Рішення № 86194001, 11.11.2019, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
11.11.2019
Номер справи
160/8432/19
Номер документу
86194001
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 листопада 2019 року Справа № 160/8432/19 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого суддіЛозицької І.О., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи у місті Дніпрі адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Потоки” до Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення форми “Н” від 16.05.2019 року № 0089445341, -

ВСТАНОВИВ:

02.09.2019 року до Дніпропетровського окружного адміністративного суду звернулося Товариство з обмеженою відповідальністю “Потоки” з позовом до Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області, в якому просить суд:

- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення форми “Н” від 16.05.2019р. № 0089445341.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що податкове повідомлення – рішення форми “Н” від 16.05.2019 р. № 0089445341 є протиправним та підлягає скасуванню, оскільки, відомості про порушення граничних строків реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних є такими, що не відповідають чинному законодавству. Вказує, що на виконання умов договору поворотної фінансової допомоги №3-ФН від 04.01.2019 р. ТОВ «ЕНЕРГЕТИК ДНІПРО» на розрахунковий рахунок ТОВ “Потоки” було перераховано грошові кошти, в тому числі: 04.01.2019р. в розмірі 550000,00 грн., призначення платежу: «Зворотна безвідсоткова фінансова допомога, згідно Договору №3-ФН від 04.01.2019 р. без ПДВ», 04.01.2019 р. в розмірі 3090000,00 грн., призначення платежу: «Зворотна безвідсоткова фін.допомогазгідно Договору №3-ФН від 04.01.2019 р. без ПДВ», 08.01.2019р. в розмірі 169800,00 грн., призначення платежу: «Зворотна безвідсоткова фінансова допомога, згідно Договору №3-ФН від 04.01.2019р. без ПДВ». 11.02.2019р. ТОВ “Потоки” помилково, внаслідок збою програмного забезпечення було зареєстровано в Єдиному реєстрі податкових накладних, податкові накладні по взаємовідносинам з ТОВ «ЕНЕРГЕТИК ДНІПРО»» (код ЄДРПОУ 41467362) за Договором поворотної фінансової допомоги № 3-ФН від 04.01.2019 р., а саме: № 13 від 04.01.2019 р. на суму 3640000,00 грн. (в т.ч. ПДВ 606 666,67 грн), № 14 від 08.01.2019 р. на суму 169800,00 грн. (в т.ч. ПДВ 28300,00 грн.). Внаслідок помилкової реєстрації податкових накладних №13 від 04.01.2019р. та № 14 від 08.01.2019р., з метою приведення у відповідність даних податкового обліку, ТОВ “Потоки” відправлено та зареєстровано розрахунки коригування кількісних і вартісних показників: до податкової накладної № 13 від 04.01.2019 р. - розрахунок коригування № 15 від 30.01.2019 р., до податкової накладної № 14 від 08.01.2019 р. - розрахунок коригування № 16 від 30.01.2019р., відповідно до яких зменшено податковий кредит на суму 606666,67 грн. та 28300,00 грн., відповідно. Про факт помилкової реєстрації податкових накладних № 13 від 04.01.2019р. та № 14 від 08.01.2019 р. ТОВ “Потоки” в повному обсязі повідомило ГУ ДФС у Дніпропетровській області листом від 20.02.2019р. за вих. №20/02-1. З урахуванням вищевказаного та оскільки ТОВ “Потоки” не допущено порушення пункту 201.10. статті 201 Податкового кодексу України, то і застосування в даному випадку відповідальності до підприємства (штрафних санкцій), передбаченої пунктом 120-1.1. статті 120-1 глави 11 розділу II Податкового кодексу України, є протиправним.

Ухвалою суду від 09.09.2019 року було відкрито провадження у справі та призначено справу до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи, відповідно до вимог ч. 6 ст. 12, ч. 2 ст. 257 та ч. 5 ст. 262 КАС України, а також встановлено відповідачу строк для надання відзиву на позов та докази на його обґрунтування.

У встановлений судом строк, відповідач заперечуючи проти позову, надав свій відзив на позов, який долучений до матеріалів справи. В обґрунтування своїх заперечень проти позову відповідач зазначив, що не погоджується з позовними вимогами та вважає їх необґрунтованими, посилаючись на те, що податкове повідомлення-рішення винесено правомірно, згідно правильно встановлених обставин, які ретельно та послідовно викладені в акті перевірки, а саме: позивачем складені податкові накладні і зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних із порушенням строку відповідно до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України, а саме податкові накладні № 13 від 04.01.2019 р. та № 14 від 08.01.2019 р. За вказані порушення у відповідності до п.120-1.1 ст.120-1 Податкового кодексу України нарахована штрафна санкція у розмірі 63496,67 грн.

