Рішення № 85203105, 22.10.2019, Окружний адміністративний суд міста Києва

Дата ухвалення
22.10.2019
Номер справи
640/4151/19
Номер документу
85203105
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Київ

22 жовтня 2019 року № 640/4151/19

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Добрянської Я.І., за участю секретаря судового засідання Корніюк А.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за позовом Акціонерного товариства "Київенерго"

до Офісу великих платників податків ДФС

третя особа - Державна фіскальна служба України,

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 22.11.2018року №0017114204,

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось Акціонерне товариство "Київенерго" з позовом до Офісу великих платників податків ДФС, в якому просило:

- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення №0017114204 від 22.11.2018 року;

- стягнути з Офісу великих платників податків ДФС за рахунок бюджетних асигнувань на користь Акціонерного товариства "Київенерго" код ЄДРПОУ 39538465 судові витрати по справі.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення від 22.11.2018 року №0017114204 з порушенням закону, а тому воно підлягає скасуванню. Штрафні санкції, нараховані відповідачем, здійснені на підставі помилкового висновку відповідача про порушення позивачем вимог Податкового кодексу України при реєстрації податкових накладних №8 та № 9 від 01.10.2018 року.

Відсутність порушення щодо реєстрації податкових накладних №8 та № 9 від 01.10.2018 року полягає в тому, що така реєстрація в єдиному реєстрі податкових накладних була здійснена в операційний день та згідно норм закону, а саме: податкова накладна № 8 - 31.10.2018 року в 14:15:58, податкова накладна № 9 - 31.10.2018 року в 14:17:01, але не зареєстровані податковим органом з підстав їхньої невідповідності нормам чинного законодавства, а були зареєстровані наступного дня 01.11.2018 року. З огляду на що просить скасувати таке податкове повідомлення-рішення.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 19.03.2019р. відкрито провадження в адміністративній справі за правилами загального позовного провадження.

Відповідачем подано відзив на адміністративний позов, в якому просить адміністративний позов залишити без задоволення, оскільки вважає оскаржуване податкове повідомлення-рішення, винесене за наслідками перевірки контролюючого органу, законним та обґрунтованим. Вказує, що ним були встановлені факти реєстрації позивачем податкових накладних в ЄРП з порушенням встановлених термінів на загальну суму податку на додану вартість 19 703 143,17 грн, тому відповідачем правомірно винесено оскаржуване податкове повідомлення-рішення та застосовано штрафні санкції.

Представник позивача позовні вимоги підтримав та просив їх задовольнити, представник відповідача заперечував проти задоволення позовних вимог, просив відмовити в їх задоволенні.

Розглянувши подані сторонами документи, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов та відзив, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, заслухавши пояснення представників сторін, суд встановив наступне.

Позивачем податкову накладну від 01.10.2018 р. №8 направлено на реєстрацію 31.10.2018р. о 14:15:58 год та не зареєстровано згідно з квитанцією №1 про неприйняття податкової накладної №8 у зв`язку з порушенням вимог порядку заповнення податкової накладної та коригуванням до податкової накладної (а.с. 236 том 1).

Підставами для неприйняття зазначено: «податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013р. № 729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка ХМ- звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки:

- рядок 2829. Поле «Кількість». Значення не відповідає шаблону введення;

- рядок 2905. Поле «Кількість». Значення не відповідає шаблону введення;

- рядок 2910. Поле «Кількість». Значення не відповідає шаблону введення;

- рядок 4824. Поле «Кількість». Значення не відповідає шаблону введення.

Позивачем податкову накладну від 01.10.2018 р. № 9 направлено на реєстрацію 31.10.2018р. о 14:17:01год. та не зареєстровано згідно з квитанцією №1 про неприйняття податкової накладної №9 у зв`язку з порушенням вимог порядку заповнення податкової накладної та коригуванням до податкової накладної (а.с. 175 том 1).

Підставами для неприйняття зазначено: «податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013р. № 729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка ХМ- звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки:

- рядок 4172. Поле «Кількість». Значення не відповідає шаблону введення.

