Рішення № 87447339, 05.02.2020, Львівський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
05.02.2020
Номер справи
1.380.2019.006435
Номер документу
87447339
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа№1.380.2019.006435

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

05 лютого 2020 року м. Львів

Львівський окружний адміністративний суд, суддя Клименко О.М., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Головного управління Держпраці у Львівській області до Львівського комунального підприємства «БОНДАРІВКА» про застосування заходів реагування, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач – Головне управління Держпраці у Львівській області звернулося до Львівського окружного адміністративного суду із позовом до Львівського комунального підприємства «БОНДАРІВКА», в якому просить:

- застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду до Львівського комунального підприємства «БОНДАРІВКА», а саме заборонити експлуатацію пасажирських ліфтів (завод. №19697, реєстр. №391 (1 під`їзд)), (завод. №19698, реєстр. №394 (2 під`їзд)), (завод. №19696, реєстр. №389 (3 під`їзд)), (завод. №15988, реєстр. №387 (5 під`їзд)), (завод. №15996, реєстр. №386 (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 101, м. Львів; заборонити експлуатацію пасажирських ліфтів (завод. №2060 (1 під`їзд)), (завод. №2059, (2 під`їзд)), (завод. №2061, (3 під`їзд)), (завод. №2058, (4 під`їзд)), (завод. №3751, (5 під`їзд)), (завод. №3754, (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 61, м. Львів до усунення зазначених у позовній заяві порушень;

- здійснювати розгляд судової справи в порядку спрощеного провадження без виклику сторін;

- відповідальність за виконання судового рішення покласти на відповідача.

Свої вимоги позивач обґрунтовує тим, що в результаті проведення планової перевірки Львівського комунального підприємства «БОНДАРІВКА» були виявлені факти порушення вимог чинних нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки при експлуатації пасажирських ліфтів, які створюють загрозу життю та здоров`ю мешканців багатоквартирних житлових будинків, де вказані пасажирські ліфти експлуатуються та працівників Львівського комунального підприємства «БОНДАРІВКА», а саме:

- допущено до роботи пасажирські ліфти (завод. №19697, реєстр. №391 (1 під`їзд)), (завод. №19698, реєстр. №394 (2 під`їзд)), (завод. №19696, реєстр. №389 (3 під`їзд)), (завод. №15990, реєстр. №388, 4 під`їзд)), (завод. №15988, реєстр. №387 (5 під`їзд)), (завод. №15996, реєстр. №386 (6 під`їзд)) без проведення технічного огляду та експертного обстеження, що є порушенням п.9.7.15 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів»;

- не проведено експертне обстеження пасажирських ліфтів (завод. №19697, реєстр. №391 (1 під`їзд)), (завод. №19698, реєстр. №394 (2 під`їзд)), (завод. №19696, реєстр. №389 (3 під`їзд)), (завод. №15990, реєстр. №388, 4 під`їзд)), (завод. №15988, реєстр. №387 (5 під`їзд)), (завод. №15996, реєстр. №386 (6 під`їзд)) після закінчення граничного строку експлуатації, що є порушенням п.9.6.1 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів»;

- не проведено позачерговий технічний огляд пасажирських ліфтів (завод. №19697, реєстр. №391 (1 під`їзд)), (завод. №19698, реєстр. №394 (2 під`їзд)), (завод. №19696, реєстр. №389 (3 під`їзд)), (завод. №15988, реєстр. №387 (5 під`їзд)), (завод. №15996, реєстр. №386 (6 під`їзд)) після закінчення граничного строку експлуатації, що є порушенням п.9.5.1 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів»;

- не встановлено на облік пасажирські ліфти (завод. №19697, реєстр. №391 (1 під`їзд)), (завод. №19698, реєстр. №394 (2 під`їзд)), (завод. №19696, реєстр. №389 (3 під`їзд)), (завод. №15990, реєстр. №388, 4 під`їзд)), (завод. №15988, реєстр. №387 (5 під`їзд)), (завод. №15996, реєстр. №386 (6 під`їзд)) при передачі у власність або експлуатацію іншому суб`єкту господарювання в територіальних органах спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з промислової безпеки та охорони праці, що є порушенням п.9.1.6 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів»;

