
Справа № 560/3590/18
РІШЕННЯ
іменем України
01 листопада 2019 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Майстера П.М.
за участю:секретаря судового засідання Голуб О.Р. представника позивача: Стьопіна О.Ю., представника відповідача: Місяця К.В., розглянувши адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE" до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України , Офісу великих платників податків Державної податкової служби про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся в суд з позовом до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України, Офісу великих платників податків Державної податкової служби, в якому просить визнати протиправним та скасувати податкові повідомлення - рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби від 29.08.2018 року № 0009481409 та №0009491409.
В обґрунтування позовних вимог в позовній заяві та у відповіді на відзив позивач зазначив, що оскаржувані податкові повідомлення-рішення є протиправними та підлягають скасуванню, оскільки прийняті відповідачем - Офісом великих платників податків Державної фіскальної служби України на підставі висновків, зроблених за результатами перевірки позивача, які не відповідають фактичним обставинам.
Суд, ухвалою від 05.11.2018 року відкрив провадження та призначив справу до розгляду за правилами загального позовного провадження.
Ухвалою суду від 03.12.2018 року задоволено клопотання представника відповідача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Ухвалою від 14.12.2018 року суд задоволив клопотання представника позивача та зупинив провадження по справі №560/3590/18 до набрання законної сили судовим рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду №2240/2540/18 від 13.11.2018 року.
Суд, ухвалою від 20.09.2019 року, поновив провадження у справі №560/3590/18.
30.09.2019 року ухвалою суду відмовлено у задоволенні заяви представника Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Ухвалою від 02.10.2019 року закрито підготовче провадження у справі №560/3590/18, призначено справу до судового розгляду, та залучено до участі у цій справі в якості співвідповідача Офіс великих платників податків Державної податкової служби.
Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав в повному обсязі та просив їх задовольнити з підстав, викладених у позовній заяві.
Представник відповідачів у судовому засіданні позовні вимоги не визнав, надавши суду відзив на позовну заяву, в якому вказав, що Офісом великих платників податків Державної фіскальної служби України проведена документальна невиїзна перевірка TOB "INTER CARS UKRAINE" з питань правильності класифікації згідно із УКТ ЗЕД товарів, щодо яких проведено митне оформлення. В ході перевірки було встановлено, що ТОВ "INTER CARS UKRAINE" здійснило оформлення товарів "Запасні деталі до автомобілів: компресори відцентрові: компресори системи кондиціонування повітря автомобіля: компресор..." за кодом згідно УКТ ЗЕД - 8414 80 22 98 (ставка мита: пільгова - 1%, повна - 1%) та 8414 80 80 00 (ставка мита: пільгова - 2%, повна - 2%). Зазначив, що в товарній підпозицїї 8414 30 згідно УКТ ЗЕД класифікуються: - компресори, які використовуються у холодильному обладнанні, а в товарній підпозиції 8414 80 - інші компресори. Відтак, компресори кондиціонера повинні класифікуватися у товарній підпозиції 8414 30. З урахуванням правила 1 та 6 Основних правил інтерпретації УКТЗЕД, Примітки 2(a) до Розділу XVI УКТЗЕД, Пояснень до товарної позиції 8414 УКТЗЕД, класифікація товару "Запасні деталі до автомобілів: компресори відцентрові: компресори системи кондиціонування повітря автомобіля: компресор..." здійснюється у товарній підкатегорії 8414 30 89 90 ------ інші. Вказав, що контролюючим органом прийнято рішення, що товари "Запасні деталі до автомобілів: компресори відцентрові: компресори системи кондиціонування повітря автомобіля: компресор...", заявлені ТОВ "INTER CARS UKRAINE" до митного оформлення за митними деклараціями повинні класифікуватися за кодом товару згідно із УКТЗЕД - 8414 30 89 90 (ставка ввізного мита - 5%). Вважають, що оскаржувані податкові повідомлення-рішення прийняті відповідачем - Офісом великих платників податків Державної фіскальної служби України обґрунтовано, на підставі та в межах повноважень контролюючого органу, із врахуванням всіх обставин, що мали значення для їх прийняття. Просив у задоволенні позову відмовити в повному обсязі.
Суд, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши належним чином зібрані докази по справі, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини справи на яких ґрунтуються вимоги, об`єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду і вирішення спору по суті, дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають до задоволення з наступних підстав.
