
Справа № 234/19209/19
Провадження № 1-кс/234/8384/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про тимчасовий доступ до речей і документів
13 листопада 2019 року м. Краматорськ
Слідчий суддя Краматорського міського суду Бакуменко А.В., за участю секретаря судового засідання Кісточки І.В.,слідчого Петрової Ю.В.,
розглянув клопотання слідчого Другого слідчого відділу (відділ з розслідування злочинів вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську Петрової Ю.В. , яке погоджено з прокурором Тютюнник В.В. про тимчасовий доступ до речей і документів, що знаходяться у володінні службових осіб Головного управління ДПС у Донецькій області (87515, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Італійська, 59., електронна адреса: dn-gu@tax.gov.ua, тел. (0629) 52-84-12).
Клопотання надійшло до суду 12.11.2019року.
Суд перевірив надані матеріали клопотання, включаючи витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження за № 62019050000001490 від 09.10.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України у рамках якого було подано клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши слідчого,
ВСТАНОВИВ:
Клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні за № 62019050000001490 від 09.10.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України відповідає вимогам ст.160 КПК України.
Клопотання обґрунтовано тим, що Другим слідчим відділом Територіального управління ДБР, розташованого у місті Краматорську здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62019050000001490 від 09.10.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що за заявою ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» відомо, що службові особи ГУ ДПС у Донецькій області, перевищуючи надані їм службові повноваження, під час здійснення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ "КАРАВАН-САРАЙ" внесли до акту перевірки завідомо неправдиву інформацію, чим вчинили службове підроблення.
Із показань допитаного в якості свідка ОСОБА_1 відомо, що він працює на посаді заступника директора з правових питань ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ». 12 січня 2019 року на підприємство надійшов запит ГУ ДФС у Донецькій області № 63521/10/05-99-14-12-16 від 28.12.2018, в якому підставою зазначено – невідповідність податкового кредиту, що міститься у податкових деклараціях ПДВ за січень-листопад 2018 року на суму 3180000 грн. по взаємовідносинам ТОВ «ПАРАЛЛЕЛЬ-М ЛТД». Вказана підстава не відповідає дійсності, оскільки електронна система адміністрування ПДВ не може допустити розбіжностей між задекларованими податковим зобов`язанням та податковим кредитом. У вказаному запиті ДФС зазначалось необхідність надати на їх адресу документи та пояснення щодо операцій з постачання товарів. При цьому, запит не містив повного переліку конкретних документів, які необхідно було надати на запит, а саме було зазначено «та інші документи», вказане поняття не є конкретизованим. Незважаючи на те, що ПК а саме ч. 3 п. 10 ст. 201 вказує, що податкова накладна, зареєстрована в ЄРПН платником податку є для покупця товарів достатньою підставою для нарахування податку що відноситься до податкового кредиту і не потребує будь-якого іншого підтвердження, нами було надані документи про взаємовідносинам за період вказаний в запиті по взаємовідносинам з вказаним контрагентом за № 31-01 від 31.01.2019. Після цього протягом трьох місяців жодних уточнюючих чи додаткових запитів від ГУ ДФС у Донецькій області не надходило, тим самим ми вважали, що надали повну відповідь на їх запит. Не зважаючи на те, що згідно з встановленим і оприлюдненим планом-графіком проведення ГУ ДФС у Донецькій області планових перевірок наше ТОВ було заплановано планову перевірку на червень 2019 року, яка повинна була включати й вказаний період 2017-2019 року, представники ГУ ДФС прийшли на ТОВ з позаплановою виїзною перевіркою 10.05.2019. У наказі про призначення вказаної перевірки було зазначено, що перевірка здійснюється за період діяльності з 01.01.2018 по 30.11.2018 з метою перевірки достовірності формування та віднесення сум ПДВ по взаємовідносинах з контрагентом ТОВ «ПАРАЛЛЕЛЬ-М ЛТД». У підставі для проведення вказаної перевірки було зазначено в наказі про «не в повному обсязі надано документів на запит», хоча податковий кодекс містить підставу «не надання документів». Тому вони мали можливість надати додатковий запит у разі встановлення ними надання ТОВ не повного обсягу документів. Відповідно до направлень, виданих ГУ ДФС перевірка вона здійснювалась працівниками ГУ ДФС у Донецькій області ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 . Перевірка здійснювалась у період з 10.05.2019 по 29.05.2019. На підставі проведеної вказаної перевірки та вивченням наданих документів по взаємовідносинам з ТОВ «ПАРАЛЛЕЛЬ-М ЛТД», працівниками ГУ ДФС у Донецькій області було складено акт від 05.06.2019 № 558/05-99-14-13-39535218. У вказаному акті у висновку зазначалось про нібито порушення ТОВ норм ПК за правочинами, які не спрямовані на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ними, завищено суму податкового кредиту по взаємовідносинах з ТОВ «ПАРАЛЛЕЛЬ-М ЛТД» на суму 1389990 грн., що призвело до заниження суми ПДВ до сплати на загальну суму 1389990грн. Тобто тим самі працівники ГУ ДФС зазначили про нібито фіктивні правочини між нашим підприємством та ТОВ «ПАРАЛЛЕЛЬ-М ЛТД», що не підтверджувалось відповідним рішенням суду, як