Рішення № 88016936, 03.03.2020, Тлумацький районний суд Івано-Франківської області

Дата ухвалення
03.03.2020
Номер справи
353/1039/19
Номер документу
88016936
Форма судочинства
Цивільне
Державний герб України

Справа № 353/1039/19

Провадження № 2/353/38/20

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 березня 2020 рокум.Тлумач

Тлумацький районний суд Івано-Франківської області у складі:

головуючого - судді Лущак Н. І.,

з участю секретаря судового засідання – Риндич О.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Тлумач в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, третя особа на стороні позивача виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, до ОСОБА_1 про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська,-

В С Т А Н О В И В :

Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради звернулося в суд з позовом до ОСОБА_1 про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська. Свої вимоги обгрунтувало тим, що відповідно до містобудівних умов та обмеження для проектування об`єкта будівництва від 02.07.2019 року за № 106-31.2.1-01 ОСОБА_1 є замовником реконструкції квартири АДРЕСА_1 . Фінансовим управлінням було підготовлено проект договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста з додатком та з пропозицією про укладення договору за № 411/16.5-15/18в та направлено ОСОБА_1 , однак договір підписаний не був та не повернутий фінансовому управлінню.

Вважає, що ОСОБА_1 зобов`язаний укласти договір про пайову участь замовників будівпництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

А тому, враховуючи те, що Фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради було здійснено всі дії, необхідні для укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури м.Івано-Франківська , а також зважаючи на те, що запропонований для підписання проект договору з додатком містить всі реквізити та істотні умови, необхідні для договорів такого виду, інші домовленості сторін щодо укладення договору та його умов відсутні, вважають, що позовні вимоги про спонукання укласти договір про пайову участь замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста підлягають задоволенню в редакції, запропонованій Фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, складеного відповідно до типового договору.

Відповідно до частин 2-6 статті 19 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, серед іншого, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного). З огляду на предмет та ціну позову дана справа підпадає під ознаки малозначної справи та не віднесена до категорії справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження. Обставини справи, що згідно частини третьої статті 274 ЦПК України, мають значення для вирішення питання про можливість розгляду справи в порядку спрощеного провадження, також свідчать про наявність підстав для розгляду цієї справи в спрощеному порядку.

Згідно ч. 5 ст. 279 ЦПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Ухвалою судді Тлумацького районного суду Івано-Франківської області Лущак Н.І. від 11.11.2019 року вирішено розглянути справу в порядку спрощеного позовного провадження з викликом учасників справи, з метою за слухання їх усних пояснень о 11 год. 00 хв. 06.12.2020 року. Залучено до участі у справі в якості третьої особи на стороні позивача виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради. Також даною ухвалою було встановлено: відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення цієї ухвали для подання ним відзиву на позовну заяву, третій особі - п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання письмових пояснень щодо позову, позивачу - п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив; відповідачу - п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення; третій особі - десятиденний строк для подання письмових пояснень щодо відзиву.

06.12.2019 року за клопотання представника позивача розгляд справи було відкладено на 10 год.00 хв. 30.01.2020 року. 30.01.2020 року за клопотанням представника позивача розгляд справи було відкладено на 13 год. 00 хв. 03.03.2020 року.

Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст.174 ЦПК України при розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом. Заявами по суті справи є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву. Згідно ч.1 ст. 178 ЦПК України у відзиві відповідач викладає заперечення проти позову.

Представник позивача Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради в судове засідання 03.03.2020 року не з`явився, однак через канцелярію суду подав заяву, якій позовні вимоги підтримав в повному обсязі та просив справу розглянути у його відсутності. Не заперечив проти заочного розгляду справи (а.с. 71).

Представник третьої особи виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради в судове засідання не з`явився, однак на адресу суду надіслав заяву, в якій повністю підтримав позовні вимоги, заявлені Фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, та просив розглядати дану справу без його участі (а.с. 66).

Відповідач ОСОБА_1 в судове засідання повторно не з`явився, відзиву на позовну заяву суду не надав, причин неявки суду не повідомив, хоча був належним чином повідомленим про дату, час та місце розгляду справи (а.с. 55, 70).

У відповідності до ч. 8 ст. 178 ЦПК України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Відповідно до ч. 1 ст. 279 ЦПК України розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами встановленими цим Кодексом для розгляду справи в порядку загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у цій главі. Також, згідно ч. 2 ст. 281 ЦПК України розгляд справи і ухвалення рішення проводяться за правилами загального чи спрощеного позовного провадження з особливостями, встановленими главою 11 Заочний розгляд справи.

