Ухвала суду № 88537411, 01.04.2020, Личаківський районний суд м.Львова

Дата ухвалення
01.04.2020
Номер справи
463/9945/19
Номер документу
88537411
Форма судочинства
Кримінальне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа №463/9945/19

Провадження №1-кс/463/1691/20

У Х В А Л А

про повернення клопотання

01 квітня 2020 року Личаківський районний суд м. Львова

Cлідчий суддя Головатий Р. Я., з участю секретаря судового засідання Граніч З.Ю., прокурора Замараєва Р.М., підозрюваного ОСОБА_1 , захисників Гордона І.М., Мельника В.Я., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Львові клопотання слідчого Другого слідчого відділу (відділу з розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя) слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, Пандяка Максима Ігоровича, погоджене прокурором першого відділу процесуального керівництва управління організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, прокуратури Львівської області Замараєвим Романом Миколайовичем, про відсторонення від посади:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , заступника начальника митного поста «Городок» - начальнику відділу митного оформлення №2 Львівської митниці ДФС, радника податкової та митної справи ІІ рангу, раніше не судимого,

підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, -

встановив:

слідчий звернувся до слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова з клопотанням, погодженим прокурором, про відсторонення підозрюваного ОСОБА_1 від посади заступника начальника митного поста «Городок» - начальника відділу митного оформлення №2 Львівської митниці Державної фіскальної служби на строк 2 місяці.

Клопотання мотивує тим, що Другим слідчим відділом слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові (далі – ДБР), проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №42017140000000306 від 20.09.2017 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що відповідно до наказу Львівської митниці ДФС від 18.03.2016 №240-о, ОСОБА_1 призначено на начальника відділу митного оформлення №2 Львівської митниці ДФС.

У своїй службовій діяльності начальник відділу митного оформлення №2 Львівської митниці ДФС ОСОБА_1 зобов`язаний керуватись Конституцією України, Митним кодексом України, Законом України «Про запобігання корупції» та положенням про відділ митного оформлення №2 Львівської митниці ДФС, затвердженим наказом Львівської митниці Державної фіскальної служби України від 15.03.2016 №125.

У порушення вищезазначених нормативно-правових актів, начальник відділу митного оформлення №2 Львівської митниці ДФС ОСОБА_1 , будучи службовою особою, яка згідно з приміткою до ст. 364 КК України, постійно обіймає в державній установі посаду, пов`язану з виконанням організаційно-розпорядчих функцій та відповідно до п. п. «в», п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб`єктом відповідальності за корупційні правопорушення, діючи умисно, зловживаючи службовим становищем, у червні-листопаді 2016 року, діючи в інтересах третіх осіб, а саме директора БО «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 (матеріали щодо якого виділені в окреме провадження), з метою одержання неправомірної вигоди для юридичної особи - БО «Волонтерський Рух України», використав своє службове становище всупереч інтересам служби, що сприяло ухиленню від сплати обов`язкових митних платежів та спричинило тяжкі наслідки державним інтересам, за наступних обставин.

Так, на початку червня 2016 року, більш точний час досудовим розслідуванням не встановлено, старший державний інспектор відділу митного оформлення № 2 Львівської митниці ДФС ОСОБА_3 діючи в інтересах третіх осіб, а саме директора БО «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 , зловживаючи службовим становищем сприяв останньому у незаконному ввезенні на митну територію України без сплати передбачених законом митних платежів, товарів італійської фірми «TEDDY SPA» загальною вартістю станом на 18.06.2016 9639613,59 грн., під виглядом гуманітарної допомоги для Собору Святого Юра Української Греко-Католицької Церкви.

Зокрема, відповідно до митної декларації ТР 81 АА №209090001/2016/000972 від 18.06.2016, поданої директором БО «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 до митного поста «Мостиська» Львівської митниці ДФС на митну територію України 18.06.2016 прибув транспортний засіб марки «МАN» з реєстраційним номерним знаком НОМЕР_1 та причепом із номерним іноземним знаком НОМЕР_2 .

Під час проходження вказаним транспортним засобом та причепом митного контролю на митному пості «Мостиська» Львівської митниці ДФС, митним органам України було надано наступні документи: міжнародну товарно-транспортну накладну CMR від 17.06.2016 А №0871771, митний вантажно-супровідний документ CARNET TIR (книжка МДП (міжнародні дорожні перевезення) SX77011737, проформи – INVOICE № 044/19/5/а від 16.06.2016 та договір дарування від 05.04.2016 №044/26-К на товар «одяг та взуття» в кількості 1038 упаковок, вагою брутто 9088,96 кг. Згідно вказаних документів, відправником вищевказаного товару є компанія «ARENTINO IMPEX LLP» (Registred address 43 Bedford Street, office 11, London, WC2E 9HA, Registration number OC 370586 (Велика Британія), одержувачем – Благодійна організація «Волонтерський Рух України».

