Рішення № 88328616, 11.03.2020, Львівський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
11.03.2020
Номер справи
1.380.2019.004878
Номер документу
88328616
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа № 1.380.2019.004878

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 березня 2020 року

Львівський окружний адміністративний суд в складі:

головуючий-суддя Костецький Н.В.,

секретар судового засідання Терлецький О.О.,

за участю:

представник позивача та третіх осіб Титаренко В.С.,

представник відповідача Винницький В.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Львові адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради, Львівської міської ради, за участю третіх осіб без самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_4 про визнання протиправними відповіді та бездіяльності, зобов`язання вчинити дії, -

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 звернулась до Львівського окружного адміністративного суду з позовом до Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради, Львівської міської ради, у якому згідно з заявою про уточнення від 06.03.2020 (вх. № 12838) просить суд визнати відповідь Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради від 13.05.2019 № 33-1334 та бездіяльність Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради щодо надання адміністративної послуги за заявою від 26.04.2019 № 3-Т-50296/АП-Л-3 протиправними, зобов`язати Личаківську районну адміністрацію Львівської міської ради надати адміністративну послугу за заявою від 26.04.2019 № 3-Т-50296/АП-Л-3.

В обґрунтування позовних вимог зазначає, що на підставі рішення суду позивач та ОСОБА_2 , ОСОБА_3 є власниками квартири площею 62 кв. м, яка виділена в натурі із квартири АДРЕСА_1 . Власники вказаної квартири подали заяву про державну реєстрацію речових прав на виділену в натурі квартиру до державного реєстратора. Проте, рішенням державного реєстратора прав на нерухоме майно розгляд заяви зупинено через відсутність документа, який підтверджує присвоєння об`єкту нерухомого майна адреси. Відтак, 26.04.2016 позивач ОСОБА_1 , згідно інформаційної картки адміністративних послуг, затвердженої рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 09.02.2018 № 120, подала заяву з додатками необхідних документів в центр надання адміністративних послуг на отримання послуги: надання дозволу на впорядкування нумерації квартир та присвоєння їм окремих номерів. Листом від 13.05.2019 № 33-1334 Личаківська районна адміністрація повідомила позивача про те, що з даного питання було надано вичерпну відповідь листом районної адміністрації від 07.11.2018 № 33-3842. Позивач не погоджується із такою відповіддю та, відповідно, бездіяльністю відповідача, оскільки до заяви про надання адміністративної послуги для надані всі необхідні документи, які належним чином завірені, підписані та перевірені адміністратором ЦНАП.

Представник відповідача Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради подав до суду відзив на позовну заяву від 22.10.2019 (вх. № 38425). Зазначає, що позивач зверталася в Личаківську районну адміністрацію із зверненням № 3-Т-101457/АП-ЗЗ стосовно надання дозволу на впорядкування нумерації квартир у будинку АДРЕСА_2 та присвоєння виділеній у натурі частці із квартири АДРЕСА_3 . Проте, ОСОБА_1 відмовлено в наданні адміністративної послуги з підстав, викладених у листі районної адміністрації №33-3842 від 07.11.2018. Зазначена відмова у наданні адміністративної послуги не була оскаржена ОСОБА_1 в установлений законодавством строк. Натомість 26.04.2019 позивач повторно звернулась із заявою від 26.04.19 №3- Т-50296/АП-Л-33 про присвоєння квартирі АДРЕСА_1 номера АДРЕСА_1 . Оскільки вказане питання вже було предметом розгляду в районній адміністрації, а подані документи знову не відповідали стандартам адміністративної послуги, відповідачем надана відповідь, викладена в листі №33-1334 від 13.05.2019.

Представник позивача та третіх осіб на стороні позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав з підстав, викладених у позовній заяві, просив позов задовольнити.

Представник відповідача у судовому засіданні просив в задоволенні позову відмовити з підстав викладених у відзиві на позовну заяву.

Третя особа без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_4 пояснення щодо позову або відзіву не подав, в судове засідання не прибув, причини неприбуття суд не повідомив, хоча про розгляд справи повідомлений належним чином.

Заслухавши пояснення представника позивача та третіх осіб, представника відповідача, дослідивши подані сторонами документи, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтуються позовні вимоги та пояснення сторін, об`єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив таке.

Згідно з рішенням Личаківського районного суду вид 15.11.2016 у справі № 463/794/15-ц, постановою Апеляційного суду Львівської області від 05.11.2018 у справі № 463/794/15-ц, з урахуванням ухвали про виправлення описки від 25.09.2018 виділено у спільну сумісну власність ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 у натурі частку із квартири АДРЕСА_1 , що є у спільній частковій власності з окремім виходом на дерев`яні сходи.

