
Справа № 196/1037/19
№ провадження 2-з/196/4/2020
УХВАЛА
08.01.2020 смт. Царичанка
Царичанський районний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючої - судді ГУДИМ О.М.
за участі секретаря - Шевченко Т.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт.Царичанка Дніпропетровської області без участі сторін та без фіксації судового процесу технічними засобами заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Стрижак Євгенія Юрійовича про забезпечення позову по цивільній справі №196/1037/19 за позовом ОСОБА_1 до Китайгородської сільської ради, Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, Царичанської районної державної адміністрації, треті особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , про визнання протиправними та скасування рішення,
В С Т А Н О В И В:
Представник позивача ОСОБА_1 - адвокат Стрижак Є.Ю. звернувся до суду із заявою про забезпечення позову по цивільній справі №196/1037/19 за позовом ОСОБА_1 до Китайгородської сільської ради, Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, Царичанської районної державної адміністрації, треті особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , про визнання протиправними та скасування рішення.
В заяві про забезпечення позову просить вжити заходи забезпечення позову шляхом заборони, до набрання законної сили рішенням по даній справі, вчиняти дії, а саме:
1. Заборонити відповідачу - Китайгородській сільській раді Царичанського району Дніпропетровської області (51030, Дніпропетровська обл., Царичанський район, село Китайгород, вул.Китайгородська, буд.11, ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 04338109) приймати будь-які рішення щодо погодження проекту землеустрою щодо поділу та відведення, передачі у власність чи користування будь-яким особам наступних земельних ділянок за межами населеного пункту, на території Китайгородської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області:
- земельна ділянка загальною площею 1,7466 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0035;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0062;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0059;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0053;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0056;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0056 (однаковий кадастровий номер та площа, різне розташування та форма;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0054;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0057;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0061;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0055;
- земельна ділянка загальною площею 0,3 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0058;
- земельна ділянка загальною площею 0,4 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0064.
2. Заборонити відповідачу - Головному управлінню Держгеокадастру у Дніпропетровській області (49004, м.Дніпро, пр.Олександра Поля, 2, код ЄДРПОУ 39835428) проводити державну реєстрацію поділу, виділення чи надання у власність або користування будь-яким особам наступних земельних ділянок за межами населеного пункту, на території Китайгородської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області:
- земельна ділянка загальною площею 1,7466 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0035;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0062;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0059;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0053;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0056;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0056 (однаковий кадастровий номер та площа, різне розташування та форма;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0054;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0057;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0061;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0055;
- земельна ділянка загальною площею 0,3 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0058;
- земельна ділянка загальною площею 0,4 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0064.
Доцільність застосування заходів забезпечення позову мотивує тим, що в провадженні Царичанського районного суду Дніпропетровської області знаходиться цивільна справа №196/1037/19 за позовом ОСОБА_1 про визнання протиправними та скасування рішень.
Внаслідок оспорюваного поділу земельної ділянки із кадастровим номером 1225682000:01:003:0034 було поділено з невідомих причин ще на дванадцять ділянок (окрім ділянки, виділеної ОСОБА_5 , площею 1,7466 га, згідно з кадастровим номером 1225682000:01:003:0035), які накладаються на земельні ділянки, що повинні були бути виділені ОСОБА_1 , ОСОБА_3 та ОСОБА_2 :
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0062;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0059;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0053;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0056;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0056 (однаковий кадастровий номер та площа, різне розташування та форма;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0054;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0057;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0061;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0055;
- земельна ділянка загальною площею 0,3 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0058;
- земельна ділянка загальною площею 0,4 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0064.
Таким чином, відповідачі свідомо створюють перешкоди подальшому виконанню рішення суду у разі задоволення позовних вимог та в даному судовому провадженні позивачу доведеться скасовувати незаконний поділ земельної ділянки з кадастровим номером 1225682000:01:003:0034 та скасовувати реєстрацію такого поділу, а можливість і в подальшому здійснювати поділ зазначених земельних ділянок, проводити реєстрацію цього поділу, виділяти ці ділянки у власність чи користування тощо ,унеможливить виконання судового рішення в даній справі, що , в свою чергу, зведе нанівець все судове провадження та не дасть змоги ефективно захистити права та інтереси позивача.
Застосування саме таких заходів забезпечення позову є співмірним із заявленими позивачем позивними вимогами, оскільки:
- по-перше, заходи забезпечення позову у випадку їх застосування судом будуть мати тимчасовий характер і діяти до вирішення справи судом;
- по-друге, забезпечення позову надасть можливість реального захисту прав та інтересів позивача у даній справі;
- по-третє, запропонований захід забезпечення позову не є фактичним вирішенням справи по суті, оскільки таким заходом не буде відновлено порушені права позивача навіть частково.
