
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Пирогова, 29, м. Вінниця, 21018, тел./факс (0432)55-80-00, (0432)55-80-06 E-mail: inbox@vn.arbitr.gov.ua
_______________
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
"21" листопада 2019 р. м. Вінниця Cправа № 902/813/19
Господарський суд Вінницької області у складі:
головуючий суддя Міліціанов Р.В.
при секретарі Незамай Д.Д.
за позовом: Вінницького обласного центру зайнятості (вул. Стрілецька, 3-а, м. Вінниця, 21009, ідентифікаційний код 05392714)
до: Хмільницької районної державної адміністрації Вінницької області, (вул. Столярчука 3, м. Хмільник, Вінницька область, 22000, ідентифікаційний код 04051158)
про стягнення 57 572 грн 01 коп.
В С Т А Н О В И В :
26.09.2019 року до Господарського суду Вінницької області надійшов позов Вінницького обласного центру зайнятості до Хмільницької районної державної адміністрації Вінницької області про стягнення суми виплаченого забезпечення та вартості наданих соціальних послуг безробітному у зв`язку з поновленням його на роботі за рішенням суду в сумі 57 572 грн 01 коп за реквізитами вказаними позивачем у прохальній частині позовної заяви.
В якості підстави заявлених позовних вимог позивач зазначає, що 26.09.2018 року розпорядженням Першого заступника голови Хмільницької районної державної адміністрації був звільнений з посади гр. Шемета О.П.
02.10.2018 року гр. ОСОБА_1 було надано статус безробітного та з 09.10.2018 року призначено виплату допомоги по безробіттю.
В подальшому, на підставі рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 26.03.2019 року по справі 120/3840/18-а РДА видано розпорядження "Про поновлення на посаді Шемета ОСОБА_2 " від 03.06.2019 року № 21-рк та поновлення його на посаді Начальника управління соціальної та молодіжної політики районної державної адміністрації з 27.09.2019 року.
За період перебування на обліку в Філії ЦЗ (з 02.10.2018 року по 02.06.2019 року) ОСОБА_1 виплачено допомогу по безробіттю в сумі 57 572 грн 01 коп. Відповідно до п.п. 1 п. 30 "Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу2, КМУ від 19.09.2018 № 792, центр зайнятості припиняє реєстрацію безробітного з дня видання відповідно до законодавства про працю наказу (розпорядження) про поновлення зареєстрованого безробітного на роботі.
Як зазначає позивач на підставі п.4 ст.35 Закону України "Про загальообов`язкове державне соціальне страхування України на випадок безробіття", з метою досудового врегулювання спору 24.07.2019 року Філією ОЦЗ, на адресу відповідача була направлена претензія № 4 про відшкодування суми виплаченого забезпечення та вартості наданих соціальних послуг, яку гр. ОСОБА_1
26.07.2019 відповідачем надана відповідь на претензію, в якій зазначено, що 25.07.2019 Хмільницькою районною державною адміністрацією надіслано касаційну скаргу до Верховного суду про оскарження рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 26.03.2019 року та постанову Сьомого апеляційного адміністративного суду від 03.07.2019 року.
Таким чином, у зв`язку з поновленням ОСОБА_1 на роботі за рішенням суду, Хмільницька районна державна адміністрація на підставі п. 4 ст. 35 Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування України на випадок безробіття", зобов`язана повернути Вінницькому центру зайнятості суму виплаченого безробітному забезпечення та вартості наданих соціальних послуг.
З метою захисту своїх прав та у зв`язку з неповерненням виплачених коштів в сумі 57 572,01 грн, позивач звернувся з відповідним позовом до суду.
Ухвалою суду від 01.10.2019 року відкрито провадження у справі № 902/813/19 у порядку спрощеного позовного провадження та призначено справу до розгляду по суті на 21.10.2019 року.
11.10.2019 року на адресу суду від представника відповідача надійшов відзив на позовну заяву № 01-01-08-1929 від 08.10.2019 року, в якому останній вважає заявлені позовні вимоги необґрунтованими та заперечує проти їх задоволення.
Також, у відзиві відповідач зазначає про пов`язаність справи № 902/813/19 та № 12/3840/18-а, яка переглядається Касаційним адміністративним судом у складі Верховного суду, оскільки рішення прийняте у справі № 120/3840/18-а матиме безпосередній вплив на вимоги Хмільницької міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості заявлені у справі № 902/813/19, в зв"язку з чим просить суд зупинити провадження у справі № 902/813/19.