Встановлено, що 03.07.2018 року у ТОВ "INTER CARS UKRAINE" була створена комісія для проведення постаудиту характеристик товарів, що були імпортовані товариством протягом 2015-2018 років і щодо яких могли виникнути сумніви щодо правильності визначення їх кодів згідно з Українською класифікацією товарів, зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД). Один такий код для товару "компресор автомобільного кондиціонера" був виявлений, через що підприємство 03.07.2018 подало заяву №570 до Хмельницької митниці ДФС про зміни в митних деклараціях коду УКТ ЗЕД 8414808000 на код 8414308990 .
Також, підприємство зазначило, що не заперечує за рахунок попередньої оплати перерахувати до держбюджету кошти у сумі 40 980,20 грн з такого розрахунку:
мито - 33 154,49 грн;
штраф 3% до різниці сум мита - 994,64 грн;
недораховане ПДВ - 6632,09 грн;
штраф 3% до різниці сум ПДВ - 198,98 грн.
Листом від 10.07.2018 № 603 "Про зміну кодів УКТЗЕД деяких імпортованих товарів" ТОВ "INTER CARS UKRAINE" відкликало свій попередній лист від 03.07.2018 № 570 "Про зміну кодів УКТЗЕД деяких імпортованих товарів" та просив внести зміни до митних декларацій вказаних в додатках до цього звернення.
Крім того, у листі підприємство вказало, що не заперечує за рахунок попередньої оплати перерахувати до держбюджету кошти у сумі 45 274,28 грн з такого розрахунку:
недораховане мито - 33 160,46 грн;
штраф 3% на різницю сум мита - 994,82 грн;
пеня на суму несплаченого мита та штрафних санкцій - 3592,49 грн;
недораховане ПДВ - 6632,09 грн;
штраф 3% на різницю сум ПДВ - 198,98 грн;
пеня на суму недорахованого ПДВ та штрафних санкцій - 695,44 грн.
Листом від 23.07.2018 №4599/10/22-70-00.1.2-19-01 Хмельницька митниця ДФС на лист ТОВ "INTER CARS UKRAINE" від 10.07.2018 № 603 "Про зміну кодів УКТЗЕД деяких імпортованих товарів", повідомила позивача, що станом на 10.07.2018 року у Хмельницькій митниці ДФС наявна інформація від Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (лист від 10.07.2018 №24533/7/28-10-14-09-12) про проведення з 23.07.2018 (тривалістю 5 робочих днів) документальної невиїзної перевірки ТОВ "INTER CARS UKRAINE" з питань правильності класифікації згідно з УКТ ЗЕД товарів за товарними підкатегоріями 8414802298 та 8414808000.
Так, згідно із пунктом один частини другої статті 351 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI зі змінами, наказом Офісу великих платників податків ДФС від 10.07.2018 № 1267 "Про проведення документальної невиїзної перевірки ТОВ "INTER CARS UKRAINE"" робочою групою посадових осіб Офісу великих платників проведена документальна невиїзна перевірка товариства з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE" (код ЄДРПОУ 30865632) з питань правильності класифікації згідно з УКТ ЗЕД товарів за товарними підкатегоріями 8414 80 22 98 та 8414 80 80 00, щодо яких проведено митне оформлення за митними деклараціями в період з 16.10.2015 по 21.06.2018.
За результатами перевірки відповідачем - Офісом великих платників податків Державної фіскальної служби України складено акт від 09.08.2018 року №н46/18/28-10-14-09/0030865632.
Проведеною перевіркою встановлено порушення:
- Закону України від 19.09.2013 № 584-VIІ "Про митний тариф України", підпункту г) пункту 5 частини 8 статті 257 Митного кодексу України, щодо невірної класифікації товарів (замість товарної підкатегорії 8414 30 89 90 - ставка ввізного мита - 5% (для країн Європейського Союзу - ставка ввізного мита - 0%), застосовано - 8414 80 22 98 та 8414 80 80 00 (ставка мита: пільгова - 1%, повна - 1% та пільгова - 2%, повна - 2% відповідно, для країн Європейського Союзу - ставка ввізного мита - 0%), що призвело до заниження податкового зобов`язання з ввізного мита на суму 33559,99 грн;
- пункту 187.8 статті 187 та пункту 190.1 статті 190 Податкового кодексу України щодо заниження бази оподаткування податку на додану вартість на суму мита, у зв`язку з чим було занижено податкове зобов`язання з ПДВ на суму 6712,03 грн.
