ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
"11" березня 2010 р.Справа № 4/7-105
УХВАЛА
Господарський суд Тернопільської області
у складі
Розглянув матеріали справи
за позовом Комунального підприємства "Управління житлово-комунального господарства" вул. Цехова, 78, селище Гусятин, Гусятинського району, Тернопільської області
до відповідача 1 Виконавчого комітету Гусятинської селищної ради вул. Пушкіна, 1, селище Гусятин, Тернопільської області
відповідача 2 Гусятинської селищної ради вул. Пушкіна, 1, селище Гусятин, Тернопільської області
про стягнення 607 921 грн. 00 коп.
За участю представників сторін:
позивача: директор –Баран М.А. (доручення № 1 від 10.02.2010р.)
відповідача 1 та відповідача 2: голова селищної ради –Савчук М.Д. (витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців Серія АГ № 794079 станом на 02.09.2009р. )
заступник голови –Янцевич В.М. (доручення № 59 від 11.02.2010р.)
Суть справи:
В розпочатому судовому засіданні представникам сторін процесуальні права та обов’язки, передбачені ст. ст. 20, 22, 81-1 ГПК України, роз’яснено.
Комунальне підприємство "Управління житлово-комунального господарства" вул. Цехова, 78, селище Гусятин, Гусятинського району, Тернопільської області звернулося до господарського суду Тернопільської області з позовною заявою до відповідача 1 - Виконавчого комітету Гусятинської селищної ради вул. Пушкіна, 1, селище Гусятин, Тернопільської області, та відповідача 2 - Гусятинської селищної ради вул. Пушкіна, 1, селище Гусятин, Тернопільської області про стягнення 607 921 грн. 00 коп.
В судовому засіданні, яке відбулося 11.02.2010р., представник відповідача 1 та відповідача 2 подав відзив на позовну заяву № 58 від 10.02.2010р., у якому заперечив проти позовних вимог, посилаючись при цьому на те, що законодавець передбачив право органу місцевого самоврядування затверджувати ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво. У відповідності до норми статті 28 (п «а»пп.2 ) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»таким органом місцевого самоврядування є виконавчий комітет відповідної ради. Таким чином, у відповідності до статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»до повноважень Виконавчого комітету Гусятинської селищної ради, як виконавчого органу Гусятинської селищної ради, віднесено повноваження встановлювати ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги, отже Гусятинська селищна рада не має будь-яких існуючих господарсько-правових відносин з позивачем, які б породжували цивільні зобов'язання між сторонами. А тому у відповідача, Гусятинської селищної ради, перед позивачем не існує ніяких зобов'язань, породжених договором, за порушення або недодержання умов якого відповідач має сплатити завдані збитки. Крім того, зазначив, що постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2008р. № 440 був затверджений Порядок перерахування у 2008р. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися і постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з водопостачання та водовідведення тарифам, затвердженим органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, аналогічний Порядок затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2009 р. N 193 та діє протягом 2009 року. Окрім того, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»зокрема в стаття 67, передбачає, що держава фінансує у повному обсязі здійснення органами місцевого самоврядування наданих законом повноважень органів виконавчої влади. Кошти, необхідні для здійснення органами місцевого самоврядування цих повноважень, щороку передбачаються в Законі України про Державний бюджет України. Рішення органів державної влади, які призводять до додаткових видатків органів місцевого самоврядування, обов'язково супроводжуються передачею їм необхідних фінансових ресурсів. Вказані рішення виконуються органами місцевого самоврядування в межах переданих їм фінансових ресурсів. Витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади і попередньо не забезпечені відповідними фінансовими ресурсами, компенсуються державою. Таким чином, чинним законодавством повною мірою врегульовано питання щодо перерахування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла в зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, та зазначено, що вказані грошові кошти перераховуються та здійснюється у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
25.02.2010р. представник відповідача 1 та відповідача 2 подав доповнення до заперечення на позовну заяву КП "Управління житлово-комунального господарства" № 89 від 24.02.2010р., у якому визнає різницю в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення в розмірі 113974 грн. 00 коп. за період з травня 2008р. по жовтень 2008р., в іншій частині проти позовних вимог заперечив.