18.10.2019 року до суду від позивача надійшла відповідь на відзив № 15-08/934-19 від 15.10.2019 року, в якому останній підтримує заявлені позовні вимоги повністю.
В судовому засіданні 21.10.2019 року судом постановлено ухвалу про відкладення розгляду справи на 21.11.2019 року, на підставі ч. 1 ст. 216 ГПК України, яка занесена до протоколу судового засідання від 21.10.2019 року.
Ухвалою суду від 22.10.2019 року повідомлено сторін про дату наступного судового засідання.
05.11.2019 року на адресу суду від Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду надійшов лист (№ 02.1-34/9097/19 від 05.11.2019 року), в якому зазначено, що постановою Верховного суду від 17.10.2019 року у справі № 120/3840/18-а касаційну скаргу Хмільницької районного державної адміністрації Вінницької області залишено без задоволення, а рішення судів залишено без змін. Після касаційного розгляду справу скеровано до Вінницького окружного адміністративного суду.
20.11.2019 року до суду від представника відповідача надійшло клопотання № 01-01-08-2132 від 18.11.2019 року, в якому останній в зв"язку з відсутністю можливості бути присутнім в судовому засіданні просить суд відкласти розгляд справи на іншу дату.
21.11.2019 року на адресу суду від представника позивача надійшла заява (б/н від 21.11.2019 року), в якій останній зазначає, що підтримує заявлені позовні вимоги у повному обсязі.
Суд зазначає, про обізнаність представників сторін про дату судового засідання підтверджується поштовими повідомленнями № 2100903113423 та № 2200002847554, які наявні в матеріалах справи.
За змістом ст. 248 ГПК України встановлено, що суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.
Згідно із п. 1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов`язків цивільного характеру або встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення.
У рішеннях Європейського суду з прав людини у справі "Шульга проти України" та справі "Красношапка проти України" зазначено, що роль національних суддів полягає у швидкому та ефективному розгляді справ та організовувати судові провадження таким чином, щоб вони були без затримок та ефективними.
З огляду на вищевказане, враховуючи наявні в справі докази стосовно повідомлення позивача про розгляд справи в суді, а також той факт, що у відповідності до ч.1 ст.202 ГПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, суд дійшов висновку про можливість здійснення розгляду даної справи.
Розглянувши подані документи і матеріали даної справи, з`ясувавши фактичні обставини на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлено наступне.
Як вбачається із позовної заяви позивач в якості підстави позовних вимог посилається на те, що на підставі розпорядженням Першого заступника голови Хмільницької районної державної адміністрації був звільнений з посади гр. Шемета О.П ОСОБА_3
02.10.2018 року гр. ОСОБА_1 було надано статус безробітного та з 09.10.2018 року призначено виплату допомоги по безробіттю.
В подальшому, на підставі рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 26.03.2019 року по справі 120/3840/18-а РДА видано розпорядження "Про поновлення на посаді Шемета ОСОБА_2 " від 03.06.2019 року № 21-рк та поновлення його на посаді Начальника управління соціальної та молодіжної політики районної державної адміністрації з 27.09.2019 року.
За період перебування на обліку в Філії ЦЗ (з 02.10.2018 року по 02.06.2019 року) ОСОБА_1 виплачено допомогу по безробіттю в сумі 57 572 грн 01 коп. Відповідно до п.п. 1 п. 30 "Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу", КМУ від 19.09.2018 № 792, центр зайнятості припиняє реєстрацію безробітного з дня видання відповідно до законодавства про працю наказу (розпорядження) про поновлення зареєстрованого безробітного на роботі.
У зв`язку з поновленням ОСОБА_1 на роботі за рішенням суду, Хмільницька районна державна адміністрація на підставі п. 4 ст. 35 Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування України на випадок безробіття", зобов`язана повернути Вінницькому центру зайнятості суму виплаченого безробітному забезпечення та вартості наданих соціальних послуг в розмірі 57 572,01 грн.
Із наявних у справі та досліджених судом доказів слідує, що 02.10.2018 до Хмільницької міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернувся гр. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
27.09.2018 року на підставі розпорядження першого заступника голови Хмільницької районної державної адміністрації від 26.09.2018 року № 52-рк гр. ОСОБА_1 був звільнений з посади начальника управління соціальної та молодіжної політики Хмільницької районної державної адміністрації відповідно до ст. 36 Закону України "Про державну службу".
02.10.2018 року на підставі заяви про надання (поновлення) статусу безробітного гр. ОСОБА_1 було надано статус безробітного та з 09.10.2018 року призначено виплату допомоги по безробіттю (а.с.13, т.1).