Після цього, транспортний засіб марки «МАN» з реєстраційним номерним знаком НОМЕР_1 та причепом із номерним іноземним знаком НОМЕР_2 вибув для здійснення митних формальностей у відділ митного оформлення № 2 Львівської митниці ДФС, що знаходиться за адресою: Львівська область, м.Городок, вул. Львівська, 659А, де свої службові обов`язки виконували старший державний інспектор відділу митного оформлення № 2 Львівської митниці ДФС ОСОБА_3 та начальник відділу митного оформлення № 2 Львівської митниці ДФС ОСОБА_1 .

Водночас, 21.06.2016, більш точний час досудовим розслідуванням не встановлено, командир військової частини 3002 Національної гвардії України полковник ОСОБА_4 , всупереч вимог ст.ст. 11, 16, 49, 127,128, 132, 199, 267 Статуту внутрішньої служби у Збройних Силах України, ст.ст. ст. ст. 97, 98, 102, 113, 115 Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України, ст. ст. 1, 3 Закону України «Про правовий режим майна у Збройних Силах України», ст. ст. 2, 3, 4 Закону України «Про використання земель оборони» ст. 77 Земельного кодексу України, перебуваючи у військовій частині 3002 Національної гвардії України, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги 105, діючи в інтересах третьої особи - директора БО «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 , уклав з останнім договір складського зберігання №8, відповідно до якого, військова частина 3002 НГУ зобов`язується прийняти від благодійної організації «Волонтерський рух України» і за плату зберігати майно останнього в окремому приміщенні речового складу військової частини 3002 НГУ, яке розміщене за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 105.

В цей же день, точний час досудовим розслідуванням не встановлено, директор БО «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 , перебуваючи у ВМО №2 Львівської митниці ДФС, що знаходиться за адресою: Львівська область, м.Городок, вул. Львівська, 659А подав заяву начальнику ВМО №2 Львівської митниці ДФС Бойцуну А.С. про одержання дозволу на розміщення гуманітарного вантажу на складі військової частини 3002 НГУ, який надійшов з Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії згідно митної декларації типу ТР81АА №209090001/2016/972 від 18.06.2016, додавши виключно копію договору складського зберігання.

ОСОБА_3 будучи уповноваженим ОСОБА_1 на розгляд вищевказаної заяви від директора БО «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 про одержання дозволу на розміщення гуманітарного вантажу на складі військової частини 3002 НГУ, всупереч вимог п.п. 3.5., 3.6. Положення про склади тимчасового зберігання, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.05.2012 №613 (далі - Положення) не провів перевірки відповідності відомостей, зазначених у заяві про надання дозволу та поданих з нею документів, фактичним відомостям про складський об`єкт, його розташування та облаштування, не провів спільно з уповноваженої посадовою особою заявника огляд і фотографування складського об`єкту та прилеглої території, та не склав акту огляду складського приміщення. В результаті таких дій ОСОБА_3 не виявлено фактів, які свідчать про невідповідність складського приміщення вимогам законодавства, зокрема порушення п.3.2. Положення щодо відсутності: актів прийняття в експлуатацію технічних засобів пожежної сигналізації, охоронної сигналізації (у випадку їх встановлення); наказу заявника про створення власного підрозділу охорони та положення про такий підрозділ, а у разі відсутності власної охорони надання копії договору про надання послуг з охорони приміщень, територій з відповідними територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України або підприємством, яке має ліцензію Міністерства внутрішніх справ України на надання послуг з охорони власності та громадян (разом із копією договору надається і копія такої ліцензії); дозволу на початок роботи новостворених підприємств, введення в експлуатацію нових і реконструйованих виробничих, житлових об`єктів та об`єктів іншого призначення; висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об`єктів; загального плану території, на якій розташовані складські об`єкти, що входять до складу СТЗ, із зазначенням місцезнаходження, лінійних розмірів цих об`єктів, з позначенням розташування СВК, під`їзних шляхів, схеми руху транспортних засобів, копій планів кожного складського об`єкта СТЗ (із зазначенням розміщення вікон, дверей, воріт, внутрішнього обладнання); технологічної схеми контролю та обліку товарів (для СТЗ, призначених для зберігання наливних та насипних товарів); технологічних паспортів на прилади (вузли, обладнання) СВК; технічних паспортів електронних ваг та засобів автоматичного зчитування (фіксації) реєстраційних номерних знаків транспортних засобів з функцією автоматичного внесення інформації про реєстраційний номер транспортного засобу та його загальну вагу до системи електронного обліку товарів на СТЗ (для СТЗ, ввезення та/або вивезення товарів з яких здійснюється автомобільним транспортом).

