
Справа № 405/7456/19
1-кс/405/4277/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 жовтня 2019 року слідчий суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда Тьор Є.М., при секретарі Мишевець Т.І., розглянувши клопотання старшого слідчого з ОВС ВРКП СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області Мигловця О.М. погоджене начальником відділу прокуратури Кіровоградської області про тимчасовий доступ до речей та документів,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області перебуває кримінальне провадження №32019120010000047 від 10.07.2019, відносно службових осіб ТОВ «Соколівський м`ясокомбінат «Українські ковбаси» за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.212 КК України.
Клопотання мотивовано тим, що досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи ТОВ «Соколівський м`ясокомбінат «Українські ковбаси» (код 34374788, Кіровоградська область, Кіровоградський район, с.Соколівське, пр-т. Комсомольський, 17 «О») шляхом відображення в бухгалтерському обліку та в податковій звітності підприємства безтоварних, не підтверджених належним чином оформленими первинними документами, фінансово-господарських операцій із закупівлі олії соняшникової, проведених з суб`єктами господарювання, що мають ознаки фіктивності ТОВ «Вірлент Компані» (код 41381778), ТОВ «Комінвест-АТГ» (код 41827882) та TOB «Дап Вест» (код 41715959) в період з 01.01.2018 по 31.03.2019 умисно ухилились від сплати податку на додану вартість в сумі 1273606,81 грн., що призвело до фактичного ненадходження в бюджет грошових коштів у значних розмірах.
ТОВ «Соколівський м`ясокомбінат «Українські ковбаси» зареєстровано в ГУ ДФС у Кіровоградській області 25.09.2006 року за №238. Підприємство, а також його виробничі потужності розташовані за адресою: Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Соколівське, просп. Соколівський, 17 О. Основний вид діяльності підприємства 10.11-виробництво м`яса.
Керівник підприємства гр. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , паспорт: НОМЕР_1 виданий Ленінським РВ УМВС України у Кіровоградській області 25.03.2003р.
Головний бухгалтер гр. ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 , паспорт: НОМЕР_2 виданий Ленінським РВ УМВС України у Кіровоградській області 20.05.1997р.
Досудовим розслідуванням встановлено, що з метою мінімізації податкових зобов`язань та не сплати податків до бюджету, службові особи ТОВ «Соколівський м`ясокомбінат «Українські ковбаси» здійснили безтоварні операції із закупівлі олії соняшникової на загальну суму 1273606,81 грн. ПДВ. Документальне відображення безтоварних операцій здійснювалось із залученням підприємств, які мають ознаки «фіктивності»: ТОВ «Вірлент Компані» (ЄДРПОУ 41381778), ТОВ «Дап Вест» (ЄДРПОУ 41715959) та ТОВ «Комінвест-АТГ» (ЄДРПОУ 41827882).
В подальшому з підконтрольними підприємствами-комісіонерами, а саме: ПП «Н.В. Плюс» (ЄДРПОУ 36415883) та ТОВ «ЗЕРНОТОРГ 2017» (ЄДРПОУ 41365164) укладено договори комісії. ТОВ «Соколівський м`ясокомбінат «Українські ковбаси», виступивши комітентом здійснило нетипові експортні операції високоліквідної сільськогосподарської продукції, а саме олії соняшникової для мінімізації та ухилення від сплати податків ТОВ «Соколівський м`ясокомбінат «Українські ковбаси» (код ЄДРПОУ 34374788).
Проведеним аналізом фінансово-господарської діяльності ТОВ «Вірлент Компані» (ЄДРПОУ 41381778), ТОВ «Дап Вест» (ЄДРПОУ 41715959) та ТОВ «Комінвест-АТГ» (ЄДРПОУ 41827882) встановлено, що на підприємствах відсутні кваліфіковані трудові ресурси, виробничі активи, складські приміщення та транспортні засоби. За результатами проведеного аналізу зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних ТОВ «Вірлент Компані», ТОВ «Дап Вест» та ТОВ «Комінвест-АТГ» встановлено факти формування схемного податкового кредиту суб`єктам господарювання реального сектору економіки, та сприянні в несплаті податків до бюджету України.
Директор ТОВ «Дап Вест» гр. ОСОБА_3 (код НОМЕР_3 ) пояснив, що не має ніякого відношення до діяльності вказаного підприємства, також останньому не відомо чим вказане підприємство займається. Зі слів ОСОБА_3 , останній навіть не знав що являється керівником ТОВ «Дап Вест».