В результаті вищевказаних порушень та відповідно до пункту 187.8 статті 187, пункту 190.1 статті 190 Податкового кодексу України, статті 278, пункту 1 частини 1 статті 279 Митного кодексу України ТОВ "INTER CARS UKRAINE" було занижено податкові зобов`язання на суму - 40272,02 грн, з них: по ввізному миту - на суму 33559,99 грн, по ПДВ - на суму 6712,03 грн.
Позивач не погодившись із висновками викладеними в акті перевірки від 09.08.2018 року №н46/18/28-10-14-09/0030865632 подав до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України заперечення на акт.
Відповідач листом від 23.08.2018 року №35356/10/28-10-14-09-13 повідомив позивача, що за результатами розгляду заперечення Розділ 4 "Висновок" акта від 09.08.2018 № н46/18/28-10-14-09/0030865632 "Про результати документальної невиїзної перевірки товариства з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE" (код ЄДРПОУ 30865632) з питань правильності класифікації згідно з УКТ ЗЕД товарів за товарними підкатегоріями 8414 80 22 98 та 8414 80 80 00, щодо яких проведено митне оформлення за митними деклараціями в період з 16.10.2015 по 21.06.2018" залишено без змін, а заперечення - без задоволення.
На підставі акта від 09.08.2018 року №н46/18/28-10-14-09/0030865632 року Офісом великих платників податків Державної фіскальної служби України винесено податкові повідомлення - рішення:
- від 29.08.2018 №0009481409 про порушення товариством Закону України від 19.09.2013 № 584-VII «Про митний тариф України», підпункту г) пункту 5 частини 8 статті 257 Митного кодексу України, у зв`язку з чим збільшено суму грошового зобов`язання за платежем мито на товари, що ввозяться на територію України суб`єктами господарювання, код платежу 15010100, на 33559, 99 грн та застосовано штрафні (фінансові) санкції на підставі п. 123.1 ст. 123 Податкового кодексу України у розмірі 16780, 10 грн. Загальна сума податкового повідомлення-рішення - 50340 грн 09 коп.;
- від 29.08.2018 №0009491409 про порушення товариством пункту 190.1 статті 190 ПК України, у зв`язку з чим збільшено суму грошового зобов`язання за платежем податок на додану вартість з товарів, ввезених на територію України суб`єктами господарювання, код платежу 14070100, на 6712 грн 03 коп. та застосовано штрафні (фінансові) санкції в розмірі 3356,05 грн. Загальна сума податкового повідомлення-рішення - 10068 грн 08 коп.
Позивач не погодившись із винесеними податковими повідомленнями - рішеннями оскаржив в адміністративному порядку до ДФС України. Рішенням ДФС України від 26.10.2018 №34943/6/99-99-11-03-03-25 ППР Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України від 29.08.2018 року № 0009481409 та №0009491409 залишено без змін, а скаргу ТОВ "INTER CARS UKRAINE" - без задоволення.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд враховує наведене нижче.
Відповідно до ст. 1 Митного кодексу України (далі - МК України) законодавство України з питань державної митної справи складається з Конституції України, цього Кодексу, інших законів України, що регулюють питання, зазначені у статті 7 цього Кодексу, з міжнародних договорів України, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України, а також з нормативно-правових актів, виданих на основі та на виконання цього Кодексу та інших законодавчих актів.
Відносини, пов`язані із справлянням митних платежів, регулюються цим Кодексом, Податковим кодексом України та іншими законами України з питань оподаткування.
Якщо міжнародним договором України, згода на обов`язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені цим Кодексом та іншими законами України, застосовуються правила міжнародного договору України.
Частиною 1 ст. 257 МК України встановлено, що декларування здійснюється шляхом заявлення за встановленою формою (письмовою, усною, шляхом вчинення дій) точних відомостей про товари, мету їх переміщення через митний кордон України, а також відомостей, необхідних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення. При застосуванні письмової форми декларування можуть використовуватися як електронні документи, так і документи на паперовому носії або їх електронні (скановані) копії, засвідчені електронним цифровим підписом декларанта або уповноваженої ним особи.
Відповідно до ч. 8 ст. 257 МК України митне оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення здійснюється митними органами на підставі митної декларації, до якої декларантом залежно від митних формальностей, установлених цим Кодексом для митних режимів, та заявленої мети переміщення вносяться відомості, у тому числі у вигляді кодів, зазначені у цій статті. Серед таких відомостей є код товару згідно з УКТ ЗЕД, ставки митних платежів та суми митних платежів.
