
Харківський окружний адміністративний суд 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
Харків
11 березня 2020 р. № 520/1845/2020
Харківський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Бадюкова Ю.В.,
при секретарі судового засідання - Андрущенко Д.В.,
за участю позивача - ОСОБА_1 ,
відповідача - Лук`янцева С.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Харкові адміністративну справу за адміністративним позовом
Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 )
до Головного управління ДПС у Харківській області (вул. Пушкінська, буд. 46, м. Харків, 61057, код ЄДРПОУ 43143704)
про визнання протиправним та скасування наказу,-
В С Т А Н О В И В:
Фізична особа - підприємець ОСОБА_1 (далі по тексту - позивач, ФОП ОСОБА_1 ) звернулася до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Головного управління ДПС у Харківській області (далі по тексту - відповідач, ГУ ПДС у Харківській області), в якому просить суд:
- визнати протиправним та скасувати наказ №198 від 14.01.2020 року заступника начальника Головного управління ДПС у Харківській області про проведення документальної планової невиїзної перевірки платника податків ОСОБА_1 (податковий номер НОМЕР_1 ) в період з 01.01.2015 року по 31.12.2017 року.
Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 17 лютого 2020 року прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі та призначено підготовче судове засідання.
В обґрунтування заявлених позовних вимог позивачем вказано на протиправність наказу №198 від 14.01.2020 року заступника начальника Головного управління ДПС у Харківській області у зв`язку з тим, що позивача не включено до плану-графіку перевірок на 2020 рік. У зв`язку з чим просила задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.
Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримала, просив задовольнити позов.
Представник відповідача проти позову заперечував, просив відмовити у задоволенні позовних вимог.
У відзиві на адміністративний позов представником відповідача зазначено, що Відповідно підпункту 20.1.4 пункту 20.1 статті 20, пункту 41.1 статті 41, пунктів 61.1, 61.2 статті 61, підпункту 62.1.3 пункту 62.1 статті 62, підпункту 75.1.2 пункту 75.1 статті 75, статті 77, підпункту 82.1 статті 82 Податкового кодексу України, статті 13 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування», згідно із затвердженим планом- графіком проведення документальних планових перевірок суб`єктів господарювання на 2018 рік та з метою контролю за своєчасністю, достовірністю нарахування та сплати усіх, передбачених Податковим кодексом України податків і зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, на травень 2018 року була запланована документальна планова виїзна перевірка платника податків ОСОБА_1 , наказ про проведення перевірки від 12.04.2018 № 2625 та письмове повідомлення від 12.04.2018 року №362 було напралено ФОП ОСОБА_1 рекомендованим листом з відміткою про вручення.
В зв`язку з відсутністю на час виходу посадових осіб на планову виїзну перевірку платника податків ОСОБА_1 за податковою адресою та адресою здійснення підприємницької діяльності, пред`явити направлення та розпочати планову документальну виїзну перевірку в травні 2018 року не сталося можливим.
З метою проведення документальної перевірки ПП ОСОБА_1 (податковий номер НОМЕР_1 ), розглянуто питання щодо отримання судового рішення про розкритгя банківської таємниці про рух грошових коштів по розрахунковим рахункам, відкритим ОСОБА_1 в банківських установах.
Головним управлінням ДПС у Харківській області отримано рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 08.08.2019 року про розкриття банком ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» інформації, яка містить банківську таємницю, до відома. Відповідно рішення суду, отримано 13.08.2019 року від АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» інформацію з рухом коштів по розрахунковим рахункам, платника податків ОСОБА_1 (податкових номер НОМЕР_1).