Враховуючи вищевикладене, можна зробити висновок про безтоварність операцій з купівлі олії соняшникової ТОВ «Соколівський м`ясокомбінат «Українські ковбаси» у ТОВ «Дап Вест», які реально не відбувались, а були проведені з метою незаконного формування податкового кредиту та мінімізації податкових зобов`язань з податку на додану вартість службовими особами ТОВ «Соколівський м`ясокомбінат «Українські ковбаси» в сумі 480 766 грн. ПДВ.
Крім того, в ході відпрацювання, операцій з купівлі олії соняшникової ТОВ «Соколівський м`ясокомбінат «Українські ковбаси» у ТОВ «Вірлент Компані» встановлено, що згідно ТТН № 830004 від 18.09.2018 року; ТТН № 830007 від 20.09.2018 року; ТТН № 830003 від 18.09.2018 року; ТТН № 830006 від 20.09.2018 року; ТТН № 830005 від 20.09.2018 року; ТТН № 830002 від 18.09.2018 року; ТТН № 062 від 03.04.2018 року; ТТН № 065 від 20.03.2018 року, перевезення вказаного товару здійснювалось перевізником ТОВ «Миртранс» (ЄДРПОУ 39839637). Керівником вказаного підприємства являється гр. ОСОБА_4 (код НОМЕР_4 ), яка повідомила що ТОВ «Миртранс» не здійснювало вказаних перевезень. Водії, які вказані у ТТН їй не знайомі, також на підприємстві відсутні автотранспортні засоби які зазначені у вказаних ТТН.
Вказані вище факти також вказують на безтоварність операцій з купівлі олії соняшникової ТОВ «Соколівський м`ясокомбінат «Українські ковбаси» у ТОВ «Вірлент Компані», які реально не відбувались, а були проведені з метою незаконного формування податкового кредиту та мінімізації податкових зобов`язань з податку на додану вартість службовими особами ТОВ «Соколівський м`ясокомбінат «Українські ковбаси» в сумі 792 841 грн. ПДВ.
Аналізом фінансово-господарської діяльності ТОВ «Комінвест-АТГ» встановлено невідповідність придбаного товару та реалізованого по ланцюгу постачання ПДВ. Також встановлено, блокування реєстрації переважної частини виписаних ТОВ «Комінвест-АТГ» податкових накладних. Рішенням комісії ДФС з питань розгляду скарг, прийнято рішення про відмову в реєстрації податкових накладних ТОВ «Комінвест-АТГ».
Отже можна зробити висновок про безтоварність операцій з купівлі олії соняшникової ТОВ «Соколівський м`ясокомбінат «Українські ковбаси» у ТОВ «Комінвест-АТГ», які реально не відбувались, а були проведені з метою незаконного формування податкового кредиту та мінімізації податкових зобов`язань з податку на додану вартість службовими особами ТОВ «Соколівський м`ясокомбінат «Українські ковбаси» в сумі 85 880 грн. ПДВ.
08.07.2019 року гр. ОСОБА_5 повідомив, що являється власником автомобіля МАН д.н.з. НОМЕР_5 , а його дружина – ОСОБА_6 є власником напівпричепа д.н.з. НОМЕР_6 , що були зазначені у ТТН №830007 від 20.09.2018 року, що нібито здійснювали перевезення олії соняшникової на замовлення ПП «Н.В.Плюс» по договору комісії з ТОВ «Соколівський м`ясокомбінат «Українські ковбаси». Також ОСОБА_5 повідомив, що вказані транспортні засоби не здійснювали даних перевезень.
10.07.2019 року гр. ОСОБА_7 повідомив, що ТТН №830006 від 20.09.2018 року, у якій в графі «водій» зазначено його прізвище та ініціали, бачить вперше та вказаного перевезення не здійснював.
Відповідно до даних сайту Міністерства юстиції України реєстраційна справа ТОВ «Комінвест - АТГ» (код 41827882) на даний час знаходиться у володінні Миколаївської міської ради, розташованої за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20.
Відповідно до ст.ст. 5, 6 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (далі – Закон), державна реєстрація юридичних осіб проводиться державним реєстратором виключно у виконавчому комітеті міської ради міста обласного значення або у районній державній адміністрації за місцезнаходженням юридичної особи із засвідченням факту створення або припинення юридичної особи, вчинення інших реєстраційних дій, шляхом внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру – автоматизованої системи збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
На підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором згідно із Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» контролюючому органу у відповідності до ст.64 ПКУ здійснюється взяття юридичних осіб на податковий облік за основним місцем обліку як платників податків та зборів у контролюючих органах, не пізніше наступного робочого дня з дня отримання зазначених відомостей контролюючими органами. Дані про взяття на облік юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів як платників податків і зборів у контролюючих органах передаються до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
Державний реєстратор на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці проводить державну реєстрацію юридичних осіб та формує і передає органам державної податкової служби повідомлення та відомості з реєстраційних карток про вчинення реєстраційних дій, які передбачені цим Законом, після внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця формує, веде та забезпечує зберігання реєстраційних справ.
