Рішення № 85421032, 10.10.2019, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
10.10.2019
Номер справи
160/7619/19
Номер документу
85421032
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 жовтня 2019 року Справа № 160/7619/19 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Боженко Н.В. розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи, за наявними у справі матеріалами (письмове провадження) в м.Дніпрі адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання дій неправомірними та зобов`язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

08 серпня 2019 року ОСОБА_1 (далі - позивач) звернулась до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (далі - відповідач), в якому просить суд:

- визнати відмову Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області в проведенні перерахунку пенсії з урахуванням коефіцієнту заробітної плати 3, 22526 в листі від 12 липня 2019 року № 4238/Б-08, незаконною;

- зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області провести перерахунок пенсії ОСОБА_1 з урахуванням коефіцієнту заробітної плати 3, 22526 з березня 2019 року;

- стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області на користь ОСОБА_1 різницю в нарахуванні з березня 2019 року в розмірі 10 069, 60 грн. (2 013, 92 грн. не донарахування пенсії х 5 місяців);

- стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області на користь ОСОБА_1 понесені витрати по справі за сплату судового збору у розмірі 768, 40 грн.

Свої позовні вимоги обґрунтовує тим, що 28 травня 2019 року звернулась до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області із заявою, в якій просила провести перерахунок пенсії із застосуванням коефіцієнту заробітної плати 3, 22526. Листом від 12.06.2019 року за № 4238/Б-08, було відмовлено в проведені перерахунку пенсії з застосуванням коефіцієнту заробітної плати 3, 22526. Таким чином, позивач вважає відмову Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області проведенні перерахунку пенсії із застосуванням коефіцієнта заробітної плати 3, 22526, безпідставною та незаконною, оскільки пенсійний фонд при перерахунках зменшує коефіцієнт заробітної плати. Перерахунок пенсії по стажу і доходу, отриманого позивачем після призначення (перерахунку) пенсії призвело до значного зменшення коефіцієнту заробітної плати, що в свою чергу до нарахування значно меншого розміру пенсії.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 12 серпня 2019 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження в адміністративній справі № 160/7619/19. Розгляд справи призначено за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін, за наявними у справі матеріалами (письмове провадження).

Цією ж ухвалою відповідачу було надано строк для подання письмового відзиву на позовну заяву - протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

11 вересня 2019 року представником відповідача (за довіреністю від 26.03.2019 р. № 6375/08-01/26) надано до суду відзив, в якому зазначив, що не погоджується з вимогами, викладеними в позовній заяві та вважає їх необґрунтованими з наступних підстав. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , з 24.04.1996 року перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області як отримувач пенсії за віком відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення». Після призначення пенсії позивач продовжувала працювати. За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії проводиться зі заробітної плати за період страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-ІV, із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), яка враховувалась під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії. 20.07.2004 року позивачка звернулась до органу Пенсійного фонду України із заявою про перерахунок пенсії, додавши довідки про заробітну плату. На підставі зазначених документів, наданих нею особисто, органом Пенсійного фонду України зроблено перерахунок пенсії за віком позивача з урахуванням заробітної плати 921, 86 грн. (306, 45 грн. х 3, 00820, де 306, 45 - показник середньої заробітної плати за 2002 рік, як передбачено ст. 43 Закону України від 09.07.2003 № 1058-ІV, коефіцієнт заробітної плати позивача - 3, 00820). Подальші перерахунки пенсії за віком позивачці проводились на підставі поданих нею особисто заяв про перерахунок пенсії за віком з урахуванням набутого стажу та із застосуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за відповідний рік. На підставі застосування середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України за відповідний рік, коефіцієнт заробітної плати ОСОБА_1 зменшувався, проте пенсія за віком позивача після наступного перерахунку збільшувалась. Правом наданим позивачу як отримувачу пенсії за віком відповідно до ч. 4 ст. 42 Закону України від 09.07.2003 № 1058-ІV, позивачка користувалась кожні 24 місяці, при цьому кожного разу пенсія за віком збільшувалась. Враховуючи той факт, що попередній перерахунок пенсії позивачки здійснювався із застосування середньої заробітної плати працівників зайнятих у галузях економіки України за відповідний рік, пенсію за віком позивача було збільшено 01.03.2019 року.