В судовому засіданні, яке відбулося 11.03.2010р., представник позивача подав мирову угоду № б/н від б/д (зареєстровану у канцелярії суду 11.03.2010р. за вх. № 10450), підписану представниками сторін та скріплену відтисками їх печаток, та просив її затвердити.
Представники відповідача 1 та відповідача 2 в судовому засіданні, яке відбулося 11.03.2010р., підтримали подану мирову угоду та клопотання позивача про її затвердження.
В судовому засіданні, в порядку ст. 77 ГПК України, оголошувалась перерва до 25.02.2010р. до 11 год. 00 хв. та до 11.03.2010р. до 11год. 00хв. для надання можливості представникам сторін подати додаткові докази по справі.
Технічна фіксація (звукозапис) судового процесу у відповідності до ст. 81-1 ГПК України не здійснювалась за відсутності відповідного клопотання представників сторін.
Господарський суд, розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення та доводи представників сторін, проаналізувавши подану ними мирову угоду на предмет її відповідності фактичним обставинам і матеріалам справи, встановив наступне:
Відносини сторін, що розглядаються судом у даній справі, регулюються Цивільним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про ціни та ціноутворення” та “Про житлово –комунальні послуги”.
Згідно ст. 22 ЦК України особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування. Збитками є втрати, яких особа зазнала у зв'язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також витрати, які особа зробила або мусить зробити для відновлення свого порушеного права (реальні збитки); доходи, які особа могла б реально одержати за звичайних обставин, якби її право не було порушене (упущена вигода). Збитки відшкодовуються у повному обсязі, якщо договором або законом не передбачено відшкодування у меншому або більшому розмірі.
Відповідно до ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів щодо оплати побутових, комунальних, транспортних та інших послуг, які надаються підприємствами та організаціями комунальної власності відповідної територіальної громади; погодження в установленому порядку цих питань з підприємствами, установами та організаціями, які не належать до комунальної власності.
Згідно ст. 31 Закону України “Про житлово –комунальні послуги” органи місцевого самоврядування затверджують ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги в розмірі економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво. У разі затвердження цін/тарифів на житлово-комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво орган, що їх затвердив, зобов'язаний відшкодувати з відповідного місцевого бюджету виконавцям/виробникам різницю між затвердженим розміром цін/тарифів та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг. Видатки на відшкодування втрат підприємств, що пов'язані із затвердженням цін/тарифів на житлово-комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, відповідна сільська, селищна, міська рада передбачає у відповідному місцевому бюджеті. Затвердження цін/тарифів на житлово-комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво без відповідного відшкодування не допускається і може бути оскаржено в суді.
Згідно ст. 9 Закону України “Про ціни та ціноутворення” органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які своїм рішенням установлюють ціни (тарифи) на житлово-комунальні послуги в розмірі, нижчому від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання), зобов'язані відшкодовувати суб'єкту господарювання різницю між затвердженим розміром ціни (тарифу) та розміром економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) зазначених послуг за рахунок коштів відповідних бюджетів.
- Комунальне підприємство "Управління житлово-комунального господарства" (згідно статуту зареєстрованого за № 16481020000000482 від 16.02.2007р.) утворене на підставі рішення сесії Гусятинської селищної ради № 300 від 12.02.2007р. згідно ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” та Господарського кодексу України; власником і засновником підприємства є Гусятинська селищна рада;
- цим же рішенням Гусятинська селищна рада визнала комунальне підприємство "Управління житлово-комунального господарства" (після його державної реєстрації) виконавцем житлово –комунальних послуг, передбачених його статутом і одночасно Законом України “Про житлово –комунальні послуги” з тимчасовим застосуванням тарифів та норм, згідно рішень селищної ради:
- водопостачання: рішення сесії селищної ради № 535 від 19.05.2005р.
- водовідведення: рішення сесії селищної ради № 583 від 04.07.2005р.
- вивіз та знешкодження твердих побутових відходів: рішення сесії селищної ради № 128 від 04.09.2006 року та рішення виконкому селищної ради № 321 від 26.12.2006 року
- утримання будинків і споруд та прибудинкових територій: рішення сесії селищної ради № 131, 132 від 04.09.2006 року;
- рішенням № 535 від 19.05.2005р. “Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення” Гусятинська селищна рада затвердила з 01 червня 2005 року тарифи на водопостачання та водовідведення для населення:
- на послуги водопостачання - 2 грн. за 1 м. куб. з врахуванням ПДВ;
- на послуги водовідведення –2 грн. за 1 м. куб з врахуванням ПДВ.