В подальшому не погоджуючись з розпорядженням першого заступника голови Хмільницької районної державної адміністрації від 26.09.2018 року № 52-рк гр. ОСОБА_1 звернувся до Вінницького окружного адміністративного суду з позовом до Хмільницької районної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження, про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
26.03.2019 року Вінницьким окружним адміністративним судом у справі № 120/3840/18-а прийнято рішення, відповідно до якого позов задоволено повністю. Визнано протиправним та скасовано розпорядження першого заступника голови Хмільницької районної державної адміністрації від 26.09.2018 року № 52-рк про звільнення з посади гр. ОСОБА_1 Поновлено гр. ОСОБА_1 на посаді начальника управління соціальної і молодіжної політики Хмільницької районної державної адміністрації. Стягнуто з Хмільницької районної державної адміністрації середній заробіток за час вимушеного прогулу (за період з 28.09.2018 року по 26.03.2019 року) в сумі 59 537,93 грн (а.с. 15-21, т.1).
Не погоджуючись з вказаним рішенням сторони оскаржили його в апеляційному порядку.
На виконання рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 26.03.2019 року по справі №120/3840/18-а РДА видано розпорядження "Про поновлення на посаді Шемети ОСОБА_2 " від 03.06.2019 року №21-рк та поновлено його на посаді начальника управління соціальної та молодіжної політики районної державної адміністрації з 27.09.2018 року(а.с.27, т.1).
05.06.2019 року Хмільницькою міськрайонною філією Вінницького обласного центру зайнятості прийнято рішення про припинення реєстрації безробітного з 03.06.2019 року відповідно до п.п. 2 п. 1 ст. 45 Закону України "Про зайнятість населення", у звя"зку з поновленням на роботі за рішенням суду (а.с.12, т.1).
За період перебування на обліку в період з 02.10.2018 року по 02.06.2019 року Хмільницькою міськрайонною філією Вінницького обласного центру зайнятості громадянину ОСОБА_1 виплачено допомогу по безробіттю в сумі 57 572,01 грн.
В підтвердження чого в матеріалах справи міститься довідка за період з 02.10.2018 року по 03.06.2019 року (а.с.14, т.1).
03.07.2019 року постановою Сьомого апеляційного адміністративного суду у справі 3 120/3840/18-а апеляційну скаргу Хмільницької районної державної адміністрації залишено без задоволення, а апеляційну скаргу ОСОБА_4 ОСОБА_1 задоволено повністю. Доповнено резолютивну частину рішенння Вінницього окружного адміністративного суду від 26.03.2019 року абзацом 6 та стягнуто судові витрати на професійну правничу допомогу в розмірі 5 000,00 грн. В решті рішення Вінницького адміністративного суду залишено без змін (а.с. 26-31, т.1).
23.07.2019 року Хмільницькою міськрайонною філією Вінницького обласного центру зайнятості видано наказ № 21 про повернення допомоги по безробіттю, отриманої гр. ОСОБА_1 (а.с.23, т.1).
24.07.2019 року позивачем на адресу відповідача була направлена претензія № 4 про відшкодування суми виплаченого забезпечення та вартості наданих соціальних послуг, яку гр. ОСОБА_1 отримав (а.с.24-25, т.1).
26.07.2019 року відповідачем надіслано лист № 01-01-08-1454, в якому зазначено, що 25.07.2019 року Хмільницькою районною державною адміністрацією надіслано касаційну скаргу до Верховного суду про оскарження рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 26.03.2019 року та постанову Сьомого апеляційного адміністративного суду від 03.07.2019 року (а.с.26, т.1).
За твердженнями позивача, у зв`язку з поновленням гр. ОСОБА_1 на роботі за рішенням суду, Хмільницька районна державна адміністрація на підставі п. 4 ст. 35 Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування України на випадок безробіття", зобов`язана повернути суму виплаченого безробітному забезпечення та вартості наданих соціальних послуг у розмірі 57 572,01 грн.
З урахуванням встановлених обставин суд дійшов таких висновків щодо заявленого позову.
Правові, фінансові та організаційні засади загальнообов`язкового державного соціального страхування на випадок безробіття регулюються Законом України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття".
Відповідно до приписів п. 1 ч. 1 ст. 1, п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття система прав, обов`язків і гарантій, яка передбачає матеріальне забезпечення на випадок безробіття з незалежних від застрахованих осіб обставин та надання соціальних послуг за рахунок коштів Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Одним із видів такого забезпечення за Законом, є допомога по безробіттю, у тому числі одноразова її виплата для організації безробітним підприємницької діяльності.