10.04.2019 ОСОБА_1 подала заяву до державного реєстратора прав на нерухоме майно Управління державної реєстрації юридичного департаменту Львівської міської раді Львівської області Тракало Оксані Богданівні про проведення державної реєстрації права власності квартири, розташованої за адресою: АДРЕСА_5 .

Рішенням державного реєстратора прав на нерухоме майно Управління державної реєстрації юридичного департаменту Львівської міської раді Львівської області Тракало Оксани Богданівни від 16.04.2019 № 46497812 зупинено розгляд заяви ОСОБА_1 від 10.04.2019, оскільки не подано документ, якій підтверджує присвоєння об`єкту нерухомого майна адреси.

З метою присвоєння адреси квартирі, а саме окремого номера квартири АДРЕСА_1 , ОСОБА_1 26.04.2019 звернулась із заявою до Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради. До заяви долучено: копія рішення суду від 15.07.2016, копія постанови суду від 04.09.2018, копія ухвали суду від 05.09.2018, копія технічного паспорту, довідка про кількість та нумерацію квартир в будинку, акт обстеження квартири, копія паспорту, копія довіреності, копія рішення державного реєстратора.

13.05.2019 Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради листом № 33-1334 повідомила позивача про те, що з даного питання ОСОБА_1 надано вичерпну відповідь листом Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради від 07.11.2018 № 33-3842.

Не погоджуючись відповідь Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради від 13.05.2019 № 33-1334 та бездіяльність Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради щодо надання адміністративної послуги за заявою від 26.04.2019 № 3-Т-50296/АП-Л-3, позивач звернулась із даним позовом до суду.

При вирішенні спору суд керувався таким.

Відповідно до статті 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

За приписами ст. 41 Конституції України Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Право приватної власності набувається в порядку, визначеному законом. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» цей Закон регулює відносини, що виникають у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, і спрямований на забезпечення визнання та захисту державою таких прав.

Відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» дія цього Закону поширюється на відносини, що виникають у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, розміщене на території України, та обтяжень таких прав.

Згідно з п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (далі - державна реєстрація прав) - офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

За приписами п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» загальними засадами державної реєстрації прав є гарантування державою об`єктивності, достовірності та повноти відомостей про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження.

Відповідно до ч. 1 ст. 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» у Державному реєстрі прав реєструються речові права та їх обтяження на земельні ділянки, а також на об`єкти нерухомого майна, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких неможливе без їх знецінення та зміни призначення, а саме: житлові будинки, будівлі, споруди, а також їх окремі частини, квартири, житлові та нежитлові приміщення.

Згідно з п. 9 ч. 1 ст. 27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» державна реєстрація права власності та інших речових прав, крім державної реєстрації права власності на об`єкт незавершеного будівництва, проводиться на підставі судового рішення, що набрало законної сили, щодо набуття, зміни або припинення права власності та інших речових прав на нерухоме майно.

Відповідно до ч. 1 ст. 18 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» державна реєстрація прав проводиться в такому порядку: прийняття/отримання документів для державної реєстрації прав, формування та реєстрація заяви в базі даних заяв; виготовлення електронних копій документів, поданих для державної реєстрації прав, шляхом сканування (у разі подання документів у паперовій формі) та їх розміщення у Державному реєстрі прав; встановлення черговості розгляду заяв, зареєстрованих у базі даних заяв; перевірка документів та/або відомостей Державного реєстру прав, відомостей реєстрів (кадастрів), автоматизованих інформаційних систем на наявність підстав для зупинення розгляду заяви, зупинення державної реєстрації прав, відмови у проведенні державної реєстрації прав та прийняття відповідних рішень; прийняття рішення про державну реєстрацію прав (у разі відсутності підстав для зупинення розгляду заяви, зупинення державної реєстрації прав, відмови у проведенні державної реєстрації прав); відкриття розділу в Державному реєстрі прав та/або внесення до відкритого розділу або спеціального розділу Державного реєстру прав відповідних відомостей про речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об`єкти та суб`єктів цих прав; формування витягу з Державного реєстру прав про проведену державну реєстрацію прав для подальшого використання заявником; видача/отримання документів за результатом розгляду заяви.

Судом встановлено, що згідно з рішенням Личаківського районного суду вид 15.11.2016 у справі № 463/794/15-ц, постановою Апеляційного суду Львівської області від 05.11.2018 у спрві № 463/794/15-ц, з урахуванням ухвалі про виправлення описки від 25.09.2018 виділено у спільну сумісну власність ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 у натурі частку із квартири АДРЕСА_1 , що є у спільній частковій власності з окремім виходом на деревяні сходи.