Статтею 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» передбачений перелік документів та їх реквізити, що зберігаються у реєстраційній справі юридичної особи.
Відповідно до ч.2 ст.7 Закону наказом Міністерства юстиції України №3178/5 від 14.10.2011 затверджені форми реєстраційних карток.
Відповідно до ч.6 ст.11 Закону державному реєстратору забороняється видавати копії документів, які знаходяться у відповідній реєстраційній справі.
Відповідно до ч.1 ст.13 Закону витребування документів з реєстраційних справ здійснюється на підставі судового рішення, під час виконання якого згідно з ч.2 ст.13 Державний реєстратор зобов`язаний зробити та залишити копії документів, що вилучаються з реєстраційної справи, пронумерувати, прошити та завірити їх власною печаткою.
На даний час з метою повного, всебічного і неупередженого дослідження усіх обставин кримінального провадження, встановлення причетних осіб, отримання доказів вчинення кримінального правопорушення та причетних осіб, виявлення як тих обставин, що викривають, так і тих, що виправдовують, а також обставин, що пом`якшують чи обтяжують покарання, з метою надання цим обставинам належної правової оцінки та забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень, у кримінальному провадженні виникла необхідність у здійсненні тимчасового доступу до документів реєстраційної справи ТОВ «Комінвест - АТГ» (код 41827882), перелік яких визначений згідно ст.11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» і відповідно до ч.2 ст.7 Закону наказом Міністерства юстиції України №3178/5 від 14.10.2011 затверджені форми реєстраційних карток, здійснити їх вилучення в оригіналах, які перебувають у володінні Миколаївської міської ради, розташованої за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, за період з дати державної реєстрації по теперішній час, а саме:
-документи, що подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи, реєстрації змін до установчих документів, та примірники оригіналу установчих документів, примірник оригіналів змін до установчих документів та примірник установчих документів у новій редакції;
-документи, що подаються для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення засновників (учасників) або уповноваженого ними органу щодо державної реєстрації змін до установчих документів, припинення юридичної особи;
-документи, що подаються для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі;
-копії повідомлень про підтвердження місцезнаходження юридичної особи;
-документи про зміну місцезнаходження реєстраційної справи;
-заяви, запити про доступ до документів з реєстраційної справи;
-документи, відповідно до яких призначено комісію з припинення юридичної особи (комісію з реорганізації, ліквідаційну комісію) або ліквідатора;
-другий примірник повідомлення про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи, надісланого державним реєстратором юридичній особі в установленому законом порядку;
-описи документів, що надаються юридичною особою Державному реєстратору для проведення реєстраційної дії;
-реєстраційні картки: Форма 1 - на проведення державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом заснування нової юридичної особи; Форма 2 - на проведення державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом реорганізації діючої (діючих) юридичної особи (юридичних осіб) у результаті злиття, поділу, виділу або перетворення; Форма 3 - на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи; Форма 4 - реєстраційна картка про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; Форма 6 - реєстраційна картка про підтвердження відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;
-довіреності на осіб, які мають право представляти інтереси та вчиняти реєстраційні дії від імені підприємства;
-заяви про вихід із складу засновників, відступлення належної частки в статутному капіталі на користь інших осіб;
-квитанції про оплату послуг держреєстратора, з поштовими конвертами, описами вкладень поштових відправлень перелічених документів.
Перелічені документи реєстраційної справи ТОВ «Комінвест - АТГ» (код 41827882) (описи поданих держреєстратору документів, заяви, реєстраційні картки про вчинення реєстраційних дій, статутні та реєстраційні документи, повідомлення контролюючого органу про відсутність платника за місцем реєстрації, запити держреєстратора про підтвердження місцезнаходження, довіреності на осіб, які мають право вчиняти реєстраційні дії) першочергово необхідні для забезпечення даного кримінального провадження, проведення судово-почеркознавчої експертизи з метою підтвердження причетності осіб до створення вказаної юридичної особи та здійснення дій, пов`язаних із державною реєстрацією підприємства, встановлення відповідності підписів службових осіб, з`ясування їх посадових повноважень, причетності до управління підприємством.