На підстав і вказаної заяви, начальник ВМО №2 Львівської митниці ДФС ОСОБА_1 , перебуваючи на своєму службовому місці, що знаходиться за адресою: Львівська область, м. Городок, вул. Львівська, 649 А, діючи в інтересах третьої особи - директора БО «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 , переслідуючи умисел на незаконне переміщення товарів італійської фірми «TEDDY SPA» загальною вартістю, станом на 18.06.2016, 9639613,59 грн, під виглядом гуманітарної допомоги для Собору Святого Юра Української Греко-Католицької Церкви, всупереч ст.ст. 201-204, 329-333 Митного кодексу України, Положення, не пересвідчившись у наявності передбачених законом підстав для надання дозволу на розміщення гуманітарного вантажу на складі військової частини 3002 НГУ, зловживаючи своїм службовим становищем, незважаючи на відсутність вищевказаних документів, виніс Рішення про створення зони митного контролю відділу митного оформлення №2 Львівської митниці ДФС від 21.06.2016 №20900/0084 у складському приміщенні на території військової частини 3002 Національної гвардії України, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги 105.

Того ж дня, більш точний час досудовим розслідуванням не встановлено, командир військової частини 3002 Національної гвардії України полковник ОСОБА_4 , перебуваючи на території вказаної військової частини, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги 105, діючи всупереч вимог ст.ст. 11, 16, 49, 127, 128, 132, 199, 267 Статуту внутрішньої служби у Збройних Силах України, ст.ст. ст. ст. 97, 98, 102, 113, 115 Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України, ст. ст. 1, 3 Закону України «Про правовий режим майна у Збройних Силах України», ст. ст. 2, 3, 4 Закону України «Про використання земель оборони», ст. 77 Земельного кодексу України, погодив створення зони митного контролю та її межі на території речового складу військової частини відповідно до Рішення про створення зони митного контролю відділу митного оформлення №2 Львівської митниці ДФС від 21.06.2016 №20900/0084.

У подальшому, 21.06.2016 більш точний час досудовим розслідуванням не установлено, директор БО «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 , звернувся до Львівської митниці ДФС із заявою про надання дозволу на розміщення товару (одягу та взуття), ввезеного Благодійною організацією «Волонтерський Рух України» 18.06.2016 на митну територію України на складі гуманітарної допомоги військової частини 3002 Національної гвардії України, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги 105 та подав єдиний уніфікований документ №796/10/13-70-61/47 для розміщення товарів на тимчасове зберігання на складі гуманітарної допомоги на строк до 18.09.2016 та товаросупровідні документи.

У той же час, старший державний інспектор ВМО №2 Львівської митниці ДФС Улицький А.Д., діючи в інтересах третьої особи - директора БО «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 , зловживаючи своїм службовим становищем, здійснюючи опрацювання поданих директором БО «Волонтерський Рух України» документів на розміщення товару на склад ГД, всупереч ст.ст. 201-204, 329-333 Митного кодексу України, Положення та посадової інструкції, не провів перевірки відповідності складського об`єкту відомостям, зазначеним у доданих до ЄУД документах, наявність на СГД цілодобової охорони або функціональної охоронної сигналізації, засобів пожежогасіння, не обладнав речовий склад військової частини 3002 Національної гвардії України не менше ніж двома засобами нанесення забезпечення, та погодив дозвіл на розміщення товарів на тимчасове зберігання на складі гуманітарної допомоги, який підписав ОСОБА_1 .

У подальшому, старший державний інспектор ВМО №2 Львівської митниці ДФС ОСОБА_3 діючи в інтересах третьої особи - директора БО «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 , зловживаючи своїм службовим становищем, продовжуючи свою протиправну діяльність, усвідомлюючи, що товар, який ввезений Благодійною організацією «Волонтерський Рух України» 18.06.2016 на митну територію України, неправомірно, без належного митного контролю перебуває на території військової частини, незважаючи на відсутність щомісячної звітності від утримувача СТЗ - БО «Волонтерський Рух України» щодо руху товарів на СТЗ, в порушення п. 8.5. Положення, не вжив заходів щодо перевірки причин відсутності звітності, та на підставі заяви директора БО «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 від 16.09.2016, поданої до Львівської митниці ДФС, продовжив строк розміщення вказаних товарів в зоні митного контролю на території військової частини 3002 Національної гвардії України до 18.10.2016.