Згідно з ч. 3 ст. 364 Цивільного кодексу України у разі виділу співвласником у натурі частки із спільного майна для співвласника, який здійснив такий виділ, право спільної часткової власності на це майно припиняється. Така особа набуває право власності на виділене майно, і у випадку, встановленому законом, таке право підлягає державній реєстрації.

Відтак, з метою реєстрації права власності виділеної у натурі частки із квартири АДРЕСА_1 в м. Львові позивач звернулась з заявою до державного реєстратора прав на нерухоме майно Управління державної реєстрації юридичного департаменту Львівської міської раді Львівської області Тракало Оксани Богданівни.

Рішенням державного реєстратора прав на нерухоме майно Управління державної реєстрації юридичного департаменту Львівської міської раді Львівської області Тракало Оксани Богданівни від 16.04.2019 № 46497812 зупинено розгляд заяви ОСОБА_1 від 10.04.2019, оскільки не подано документ, якій підтверджує присвоєння об`єкту нерухомого майна адреси.

За клопотанням представника відповідача Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради в судове засідання викликано та допитано як спеціаліста державного реєстратора прав на нерухоме майно Управління державної реєстрації юридичного департаменту Львівської міської раді Львівської області Тракало Оксану Богданівну, яка вказала, що для реєстрації права власності на виділену квартиру подано всі необхідні документи, окрім документу, якій підтверджує присвоєння об`єкту нерухомого майна адреси.

Згідно з ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать, зокрема, організаційне забезпечення надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг.

Закон України «Про адміністративні послуги» визначає правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

Відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону України «Про адміністративні послуги» адміністративна послуга - результат здійснення владних повноважень суб`єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов`язків такої особи відповідно до закону.

Згідно ч. 1 ст. 9 Закону України «Про адміністративні послуги» ддміністративні послуги надаються суб`єктами надання адміністративних послуг безпосередньо або через центри надання адміністративних послуг.

Відповідно до ч. 1 ст. 12 Закону України «Про адміністративні послуги» центр надання адміністративних послуг - це постійно діючий робочий орган або структурний підрозділ місцевої державної адміністрації або органу місцевого самоврядування, що зазначений у частині другій цієї статті, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб`єктами надання адміністративних послуг.

Згідно з ч. 4 ст. 13 Закону України «Про адміністративні послуги» основними завданнями адміністратора є, зокрема, надання суб`єктам звернень вичерпної інформації та консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг; прийняття від суб`єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб`єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання; видача або забезпечення направлення через засоби поштового зв`язку суб`єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб`єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб`єктами надання адміністративних послуг; організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб`єктами надання адміністративних послуг; здійснення контролю за додержанням суб`єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень; надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом.

Відповідно до ч. 4 ст. 9 Закону України «Про адміністративні послуги» заява на отримання адміністративної послуги (далі - заява) подається в письмовій, усній чи електронній формі.

Письмова заява може бути подана суб`єкту надання адміністративної послуги особисто суб`єктом звернення або його представником (законним представником), надіслана поштою, а в разі надання адміністративних послуг в електронній формі - через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.

За приписами ч. 5, 6 Закону України «Про адміністративні послуги» перелік та вимоги до документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, визначаються законом.

Забороняється вимагати від суб`єкта звернення документи або інформацію для надання адміністративної послуги, не передбачені законом.

Відповідно до Положення про Личаківську районну адміністрацію Львівської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 01.11.2016 № 977, Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради (надалі - районна адміністрація) є виконавчим органом Львівської міської ради відповідно до ухвали міської ради від 26.05.2016 № 505 "Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів", утвореним відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

До компетенції районної адміністрації належать такі повноваження, зокрема, присвоєння поштових адрес на об`єкти нерухомого майна у порядку визначеному виконавчим комітетом.

Рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 09.02.2018 № 120 затверджено інформаційні картки адміністративних послуг, суб`єктами надання яких є районні адміністрації.

Згідно з інформаційною карткою адміністративної послуги надання дозволу на впорядкування нумерації квартир та присвоєння їм окремих номеріввизначено перелік документів необхідних для отримання адміністративної послуги: заява від власника (співвласників) чи наймачів будинку (квартири) на ім`я голови районної адміністрації, завірені копії правовстановлюючих документів (свідоцтво про право власності, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі-продажу, дарування, міни тощо), технічного паспорта на нерухоме майно на момент набуття права власності та реєстраційного посвідчення або інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, яку формує суб`єкт надання адміністративної послуги, довідка про кількість та нумерацію квартир у будинку, видана організацією, яка обслуговує житловий фонд (управителем, ОСББ), акт обстеження будинку (квартири), виданий організацією, яка обслуговує житловий фонд (управителем, ОСББ), завірена копія паспорта громадянина України (всіх заповнених сторінок).