того вимагає ст. 234 ЦК України. Після ознайомлення з вказаним актом ним та головним бухгалтером було виявлено внесення до нього відомостей, які не відповідають дійсності, тобто працівниками ГУ ДФС було внесено неправдиві відомості до офіційного документу. Після чого у встановлений ПК термін, а саме 10 діб, ними були підготовлені та спрямовані до ГУ ДФС у Донецькій області заперечення на акт перевірки, в яких було зазначено про внесення до акту недостовірної інформації. Однак, ГУ ДФС були проігноровані вказані заперечення та винесено рішення правового характеру, а саме складене відносно ТОВ податкове повідомлення-рішення від 26.06.2019 № 0005161413 та накладено виплатити донараховану суму ПДВ та штрафні санкції на загальну суму 1 737 487 грн. 24.05.2019 ним спрямовувався запит до ГУ ДФС у Донецькій області, з метою встановити в чому полягає недостовірність визначення ТОВ даних податкового кредиту та якими документами підтверджується вказана недостовірність. На що ГУ ДФС надали відповідь, що в них збільшилась кількість придбання газу, при цьому нібито відсутня наявність обладнання для зберігання або устаткування для використання газу. Та вказана недостовірність підтверджується податковими деклараціями з ПДВ за перевіряємий період. Хоча відбувається придбання палива за талонами та передача фактично відбувається на АГЗС, тим самим ТОВ не має необхідності мати обладнання для зберігання газу. Та що розбіжності податкових декларацій не могло бути технічно, оскільки діє система електронного адміністрування ПДВ. Тим самим працівниками ГУ ДФС у Донецькій області у акті перевірки перевищені службові повноваження, що полягало у внесенні неправдивих відомостей, виходячи з наступного: відповідно до ст. 234 Цивільного кодексу України – «Фіктивним є правочин, який вчинено без наміру створення правових наслідків, які обумовлювалися цим правочином. Фіктивний правочин визнається судом недійсним.»; делегування функцій судів, а також привласнення цих функцій іншими органами чи посадовими особами не допускаються. Особи, які привласнили функції суду, несуть відповідальність, установлену законом.». Зазначені посадові особи, незважаючи на те, що встановлення фіктивності правочину та визнання правочину недійсним є виключною компетенцією суду (відповідно до ст. 234 Цивільного кодексу України), а цивільним законодавством закріплена презумпція дійсності правочину (ст. 204 Цивільного кодексу України), перевищили владу та надані ним законом повноваження, самостійно (без відповідного рішення суду) визнали правочини між ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» та ТОВ «Паралель-М ЛТД» фіктивними ( такими, що не спрямовані на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ними) та застосували наслідки недійсності правочину. До Акту перевірки, який є офіційним документом були внесенні наступні завідомо неправдивих відомості: Була вказана цитата недіючої на момент здійснення господарських операцій редакції п. 198.3 ст. 198 Податкового кодексу України, якою заборонялось формування податкового кредиту в зв`язку з придбанням товарів без мети їх використання в оподатковуваних операціях в межах господарської діяльності платника (сторінка 52, 53 Акту). В Акті перевірки зазначено таке: «п. 198.3 ст. 198 Податкового кодексу України (в редакції чинної в період, що підлягав перевірці) податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг…, протягом такого звітного періоду у зв`язку з: - придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях в межах господарської діяльності платника». Але редакція п. 198.3 ст. 198 Податкового кодексу України (що була чинною в період, що підлягав перевірці а також в редакції, що діє сьогодні) має інше формулювання та не встановлює залежність формування податкового кредиту від мети використання чи невикористання придбаних товарів в господарській діяльності. Навпаки, абзац 2 п. 198.3 ст. 198 Податкового кодексу України встановлює, що «Нарахування податкового кредиту здійснюється незалежно від того, чи такі товари/послуги та основні фонди почали використовуватися в оподатковуваних операціях у межах провадження господарської діяльності платника податку протягом звітного податкового періоду, а також від того, чи здійснював платник податку оподатковувані операції протягом такого звітного податкового періоду.». ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» було оскаржено противоправне рішення податкового органу до Донецького окружного адміністративного суду, рішенням якого від 03.10.2019 року воно було визнано противоправним та скасовано. Також посадова особа Головного управління державної фіскальної служби в Донецькій області (на час вчинення правопорушення) ОСОБА_3 , складаючи протокол №605 від 19.08.2019 року про вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.163-1 КУпАП. головним бухгалтером ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» внесла до ного завідомо неправдиві відомості про начебто те, що між ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» та ТОВ «ПАРАЛЛЕЛЬ-М ЛТД» вчинено правочини, які не спрямовані на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ними. За результатом розгляду складеного адміністративного протоколу Краматорським міським судом було встановлено відсутність події та складу адміністративного правопорушення в діях головного бухгалтера ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ», а адміністративну справу було закрито.