Позивачем 31.10.2018р. о 20:07год. повторно направлено на реєстрацію:

- податкову накладну від 01.10.2018р. №8, яка була прийнята податковим органом 01.11.2018 року о 13:47 год. (доставлено 01:11:2018 р. о 08:03:53год. (а.с. 237 том 1)).

- податкову накладну від 01.10.2018 р. №9, яка була прийнята податковим органом 01.11.2018 року о 13:47год. (доставлено 01:11:2018 р. о 08:03:56год. (а.с. 176 том 1)).

08.11.2018 року відповідачем проведено камеральну перевірку Акціонерного товариства "Київенерго" з питань своєчасності реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних з дати виписки за жовтень 2018 року.

За результатами перевірки складено акт від 08.11.2018 №3417/28-10-42-04/00131305, яким встановлено порушення позивачем вимог п.201.10 ст.201 ПКУ в частині порушення граничних строків реєстрації податкових накладних у ЄРПН, зокрема: від 01.10.2018 № 8, сума ПДВ - 11162445,54 грн., кількість днів затримки - 1, розмір штрафу - 1116244,55 грн., від 01.10.2018 № 9, сума ПДВ -8540697,63 грн., кількість днів затримки - 1, розмір штрафу - 854069,76 грн.

Відповідачем винесено податкове повідомлення-рішення від 22.11.2018р. № 0017114204, яким до позивача застосовано штраф у розмірі 1 970 314,31 грн.

Не погоджуючись з податковим повідомленням-рішенням, позивач звернувся з адміністративним позовом до суду.

Відповідно до п.п. 14.1.60 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України Єдиний реєстр податкових накладних - реєстр відомостей щодо податкових накладних та розрахунків коригування, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику в електронному вигляді згідно з наданими платниками податку на додану вартість електронними документами.

Відповідно до підпункту 16.1.3 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу України платник податків зобов`язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов`язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Згідно пункту 201.1. статті 201 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) на дату виникнення податкових зобов`язань платник податку зобов`язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов`язкові реквізити: а) порядковий номер податкової накладної; б) дата складання податкової накладної; в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім`я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг; г) податковий номер платника податку (продавця та покупця). У разі постачання/придбання філією (структурним підрозділом) товарів/послуг, яка фактично є від імені головного підприємства - платника податку стороною договору, у податковій накладній, крім податкового номера платника податку додатково зазначається числовий номер такої філії (структурного підрозділу); д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім`я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг; е) опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг; є) ціна постачання без урахування податку; ж) ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні; з) загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку; і) код товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуг - код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг; платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду.

Відповідно до підпункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.

З метою отримання податкової накладної/розрахунку коригування, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, покупець надсилає в електронному вигляді запит до Єдиного реєстру податкових накладних, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та податкову накладну/розрахунок коригування в електронному вигляді. Такі податкова накладна/розрахунок коригування вважаються зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та отриманими покупцем.

Покупцю товарів/послуг податкова накладна/розрахунок коригування можуть бути надані продавцем таких товарів/послуг в електронній формі з дотриманням вимог законодавства щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.

Якщо надіслані податкові накладні та/або розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених відповідно п. 201.1 ст. 201 та/або п.192.1 ст.192 цього Кодексу, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді із зазначенням причин.

Механізм внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до неї (далі - податкова накладна та/або розрахунок коригування), до Єдиного реєстру податкових накладних (далі - Реєстр), звіряння даних, що містяться у виданих платникам податку на додану вартість - отримувачам (покупцям) товарів (послуг) податковій накладній та/або розрахунку коригування, з відомостями, які містяться у Реєстрі визначає Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1246 (далі - Порядок).

Пунктом 3 Порядку визначено, що операційний день триває в робочі дні з 8-ї до 20-ї години. Технічне обслуговування та регламентні роботи, що потребують зупинки Реєстру, не проводяться протягом операційного дня, крім аварійних випадків. Якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочий день, такий день вважається операційним днем.

