
УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
_______________
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,
E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Від "15" січня 2020 р.м. Житомир Справа № 906/102/19
Господарський суд Житомирської області у складі судді Макаревича В.А., за участю секретаря судового засідання Шарана Я.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу №906/102/19
За заявою Публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" (м. Київ)
до божника: Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області (Житомирська область, м. Овруч)
про визнання банкрутом
за участі представників:
- від боржника: Шиганський В.В. - розпорядник майна;
прийняв участь: Нестеренко О.А., арбітражний керуючий;
У провадженні господарського суду перебуває справа про банкрутство Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області (11106, Житомирська область, Овруцький район, м. Овруч, вул. Франка, буд. 5-А; ідентифікаційний код 03343829).
Ухвалою суду від 18.02.2019, зокрема, відкрито провадження у справі про банкрутство Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області (11106, Житомирська область, Овруцький район, м. Овруч, вул. Франка, буд. 5-А; ідентифікаційний код 03343829); визнано безспірні вимоги ініціюючого кредитора Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на суму 2 470 599,69 грн основного боргу (четверта черга), 19210,00 грн судового збору (перша черга); включено окремим рядком пеню на суму 66 386,54 грн (шоста черга); введено мораторій на задоволення вимог кредиторів у справі про банкрутство Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області (11106, Житомирська область, Овруцький район, м. Овруч, вул. Франка, буд. 5-А; ідентифікаційний код 03343829); введено процедуру розпорядження майном Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області на строк 115 календарних днів по 14.06.2019; призначено розпорядником майна Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області (11106, Житомирська область, Овруцький район, м. Овруч, вул. Франка, буд. 5-А; ідентифікаційний код 03343829) арбітражного керуючого Шиганського Віталія Володимировича (свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 992 від 05.06.2013, адреса: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13,к.205, ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) за його згодою.
Ухвалою суду від 10.10.2019, зокрема, затверджено реєстр вимог кредиторів Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області.
Ухвалою суду від 12.12.2019 прийнято та призначено до розгляду звіт арбітражного керуючого Шиганського В.В. №08/11-05-906/102 від 26.11.2019, у якому арбітражний керуючий просить розглянути та затвердити звіт про нарахування і виплату грошової винагороди з 18.02.2019 по 02.12.2019 в розмірі 84 536,88 грн та здійснити відшкодування витрат в розмірі 2 317,43 грн; відкладено розгляд клопотання АТ "НАК "Нафтогаз України"" №14/7-884-19 від 20.11.2019 про введення ліквідаційної процедури та призначення ліквідатора у справі № 906/102/19 про банкрутство Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області (Житомирська область, м. Овруч) Нестеренка Олега Анатолійовича; відкладено розгляд заяви арбітражного керуючого Нестеренка О.А. №01-16/227 від 22.11.2019 про участь у справі про банкрутство Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області (Житомирська область, м. Овруч) у справі №906/102/19; відкладено підсумкове засідання на "15" січня 2020 р. о 15:00 год.
В судовому засіданні було оголошено зміст документів, що надійшли до початку судового засідання до Господарського суду Житомирської області:
- 08.01.2020 від АТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" - пояснення №14/7-70-20 від 03.01.2020, у яких компанія підтримує подане до суду клопотання про введення ліквідаційної процедури та призначення ліквідатора, а також просить розглядати справу без участі їх представника;
- 14.01.2020 від розпорядника майна Шиганського В.В. - пояснення №3/03-01-906/102 від 13.01.2020 , у яких зазначено, що встановлена сума активів боржника становить 128 353,58 грн.
Судом встановлено, що особи, які беруть участь у справі та не з`явились в судове засідання про час і місце розгляду справи повідомлені своєчасно та з дотриманням вимог ГПК України, що підтверджується реєстром на відправку рекомендованої кореспонденції.
У судовому засіданні розпорядник майна Шиганський В.В. надав пояснення у справі стосовно поданого аналізу фінансово-господарського стану боржника, зазначив, що встановлена сума активів боржника становить 128 353,58 грн згідно проведеної інвентаризації, а сума пасиву згідно реєстру вимог кредиторів становить 3 903 374,57 грн та повідомив, що 19.11.2019 відбулося засідання комітету кредиторів боржника, на якому, з огляду на відсутність пропозицій інвесторів та відсутність можливості відновлення платоспроможності боржника, було прийнято рішення звернутись з клопотанням до Господарського суду Житомирської області про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, підтримав клопотання ініціюючого кредитора та рішення комітету кредиторів про введення ліквідаційної процедури Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області.
