
Справа № 234/16087/19
Провадження № 3/234/3777/19
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 листопада 2019 року м. Краматорськ
Суддя Краматорського міського суду Донецької області Ткачова С.М., розглянувши матеріали, які надійшли з Головного управління ДПС у Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Донецьк, паспорт НОМЕР_1 виданий 13.02.2002 року Куйбишевським РВ ДМУ України у Донецькій області, працює керівником ТОВ "О.Л.Т.О. Інжиніринг", проживає за адресою: АДРЕСА_1
за ст. 163-4 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
За результатами камеральної перевірки виявлено, що ОСОБА_2 перебуваючи на посаді керівника ТОВ "О.Л.Т.О. Інжиніринг" несвоєчасно повідомила державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян, а саме, несвоєчасно наданий податковий розрахунок за формою№ 1-ДФ за ІV квартал 2018 року № 25662746 (терміном надання не пізніше 11.02.2019 року, фактично наданий податковий розрахунок за формою № 1-ДФ за ІV квартал 2018 року - 20.08.2019 року), чим порушено п.п.49.18.2 п. 49.18 ст. 49 п. 51.1 ст. 51, п.п. "б" п. 176.2 ст. 176 ПК України, п. 2.1 р. ІІ Порядку № 4 від 13.01.2015 року, таким чином вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 163-4 КУпАП.
Викладене підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 1 від 17.09.2019 р., актом № 320-05-99-44-10-35682677 від 06.09.2019 року.
ОСОБА_1 в судове засідання не з`явилася, про причини неявки суд не повідомила, про час та місце розгляду справи повідомлена належним чином.
Статтею 75 Податкового Кодексу України, камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків, та даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість (даних центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, даних Єдиного реєстру податкових накладних та даних митних декларацій), а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних системи електронного адміністрування реалізації пального.
Предметом камеральної перевірки також може бути своєчасність подання податкових декларацій (розрахунків) та/або своєчасність реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, акцизних накладних та/або розрахунків коригування до акцизних накладних у Єдиному реєстрі акцизних накладних, виправлення помилок у податкових накладних та/або своєчасність сплати узгодженої суми податкового (грошового) зобов`язання виключно на підставі даних, що зберігаються (опрацьовуються) у відповідних інформаційних базах.
В діях ОСОБА_1 встановлено ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-4 КУпАП.
Відповідно до ст. 38 КУпАП, якщо справи про адміністративне правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.
Вивчивши матеріали адміністративної справи, вважаю, що адміністративне провадження у відношенні ОСОБА_1 варто закрити, оскільки, правопорушення виявлено відповідно до акту про результати камеральної перевірки, термін надання-11.02.2019, фактично наданий розрахунок – 20.08.20149 року
Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.
Станом на сьогоднішній день вже сплив встановлений законом тримісячний строк, протягом якого особу можливо було притягнути до адміністративної відповідальності.
Таким чином, провадження по справі відносно ОСОБА_1 необхідно закрити у зв`язку із закінчення строків притягнення до адміністративної відповідальності.
Керуючись ст. 247 п.1, 284 ч.1 п.3 КУпАП, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Провадження по справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 163-4 КУпАП закрити у зв`язку із закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.
На постанову може бути подана апеляційна скарга особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного суду через Краматорський міський суд.
Суддя Краматорського міського суду С. М. Ткачова