01 жовтня 2019 року до суду надано відповідь на відзив, де підтримано правову позицію викладену в позовній заяві та зазначено, зокрема, що заперечуючи проти позову відповідач посилається на норми Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", в редакції чинній на день надання відзиву на позов, не враховуючи при цьому, що перерахунок пенсії після відпрацювання позивачем 24 місяці було здійснено відповідачем на час чинності Закону в редакції від 08.02.2006 року. Розрахунку, що проведений перерахунок для позивача є найбільш вигідний відповідач не надав. В своїх заявах про проведення перерахунку пенсії позивач просила здійснити перерахунок з урахуванням стажу роботи та не просила, щоб перерахунок проводили і з урахуванням заробітної плати за відпрацьовані роки після виходу на пенсію.

Згідно положень ст. 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглянув справу у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) за наявними у ній матеріалами.

Дослідивши матеріали, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтуються вимоги позову, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступні обставини справи та надав їм правову оцінку.

З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , з 24.04.1996 року перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та отримує пенсію за віком відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення».

28 травня 2019 року ОСОБА_1 звернулась із письмовою заявою до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, в якій просила провести перерахунок призначеної пенсії за віком з урахуванням коефіцієнта заробітної плати 3, 22526, який визначений позивачем самостійно та доплатити недоплачену пенсію у розмірі 2 003 грн. 22 коп. з березня 2019 року по теперішній час.

Листом від 12.06.2019 року № 4238/Б-08 Лівобережного відділу обслуговування громадян у м. Кам`янське (сервісний центр) управління Пенсійного фонду України в ОСОБА_1 перевірялась Пенсійним фондом України, про що свідчить лист Пенсійного фонду України від 21.01.2016 № 2102/02-21. За результатами перевірки було проведено перерахунок пенсії з 01.01.2004 року, враховуючи заробітну плату з 01.12.1991 по 30.11.1996 роки та нараховано доплату в сумі 826 грн. 88 коп.

Разом із тим було повідомлено, що розмір пенсії обчислено, виходячи із страхового стажу, зарахованого по 28.02.2010, що складає 50 років 2 місяці 6 днів. Індивідуальний коефіцієнт стажу, відповідно до вимог ст. 25 Закону України від 09.07.2003 № 1058-ІV, з урахуванням кратності 1% складає 0, 50167 (50 років х 12 місяців + 2 місяці) = 602 місяці :12 : 100 х 1). Індивідуальний коефіцієнт заробітку після оптимізації - 2, 33115. Заробіток для обчислення пенсії з урахуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях національної економіки за 2014, 2015, 2016 роки складає 10 267 грн. 20 коп. (4 404 грн. 35 коп. х 2, 33115). Так, загальний розмір пенсійної виплати з 01.03.2019 року становить 5 666 грн. 28 коп.

Вважаючи таку відмову відповідача протиправною, позивач звернувся до суду із позовною заявою за захистом прав та інтересів.

Предметом розгляду даної справи є правомірність відмови відповідача в проведенні перерахунку з урахуванням коефіцієнту заробітної плати 3,22526, викладену в листі від 12 липня 2019 року за № 4238/Б-08, за заявою позивача від 28 травня 2019 року про перерахунок пенсії за віком з урахуванням коефіцієнта заробітної плати 3,22526 по підрахункам позивача.

Надаючи правову оцінку відносинам, що виникли між сторонами, суд виходить з наступного.

Відповідно до ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з ч. 2 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Статтею 22 Конституції України визначено, що права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Відповідно до ст. 46 Конституції України, громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Це право гарантується загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними. Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.

З 1 січня 2004 року набрав чинності Закон України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" (Закон №1058-ІV), який, згідно з преамбулою, розроблений відповідно до Конституції України та Основ законодавства України про загальнообов`язкове державне соціальне страхування, визначає принципи, засади і механізми функціонування системи загальнообов`язкового державного пенсійного страхування, призначення, перерахунку і виплати пенсій, надання соціальних послуг з коштів Пенсійного фонду, що формуються за рахунок страхових внесків роботодавців, бюджетних та інших джерел, передбачених цим Законом, а також регулює порядок формування Накопичувального пенсійного фонду та фінансування за рахунок його коштів видатків на оплату договорів страхування довічних пенсій або одноразових виплат застрахованим особам, членам їхніх сімей та іншим особам, передбаченим цим Законом. Зміна умов і норм загальнообов`язкового державного пенсійного страхування здійснюється виключно шляхом внесення змін до цього Закону.