Присутній у судовому засіданні арбітражний керуючий Нестеренко О.А. підтримав подану до суду заяву про призначення його ліквідатором банкрута.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення учасників провадження у справі про банкрутство, господарський суд
ВСТАНОВИВ:
Комунальне підприємство "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області зареєстровано як юридичну особу 30.05.1994, ідентифікаційний код 03343829, місцезнаходження: 11106 Житомирська область, Овруцький район, м. Овруч, вул. Франка, буд. 5-А, що підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (а.с.60-70, т. 1).
Судом встановлено, що станом на день розгляду справи будь-яких звернень про затвердження плану санації боржника чи пропозицій щодо укладення мирової угоди на адресу арбітражного керуючого, комітету кредиторів і господарського суду не надходило.
Згідно з вимогами п.6 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства, під час проведення процедур банкрутства інтереси всіх кредиторів представляє комітет кредиторів, утворений відповідно до цього Кодексу.
Як убачається з матеріалів справи, 11.11.2019 були проведені збори кредиторів Комунального підприємство "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області, на яких був обраний комітет кредиторів у складі: Акціонерного товариства «НАК`Нафтогаз України» 3629 голосами, що дорівнює 97% голосів та ГУ ДФС у Житомирській області з 96 голосами, що дорівнює 3% голосів (а.с.116-126, т.4).
Відповідно до п. 2 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства, перші збори кредиторів вважаються повноважними, якщо на них присутні кредитори, що мають не менше ніж дві треті голосів.
Відповідно до п. 4 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства, конкурсні кредитори мають на зборах кредиторів кількість голосів, пропорційну сумі вимог кредиторів, включених до реєстру вимог кредиторів, та кратну одній тисячі гривень. Під час визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу не враховуються суми неустойки (штрафу, пені), інші фінансові санкції, моральна шкода, судовий збір у справі про банкрутство, заявлені або сплачені кредиторами в провадженні у справі про банкрутство.
Як убачається із протоколу зборів кредиторів боржника від 11.11.2019 на засіданні зборів були присутні кредитори, що володіють у сукупності 3725 голосів в реєстрі кредиторів або 100% від загальної кількості голосів кредиторів (судом превірено та встановлено, що всі кредитори про місце і дату зборів були повідомлені своєчасно та відповідно до чинного законодавства, повноваження представників кредиторів перевірені господарським судом). Отже, перші загальні збори кредиторів боржника, проведені 11.11.2019, є повноважними.
Згідно ч. 5, 8 ст. 48 КУзПБ, до компетенції зборів кредиторів серед іншого належить прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство. До компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого, припинення повноважень арбітражного керуючого та про призначення іншого арбітражного керуючого.
Статтею 49 КУзПБ передбачено, що у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації) або закривається провадження у справі.
До закінчення процедури розпорядження майном боржника збори кредиторів приймають одне з таких рішень, зокрема, подати до господарського суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.
У підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень, зокрема, постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.
З дня визнання господарським судом боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури або введення процедури санації процедура розпорядження майном та повноваження розпорядника майна припиняються.
Згідно звіту про вжиті заходи у процедурі розпорядження майном ліквідатор повідомив про те, що 06.09.2019 була проведена інвентаризація майна боржника, для виявлення майна Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області направлені запити до реєструючих органів та отримано відповіді з яких можна зробити висновок, що виявленого майна боржника недостатньо для погашення заборгованості перед кредиторами. За період процедури розпорядження майном на рахунок підприємства коштів не надходило (а.с.145-147, т.4).
У звіті за результатами проведення аналізу фінансово-господарської діяльності боржника у справі про банкрутство Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області зазначено, що ознак фіктивного банкрутства не виявлено; наявні ознаки доведення боржника до банкрутства, а також, те, що станом на дату порушення справи про банкрутство фінансовий стан КП "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області характеризується ознаками поточної неплатоспроможності.
Господарський суд, при прийнятті постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури досліджує факт неоплатності боржника, як того вимагає ст. 205 ГК України відповідно до положень п. 4 згідно якої суб`єкт господарювання може бути оголошений банкрутом за рішенням суду, у разі неспроможності суб`єкта господарювання через недостатність його майна задовольнити вимоги кредиторів.
У статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства надається визначення поняття неплатоспроможності та банкрутства, за змістом яких, при перебуванні суб`єкта підприємницької діяльності у стані "неплатоспроможності", останній може відновити свою платоспроможність шляхом вжиття заходів щодо її відновлення, до яких Кодекс відносить: санацію, мирову угоду, виконання зобов`язань перед кредиторами власними силами. Тоді як у стані "банкрутства" платоспроможність боржника відновити неможливо та задовольнити визнані судом вимоги кредиторів можливо не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.
Отже, визнаючи боржника банкрутом, суд має встановити його неоплатність, а відтак в обов`язковому порядку повинен з`ясувати як актив, так і пасив боржника.
Пасив боржника встановлено за даними реєстру вимог кредиторів, затвердженого ухвалою господарського суду за наслідками розгляду справи у засіданні суду від 10.10.2019 (а.с. 95-97, т.4) згідно якого конкурсна заборгованість за вимогами до боржника становить суму - 3 903 374,57 грн, а встановлені активи згідно доказів, наявних в матеріалах справи, досліджених судом та пояснень розпорядника майна становлять 128 353,58 грн. Тобто, активів у боржника значно менше, ніж пасивів.
Також в судовому засіданні з усних пояснень розпорядника майна та письмових пояснень №14/7-70-20 від 03.01.2020 ініціюючого кредитора АТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" судом було встановлено, що пропозицій від інвесторів, про санацію боржника не поступило, умови для відновлення платоспроможності боржника відсутні, тому доцільніше відкрити ліквідаційну процедуру.
Згідно протоколу зборів кредиторів та протоколу засідання комітету кредиторів від 19.11.2019 присутніми кредиторами було, зокрема, вирішено звернутися до Господарського суду Житомирської області з клопотанням про визнання Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області банкрутом та відкрити процедуру ліквідації; призначити ліквідатором боржника арбітражного керуючого Нестеренка О.А. (а.с. 159-171, т.4).
Дослідивши матеріали справи в сукупності та оцінивши їх відповідно до ст. 86 ГПК України на предмет їх відповідності вимогам Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд прийшов до висновку, що майновий та фінансовий стан боржника підтверджує той факт, що останній не може самостійно ліквідувати борг перед своїми кредиторами, а тому погашення заборгованості має відбуватися не інакше, як через процедуру ліквідації відповідно до норм Кодексу України з процедур банкрутства.
Згідно п.1 ст. 58 Кодексу України з процедур банкрутства, у випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.
Згідно п.1 ст.60 Кодексу України з процедур банкрутства, у постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Кодексом, з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.
В силу п.8 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого (ліквідатора) належить до компетенції комітету кредиторів.
Як вбачається з протоколу засідання комітету кредиторів боржника від 19.11.2019 № 2, комітетом кредиторів було погоджено кандидатуру арбітражного керуючого Нестеренка О.А. для призначення ліквідатором Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області і арбітражним керуючим Нестеренком О.А. подано заяву про згоду на призначення ліквідатором у справі.
Жодних інших заяв арбітражних керуючих щодо участі у даній справі про банкрутство в якості ліквідатора до суду не надходило.
Згідно ч. 1 ст. 28 КУзПБ, арбітражний керуючий для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією, у разі відсторонення розпорядника майна або керуючого реструктуризацією, визначеного Єдиною судовою інформаційно-телекомунікаційною системою, від виконання повноважень, керуючий санацією, керуючий реалізацією та ліквідатор призначаються господарським судом за клопотанням комітету кредиторів.
Частиною 2 статті 10 КУзПБ визначено, що одна й та сама особа може здійснювати повноваження арбітражного керуючого на всіх стадіях провадження у справі про банкрутство відповідно до вимог цього Кодексу.
Таким чином враховуючи, що вказана кандидатура погоджена в установленому порядку комітетом кредиторів Боржника, кандидатура арбітражного керуючого Нестеренка О.А. відповідає вимогам ст. 11 та ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства, суд дійшов висновку про призначення ліквідатором Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області арбітражного керуючого Нестеренка О.А.
З огляду на зазначене, слід припинити процедуру розпорядження майном Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області та припинити повноваження розпорядника майна Шиганського В.В., визнати Комунальне підприємство "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру, призначити ліквідатором боржника арбітражного керуючого Нестеренка О.А.