З 01.03.2007р. по 30.06.2008р. КП ”Управління житлово –комунального господарства” надавало послуги з водопостачання та водовідведення населенню за тарифом –1, 67 грн. за 1 м. куб. (без ПДВ).
- 25.06.2008р. рішенням № 155 “Про встановлення тарифів для населення на послуги з водопостачання та водовідведення” виконавчий комітет Гусятинської селищної ради вирішив встановив з 01 липня 2008 року тарифи для населення Гусятинському КП “Управління житлово –комунального господарства”:
- на послуги водопостачання за 1 м. куб. 4, 00 грн. з врахуванням ПДВ;
- на послуги водовідведення за 1 м. куб. 4, 00 грн. з врахуванням ПДВ.
Послуги за встановленими, згідно рішення № 155 від 25.06.2008р., тарифами КП ”Управління житлово –комунального господарства” надавало з 01.07.2008р. по 01.11.2008р.
- 24.02.2006р. Головним управлінням економіки Тернопільської обласної державної адміністрації складено експертний висновок № 05/8-137 щодо проекту рішення Гусятинської селищної ради “Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення” (на лист Гусятинської селищної ради від 25.01.2006р.), згідно п. 5 якого економічно обґрунтований тариф складає: на послуги з централізованого постачання холодної води у розмірі 4, 33 грн. на 1 м. куб. для населення; 4, 72 грн. на 1 м. куб. для інших споживачів (без урахування податку на додану вартість); на послуги з водовідведення у розмірі 3, 86 грн. за 1 м. куб. для населення; 4, 21 на 1 м. куб. для інших споживачів (без урахування податку на додану вартість);
- відповідно до висновку № 46 від 02.04.2008р. щодо розрахунку економічно обґрунтованих планових витрат на виробництво комунальних послуг та додатку до нього, державна інспекція з контролю за цінами в Тернопільській області дійшла висновку, що економічно обґрунтовані витрати на послуги з водопостачання з розрахунку на 1 м. куб. води без врахування інвестиційної складової та ПДВ будуть становити 3, 80 грн.;
- згідно висновку № 47 від 02.04.2008р. щодо розрахунку економічно обґрунтованих планових витрат на виробництво комунальних послуг та додатку до нього, державна інспекція з контролю за цінами в Тернопільській області дійшла висновку, що економічно обґрунтовані витрати на послуги з водовідведення з розрахунку на 1 м. куб. стоків без врахування інвестиційної складової та ПДВ будуть становити 3, 99 грн.
Матеріали справи свідчать, що комунальне підприємство "Управління житлово-комунального господарства" неодноразово зверталося до Гусятинської селищної ради (лист № 12 від 16.04.2007р., № 28/4 від 04.06.2007р., № 37 від 18.06.2007р.) з проханням переглянути тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, а також про відшкодування різниці в тарифах, що нею (радою) встановлені та економічно обґрунтованими згідно експертних висновків.
Як випливає з поданих позивачем доказів, зокрема зведеної таблиці по розрахунках різниці в тарифах між затвердженим розміром тарифів та економічно обґрунтованими витратами на виробництво послуг з водопостачання та водовідведення за період з 01.03.2007р. по 01.11.2008р., заборгованість по відшкодуванню різниці в тарифах Гусятинської селищної ради та виконавчого комітету Гусятинської селищної ради перед КП ”Управління житлово –комунального господарства” становила 750398 грн. 00 коп.
25.09.2009р. в результаті проведення КП ”Управління житлово –комунального господарства” взаємозаліку на погашення податкової заборгованості з ПДВ, згідно ст. 53 Закону України “Про державний бюджет України на 2009 рік”, заборгованість по відшкодуванню різниці в тарифах зменшилась на 142477 грн. 00 коп.