Тому, виходячи зі змісту ч. 1 ст. 280 ЦПК України, та того, що відповідач про причини неявки не повідомив, відзиву на позовну заяву суду не надав, а позивачем подано достатньо матеріалів, які свідчать про взаємовідносини сторін, суд ухвалив про проведення заочного розгляду справи.

У зв`язку з неявкою в судове засідання всіх учасників справи, суд розглядає справу у відповідності до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, без здійснення фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Дослідивши письмові докази у справі, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлено наступне.

Наказом Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради № 37 від 02.07.2019 року (а.с. 9 зворот), затверджено містобудівні умови та обмеження для проектування об`єкта будівництва ОСОБА_1 для реконструкції квартири АДРЕСА_1 (а.с. 8-9).

Листом № 411/16.5-15/35в від 09.10.2019 року Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради надіслало Розумовичу І.В. для розгляду та підписання 2 примірники проекту Договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста з Додатком розрахунку розміру пайової участі (а.с. 10, 11-12, 13, 14).

Згідно додатку до договору (а.с. 12) та довідки-розрахунку, розмір пайової участі складає 9909 грн. 15 коп. (а.с. 13).

Захист цивільних прав та інтересів, що встановлений договором або законом, передбачений ст. 16 ЦК України.

Згідно з ч. 1 ст. 509 ЦК України зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов`язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.

Крім того, згідно з ч. 1 ст. 526 ЦК України зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Відповідно до ч. 1 ст. 628 ЦК України міст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства.

Відповідно до ст.ст. 627, 630 ЦК України сторони в договорі не можуть відступити від положень актів цивільного законодавства, якщо в цих актах прямо вказано про це, а також у разі, якщо обов`язковість для сторін положень актів цивільного законодавства випливає з їх змісту або із суті відносин між сторонами.

Сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості. Договором може бути встановлено, що його окремі умови визначаються відповідно до типових умов договорів певного виду, оприлюднених у встановленому порядку.

Згідно зі ст. 4 Закону України «Про архітектурну діяльність» під будівництвом слід розуміти нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт.

За змістом п. 4 ст. 1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» замовником є фізична або юридична особа, що має намір щодо забудови території (однієї чи декількох земельних ділянок) і подала у встановленому законодавством порядку відповідну заяву.

Відповідно до частин 2, 3 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (чинної на момент виникнення спірних правовідносин) замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов`язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до прийняття об`єкта будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури.

За змістом статей 2, 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статей 4, 9 Закону України «Про архітектурну діяльність» під забудовою території слід розуміти діяльність державних органів, органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб, яка передбачає, зокрема, реконструкцію існуючої забудови.

Отже, реконструкція, здійснена відповідачем, охоплюється законодавчим визначенням забудови, а виходячи із наведених положень законодавства, відповідач є замовником.

Ухилення відповідача від укладення договору про пайову участь є порушенням зобов`язання, прямо передбаченого чинним законодавством. Невиконання такого зобов`язання не звільняє відповідачів від обов`язку укласти договір про пайову участь, у тому числі при проведені реконструкції нерухомого майна. Такою відмовою відповідач порушує права та інтереси територіальної громади міста Івано-Франківська на отримання коштів пайової участі на розвиток створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська.

Згідно з ч. 9 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об`єкта будівництва в експлуатацію. Істотними умовами договору є: 1) розмір пайової участі; 2) строк (графік) сплати пайової участі; 3) відповідальність сторін. Невід`ємною частиною договору є розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту. Кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту сплачуються в повному обсязі до прийняття об`єкта будівництва в експлуатацію єдиним платежем або частинами за графіком, що визначається договором.

Відповідно до ч. 5 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об`єкта, визначеної згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами. При цьому не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій. У разі якщо загальна кошторисна вартість будівництва об`єкта не визначена згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами, вона визначається на основі встановлених органом місцевого самоврядування нормативів для одиниці створеної потужності.

Відповідачем ОСОБА_1 не надано суду жодних документальних доказів про вжиття ним заходів з метою виконання обов`язку щодо укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури відповідного населеного пункту. На час розгляду справи інформація про завершення реконструкції квартири з добудовою на АДРЕСА_2 відсутня.