В порядку ч.1 ст.153 ЦПК України заява про забезпечення позову розглядається судом без повідомлення учасників справи у встановлений законом строк.
Частиною 3 статті 153 ЦПК України визначено, що суд, розглядаючи заяву про забезпечення позову, може викликати особу, яка подала заяву про забезпечення позову, для надання пояснень або додаткових доказів, що підтверджують необхідність забезпечення позову, або для з`ясування питань, пов`язаних із зустрічним забезпеченням.
Суд, проаналізувавши матеріали заяви про забезпечення позову, дійшов наступного висновку.
Заяву про забезпечення позову, подану після відкриття провадження у справі, подано до суду з дотриманням порядку, встановленого ч.1 ст.152 ЦПК України.
Відповідно до ст.2 ЦПК України, завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави. Суд та учасники судового процесу зобовязані керуватися завданням цивільного судочинства, яке превалює над будь-якими іншими міркуваннями в судовому процесі.
Згідно з частиною 2 статті 149 ЦПК України забезпечення позову допускається як до пред`явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.
Загальною підставою для вжиття заходів забезпечення позову є наявність обставин, які свідчать або дозволяють достовірно припустити, що невжиття цих заходів може утруднити чи зробити неможливим виконання майбутнього рішення суду.
Відповідно до роз`яснень, що містяться у пункті 4 постанови Пленуму Верховного Суду України № 9 від 22 грудня 2006 року «Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову» розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з`ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам. При встановленні зазначеної відповідності слід враховувати, що вжиті заходи не повинні перешкоджати господарській діяльності юридичної особи або фізичної особи, яка здійснює таку діяльність і зареєстрована відповідно до закону як підприємець.
Забезпечення позову - це сукупність процесуальних дій, які гарантують виконання рішення суду в разі задоволення позовних вимог. По суті забезпечення позову є встановленням судом обмежень суб`єктивних прав, свобод та інтересів відповідача або пов`язаних з ним інших осіб в інтересах забезпечення реалізації в майбутньому актів правосуддя і задоволених претензій позивача (заявника). Вжиття заходів забезпечення позову є правом суду, а не його обов`язком. Тому при вирішенні питання щодо заяви про забезпечення позову суд враховує не лише доводи, викладені у відповідній заяві, а й інші наявні матеріали цивільної справи.
При цьому при вирішенні питання про забезпечення позову суд має здійснити оцінку обґрунтованості доводів заявника щодо необхідності вжиття відповідних заходів з урахуванням такого: розумності, обґрунтованості і адекватності вимог заявника щодо забезпечення позову; забезпечення збалансованості інтересів сторін, а також інших учасників судового процесу; наявності зв`язку між конкретним заходом забезпечення позову і предметом позовної вимоги, зокрема, чи спроможний такий захід забезпечити фактичне виконання судового рішення в разі задоволення позову; імовірності утруднення виконання або невиконання рішення суду в разі невжиття таких заходів; запобігання порушенню у зв`язку із вжиттям таких заходів прав та охоронюваних законом інтересів осіб.
Вирішуючи питання про забезпечення позову, суд має брати до уваги інтереси не тільки позивача, а й інших осіб, права яких можуть бути порушені у зв`язку із застосуванням відповідних заходів. Наприклад, обмеження можливості господарюючого суб`єкта користуватися та розпоряджатися власним майном іноді призводить до незворотних наслідків.
Адекватність заходу забезпечення позову, що застосовується судом, визначається його відповідністю вимогам, на забезпечення яких він вживається. Оцінка такої відповідності здійснюється судом, зокрема, з урахуванням співвідношення права (інтересу), про захист яких просить заявник, та інтересів сторін та інших учасників судового процесу.
Таким чином, підставою забезпечення позову є обґрунтоване припущення заявника, що невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Відповідно до ст.14 Коснтитуції України право власності на землю гарантується, яке набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.
Згідно з ч.3 ст.324 ЦК України кожен громадянин має право користуватися природними об`єктами права власності Українського народу відповідно до закону.
Згідно з ч.1 ст.345 ЦК України фізична та юридична особа може набути право власності у разі приватизації державного майна та майна, що є в комунальній власності.
Пунктом "в" ч.3 ст.116 ЗК України визначено, що одержання земельних ділянок із земель державної і комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації, визначених цим Кодексом.