Після цього, директор Благодійної організації «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 , усвідомлюючи, що Міністерством соціальної політики України вказаний товар не визнано гуманітарною допомогою (згідно з протоколом №22 засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при Мінсоцполітики від 17.06.2016), а термін розміщення вказаного товару на складі гуманітарної допомоги завершується 18.10.2016, напередодні, 17.10.2016 подав до Львівської митниці ДФС митну декларацію ІМ 40АА №209000020/2016/0063 від 17.10.2016 під сплату митних платежів у сумі 25930,06 грн. Під час здійснення митних формальностей Львівською митницею ДФС, автоматизованою системою аналізу та управління ризиками (далі – АСАУР) згенеровано профілі ризику 202-1 (Проведення часткового митного огляду – з розкриттям до 20 відсотків пакувальних місць і вибірковим обстеженням транспортного засобу, з метою перевірки відповідності кількості та опису товарів даним, зазначеним у митній декларації) та 911-1 (Забезпечення ідентифікації товарів та/або транспортних засобів шляхом здійснення цифрової фотозйомки).

Того ж дня, 17.10.2016, директор БО «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 , з метою уникнення проведення огляду даного товару працівниками Львівської митниці ДФС, подав до Львівської митниці ДФС заяву щодо здійснення затримки митного оформлення у зв`язку із необхідністю подачі додаткових документів, що стосуються зовнішньоекономічної операції та характеристик товару по МД ІМ40 АА №209000020/2016/0063 від 17.10.2016.

У свою чергу, 17.10.2016 старший державний інспектор ВМО №2 ОСОБА_3 , діючи в інтересах третьої особи - директора БО «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 , продовжуючи свою протиправну діяльність, не визначив за результатами застосування системи управління ризиками, жодних форм та обсягів митного контролю для перевірки наявності товару в складському приміщенні та проставив затримку в митному оформленні товарів за МД ІМ40 АА №209000020/2016/0063 від 17.10.2016 до 28.11.2016.

У той же час, директор БО «Волонтерський Рух України» ОСОБА_2 , скориставшись відсутністю нанесеного митного забезпечення, з дозволу посадових осіб військової частини 3002, 18.11.2016 організував вивезення товарів, розміщених на складі гуманітарної допомоги – речового складу військової частини 3002 Національної гвардії України, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 105, згідно ЄУД №796/10/13-70-61/47 від 21.06.2016 у невідомому напрямку у повному обсязі.

Вказаний товар за митну територію України не вивозився.

Відповідно по відповіді компетентних правоохоронних органів Республіки Польща, 18.06.2016 на адресу одержувача БО «Волонтерський Рух України» італійська фірма «TEDDY SPA» відправила товару загальною вагою 7766,89 кг на суму 1541108 польських злотих (9639613,59 грн. згідно офіційного курсу НБУ станом на 18.06.2016).

Згідно з висновком експерта за результатами проведення судово-економічної експертизи від 07.02.2020 №80/20-22 внаслідок не розмитнення вищевказаного товару держава недоотримала податків та зборів у сумі 4273991,81 грн.

Таким чином, ОСОБА_1 обґрунтовано підозрюється в зловживанні службовим становищем, а саме: умисному, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для фізичної і юридичної особи, використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.

19.03.2020 ОСОБА_1 вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Відповідно до ч. 5 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», особа, якій повідомлено про підозру у вчиненні нею злочину у сфері службової діяльності, підлягає відстороненню від виконання повноважень на посаді в порядку, визначеному законом.

Інкриміноване підозрюваному ОСОБА_1 кримінально-каране діяння з ознаками корупції вчинено ним безпосередньо на займаній посаді, із використанням свого службового становища, що унеможливлює виконання ним своїх обов`язків на час кримінального провадження, оскільки, продовжуючи перебувати на вказаній посаді, підозрюваний зможе знищити чи підробити документи, які мають суттєве значення для досудового розслідування, а також матиме можливість незаконними засобами впливати на свідків – своїх колег по роботі – працівників відділу митного оформлення «Малехів» митного поста «Північний» Львівської митниці Державної фіскальної служби.

Також встановлено, що перебування ОСОБА_1 на вказаній посаді безпосередньо сприяло вчиненню ним кримінального корупційного правопорушення, а його мотив дає підстави вважати, що перебуваючи на цій посаді, останній зможе продовжити свою злочинну корисливу діяльність або знищувати докази у кримінальному провадженні.