18.10.2019 на адресу суду від представника позивача надійшла письмова відповідь на відзив, в якій підтримано аналогічну правову позицію, викладену в позовній заяві, та зазначено, що доводи відповідача, викладені у відзиві, є безпідставними, такими, що не підкріплені жодними належними доказами та взагалі не відповідають нормам чинного законодавства.

Справа розглянута в межах строку розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження, встановленого статтею 258 Кодексу адміністративного судочинства України - в межах шістдесяти днів із дня відкриття провадження у справі.

Суд, дослідивши та оцінивши письмові докази, наявні в матеріалах справи, в їх сукупності, проаналізувавши норми чинного законодавства України, прийшов до таких висновків.

Матеріалами справи підтверджено, що Товариство з обмеженою відповідальністю “Потоки” (код ЄДРПОУ 40832205) є юридичною особою, яка зареєстрована у встановленому законом порядку, та перебуває на обліку в Головному управлінні Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області, та є платником податку на додану вартість.

27.03.2019 року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області, керуючись п.п.20.1.4 п.20.1 ст.20, п.п.75.1.1 п.75.1 ст.75, ст.76 Податкового кодексу України, було проведено камеральну перевірку ТОВ “Потоки” з питання своєчасності реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, складених за січень 2019 року та зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних в лютому 2019 року.

За результатами даної перевірки складено акт від 27.03.2019 року №16299/04-36-53-41/40832205, в якому зафіксовано порушення ТОВ “Потоки” п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України, - порушено граничні строки реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, складених за січень 2019 року на загальну суму податку на додану вартість 634966,67 грн., а саме: № 13 від 04.01.2019 року (кількість днів затримки 11), № 14 від 08.01.2019 року (кількість днів затримки 11).

На підставі акта камеральної перевірки від 27.03.2019 року №16299/04-36-53-41/40832205 прийнято податкове повідомлення-рішення № 0089445341 від 16.05.2019 року, яким до ТОВ “Потоки” застосовано штраф у сумі 63496,67 грн.

Вказане податкове повідомлення-рішення було оскаржено в адміністративному порядку, та рішенням Державної фіскальної служби України № 33938/6/99-99-11-06-01-25 від 18.07.2019 року залишено податкове повідомлення-рішення № 0089445341 від 16.05.2019 року без змін, а скаргу ТОВ “Потоки” – без задоволення.

Вирішуючи заявлений спір по суті, суд зазначає наступне.

Спірні правовідносини регулюються Податковим кодексом України, Порядком ведення Єдиного реєстру податкових накладних, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1246 (далі – Порядок № 1246), та Порядком заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 року № 1307 (далі - Порядок № 1307) в редакції, що були чинними на момент їх виникнення.

Відповідно до абзацу першого пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України (далі по тексту - в редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин) на дату виникнення податкових зобов`язань платник податку зобов`язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

Згідно пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.

Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:

для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;

для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені;

для розрахунків коригування, складених постачальником товарів/послуг до податкової накладної, що складена на отримувача - платника податку, в яких передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, - протягом 15 календарних днів з дня отримання такого розрахунку коригування до податкової накладної отримувачем (покупцем).

У разі порушення таких строків, застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом.

Відповідальність платника податку, передбачена пунктом 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України, та встановлена з 01.01.2015 року.

Так, пунктом 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України передбачено, що порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов`язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі:

10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів;

20 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 16 до 30 календарних днів;

30 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 31 до 60 календарних днів;

40 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 61 до 365 календарних днів;

50 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації на 366 і більше календарних днів.

Системний аналіз статті 201, пункту 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) дає підстави для висновку про те, що порушення платником податку на додану вартість граничного строку реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних, є підставою для застосування до такого платника штрафу, за виключенням випадку порушення строку реєстрації податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою.