Судом встановлено, що з метою присвоєння адреси квартирі, а саме окремого номера квартири АДРЕСА_1, ОСОБА_1 26.04.2019 звернулась із заявою до Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради. До заяви долучено: копія рішення суду від 15,07.2016, копія постанови суду від 04.09.2018, копія ухвали суду від 05.09.2018, копія технічного паспорту, довідка про кількість та нумерацію квартир в будинку, акт обстеження квартири, копія паспорту, копія довіреності, копія рішення державного реєстратора.

13.05.2019 Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради листом № 33-1334 повідомила позивача про те, що з даного питання ОСОБА_1 надано вичерпну відповідь листом Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради від 07.11.2018 № 33-3842.

Згідно з листом від 07.11.2018 № 33-3842 Личаківська районна адміністрація повідомила ОСОБА_1 про те, що подані документи не відповідають стандартам.

Суд зазначає, що до заяви ОСОБА_1 від 26.04.2019 № 3-Т-50296/АП-Л-33 долучені всі належні документи згідно інформаційною карткою адміністративних послуг, що підтверджується описом прийнятих документів адміністратора Управління адміністративних послуг департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради (ЦНАП м. Львова).

На підставі наведеного, оскільки для отримання адміністративної послуги позивачем надані всі необхідні документи, відповідь Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради від 13.05.2019 № 33-1334, а відповідно і бездіяльність Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради щодо надання адміністративної послуги за заявою від 26.04.2019 № 3-Т-50296/АП-Л-3 є протиправними.

Таким чином, з метою належного захисту прав позивача, суд вважає за необхідне зобов`язати Личаківську районну адміністрацію Львівської міської ради надати адміністративну послугу за заявою від 26.04.2019 № 3-Т-50296/АП-Л-3.

Окрім того, суд вважає за необхідне зазначити, що строк звернення до суду позивачем не пропущено.

Представник відповідача подав до суду заяву від 22.10.2019 (вх. № 38248) про залишення позову без розгляду. В обгрунтування заяви зазначає, що позивачем пропущено строк звернення до суду, оскільки відповідь по суті звернення була надана 07.11.2018.

У судовому засідання 11.03.2019 представник відповідача відкликав свою заяву про залишення позову без розгляду, проте суд зазначає, що предметом розгляду в даній справі є відповідь Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради від 13.05.2019 № 33-1334 та бездіяльність Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради щодо надання адміністративної послуги за заявою від 26.04.2019 № 3-Т-50296/АП-Л-3.

Згідно з ч. 1 ст. 122 КАС України позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами.

Для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

Відтак, звернувшись до суду із позовом 23.09.2019, позивачем не пропущено встановлений КАС України шестимісячний строк звернення до суду.

Закріплений у ч. 1 ст. 9 КАС України принцип змагальності сторін передбачає, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Відповідно до ч. 2 ст. 73 КАС України, предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Згідно з ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.

У розумінні ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Матеріали справи свідчать, що відповідні положення відповідачем дотримані не були, що в свою чергу зумовило необхідність звернення позивача за захистом свого порушеного права до суду.

З огляду на викладене, суд вважає, що позовні вимоги є підставними та обґрунтованими, а тому позов підлягає задоволенню.

Відповідно до ч. 1 ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Керуючись статтями 242-246, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

в и р і ш и в:

1.Позов задовольнити повністю.

2.Визнати відповідь Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради від 13.05.2019 № 33-1334 та бездіяльність Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради щодо надання адміністративної послуги за заявою від 26.04.2019 № 3-Т-50296/АП-Л-3 - протиправними.

3.Зобов`язати Личаківську районну адміністрацію Львівської міської ради надати адміністративну послугу за заявою від 26.04.2019 № 3-Т-50296/АП-Л-3.

4. Судовий збір в розмірі 1609,20 грн стягнути на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_7 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) за рахунок бюджетних Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради (вул. К. Левицького, 67, м. Львів, 79017, код ЄДРПОУ 04056109).

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту судового рішення до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Восьмого апеляційного адміністративного суду.

У судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частину рішення.

Повний текст судового рішення складено 20.03.2020.

Суддя Костецький Н.В.