Керуючись статтями 86, 233 - 235, 238, 240, 241, 256, п. 17.5. розділу ХІ ГПК України, ст.ст. 2, ч.4 ст.9, 28, 58 - 65 Кодексу України з процедур банкрутства, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Задовольнити клопотання АТ "НАК "Нафтогаз України"" №14/7-884-19 від 20.11.2019 про введення ліквідаційної процедури та призначення ліквідатора у справі № 906/102/19 про банкрутство Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області (Житомирська область, м. Овруч) Нестеренка Олега Анатолійовича.
2. Припинити процедуру розпорядження майном Боржника - Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області (Житомирська область, м. Овруч).
3. Припинити повноваження арбітражного керуючого Шиганського В.В. як розпорядника майна Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області (Житомирська область, м. Овруч).
4. Визнати банкрутом Комунальне підприємство "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області (11106, Житомирська область, Овруцький район, м. Овруч, вул. Франка, буд. 5-А; ідентифікаційний код 03343829) .
5. Відкрити ліквідаційну процедуру Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області (Житомирська область, м. Овруч) на строк 12 місяців.
6. Призначити ліквідатором Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області (Житомирська область, м. Овруч) арбітражного керуючого Нестеренка Олега Анатолійовича (ідентифікаційний номер НОМЕР_2 , місцезнаходження: 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд.48, офіс АК, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №15 від 27.02.2013).
7. Оприлюднити у встановленому ч. 3, 4 ст. 59 КУзПБ порядку повідомлення про визнання боржника - Комунального підприємства "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області (11106, Житомирська область, Овруцький район, м. Овруч, вул. Франка, буд. 5-А; ідентифікаційний код 03343829) банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.
8. Зобов`язати ліквідатора повідомити про своє призначення державний орган з питань банкрутства в десятиденний строк з дня прийняття судом постанови та надати державному органу з питань банкрутства відповідну інформацію для ведення Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство.
9. Припинити господарську діяльність банкрута після остаточного технологічного циклу по виготовленню продукції у випадку можливості її продажу за виключенням укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу в процедурі ліквідації тощо.
10. Строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута та зобов`язань щодо сплати податків і зборів (обов`язкових платежів) вважається таким, що настав (15.01.2020).
11. Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій по всіх видах заборгованості.
12. Зняти всі обмеження по конфіденційності та комерційній таємниці з відомостей про фінансовий стан банкрута.
13. Скасувати арешти, накладені на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
14. Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном з 15.01.2020.
15. Протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора посадові особи банкрута зобов`язані передати бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору.
16. Зобов`язати ліквідатора боржника Нестеренка О.А.:
- забезпечити виконання повноважень ліквідатора банкрута в порядку, визначеному ст. 61 Кодексу та належне виконання заходів, передбачених ст.ст. 61-65 Кодексу України з процедур банкрутства;
- виявити документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов`язковому зберіганню, зокрема, згідно переліку видів документів, пов`язаних із забезпеченням соціального захисту громадян, що мають надходити до архівних установ у разі ліквідації підприємств, установ, організацій, які не належать до джерел формування Національного архівного фонду, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 14.03.2013р. №430/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.03.2013р. за №428/22960;
- здійснити інвентаризацію майнових активів та заборгованості банкрута, в тому числі, перед найманими працівниками; оцінку майна боржника; результати проведеної інвентаризації та оцінки надати суду;
- виявити додаткові докази про наявність/відсутність у банкрута майна на праві власності/користування, підтверджуючі документи подати суду;
- надати докази звернення з відповідною заявою до реєстраційної служби для внесення до ЄДР юридичних, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань запису про ліквідатора банкрута Нестеренка О.А., як керівника юридичної особи; особу, уповноважену представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами; особу, яка має право вчиняти від імені юридичної особи дії без довіреності, у тому числі підписувати договори;
- надати витяг з ЄДР юридичних, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань з внесеними до нього відомостями щодо ліквідатора банкрута Нестеренка О.А., як керівника юридичної особи; особу, уповноважену представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами та особу, яка має право вчиняти від імені юридичної особи дії без довіреності, у тому числі підписувати договори;