Головним управлінням ДПС у Харківській області на підставі підпункту 20.1.4 пункту 20.1 статті 20, пункту 41.1 статті 41, пунктів 61.1, 61.2 статті 61, підпункту 62.1.3 пункту 62.1 статті 62, підпункту 75.1.2 пункту 75.1 статті 75, статті 77, підпункту 79.1 статті 79 Податкового кодексу України, статті 13 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування», у зв`язку із отриманням в установленому законом порядку інформації про рух коштів на розрахунковому рахунку платника податків, прийнято рішення щодо проведення управлінням податків і зборів з фізичних осіб документальної планової невиїзної перевірки платника податків ОСОБА_1 (податковий номер НОМЕР_1 ) за період діяльності з 01.01.2015 року по 31.12.2017, яке було оформлено наказом Головного управління ДПС у Харківській області від 22.11.2019р. №1782, надіслано 12.11.2019 р. рекомендованим листом з повідомленням про вручення №6106412412006, отримано ПП Шмакова Н.Ф. 25.11.2019р.
В ході проведення заходів по організації проведення перевірки, в порушення пункту 77.4 статті 77 Податкового кодексу України, не надіслано письмове повідомлення встановленої форми.
Згідно з пунктом 77.4 статті 77 Податкового кодексу України із змінами та доповненнями, право на проведення документальної планової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки.
В зв`язку з вищезазначеним, Головним управлінням ДПС у Харківській області прийнято рішення про скасування наказу ГУ ДПС у Харківській області від 06.11.2019 №1782, яке оформлене наказом від 14.01.2020р. №197, надіслано платнику 15.01.2020р. рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
При цьому задля виконання вимог затвердженого плану контролюючим органом було видано оскаржуваний наказ від 14.01.2020 року №198 який разом з повідомленням було направлено та вручено позивачу особисто.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, перевіривши доводи адміністративного позову, суд дійшов наступного.
Судом встановлено, що 06.11.2019 року ГУ ДПС у Харківській області прийнято наказ №1782 «Про проведення документальної планової невиїзної перевірки платника податків ОСОБА_1 (податковий номер НОМЕР_1 )». Вказаним наказом встановлено провести документальну планову невиїзну перевірку платника податків ОСОБА_1 (податковий номер НОМЕР_1 , податкова адреса: АДРЕСА_2 ) з 23 грудня 2019 року тривалістю 10 робочих днів. Перевірку провести за період діяльності з 01.01.2015 по 31.12.2017 з метою контролю за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати усіх, передбачених Податковим кодексом України податків та зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи (а.с.8).
14.01.2020 року ГУ ДПС у Харківській області прийнято наказ № 197 «Про скасування наказу ГУ ДПС у Харківській області від 06.11.2019 №1782». Підставою для скасування наказу слугували обставини, викладені у доповідній записці заступника начальника управління - начальника відділу контрольно-перевірочної роботи фізичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб Даценка В`ячеслава від 14.01.2020 №102/20-40-33-06-20 (а.с.9).
14.01.2020 року ГУ ДПС у Харківській області прийнято наказ №198 «Про проведення документальної планової невиїзної перевірки платника податків ОСОБА_1 (податковий номер НОМЕР_1 )». Вказаним наказом встановлено провести документальну планову невиїзну перевірку платника податків ОСОБА_1 (податковий номер НОМЕР_1 , податкова адреса: АДРЕСА_2 ) з 17 лютого 2020 року тривалістю 10 робочих днів. Перевірку провести за період діяльності з 01.01.2015 по 31.12.2017 з метою контролю за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати усіх, передбачених Податковим кодексом України податків та зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи (а.с.8).
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам суд враховує наступне.
Відповідно до пп. 20.1.4 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України (далі ПК України), контролюючі органи мають право проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення.
Згідно із вимогами п.75.1 ст.75 ПК України, контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
При цьому, підпунктом 75.1.2 цієї статті визначено, що документальна планова перевірка проводиться відповідно до плану-графіка перевірок. Документальною виїзною перевіркою вважається перевірка, яка проводиться за місцезнаходженням платника податків чи місцем розташування об`єкта права власності, стосовно якого проводиться така перевірка.
Відповідно до пункту 77.1 статті 77 Податкового кодексу України документальна планова перевірка повинна бути передбачена у плані-графіку проведення планових документальних перевірок.