Таким чином, зазначає позивач в обґрунтування позовних вимог, відповідачі зобов’язання з відшкодування різниці між затвердженим розміром тарифів та економічно обґрунтованими витратами на виробництво послуг з водопостачання та водовідведення належним чином не виконали, відповідно станом на 26.01.2010р. (дата звернення до суду) заборгованість становить 607921 грн. 00 коп.
25.02.2010р. представник відповідача 1 та відповідача 2 подав доповнення до заперечення на позовну заяву КП "Управління житлово-комунального господарства" № 89 від 24.02.2010р., у якому визнає різницю в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення в розмірі 113974 грн. 00 коп. за період з травня 2008р. по жовтень 2008р.
В процесі розгляду спору сторони дійшли згоди про добровільне його врегулювання і в судовому засіданні, яке відбулося 11.03.2010р., подали мирову угоду № б/н від б/д (зареєстровану у канцелярії суду 11.03.2010р. за вх. № 10450), укладену між КП “Управління житлово-комунального господарства” Гусятинської селищної ради в особі начальника М.А.Барана (з однієї сторони) та виконавчим комітетом Гусятинської селищної ради, Гусятинською селищною радою в особі голови Гусятинської селищної ради М.Д.Савчук (з другої сторони) про наступне:
1. ПРЕДМЕТ МИРОВОЇ УГОДИ
1.1. Сторони погодили, що заборгованість Відповідачів перед Позивачем на момент укладення цієї мирової угоди по позовним вимогам по справі № 4/7-105 становить 350 000, 00 (триста п’ятдесят ) тисяч гривень та 3500,00 грн. державного мита та 236, 00 гривень витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
1.2. Відповідачі виконують перед Позивачем зобов'язання відшкодувати завдані збитки в розмірі 350 000, 00 гривень шляхом перерахування на поточний рахунок Позивача розрахунковий рахунок № 26007104276000 МФО 351005 АКІБ "Укрсиббанк" м. Гусятин код 34854582 щомісячних платежів.
2. ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ УГОДИ
2.1 Відповідачі виконують перед Позивачем зобов'язання відшкодувати завдані збитки в розмірі 350 000, 00 гривень шляхом перерахування на поточний рахунок Позивача розрахунковий рахунок № 26007104276000 МФО 351005 АКІБ "Укрсиббанк" м. Гусятин код 34854582 щомісячних платежів:
- з 1 квітня 2010 року по 30 квітня 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 травня 2010 року по 31 травня 2010 року -14 583,33 гривень;
- з 1 червня 2010 року по 30 червня 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 липня 2010 року по 31 липня 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 серпня 2010 року по 31 серпня 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 вересня 2010 року по 30 вересня 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 жовтня 2010 року по 31 жовтня 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 листопада 2010 року по 30 листопада 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 грудня 2010 року по 31 грудня 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 січня 2011 року по 31 січня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 лютого 2011 року по 28 лютого 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 березня 2011 року по 31 березня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 квітня 2011 року по 30 квітня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 травня 2011 року по 31 травня 2011 року -14 583,33 гривень;
- з 1 червня 2011 року по 30 червня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 липня 2011 року по 31 липня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 серпня 2011 року по 31 серпня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 вересня 2011 року по 30 вересня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 жовтня 2011 року по 31 жовтня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 листопада 2011 року по 30 листопада 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 грудня 2011 року по 31 грудня 2011 року - 14 583,33 гривень
- з 1 січня 2012 по 31 січня 2012 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 лютого 2012 року по 28 лютого 2012 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 березня 2012 року по 31 березня 2012 року - 14 583,33 гривень.
2.2. Відповідачі виконують перед Позивачем зобов'язання відшкодувати 3500,00 гривень та 236 (двісті тридцять шість) 00 гривень витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу шляхом перерахування на поточний рахунок Позивача розрахунковий рахунок № 26007104276000 МФО 351005 АКІБ "Укрсиббанк" м. Гусятин код 34854582.
3. ІНШІ УМОВИ
Сторони дійшли згоди в тому, що обов'язки покладені на них цією угодою повинні виконуватись вчасно, добросовісно та належним чином.
Ця Мирова угода затверджується ухвалою господарського суду Тернопільської області та є підставою для закриття провадження по справі. Дана Мирова угода складена в 3-х екземплярах по одному для кожної зі Сторін, а також для господарського суду Тернопільської області.
Проаналізувавши подану сторонами мирову угоду, господарський суд затверджує її як таку, що подана у відповідності до ст. 78 ГПК України, стосується прав і обов’язків сторін щодо предмету спору у цій справі, відповідає фактичним обставинам і матеріалам справи та не порушує прав і охоронюваних законом інтересів сторін, роз’яснивши при цьому представникам наслідки її укладення та затвердження, перевіривши їхні повноваження на вчинення таких дій.
На підставі наведеного та керуючись ст. 43, п. 7 ст. 80, ст. 86 ГПК України, господарський суд
УХВАЛИВ:
1) Мирову угоду, укладену між КП “Управління житлово-комунального господарства” Гусятинської селищної ради в особі начальника М.А.Барана (з однієї сторони) та виконавчим комітетом Гусятинської селищної ради, Гусятинською селищною радою в особі голови Гусятинської селищної ради М.Д. Савчук (з другої сторони) про наступне:
1. ПРЕДМЕТ МИРОВОЇ УГОДИ
1.1. Сторони погодили, що заборгованість Відповідачів перед Позивачем на момент укладення цієї мирової угоди по позовним вимогам по справі № 4/7-105 становить 350 000, 00 (триста п’ятдесят ) тисяч гривень та 3500,00 грн. державного мита та 236, 00 гривень витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
1.2. Відповідачі виконують перед Позивачем зобов'язання відшкодувати завдані збитки в розмірі 350 000, 00 гривень шляхом перерахування на поточний рахунок Позивача розрахунковий рахунок № 26007104276000 МФО 351005 АКІБ "Укрсиббанк" м. Гусятин код 34854582 щомісячних платежів.
2. ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ УГОДИ
2.1 Відповідачі виконують перед Позивачем зобов'язання відшкодувати завдані збитки в розмірі 350 000, 00 гривень шляхом перерахування на поточний рахунок Позивача розрахунковий рахунок № 26007104276000 МФО 351005 АКІБ "Укрсиббанк" м. Гусятин код 34854582 щомісячних платежів:
- з 1 квітня 2010 року по 30 квітня 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 травня 2010 року по 31 травня 2010 року -14 583,33 гривень;
- з 1 червня 2010 року по 30 червня 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 липня 2010 року по 31 липня 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 серпня 2010 року по 31 серпня 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 вересня 2010 року по 30 вересня 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 жовтня 2010 року по 31 жовтня 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 листопада 2010 року по 30 листопада 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 грудня 2010 року по 31 грудня 2010 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 січня 2011 року по 31 січня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 лютого 2011 року по 28 лютого 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 березня 2011 року по 31 березня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 квітня 2011 року по 30 квітня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 травня 2011 року по 31 травня 2011 року -14 583,33 гривень;
- з 1 червня 2011 року по 30 червня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 липня 2011 року по 31 липня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 серпня 2011 року по 31 серпня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 вересня 2011 року по 30 вересня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 жовтня 2011 року по 31 жовтня 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 листопада 2011 року по 30 листопада 2011 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 грудня 2011 року по 31 грудня 2011 року - 14 583,33 гривень
- з 1 січня 2012 по 31 січня 2012 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 лютого 2012 року по 28 лютого 2012 року - 14 583,33 гривень;
- з 1 березня 2012 року по 31 березня 2012 року - 14 583,33 гривень.
2.2. Відповідачі виконують перед Позивачем зобов'язання відшкодувати 3500,00 гривень та 236 (двісті тридцять шість) 00 гривень витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу шляхом перерахування на поточний рахунок Позивача розрахунковий рахунок № 26007104276000 МФО 351005 АКІБ "Укрсиббанк" м. Гусятин код 34854582.
3. ІНШІ УМОВИ
Сторони дійшли згоди в тому, що обов'язки покладені на них цією угодою повинні виконуватись вчасно, добросовісно та належним чином.
Ця Мирова угода затверджується ухвалою господарського суду Тернопільської області та є підставою для закриття провадження по справі. Дана Мирова угода складена в 3-х екземплярах по одному для кожної зі Сторін, а також для господарського суду Тернопільської області.
Затвердити.
2) Провадження у справі припинити.
Суддя