
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 травня 2019 року Справа № 160/3128/19 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Тулянцевої І.В. розглянувши у м. Дніпрі в порядку спрощеного позовного провадження (у письмовому провадженні) адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити дії, -
ВСТАНОВИВ:
08 квітня 2019 року до Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позову ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, в якому позивач просить:
- визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області щодо відмови у донарахуванні та виплаті позивачу пенсії за віком за період з 07 лютого 2018 року по 01 січня 2019 року, виходячи із цифрових показників, зазначених у довідці про заробітну плату від 06.07.2018 року № 189/22-02-08, виданої архівним відділом виконкому Криворізької міської ради, застосовуючи для обчислення пенсії заробітну плату - 14 933,14 грн.;
- зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області здійснити донарахування та виплату пенсії за віком ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_1 ), за період з 07 лютого 2018 року по 01 січня 2019 року, виходячи із цифрових показників, зазначених у довідці про заробітну плату від 06.07.2018 року № 189/22-02-08, виданої архівним відділом виконкому Криворізької міської ради, застосовуючи для обчислення пенсії заробітну плату - 14 933,14 грн.
В обґрунтування позовних вимог зазначено, що ОСОБА_1 отримує пенсію за віком з 07 лютого 2018 року. При зверненні 07 лютого 2019 року до Покровського відділу обслуговування громадян в м. Кривий Ріг (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про склад пенсійних виплат, позивач дізнався, що за період з 07.02.2018 року по 01.01.2019 року розмір пенсії становив 2 540,79 грн., який був розрахований на підставі довідки від 08.02.2018 року № 81, однак в ході проведення перевірки відомостей вказаної довідки архівним відділом виконкому Криворізької міської ради видано нову довідку від 06.07.2018 року №189/22-02-08 про заробітну плату. При цьому відповідач посилається на те, що перерахунок пенсії з урахуванням нової (правильної) довідки від 06.07.2018 року підлягає проведенню лише з 01.01.2019 року на підставі письмової заяви позивача від 10.01.2019 року з урахуванням умов статті 45 Закону України № 1058-ІV «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування». На думку позивача, неправильність нарахування пенсії триває з моменту її призначення, а саме, з 07 лютого 2018 року, розбіжності у довідках виникли не з його вини, у зв`язку з чим вважає, що відповідач повинен донарахувати та виплати пенсію за період з 07.02.2018 року по 01.01.2019 року.
Ухвалою суду від 11.04.2019 року відкрито провадження по справі та призначено справу до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).
Цією ж ухвалою відповідачу було надано строк для подання письмового відзиву на позовну заяву - протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.
06 травня 2019 року від відповідача до суду надійшов відзив на позовну заяву, згідно з яким проти заявлених позовних вимог він заперечує та пояснив, що при зверненні із заявою про призначення пенсії за віком ОСОБА_1 була надана довідка про заробітну плату від 08.02.2018 року №81, яка видана архівною установою. За результатами перевірки відомостей, зазначених у вказаній довідці, архівним відділом виконкому Криворізької міської ради була видана нова довідка від 06.07.2018 року № 189/22-02-08, у зв`язку з чим, відповідачем на адресу позивача було направлено запрошення від 20.08.2018 року №1013/03.15/12, в якому зазначено про необхідність з`явитись до територіального відділу Головного управління пенсійного фонду України. На підставі заяви ОСОБА_1 від 10.01.2019 року, з урахуванням умов статті 45 Закону №1058 – IV, пенсія позивачу була обчислена у сумі 4815,94 грн.
11 травня 2019 року до суду надійшла відповідь на відзив, в якій позивач не погодився із доводами відповідача, оскільки положення частини 4 статті 45 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування», які регламентують порядок перерахунку пенсії, не підлягають застосуванню до спірних правовідносин, так як право на підвищену пенсію з урахуванням страхового стажу вже існувало у позивача на час призначення пенсії.
За правилами спрощеного позовного провадження розглядаються справи незначної складності (частина 1 статті 257 Кодексу адміністративного судочинства України).
Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглядає за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) справи щодо оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.