Значення вказаних документів для встановлення обставин у кримінальному провадженні насамперед полягає в тому, що вони містять важливу доказову базу про осіб причетних до реєстрації суб`єкта господарювання (як при створенні нової юридичної особи, так і при перереєстрації на інших осіб), також для отримання доказу їх причетності до складання, підпису і подання державному реєстратору відповідних документів.
Крім того, значимість документів пов`язана і з специфікою розслідування кримінальних правопорушень про злочини у сфері оподаткування, оскільки без дослідження певного ряду документів, в тому числі тих до яких планується отримати дозвіл на тимчасовий доступ, не можливо прийняти відповідне законне процесуальне рішення та зробити висновок про наявність в діях певної особи ознак кримінального правопорушення.
Згідно ст. 99 КПК України визначено, що документ є спеціально створений з метою збереження інформації об`єкт, який містить відомості, що можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження. Оригіналом документа є сам документ, а оригіналом електронного документа – його відображення, якому надається таке ж значення як документу.
Необхідність здійснення тимчасового доступу до речей і документів та можливість їх вилучення необхідно також для проведення відповідних у кримінальному провадженні експертиз, в тому числі економічних.
Так, наприклад:
- документи, що подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи, реєстрації змін до установчих документів, та примірники оригіналу установчих документів, примірник оригіналів змін до установчих документів та примірник установчих документів у новій редакції документи, відповідно до яких призначено комісію з припинення юридичної особи (комісію з реорганізації, ліквідаційну комісію) або ліквідатора; другий примірник повідомлення про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи, надісланого державним реєстратором юридичній особі в установленому законом порядку;описи документів, що надаються юридичною особою Державному реєстратору для проведення реєстраційної дії;реєстраційні картки: Форма 1 - на проведення державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом заснування нової юридичної особи; Форма 2 - на проведення державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом реорганізації діючої (діючих) юридичної особи (юридичних осіб) у результаті злиття, поділу, виділу або перетворення; Форма 3 - на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи; Форма 4 - реєстраційна картка про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; Форма 6 - реєстраційна картка про підтвердження відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; довіреності на осіб, які мають право представляти інтереси та вчиняти реєстраційні дії від імені підприємства;заяви про вихід із складу засновників, відступлення належної частки в статутному капіталі на користь інших осіб;квитанції про оплату послуг держреєстратора, з поштовими конвертами, описами вкладень поштових відправлень перелічених документів – необхідні для визначення повного кола осіб причетних до діяльності підприємства, їх анкетних даних, місць реєстрації, займані посади, повноваження, також для визначення конкретних дат і періоду перебування на займаних посадах, дат внесення змін до Статуту, змін юридичних адрес, змін посадових осіб, встановлення осіб, які діяли від імені підприємства за довіреностями та подавали описи переліку документів, сплачували послуги державного реєстратора, а також необхідні для проведення почеркознавчої експертизи, з метою ідентифікації осіб, які причетні до складання і подання державному реєстратору документів, також вказані документи необхідні для проведення економічної експертизи, які визначають види діяльності підприємства, місце знаходження, відповідальних осіб причетних до діяльності підприємства з відповідними повноваженнями у відповідних податкових періодах;
- документи, що подаються для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення засновників (учасників) або уповноваженого ними органу щодо державної реєстрації змін до установчих документів, припинення юридичної особи – необхідні для встановлення конкретних дат внесених змін та ідентифікації осіб причетних до прийняття рішень щодо внесення змін до установчих документів, змін засновників, адрес реєстрації, видів діяльності підприємства;
- документи, що подаються для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі – необхідні для встановлення періоду, в яких здійснено зміну засновників і керівників;
- копії повідомлень про підтвердження місцезнаходження юридичної особи – необхідні для встановлення фактичного місця знаходження юридичної особи з метою подальшої перевірки знаходження підприємства за наданою державному реєстратору адресою;
- документи про зміну місцезнаходження реєстраційної справи – необхідні для встановлення державного реєстратора якому передана реєстраційна справа в зв`язку із зміною місця знаходження юридичної особи;
- заяви, запити про доступ до документів з реєстраційної справи – необхідні для ідентифікації підприємств і осіб, які подавали такі заяви і запити для подальшого допиту таких осіб та встановлення мети доступу до реєстраційної справи та їх відношення до діяльності підприємства.