- допущено до роботи пасажирські ліфти (завод. №2060 (1 під`їзд)), (завод. №2059, (2 під`їзд)), (завод. №2061, (3 під`їзд)), (завод. №2058, (4 під`їзд)), (завод. №3751, (5 під`їзд)), (завод. №3754, (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 61, м. Львів без проведення технічного огляду та експертного обстеження, що є порушенням п.9.7.15 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів»;

- не проведено експертне обстеження пасажирських ліфтів (завод. №2060 (1 під`їзд)), (завод. №2059, (2 під`їзд)), (завод. №2061, (3 під`їзд)), (завод. №2058, (4 під`їзд)), (завод. №3751, (5 під`їзд)), (завод. №3754, (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 61, м. Львів після закінчення граничного строку експлуатації, що є порушенням п.9.6.1 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів»;

- не проведено позачерговий технічний огляд пасажирських ліфтів (завод. №2060 (1 під`їзд)), (завод. №2059, (2 під`їзд)), (завод. №2061, (3 під`їзд)), (завод. №2058, (4 під`їзд)), (завод. №3751, (5 під`їзд)), (завод. №3754, (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 61, м. Львів, що є порушенням п.9.5.1 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів».

Позивач зазначає, що у зв`язку з виникненням умов, за яких подальша експлуатація пасажирських ліфтів (завод. №19697, реєстр. №391 (1 під`їзд)), (завод. №19698, реєстр. №394 (2 під`їзд)), (завод. №19696, реєстр. №389 (3 під`їзд)), (завод. №15988, реєстр. №387 (5 під`їзд)), (завод. №15996, реєстр. №386 (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 101, м. Львів та пасажирських ліфтів (завод. №2060 (1 під`їзд)), (завод. №2059, (2 під`їзд)), (завод. №2061, (3 під`їзд)), (завод. №2058, (4 під`їзд)), (завод. №3751, (5 під`їзд)), (завод. №3754, (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 61, м. Львів становить загрозу здоров`ю і життю мешканців будинків, де зазначені пасажирські ліфти експлуатуються та працівників Львівського комунального підприємства «БОНДАРІВКА» існують передбачені Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» підстави для застосування заходів реагування та заборони експлуатації зазначених пасажирських ліфтів.

У зв`язку з вищенаведеним адміністративний позов просить задоволити в повному обсязі.

Відповідно до пункту 3 частини 3 статті 246 КАС України, суд зазначає, що ухвалою судді від 05 грудня 2019 року відкрито спрощене позовне провадження в адміністративній справі без повідомлення сторін та роз`яснено відповідачу його право на подання відзиву на позовну заяву та доказів, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, а також документів, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів позивачу, протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

Вказану ухвалу судді відповідач отримав 11.12.2019 року, що підтверджується даними відстеження з сайту «Укрпошти» трек-номер 7901826675368.

Станом на момент розгляду справи та прийняття судом рішення відповідач відзиву на позовну заяву не подав. Відповідно до частини шостої статті 162 КАС України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Судом встановлені наступні фактичні обставини справи та відповідні їм правовідносини:

Уповноваженими посадовими особами Головного управління Держпраці у Львівській області відповідно наказу від 29.08.2019 року №1733-П та направлення про проведення перевірки від 29.08.2019 року №1733 у присутності уповноважених осіб відповідача – директора Гуля Мирона Степановича, головного інженера – ОСОБА_1 Ярославовича в період з 02.09.2019 року по 06.09.2019 року проведено планову перевірку Львівського комунального підприємства «БОНДАРІВКА» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

За результатами перевірки складено акт від 06 вересня 2019 року №13/01/156/0969.

Як слідує зі змісту акта перевірки, плановою перевіркою встановлено, зокрема, ряд порушень відповідачем вимог чинних нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки при експлуатації пасажирських ліфтів, які створюють загрозу життю та здоров`ю мешканців багатоквартирних житлових будинків, де вказані пасажирські ліфти експлуатуються, а саме:

- допущено до роботи пасажирські ліфти (завод. №19697, реєстр. №391 (1 під`їзд)), (завод. №19698, реєстр. №394 (2 під`їзд)), (завод. №19696, реєстр. №389 (3 під`їзд)), (завод. №15990, реєстр. №388, 4 під`їзд)), (завод. №15988, реєстр. №387 (5 під`їзд)), (завод. №15996, реєстр. №386 (6 під`їзд)) без проведення технічного огляду та експертного обстеження, що є порушенням п.9.7.15 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів»;