Справи, визначені частиною першою цієї статті, суд розглядає у строк не більше тридцяти днів з дня відкриття провадження у справі. У справах, визначених частиною першою цієї статті, заявами по суті справи є позов та відзив (частини 2, 3 статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України).
Датою ухвалення судового рішення є дата його проголошення (незалежно від того, яке рішення проголошено – повне чи скорочене). Датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення (частина 5 статті 250 Кодексу адміністративного судочинства України).
Суд зазначає, що оскільки день строку ухвалення рішення – 13.05.2019 року припадає на день відпустки судді, рішення ухвалено першим робочим днем судді – 20.05.2019 року.
Дослідивши матеріали, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтуються вимоги позову, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступні обставини справи та надав їм правову оцінку.
13 березня 2018 року ОСОБА_1 звернувся до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області із заявою про призначення пенсії за віком з необхідними документами, в тому числі з довідкою Архівного відділу Виконкому Криворізької міської ради від 08.02.2018 року №81 за період роботи позивача з лютого 1989 року по лютий 1995 року.
З 07 лютого 2018 року позивачу призначено пенсію за віком відповідно до Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» від 09 липня 2003 року № 1058-ІV із розрахунку: загальний стаж 32 роки 03 місяці 04 дні; коефіцієнт стажу - 0,32250 (за 387 місяців).
Судом встановлено, що згідно з даними ІКІС ПФУ «Підсистема призначення та виплати пенсії» при призначенні пенсії з 07.02.2018 року пенсія обчислювалася за період 01.07.2000 року по 31.12.2017 року, яка для обчислення складала 7878,41 грн. (коефіцієнт 1,46496).
Заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії для розрахунку з 07.02.2018 року складала 7878,41 грн. = 5377,90 грн. (середня заробітна плата за 2016, 2017 роки) х (101,57030 : 69,33333), у зв`язку з чим загальний розмір пенсії був обчислений із наступного розрахунку: 5377,90 грн. (середній заробіток за 2016, 2017 роки) х 1,46496 (індивідуальний коефіцієнт заробітку) = 7878,41 грн. (заробітна плата для обчислення) х 0,3225 (коефіцієнт стажу за 387 міс.) = 2540,79 грн. (розмір пенсії за віком).
В результаті проведення перевірки довідки від 08.02.2018 року №81 про заробітну плату ОСОБА_1 за період роботи з лютого 1989 року по лютий 1995 року у АТВТ «Криворізький домобудівельник», інспектором пенсійного фонду встановлено розбіжності між первинними документами та даними, заявленими у довідці від 08.02.2018 року № 81 про заробітну плату, а саме, у періодах: жовтень 1993 року, липень-грудень1991 року, січень 1992 року, липень 1993 року, червень 1994 року, про що складено акт від 12.07.2018 року № 2064/09.7-13.
За результатами перевірки Архівним відділом Виконкому Криворізької міської ради надана нова довідка про заробітну плату від 06.07.2018 року №189/22-02-08.
Отримавши вказану довідку, на адресу позивача було направлено запрошення від 20.08.2018 року №1013/03.15/12 про необхідність з`явитись до територіального відділу Головного управління Пенсійного фонду України.
На підставі заяви ОСОБА_1 від 10.01.2019 року відповідачем здійснено перерахунок пенсії з 01.01.2019 року з урахуванням умов статті 45 Закону №1058 - IV.
З матеріалів пенсійної справи вбачається, що пенсія з 01.01.2019 року обчислена із заробітної плати за період з 01.05.1989 року по 30.04.1994 та даних персоніфікованого обліку з 01.07.2000 року по 31.12.2017 року та становить: 5377,90 грн. (середній заробіток за 2016, 2017 роки) х 2,7767 (індивідуальний коефіцієнт заробітку) = 14933,14 грн. (заробітна плата для обчислення) х 0,32250 (коефіцієнт стажу за 387 міс.) = 4815,94 грн. (розмір пенсії з віком).
07 лютого 2019 року позивач звернувся до Покровського відділу обслуговування громадян в м. Кривий Ріг (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області із заявою про надання належним чином завірених копій документів із пенсійної справи, на підставі яких здійснено призначення та нарахування пенсії, а також надання повного деталізованого складу усіх пенсійних виплат та відповідних роз`яснень з посиланням на відповідні положення законодавства України.