Згідно з п. 12 Порядку після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки:

відповідності податкової накладної та/або розрахунку коригування затвердженому формату (стандарту);

чинності електронного цифрового підпису, порядку його накладення та наявності права підписання посадовою особою платника податку таких податкової накладної та/або розрахунку коригування;

реєстрації особи, що надіслала на реєстрацію податкову накладну та/або розрахунок коригування, платником податку на момент складення та реєстрації таких податкової накладної та/або розрахунку коригування;

дотримання вимог, установлених пунктом 192.1 статті 192 та пунктом 201.10 статті 201 Кодексу;

наявності помилок під час заповнення обов`язкових реквізитів відповідно до пункту 201.1 статті 201 Кодексу;

наявності суми податку на додану вартість відповідно до пунктів 200-1.3 і 200-1.9 статті 200-1 Кодексу (для податкових накладних та/або розрахунків коригування, що реєструються після 1 липня 2015 р.);

наявності в Реєстрі відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується;

факту реєстрації/зупинення реєстрації/відмови в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами;

наявності підстав для зупинення реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування;

дотримання вимог Законів України "Про електронний цифровий підпис", "Про електронні документи та електронний документообіг" та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку.

У відповідності до пунктів 13, 14, 15 Порядку за результатами перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку, формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування.

Квитанція в електронній формі надсилається платнику податку протягом операційного дня та є підтвердженням прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування. Примірник квитанції в електронній формі зберігається в ДФС.

У квитанції зазначаються дата та час її формування, реквізити податкової накладної та/або розрахунку коригування та результат перевірки. Якщо у податковій накладній та/або розрахунку коригування за результатами проведення перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку (крім абзацу десятого), виявлено порушення, платнику податку надсилається квитанція про неприйняття податкової накладної та/або розрахунку коригування із зазначенням причини такого неприйняття.

Пунктом 17 Порядку визначено, що у разі зупинення реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування формується квитанція про зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування. Така квитанція одночасно надсилається постачальнику (продавцю) та отримувачу (покупцю) - платнику податку.

Згідно з пунктом 19 Порядку податкова накладна та/або розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється у день настання однієї з таких подій:

прийняття в установленому порядку та набрання чинності рішенням про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування;

набрання рішенням суду законної сили про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування (у разі надходження до ДФС відповідного рішення);

неприйняття та/або відсутність реєстрації в установленому порядку рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування.

Причиною відмови у прийнятті податкової накладної та/або розрахунку коригування до реєстрації є: 1) наявність помилок під час заповнення податкової накладної; 2) відсутність в Реєстрі відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується; 3) факт реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами; 4) порушення вимог щодо наявності суми податку, обчисленої відповідно до п.200-1.3 ст. 200-1 Податкового кодексу України (для податкових накладних та/або розрахунків коригування, що реєструються після 01.07.2015); 5) порушення вимог, установлених п. 201.1 ст.201 та/або п.192.1 ст.192 Податкового кодексу України.

Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:

для податкових накладних / розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;

для податкових накладних / розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені.

У разі порушення таких строків застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом.

Пунктом 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України встановлено, що порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов`язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі: 10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних / розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів.

Системний аналіз положень статей 201, пункту 120-1.1 статті 1201 Податкового кодексу України свідчить, що порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних є підставою для накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов`язок щодо такої реєстрації, штрафу.

Згідно п. 1 Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв`язку, затвердженої Наказом Державної податкової адміністрації України 10.04.2008 №233 платник податків здійснює формування та подання податкових документів в електронному вигляді відповідно до законодавства із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення формування податкових документів, засобу КЗІ, керуючись цією Інструкцією та договором.

Вищий адміністративний суд України в інформаційному листі від 24.10.2013 №1486/12/13-13 роз`яснив, що реєстрація податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних є обов`язком постачальника товарів чи послуг.