Відповідно до статті 269 Митного кодексу України, за письмовим зверненням декларанта або уповноваженої ним особи та з дозволу органу доходів і зборів відомості, зазначені в митній декларації, можуть бути змінені або митна декларація може бути відкликана.
У разі відмови у наданні такого дозволу орган доходів і зборів зобов`язаний невідкладно, письмово або в електронному вигляді, повідомити декларанта про причини і підстави такої відмови.
Частиною 6 статті 269 Митного кодексу України встановлено, що внесення до митної декларації змін, які впливають на застосування до товарів заходів тарифного та/або нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, здійснюється за умови дотримання таких заходів.
Порядок внесення змін до митних декларацій врегульований "Положенням про митні декларації", затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 року №450 (далі Положення №450).
Відповідно до пункту 33 Положення №450 за письмовим зверненням декларанта або уповноваженої ним особи та з дозволу митного органу відомості, зазначені в поданій митному органу митній декларації, можуть бути змінені, зокрема шляхом доповнення, або митна декларація може бути відкликана.
У заяві за формою згідно з додатком 3, підписаній декларантом або уповноваженою ним особою, зазначаються причини зміни або відкликання митної декларації.
Пунктом 35 Положення №450 встановлено, що у разі виявлення за результатами документальної перевірки порушень законодавства України з питань державної митної справи за конкретною митною декларацією внесення змін до такої митної декларації, зокрема шляхом доповнення, дозволяється виключно після погашення декларантом суми узгодженого грошового зобов`язання, визначеного за результатами документальної перевірки.
Як зазначив в судовому засіданні представник позивача, та підтверджено матеріалами справи, що станом на дату подання звернення позивача від 10.07.2018 року документальна перевірка проведена не була, а лише була призначена на підставі наказу Офісу великих платників податків від 10.07.2018 №1267 з 23.07.2018.
Відповідно до абзацу 2 пункту 46.1 статті 46 Податкового кодексу України митні декларації прирівнюються до податкових декларацій для цілей нарахування та/або сплати податкових зобов`язань.
Згідно абзацу першого пункту 50.2 статті 50 Податкового кодексу України платник податків під час проведення документальних планових та позапланових перевірок не має права подавати уточнюючі розрахунки до поданих ним раніше податкових декларацій за будь-який звітний (податковий) період з відповідного податку і збору, який перевіряється контролюючим органом.
Наказом від 10.07.2018 року №1267 Офісу великих платників податків ДФС призначено документальну невиїзну перевірку ТОВ "INTER CARS UKRAINE", тривалістю 5 робочих днів з 23.07.2018 року по 27.07.2018 року.
Суд звертає увагу на те, що заборона на подання уточнюючих розрахунків встановлена на подання останніх саме під час проведення перевірки, як це і передбачено п. 50.2 ст. 50 Податкового кодексу України.
Під час судового розгляду справи встановлено, що ТОВ "INTER CARS UKRAINE" звернулось до відповідача - Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України про доповнення митної декларації 10.07.2018 року, в той час, як перевірку було наказано розпочати лише з 23.07.2018 року, тобто звернення позивача передувало початку та безпосередньо проведенню перевірки.
Водночас, висновок відповідача, що ґрунтується на посиланні п.2.3.4 Методичних рекомендацій № 856, стосовно неможливості розгляду заяви позивача, оскільки станом на 10.07.2018 є наказ про проведення перевірки є не обгрунтованим.
Зазначений вище наказ ДФС врегульовує взаємодію між структурними підрозділами ДФС, а відносини із позивачем, стосовно розгляду його заяви чітко врегульовуються ПК, зокрема п. 50.2 ст. 50 Податкового кодексу України.
Таким чином, суд встановив, що станом на момент звернення позивача (10.07.2018) перевірка ще не розпочиналась, а тому ТОВ "INTER CARS UKRAINE" мало право на внесення змін до митних декларацій до 23.07.2018 (дня початку перевірки).
З урахуванням зазначених обставин, суд дійшов висновку, що відповідач - Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби України не мав законних підстав для відмови заявнику у доповненні митних декларацій з тих підстав, що відносно товариства позивача було призначено проведення документальної перевірки, яка в свою чергу на момент звернення позивача ще не розпочалась та не проводилась.