- не проведено експертне обстеження пасажирських ліфтів (завод. №19697, реєстр. №391 (1 під`їзд)), (завод. №19698, реєстр. №394 (2 під`їзд)), (завод. №19696, реєстр. №389 (3 під`їзд)), (завод. №15990, реєстр. №388, 4 під`їзд)), (завод. №15988, реєстр. №387 (5 під`їзд)), (завод. №15996, реєстр. №386 (6 під`їзд)) після закінчення граничного строку експлуатації, що є порушенням п.9.6.1 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів»;

- не проведено позачерговий технічний огляд пасажирських ліфтів (завод. №19697, реєстр. №391 (1 під`їзд)), (завод. №19698, реєстр. №394 (2 під`їзд)), (завод. №19696, реєстр. №389 (3 під`їзд)), (завод. №15988, реєстр. №387 (5 під`їзд)), (завод. №15996, реєстр. №386 (6 під`їзд)) після закінчення граничного строку експлуатації, що є порушенням п.9.5.1 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів»;

- не встановлено на облік пасажирські ліфти (завод. №19697, реєстр. №391 (1 під`їзд)), (завод. №19698, реєстр. №394 (2 під`їзд)), (завод. №19696, реєстр. №389 (3 під`їзд)), (завод. №15990, реєстр. №388, 4 під`їзд)), (завод. №15988, реєстр. №387 (5 під`їзд)), (завод. №15996, реєстр. №386 (6 під`їзд)) при передачі у власність або експлуатацію іншому суб`єкту господарювання в територіальних органах спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з промислової безпеки та охорони праці, що є порушенням п.9.1.6 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів»;

- допущено до роботи пасажирські ліфти (завод. №2060 (1 під`їзд)), (завод. №2059, (2 під`їзд)), (завод. №2061, (3 під`їзд)), (завод. №2058, (4 під`їзд)), (завод. №3751, (5 під`їзд)), (завод. №3754, (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 61, м. Львів без проведення технічного огляду та експертного обстеження, що є порушенням п.9.7.15 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів»;

- не проведено експертне обстеження пасажирських ліфтів (завод. №2060 (1 під`їзд)), (завод. №2059, (2 під`їзд)), (завод. №2061, (3 під`їзд)), (завод. №2058, (4 під`їзд)), (завод. №3751, (5 під`їзд)), (завод. №3754, (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 61, м. Львів після закінчення граничного строку експлуатації, що є порушенням п.9.6.1 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів»;

- не проведено позачерговий технічний огляд пасажирських ліфтів (завод. №2060 (1 під`їзд)), (завод. №2059, (2 під`їзд)), (завод. №2061, (3 під`їзд)), (завод. №2058, (4 під`їзд)), (завод. №3751, (5 під`їзд)), (завод. №3754, (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 61, м. Львів, що є порушенням п.9.5.1 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів».

Також судом встановлено, що в акті перевірки, у зв`язку з виявленими порушеннями директора ЛКП «Бондарівка» Гуля Мирона ОСОБА_2 попереджено про необхідність негайного зупинення робіт (виробництва) пасажирських ліфтів (завод. №19697, реєстр. №391 (1 під`їзд)), (завод. №19698, реєстр. №394 (2 під`їзд)), (завод. №19696, реєстр. №389 (3 під`їзд)), (завод. №15990, реєстр. №388 (4 під`їзд)), (завод. №15988, реєстр. №387 (5 під`їзд)), (завод. №15996, реєстр. №386 (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 101, пасажирських ліфтів (завод. №2060 (1 під`їзд)), (завод. №2059, (2 під`їзд)), (завод. №2061, (3 під`їзд)), (завод. №2058, (4 під`їзд)), (завод. №3751, (5 під`їзд)), (завод. №3754, (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 61, м. Львів.

Предметом спору у даній справі є оцінка: наявності підстав для застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до відповідача шляхом заборони експлуатації пасажирських ліфтів у зв`язку з виявленими під час перевірки фактами порушення вимог чинних нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, які створюють загрозу життю та здоров`ю мешканців багатоквартирних житлових будинків, де вказані пасажирські ліфти експлуатуються та працівників Львівського комунального підприємства «БОНДАРІВКА».

