
Справа №-613/46/20 Провадження №-3/613/42/20
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 січня 2020 року. Суддя Богодухівського районного суду Харківської області Уварова Ю.В., за участю прокурора Кальман М.Ю., секретаря Макушинської О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Богодухові матеріали, що надійшли від Управління стратегічних розслідувань в Харківській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , працюючої головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області,
за ч.1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП , -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження про преміювання працівників селищної ради» №20-к від 20.06.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради, включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з Положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, маючи в даному питанні приватний інтерес, не повідомила Національне агентство та колегіальний орган не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів, який виник під час вказаних вище дій, чим порушила вимоги п. 1-2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження на преміювання за червень 2018 р.» від 20.06.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, підписала розпорядження №20-к від 20.06.2018 року та згідно з відомістю про нарахування заробітної плати за червень 2018 року отримала премію в розмірі 3 960 грн., тобто вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушила вимоги п. 3-4 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження про преміювання працівників селищної ради» №29-к від 19.07.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради, включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з Положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, маючи в даному питанні приватний інтерес, не повідомила Національне агентство та колегіальний орган не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів, який виник під час вказаних вище дій, чим порушила вимоги п. 1-2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження на преміювання за липень 2018 р.» від 19.07.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, підписала розпорядження №29-к від 19.07.2018 року та згідно з відомістю про нарахування заробітної плати за липень 2018 року отримала премію в розмірі 1 800 грн., тобто вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушила вимоги п. 3-4 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження про преміювання працівників селищної ради» №32-к від 17.08.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради, включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з Положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, маючи в даному питанні приватний інтерес, не повідомила Національне агентство та колегіальний орган не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів, який виник під час вказаних вище дій, чим порушила вимоги п. 1-2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження на преміювання за серпень 2018 р.» від 17.08.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, підписала розпорядження №32-к від 17.08.2018 року та згідно з відомістю про нарахування заробітної плати за серпень 2018 року отримала премію в розмірі 3 960 грн., тобто вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушила вимоги п. 3-4 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження про преміювання працівників селищної ради» №38-к від 17.09.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради, включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з Положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, маючи в даному питанні приватний інтерес, не повідомила Національне агентство та колегіальний орган не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів, який виник під час вказаних вище дій, чим порушила вимоги п. 1-2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження на преміювання за вересень 2018 р.» від 17.09.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, підписала розпорядження №38-к від 17.09.2018 року та згідно з відомістю про нарахування заробітної плати за вересня 2018 року отримала премію в розмірі 3 960 грн., тобто вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушила вимоги п. 3-4 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження про преміювання працівників селищної ради» №44-к від 19.10.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради, включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з Положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, маючи в даному питанні приватний інтерес, не повідомила Національне агентство та колегіальний орган не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів, який виник під час вказаних вище дій, чим порушила вимоги п. 1-2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження на преміювання за жовтень 2018 р.» від 19.10.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, підписала розпорядження №44-к від 19.10.2018 року та згідно з відомістю про нарахування заробітної плати за жовтень 2018 року отримала премію в розмірі 6 600 грн., тобто вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушила вимоги п. 3-4 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження про преміювання працівників селищної ради» №50-к від 19.11.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради до професійного свята, включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з Положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, маючи в даному питанні приватний інтерес, не повідомила Національне агентство та колегіальний орган не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів, який виник під час вказаних вище дій, чим порушила вимоги п. 1-2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження на преміювання за листопада 2018 р.» від 19.11.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради до професійного свята включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, підписала розпорядження №50-к від 19.11.2018 року та згідно з відомістю про нарахування заробітної плати за листопад 2018 року отримала премію в розмірі 6 600 грн., тобто вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушила вимоги п. 3-4 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження про преміювання працівників селищної ради» №49-к від 19.11.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради, включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з Положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, маючи в даному питанні приватний інтерес, не повідомила Національне агентство та колегіальний орган не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів, який виник під час вказаних вище дій, чим порушила вимоги п. 1-2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження на преміювання за листопада 2018 р.» від 19.11.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, підписала розпорядження №49-к від 19.11.2018 року та згідно з відомістю про нарахування заробітної плати за листопад 2018 року отримала премію в розмірі 6 600 грн., тобто вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушила вимоги п. 3-4 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження про преміювання працівників селищної ради» № 54-к від 17.12.