З відповіді Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області від 14.02.2019 року за вих. № 420/02-15/21 позивач дізнався про те, що різниця у розмірі пенсії зумовлена різними індивідуальними коефіцієнтами заробітку: у першому випадку - 1,46496, у другому випадку коефіцієнт - 2,77676 та відповідно різними розмірами заробітної плати для обчислення: у першому випадку - 7 878,41 грн., у другому випадку - 14 933,14 грн. Таким чином, розмір пенсії, яка виплачувалась у період з 07.02.2018 року до 01.01.2019 року, був обумовлений неправильними даними, зазначеними у використаній для обчислення пенсії довідці від 08.02.2018 року № 81. Крім того, у вказаному листі відповідач повідомив про нову довідку архівного відділу виконкому Криворізької міської ради від 06.07.2018 року № 189/22-02-08 про заробітну плату.
26 березня 2019 року ОСОБА_1 звернувся до Покровського відділу обслуговування громадян в м. Кривий Ріг із заявою, в якій просив здійснити перерахунок пенсії за віком з урахуванням правильної довідки від 06.07.2018 року № 189/22-02-08 про заробітну плату та виплатити належні суми пенсії за період з 07 лютого 2018 року по 01 січня 2019 року.
Листом від 02.04.2019 року за вих. № 2387/с-09 відповідач роз`яснив порядок нарахування пенсії, зазначаючи про те, що перерахунок пенсії з урахуванням нової (правильної) довідки від 06.07.2018 року проведено лише з 01.01.2019 року на підставі письмової заяви від 10.01.2019 року.
Вважаючи відмову у перерахунку пенсії протиправною, позивач звернувся до суду із вказаним позовом.
Перевіряючи юридичну та фактичну обґрунтованість вказаних висновків відповідача і винесених на підставі висновку спірних актів індивідуальної дії на відповідність вимогам частини 2 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, проаналізувавши положення законодавчих актів, якими врегульовані спірні правовідносини, суд при винесенні рішення виходить з наступного.
Статтею 46 Конституції України передбачено, що громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.
Принципи, засади і механізми функціонування системи загальнообов`язкового державного пенсійного страхування, призначення, перерахунку і виплати пенсій визначені Законом України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» № 1058-IV (далі – Закон № 1058-IV).
Громадяни України, які застраховані згідно із цим Законом та досягли встановленого цим Законом пенсійного віку і мають необхідний для призначення відповідного виду пенсії страховий стаж мають право на отримання пенсій та соціальних послуг із солідарної системи (стаття 8 Закону № 1058-IV).
Частиною 2 пункту 1 статті 26 Закону № 1058-IV визначено, що починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років при призначенні пенсії (період з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року).
За змістом статті 44 Закону № 1058-IV, заява про призначення (перерахунок) пенсії та необхідні документи подаються до територіального органу Пенсійного фонду або до уповноваженого ним органу чи уповноваженій особі в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення, особисто або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально.
Органи Пенсійного фонду мають право вимагати відповідні документи від підприємств, організацій і окремих осіб, видані ними для оформлення пенсії, а також в необхідних випадках перевіряти обґрунтованість їх видачі та достовірність поданих відомостей про осіб, які підлягають загальнообов`язковому державному пенсійному страхуванню, умови їх праці та інших відомостей, передбачених законодавством для визначення права на пенсію. На такі перевірки не поширюється дія положень законодавства про здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.
Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» затверджений Постановою правління Пенсійного фонду України 25 листопада 2005 року №22-1, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2005 року за №1566/11846 (далі – Порядок №22-1).
Відповідно до пунктів 4.1, 4.2, 4.3 Порядку №22-1 орган, який призначає пенсію, розглядає питання про призначення пенсії, перерахунок та поновлення виплати раніше призначеної пенсії, а також про переведення з одного виду пенсії на інший при зверненні особи з відповідною заявою (додаток 2). Заяви осіб про призначення, перерахунок, поновлення, переведення з одного виду пенсії на інший реєструються в журналі реєстрації рішень органу, що призначає пенсію. Особі або посадовій особі органом, що призначає пенсію, видається розписка із зазначенням дати прийняття заяви, а також переліку одержаних і відсутніх документів, які необхідно подати у тримісячний строк з дня прийняття заяви. Копія розписки зберігається в пенсійній справі.