План-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.
За змістом п.77.2 ст. 77 ПК України, до плану-графіка проведення документальних планових перевірок відбираються платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи.
Періодичність проведення документальних планових перевірок платників податків визначається залежно від ступеня ризику в діяльності таких платників податків, який поділяється на високий, середній та незначний. Платники податків з незначним ступенем ризику включаються до плану-графіка не частіше, ніж раз на три календарних роки, середнім - не частіше ніж раз на два календарних роки, високим - не частіше одного разу на календарний рік.
Порядок формування та затвердження плану-графіка, перелік ризиків та їх поділ за ступенями встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Згідно із п. 77.4 ст. 77 ПК України, про проведення документальної планової перевірки керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу приймається рішення, яке оформлюється наказом.
Право на проведення документальної планової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки.
Із наведених норм податкового законодавства України слідує, що умовою для призначення планової документальної виїзної перевірки платника податків є визначення такого суб`єкта господарювання у плані-графіку проведення планових документальних перевірок, а підставою для її проведення є наказ про проведення перевірки.
Порядок формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків затверджений наказом Міністерства фінансів України № 524 від 02.06.2015, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 24.06.2015 за № 751/27196.
Згідно з пунктами 2, 3, 5 розділу І цього Порядку, формування (коригування) планів-графіків територіальних органів Державної фіскальної служби України здійснюється у порядку, встановленому у розділах ІІІ-V цього Порядку. Формування (коригування) планів-графіків здійснюється засобами інформаційно-телекомунікаційних систем Державної фіскальної служби України. Проекти річних планів-графіків складаються територіальними органами ДФС не пізніше 01 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки, квартальних планів-графіків - не пізніше 20 числа останнього місяця поточного кварталу засобами інформаційно-телекомунікаційних систем ДФС. Проекти коригування планів-графіків у разі здійснення такого коригування формуються територіальними органами ДФС не пізніше 03 числа кожного місяця поточного року, починаючи з другого місяця поточного року, засобами інформаційно-телекомунікаційних систем ДФС. Разом з проектом плану-графіка (коригування плану-графіка) формуються інформаційно-аналітичні довідки за кожним платником податків з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем ДФС. Після остаточного узгодження проектів планів-графіків (коригування планів-графіків) територіальні органи ДФС надають департаментам аудиту та податків і зборів з фізичних осіб засобами автоматизованої інформаційної системи «Управління документами» плани-графіки (коригування планів-графіків) з відповідними додатками та обґрунтування підстав включення платника податків до плану-графіка (коригування плану-графіка). План-графік складається із планів-графіків територіальних органів ДФС та затверджується Головою ДФС. Затверджений план-графік є обов`язковим для виконання всіма підрозділами територіальних органів ДФС. Належну якість формування плану-графіка та його коригування забезпечує територіальний орган ДФС, який сформував план-графік (коригування плану-графіка).
Отже, планова документальна виїзна перевірка призначається відповідно до плану-графіку проведення планових документальних перевірок, а положеннями Податкового кодексу України не передбачено можливості змінити іншим наказом період проведення планової документальної виїзної перевірки за межами строків, передбачених планом-графіком.
Так, суд встановив, що відповідно до плану-графіку проведення документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік (з урахуванням коригування), що оприлюднений на офіційному сайті територіального органу ДФС включено фізичну особу-підприємця ОСОБА_1 , місяць початку проведення - травень 2018 року.
Втім, як встановлено рішенням Шевченківського районного суду від 29 травня 2019 року ГУ ДФС у Харківській області було прийнято наказ № 2625 від 12 квітня 2018 року «Про проведення документальної планової перевірки самозайнятої особи ОСОБА_1 (податковий номер НОМЕР_1)» за період діяльності з 01 січня 2015 року по 31 грудня 2017 року.