В ході досудового розслідування встановлено, що у період з 10.05.2019 по 29.05.2019 співробітниками ГУ ДПС у Донецькій області проведено документальну позапланову виїзну перевірку ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» (код 39535218) (акт від 05.06.2019 № 558/05-99-14-13-39535218).
Перевірка проводилась на підставі направлень виданих ГУ ДФС у Донецькій області наступними співробітниками ГУ ДФС у Донецькій області:
- ОСОБА_2 – заступник начальника Краматорського відділу аудиту платників управління аудиту ГУ ДФС у Донецькій області, радник податкової та митної служби III рангу.
- ОСОБА_3 – головний державний-ревізор інспектор Краматорського відділу аудиту ГУ ДФС у Донецькій області, радника податкової та митної служби III рангу.
- ОСОБА_4 - головний державний-ревізор інспектора Краматорського відділу аудиту ГУ ДФС у Донецькій області, радника податкової та митної служби І рангу.
На підставі вказаного акту співробітниками ГУ ДПС у Донецькій області складено податкове повідомлення-рішення від 26.06.2019 № 0005161413.
Відповідно до рішення Донецького окружного адміністративного суду від 03.10.2019 у справі № 200/8566/19-а «визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення від 26.06.2019 № 0005161413».
Відповідно до вимог ст. ст. 2, 38, 91 КПК України на орган досудового розслідування покладається вжиття заходів щодо швидкого, всебічного, повного та неупередженого дослідження обставин кримінального провадження, виявлення події кримінального правопорушення, осіб, які його вчинили, інших обставин, що підлягають доказуванню, і тим самим забезпечення ефективного досудового розслідування.
У ході досудового розслідування виникла необхідність в отриманні доступу до наступних документів (роздрукованих, електронних), з можливістю ознайомитись з ними та вилучити завірені належним чином копії вказаних документів, що дасть можливість призначити судову економічну експертизу, з метою встановлення вищевказаних обставин, а саме:
-запит ГУ ДФС у Донецькій області № 63521/10/05-99-14-12-16 від 28.12.2018 до ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ»;
-відповідь ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» на запит ГУ ДФС у Донецькій області № 63521/10/05-99-14-12-16 від 28.12.2018 з позначкою виконавця щодо обробки документів, зазначених у відповіді;
-план-графік ГУ ДПС у Донецькій області проведення документальних планових виїзних перевірок платників податків на 2 квартал 2019 року;
-наказ ГУ ДПС у Донецькій області про призначення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» від 24.04.2019 № 751;
-направлення видані ГУ ДФС у Донецькій області на ОСОБА_2 (від 06.05.2019 № 1121), ОСОБА_3 (від 06.05.2019 № 1120), ОСОБА_4 (від 06.05.2019 № 1119);
-лист-повідомлення ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» про проведення документальної позапланової виїзної перевірки із повідомленням про вручення;
-акт ГУ ДФС у Донецькій області «Про результати документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218 (зі всіма роздрукованими та електронними додатками);
-накази про призначення на посади та посадові інструкції ОСОБА_2 – заступник начальника Краматорського відділу аудиту платників управління аудиту ГУ ДФС у Донецькій області, радник податкової та митної служби III рангу, ОСОБА_3 – головний державний-ревізор інспектор Краматорського відділу аудиту ГУ ДФС у Донецькій області, радника податкової та митної служби III рангу, ОСОБА_4 - головний державний-ревізор інспектора Краматорського відділу аудиту ГУ ДФС у Донецькій області, радника податкової та митної служби І рангу;\
-наказ ГУ ДФС у Донецькій області від 22.05.2019 № 953 «Про продовження строку проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ», із відповідним повідомленням;
-запити, повідомлення, листи, рішення, надіслані до інших суб`єктів господарської діяльності та отримані відповіді на них, спрямовані ГУ ДФС у Донецькій області в межах проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218;
-всі матеріали, отримані ГУ ДФС у Донецькій області в межах проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218 (в тому числі в електронному вигляді);
-всі матеріали зустрічних звірок контрагентів ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ», проведених ГУ ДФС у Донецькій області в межах проведення документальної планової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ», від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218 (зі всіма роздрукованими та електронними додатками);
