позов не підлягає задоволенню. Згідно інформаційно-аналітичної довідки, у ході до перевірочного аналізу яка складена по товариству з обмеженою відповідальністю «ОКТАН ЛІМІТЕД», було встановлено такі ризики: рівень сплати податку на прибуток нижче на 50 та більше відсотків за рівень сплати податку по відповідній галузі (фактичне значення 28); наявність відносин з контрагентами, які знаходяться в розшуку, ліквідовані, збанкрутували, якщо сума операцій перевищує 5 млн.грн. або перевищує 5 відсотків загального обсягу постачання, але не менше 100 тис.грн. (фактичне значення 2641542.5); декларування від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток протягом двох податкових (звітних) періодів за умови, коли податковий (звітний) період є календарний квартал, або протягом одного податкового (звітного) періоду (фактичне значення 16113600); невідповідність даних звітності реєстратора розрахункових операцій та обсягів постачання, зазначених у деклараціях з податку на додану вартість (фактичне значення - 159552627.951). Таким чином, перелічені ризики підпадають до критерію високого ступеня ризику. На підставі п.1 протоколу № 18 від 28.01.2020 року засідання робочої групи ГУ ДПС в Одеській області в межах наказу ДФС України від 28.07.2015 №543 «Про забезпечення комплексного контролю податкових ризиків з ПДВ» було ухвалено рішення щодо проведення перевірок підприємств «вигодонабувачів», шляхом коригування плану-графіка перевірок. На виконання зазначеного протоколу 12 лютого 2020 року ГУ ДПС в Одеській області було включено ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» до плану-графіка проведення документальних планових перевірок на 2020 рік, шляхом коригування. Тому, при перевірці ризиків по ТOB «ОКТАН ЛІМІТЕД» контролюючий орган вищого рівня погодив включення підприємства до плану - графіку на 2020 рік відповідно до пункту 77.4 статті 77 Податкового кодексу України про проведення документальної планової перевірки керівником контролюючого органу приймається рішення, яке оформлюється наказом. Таким чином, ДПС України перевірив та погодив існування ризиків по платнику податків, що у подальшому стало обов`язком до внесення коригування до плану-графіку і його виконання ГУ ДПС в Одеській області.
Враховуючи викладене, відповідач просить суд відмовити у задоволенні адміністративного позову.
Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з`ясувавши фактичні обставини справи, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне.
Товариство з обмеженою відповідальністю «ОКТАН ЛІМІТЕД», код ЄДРПОУ 41639187, зареєстроване 05.10.2017 року, перебуває на обліку в контролюючих органах з 05.10.2017 року. Види економічної діяльності за КВЕД: 46.12 Діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами; 46.18 Діяльність посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами; 46.19 Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; 77.39 Надання в оренду інших машин, устатковання та товарів. н. в. і. у.; 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами; 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля; 47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами; 47.30 Роздрібна торгівля пальним (основний); 63.99 Надання інших інформаційних послуг, н. в. і. у.; 68.10 Купівля та продаж власного нерухомого майна; 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.
Заступником начальника Головного управління ДПС в Одеській області прийнято наказ №601 від 17.02.2020 року «Про проведення документальної планової виїзної перевірки ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД», код за ЄДРПОУ 41639187», згідно якого на підставі п.п.20.1.4 п.20.1. ст.20, п.77.1 ст.77 Податкового кодексу України та відповідно до плану-графіка на 2020 рік проведення планових виїзних перевірок суб`єктів господарювання наказано провести документальну планову виїзну перевірку ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» з 28 лютого 2020 року тривалістю 10 робочих днів, перевіряємий період з 05.10.2017 року по 30.09.2019 року, з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства (а.с.60, 75).
Згідно плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків на 2020 рік від 24.12.2019 року, який був оприлюднений на офіційному веб-сайті Державної податкової служби України, ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» до зазначеного плану-графіка станом на 24.12.2019 року включено не було.
Судом встановлено, що 12 лютого 2020 року до плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків на 2020 рік були внесені коригування, внаслідок чого збільшено кількість перевіряємих суб`єктів господарювання та під номером 1534 включено позивача, що вбачається з оприлюдненого на офіційному веб-сайті Державної податкової служби України Розділу І плану-графіка «Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб» та Розділу ІІ плану-графіка «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів» з урахуванням коригування (лютий 2020 року) від 12.02.2020 року (а.с.29, 62).
Позивач, не погоджуючись з діями Головного управління ДПС в Одеській області щодо коригування сформованого та затвердженого річного плану-графіка проведення перевірок та щодо включення до нього ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД», вважаючи наказ Головного управління ДПС в Одеській області №601 від 17.02.2020 року «Про проведення документальної планової виїзної перевірки ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» протиправним, звернувся до суду з даним адміністративним позовом.
Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Правові та організаційні засади, основні принципи і порядок здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, повноваження органів державного нагляду (контролю), їх посадових осіб і права, обов`язки та відповідальність суб`єктів господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю) визначені в Законі України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (далі – Закон № 877-V).
Відповідно до ч.1 ст.1 Закону № 877-V державний нагляд (контроль) - діяльність уповноважених законом центральних органів виконавчої влади, їх територіальних органів, державних колегіальних органів, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування (далі - органи державного нагляду (контролю)) в межах повноважень, передбачених законом, щодо виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства суб`єктами господарювання та забезпечення інтересів суспільства, зокрема належної якості продукції, робіт та послуг, допустимого рівня небезпеки для населення, навколишнього природного середовища; заходи державного нагляду (контролю) - планові та позапланові заходи, які здійснюються у формі перевірок, ревізій, оглядів, обстежень та в інших формах, визначених законом.
Згідно з ч.1 ст.3 Закону №877-V державний нагляд (контроль) здійснюється, зокрема, за принципами: гарантування прав та законних інтересів кожного суб`єкта господарювання; об`єктивності та неупередженості здійснення державного нагляду (контролю), неприпустимості проведення перевірок суб`єктів господарювання за анонімними та іншими безпідставними заявами, а також невідворотності відповідальності осіб за подання таких заяв; здійснення державного нагляду (контролю) лише за наявності підстав та в порядку, визначених законом.
Відповідно до ч.1 ст.5 Закону №877-V, планові заходи здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду (контролю) не пізніше 1 грудня року, що передує плановому. Внесення змін до річних планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) не допускається, крім випадків зміни найменування суб`єкта господарювання та виправлення технічних помилок.
Проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) формується інтегрованою автоматизованою системою державного нагляду (контролю).
У разі виникнення потреби у внесенні змін до сформованого проекту плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) щодо узгоджених між органами державного нагляду (контролю) інших дат початку та строків здійснення комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органи державного нагляду (контролю) звертаються письмово з відповідними пропозиціями не пізніше 1 листопада року, що передує плановому, до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну регуляторну політику, політику з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності та дерегуляції господарської діяльності, який має право вносити такі зміни до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю).
План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на відповідний плановий період для всіх органів державного нагляду (контролю) затверджує центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну регуляторну політику, політику з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності та дерегуляції господарської діяльності, оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та вносить відомості до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) до 15 листопада року, що передує плановому.
Річні плани здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) на відповідний плановий період з урахуванням узгоджених дат початку та строків здійснення визначених у плані здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) затверджують органи державного нагляду (контролю), оприлюднюють на своїх офіційних веб-сайтах та вносять відомості до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) до 1 грудня року, що передує плановому.
Пункт 61.1 ст. 61 Податкового кодексу України, податковий контроль - система заходів, що вживаються контролюючими органами з метою контролю правильності нарахування, повноти і своєчасності сплати податків і зборів, а також дотриманню законодавства з питань регулювання обігу готівки, проведення розрахункових та касових операцій, патентування, ліцензування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.
Стаття 62 Податкового кодексу України передбачає, що податковий контроль здійснюється шляхом: ведення обліку платників податків (п.п.62.1.1 п.62.1); інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності контролюючих органів (п.п.62.1.2 п.62.1); перевірок та звірок відповідно до вимог цього Кодексу, а також перевірок щодо дотримання законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, у порядку, встановленому законами України, що регулюють відповідну сферу правовідносин (п.п.62.1.3 п.62.1).
Відповідно до п.77.1 ст. 77 Податкового кодексу України документальна планова перевірка повинна бути передбачена у плані-графіку проведення планових документальних перевірок. План-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.
Порядок формування та затвердження плану-графіка, перелік ризиків та їх поділ за ступенями встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику (п.77.2 ст.77 Податкового кодексу України).
Підпунктом 164 пункту 1 статті 14 Податкового кодексу України визначено, що планом - графіком документальних виїзних перевірок є перелік платників податків, що підлягають плановій перевірці контролюючими органами у відповідний період календарного року.
Пунктом 2 статті 77 Податкового кодексу України встановлено що, до плану-графіка проведення документальних планових перевірок відбираються платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи.
Відповідно до пунктів 1 та 2 Розділу І Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України №524 від 02.06.2015 року (далі Порядок №524) річний план-графік для документальних планових перевірок щодо дотримання податкового, валютного та іншого законодавства України, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, складається відповідно до вимог статті 77 розділу ІІ Податкового кодексу України (далі - Кодекс). План-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки. Оновлення річного плану-графіка здійснюється у разі його коригування. Формування (коригування) планів-графіків територіальних органів Державної фіскальної служби України (далі - територіальні органи ДФС) здійснюється у порядку, встановленому у розділах ІІІ-V цього Порядку.