Крім того, рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду від 13 листопада 2018 року у справі № 2240/2540/18, адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE" задоволено частково. Визнано протиправною та скасувано відмову Хмельницької митниці ДФС викладену в листі від 23.07.2018 №4599/10/22-70-00.1.2-19-01 щодо розгляду письмового звернення Товариства з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE" від 10.07.2018 №603. Зобов`язано Хмельницьку митницю ДФС повторно розглянути по суті письмове звернення Товариства з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE" від 10.07.2018 №603 щодо внесення змін до митних декларацій згідно з додатком до звернення.
Вказане рішення набрало законної сили 21.12.2018 року.
Згідно ч.4 ст.78 КАС України, обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.
В ході судового розгляду справи встановлено, що підставою для перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE" слугували висновки відповідача щодо невірної класифікації товарів замість товарної підкатегорії 8414 30 89 90, застосовано - 8414 80 22 98 та 8414 80 80 00.
Однак, суд не погоджується з такою позицією контролюючого органу, оскільки ТОВ "INTER CARS UKRAINE" звернулось до відповідача - Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України про доповнення митної декларації 10.07.2018 року ("Про зміну кодів УКТЗЕД деяких імпортованих товарів" з 8414808000 на код 8414308990 ), в той час, як перевірку було наказано розпочати лише з 23.07.2018 року, тобто звернення позивача передувало початку та безпосередньо проведенню перевірки.
За таких обставин, суд приходить до висновку, що невиїзна документальна перевірка була проведена посадовими особами відповідача - Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України безпідставно, а оскаржувані податкові повідомлення-рішення від 29.08.2018 року № 0009481409 та №0009491409 є протиправними та такими, що підлягають скасуванню.
У відповідності зі статтею 124 Конституції України, юрисдикція судів поширюється на будь-який юридичний спір, водночас частиною 2 статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Згідно ч.1 ст.77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Частиною 2 ст.77 КАС України визначено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Таким чином, особливістю адміністративного судочинства є те, що тягар доказування в спорі покладається на відповідача, який повинен надати суду всі матеріали, які свідчать про правомірність його рішень.
У свою чергу, у відповідності до пункту 110 рішення Європейського суду з прав людини від 23 липня 2002 року у справі «Компанія «Вестберґа таксі Актіеболаґ» та Вуліч проти Швеції» суд визначив, що «... адміністративні суди, які розглядають скарги заявників стосовно рішень податкового управління, мають повну юрисдикцію у цих справах та повноваження скасувати оскаржені рішення. Справи мають бути розглянуті на підставі поданих доказів, а довести наявність підстав, передбачених відповідними законами, для призначення податкових штрафів має саме податкове управління».
Суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні (ч.1 ст.90 КАС України).
Перевіривши юридичну та фактичну обґрунтованість доводів позивача, оцінивши досліджені під час судового розгляду справи докази в їх сукупності, суд дійшов висновку, що відповідачем - Офісом великих платників податків Державної фіскальної служби України не доведена правомірність визначення суми грошового зобов`язання за платежем мито на товари в розмірі 50340 грн 09 коп., та за платежем податок на додану вартість з товарів, ввезених на територію України суб`єктами господарювання в розмірі 10068 грн 08 коп., а тому адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE" необхідно задовольнити, а саме скасувати податкові повідомлення - рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби від 29.08.2018 року № 0009481409 та №0009491409.
Відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
При поданні позовної заяви позивач сплатив судовий збір в розмірі 1762,00 грн. В зв`язку з задоволенням позовних вимог, на користь позивача необхідно присудити 1762,00 грн судових витрат.
Керуючись статтями 241-246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
ВИРІШИВ:
адміністративний позов задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати податкові повідомлення - рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби від 29.08.2018 року № 0009481409 та №0009491409.
Стягнути з Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби за рахунок бюджетних асигнувань судові витрати в сумі 1762,00 грн (одна тисяча сімсот шістдесят дві грн) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE".
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Повне рішення складене 04 листопада 2019 року
Позивач:Товариство з обмеженою відповідальністю "INTER CARS UKRAINE" (вул. Толстого, 1/1, м. Хмельницький, Хмельницька область, 29000 , код ЄДРПОУ - 30865632) Відповідачі:Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби України (вул. Дегтярівська, 11 г, м. Київ, 04119 , код ЄДРПОУ - 39440996) Офіс великих платників податків Державної податкової служби (вул. Дегтярівська, 11 г, м. Київ, 04119 , код ЄДРПОУ - 43141471)
Головуючий суддя П.М. Майстер