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради, включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з Положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, маючи в даному питанні приватний інтерес, не повідомила Національне агентство та колегіальний орган не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів, який виник під час вказаних вище дій, чим порушила вимоги п. 1-2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження на преміювання за грудень 2018 р.» від 17.12.2018 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, підписала розпорядження №54-к від 17.12.2018 року та згідно з відомістю про нарахування заробітної плати за грудень 2018 року отримала премію в розмірі 4 227 грн., тобто вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушила вимоги п. 3-4 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження про преміювання працівників селищної ради» №3-к від 21.01.2019 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради, включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з Положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, маючи в даному питанні приватний інтерес, не повідомила Національне агентство та колегіальний орган не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів, який виник під час вказаних вище дій, чим порушила вимоги п. 1-2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження на преміювання за січень 2019 р.» від 21.01.2019 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, підписала розпорядження №3-к від 21.01.2019 року та згідно з відомістю про нарахування заробітної плати за січень 2019 року отримала премію в розмірі 6 600 грн., тобто вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушила вимоги п. 3-4 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження про преміювання працівників селищної ради» №4-к від 18.02.2019 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради, включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з Положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, маючи в даному питанні приватний інтерес, не повідомила Національне агентство та колегіальний орган не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів, який виник під час вказаних вище дій, чим порушила вимоги п. 1-2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження на преміювання за лютий 2019 р.» від 18.02.2019 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, підписала розпорядження №4-к від 18.02.2019 року та згідно з відомістю про нарахування заробітної плати за лютий 2019 року отримала премію в розмірі 6 600 грн., тобто вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушила вимоги п. 3-4 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження про преміювання працівників селищної ради» №5-к від 14.03.2019 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради, включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з Положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, маючи в даному питанні приватний інтерес, не повідомила Національне агентство та колегіальний орган не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів, який виник під час вказаних вище дій, чим порушила вимоги п. 1-2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , будучи головою Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області та відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» – суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження на преміювання за березень 2019 р.» від 14.03.2019 року на преміювання працівників Гутянської селищної ради включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з положенням про Преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, підписала розпорядження №4-к від 14.03.2019 року та згідно з відомістю про нарахування заробітної плати за березень 2019 року отримала премію в розмірі 6 600 грн., тобто вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушила вимоги п. 3-4 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненні вказаних вище адміністративних правопорушень визнала, у вчиненому щиро розкаялась. Пояснила, що незважаючи на те, що розмір премії було встановлено рішенням сесії, а рішення про умови оплати її праці підписувала секретар, вона будучи обізнаною з положеннями ЗУ «Про запобігання корупції» припустилась прикрої помилки та протягом червня 2018 року – березня 2019 року підписувала розпорядження про Преміювання, в тому числі і щодо себе. Зазначила, що зробила висновки на майбутнє і більше не допустить вчинення такого порушення. Просила врахувати свою позицію по справі, відомості про її особу, той факт, що підписання розпорядження не мало наслідком збільшення передбаченого розміру премії, та просила не призначати максимальне стягнення.
Прокурор вважав, що ОСОБА_1 підлягає відповідальності за здійснення корупційних правопорушень, передбачених п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», відповідальність за що передбачена ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП. З урахуванням кількості епізодів вважав доцільним призначити максимальне стягнення, передбачене санкцією ч.2 ст.172-7 КУпАП.
Суд вислухавши пояснення ОСОБА_1 , думку прокурора, дослідивши письмові матеріали, приходить до такого.
Відповідно до ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції»: зокрема, народні депутати України, депутати ВР України, АР Крим, депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови, зобов`язані: 1) вживати заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів; 2) повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника; 3) не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів; 4) вжити заходів щодо врегулювання реального конфлікту інтересів.
Під реальним конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об`єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання вказаних повноважень.
Таким чином, при підписанні розпоряджень про преміювання працівників Гутянської селищної ради та про преміювання працівників Гутянської селищної ради до професійного свята в діяльності голови Гутянської селищної ради Богодухівського району ОСОБА_1 , виник реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між її особистими інтересами у виді отримання премії та повноваженнями голови сільради.
Вина ОСОБА_1 підтверджується також протоколами про адміністративні правопорушення, пов`язані з корупцією, копією рішення І сесії VІІ скликання Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області від 16.10.2015 року «Про визнання повноважень сільського голови»; копією рішення І сесії VІІ скликання Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області від 20.12.2017 року № 223- VІІ «Про затвердження положення про преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради», копіює Положення про преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради, копією рішення ХІ сесії VІІ скликання Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області від 18.12.2018 року № 358-VІІ «Про умови оплати праці селищного голови ОСОБА_1 на 2019 рік», копією рішення ХІ сесії VІІ скликання Гутянської селищної ради Богодухівського району Харківської області від 18.12.2018 року № 360-VІІ «Про затвердження положення преміювання працівників апарату Гутянської селищної ради» умови оплати праці селищного голови ОСОБА_1 на 2019 рік», копіями розпоряджень про преміювання працівників Гутянської селищної ради та про преміювання працівників Гутянської селищної ради до професійного свята, копіями відомостей нарахування заробітної плати, поясненнями ОСОБА_1 .
Отже, в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП, за якими суд кваліфікує її дії, тобто неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, та вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Враховуючи характер та кількість вчинених правопорушень, положення ст. 36 КУпАП, а також особу правопорушниці, яка працює, ступінь її вини, обставини, що пом`якшують відповідальність, а саме щире розкаяння, відносно ОСОБА_1 необхідно застосувати адміністративне стягнення в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, а саме за ч. 2 ст. 172-2 КУпАП, у виді штрафу в розмірі триста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Керуючись ст. ст. 34, 36, ч. 1, ч.2 ст. 172-7, ст. ст. 280, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП та застосувати у відношенні неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 300 (трьохсот) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 5 100 (п`ять тисяч сто) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , судовий збір на користь держави (Отримувач коштів ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106, Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37993783, Банк отримувач Казначейство України (ЕАП), рахунок отримувача UA908999980313111256000026001, Код класифікації доходів бюджету 22030106) в сумі 420 (чотириста двадцять) гривень 40 копійок.
Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного суду протягом 10 днів з дня винесення постанови.
СУДДЯ