Згідно з пунктом 2 статті 1 Закону України "Про зайнятість населення" безробітний - особа віком від 15 до 70 років, яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів як джерела існування, готова та здатна розпочати роботу.
Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 43 зазначеного закону статусу безробітного може набути особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи.
Статус безробітного надається зазначеним у частині першій цієї статті особам за їх особистою заявою у разі відсутності підходящої роботи з першого дня реєстрації у територіальних органах центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування (частина 2 статті 43 Закону України "Про зайнятість населення").
Згідно з пунктом 2 частини 1 статті 44 Закону України "Про зайнятість населення" зареєстровані безробітні мають право на матеріальне забезпечення на випадок безробіття та соціальні послуги відповідно до Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та цього Закону.
Пунктом 7 частини 1 статті 31 Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" визначено, що виплата допомоги по безробіттю припиняється у разі призначення чи отримання права на призначення пенсії за віком, у тому числі на пільгових умовах, пенсії за вислугу років або досягнення особою встановленого законом пенсійного віку.
Таким чином, виплата допомоги по безробіттю здійснювалася позивачем не добровільно, а на виконання вимог Закону України "Про зайнятість населення".
Відповідно до положень частини 1 статті 7, статті 8 та пункту 1 частини 2 статті 16 Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" виплата допомоги по безробіттю здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, який є цільовим централізованим страховим фондом, некомерційною самоврядною організацією, кошти якого не включаються до складу Державного бюджету України.
Відповідно до пункту 12 частини 1 статті 31 Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", виплата допомоги по безробіттю припиняється у разі, зокрема, закінчення строку їх виплати.
Згідно п.п. 1 п. 37 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, відповідно до якого центр зайнятості припиняє реєстрацію з дня початку зайнятості особи (крім участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, зайнятості працею, пов`язаною з організацією підготовки та проведенням виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів): поновлення зареєстрованого безробітного на роботі за рішенням суду, що набрало законної сили.
Згідно із пунктами 6, 7 "Порядку розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення безробітним", затвердженого 13.02.2009 року Наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Державної податкової адміністрації України №60/62, Постановою правління Пенсійного фонду України №7-1, у разі встановлення центром зайнятості відповідно до цього Порядку належності безробітної особи до категорії зайнятих, така особа знімається з обліку як безробітна в установленому законодавством порядку та повертає суму незаконно отриманого матеріального забезпечення і вартості наданих соціальних послуг з моменту виникнення обставин, що впливають на умови виплати матеріального забезпечення та надання соціальних послуг. Рішення про повернення коштів особою чи роботодавцем оформлюється наказом. Протягом двох робочих днів після прийняття рішення центр зайнятості надсилає особі чи роботодавцю рекомендованим листом повідомлення про необхідність протягом 15 календарних днів з дня отримання повідомлення повернути незаконно виплачені кошти.
Згідно ст. 235 Кодексу законів про працю України, у разі звільнення без законної підстави або незаконного переведення на іншу роботу працівник повинен бути поновлений на попередній роботі органом, який розглядає трудовий спір. Поновлення на роботі це - відновлення працівника на колишній роботі і в колишній посаді у разі його незаконного звільнення.
Питання, пов`язане з фактом поновлення на роботі, вирішується відповідно до рішення суду: видається наказ про поновлення працівника на роботі та вносяться зміни до трудової книжки працівника відповідно до пункту 2.10 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення №58 від 29.07.1993, зокрема, визнається недійсним запис, зроблений відповідно до наказу, визнаного судом незаконним.
Матеріали справи свідчать про те, що з метою добровільного вирішення питання щодо повернення виплачених гр. ОСОБА_1 коштів у вигляді допомоги по безробіттю в позасудовому порядку, позивачем надіслано відповідачу претензію № 30.01-18/684-19 від 24.07.2019 року (претензія № 4), проте, вказана претензія була залишена відповідачем без задоволення.
Водночас повернення виплачених безробітному коштів здійснюється відповідно до частини 1 статті 34 та частини 4 статті 35 Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", якими передбачено право Фонду стягувати з роботодавця суму страхових коштів та вартість соціальних послуг, наданих безробітному в разі поновлення його на роботі за рішенням суду та обов`язок роботодавця відшкодувати суму виплаченого забезпечення та вартості наданих соціальних послуг безробітному у разі поновлення його на роботі за рішенням суду.