Цьому обов`язку кореспондує обов`язок центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, прийняти та зареєструвати надану платником податку-продавцем податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Отже, законодавством чітко визначено порядок оформлення, подачі, прийняття та реєстрації податкових накладних. При цьому, ведення Єдиного реєстру податкових накладних здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, а саме - ДФС України, на яку покладено обов`язок прийняття, реєстрації та обробки податкових накладних, поданих в електронному вигляді платником податків. Підставою для відмови у прийнятті податкових накладних в електронному вигляді може бути лише порушення їх формування у відповідності до податкового законодавства України.

Судом встановлено, що позивачем скеровано до ЄРПН податкову накладну від 01.10.2018 р. №8 та податкову накладну від 01.10.2018 р. №9 31.10.2018р. о 14:15:58 год та 31.10.2018р. о 14:17:01 год. відповідно. При цьому податкові накладні не були зареєстровані згідно з квитанціями про неприйняття податкової накладної №8 та № 9 у зв`язку з порушенням вимог порядку заповнення податкової накладної та коригуванням до податкової накладної.

В той же час податкова накладна від 01.10.2018 р. №8, що була доставлена до податкового органу 01.11.2018р. о 08:03год. та була прийнята містить наступні дані:

- рядок 2829. Поле «Кількість». « 5,939» (а.с. 207 том 1 зворот);

- рядок 2905. Поле «Кількість». « 61,627» (а.с. 208 том 1 зворот);

- рядок 2910. Поле «Кількість». « 0,63» (а.с. 208 том 1 зворот);

- рядок 4824. Поле «Кількість». « 0,28» (а.с. 233 том 1).

Також і податкова накладна від 01.10.2018 р. №9, що була доставлена до податкового органу 01.11.2018р. о 08:03год. та була прийнята містить наступні дані:

- рядок 4172. Поле «Кількість». « 52,111764705882» (а.с. 163 том 1 ).

Таким чином у рядках податкових накладних, які були скеровані позивачем 31.10.2018р. о 14:15 год. та не прийняті податковим органом, та у рядках податкових накладних, які були направлені 31.10.2018р. о 20:07год. та прийняті податковим органом 01.11.2018р., розбіжності відсутні, жодних виправлень не здійснено.

З урахуванням наведеного суд дійшов до висновку про те, що у податкового органу підстави для неприйняття податкових накладних від 01.10.2018 р. №8 та від 01.10.2018 р. №9, які були скеровані до ЄРПН позивачем 31.10.2018р., тобто у визначений законом строк, були відсутні, застосування штрафних санкцій до позивача в даному випадку є неправомірним, а тому податкове повідомлення-рішення від 22.11.2018року №0017114204 підлягає скасуванню з вищевказаних підстав.

Частиною другою статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до частини другої статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відповідно до частини першої статті 6 Кодексу адміністративного судочинства України суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого, зокрема, людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави.

Частиною другою статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Відповідно до частини першої статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

За таких обставин, суд дійшов до висновку про обґрунтованість позовних вимог, позовні вимоги підлягають задоволенню в повному обсязі.

Згідно з частиною першою статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Зважаючи на наявність в матеріалах справи платіжного доручення від 26.02.2019 року № 42211, що підтверджує сплату судового збору в розмірі 19210, 00 грн., суд ухвалює, присудити зазначену суму на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків ДФС.

Враховуючи викладене, керуючись статтями 3, 5, 7-11, 19, 73-77, 79, 90, 139, 241-246 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва

В И Р І Ш И В:

1. Адміністративний позов Акціонерного товариства "К.ЕНЕРГО" - задовольнити.

2. Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 22.11.2018 року №0017114204, прийнятого Офісом великих платників податків ДФС.

3. Стягнути на користь Акціонерного товариства "К.ЕНЕРГО" (код ЄДРПОУ 00131305) з Офісу великих платників податків ДПС (код ЄДРПОУ 43141471) за рахунок бюджетних асигнувань судові витрати по сплаті судового збору в розмірі 19210, 00 грн. (дев`ятнадцять тисяч двісті десять грн. 00 копійок).

Рішення набирає законної сили відповідно до статті 255 КАС України та може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 293, 295, 296 КАС України.

Суддя Я.І. Добрянська