За таких обставин, в матеріалах кримінального провадження наявні достатні ризики того, що ОСОБА_1 перебуваючи на посаді заступника начальника митного поста «Городок» - начальника відділу митного оформлення №2 Львівської митниці Державної фіскальної служби, зможе перешкоджати кримінальному провадженню шляхом незаконного впливу на свідків, знищити чи підробити документи, які мають значення для досудового розслідування, та продовжити злочинну діяльність, пов`язану з одержанням неправомірної вигоди.

З урахуванням викладених ризиків та особи підозрюваного, обставин вчинення ним злочинного корупційного діяння, орган досудового розслідування приходить до висновку про необхідність відсторонення підозрюваного ОСОБА_1 від займаної посади терміном на 2 місяці.

Прокурор в судовому засіданні клопотання підтримав, дав пояснення аналогічні викладеним у клопотанні та просив таке задовольнити.

Підозрюваний та його захисники в судовому засіданні проти задоволення клопотання заперечили з підстав, викладених у письмовому запереченні.

Заслухавши пояснення прокурора, підозрюваного та його захисників, оглянувши та перевіривши надані матеріали клопотання, слідчий суддя встановив наступне.

ДБР проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №42017140000000306 від 20.09.2017.

Як вбачається з повідомлення про підозру від 19.03.2019 ОСОБА_1 підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України.

Відповідно до ст.155 КПК України прокурор, слідчий за погодженням з прокурором має право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування або суду під час судового провадження із клопотанням про відсторонення особи від посади. Із клопотанням про відсторонення особи від посади до органів державної влади, зазначених у частині третій статті 154 цього Кодексу, має право звернутися прокурор, а про відсторонення від посади Голови Національного агентства з питань запобігання корупції, його заступника - Генеральний прокурор або заступник Генерального прокурора - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

У клопотанні зазначаються: 1) короткий виклад обставин кримінального правопорушення, у зв`язку з яким подається клопотання; 2) правова кваліфікація кримінального правопорушення із зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність; 3) виклад обставин, що дають підстави підозрювати особу у вчиненні кримінального правопорушення, і посилання на обставини; 4) посада, яку обіймає особа; 5) виклад обставин, що дають підстави вважати, що перебування на посаді підозрюваного, обвинуваченого сприяло вчиненню кримінального правопорушення; 6) виклад обставин, що дають підстави вважати, що підозрюваний, обвинувачений, перебуваючи на посаді, знищить чи підробить речі і документи, які мають суттєве значення для досудового розслідування, незаконними засобами впливатиме на свідків та інших учасників кримінального провадження або протиправно перешкоджатиме кримінальному провадженню іншим чином; 7) перелік свідків, яких слідчий, прокурор вважає за необхідне допитати під час розгляду клопотання.

До клопотання також додаються: 1) копії матеріалів, якими слідчий, прокурор обґрунтовує доводи клопотання; 2) документи, які підтверджують надання підозрюваному, обвинуваченому копій клопотання та матеріалів, що обґрунтовують клопотання.

Звертаючись до слідчого судді із клопотанням про відсторонення ОСОБА_1 від посади заступника начальника митного поста «Городок» - начальника відділу митного оформлення №2 Львівської митниці Державної фіскальної служби, слідчий посилається на те, що на вказану посаду підозрюваний призначений відповідно до наказу Львівської митниці ДФС від 18.03.2016 №240-о, разом з тим всупереч вимогам ч.2 ст.155 КПК України копії матеріалів, які підтверджують призначення та перебування ОСОБА_1 на вказаній посаді до клопотання не додано.

Відповідно до ч.2 ст.156 КПК України слідчий суддя, суд, встановивши, що клопотання подано без додержання вимог статті 155 цього Кодексу, повертає його прокурору, про що постановляє ухвалу.

Враховуючи наведене, оскільки слідчим та прокурором не додано матеріалів, які підтверджують перебування підозрюваного на посаді, про відсторонення від якої подано клопотання, що свідчить про його невідповідність вимогам ст.155 КПК України, а тому слідчий суддя приходить до висновку, що таке слід повернути прокурору.

Керуючись вимогами статей 131, 132, 154, 156, 157, 309, 395 КПК України, -

постановив:

клопотання слідчого Другого слідчого відділу (відділу з розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя) слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, Пандяка Максима Ігоровича, погоджене прокурором першого відділу процесуального керівництва управління організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, прокуратури Львівської області Замараєвим Романом Миколайовичем, про відсторонення від посади підозрюваного ОСОБА_1 повернути прокурору першого відділу процесуального керівництва управління організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, прокуратури Львівської області Замараєву Романому Миколайовичу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Р.Я. Головатий