Іншим способом довести обставини вчинення кримінального правопорушення інакше як дослідити ряд певних документів та прийняти за наявності підстав рішення про використання відомостей, що в них містяться як доказ у кримінальному провадженні, в тому числі у вигляді висновків проведених з використанням вилучених документів судово-економічної експертизи не представляється за можливе.
Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що документи реєстраційної справи ТОВ «Комінвест - АТГ» (код 41827882) мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, в зв`язку з чим необхідно отримати тимчасовий доступ до речей і документів та можливість їх вилучити в копіях, що перебувають у володінні Миколаївської міської ради, розташованої за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, керуючись ст. ст. 40, 131, 132, 159, 160 КПК України, слідчий просив задовольнити клопотання.
Учасники на розгляд клопотання не з`явились, слідчим надано заяву про розгляд клопотання без його участі та підтримання клопотання.
Інших заяв, клопотань не надходило, а відтак слідчим суддею прийнято рішення про розгляд справи за даної явки.
Дослідивши надані стороною кримінального провадження матеріали, слідчий суддя прийшов до таких висновків.
Статтею 159 КПК України визначено, що тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Дослідивши матеріали клопотання, яке погоджене прокурором, слідчий суддя зазначає, що останнє подане у відповідності до ст.160 КПК України, речі та документи дійсно перебувають у володінні Миколаївської міської ради та мають значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні. Відомості, що містяться в цих документах можуть використовуватися як докази, та є неможливим іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Враховуючи викладене, слідчий суддя вважає клопотання обґрунтованим, доведеним, а тому його необхідно задовольнити.
Керуючись ст.ст.160-164 КПК України, слідчий суддя,-
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання старшого слідчого з ОВС ВРКП СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області Мигловця О.М. погоджене начальником відділу прокуратури Кіровоградської області про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 32018120010000002 від 19.01.2018, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.205, ч.3 ст.209 КК України - задовольнити.
Надати старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області Мигловцю Олександру Максимовичу, старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області Береговому Сергію В`ячеславовичу, старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області Кравченку Костянтину Олексійовичу, старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області Титарюк Ользі Володимирівні, старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області Крачун Каріні Миколаївні, старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області Мироненку Євгенію Олександровичу, старшому слідчому з ОВС СУ ФР ГУ ДФС у Кіровоградській області Пєткову Юрію Васильовичу дозвіл на проведення тимчасового доступу до речей і документів, а саме реєстраційної справи ТОВ «Комінвест - АТГ» (код 41827882), яка перебуває у володінні Миколаївської міської ради, розташованої за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, за період з дати державної реєстрації по теперішній час, а саме:
-документи, що подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи, реєстрації змін до установчих документів, та примірники оригіналу установчих документів, примірник оригіналів змін до установчих документів та примірник установчих документів у новій редакції;
-документи, що подаються для внесення до Єдиного державного реєстру запису про рішення засновників (учасників) або уповноваженого ними органу щодо державної реєстрації змін до установчих документів, припинення юридичної особи;
-документи, що подаються для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі;
-копії повідомлень про підтвердження місцезнаходження юридичної особи;
-документи про зміну місцезнаходження реєстраційної справи;
-заяви, запити про доступ до документів з реєстраційної справи;
-документи, відповідно до яких призначено комісію з припинення юридичної особи (комісію з реорганізації, ліквідаційну комісію) або ліквідатора;
-другий примірник повідомлення про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи, надісланого державним реєстратором юридичній особі в установленому законом порядку;
-описи документів, що надаються юридичною особою Державному реєстратору для проведення реєстраційної дії;
-реєстраційні картки: Форма 1 - на проведення державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом заснування нової юридичної особи; Форма 2 - на проведення державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом реорганізації діючої (діючих) юридичної особи (юридичних осіб) у результаті злиття, поділу, виділу або перетворення; Форма 3 - на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи; Форма 4 - реєстраційна картка про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; Форма 6 - реєстраційна картка про підтвердження відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.
-довіреності на осіб, які мають право представляти інтереси та вчиняти реєстраційні дії від імені підприємства;
-заяви про вихід із складу засновників, відступлення належної частки в статутному капіталі на користь інших осіб;
-квитанції про оплату послуг держреєстратора, з поштовими конвертами, описами вкладень поштових відправлень перелічених документів.
Надати можливість вилучення вищезазначених документів (здійснити їх виїмку) в копіях, з метою досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Строк дії ухвали до 29.11.2019 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Роз`яснити, що у разі невиконання даної ухвали слідчий суддя має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Слідчий суддя Євгеній Миколайович Тьор