Частиною 6 ст.118 ЗК України встановлено, що громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства). У разі якщо земельна ділянка державної власності розташована за межами населених пунктів і не входить до складу певного району, заява подається до Ради міністрів Автономної Республіки Крим. Верховній Раді Автономної Республіки Крим, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, органам виконавчої влади або органам місцевого самоврядування, які передають земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, забороняється вимагати додаткові матеріали та документи, не передбачені цією статтею.
Згідно зі ст.121 ЗК України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара.
За приписами ч.1 ст.122 ЗК України сільські, селищні, міські ради передають земельні ділянки у власність або у користування із земель комунальної власності відповідних територіальних громад для всіх потреб.
Згідно з ч.1, ч.3 п.г ст.152 ЗК України держава забезпечує громадянам та юридичним особам рівні умови захисту прав власності на землю.
Захист прав громадян та юридичних осіб на земельні ділянки здійснюється шляхом: визнання недійсними рішень органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування.
Судом встановлено, що 08 серпня 2019 року ОСОБА_6 звернулася до суду з позовом до Китайгородської сільської ради, Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, Царичанської районної державної адміністрації, треті особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , про визнання протиправними та скасування рішення.
Предметом спору у даній справі є вимоги про визнання незаконним та скасування рішень Китайгородської сільської ради, про скасування запису про проведену державну реєстрацію права власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та скасування державної реєстрації поділу земельних ділянок.
Рішенням Китайгородської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області №180-12/VІІ від 25.06.2018 року ОСОБА_1 за її заявою було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0 га на території Китайгородської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області за межами населеного пункту (кдастровий номер земельної ділянки 1225682000:01:003:0004).
Після виготовлення проекту землеустрою висновком експерта державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Волинській області про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 26.10.2018року №9173/82-18 встановлено, що згідно з відомостями KNS запроектовані при поділі земельні ділянки ( ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , ОСОБА_2 ) накладаються на сформовану земельну ділянку з кадастровим номером 1225682000:01:003:0035 площею 1,7466 га, що і стало підставою для відмови в погодженні вказаного проекту землеустрою.
ОСОБА_1 , перевіривши дані публічної кадастрової карти, з`ясувала, що на місці запроектованих при поділі земельних ділянок ( ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , ОСОБА_7 ) сформована земельна ділянка з кадастровим номером 1225682000:01:003:0035 площею 1,7466 га.
Згодом ОСОБА_1 дізналася, що земельна ділянка з кадастровим номером 1225682000:01:003:0035 площею 1,7466 га утворилася шляхом поділу раніше сформованої земельної ділянки з кадастровим номером 1225682000:01:003:0004 на підставі рішення 14 сесії 7 скликання Китайгородської сільської ради від 15.08.2018 року №238-14/VII, згідно якого за заявою ОСОБА_5 було надано дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності з кадастровим номером 1225682000:01:003:0004 площею 12,4317 га.
Метою забезпечення позову в даному випадку є вжиття судом заходів щодо охорони матеріально-правових інтересів позивача від можливих недобросовісних дій з боку відповідачів, щоб забезпечити позивачу реальне та ефективне виконання судового рішення, якщо воно буде прийняте на його користь, в тому числі з метою запобігання потенційним труднощам у подальшому виконанні такого рішення.
Забезпечення позову по суті - це обмеження суб`єктивних прав, свобод та інтересів відповідача або пов`язаних з ним інших осіб з метою забезпечення реалізації в майбутньому актів правосуддя і задоволених вимог позивача (заявника).
При вжитті заходів забезпечення позову повинна бути наявність зв`язку між конкретним заходом до забезпечення позову і предметом позовної вимоги, зокрема, чи спроможний такий захід забезпечити фактичне виконання судового рішення в разі задоволення позову.
Право кожного на справедливий розгляд його справи судом, встановленим законом, при вирішенні спору щодо його прав та обов`язків цивільного характеру передбачено і п. 1ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, яка підлягає застосуванню відповідно до ст.9Конституції України та ст. ст.2,8 ЦПК України.
Таким чином, невжиття заходів забезпечення позову, може призвести до утруднення виконання рішення суду, а відтак й до порушення права особи на доступ до правосуддя, в аспекті ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.
Співмірність у застосуванні заходів забезпечення позову передбачає дотримання судом такого балансу інтересів сторін, що виключає як надмірні негативні наслідки від вжиття заходів забезпечення позову для приватних прав та інтересів відповідача, так і негативні наслідки, які можуть настати в результаті невжиття цих заходів для прав та інтересів позивача, пов`язаних із публічними інтересами правосуддя, з урахуванням відповідності права чи законного інтересу, за захистом яких заявник звертається до суду, чи майнових наслідків заборони відповідачу здійснювати певні дії.