Отже, з 1 січня 2004 року Закон №1058-ІV є основним законом, який визначає принципи, засади і механізми функціонування системи загальнообов`язкового державного пенсійного страхування, призначення, перерахунку і виплати пенсій, надання соціальних послуг з коштів Пенсійного фонду.

Позивач, перебуваючи на обліку в управлінні та отримуючи пенсію за віком, продовжувала працювати.

Згідно з ч. 4 ст. 42 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії проводиться з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої обчислена пенсія.

За бажанням пенсіонера перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

У разі якщо застрахована особа після призначення (перерахунку) пенсії має менш як 24 місяці страхового стажу, перерахунок пенсії проводиться не раніше ніж через два роки після призначення (попереднього перерахунку) з урахуванням страхового стажу після її призначення (попереднього перерахунку) та заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію.

Якщо пенсіонер, який продовжував працювати, набув стажу, достатнього для обчислення пенсії відповідно до частини першої статті 28 цього Закону, за його заявою проводиться відповідний перерахунок пенсії незалежно від того, скільки часу минуло після призначення (попереднього перерахунку) пенсії, з урахуванням заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію.

Обчислення страхового стажу, який дає право на перерахунок пенсії відповідно до цієї статті, здійснюється не раніше дня, що настає за днем, по який обчислено страховий стаж під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

Відповідно до ст. 25 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", коефіцієнт страхового стажу, що застосовується для обчислення розміру пенсії, визначається із заокругленням до п`яти знаків після коми за формулою: Кс - коефіцієнт страхового стажу; См - сума місяців страхового стажу; Вс - визначена відповідно до цього Закону величина оцінки одного року страхового стажу (у відсотках). За період участі в системі загальнообов`язкового державного пенсійного страхування величина оцінки одного року страхового стажу дорівнює 1%. Коефіцієнт страхового стажу з урахуванням періодів до набрання чинності цим Законом не може перевищувати 0,75, а з урахуванням страхового стажу, передбаченого абзацом десятим ч. 3 ст.24 цього Закону, - 0,85.

Згідно з ч. 2 ст. 40 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" коефіцієнт заробітної плати (доходу) застрахованої особи за кожний місяць страхового стажу, який враховується при обчисленні пенсії, визначається за формулою:

Кз = Зв : Зс, де:

Кз - коефіцієнт заробітної плати (доходу) застрахованої особи;

Зв - сума заробітної плати (доходу) застрахованої особи, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії за місяць, за який розраховується коефіцієнт заробітної плати (доходу);

Зс - середня заробітна плата (дохід) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за місяць, за який розраховується коефіцієнт заробітної плати (доходу), а в разі одноразової сплати єдиного внеску відповідно до частини п`ятої статті 10 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування" - за місяць, в якому укладено договір про добровільну участь.

Згідно вимог ч.1 ст. 40 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.

У разі якщо страховий стаж становить менший період, ніж передбачено абзацом першим цієї частини, враховується заробітна плата (дохід) за фактичний страховий стаж.

За вибором особи, яка звернулася за призначенням пенсії, з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії, виключаються періоди до 60 календарних місяців страхового стажу, з урахуванням будь-яких періодів незалежно від перерв, що включаються до страхового стажу згідно з абзацом третім частини першої статті 24 цього Закону, та будь-якого періоду страхового стажу підряд за умови, що зазначені періоди в сумі складають не більш як 10 відсотків тривалості страхового стажу, врахованого в одинарному розмірі. Додатково за бажанням особи можуть бути виключені періоди строкової військової служби, навчання, догляду за особою з інвалідністю I групи або дитиною з інвалідністю віком до 16 років, за пенсіонером, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, за період з 1 липня 2000 року до 1 січня 2005 року, а також періоди, коли особа підлягала загальнообов`язковому державному пенсійному страхуванню відповідно до пунктів 7, 8, 9 і 14 статті 11 цього Закону. У всіх випадках, крім випадку, передбаченого абзацом другим цієї частини, період, за який враховується заробітна плата, не може бути меншим, ніж 60 календарних місяців.

Для визначення розміру пенсії за віком відповідно до частини другої статті 27 цього Закону заробітна плата для обчислення частини пенсії за період страхового стажу до набрання чинності цим Законом визначається на умовах і в порядку, передбачених законодавством, що діяло раніше, а для обчислення частини пенсії за період страхового стажу після набрання чинності цим Законом - на умовах, передбачених абзацом першим цієї частини.