Відповідно до правової позиції Верховного Суду України, викладеної в постанові від 22.03.2017 у справі № 3-1553гс16 (908/312/16) за змістом ст.ст. 2, 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.ст. 4, 9 Закону України «Про архітектурну діяльності» під забудовою території слід розуміти діяльність державних органів, органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб, яка передбачає, зокрема, реконструкцію існуючої забудови. Отже, реконструкція, здійснена відповідачем, охоплюється законодавчим визначення забудови, а виходячи із наведених положень законодавства, відповідач є замовником. Саме на замовника покладено обов`язок укладення договору про пайову участь та сплати відповідних коштів. Висновок судів про те, що реконструкція наявної будівлі без забудови нової земельної ділянки звільняє замовника від укладення договору про пайову участь, а також від перерахування коштів пайової участі, є помилковим.

Аналогічну правову позицію наведено у постанові Верховного Суду України від 01 лютого 2017 року у справі № 3-1441гс16.

Згідно з ч. 1 ст. 13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

У відповідності до ч. 3 ст. 12, ч. 1 ст. 81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Згідно ч. 1 ст. 89 ЦПК України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.

За встановлених судом обставин, позов слід задовольнити.

Відповідно до положень ч.ч. 1, 2, 8 ст. 141 ЦПК України судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог, інші судові витрати, пов`язані з розглядом справи, покладаються, у разі задоволення позову - на відповідача. Розмір витрат, які сторона сплатила або має сплатити у зв`язку з розглядом справи, встановлюється судом на підставі поданих сторонами доказів (договорів, рахунків тощо).

При такому вирішенні позову з відповідача слід стягнути на користь позивача понесені ним судові витрати по сплаті судового збору в сумі 1921,00 грн. (платіжне доручення № 62 від 21.10.2019 року (а.с. 1).

На підставі наведеного, Конституці України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про архітектурну діяльність», ст.ст. 11, 14, 526, 530, 648 ЦК України, керуючись ст.ст. 12, 13, 81, 89, 141, 247, 263-265, 268, 273, 274-279, 280-282, 354-355ЦПК України, суд,-

У Х В А Л И В :

Позов Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради задовольнити.

Визнати укладеним договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради (вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ) код ЄДРПОУ 04054346), Фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (вул. Дністровська, 28, м. Івано-Франківськ, код ЄДРПОУ 02314062) та ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (по АДРЕСА_3 , паспорт серії НОМЕР_1 , виданий Івано-Франківським МВ УМВС в Івано-Франківській області 19.02.2014 року) у наступній редакції:

ДОГОВІР №___

про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку

інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста

м. Івано-Франківськ “___”___201 р.

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради (далі - Виконком) в особі І першого заступника міського голови М. Вітенка, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» (сторона 1), фінансове управління виконавчого комітету Івано- Франківської міської ради (далі - Фінансове управління) в особі начальника В. І Сусаніної, що діє на підставі Положення «Про фінансове управління виконавчого комітету міської ради» (сторона 2) з однієї сторони, та ОСОБА_1 , (далі - Замовник), (сторона 3), з іншої сторони, а разом надалі - Сторони, у відповідності до

Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» а також беручи до уваги те, що Замовник у відповідності до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” зобов`язані взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська, констатуючи, що правовідносини, які виникають за цим Договором, є майново-господарськими зобов`язаннями і обов`язковими до виконання, уклали цей договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (далі - Договір) про наступне:

1.Предмет Договору

1.1.За цим Договором Замовник, що здійснює реконструкцію квартири АДРЕСА_1 , в порядку та на умовах, визначених Договором, бере участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська.

1.2.Земельна ділянка, на якій здійснюється реконструкція, розташована за адресою: АДРЕСА_2 , витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 20.03.2018 року, реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 1510532026101.

2.Обов`язки сторін

2.1.Замовник зобов`язується сплатити пайовий внесок у розмірі та у терміни, визначені Договором.

2.2.Виконком зобов`язується використати кошти отримані від Замовника на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

3.Розмір і порядок сплати пайового внеску

3.1.Розрахунок попереднього розміру пайового внеску здійснюється відповідно до додатку 1 до Договору .

Попередній розмір пайового внеску складає 9 909,15 грн.

3.2.Величина пайового внеску визначена на підставі нормативів для одиниці створеної

потужності (функціональної одиниці виміру) затвердженої Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у сумі 8 879,17 грн. (без ПДВ).

3.3.Замовник сплачує 20 % попереднього розміру пайового внеску у сумі 1 981,83 грн., протягом 30-ти робочих днів з моменту реєстрації Договору.