Підставою для забезпечення позову є обґрунтоване припущення, що невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Цивільний процесуальний закон не зобов`язує суд при розгляді питань про забезпечення позову перевіряти обставини, які мають значення для справи, а лише запобігає ситуації, при якій може бути утруднено виконання рішення при задоволенні позову.
Отже, суд вважає за можливе вжити заходи забезпечення позову та заборонити вчиняти дії, а саме: приймати будь-які рішення щодо погодження проекту землеустрою щодо поділу та відведення, передачі у власність чи користування будь-яким особам земельних ділянок за межами населеного пункту, на території Китайгородської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області, та проводити державну реєстрацію поділу, виділення чи надання у власність або користування будь-яким особам земельних ділянок за межами населеного пункту, на території Китайгородської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області, задовольнивши таким чином заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Стрижак Є.Ю. про забезпечення позову повністю.
На підставі вищезазначеного та керуючись ст.ст.149-153, 258, 260, 353, 354, п.п.15.5 п.15 ч.1 Розділу ХШ Перехідних Положень ЦПК України, суддя,
П О С Т А Н О В И В:
Заяву представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Стрижак Євгенія Юрійовича про забезпечення позову по цивільній справі №196/1037/19 за позовом ОСОБА_1 до Китайгородської сільської ради, Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, Царичанської районної державної адміністрації, треті особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , про визнання протиправними та скасування рішення, задовольнити повністю.
Заборонити відповідачу - Китайгородській сільській раді Царичанського району Дніпропетровської області (51030, Дніпропетровська обл., Царичанський район, село Китайгород, вул.Китайгородська, буд.11, ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 04338109) до набрання рішенням законної сили по даній справі, вчиняти дії, а саме: приймати будь-які рішення щодо погодження проекту землеустрою щодо поділу та відведення, передачі у власність чи користування будь-яким особам наступних земельних ділянок за межами населеного пункту, на території Китайгородської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області:
- земельна ділянка загальною площею 1,7466 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0035;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0062;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0059;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0053;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0056;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0056 (однаковий кадастровий номер та площа, різне розташування та форма;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0054;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0057;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0061;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0055;
- земельна ділянка загальною площею 0,3 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0058;
- земельна ділянка загальною площею 0,4 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0064.
Виконання ухвали в частині заборони приймати будь-які рішення щодо погодження проекту землеустрою щодо поділу та відведення, передачі у власність чи користування будь-яким особам вказаних земельних ділянок за межами населеного пункту, на території Китайгородської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області покласти на Китайгородську сільську раду Царичанського району Дніпропетровської області.
Заборонити відповідачу - Головному управлінню Держгеокадастру у Дніпропетровській області (49004, м.Дніпро, пр.Олександра Поля, 2, код ЄДРПОУ 39835428) до набрання рішенням законної сили по даній справі, вчиняти дії, а саме: проводити державну реєстрацію поділу, виділення чи надання у власність або користування будь-яким особам наступних земельних ділянок за межами населеного пункту, на території Китайгородської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області:
- земельна ділянка загальною площею 1,7466 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0035;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0062;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0059;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -
1225682000:01:003:0053;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0056;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0056 (однаковий кадастровий номер та площа, різне розташування та форма;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0054;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0057;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0061;
- земельна ділянка загальною площею 1,12 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0055;
- земельна ділянка загальною площею 0,3 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0058;
- земельна ділянка загальною площею 0,4 га, кадастровий номер якої -1225682000:01:003:0064.
Виконання ухвали в частині заборони проводити державну реєстрацію поділу, виділення чи надання у власність або користування будь-яким особам вказаних земельних ділянок за межами населеного пункту, на території Китайгородської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області покласти на Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
Копію ухвали направити для негайного виконання відповідачам: Китайгородській сільській раді Царичанського району Дніпропетровської області та Головному управлінню Держгеокадастру у Дніпропетровській області, заявникові позивачеві ОСОБА_1 та іншим учасникам, для відома.
Ухвала про забезпечення позову виконується негайно в порядку, встановленому для виконання судових рішень.
Оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи. Особи, винні в невиконанні ухвали про забезпечення позову, несуть відповідальність, встановлену законом.
Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду.
У відповідності до п.п.15.5 п.15 ч.1 Розділу ХШ Перехідних Положень ЦПК України, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, тобто через Царичанський районний суд Дніпропетровської області.
Головуюча О.М. ГУДИМ