Також суд зауважує, що приписами пункту 21 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України № 1307 від 31.12.2015 року, передбачено, що у разі здійснення коригування сум податкових зобов`язань, а також у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, не пов`язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, відповідно до статті 192 розділу V Податкового кодексу України постачальник (продавець) товарів/послуг складає розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (далі - розрахунок коригування) за формою, згідно з додатком 2 до податкової накладної.

Розрахунок коригування складається особами, визначеними відповідно допункту 1 цього Порядку.

Порядок складання розрахунку коригування та його реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних аналогічний порядку, передбаченому для податкових накладних, крім випадків, передбачених цим Порядком.

У розрахунку коригування вказуються дата та номер податкової накладної, до якої вносяться зміни. У клітинках номера податкової накладної, що не заповнюються, нулі, прочерки та інші знаки чи символи не проставляються.

У разі складання розрахунку коригування з метою виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, не пов`язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, у розрахунку коригування зазначаються виправлені дані.

Не допускається виправлення даних щодо дати складання податкової накладної та її порядкового номера.

Відповідно до пункту 22 Порядку №1307, розрахунок коригування, складений постачальником (продавцем) товарів (послуг) до податкової накладної, яка видана їх отримувачу - платнику податку, підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних: постачальником (продавцем) товарів/послуг, якщо передбачається збільшення суми компенсації їх вартості на користь такого постачальника (продавця) або якщо коригування кількісних та вартісних показників у підсумку не змінює суму компенсації; отримувачем (покупцем) товарів/послуг, якщо передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику (продавцю), для чого постачальник (продавець) надсилає складений розрахунок коригування отримувачу (покупцю). З цією метою постачальник (продавець) складає у загальному порядку розрахунок коригування, у верхній лівій частині якого робить відповідну помітку «X», та надсилає його отримувачу (покупцю). Накладання електронних цифрових підписів посадових осіб постачальника (продавця) та отримувача (покупця) на такий розрахунок коригування здійснюється у порядку, визначеному законодавством.

Таким чином, у разі виявлення помилки у попередньо зареєстрованій податковій накладній платник податків мусить скласти розрахунок коригування та зареєструвати його в Єдиному реєстрі податкових накладних. При цьому, обмежень у необхідності здійснення такого коригування, законодавцем не встановлено, відтак, й у разі помилкового формування податкової накладної у платника податку виникає зобов`язання зі складання та реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних відповідного розрахунку коригування.

Судом встановлено, що ТОВ “Потоки” було складено на адресу ТОВ “ЕНЕРГЕТИК ДНІПРО” податкові накладні № 13 від 04.01.2019 р. на загальну суму коштів, що підлягають сплаті, з урахуванням податку на додану вартість 3640000,00 грн. (в т.ч. ПДВ 606666,67 грн.) та № 14 від 08.01.2019 р. на загальну суму коштів, що підлягають сплаті, з урахуванням податку на додану вартість 169800,00 грн. (в т.ч. ПДВ 28300,00 грн.).

Разом з тим, ТОВ “Потоки” 30.01.2019 року було складено розрахунок коригування кількісних і вартісних показників № 15 до податкової накладної № 13 від 04.01.2019 р., якою відкориговано, зокрема суму податкового зобов`язання та податкового кредиту на «- 606666,67 грн.», суму податку на додану вартість «- 606666,666».

Також ТОВ “Потоки” 30.01.2019 року було складено розрахунок коригування кількісних і вартісних показників № 16 до податкової накладної № 14 від 08.01.2019 р., якою відкориговано, зокрема суму податкового зобов`язання та податкового кредиту на «- 28300,00 грн.», суму податку на додану вартість «- 28300,00».

Суд вказує, що порушення граничного строку, встановленого пунктом 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість штрафу у відсотковому співвідношенні до суми податку на додану вартість, зазначеної в такій податковій накладній/розрахунку коригуванні.

Натомість, розрахунки коригування від 30.01.2019 року № 15 та № 16, складені ТОВ “Потоки” до податкових накладних № 13 від 04.01.2019 року та № 14 від 08.01.2019 року подано з мінусовим показником суми ПДВ, а саме: «- 606666,666» та «- 28300,00», відповідно, отже сума податку на додану вартість в податкових накладних № 13 від 04.01.2019 року та № 14 від 08.01.2019 року– відсутня.

Суд наголошує, що будь-яке рішення чи дії суб`єкта владних повноважень мають бути законними та обґрунтованими, прийнятими чи вчиненими в межах наданих повноважень, повинні містити конкретні об`єктивні факти, на підставі яких його ухвалено або вчинено.