Пунктом 3 Розділу І Порядку №524 встановлено, що проекти річних планів-графіків складаються територіальними органами ДФС не пізніше 01 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки, квартальних планів-графіків - не пізніше 20 числа останнього місяця поточного кварталу засобами інформаційно-телекомунікаційних систем ДФС. Проекти коригування планів-графіків у разі здійснення такого коригування формуються територіальними органами ДФС не пізніше 03 числа кожного місяця поточного року, починаючи з другого місяця поточного року, засобами інформаційно-телекомунікаційних систем ДФС. Разом з проектом плану-графіка (коригування плану-графіка) формуються інформаційно-аналітичні довідки за кожним платником податків з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем ДФС. Після остаточного узгодження проектів планів-графіків (коригування планів-графіків) територіальні органи ДФС надають департаментам аудиту та податків і зборів з фізичних осіб засобами автоматизованої інформаційної системи «Управління документами» плани-графіки (коригування планів-графіків) з відповідними додатками та обґрунтування підстав включення платника податків до плану-графіка (коригування плану-графіка).
Судом встановлено, що ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» включено до плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків на 2020 рік шляхом проведення його коригування у лютому 2020 року.
Отже, коригування річного плану-графіку складено з порушеннями строків, оскільки згідно чинного законодавства у податкових органів відсутні повноваження щодо коригування у поточному році вже сформованого і затвердженого річного плану-графіка проведення перевірок шляхом включення до нього нових платників податків.
Аналіз вищенаведених норм права дає підстави для висновку що, лише дотримання контролюючим органом встановлених умов та порядку прийняття ним рішень про проведення перевірок може бути належною підставою для винесення наказу про проведення перевірки.
Аналогічна правова позиція викладена у постановах Верховного Суду України у справах №826/11217/18 від 08.10.2019 року та №21-425а14 від 27.01.2015 року.
Суд вважає, що відповідачем не дотримано умов та порядку прийняття контролюючим органом рішення про проведення перевірки, а тому наказ Головного управління ДПС в Одеській області №601 від 17.02.2020 року «Про проведення документальної планової виїзної перевірки ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД» код за ЄДРПОУ 41639187» є протиправним та підлягає скасуванню.
Статтею 242 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з`ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.
Згідно із ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Решта доводів та заперечень сторін висновків суду по суті заявлених позовних вимог не спростовують. Слід зазначити, що згідно практики Європейського суду з прав людини та зокрема, рішення у справі «Серявін та інші проти України» від 10 лютого 2010 року, заява 4909/04, відповідно до п. 58 якого суд повторює, що згідно з його усталеною практикою, яка відображає принцип, пов`язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються.
Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов`язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов`язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення (рішення у справі «Руїс Торіха проти Іспанії» від 9 грудня 1994 року, серія A, N 303-A, п.29).
Згідно п.41 висновку №11 (2008) Консультативної ради європейських суддів до уваги Комітету Міністрів Ради Європи щодо якості судових рішень обов`язок суддів наводити підстави для своїх рішень не означає необхідності відповідати на кожен аргумент захисту на підтримку кожної підстави захисту.
Частиною 2 статті 2 КАС України визначено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Відповідно до ч.1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних справах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Згідно ч.1 ст.77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Відповідно до ч.2 ст.77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Згідно із ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.
Таким чином, з огляду на викладене, суд вважає, що позов товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАН ЛІМІТЕД» підлягає задоволенню у повному обсязі.
Відповідно до ч.1 ст.139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
З матеріалів справи вбачається, що, позивачем за подачу даного адміністративного позову сплачено судовий збір у розмірі 2102,00 грн. згідно квитанції №54 від 27 лютого 2020 року (а.с.7).
Зважаючи на вищевикладене, суд дійшов висновку про стягнення з Головного управління ДПС в Одеській області за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС в Одеській області на користь товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАН ЛІМІТЕД» судового збору у розмірі 2102,00 грн., сплаченого згідно квитанції №54 від 27 лютого 2020 року.
Керуючись ст.ст.7, 9, 241-246, 250, 255, 295 КАС України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАН ЛІМІТЕД» – задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати наказ Головного управління ДПС в Одеській області від 17.02.2020 року №601 «Про проведення документальної планової виїзної перевірки ТОВ «ОКТАН ЛІМІТЕД», код за ЄДРПОУ 41639187».
Стягнути з Головного управління ДПС в Одеській області за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС в Одеській області на користь товариства з обмеженою відповідальністю «ОКТАН ЛІМІТЕД» судовий збір у розмірі 2102,00 грн., сплачений згідно квитанції №54 від 27 лютого 2020 року.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене до П`ятого апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги через Одеський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Позивач – товариство з обмеженою відповідальністю «ОКТАН ЛІМІТЕД» (вул.Чорноморського козацтва, 72, м.Одеса, 65003, код ЄДРПОУ 41639187).
Відповідач – Головне управління ДПС в Одеській області (вул.Семінарська, 5, м.Одеса, 65044, код ЄДРПОУ 43142370).
Суддя О.А. Вовченко
.