
415/9474/19
3/415/1580/19
ПОСТАНОВА
Іменем України
14.11.19 року місто Лисичанськ
Суддя Лисичанського міського суду Луганської області Грибанова Л.О., розглянувши адміністративний матеріал, наданий Лисичанським ВП ГУНП в Луганській області, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця міста Лисичанська Луганської області, громадянина України, не працюючого, проживаючого та зареєстрованого АДРЕСА_1 АДРЕСА_2 ,
за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ст.187 ч.2 КУпАП, –
встановив:
З протоколу про адміністративне правопорушення, серії АПР18 №129112 від 16 жовтня 2019 року, вбачається, що правопорушник ОСОБА_1 , являючись особою, у відношенні якої встановлено адміністративний нагляд, 15 жовтня 2019 року, о 22 годині 03 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання – у квартирі АДРЕСА_3 , чим порушив вимоги п.«1» встановлених Ухвалою Орджонікідзевського районного суду міста Харкова від 22 грудня 2018 року відносно нього обмежень, і, відповідно, правила адміністративного нагляду.
Під час підготовки матеріалу до розгляду, судом встановлено, що дії правопорушника ОСОБА_1 кваліфіковані за ознаками складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст.187 ч.2 КУпАП, санкція якого передбачає відповідальність осіб, у відношенні яких встановлено адміністративний нагляд –
за порушення правил адміністративного нагляду, вчинене повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення,
при цьому, адміністративний матеріал стосовно правопорушника ОСОБА_1 – в порушення вимог ст.251 КУпАП, відповідно до яких – доказами у справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких, у встановленому законом порядку, орган встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи по суті, – не містить відповідної постанови суду, яка б підтвердила факт притягнення правопорушника ОСОБА_1 протягом року, до адміністративної відповідальності за скоєння правопорушення, передбаченого ст.187 ч.1 КУпАП (про що зазначено у протоколі про адміністративне правопорушення), та, відповідно, і кваліфікацію дій останнього щодо інкримінованих подій (викладених у протоколі, серії АПР18 №129112 від 16 жовтня 2019 року), – безпосередньо за ознаками ст.187 ч.2 КУпАП, що перешкоджає об`єктивному розгляду даної справи, впливає на всебічність та об`єктивність правової оцінки факту та обставин скоєння адміністративного правопорушення, а також, на правильність, обґрунтованість та справедливість застосування до правопорушника заходів адміністративного стягнення, і, в цілому, - унеможливлює розгляд даного адміністративного матеріалу по суті, у зв`язку з чим, останній підлягає поверненню до Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області, для належного оформлення в частині визначення та підтвердження кваліфікації дій правопорушника ОСОБА_1 стосовно подій, викладених у протоколі, серії АПР18 №129112 від 16 жовтня 2019 року.
На підставі викладеного, керуючись ст.187 ч.2, ст.251, ст.278 КУпАП, –
постановив:
Справу про адміністративне правопорушення, передбачене ст.187 ч.2 КУпАП, у відношенні ОСОБА_1 , повернути до Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області для належного оформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: