Рішення № 85331719, 31.10.2019, Васильківський міськрайонний суд Київської області

Дата ухвалення
31.10.2019
Номер справи
362/1467/19
Номер документу
85331719
Форма судочинства
Цивільне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 362/1467/19

Провадження № 2/362/1596/19

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31 жовтня 2019 року Васильківський міськрайонний суд Київської області у складі:

головуючого - судді Ковбеля М.М.,

за участю секретаря судового засідання - Сілецької М.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу у порядку спрощеного провадження за позовом ОСОБА_1 до Комунальної організації "Київмедспецтранс" про стягнення недорахованої надбавки за тривалість безперервної роботи, -

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 звернувся до Васильківського міськрайонного суду Київської області з даною позовною заявою, в обґрунтування своїх позовних вимог зазначив, що 03.08.2005 року він був прийнятий на посаду водія першого класу до Державної організації медичного автотранспорту м.Києва "КИЇВМЕДАВТОТРАНС", яку на підставі рішення Київської міської ради №444/9932 від 13.11.2013 року було реорганізовано в Комунальну організацію "Київмедспецтранс". Звільнився 01.03.2019 року. Відповідно до п.1.1 Положення про відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги, затвердженого директором Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м.Києва Вершигорою А.В., Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги є структурним підрозділом Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, яке забезпечує своєчасність надання екстреної медичної допомоги пацієнтам і постраждалим, які перебувають у невідкладному стані, у повсякденних умовах, особлививй період та під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Фактично, з моменту прийняття на роботу ОСОБА_1 під час чергування керував спеціальними автомобілями екстреної (швидкої) медичної допомоги. 04.12.2012 року між адміністрацією та трудовим колективом ДО "Київмедспецтранс", правонаступником якого є відповідач, було укладено Колективний договір, в якому зокрема було вирішено питання відносно здійснення оплати праці на основі тарифної системи, здійснення доплат та надбавок, винагород і премій за результатами роботи. Відповідно до п.4.1.1 Спільного Наказу Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров`я №308/519 від 05.10.2005 року "Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров`я та установ соціального захисту населення" старші лікарі, лікарі та фахівці з базовою та неповною вищою медичною освітою виїзних бригад, водії та молодші медичні сестри бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги та виїзних консультативних бригад Центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги отримують надбавку, граничний розмір якої становить 60% посадового окладу. Тобто, необхідними умовами для отримання надбавки у відповідному розмірі від посадового окладу є безперервність роботи, а також робота у складі виїзних бригад.

Відповідно до Тарифікаційного списку працівників Комунальної організації "Київмедспецтранс" ОСОБА_2 В. працює на посаді водія автотранспортного засобу швидкої медичної допомоги з посадовим окладом 3626 грн. Враховуючи викладене, позивач має право на отримання надбавки за безперервний стаж роботи: з 03.08.2008 по 02.08.2010 - 20% посадового окладу, що становить 725,2 грн. щомісяця; з 03.08.2010 по 02.08.2012 - 40% посадового окладу, що становить 1450,4 грн. щомісяця; з 03.08.2012 по 01.03.2019 - 60% посадового окладу, що становить 2175,6 грн. щомісяця. До березня 2010 року ОСОБА_1 отримував надбавку, проте з квітня 2010 року Відповідач припинив виплачувати вказану надбавку. Вважає, що Відповідач незаконно перестав здійснювати нарахування та виплату ОСОБА_1 надбавки за безперервний стаж роботи, а тому її виплата має бути поновлена в судовому порядку і оскільки Відповідач порушував вимоги чинного законодавства, утворилася заборгованість, розмір якої складає 209 582,80 грн.

Таким чином, ОСОБА_1 мав право на Надбавку на підставі п.4.1.1 Наказу №308/519 (п.6 таблиці розділу 4 "Надбавки"), і в згаданому розділі взагалі не передбачено можливості зменшення розміру надбавки чи наявності яких-небудь-підстав для скасування чи призупинення виплати такої надбавки, а тому враховуючи вище наведене просить стягнути з Відповідача заборгованість з невиплати надбавки за тривалість безперервної роботи, що виникла станом на 01.03.2019 року у розмірі 209 582,80 грн.

02.05.2019 року до Васильківського міськрайонного суду Київської області від Комунальної організації "Київмедспецтранс" надійшов відзив на позовну заяву, відповідно до якого останні просять відмовити у задоволенні позовних вимог у повному обсязі. Свою позицію відповідач мотивує наступним: Комунальна організація "Київмедспецтранс" є спеціалізованою структурою, що здійснює спеціалізоване медичне транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом Центру екстреної допомоги та закладів охорони здоров`я міста Києва в цілодобовому режимі. З урахування предмету діяльності КО "Київмедспецтранс", визначеного відповідними рішеннями Київради, вказана юридична особа не є закладом охорони здоров`я, оскільки н має відповідної матеріальної бази для проведення діагностичного та медичного лікування пацієнтів і відповідно не має ліцензії Міністерства охорони здоров`я України на провадженян господарської діяльності з медичної практики. На підставі рішення Київської міської ради №444/9932 від 13.11.2013 року ДО медичного автотранспорту м.Києва "Київмедавтотранс" було реорганізовано в Комунальну організацію "Київмедспецтранс". Відповідно до п.2.1 Положення КО "Київмедспецтранс" основною метою діяльності організації є: спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом Центру екстреної медичної допомоги м.Києва, закладів охорони здоров`я, що засновані на комунальній власності територіальної громади м.Києва.

Між КО "Київмедспецтранс" та Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м.Києва щорічно укладалися договори про надання спеціалізованих транспортних послуг закладам охорони здоров`я, що засновані на комунальній власності територіальної громади м.Києва, згідно умов яких відповідач зобов`язується надавати замовнику послуги зі спеціалізованого транспортного обслуговування, шляхом надання спеціалізованих автомобілів у кількості та за графіком, визначеним в "Заявці Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва щодо забезпечення спеціалізованим транспортном на (відповідний рік)". Таким чином, водії КО "Київмедспецтранс", як працівники однієї юридичної особи, керуючись умовами Договору, надають послуги із спеціалізованого транспортного обслуговування іншій юридичній особі, а саме здійснюють спеціалізоване транспортне забезпечення бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, створених Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м.Києва.

Відповідно до п.1 спільного Наказу Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров`я №308/519 від 05.10.2005 року "Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров`я та установ соціального захисту населення", затверджено Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров`я та установ соціального захисту населення на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери. КО "Київмедспецтранс" не є закладом охорони здоров`я і здійснює виключно спеціалізоване транспортне обслуговування закладів охорони здоров`я м.Києва. В пункті 4.1.1 Наказу №308/519 наведено вичерпний перелік закладів, працівникам яких виплачуються надбавки і виключно за умови, що ці працівники займають посади, вичерпний перелік яких зазначено в цьому ж п.4.1.1.

Таким чином, позивач дійсно перебував у трудових відносинах з КО "Київмедспецтранс" і виконував роботу за професією, яка визначена в колонці 2 таблиці п.4.1.1, але КО "Київмедспецтранс" не відноситься до жодного із закладів, вичерпний перелік яких вказаний у п.4.1.1 Наказу. Також, при розрахунку заборгвоаності, позивачем ОСОБА_1 не взято до уваги той факт, що з 01.04.2010 року посадовий оклад водія ОСОБА_1 складав 1117,90 грн та неодноразово збільшувався. Отже позовні вимоги позивача є безпідставними, а тому відповідач просить в задоволенні позовної заяви відмовити в повному обсязі.

В судовому засіданні учасники провадження не з`явилися, про час та місце розгляду справи повідомлялися належним чином.

Дослідивши матеріали справи, та давши оцінку доказам по справі, суд дійшов до наступного висновку.

Згідно Наказу Державної організації медичного автотранспорту м.Києва "Київмедавтотранс" №127-к від 03.08.2005 року, ОСОБА_1 прийнято на роботу водієм 1 класу. Визначено оплату праці здійснювати згідно "Положення про оплату праці" та чинного законодавства України.

01.01.2006 року на підставі Наказу №836 від 28.12.2005 року посаду ОСОБА_1 приведено у відповідність до Класифікатора професій - "водій автотранспортних засобів".

Рішенням Київської міської ради №444/9932 від 13.11.2013 року Державну організацію медичного автотранспорту м.Києва "Київмедавтотранс" реорганізовано в Комунальну організацію "Київмедспецтранс".

Відповідно до п.2.1 Положення Комунальної організації "Київмедспецтранс", затвердженого розапорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) №17 від 11.01.2014 року, основною метою діяльності організації є спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом Центру екстреної медичної допомоги м.Києва, закладів охорони здоров`я, що засновані на комунальній власності територіальної громади м.Києва та своєчасне надання медичної допомоги (в тому числі бригадами екстреної (швидкої) медичної допомоги) мешканцям міста Києва, іншим особам, які потребують такої допомоги.

Згідно до п.2.1 Положення КО "Київмедспецтранс" з урахуванням змін, внесених згідно Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17.01.2019 року №72, основною метою діяльності Організації є спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, створених Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва дл своєчасного надання медичної допомоги мешканцям міста Києва, іншим особам, які потребують такої допомоги, а також спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом інших закладів охорони здоров`я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва.

Відповідно до п.1.5 Додатку №1 до Наказу Головного управління охорони здоров`я та медичного забезпечення "Про раціональне використання спеціального санітарного автотранспорту ДО "Київмедавтотранс" №320 від 14.08.2008 року, ДО "Київмедавтотранс" надає спеціальний санітарний автотранспорт лікувально-профілактичним закладам у межах виділеного щорічного ліміту "Плану машино-годин по обслуговуванню медичних закладів м.Києва" у відповідності з розподілом автотранспорту, затвердженого Головним управлінням охорони здоров`я та медичного забезпечення та на основі укладених договорів.

Пунктом 1 Наказу Департаменту охорони здоров`я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Про організаційні заходи щодо використання спеціалзіованого транспорту комунальної організації "Київмедспецтранс" №318 від 17.06.2015 року та п.1.2. Положення "Про порядок використання спеціалізованого транспорту закладами охорони здоров`я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва та входять до сфери управління Департаменту охорони здоров`я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)", затвердженого Наказом Комунальної організації "Київмедспецтранс" №299 від 18.06.2015 року, визначено, що КО "Київмедспецтранс" надає спеціалізований транспорт закладам охорони здоров`я у межах затвердженого річного Плану по транспортному забезпеченню спеціалізованими автомобілями КО "Київмедспецтранс" закладів охорони здоров`я міста Києва та на підставі улкданих договорів.

Відповідно до копій договорів №1 від 18.02.2014 року, №33 від 02.01.2015 року, №2 від 04.01.2016 року, №49к від 01.02.2017 року, №8к від 12.01.2018 року про надання спеціалізованих транспортних послуг закладам охорони здоров`я, що засновані на комунальній власнсоті територіальної громади міста Києва та входять до сфери управління Департаменту охорони здоров`я, укладених між КО "Київмедспецтранс" та Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва, Виконавець (КО "Київмедспецтранс") зобов`язується надавати Замовнику (Центру екстреної допомоги) послуги зі спеціалізованого транспортного осблуговування, шляхом наданя спеціалізованих автомобілів у кількості та за графіком, визначеним в "Заявці" Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва щодо забезпечення спеціалізованим транспортом на (відповідний рік)".

Відповідно до п.1.1 Положення про відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги, затвердженого директором Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м.Києва Вершигорою А.В., Відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги є структурним підрозділом Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, яке забезпечує своєчасність надання екстреної медичної допомоги пацієнтам і постраждалим, які перебувають у невідкладному стані, у повсякденних умовах, особлививй період та під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Відповідно до пунктів 1, 3 типового Положення про бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.2012 року №1114, бригада екстреної (швидкої) медичної допомоги є структурною одиницею центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф або станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, яка надає екстрену медичну допомогу людині, що перебуває у невідкладному стані, безпосередньо на місці події та під час перевезення такої людини до закладу охорони здоров`я. Бригади утворюються та ліквідуються за рішенням керівника центру згідно із законодавством.

Відповідно до п.п.2.11 і 2.12 Посадової інструкції водія спеціальних та спеціалізованих дорожньо-транспотрних засобів комунальної організації "Київмедспецтранс", під час здійснення спеціалізованого транспортного забезпечення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва водій зобов`язаний: керуватись у своїй роботі "Інструкцією про визначення повноважень, відповідальності та взаємодії медичних працівників Центру екстреної медичної допомоги та медичцини катастроф міста Києва і водіїв комунальної організації "Київмедспецтранс", при виконанні своїх посадових обов`язків у складі бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги", що є невід`ємною частиною "Генеарльного договору про надання спеціалізованих транспортних послуг закладам охорони здоров`я, що засновані на комунальній власнсоті територіальної громади міста Києва та входять до сфери управління Департаменту охорони здоров`я" між Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва та комунальною організацією "Київмедспецтранс", а також вживати всі можливі заходи для забезпечення встановленого Постановою КМУ №1119 від 21.11.2012 року "Про норматив прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події" десятихвилинного нормативу прибуття бригад на місце події.

Колективним договором між адміністрацією і трудовим колективом Державної організації медичного автотранспорту м.Києва , який був укладений на підставі протоколу №1 від 04.12.2012 року, визначено: здійснювати оплату праці на основі тарифної системи: погодинних та місячних тарифних ставок, місячних посадових окладів (штатних розписів, тарифікаційних списків), які затверджені Головним Управлінням охорони здоров`я та медичного забезпечення і що передбачено Положенням Про оплату праці в ДО "Київмедавтотранс"; здійснювати доплати та надбавки до заробітної плати передбачені Положенням про оплату праці в ДО "Київмедавтотранс" та виплачувати працівникам організації винагороду, премії за результатами роботи за місяць, квартал, рік, зігдно із затвердженим Положенням.

Згідно листа Міністерства охорони здоров`я України №10.02.11/845 від 06.11.2002 року, для працівників Державної організації медичного автотранспорту м.Києва застосовується оплата праці на підставі Галузевої угоди між Міністерством транспорту України та профспілкою працівників автомобільного транспорт і шляхового господарства України. Конкретні розміри тарифних ставок і окладів визначаються колективним договором у межах наявних коштів на оплату праці.

Відповідно до п.4.1.1 Спільного Наказу Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров`я №308/519 від 05.10.2005 року "Про вопрядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров`я та установ соціального захисту населення" (п.6 таблиці) старші лікарі, лікарі та фахівці з базовою та неповною вищою медичною освітою виїзних бригад, водії та молодші медичні сестри бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги та виїзних консультативних бригад, що працюють в Центрах екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, станціях екстреної (швидкої) медичної допомоги, відділеннях екстреної (невідкладної) медичної допомоги, отримують надбавку, граничний розмір, якої становить 60% посадового окладу. Порядок виплати надбавок встановлено залежно від тривалості безперервної роботи: від 3 до 5 років - 20 відсотків, від 5 до 7 років - 40 відсотків, понад 7 років - 60 відсотків посадового окладу.

Відповідно до Змін і доповнень до Положення про оплату праці в державній організації "Київмедавтотранс" (додаток 1 до Колективного договору), затверджених 01.07.2010 року розрахунок погодинних та місячних тарифних ставок, посадових окладів, встановлення доплат та надбавок відбувається на підставі: Кодексу Законів про працю України; Закону України "Про оплату праці" та Галузевої Угоди між Міністерством транспорту та зв`язку України, Всеукраїнським об`єднанням організацій роботодавців автомоібльного транспорту і спільним представницьким органом профспілки працівників автомоібльного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнською незалежною профспілкою працівників транспорту по підгалузі автомобільного транспорту.

Згідно копій Положень про оплату праці Комунальної організації "Київмедспецтранс", затверджених на 2010-2018 роки передбачено виплату водіям оргнаізації за поданням начальників автоколон надбавки до тарифної ставки: за виконання особливо-важливої роботи; за напруженість та складність у робті; виконання графіків-табелів машино-годин і місячного виробничого завдання та виконання посадових інструкцій. Також водіям встановлюється надбавка за класність.

Таким чином, в судовому засіданні встановлено, що позивач ОСОБА_1 перебував у трудових відносинах з Комунальною організацією "Київмедспецтранс" у період з 03.08.2005 року по 01.03.2019 року і дійсно виконував роботу за професією, визначеною в п. 6 колонці 2 таблиці п.4.1.1 Наказу №308/519, однак згідно колонки 1 п.4.1.1 вказаного Наказу у ньому вказано вичерпний перелік закладів(підрозділів), в яких повинен працювати працівник для того, щоб отримувати надбавку за тривалість безперервної роботи. А оскільки Комунальна організація "Київмедспецтранс" не відноситься до жодного із закладів зазначених у п.6 таблиці п.4.1.1. Наказу, та в положеннях Про оплату праці в державній організації "Київмедавтотранс" і Про оплату праці Комунальної організації "Київмедспецтранс" не передбачено виплати надбавки за тривалість безперервної роботи, визначеної Наказом №308/519 від 05.10.2005 року "Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров`я та установ соціального захисту населення", то норми вказаного Наказу не можуть бути застосовані до ОСОБА_1 .

Окрім того, згідно тарифікаційного списку працівників Комунальної організації "Київмедспецтранс" на 01 квітня 2018 року, водію автотранспортних засобів швидкої медичної допомоги ОСОБА_1 визначено посадовий оклад 3626,00 грн. та встановлено надбавку за почесне звання, майстерність, класність водіїв у розмірі 25%.

Згідно розрахунку заборгованості невиплаченої надбавки, наданої позивачем, ОСОБА_1 при розрахунку заборгованості за період з 03.08.2008 року по теперішній час бере за основу "посадовий оклад на момент звернення до суду - 3626 грн." і тому, загальний розмір заборгованості станом на 01.03.2019 року складає 209582,80 грн.. Проте, будь-яких доказів, що в ОСОБА_1 був такий посадовий оклад протягом всього періоду роботи в КО "Київмедспецтранс" не надав.

Натомість, з наданих представником відповідача штатних розписів КО "Київмедспецтранс" за 2010-2018 роки, посадовий оклад водіїв не був сталим і збільшувався з кожним роком.

Згідно ст. 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Частиною 1 ст. 2 КЗпП України встановлено право громадян України на працю, - тобто на одержання роботи з оплатою праці не нижче встановленого державою мінімального розміру, - включаючи право на вільний вибір професії, роду занять і роботи, забезпечується державою.

Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 2 ЗУ "Про оплату праці" основна заробітна плата. Це - винагорода за виконану роботу відповідно до встановлених норм праці (норми часу, виробітку, обслуговування, посадові обов`язки). Вона встановлюється у вигляді тарифних ставок (окладів) і відрядних розцінок для робітників та посадових окладів для службовців.

Додаткова заробітна плата. Це - винагорода за працю понад установлені норми, за трудові успіхи та винахідливість і за особливі умови праці. Вона включає доплати, надбавки, гарантійні і компенсаційні виплати, передбачені чинним законодавством; премії, пов`язані з виконанням виробничих завдань і функцій.

Відповідно до ч. 1 ст. 5 ЗУ "Про оплату праці" організація оплати праці здійснюється на підставі: законодавчих та інших нормативних актів; генеральної угоди на національному рівні; галузевих (міжгалузевих), територіальних угод; колективних договорів; трудових договорів; грантів.

Згідно ч. 4 ст. 6 ЗУ "Про оплату праці" тарифна сітка (схема посадових окладів) формується на основі тарифної ставки робітника першого розряду та міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень розмірів тарифних ставок (посадових окладів).

Відповідно до ч. 2 ст. 97 КЗпП України форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні сітки, ставки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат встановлюються підприємствами, установами, організаціями самостійно у колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами.

Частиною 4 ст. 97 КЗпП України встановлено, що власник або уповноважений ним орган чи фізична особа не має права в односторонньому порядку приймати рішення з питань оплати праці, що погіршують умови, встановлені законодавством, угодами, колективними договорами.

Згідно ч. 1 ст. 9 ЗУ "Про колективні договори та угоди" положення колективного договору поширюється на всіх працівників підприємств незалежно від того, чи є вони членами профспілки, і є обов`язковими як для роботодавця, так і для працівників підприємства.

Надбавки за тривалість безперервної роботи, що визначені Наказом від 05.10.2005 № 308/519 "Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров`я та установ соціального захисту населення" передбачені для старших лікарів, лікарів та фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою виїзних бригад, водіїв та молодших медичних сестер бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги та виїзних консультативних бригад, при роботі в Центрах екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги, тобто в закладах охорони здоров`я.

Згідно зі ст. 15 Закону про оплату праці, підприємства у колективному договорі самостійно встановлюють форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні сітки, схеми посадових окладів, умови впровадження ірозміри надбавок, доплат, премій, винагород, інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат. При цьому підприємства повинні дотримуватися норм і гарантій, передбачених законодавством, а також генеральними і галузевими (регіональними) угодами.

Відповідно до ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків встановлених цим Кодексом.

Позивачем по справі на надано належних та допустимих доказів щодо наявності в нього права на отримання надбавки за тривалість безперервної роботи, передбаченої Наказом №308/519 від 05.10.2005 року "Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров`я та установ соціального захисту населення", а також не надано належних доказів обгрунтовування суми загальної заборгованості в розмірі 209582.80 грн., а тому суд, проаналізувавши матеріали цивільної справи, письмові докази, прийшов до висновку про необхідність відмови у задоволенні позвоної заяви ОСОБА_1 в повному обсязі.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.12, 13, 18, 76, 81, 247, 263-265 ЦПК України, ст.23 ЦК України, ст.ст. 2, 97, 231 КЗпП України, Законом України "Про оплату праці", суд,-

в и р і ш и в:

В задоволенні позовної заяви ОСОБА_1 до Комунальної організації "Київмедспецтранс" про стягнення недорахованої надбавки за тривалість безперервної роботи - відмовити.

Рішення суду може бути оскаржено в апеляційному порядку до Київського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги в тридцяти денний строк з дня його проголошення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя М.М.Ковбель