При прийманні документів орган, що призначає пенсію: 1) перевіряє правильність оформлення заяви, відповідність викладених у ній відомостей про особу даним паспорта та документам про стаж; 2) перевіряє зміст і належне оформлення наданих документів; 3) перевіряє копії відповідних документів, фіксує й засвідчує виявлені розбіжності (невідповідності). Орган, що призначає пенсію, має право вимагати від підприємств, установ та організацій, фізичних осіб дооформлення у тримісячний строк з дня подання заяви прийнятих і подання додаткових документів, передбачених законодавством, а також перевіряти обґрунтованість їх видачі; 4) видає пам`ятку пенсіонеру (додаток 3), копія якої зберігається у пенсійній справі.
Не пізніше 10 днів після надходження заяви та за наявності документів, необхідних для призначення, перерахунку, переведення з одного виду пенсії на інший та поновлення виплати пенсії (у тому числі документів, одержаних відповідно до абзацу другого підпункту 3 пункту 4.2 цього розділу), орган, що призначає пенсію, розглядає подані документи та приймає рішення щодо призначення, перерахунку, переведення з одного виду пенсії на інший, поновлення раніше призначеної пенсії без урахування періоду, за який відсутня інформація про сплату страхових внесків до Пенсійного фонду України.
Право особи на одержання пенсії установлюється на підставі всебічного, повного і об`єктивного розгляду всіх поданих документів органом, що призначає пенсію. Орган, що призначає пенсію, не пізніше 10 днів після винесення рішення видає або направляє адміністрації підприємства, установи, організації або особі повідомлення про призначення, відмову в призначенні, перерахунку, переведенні з одного виду пенсії на інший із зазначенням причин відмови та порядку його оскарження (п.4.7 Порядку №22-1).
Згідно з частиною 5 статті 45 Закону № 1058-IV документи про призначення (перерахунок) пенсії розглядає територіальний орган Пенсійного фонду та не пізніше 10 днів з дня їх надходження та приймає рішення про призначення (перерахунок) або про відмову в призначенні (перерахунку) пенсії.
Як вбачається з матеріалів справи, позивач 13.03.2018 року звернувся із заявою до відповідача про призначення пенсії, однак, перевірка довідки від 08.02.2018 року №81 про заробітну плату ОСОБА_1 була проведена лише у липні 2018 року.
Отже, перевірка обґрунтованості видачі спірної довідки, з незалежних від позивача підстав, була проведена відповідачем з пропуском трьохмісячного строку з дня звернення позивача за призначенням пенсії.
Відповідач, на якого покладено обов`язок перевірки наданих для призначення (перерахунку) документів, прийняв нову довідку від 06.07.2018 року № 189/22-02-08 без застережень і здійснив перерахунок пенсії. Дане свідчить про те, що будь-яких зловживань з боку позивача при цьому не встановлено, оскільки попередню довідку від 08.02.2018 року №81 він особисто не виготовляв, жодних порушень з його сторони щодо підробки документів компетентними органами не встановлено.
При цьому перерахунок пенсії було здійснено з 01.01.2019 року на підставі заяви ОСОБА_1 від 10.01.2019 року.
За таких обставин, суд зазначає, що позивач не може нести відповідальність за несвоєчасне проведення органом Пенсійного фонду перевірки довідок про заробітну плату, а тому розмір пенсії повинен переглядається з дати призначення, тобто з 07.02.2018 року.
Враховуючи, що вказані розбіжності у довідках про заробітну плату виникли не з вини позивача, суд приходить до висновку про необхідність відновлення порушеного права позивача шляхом зобов`язання Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області здійснити перерахунок пенсії за віком ОСОБА_1 за період з 07 лютого 2018 року по 01 січня 2019 року на підставі даних довідки про заробітну плату від 06.07.2018 року № 189/22-02-08, виданої архівним відділом виконкому Криворізької міської ради, та виплату з урахуванням виплачених сум.