Надаючи правову оцінку відносинам, що виникли між сторонами, суд виходить з такого.

Відповідно до статті 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до статті 3 Конституції України людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Правові та організаційні засади, основні принципи і порядок здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, повноваження органів державного нагляду (контролю), їх посадових осіб і права, обов`язки та відповідальність суб`єктів господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю) визначає Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 № 877-V (далі – Закон № 877-V).

Статтею 1 Закону № 877-V визначено, що державний нагляд (контроль) - діяльність уповноважених законом центральних органів виконавчої влади, їх територіальних органів, державних колегіальних органів, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування (далі - органи державного нагляду (контролю)) в межах повноважень, передбачених законом, щодо виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства суб`єктами господарювання та забезпечення інтересів суспільства, зокрема належної якості продукції, робіт та послуг, допустимого рівня небезпеки для населення, навколишнього природного середовища.

Відповідно до частини першої та четвертої статті 4 Закону № 877-V державний нагляд (контроль) здійснюється за місцем провадження господарської діяльності суб`єкта господарювання або його відокремлених підрозділів, або у приміщенні органу державного нагляду (контролю) у випадках, передбачених законом. Виключно законами встановлюються: органи, уповноважені здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності; види господарської діяльності, які є предметом державного нагляду (контролю); повноваження органів державного нагляду (контролю) щодо зупинення виробництва (виготовлення) або реалізації продукції, виконання робіт, надання послуг; вичерпний перелік підстав для зупинення господарської діяльності; спосіб здійснення державного нагляду (контролю); санкції за порушення вимог законодавства і перелік порушень, які є підставою для видачі органом державного нагляду (контролю) припису, розпорядження або іншого розпорядчого документа. Орган державного нагляду (контролю) не може здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності, якщо закон прямо не уповноважує такий орган на здійснення державного нагляду (контролю) у певній сфері господарської діяльності та не визначає повноваження такого органу під час здійснення державного нагляду (контролю).

Згідно з частиною сьомою статті 7 Закону № 877-V на підставі акта, складеного за результатами здійснення заходу, в ході якого виявлено порушення вимог законодавства, орган державного нагляду (контролю) за наявності підстав для повного або часткового зупинення виробництва (виготовлення), реалізації продукції, виконання робіт, надання послуг звертається у порядку та строки, встановлені законом, з відповідним позовом до адміністративного суду. У разі необхідності вжиття інших заходів реагування орган державного нагляду (контролю) протягом п`яти робочих днів з дня завершення здійснення заходу державного нагляду (контролю) складає припис, розпорядження, інший розпорядчий документ щодо усунення порушень, виявлених під час здійснення заходу.

Відповідно до пункту 1 Положення про Державну службу України з питань праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 96 (далі – Положення №96), Держпраці є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра соціальної політики, і який реалізує державну політику у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, здійснення державного гірничого нагляду, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов`язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності, на випадок безробіття (далі - загальнообов`язкове державне соціальне страхування) в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб.

Згідно з пунктом 7 Положення №96 Держпраці здійснює свої повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку територіальні органи.

Відповідно до Положення №96 управління Держпраці відповідно до покладених на нього завдань здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням законодавства з охорони праці, гігієни праці, промислової безпеки, безпеки робіт у сфері поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, у тому числі з питань монтажу, ремонту, реконструкції, налагодження і безпечної експлуатації машин, механізмів, устаткування, транспортних та інших засобів виробництва і машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та організації проведення навчання (в тому числі спеціального) і перевірки знань з питань охорони праці; навчання працівників у сфері поводження з вибуховими матеріалами та перевірки їх знань.

Статтею 4 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII передбачено, що державна політика в галузі охорони праці спрямована на створення належних, безпечних і здорових умов праці, запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням та базується на принципах пріоритету життя і здоров`я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці.

Згідно з частиною п`ятою статті 4 Закону № 877-V виробництво (виготовлення) або реалізація продукції, виконання робіт, надання послуг суб`єктами господарювання можуть бути зупинені повністю або частково виключно за рішенням суду. Відновлення виробництва (виготовлення) або реалізації продукції, виконання робіт, надання послуг суб`єктами господарювання після призупинення можливе з моменту отримання органом державного нагляду (контролю), який ініціював призупинення, повідомлення суб`єкта господарювання про усунення ним усіх встановлених судом порушень.