3.4.Розрахунок остаточного розміру пайового внеску здійснюється відповідно до остаточного Договору, який оформлюється після затвердженого в установленому порядку архітектурно-технічного/технічного паспорту та загальної вартості будівництва.

3.5.Суму остаточного розміру пайового внеску замовник сплачує до прийняття об`єкта в експлуатацію.

4.Строк дії Договору

4.1.Договір набуває чинності з моменту його реєстрації і діє до моменту повного виконання умов Договору.

5.Відповідальність сторін

5.1.При простроченні платежу, визначеного пунктом 3.3, 3.5, Договору, Замовник сплачує до міського бюджету суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, три проценти річних від простроченої суми та пеню у розмірі 120 % річних облікової ставки НБУ, що діє у період, за який нараховується пеня, від суми заборгованості за кожний прострочений день.

5.2.Спори, пов`язані з пайовою участю (внеском) у створенні і розвитку інженерно- транспортної та соціальної інфраструктури міста, вирішуються комісією з питань визначення пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, в іншому випадку в судовому порядку, згідно чинного законодавства.

6.Інші умови

6.1.Тлумачення термінів Договору здійснюється згідно Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста».

6.2.Зміни до Договору можуть бути внесені за взаємною згодою сторін, що оформляється додатковою угодою до цього Договору, у разі невиконання пункту

3.3,3.5, з урахуванням пункту 5.1, Виконком та/або Фінансове управління здійснює перерахування пайового внеску в односторонньому порядку, про що повідомляє Замовника.

6.3.Зміни до Договору оформляються додатком, який є його невід`ємною частиною і мають однакову юридичну силу, якщо вони викладені в письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками сторін. В разі невиконання пункту 3.3, 3.5, з урахуванням пункту 5.1 Договору, Виконком та/або Фінансове управління здійснює перерахування пайового внеску в односторонньому порядку, оформляючи додатком, про що повідомляє замовника.

6.4.Усі правовідносини, що виникають у зв`язку з виконанням умов Договору та не врегульовані ним, регламентуються нормами чинного в Україні законодавства.

6.5.Договір складений на 3-х сторінках у 2-х примірниках, кожний із яких має однакову юридичну сили.

Місцезнаходження та реквізити сторін

Виконавчий комітет Івано-Франківської Розумовий Іван Васильович

міської ради вул. Підгорби, 5,

вул. Грушевського, 21, с. Жабокруки,

м. Івано-Франківськ, Тлумацький район,

тел.556515 Івано-Франківська область

Одержувач платежу:

міський бюджет м. Івано-Франківська

24170000

код: 37952250

р/р: UА738999980000031517921009002 УК у м. Івано-Франківську

Призначення платежу:

на соціальну інфраструктуру міста

Виконком___/М. Вітенко/ Замовник___/І. Розумович/

МП МП

Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

вул. Дністровська, 28, м. Івано-Франківськ, тел. 785005

Фінансове управління___/В. Сусаніна/

МП

Додаток

до Договору №___від"___"___201 р.

про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку

інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста

Розрахунок

розміру пайової участі

(попередій)

Об`єкт: реконструкцыя квартири АДРЕСА_1

Показник опосередкованої вартостї спорудження 1м.кв.

Об`єкту будівництва в Івано-Франківські обл., (без ПДВ), грн. 8 879,17

Площа об`єкта будівництва, м.кв. (житло) 27,90

Відсоток, передбачений п.6.2.2 Положення «Про пайову

участь замовників будівництва у створенні і розвитку

інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста»

вуд 18.10.2013 року (житло) 4

Розмір пайової уасті, грн. 9 909,15

Одерждувач платежу:

МБ м. Івано-Франківськ

24170000

Код: 37952250

р/р UA738999980000031517921009002

УК у м. Івано-Франківську

Призначення платежу:

На соціальну інфраструктуру міста

Виконком_____/М.Вітенко/ Замовник____/І.Розумович/

Фінансове управління___/В.Сусаніна/

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованого по АДРЕСА_3 , паспорт серії НОМЕР_1 , виданий Івано-Франківським МВ УМВС в Івано-Франківській області 19.02.2014 року, на користь Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, юридична адреса: вул. Дністровська, 28, м. Івано-Франківськ, 76015, код ЄДРПОУ 02314062, - 1921 (Одну тисячу дев`ятсот двадцять одну) грн. 00 коп. понесених позивачем судових витрат.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених цим Кодексом, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Івано-Франківського апеляційного суду. Учасник справи, якому рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

ГоловуючийН. І. Лущак