-паспорт документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218, всі повідомлення-рішення, які прийняті за результатами перевірки (форми «Р», «ПС», «П»), з розрахунками, рішення про застосування штрафних санкцій за донарахування або своєчасно не нарахованого єдиного внеску;
-документи, які містять інформацію з анкетними даними та посадами працівників ГУ ДФС у Донецькій області, які здійснювали внесення інформації про результати документальної планової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218, зустрічних звірок, які проводились в межах вказаної документальної планової виїзної перевірки, а також податкової інформації до ІС «Податковий блок» щодо співробітників ГУ ДФС у Донецькій області, які відповідальні за адміністрування податків та зборів, відпрацювання ризиків та здійснення перевірочних заходів підприємства ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» та дати таких внесень;
-спрямовані до ГУ ДФС у Донецькій області заперечення на акт перевірки від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218 від ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ», відповідь на вказані заперечення;
-відповіді на запити ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» спрямовані за період часу з 06.05.2019 по теперішній час щодо зазначеної проведеної позапланової перевірки підприємства.
Підставами вважати, що вищевказані речі і документи перебувають у володінні ГУ ДФС у Донецькій області є копія акту ГУ ДФС у Донецькій області «Про результати документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218.
Інформація та документи, які перебувають у ГУ ДПС у Донецькій області мають суттєве значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні, є необхідними для проведення судової економічної експертизи, та які підтверджують або спростовують факт вчинення службовими особами, зловживання службовим становищем, всупереч інтересам служби, з метою одержання неправомірної вигоди для себе або інших юридичних осіб.
Відомості, які містяться у документах, в томи числі електронних, самі по собі та в сукупності з іншими речами і документами за своїм змістом можуть бути використані як докази події кримінального правопорушення, та інших обставин, що підлягають доказуванню під час досудового розслідування, а також можуть бути використані при подальшому проведенні судово-бухгалтерської експертизи.
З урахуванням викладеного, а також того, що у ході досудового розслідування кримінального правопорушення іншим способом отримати необхідні відомості не виявляється можливим, потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права та інтереси володільця документів, за якого їх зміст буде розкритий стороні обвинувачення з метою використання в доказуванні.
Відповідно до статей 84, 91, 92, 93 КПК України, збирання доказів стороною обвинувачення здійснюється, серед іншого, шляхом отримання та долучення до матеріалів досудового розслідування від підприємств, установ, організацій документів про обставини, що мають значення для кримінального провадження, що обумовлює необхідність вилучення документів, про доступ до яких порушується питання.
Відповідно до ч. 1 ст. 159 КК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 162 КПК України, конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю, відноситься до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах. Слідчий, за погодженням з прокурором, має право звернутися до слідчого судді з клопотанням про тимчасовий доступ до вищевказаних речей і документів, та у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, вилучити їх (провести їх виїмку).
Враховуючи, що в матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вищевказані речі та документи містять відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, підлягають аналізу і дослідженню та мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та їх неможливо отримати іншим шляхом, крім вилучення у службових осіб Головного управління ДПС у Донецькій області (87515, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Італійська, 59, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню.
На підставі викладеного і керуючись ст.ст.159-166 КПК України,
УХВАЛИВ:
Клопотання слідчого Другого слідчого відділу (відділ з розслідування злочинів вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську Петрової Ю.В. , яке погоджено з прокурором Тютюнник В.В. про тимчасовий доступ до речей і документів, що знаходяться у володінні службових осіб Головного управління ДПС у Донецькій області (87515, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Італійська, 59 - задовольнити.