Крім того, рішенням Шевченківського районного суду від 29 травня 2019 року зобов`язано Публічне акціонерне товариство «Креді Агріколь Банк» надати Головному управлінню Державної фіскальної служби у Харківській області інформацію, що містить банківську таємницю відносно ОСОБА_1 і вигляді витягу з рахунків: № НОМЕР_2 за період часу з 01 січня 2015р. по 31 грудня 2017р.; № НОМЕР_3 з 16 липня 2015р. по 31 грудня 2017 р. з вказівкою призначення платежу, дати, коду ЄДРПОУ, назви контрагентів та руху коштів по ним (а.с.14-15).
У п. 79.1. ст. 79 ПКУ передбачено, що документальна невиїзна перевірка здійснюється у разі прийняття керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу рішення про її проведення та за наявності підстав для проведення документальної перевірки, визначених статтями 77 та 78 цього Кодексу. Документальна невиїзна перевірка здійснюється на підставі зазначених у підпункті 75.1.2 пункту 75.1 статті 75 цього Кодексу документів та даних, наданих платником податків у визначених цим Кодексом випадках, або отриманих в інший спосіб, передбачений законом.
Загальний термін проведення перевірок, визначених у пунктах 200.10 та 200.11 статті 200 цього Кодексу, з урахуванням установлених цим пунктом строків зупинення не може перевищувати 60 календарних днів.
Відповідно до п.86.1. ст.86 ПКУ результати перевірок (крім камеральних та електронних перевірок) оформлюються у формі акта або довідки, які підписуються посадовими особами контролюючого органу та платниками податків або їх законними представниками (у разі наявності). У разі встановлення під час перевірки порушень складається акт. Якщо такі порушення відсутні, складається довідка.
Акт (довідка), складений за результатами перевірки та підписаний посадовими особами, які проводили перевірку, у строки визначені цим Кодексом, надається платнику податків або його законному представнику, який зобов`язаний його підписати.
Строк складення акта (довідки) про результати перевірки не зараховується до строку проведення перевірки, встановленого цим Кодексом (з урахуванням його продовження).
У разі незгоди платника податків з висновками акта (довідки) такий платник зобов`язаний підписати такий акт (довідку) перевірки із зауваженнями, які він має право надати разом з підписаним примірником акта (довідки) або окремо у строки, передбачені цим Кодексом.
Відповідно до п. 86.3. ст.86 ПКУ акт (довідка) документальної виїзної перевірки, що визначено статтями 77 і 78 цього Кодексу, складається у двох примірниках, підписується посадовими особами контролюючого органу, які проводили перевірку, та реєструється у контролюючому органі протягом п`яти робочих днів з дня, що настає за днем закінчення установленого для проведення перевірки строку (для платників податків, які мають філії та/або перебувають на консолідованій сплаті, - протягом 10 робочих днів).
У разі відмови платника податків або його законних представників від підписання акта (довідки) посадовими особами контролюючого органу складається відповідний акт, що засвідчує факт такої відмови. Один примірник акта або довідки про результати виїзної планової чи позапланової документальної перевірки у день його підписання або відмови від підписання вручається або надсилається платнику податків чи його законному представнику.
Відмова платника податків або його законних представників від підписання акта перевірки або отримання його примірника не звільняє платника податків від обов`язку сплатити визначені контролюючим органом за результатами перевірки грошові зобов`язання.
У разі відмови платника податків або його законних представників від отримання примірника акта або довідки про результати перевірки або неможливості його вручення та підписання у зв`язку з відсутністю платника податків або його законних представників за місцезнаходженням такий акт або довідка надсилається платнику податків у порядку, визначеному статтею 58 цього Кодексу для надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень. У зазначених у цьому абзаці випадках контролюючим органом складається відповідний акт.
Суд вважає за необхідне зазначити, що до матеріалів справи не надано акту (довідки) документальної виїзної перевірки проведеної на підставі наказу ГУ ДФС у Харківській області № 2625 від 12 квітня 2018 року «Про проведення документальної планової перевірки самозайнятої особи ОСОБА_1 (податковий номер НОМЕР_1)» за період діяльності з 01 січня 2015 року по 31 грудня 2017 року.