Заробітна плата (дохід) за період страхового стажу до 1 липня 2000 року враховується для обчислення пенсії на підставі документів про нараховану заробітну плату (дохід), виданих у порядку, встановленому законодавством, за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами, а за період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року - за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку.

Згідно ст. 43 Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування" перерахунок пенсій за віком, по інвалідності, в разі втрати годувальника, за вислугу років, призначених до набрання чинності цим Законом, здійснюється за нормами цього Закону на підставі документів про вік, страховий стаж, заробітну плату (дохід) та інших документів, що знаходяться на час перерахунку в пенсійній справі та відповідають вимогам законодавства, що діяло раніше, а також додаткових документів, одержаних органами Пенсійного фонду.

Для перерахунку пенсій, призначених до набрання чинності цим Законом, враховується заробітна плата (дохід), з якої було раніше обчислено пенсію, за документами, наявними в пенсійній справі, або за вибором пенсіонера - заробітна плата (дохід) за період, передбачений абзацом першим частини першої статті 40 цього Закону. При цьому заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії визначається відповідно до частини другої статті 40 цього Закону із застосуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за 2002 рік.

В матеріалах справи міститься копія заяви позивача про перерахування пенсії з урахуванням стажу та заробітної плати від 14.02.2000 року та заяви від 14.02.2008 року про перерахунок пенсії по стажу.

Як убачається з матеріалів справи позивачу було проведено перерахунок пенсії з 01.01.2004 року, з 01.02.2006 року, з 01.01.2008 року, з 01.04.2008 р., з 01.07.2008 року, 01.10.2008 року, з 01.11.2009 року, з 01.01.2010 року враховуючи стаж та заробітну плату, з якої попередньо перераховано пенсію та нараховано доплату.

Протягом 2010-2013 роки розмір пенсії перераховувався автоматизованим способом згідно програм Уряду.

За даними пенсійної справи, розмір пенсії заявника обчислено, виходячи із загального стажу зарахованого по 28.02.2010 р., що складає 50 років 2 місяці 6 днів.

Пенсію обчислено із заробітної плати за період роботи з 01.12.1991 по 30.11.1996 роки та з 01.07.2000 по 28.02.2010 року.

Індивідуальний коефіцієнт заробітку після оптимізації становить 2, 33115.

Коефіцієнт страхового стажу з урахуванням величини оцінки одного року страхового стажу 1% складає: 602 міс/1200=0, 50167.

Заробітна плата для обчислення пенсії з рахуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях національної економіки за 2014, 2015, 2016 роки складає 10 267, 20 грн. (4404,35 * 2,33115).

Загальний розмір пенсійної виплати позивача з 01.03.2019 року складає 5 666 грн. 28 коп., з яких 5 150 грн. 75 коп. - основний розмір пенсії за віком (10 267 грн. 20 коп. х 0,50167), 449 грн. 10 коп. - доплата за понаднормативний стаж роботи (30 років х 1497 грн. 00 коп.), 66 грн. 43 коп. - підвищення дітям війни (п. 6 Постанови № 112).

З урахуванням зазначеного та чинних норм законодавства станом на момент подачі заяви про перерахунок пенсії від 28 травня 2019 року із використанням коефіцієнта заробітної плати 3, 22526, враховуючи, що відповідачем за бажанням пенсіонера був раніше здійснений перерахунок пенсії із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені в частині першій статті 40 Закону № 1058, із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час попереднього перерахунку пенсії, то вимоги позивача про здійснення перерахунку пенсії з березня 2019 року із використанням коефіцієнта заробітної плати 3, 22526, який не був визначений відповідачем під час призначення пенсії є необґрунтованим.

Відповідно до частини 1 статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України, розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Згідно з частиною 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Відповідно до частини 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Суд, відповідно до статті 90 Кодексу адміністративного судочинства України, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.

З урахуванням викладеного вище, суд доходить до висновку, що позовна заява є необґрунтованою та не підлягає задоволенню.

Відповідно до статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України, у зв`язку з відмовою позивачу в задоволенні позову понесені ним судові витрати, пов`язані зі зверненням до суду, не відшкодовуються.

Керуючись ст. ст. 139, 241-246, 250, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

В задоволенні позовної заяви ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНКОПП НОМЕР_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 26, код ЄДРПОУ 21910427) про визнання дій неправомірними та зобов`язання вчинити певні дії - відмовити повністю.

Розподіл судових витрат не здійснюється.

Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Н.В. Боженко