Відповідно до приписів статті 90 Кодексу адміністративного судочинства України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні. Жодні докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), що міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).
Частиною першою статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Відповідно до частини другої статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача. У таких справах суб`єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.
За наведених обставин, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню.
Відповідно до частини першої статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Судові витрати складаються із судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи (частина перша статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України).
Положеннями пункту 1 частини третьої статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що до витрат, пов`язаних з розглядом справи, належать витрати на професійну правничу допомогу.
Згідно частин четвертої та п`ятої статті 134 Кодексу адміністративного судочинства України для визначення розміру витрат на правничу допомогу та з метою розподілу судових витрат учасник справи подає детальний опис робіт (наданих послуг), виконаних адвокатом, та здійснених ним витрат, необхідних для надання правничої допомоги. Розмір витрат на оплату послуг адвоката має бути співмірним із: 1) складністю справи та виконаних адвокатом робіт (наданих послуг); 2) часом, витраченим адвокатом на виконання відповідних робіт (надання послуг); 3) обсягом наданих адвокатом послуг та виконаних робіт; 4) ціною позову та (або) значенням справи для сторони, в тому числі впливом вирішення справи на репутацію сторони або публічним інтересом до справи.
Аналіз наведених правових норм свідчить, що документально підтверджені судові витрати підлягають компенсації стороні, яка не є суб`єктом владних повноважень та на користь якої ухвалене рішення, за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень. При цьому, склад та розміри витрат, пов`язаних з оплатою правової допомоги, відноситься до предмета доказування у справі. На підтвердження цих обставин суду повинні бути надані договір про надання правової допомоги, документи, що свідчать про оплату обґрунтованого гонорару та інших витрат, пов`язаних із наданням правової допомоги, оформлені у встановленому законом порядку.
Позивачем для підтвердження витрат на професійну правничу допомогу надано до суду копію договору про надання правової допомоги від 07.02.2019 року; копії додатків №1 від 07.02.2019 року та №2 від 08 травня 2019 року до договору від 07 лютого 2019 року; копію ордеру серії ДП №2551/006; квитанції від 05.04.2019 року про сплату за юридичні послуги гонорару у розмірі 1500,00 грн. та від 08.05.2019 року у розмірі 500,00 грн.; акти наданих послуг від 05.04.2019 року та від 08.05.2019 року, що включає детальний опис наданих додаткових послуг адвоката та їх вартість.
Таким чином, враховуючи наявність документального підтвердження понесених позивачем витрат на правову допомогу, а також розрахунку таких витрат, суд приходить до висновку про наявність достатніх правових підстав для стягнення з відповідача понесених позивачем судових витрат, до складу яких входять: судовий збір у розмірі 768,40 грн. та витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 2000,00 грн.
Керуючись статтями 2, 9, 73-78, 90, 241-246 Кодексу адміністративного судочинства України суд, -
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 26, код ЄДРПОУ 21910427) про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити дії – задовольнити у повному обсязі.
Визнати протиправною відмову Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області у донарахуванні та виплаті позивачу пенсії за віком за період з 07 лютого 2018 року по 01 січня 2019 року на підставі даних довідки про заробітну плату від 06.07.2018 року № 189/22-02-08, виданої архівним відділом виконкому Криворізької міської ради.
Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області здійснити перерахунок пенсії за віком ОСОБА_1 за період з 07 лютого 2018 року по 01 січня 2019 року на підставі даних довідки про заробітну плату від 06.07.2018 року № 189/22-02-08, виданої архівним відділом виконкому Криворізької міської ради, та виплату з урахуванням виплачених сум.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області області (49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 26, код ЄДРПОУ 21910427) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) судовий збір у розмірі 768,40 грн. (сімсот шістдесят вісім гривень сорок копійок).
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 26, код ЄДРПОУ 21910427) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 2000,00 грн. (дві тисячі гривень нуль копійок).
Рішення суду набирає законної сили відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в порядку та у строки, встановлені статтями 295 та 297 Кодексу адміністративного судочинства України.
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя І.В. Тулянцева