Судом встановлено, що саме порушення відповідачем вимог законодавчих актів з охорони праці та промислової безпеки при експлуатації пасажирських ліфтів (завод. №19697, реєстр. №391 (1 під`їзд)), (завод. №19698, реєстр. №394 (2 під`їзд)), (завод. №19696, реєстр. №389 (3 під`їзд)), (завод. №15988, реєстр. №387 (5 під`їзд)), (завод. №15996, реєстр. №386 (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 101, м. Львів та пасажирських ліфтів (завод. №2060 (1 під`їзд)), (завод. №2059, (2 під`їзд)), (завод. №2061, (3 під`їзд)), (завод. №2058, (4 під`їзд)), (завод. №3751, (5 під`їзд)), (завод. №3754, (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 61, м. Львів, експлуатацію яких позивач просить зупинити, стали підставою звернення до суду з даним позовом, оскільки експлуатація вищезазначених пасажирських ліфтів, без усунення порушень, становить загрозу життю та здоров`ю мешканців багатоквартирних житлових будинків.

Матеріалами справи підтверджується наявність порушень Львівським комунальним підприємством «БОНДАРІВКА» вимог чинних нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки при експлуатації пасажирських ліфтів, які створюють загрозу життю та здоров`ю мешканців багатоквартирних житлових будинків, де вказані пасажирські ліфти експлуатуються.

Доказів усунення виявлених порушень відповідачем не надано.

Беручи до уваги викладене, суд дійшов до висновку, що позовні вимоги Головного управління Держпраці у Львівській області щодо застосування заходів реагування у сфері державного нагляду шляхом заборони експлуатації пасажирських ліфтів (завод. №19697, реєстр. №391 (1 під`їзд)), (завод. №19698, реєстр. №394 (2 під`їзд)), (завод. №19696, реєстр. №389 (3 під`їзд)), (завод. №15988, реєстр. №387 (5 під`їзд)), (завод. №15996, реєстр. №386 (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 101, м. Львів та пасажирських ліфтів (завод №2060 (1 під`їзд)), (завод. №2059, (2 під`їзд)), (завод. №2061, (3 під`їзд)), (завод. №2058, (4 під`їзд)), (завод. №3751, (5 під`їзд)), (завод. №3754, (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 61, м. Львів є обґрунтованими, підтверджуються наявними у матеріалах справи доказами та підлягають задоволенню в повному обсязі.

Відповідно до положень статті 139 КАС України судові витрати з відповідача не стягуються.

Керуючись ст.ст. 19-21, 72-77, 242-246, 255, 293, 295, підп.15.5 п.15 Перехідних положень КАС України, суд, –

ВИРІШИВ:

Позов Головного управління Держпраці у Львівській області (пл. Міцкевича, 8, м. Львів, 79005) до Львівського комунального підприємства «БОНДАРІВКА» (вул. Гашека, 15, м. Львів, 79031) про застосування заходів реагування – задоволити повністю.

Застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду до Львівського комунального підприємства «БОНДАРІВКА» (вул. Гашека, 15, м. Львів, 79031, код ЄДРПОУ 31658250) шляхом заборони експлуатації пасажирських ліфтів (завод. №19697, реєстр. №391 (1 під`їзд)), (завод. №19698, реєстр. №394 (2 під`їзд)), (завод. №19696, реєстр. №389 (3 під`їзд)), (завод. №15988, реєстр. №387 (5 під`їзд)), (завод №15996, реєстр. №386 (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 101, м. Львів та пасажирських ліфтів (завод. №2060 (1 під`їзд)), (завод. №2059, (2 під`їзд)), (завод. №2061, (3 під`їзд)), (завод. №2058, (4 під`їзд)), (завод. №3751, (5 під`їзд)), (завод. №3754, (6 під`їзд)) по вул. Стрийська, 61, м. Львів до усунення порушень у сфері охорони праці та промислової безпеки.

Рішення суду набирає законної сили відповідно до ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України.

Рішення може бути оскаржене за правилами, встановленими ст. 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України відповідно, з урахуванням положень підп.15.5 п.15 розд. VII «Перехідні положення» цього Кодексу.

Повний текст рішення складено 05.02.2020 року.

Суддя Клименко О.М.