Зобов`язати службових осіб Головного управління ДПС у Донецькій області (87515, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Італійська, 59., електронна адреса: dn-gu@tax.gov.ua, тел. (0629) 52-84-12) надати слідчим Другого СВ ТУ ДБР, розташованого у місті Краматорську Петровій Юлії Володимирівні, Снурнікову Денису Олександровичу, Симоненко Альоні Юріївні, Саварцю Андрію Володимировичу, Захарову Станіславу Вадимовичу, Теличко Максиму Сергійовичу, Симоняну Рінаду Славіковичу, Герасименко Сергію Сергійовичу, Андрєєву Євгену Олександровичу, Костюкову Олександру Анатолійовичу, Лисяку Валентину Олександровичу, Сідаш Юлії Юріївні, Чапланову Анатолію Васильовичу тимчасовий доступ до документів (роздрукованих, електронних) з можливістю вилучення належним чином завірених копій відповідних роздрукованих документів, а також електронних документів із відповідних інформаційних систем, а саме:
-запит ГУ ДФС у Донецькій області № 63521/10/05-99-14-12-16 від 28.12.2018 до ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ»;
-відповідь ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» на запит ГУ ДФС у Донецькій області № 63521/10/05-99-14-12-16 від 28.12.2018 з позначкою виконавця щодо обробки документів, зазначених у відповіді;
-план-графік ГУ ДПС у Донецькій області проведення документальних планових виїзних перевірок платників податків на 2 квартал 2019 року;
-наказ ГУ ДПС у Донецькій області про призначення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» від 24.04.2019 № 751;
-направлення видані ГУ ДФС у Донецькій області на ОСОБА_2 (від 06.05.2019 № 1121), ОСОБА_3 (від 06.05.2019 № 1120), ОСОБА_4 (від 06.05.2019 № 1119);
-лист-повідомлення ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» про проведення документальної позапланової виїзної перевірки із повідомленням про вручення;
-акт ГУ ДФС у Донецькій області «Про результати документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218 (зі всіма роздрукованими та електронними додатками);
-накази про призначення на посади та посадові інструкції ОСОБА_2 – заступник начальника Краматорського відділу аудиту платників управління аудиту ГУ ДФС у Донецькій області, радник податкової та митної служби III рангу, ОСОБА_3 – головний державний-ревізор інспектор Краматорського відділу аудиту ГУ ДФС у Донецькій області, радника податкової та митної служби III рангу, ОСОБА_4 - головний державний-ревізор інспектора Краматорського відділу аудиту ГУ ДФС у Донецькій області, радника податкової та митної служби І рангу;\
-наказ ГУ ДФС у Донецькій області від 22.05.2019 № 953 «Про продовження строку проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ», із відповідним повідомленням;
-запити, повідомлення, листи, рішення, надіслані до інших суб`єктів господарської діяльності та отримані відповіді на них, спрямовані ГУ ДФС у Донецькій області в межах проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218;
-всі матеріали, отримані ГУ ДФС у Донецькій області в межах проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218 (в тому числі в електронному вигляді);
-всі матеріали зустрічних звірок контрагентів ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ», проведених ГУ ДФС у Донецькій області в межах проведення документальної планової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ», від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218 (зі всіма роздрукованими та електронними додатками);
-паспорт документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218, всі повідомлення-рішення, які прийняті за результатами перевірки (форми «Р», «ПС», «П»), з розрахунками, рішення про застосування штрафних санкцій за донарахування або своєчасно не нарахованого єдиного внеску;
-документи, які містять інформацію з анкетними даними та посадами працівників ГУ ДФС у Донецькій області, які здійснювали внесення інформації про результати документальної планової виїзної перевірки ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218, зустрічних звірок, які проводились в межах вказаної документальної планової виїзної перевірки, а також податкової інформації до ІС «Податковий блок» щодо співробітників ГУ ДФС у Донецькій області, які відповідальні за адміністрування податків та зборів, відпрацювання ризиків та здійснення перевірочних заходів підприємства ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» та дати таких внесень;
-спрямовані до ГУ ДФС у Донецькій області заперечення на акт перевірки від 05.06.2019 акт № 558/05-99-14-13-39535218 від ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ», відповідь на вказані заперечення;
відповіді на запити ТОВ «КАРАВАН-САРАЙ» спрямовані за період часу з 06.05.2019 по теперішній час щодо зазначеної проведеної позапланової перевірки підприємства.
Строк дії ухвали встановити до 12.12.2019 року.
Роз`яснити, що згідно ст. 166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя А. В. Бакуменко