Суд враховує, що відповідач прийняв наказ №1782 від 06.11.2019 року про проведення документальної планової невиїзної перевірки позивача з 23 грудня 2019 року, а тому проведення документальної планової невиїзної перевірки позивача має бути передбачено в Плані-графіку проведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 рік, що відповідачем не було зроблено. Матеріали справи не містять також інформації про внесення ФОП ОСОБА_1 до Плану-графіку проведення документальних планових перевірок платників податків на 2020 рік.
Крім того, винесення оскаржуваного наказу №198 від 14.01.2020 року не є продовженням перевірки, що призначена згідно наказу № 2625 від 12 квітня 2018 року ані згідно наказу №1782 від 06.11.2019 року та яка була передбачена в плані-графіку проведення документальних планових перевірок платників податків на 2018 рік (з урахуванням коригування).
Основна мета оприлюднення плану-графіка, про що зазначає Верховний Суд у постанові від 20 червня 2018 року по справі №822/1138/17, полягає у попередженні платників податків про проведення такої перевірки та визначення орієнтовного предмету перевірки. Визначення конкретної мети та періоду, за який буде проведено перевірку, та ін. обов`язкові умови визначаються в наказах про проведення планових документальних перевірок.
На момент прийняття оскаржуваного наказу про проведення документальної планової невиїзної перевірки позивача не були затверджені зміни (коригування) до Плану- графіку проведення документальних планових перевірок платників податків на 2020 рік, станом на січень 2020 року документальна планова перевірка позивача не передбачалась.
Таким чином, всупереч вимог пункту 75.1.2 статті 75 Податкового кодексу України, відповідач прийняв наказ №198 від 14.01.2020 "Про проведення документальної планової невиїзної перевірки", тривалістю 10 робочих днів з 17 лютого 2020 року не у відповідності до затвердженого Плану-графіку проведення документальних планових перевірок платників податків на 2020 рік.
Суд враховує, що відповідач не навів норми податкового законодавства, що надає повноваження контролюючому органу самостійно встановлювати місяць початку запланованої документальної перевірки, тобто, поза процедурою коригування плану-графіка та його затвердження Головою ДПС України.
Враховуючи вищенаведене, суд вважає, що у відповідача відсутні правові підстави для прийняття наказу про проведення планової документальної перевірки позивача у лютому 2020 року.
Згідно ч.1 ст.2 КАС України завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.
Відповідно до частини 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. Частиною 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Відповідач не спростував, а позивач підтвердив правомірність заявлених позовних вимог, тому адміністративний позов необхідно задовольнити.
За змістом частини 1 статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Керуючись ст. ст. 14, 22, 243, 246, 250, 255, 262, 295 КАС України, суд, -
В И Р І Ш И В:
Адміністративний позов Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) до Головного управління ДПС у Харківській області (вул. Пушкінська, буд. 46, м. Харків, 61057, код ЄДРПОУ 43143704) про визнання протиправним та скасування наказу - задовольнити у повному обсязі.
Скасувати наказ № 198 від 14.01.2020 року заступника начальника Головного управління ДПС у Харківській області про проведення документальної планової невиїзної перевірки платника податків ОСОБА_1 (податковий номер НОМЕР_1 ) за період з 01.01.2015 року по 31.12.2017 року.
Стягнути на користь Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) суму сплаченого судового збору у розмірі 2102, 00 грн. (дві тисячі сто дві гривні) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Харківській області (вул. Пушкінська, 46, м. Харків, 61057, код ЄДРПОУ 43143704).
Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку, передбаченому п.п. 15.5. п. 15 ч. 1 Розділу VII Перехідних положень КАС України до Другого апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів, з дня його проголошення.
В разі, якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не були вручені у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Повне рішення складено 23 березня 2020 року.
Суддя Бадюков Ю.В.