Функції виконавчої дирекції Фонду виконує центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, а саме: Державна служба зайнятості України через її територіальні органи, яким є, зокрема, позивач у справі (частина 6 статті 10 Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття").
Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування", до роботодавців, зокрема, належать: установи утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, та які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами.
Отже, Хмільницька районна державна адміністрація є роботодавцем гр. ОСОБА_1 , який зобов`язаний виконати вимогу, передбачену Закону України "Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" щодо відшкодування позивачу допомоги по безробіттю, яку було виплачено гр. ОСОБА_1 як безробітному, з огляду на встановлення судовими рішеннями у адміністративній справі № 120/3840/18-а протиправного звільнення даної особи та поновлення на посаді начальника управління соціальної і молодіжної політики Хмільницької районної державної адміністрації.
Як встановлено судом, позивачем здійснено виплату допомоги по безробіттю гр. ОСОБА_5 у розмірі 57 572,01 грн. за період з 02.10.2018 року по 02.06.2019 року року).
Відповідно до статті 74 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.
За встановлених обставин, враховуючи що відповідач не надав доказів повернення вищевказаних грошових коштів позивачу, позовні вимоги Вінницького обласного центру зайнятості є обґрунтованими, підтвердженими належними доказами та такими, що підлягають задоволенню у повному обсязі.
Витрати зі сплати судового збору підлягають віднесенню на відповідача відповідно до ст. 129 ГПК України.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.2, 3, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 42, 45, 46, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 86, 91, 113, 118, 123, 126, 129, 232, 233, 236, 237, 238, 240, 241, 242, 326, 327, ГПК України, суд -
У Х В А Л И В :
1. Позов задовольнити повністю.
2. Стягнути з Хмільницької районної державної адміністрації Вінницької області, (вул. Столярчука 3, м. Хмільник, Вінницька область, 22000, ідентифікаційний код 04051158) на користь Вінницького обласного центру зайнятості (вул. Стрілецька, 3-а, м. Вінниця, 21009, ідентифікаційний код 05392714) - 57 572,01 грн - суми виплаченого забезпечення та вартості наданих соціальних послуг, шляхом її перерахування через установи банку на розрахунковий рахунок Вінницького обласного центру зайнятості, а саме:
- за 2018 рік з 09.10.2018 року по 27.12.2018 року кошти в сумі 3 762,58 грн повернути на рахунок Вінницького обласного центру зайнятості за наступними реквізитами:
Одержувач:
Вінницький обласний центр зайнятості
вул. Стрілецька 3-а, м. Вінниця, 21009,
код ЄДРПОУ 05392714,
МФО 899998, ДКСУ м. Київ,
р/р НОМЕР_1 .
Призначення платежу: Повернення допомоги по безробіттю у зв`язку із поновленням на роботі гр. ОСОБА_1
- за 2019 рік з 28.12.2018 року по 02.06.2019 року кошти в сумі 53 809,43 грн повернути на рахунок Вінницького обласного центру зайнятості за наступними реквізитами:
Одержувач : Вінницький обласний центр зайнятості
код ЄДРПОУ 05392714
р/р 37179002706358
Банк - Державна казначейська служба У країни,м.Київ.
МФО 820172
Призначення платежу: Повернення допомоги по безробіттю у зв`язку із поновленням на роботі гр. ОСОБА_1 .
3. Стягнути з Хмільницької районної державної адміністрації Вінницької області, (вул. Столярчука 3, м. Хмільник, Вінницька область, 22000, ідентифікаційний код 04051158) на користь Вінницького обласного центру зайнятості (вул. Стрілецька, 3-а, м. Вінниця, 21009, ідентифікаційний код 05392714) - 1 921,00 грн - на відшкодування витрат по сплаті судового збору.
4. Видати накази після набрання судовим рішенням законної сили.
5. Примірник повного судового рішення надіслати учасникам справи рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Учасники справи, особи, які не брали участь у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, інтереси та (або) обов`язки, мають право оскаржити рішення суду протягом 20 днів з дня складення повного судового рішення шляхом подачі апеляційної скарги до Північно-західного апеляційного господарського суду через Господарський суд Вінницької області.
Повний текст судового рішення складено 26 листопада 2019 р.
Суддя Міліціанов Р.В.
віддрук. прим.:
1 - до справи
2 - позивачу - (вул. Стрілецька, 3-а, м. Вінниця, 21009)
3 - відповідачу - (вул. Столярчука 3, м. Хмільник, Вінницька область, 22000)