- закрити рахунки банкрута у банківських установах, виявлені при проведенні ліквідаційної процедури за винятком основного рахунку боржника;
- надати відомості з державного реєстру підприємств, установ та організацій про участь боржника, як засновника (учасника) у статутних фондах інших господарюючих суб`єктів;
- надати господарському суду проміжний звіт з підтверджуючими документами про хід ліквідаційної процедури банкрута та інші матеріали, що свідчать про виконання ліквідатором покладених на нього обов`язків;
- надати довідку з відділу земельних ресурсів про наявні (відсутні) у боржника на праві власності та на праві постійного користування земельні ділянки (станом на день розгляду справи);
- надати довідку про наявність/відсутність державної реєстрації за боржником права власності на сільськогосподарську техніку (станом на день розгляду справи);
- докази обсягу активів, які належать банкруту на праві власності чи повного господарського відання, зокрема, відповідні офіційні документи Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Державної служби інтелектуальної власності України, Регіонального сервісного центру МВС у Житомирській області, Державної інспекції України з безпеки транспорті, Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті (Укрморрічінспекція), Державної авіаційної служби України або їх територіальних представництв; територіального органу Державної служби праці України у Житомирській області (щодо наявності/відсутності підіймальних споруд та котлів, об`єктів підвищеної небезпеки, великотонажних автомобілів, технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації у вулично-дорожній мережі, трубопроводів, об`єктів нафтогазового комплексу, ділянок надр, наданих для експлуатації та будівництва підземних споруд), Житомирської митниці Державної фіскальної служби України, інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю (щодо наявності/відсутності дозволу на виконання будівельних робіт та переліку замовника будівництва), територіального органу Держгеокадастру у Житомирській області, Державного космічного агентства України, Головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області, Публічного акціонерного товариства "Укрзалізниця" (щодо зареєстрованих вантажних вагонів);
- надати письмову інформацію з документальним підтвердженням про наявність/відсутність за боржником авторських прав;
- надати письмову інформацію з документальним підтвердженням щодо дебіторської заборгованості боржника.
17. Зобов`язати Овруцький районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області надіслати на адресу суду не пізніше дати наступного судового засідання постанови про закінчення виконавчих проваджень відносно боржника.
18. Призначити судове засідання для з`ясування стану здійснення ліквідаційної процедури банкрута на "03" березня 2020 р. о 10:00 в приміщенні Господарського суду Житомирської області, каб. №733.
19. Копії постанови надіслати на адреси: заявника, боржника, державного реєстратора Овруцької районної державної адміністрації, Центрально-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький), Овруцького районного відділу державної виконавчої служби центрально-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький), Головного управлінню статистики у Житомирській області, арбітражного керуючого-ліквідатора Нестеренка О.А.
Викликати у наступне судове засідання ліквідатора Нестеренка О.А. та уповноважених представників кредиторів.
Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дати складення та підписання повного тексту постанови шляхом подання апеляційної скарги до Північно-Західного апеляційного господарського суду через Господарський суд Житомирської області.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/sud5007/.
Повний текст постанови підписано: 17.01.2020
Суддя Макаревич В.А.
Відомість розсилки:
1 - в справу
2- АТ НАК "Нафтогаз України" - 01001, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 6 (рек. з пов.)
3- КП "Комунальник" Овруцької міської ради Житомирської області - 11106, Житомирська область, Овруцький район, м.Овруч, вул. Франка, буд.5-А (рек. з пов.)
4 - арбітражному керуючому Шиганському В.В. - вул. Голосіївська, 13, к.205, м. Київ, 01039 (рек. та на електронну адресу);
5 - ГУ ДФС у Житомирській обл. (10003, м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника, 7) - рек.
6- арбітражному керуючому Нестеренку О.А.,04112, м.Київ, вул. Дегтярівська, буд.48 офіс АК - реком. та на ел. пошту (адреса: том 4 а.с. 182)
7- державному реєстратору Овруцької районної державної адміністрації ( вулиця Тараса Шевченка, 31, Овруч, Житомирська область, 11106) ( рек. з пов.)
8- Овруцькому районному відділу державної виконавчої служби центрально-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) -11104, Житомирська обл., Овруцький район, місто Овруч, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, будинок 1/21 (рек. з пов.)
9 - Головне управління статистики у Житомирській області (вулиця Миколи Сціборського, 6 А, Житомир, 10002) (рек. )
10- Центрально-західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)- вул. Володимирська, 91, 29000, м Хмельницький, Україна - реком.