Відповідно до пунктів 1, 3 частини 2 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії).

Згідно частини 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Оцінюючи правомірність дій та рішень органу владних повноважень, суд керується критеріями, закріпленими у статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, які певною мірою відображають принципи адміністративної процедури, які повинні дотримуватися при реалізації дискреційних повноважень владного суб`єкта, встановлюючи чи прийняті (вчинені) ним рішення (дії): 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Прийняття рішень, вчинення дій суб`єктами владних повноважень передбачає, зокрема, дотримання необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямовані ці рішення (дії), є критерієм, який випливає з принципу пропорційності (адекватності). Дотримання принципу пропорційності особливо важливе при прийнятті рішень або вжитті заходів, які матимуть вплив на права, свободи та інтереси особи. Метою дотримання цього принципу є досягнення розумного балансу між публічними інтересами, на забезпечення яких спрямовані рішення або дії суб`єкта владних повноважень, та інтересами конкретної особи. Принцип пропорційності, зокрема, передбачає, що:

- здійснення повноважень, як правило, не повинно спричиняти будь-яких негативних наслідків, що не відповідали б цілям, які заплановано досягти;

- якщо рішення або дія можуть обмежити права, свободи чи інтереси осіб, то такі обмеження повинні бути виправдані необхідністю досягнення більш важливих цілей;

- несприятливі наслідки для прав, свобод та інтересів особи внаслідок рішення чи дії суб`єкта владних повноважень, повинні бути значно меншими від тієї шкоди, яка могла б настати за відсутності такого рішення чи дії;

- для досягнення суспільно-корисних цілей необхідно обирати найменш “шкідливі” засоби.

Принцип пропорційності має наметі досягнення балансу між публічним інтересом та індивідуальним інтересом особи, а також між цілями та засобами їх досягнення.

За сукупності викладених обставин, зважаючи на те, що позивачем за наслідком виявлення помилки у попередньо зареєстрованих податкових накладних № 13 від 04.01.2019 року та № 14 від 08.01.2019 року було складено розрахунки коригування, а також враховуючи, що розрахунки коригування від 30.01.2019 року № 15 та № 16 подано з мінусовими показниками суми ПДВ: «- 606666,666» та «- 28300,00», відповідно, отже сума податку на додану вартість, з якої обраховується відповідна штрафна санкція, передбачена пунктом 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України, – відсутня, суд приходить до висновку, що накладення штрафних санкцій, в даному випадку, порушує принцип пропорційності та є протиправним.

Розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості (ч.1 ст.9 Кодексу адміністративного судочинства України).

Відповідно до статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

На підставі викладеного, під час розгляду справи Головне управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області, як суб`єкт владних повноважень, не надав суду доказів, які спростовували б твердження позивача, не навів мотивів прийняття оскаржуваного податкового повідомлення-рішення від 16.05.2019р. № 0089445341.

З огляду на вище зазначене, суд вважає, що податкове повідомлення-рішення від 16.05.2019р. № 0089445341 прийнято без наявності правових підстав, у зв`язку з чим, є протиправним та підлягає скасуванню.

З приводу розподілу судових витрат суд зазначає, що на підставі ч. 1 ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України, з урахуванням повного задоволення позовних вимог, стягненню з Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області за рахунок бюджетних асигнувань на користь позивача підлягають судові витрати у розмірі 1921,00 грн., сплата яких підтверджується квитанцією № 25-1567к від 28.08.2019 року, оригінал якої міститься в матеріалах справи.

Керуючись ст. ст. 2-10, 11, 12, 47, 72-77, 94, 122, 132, 139, 193, 241-246, 250, 251, 257-262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю “Потоки” до Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення форми “Н” від 16.05.2019р. № 0089445341 – задовольнити повністю.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення форми “Н” від 16.05.2019р. № 0089445341.

Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю “Потоки” (адреса: 49074, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Байкальська, буд. 9; код ЄДРПОУ 40832205) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області (адреса: м. Дніпро, 49000, вул. Сімферопольська, буд. 17-А; код ЄДРПОУ 39394856) судові витрати у розмірі 1921,00 грн. (одна тисяча дев`ятсот двадцять одна гривня 00 копійок).

Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд, відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Повний текст рішення суду складений 11 листопада 2019 року.

Суддя І.О. Лозицька